PDA

Επιστροφή στο Forum : Craze (Driven Sports)



Σελίδες : 1 [2]

kostas kou
30-08-13, 03:01
βρε παιδια ειναι οντως τοσο δυνατο?
διαβασα τα τελευταια σχολια σας και μπορω να πω πως το περιμενα καλυτερο....

Chaz
30-08-13, 03:49
^ Καλό είναι.

ΠανοςΒ
30-08-13, 06:09
Ειναι περιεργο. Δε σου δινει τσιτες. Μονο μια ηρεμη δυναμη, μια ξεκουραση και καθαρο μυαλο για να πιεστεις και να μην τα παρατησεις.

Mikekan
30-08-13, 07:35
Eγώ πάντως εξακολουθώ 2 μήνες μετά να είμαι στο μισό scoop. Ένα scoop παίρνω μόνο στη προπόνηση ποδιών.

andreasaxo
30-08-13, 08:34
βρε παιδια ειναι οντως τοσο δυνατο?
διαβασα τα τελευταια σχολια σας και μπορω να πω πως το περιμενα καλυτερο....
Φιλε μου ποσα κιλα εισαι τωρα;

kostas kou
30-08-13, 10:19
Φιλε μου ποσα κιλα εισαι τωρα;

τωρα ειμαι 78,εχω δοκιμασει απο νιτρικα το shootgun και το nanovapor στο 2 ειχα δει διαφορα λιγο στο πρηξιμο και μου εδωσε λιγη δυναμη η ενεργεια παραπανω αλλα απο κανενα δεν εντυπωσιαστικα,να αναφαιρω οτι πινω και πολους καφεδες....

sobral
30-08-13, 10:23
βρε παιδια ειναι οντως τοσο δυνατο?
διαβασα τα τελευταια σχολια σας και μπορω να πω πως το περιμενα καλυτερο....

όχι στα χαρτιά δεν είναι καλό. Άμα βρεις αυτό με την αμφεταμίνη (που δεν αναγράφει...) θα σε πιάσει. Τόσα απλά. Μην κοροιδευόμαστε μεταξύ μας. Ο FDA ψάχνει όλο το team της Driven Sports κ έχουν εξαφανιστεί! Το προϊόν έχει σταματήσει από παντού!! Το bodybuilding.com σταμάτησε την συνεργασία του με την εταιρία. Α! Και PEA από το dendrobium δεν βγαίνει...

Mikekan
30-08-13, 10:24
Δηλαδή ας πούμε πήρες ένα scoop και μετά από δύο ώρες μπορούσες να κοιμηθείς? Εγώ θέλω τουλάχιστον 6 ώρες για να καταφέρω να κοιμηθώ ακόμα και μισό scoop. Aπλά προφανώς περιμένατε άλλο είδος επίδρασης, η επίδραση που έχει είναι ακριβώς όπως τη περιγράφει ο Πάνος. Προσωπικά έχω καταλήξει στο craze και με ικανοποιεί απόλυτα, δεν θέλω να δοκιμάσω κάτι άλλο.

andreasaxo
30-08-13, 10:40
τωρα ειμαι 78,εχω δοκιμασει απο νιτρικα το shootgun και το nanovapor στο 2 ειχα δει διαφορα λιγο στο πρηξιμο και μου εδωσε λιγη δυναμη η ενεργεια παραπανω αλλα απο κανενα δεν εντυπωσιαστικα,να αναφαιρω οτι πινω και πολους καφεδες....
Δεν ειναι το κανονικο craze αυτο που εχεις ΜΑΛΟΝ, το original ειναι με της αμφεταμινες, δεν πα να πινεις δεκα καφεδες την ημερα, θα σε πιασει θες δεν θες.
Ασε που φοβαμαι οτι και αυτο που θα ερθει σ'εμενα μπορει να μην ειναι το original.
Η DS πάντως επιμενει στο οτι το μονο που δεν αλλαζει ποτε πανο στης συσκεβασιες της ειναι η εκτύπωση της ημερομηνίας απο πίσω στο κουτι, αν ειναι το αυθεντικο craze η ημερομηνία θα ειναι χαραχτη, δηλαδή, αν χαϊδέψεις το κουτι πάνω στην ημερομηνία θα δεις οτι ειναι σαν σκαλιστα τα νουμερα, σαν να εχει μπει σφραγίδα.
Για ακομα ποιο αναλητικα, στην DS πρώτα τυλίγουν και κολλάνε το αυτοκόλλητο στο κουτι και μετα σταμπαρουν το κουτι με την ημερομηνια.
Ενω στο fake craze η ημερομηνία ειναι μαζί με το αυτοκόλλητο που ειναι τυλιγμένο το κουτι craze, δηλαδή, η ημερομηνία ειναι ετοιμη πάνω στο αυτοκόλλητο, δεν μπαίνει μετα και δεν ειναι τα νουμερα χαρακτα-σταμπαρισμενα.

kostas kou
30-08-13, 10:41
όχι στα χαρτιά δεν είναι καλό. Άμα βρεις αυτό με την αμφεταμίνη (που δεν αναγράφει...) θα σε πιάσει. Τόσα απλά. Μην κοροιδευόμαστε μεταξύ μας. Ο FDA ψάχνει όλο το team της Driven Sports κ έχουν εξαφανιστεί! Το προϊόν έχει σταματήσει από παντού!! Το bodybuilding.com σταμάτησε την συνεργασία του με την εταιρία. Α! Και PEA από το dendrobium δεν βγαίνει...
δεν υπαρχει καποιος τροπος να καταλαβω πιο ειναι αυτο με εμφεταμηνη?

andreasaxo
30-08-13, 10:46
δεν υπαρχει καποιος τροπος να καταλαβω πιο ειναι αυτο με εμφεταμηνη?
Στειλε μου σε π.μ κοντινες φώτο απο μπροστα και απο πισω.

Mikekan
30-08-13, 10:47
Άμα ξύσεις με το νύχι σου την ημερομηνία λήξης πρέπει να ξεφτίζει.

kostas kou
30-08-13, 10:51
Στειλε μου σε π.μ κοντινες φώτο απο μπροστα και απο πισω.

δεν το εχω,απλα σκευτομαι να το αγορασω...

andreasaxo
30-08-13, 10:52
Άμα ξύσεις με το νύχι σου την ημερομηνία λήξης πρέπει να ξεφτίζει.
:thumbup::thumbup::thumbup:

andreasaxo
30-08-13, 10:54
δεν το εχω,απλα σκευτομαι να το αγορασω...
Αααααα o.k, αν το προλάβεις ;)

kostas kou
30-08-13, 10:55
λες να το χτυπησω?

Mikekan
30-08-13, 11:01
Aν θες να είσαι σίγουρος πάρτο από τον επίσημο εισαγωγέα στην Ευρώπη, στην Αγγλία είναι το κατάστημα.

andreasaxo
30-08-13, 11:18
όχι στα χαρτιά δεν είναι καλό. Άμα βρεις αυτό με την αμφεταμίνη (που δεν αναγράφει...) θα σε πιάσει. Τόσα απλά. Μην κοροιδευόμαστε μεταξύ μας. Ο FDA ψάχνει όλο το team της Driven Sports κ έχουν εξαφανιστεί! Το προϊόν έχει σταματήσει από παντού!! Το bodybuilding.com σταμάτησε την συνεργασία του με την εταιρία. Α! Και PEA από το dendrobium δεν βγαίνει...
Στα τελευταια craze αναγραφετε το dendrobium, μήπως ειναι αμφεταμινες και γραφουν επάνω dendrobium;

andreasaxo
30-08-13, 11:22
http://www.priceplow.com/blog/2013/02/driven-sports-craze-lawsuit-dropped-no-amphetamines

Mikekan
30-08-13, 11:25
Εγώ πάντως δεν έχω κανένα euphoric feeling. Και γενικά θεωρώ υπερβολές όλα αυτά. Είναι δυνατόν ρε παιδιά ένα προϊόν να έχει αμφεταμίνες και να κυκλοφορεί 3 χρόνια στην αγορά? Δεν γίνονται αυτά.

andreasaxo
30-08-13, 11:33
Εγώ πάντως δεν έχω κανένα euphoric feeling. Και γενικά θεωρώ υπερβολές όλα αυτά. Είναι δυνατόν ρε παιδιά ένα προϊόν να έχει αμφεταμίνες και να κυκλοφορεί 3 χρόνια στην αγορά? Δεν γίνονται αυτά.
Εχουν ακουστει πολλα παντος, οπου υπαρχει καπνος....
Οπος και με το lipo 6 black, εχουν βγει 6 διαφορετικα lipo 6 black, για το Craze εχει ακουστη και εχει γραφτη σε ξενα forum οτι η DS εχει βγαλει το καλο και απο πίσω εβγαζε και κανα δυο σκαρτα, σε ελενχους πασαριζαν τα σκαρτα.
Δεν ξερω, οτι εχω διαβασει κατα καιρους λεω.

Mikekan
30-08-13, 11:36
Eντάξει αυτό το προιόν κυκλοφορεί σε όλο το κόσμο και δεν έχουν πιάσει ούτε ένα με αμφεταμίνες, μόνο φήμες.

Καπνός μπορεί να υπάρχει επειδή από τότε που βγήκε το craze έχει πάρει τεράστιο μερίδιο της αγοράς. ;)

andreasaxo
30-08-13, 11:45
Eντάξει αυτό το προιόν κυκλοφορεί σε όλο το κόσμο και δεν έχουν πιάσει ούτε ένα με αμφεταμίνες, μόνο φήμες.

Καπνός μπορεί να υπάρχει επειδή από τότε που βγήκε το craze έχει πάρει τεράστιο μερίδιο της αγοράς. ;)
Για εμενα προσωπικά εχει παρει το μεγαλυτερο μεριδιο στα pre-workouts, του εκοψε την φορα για λιγο το Jack3D αλλα μετα συνέχισε ακαθεκτο το craze.
Τωρα που το περιμενω θα δουμε, εχω καταναλώσει στο παρελθον 2 κουτια Jack3D και 2 κουτια NoxPump, το γερανιο δουλευει αριστα επάνω μου και μαλιστα το NoxPump το κατατασω καλυτερο απο το Jack3D γιατί μου εδεινε και καλα πρηξίματα.
Αν με το craze τωρα δεν δω παρομια αποτελεσματα οπος των αλλων δυο λογο γερανιου, τοτε 100% υπαρχη και fake craze.

sobral
30-08-13, 12:29
Eντάξει αυτό το προιόν κυκλοφορεί σε όλο το κόσμο και δεν έχουν πιάσει ούτε ένα με αμφεταμίνες, μόνο φήμες.

Καπνός μπορεί να υπάρχει επειδή από τότε που βγήκε το craze έχει πάρει τεράστιο μερίδιο της αγοράς. ;)

what??? καλό είναι όταν δεν γνωρίζουμε στα σίγουρα να μην είμαστε κατηγορηματικοί. Και για να μην νομίζεις ότι λέω αερολογίες όταν βρω χρόνο θα σας βάλω όλα τα lab test που έχω βρει στο ίντερνετ και το αποδεικνύουν. ΜΟΝΟ τα τεστ της DS το βγάζουν καθαρό.:green: Και έχουν πιάσει πολλούς με το συγκεκριμένο. Από cricket μέχρι drug tested bodybuilding κτλ κτλ. Και ο ΡΑ του έκανε τεστ και το βρηκε με αμφεταμίνες. Έχει κάνει ολόκληρη ανάλυση. Απλά τα PEA είναι πολύ περίεργα. Ένας τύπος αλλάζει και γίνεται απαγορευμένο. Η χημική τους σύσταση είναι πολύ πολύπλοκη και δύσκολα κατανοητή.

No Fear
30-08-13, 12:35
Για εμενα προσωπικά εχει παρει το μεγαλυτερο μεριδιο στα pre-workouts, του εκοψε την φορα για λιγο το Jack3D αλλα μετα συνέχισε ακαθεκτο το craze.
Τωρα που το περιμενω θα δουμε, εχω καταναλώσει στο παρελθον 2 κουτια Jack3D και 2 κουτια NoxPump, το γερανιο δουλευει αριστα επάνω μου και μαλιστα το NoxPump το κατατασω καλυτερο απο το Jack3D γιατί μου εδεινε και καλα πρηξίματα.
Αν με το craze τωρα δεν δω παρομια αποτελεσματα οπος των αλλων δυο λογο γερανιου, τοτε 100% υπαρχη και fake craze.
Και εμενα μονο το γερανιο δουλευει πανω μου σωστα,ειχα ψαξει μεσα στον Ιουλιο και ειχα βρει απο Αμερικη σε bulk μορφη αλλα εχω αποθεμα απο καψουλες Primaforce και θελω να τις τελειωσω πρωτα.

Mikekan
30-08-13, 12:37
Ωραία τότε προφανώς η DS έχει κονέ με τη κυβέρνηση και τη μαφία, δεν μπορώ να εξηγήσω αλλιώς πως μένει ακόμα τα προϊόν στα ράφια.

Και εδώ μιλάμε για την Αμερική όχι για τη Ζιμπάμπουε.

Δεν σε αμφισβητώ απλά κάτι δεν μου κολλάει.

vasilisot
30-08-13, 12:39
Συμφονω με τον σομπραλ.
Μετα το μπαμ που εγινε τωρα επαψε να ειναι τοσο καλο οσο ηταν.
Μονο και μονο απο τους ιδιοκτιτες της εταιριας παλυ καλα που ειχε μονο αυτα μεσα...
Οι τιποι δεν παιζονται λεμε....

ΠανοςΒ
30-08-13, 12:47
Μαικ, ο τυπος εχει καταδικη και φυλακη για το superdrol. Εβαζε εντομοκτονο μαζι με αγνωστο φαρμακο που δεν ειχε παρει εγκριση. Στις αμφ. θα κολλησει; Εγω το ψιλοπεριορισα και μαλλον θα το κοψω. Βαζω 200mg caffeine και ενα σκουπ assault ή 1 pack animal pump.

deluxe
30-08-13, 13:00
Παντως ο καλυτερος συνδιασμος ενος pre-workout οπως το craze, ειναι ενα καθαρο νιτρικο οπως το hemavol. Θα τα δοκιμασω τον επομενο μηνα, 1 σκουπ απο το καθενα.

Οπως καλος συνδιασμος μπορει να γινει με το jack3d micro και jack3d advanced. Βεβαια το καλυτερο θα ηταν να τα ειχαν βαλει ολα σε 1 προϊον.. Αλλα δε τους συμφερει.

Mikekan
30-08-13, 13:05
Πάνο δεν τα ήξερα αυτά, σε ευχαριστώ.

sobral
30-08-13, 13:41
θα μπορούσα να κάνω ολόκληρο θέμα με πολλές σελίδες για τα καμώματα τους αλλά δεν έχω το χρόνο αυτή τη στιγμή και γράφω μερικά στοιχεία που ξέρω, απλά για να γνωρίζετε τι γίνεται. Οι τύποι δεν παίζονται όπως είπε κ ο φίλος από πάνω. Και αυτό που λες "Αμερική είναι"...ακριβώς επειδή είναι Αμερική γίνονται αυτά. Μην βλέπεις που ο FDA το παίζει αυστηρός κτλ ναι μεν ελέγχει συμπληρώματα αλλά με ρυθμούς χελώνας. Το craze αποσύρθηκε από ΠΑΝΤΟΥ. Ότι βρίσκετε είναι απλά σε stock και το δίνουν για να φύγει. Και όσοι έχουν δοκιμάσει τις πρώτες παρτίδες και τις επόμενες ξέρουν πολύ καλά ότι είχαν χαώδη διαφορά. Άρα το πράγμα βρωμάει...

nopantas
31-08-13, 02:35
Άμα ξύσεις με το νύχι σου την ημερομηνία λήξης πρέπει να ξεφτίζει.

αν ξεφτιζει τοτε ειναι το μουφα ή το καλο??

Mikekan
31-08-13, 07:28
Αν ξεφτίζει σημαίνει ότι είναι αυθεντικό!

sak
31-08-13, 15:54
Σημερα πηρα ενα απο Ελλαδα και παρατηρησα οτι η ημερομηνια ληξης δεν αναγραφετε στην ετικετα αλλα κατω απο το κουτι, επισεις η ετικετα εχει μεγαλυτερο κενο στο ξεκινημα της απο κατω και σε μερικα εχει αναγλυφες γραμμες σαν να κοληθηκε στραβα η να ξεκοληθηκε και να κοληθηκε στραβα. Περνω το craze απο τοτε που βγηκε και μπορω να καταλαβω αν κατι ειναι διαφορετικο. Εχετε δει ή εχετε παρει κατι με παρομoια συσkευασια?

http://img35.imageshack.us/img35/5286/7up8.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/35/7up8.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Mikekan
31-08-13, 16:34
Τώρα εσύ πως το βλέπεις? Δεν είναι λίγο ύποπτο? Στείλε το batch number στην εταιρία!

Numerouno
31-08-13, 17:03
Αν μπορεις, βγαλε καλυτερες φωτογραφιες για να κρινουμε. Βαλε αν θελεις μια φωτο με τα δυο craze να κοιτανε προφιλ.

Υ.Γ. Αν μπορεις στειλε πμ απο που το πηρες, γιατι σκεφτομουν και γω να το παρω απο ελληνικο καταστημα που το εχει στοκ.

Δανάη
31-08-13, 17:20
παιδια εχει βουιξει ο τοπος στα ξενα φορουμς με αυτο το θέμα

Δεν υπάρχει fake craze και τα 2 σκευασματα η ds τα παρηγαγε απλα επειδη βρηκαν τις αμφ, εφτιαξε στο καινουργιο λιγο διαφορετικη ετικετα και ειπε οτι το παλιο ειναι fake,μεσα στο site τους δινουν οδηγίες και καλα πως να ξεχωρισετε το το "fake" απο το "κανονικό":http://www.getds.com/20121221376/Blog/how-to-spot-fake-crazer

sak
31-08-13, 17:33
Περνω το crazy απο τις πρωτες εκδοσεις μεχρι τωρα, ειναι παντως η πρωτη φορα ειδικα με την ημερομηνια ληξης ,που δεν αναγραφετε καθολου στην ετικετα αλλα βρισκετε απο κατω απο το κουτι! Δεν ειπα αν ειναι fake ή οχι το συγκεκτριμενο που πηρα ,αλλα λογικο ειναι να ρωτησω μηπως και αλλος το εχει δει αυτο. Ενταξει , οπως και να εχει ειναι περιεργο αυτο με την ημερομηνια. Αντε με την ετικετα που ειναι κολημενη πιο πανω και εχει καπως "ζαρες" να το πω ετσι ,πες οτι ειναι λαθος απο το μηχανιμα.Με την ημερομηνια? Εκτος και αν απο εδω και περα την εχουν αλαξει θεση και την βαζουνε απο κατω , γι αυτο ρωτησα μηπως και ξερει καποιος κατι η εχει ξαναπαρει ετσι.

andreasaxo
31-08-13, 18:12
Περνω το crazy απο τις πρωτες εκδοσεις μεχρι τωρα, ειναι παντως η πρωτη φορα ειδικα με την ημερομηνια ληξης ,που δεν αναγραφετε καθολου στην ετικετα αλλα βρισκετε απο κατω απο το κουτι! Δεν ειπα αν ειναι fake ή οχι το συγκεκτριμενο που πηρα ,αλλα λογικο ειναι να ρωτησω μηπως και αλλος το εχει δει αυτο. Ενταξει , οπως και να εχει ειναι περιεργο αυτο με την ημερομηνια. Αντε με την ετικετα που ειναι κολημενη πιο πανω και εχει καπως "ζαρες" να το πω ετσι ,πες οτι ειναι λαθος απο το μηχανιμα.Με την ημερομηνια? Εκτος και αν απο εδω και περα την εχουν αλαξει θεση και την βαζουνε απο κατω , γι αυτο ρωτησα μηπως και ξερει καποιος κατι η εχει ξαναπαρει ετσι.
Αν ειναι απο κατω η ημερομηνία κατι παιζει, ειναι κάθετη η DS σε αυτο, μπορει απο παρτιδες σε παρτιδες να αλαζουν διαφορα και στο αυτοκόλλητο κ.α, αλλα στην ημερομηνία επιμενουν, πρεπει να αναγραφετε απο πισω και να ειναι τα νουμερα σαν σκαλιστα, οταν το ξυσης με το νύχι σου να ξεφτιζουν τα νουμερα.

deluxe
31-08-13, 18:33
Εαν οντως εχει αμφεταμινες, τοτε δεν νομιζω οτι ειναι καλο να το παιρνουμε.. Ναρκωτικα ειναι.

sobral
31-08-13, 19:24
δυστυχώς βάση της εικόνας που είχε ανεβάσει η ίδια η εταιρία για να ξεχωρίζει κάποιος το γνήσιο από το μούφα, το δικό σου έχει όλα τα στοιχεία για να είναι ψεύτικο. Στείλε μου αν θες ένα πμ από που το πήρες να ξέρω ποιος @@ πουλάει τέτοια να ξέρω να μην ψωνίζω όχι τπτ άλλο....:evil:

Mikekan
31-08-13, 19:25
Και εγώ θα ήθελα να μάθω το μαγαζί με Pm αν δεν βαριέσαι! :)

Fluffy
31-08-13, 20:46
Και μια από εμένα παιδιά... Επίσης θα ήθελα και ένα pm από τον επίσημο εισαγωγέα στην Ευρώπη... :green:

kotsoum
31-08-13, 21:28
Ρε παιδια γιατι ασχολειστε με ενα συμπληρωμα που εχουν βγει τοσες βρωμες;; Υπαρχουν παααρα πολλα νιτρικα για να διαλεξει κανεις στο εμποριο.

sobral
31-08-13, 22:15
Ρε παιδια γιατι ασχολειστε με ενα συμπληρωμα που εχουν βγει τοσες βρωμες;; Υπαρχουν παααρα πολλα νιτρικα για να διαλεξει κανεις στο εμποριο.

ΑΥΤΟ ακριβώς λέω παααρα πολυ καιρό τώρα...αλλά όλοι ψάχνουν το βρώμικο μάλλον. Θα το ξαναπώ κι ας γίνομαι κουραστικός. Αν θέλετε κάτι παραπάνω από "συμπλήρωμα" πάρτε το αυτούσιο μην ψάχνετε παράδρομους...;)

kotsoum
31-08-13, 22:19
ΑΥΤΟ ακριβώς λέω παααρα πολυ καιρό τώρα...αλλά όλοι ψάχνουν το βρώμικο μάλλον. Θα το ξαναπώ κι ας γίνομαι κουραστικός. Αν θέλετε κάτι παραπάνω από "συμπλήρωμα" πάρτε το αυτούσιο μην ψάχνετε παράδρομους...;)

+1000

deluxe
01-09-13, 00:16
Βασικα οι αμφεταμινες δεν ειναι στεροειδη. Ειναι ναρκωτικα, μαζι με την κοκαϊνη και λοιπα διεγερτικα. Αμα δε μπορειτε να βγαλετε προπονηση χωρις κοκα, τοτε παω πασο.

200sx
01-09-13, 01:25
Παιδιά μην τρελένεστε με το θέμα fake.. Δεν παίζουν fake στην Ελλάδα.
Μου κάνει εντύπωση το οτι ημερομηνια ειναι τυπωμενη απο κάτω γιατί και εγώ στα πλαγια την θυμώμουνα..
Μολις παρέλαβα Craze στο μαγαζί απο καινουργια παρτίδα της DS οπότε θα σας πω..

Εσείς αν θέλατε να φτιάξετε ομως ενα fake προιον δεν θα βαζατε την ημερομηνία στο ιδιο σημειο με το γνησιο?
Χαζοι ειστε να την βάλετε αλλου να καρφώνεστε?

Απλά θα ειναι νεα παρτίδα της DS μην αγχώνεστε...

Αντιπρόσωπος Ευρώπης ειναι το Predator.. Θα δω όντως η εισαγωγη μου που εχει ημερομηνία και αν δεν ειναι απο κάτω θα μιλήσω με το Predator να μάθω τι παίζει και αν κυκλοφορεί όντως έτσι μουφα Craze.


Όσο για τις αμφεταμίνες... Χαλαρώστε και αν εχει θα ειναι μικρή δόση.. Ξέρετε πόσες προορμονες εχετε πιει με μια πασίγνωστη μάρκα πρωτεινών που κατα ένα περίεργο τρόπο όλοι λέτε "Δουλεύειιιιιι" "Με πιασε πολυυυυ" "Είδα τρελή διαφορααα"
Κουβέντες που δεν με μια πρωτεινούλα δεν λέγονται χαχα!
Εγώ αυτήν την εταιρία ούτε να την παίρνω ούτε να την πουλάω όσο διάσημη και αν ειναι...

sak
01-09-13, 03:25
Βρηκα και ενα thread στο bb.com οπου καποιος εχει καποιες παρομοιες foto με την ημερομηνια απο κατω (δεν δειχνει απο πισω στην ετικετα αν υπαρχει ή οχι εκει) και του απαντανε οι Matt Cahill απο την driven sports και ο αλλος ο rob οτι ειναι γνησια. Τι να πω, χαμος!

kotsoum
01-09-13, 12:31
Όσο για τις αμφεταμίνες... Χαλαρώστε και αν εχει θα ειναι μικρή δόση.. Ξέρετε πόσες προορμονες εχετε πιει με μια πασίγνωστη μάρκα πρωτεινών που κατα ένα περίεργο τρόπο όλοι λέτε "Δουλεύειιιιιι" "Με πιασε πολυυυυ" "Είδα τρελή διαφορααα"
Κουβέντες που δεν με μια πρωτεινούλα δεν λέγονται χαχα!
Εγώ αυτήν την εταιρία ούτε να την παίρνω ούτε να την πουλάω όσο διάσημη και αν ειναι...

Για πες φιλε να ξερουμε για ποια εταιρια και πρωτεινη λες;

sobral
01-09-13, 14:26
Παιδιά μην τρελένεστε με το θέμα fake.. Δεν παίζουν fake στην Ελλάδα.
Μου κάνει εντύπωση το οτι ημερομηνια ειναι τυπωμενη απο κάτω γιατί και εγώ στα πλαγια την θυμώμουνα..
Μολις παρέλαβα Craze στο μαγαζί απο καινουργια παρτίδα της DS οπότε θα σας πω..

Εσείς αν θέλατε να φτιάξετε ομως ενα fake προιον δεν θα βαζατε την ημερομηνία στο ιδιο σημειο με το γνησιο?
Χαζοι ειστε να την βάλετε αλλου να καρφώνεστε?

Απλά θα ειναι νεα παρτίδα της DS μην αγχώνεστε...

Αντιπρόσωπος Ευρώπης ειναι το Predator.. Θα δω όντως η εισαγωγη μου που εχει ημερομηνία και αν δεν ειναι απο κάτω θα μιλήσω με το Predator να μάθω τι παίζει και αν κυκλοφορεί όντως έτσι μουφα Craze.


Όσο για τις αμφεταμίνες... Χαλαρώστε και αν εχει θα ειναι μικρή δόση.. Ξέρετε πόσες προορμονες εχετε πιει με μια πασίγνωστη μάρκα πρωτεινών που κατα ένα περίεργο τρόπο όλοι λέτε "Δουλεύειιιιιι" "Με πιασε πολυυυυ" "Είδα τρελή διαφορααα"
Κουβέντες που δεν με μια πρωτεινούλα δεν λέγονται χαχα!
Εγώ αυτήν την εταιρία ούτε να την παίρνω ούτε να την πουλάω όσο διάσημη και αν ειναι...

αυτή που λες είχε προορμόνες μέσα οχι αμφεταμίνες. ;) Και το ότι την ήπιαν πολλοί δεν πάει να πει πως πρέπει να συνεχίσει να γίνεται τώρα με το craze. Αν γουστάρετε απαγορευμένες ουσίες πάρτε τις ξεχωριστά και από αξιόπιστες εταιρίες. Όσο για την ποσότητα στο craze σε κάθε τέστ η αμφεταμίνη είναι σε διαφορετική ποσότητα αλλά πίστεψε με είναι αρκετή για να δράσει κ μάλιστα πολύ καλά, ειδικά σε μερικές παρτίδες ήταν υπερ-αρκετή! Η αλήθεια για το craze είναι μία τέλος. Από εκεί κ πέρα ο καθένας κάνει τις επιλογές του.
edit: Και τέλος δεν πουλάς muscletech λόγω αυτού κ πουλάς driven sports??? Μάλλον δεν τα ξέρεις καλά, ψάξε λίγο τους ιδιοκτήτες της τι έχουν κάνει τόσα χρόνια και μετά πες μας. Η Muscletech είναι αγία μπροστά τους! Και επίσης η MT άλλαξε τελείως προφίλ και έχει μια χαρά συμπληρώματα από πέρσι.

GEOP13
01-09-13, 17:00
αυτή που λες είχε προορμόνες μέσα οχι αμφεταμίνες. ;) Και το ότι την ήπιαν πολλοί δεν πάει να πει πως πρέπει να συνεχίσει να γίνεται τώρα με το craze. Αν γουστάρετε απαγορευμένες ουσίες πάρτε τις ξεχωριστά και από αξιόπιστες εταιρίες. Όσο για την ποσότητα στο craze σε κάθε τέστ η αμφεταμίνη είναι σε διαφορετική ποσότητα αλλά πίστεψε με είναι αρκετή για να δράσει κ μάλιστα πολύ καλά, ειδικά σε μερικές παρτίδες ήταν υπερ-αρκετή! Η αλήθεια για το craze είναι μία τέλος. Από εκεί κ πέρα ο καθένας κάνει τις επιλογές του.
edit: Και τέλος δεν πουλάς muscletech λόγω αυτού κ πουλάς driven sports??? Μάλλον δεν τα ξέρεις καλά, ψάξε λίγο τους ιδιοκτήτες της τι έχουν κάνει τόσα χρόνια και μετά πες μας. Η Muscletech είναι αγία μπροστά τους! Και επίσης η MT άλλαξε τελείως προφίλ και έχει μια χαρά συμπληρώματα από πέρσι.

+10000 :bowdown::bowdown: ! 100 η αλεπού 101 το αλεπουδάκι !

200sx
01-09-13, 17:40
sobral Εγώ ένα θα πω.. Είσαι γάτα και σε παραδέχομαι :thumbup:
Πάντως καλύτερα αμφεταμίνες παρά προορμονες... Προορμόνες = Α Α Σ
Η γνώμη μου ειναι οτι δεν ειναι τόσο επικίνδυνο πια το craze.. το παίρνει ο μισός πλανήτης αυτή την στιγμή!

kotsoum Ρώτα τον sobral :P

sak αφού από το αγόρασες από μένα μην φοβάσαι είναι 100% γνήσιο εισαγωγή από τον μοναδικό διανομέα ευρώπης το PREDATOR!

liveris
01-09-13, 17:47
Παιδιά μην τρελένεστε με το θέμα fake.. Δεν παίζουν fake στην Ελλάδα.
Μου κάνει εντύπωση το οτι ημερομηνια ειναι τυπωμενη απο κάτω γιατί και εγώ στα πλαγια την θυμώμουνα..
Μολις παρέλαβα Craze στο μαγαζί απο καινουργια παρτίδα της DS οπότε θα σας πω..

Εσείς αν θέλατε να φτιάξετε ομως ενα fake προιον δεν θα βαζατε την ημερομηνία στο ιδιο σημειο με το γνησιο?
Χαζοι ειστε να την βάλετε αλλου να καρφώνεστε?

Απλά θα ειναι νεα παρτίδα της DS μην αγχώνεστε...

Αντιπρόσωπος Ευρώπης ειναι το Predator.. Θα δω όντως η εισαγωγη μου που εχει ημερομηνία και αν δεν ειναι απο κάτω θα μιλήσω με το Predator να μάθω τι παίζει και αν κυκλοφορεί όντως έτσι μουφα Craze.


Όσο για τις αμφεταμίνες... Χαλαρώστε και αν εχει θα ειναι μικρή δόση.. Ξέρετε πόσες προορμονες εχετε πιει με μια πασίγνωστη μάρκα πρωτεινών που κατα ένα περίεργο τρόπο όλοι λέτε "Δουλεύειιιιιι" "Με πιασε πολυυυυ" "Είδα τρελή διαφορααα"
Κουβέντες που δεν με μια πρωτεινούλα δεν λέγονται χαχα!
Εγώ αυτήν την εταιρία ούτε να την παίρνω ούτε να την πουλάω όσο διάσημη και αν ειναι...

ωραια νοοτροπια εχεις ρε συ..συνχαρητηρια..

GEOP13
01-09-13, 17:55
sobral Εγώ ένα θα πω.. Είσαι γάτα και σε παραδέχομαι :thumbup:
Πάντως καλύτερα αμφεταμίνες παρά προορμονες... Προορμόνες = Α Α Σ
Η γνώμη μου ειναι οτι δεν ειναι τόσο επικίνδυνο πια το craze.. το παίρνει ο μισός πλανήτης αυτή την στιγμή!

kotsoum Ρώτα τον sobral :P

sak αφού από το αγόρασες από μένα μην φοβάσαι είναι 100% γνήσιο εισαγωγή από τον μοναδικό διανομέα ευρώπης το PREDATOR!

επειδή διαβάζουν πολλοί κ δεν κάνει να λέμε διάφορα ας πούμε κ τι είναι η αμφεταμίνες που προτιμάς !!! Αμφεταμίνη αποτελεί υποκατάστατο της κοκαΐνης με παρόμοια δράση, σε αρκετά χαμηλότερη τιμή και δρα στο Κεντρικό και στο Περιφερικό Νευρικό σύστημα, τέλος η αμφεταμίνη προκαλεί εθισμό, εξάρτηση και συμπεριφορά αναζήτησης της ουσίας!(cp wikipedia)

and345
01-09-13, 22:31
Εμενα μου κανεις τεραστια εντυπωση που το σταματησανε απο το ββ.κομ μιας που ειχανε τον Furious Pete που τοσο πολυ το πρωωθουσε σαν συμπληρωμα στα βιντεο του, και μετα που εκανε κριτικες σε πολλα συμπληρωματα. Οπου αυτος ανήκει ουσιαστηκα στο ββ.

200sx
02-09-13, 01:41
Καταρχην δεν ειμαστε σιγουροι αν και ποιες παρτιδες εχουν αμφεταμινες... Εντελει εγω σε ολους τους πελατες το λεω και τους αποτρεπω αλλα ολοι το θελουν και δεν τους ενδιαφερει.. Δηλαδη εγω τι να κανω απο εκει και περα; Εγω δεν παιρνω.. Δοκινασα 2 κουτακια στα 2 σκουπ και βαλε.. Δεν νομιζω να ξανα παρω γιατι προτιμω αλλα νιτρικα απλα.. Οσο για το bb com κοβει μαρκες και συμπληρωματα αναλογα απο το κερδος του... Οτι το συμφερει πουλαει φυσικα.. Και οτι το συμφερει προωθει..... ;)

Mikekan
02-09-13, 07:20
To έκοψε και το netrition ενώ έχει όλα τα υπόλοιπα προϊόντα της DS.

sobral
02-09-13, 13:40
το έκοψαν για τους λόγους που αναφέραμε (αμφεταμίνες) από παντού! Έχουν πιαστεί ντοπέ εξαιτίας του αρκετοί αθλητές και το έχουν βρει θετικό άλλα 100 εργαστήρια. Ένας κακός χαμός. Σιγά μην έκοβαν όλοι ξαφνικά το craze ενώ πουλούσε τόσο πολύ...το ίδιο συμβαίνει για πολλοστή φορά με τον Gaspari.;) περιμένετε λίγο και θα δείτε...

COBRA_STYLE
02-09-13, 13:50
Ναι αλλα να τους πει καποιος να ελεγξουν και το Nolvadren,γιατι εκει το θεμα μαλλον βρωμαει πιο "επικινδυνα" αγραφα συστατικα.:green:

Εδω οκ βρηκαν αμφεταμινες,αλλα απο τη στιγμη που δεν σε πειραζει ορμονικα και δουλευει για μενα μικρο το κακο:green:Μακαρι να'χα και γω στην κατοχη μου κουτι/κουτια με αυτο.Και το γερανιο που παιρνει/επαιρνε τοσος κοσμος,με αυτα συγγενευει.

τωρα οι αλλοι που πιαστηκαν ντοπε,προβλημα τους:P

ArgoSixna
02-09-13, 15:25
Το nolvadren είναι σαν το craze. παρτιδες τουμπανο παρτιδες μουφα.

andreasaxo
03-09-13, 15:45
Το παρελαβα και ειναι το original, η ημερομηνία απο πισω και μολις την έξυσα ξεφτισε. :turtle::turtle:

Mikekan
03-09-13, 15:51
Καλοφάγωτο!

Ποια γεύση πήρες? Περιμένουμε εντυπώσεις! ;)

kostas kou
03-09-13, 16:59
Σημερα πηρα ενα απο Ελλαδα και παρατηρησα οτι η ημερομηνια ληξης δεν αναγραφετε στην ετικετα αλλα κατω απο το κουτι, επισεις η ετικετα εχει μεγαλυτερο κενο στο ξεκινημα της απο κατω και σε μερικα εχει αναγλυφες γραμμες σαν να κοληθηκε στραβα η να ξεκοληθηκε και να κοληθηκε στραβα. Περνω το craze απο τοτε που βγηκε και μπορω να καταλαβω αν κατι ειναι διαφορετικο. Εχετε δει ή εχετε παρει κατι με παρομoια συσkευασια?

http://img35.imageshack.us/img35/5286/7up8.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/35/7up8.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

και εγω το παρελαβα σημερα και ειναι ακριβως ετσι...π@π@ρια :banghead:

ArgoSixna
03-09-13, 18:29
Απορώ γιατί αγοράζεται το craze με τον φόβο πως θα ειναι fake. Χάνεται και το όποιο placebo θα σας έδινε και στο τελος ακομη και με αμφεταμινες να πετυχετε να μην σας πιανει

andreasaxo
03-09-13, 19:48
Καλοφάγωτο!

Ποια γεύση πήρες? Περιμένουμε εντυπώσεις! ;)
Ναι, αυριο θα γραψω εντυπώσεις με το ενα scoop.
Πηρα το σταφύλι και ευτυχώς τα ΠΑΝΤΑ επάνω του δειχνουν οτι ειναι το original, οσα αναγραφονται εδω, http://www.getds.com/20121221376/Blog/how-to-spot-fake-crazer

kostas kou
03-09-13, 23:55
καλα εγω δεν εχω θεμα απλα ηθελα να το δοκιμασω γιατι εχω ακουσει τοσα...
σε 2 βδομαδες θα το ξεκινισω θα ξαναποσταρω τοτε ;)

Mean
04-09-13, 08:41
παρελαβα χθες απο ελληνικο e-shop
και μενα μου εκανε εντυπωση το lot απο κατω σε αντιθεση με τις προηγουμενες φορες
το εβγαλα φωτογραφιες μεσα εξω πανω κατω και τις εστειλα στην Predator Nutrition
μου απαντησαν αμεσως οτι η τελ.παρτιδα που παρελαβαν ειναι ετσι ακριβως και οτι φαινεται να ειναι γνησιο

Mean
04-09-13, 08:45
sobral Εγώ ένα θα πω.. Είσαι γάτα και σε παραδέχομαι :thumbup:
Πάντως καλύτερα αμφεταμίνες παρά προορμονες... Προορμόνες = Α Α Σ
Η γνώμη μου ειναι οτι δεν ειναι τόσο επικίνδυνο πια το craze.. το παίρνει ο μισός πλανήτης αυτή την στιγμή!

kotsoum Ρώτα τον sobral :P

sak αφού από το αγόρασες από μένα μην φοβάσαι είναι 100% γνήσιο εισαγωγή από τον μοναδικό διανομέα ευρώπης το PREDATOR!

τωρα ειδα την υπογραφη σου
οπως εγραψα και παραπανω παρελαβα χθες και εστειλα φωτο στην predator
ολα οκ

deluxe
04-09-13, 10:59
Απλα η νεα παρτιδα δεν θα εχει τις αμφεταμινες. Αλλα καλυτερα.

Andreas C.
04-09-13, 11:29
Βασικα οι αμφεταμινες δεν ειναι στεροειδη. Ειναι ναρκωτικα, μαζι με την κοκαϊνη και λοιπα διεγερτικα. Αμα δε μπορειτε να βγαλετε προπονηση χωρις κοκα, τοτε παω πασο.

Φιλε μου λάζαρε με το συμπάθιο αλλα νομίζω ξεχνάς το τη στακ έκανες παλαιότερα:P:P:P

deluxe
05-09-13, 10:59
Ειχαν μεσα αμφεταμινες ή κατι παρομοιο; :S :S

Το πιο δυνατο stack που ειχα κανει ηταν erase μαζι με νιτρικο. Τρελα πραγματα, ετσι;

andreasaxo
06-09-13, 15:48
Ενα scoop (ωραια γευση το σταφύλι, μου θυμιζει το storm με γευση σταφύλι) προχθες μαζί με 4 καψουλες daa pro, μια ταμπλετα 10.000 IU + 3mg boron και 3gr creapure στης 10:30, μιση ωρα πριν την προπόνηση (πρεπει να πω οτι 2,5 ωρες πριν, δηλαδή στης 8:00 ειχα παρει το πρωινο μου, 250ml γαλα με τρις κουταλιες της σουπας ταχίνι).
Η προπονήσεις μου κρατανε 30 με 40 λεπτα και μετα ακολουθουν 20 λεπτα αεροβιο με εντονο βαδην στον διαδρομο, ειχα στηθος-τρικεφαλα, με επιασε νύστα και χασμουρητό κατα την ωρα της προπονησης, δεν ξερω τι εφταιξε, στα μισά της προπονησης ξαφνικα ανοιξαν τα πνευμονια μου, εγω παντα μπουκωμένος ειμαι στης πρωινες προπονήσεις, αυτο το ξεμπουκωμα μονο το NoxPump, το Jack3D και το craze μου το εχουν προκαλεσει, ωραιες αναπνοες, επισης μετα ανεβηκε η ενταση, ξεκινουσα καλυτερα τα σετ, πρηξιματα 0, αυξηση δυναμης 0.
Επομενη δοκιμη σημερα, στης 8:30 πηρα πρωινο (αυτην την φορα πηρα της 4 καψουλες daa pro και την ταμπλετα των 10.000 IU + 3mg boron μαζί με το πρωινο), 250ml γαλα με 40gr μουσλι, 55gr φιλετο χοιρινο στον ατμο, στης 11:00 (παλι 2,5 ωρες μετα το πρωινο) πηρα 2 scoop αυτην την φορα (δεν εβαλα σημερα καθολου creapure, ουτε στο πρωινο, ουτε μαζί με το craze), σημερα ειχα πλατη-δικεφαλα, δεν ειχα ουτε χασμουρητά, ουτε νύστα, ουτε τιποτα, κατα την προπόνηση τα υπολοιπα ειναι ολόιδια όπως και με το 1 scoop, μολις τελείωσα απλα εφυγα ανετος, σαν να μην σημβαινει τιποτα, κουραση 0, αισθανόμουν οτι ξανα βγαζω την προπονηση επιτοπου, μετα στο σπίτι ημουν κάπως, αισθανόμουν περιεργα, εφαγα ενα ψιλό κρασαρισματακη αλλα οχι επιπεδου jack3D που το θημαμε πολυ καλα.
Γενικα μετρια πραγματα μεχρι τωρα, πίσω και απο το NoxPump που το εχω πρωτο αλλα και απο το Jack3D, όμως το τελικο μου πορισμα θα το γραψω εδώ μολις τελειώσω το κουτι, θελω να το δοκιμασω και τελείως νηστικός για να δω, αλλα θελω να το τσεκαρω και στo 1,5 scoop, επισης και σε απογευματινη-βραδινή προπόνηση.
Ειμαι 89 κιλα, το NoxPump και το jack3D εχουν δοκιμαστή απο εμενα σε παραπάνω κιλα, 96-97 και ειναι πιθανών να επαιζε τον ρολο του. :)

COBRA_STYLE
06-09-13, 16:48
Με τα κιλα ισα ισα που αμα εισαι περισσοτερα,θες και παραπανω δοση...οποτε ειναι το αντιστροφο αυτο που λες.

deluxe
18-09-13, 13:38
Πηρα και εγω 2 κουτια. 1 για εμενα, 1 για φιλο. Θα το στακαρω μαζι με το hemavol.

Numerouno
19-09-13, 02:32
Στην τελευταια παρτιδα που αγορασα και εγω, δεν βλεπω αυτα που εβλεπα με το 1ο craze που αγορασα πριν καποιους μηνες.(ειδικα φοκους, που πλεον δεν βλεπω σχεδον καθολου + endurance) Ή εχουν ελαττωσει την αμφεταμινη παρα πολυ, ή στο ελαχιστο.

deluxe
23-09-13, 01:13
1,5 scoop craze + 1,5 scoop hemavol. Μετα απο 15 μηνες αποχης απο το γυμναστηριο. Ενταξει δε τρελαινομαι κιολας.. Παντως απο κιλα, καλα τα παω.

edie veneths
29-09-13, 23:29
Παιδια το Craze (Driven Sports) ειναι νομιμο ? ???
με τα συστατικα του τι παιζει ?

kostas kou
30-09-13, 00:46
το χρεισιμοποιω 10 μερες,1,5 σκουπ καθε φορα,εχω ανεβει αισθητα σε δυναμη :weights: αλλα μπορει να ειναι και απο την κρεατινη που περνω :green:

mazas
30-09-13, 05:35
Σημερα πηρα ενα απο Ελλαδα και παρατηρησα οτι η ημερομηνια ληξης δεν αναγραφετε στην ετικετα αλλα κατω απο το κουτι, επισεις η ετικετα εχει μεγαλυτερο κενο στο ξεκινημα της απο κατω και σε μερικα εχει αναγλυφες γραμμες σαν να κοληθηκε στραβα η να ξεκοληθηκε και να κοληθηκε στραβα. Περνω το craze απο τοτε που βγηκε και μπορω να καταλαβω αν κατι ειναι διαφορετικο. Εχετε δει ή εχετε παρει κατι με παρομoια συσkευασια?

http://img35.imageshack.us/img35/5286/7up8.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/35/7up8.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)




Σε παρακαλω αν δεν βαριεσαι μπορεις να μου πεις και εμενα απο που το αγορασες σε πμ για να μην τη πατησω και εγω?

sak
30-09-13, 07:19
Σου εστειλα p.m. αλλα πρεπει να ειναι οι παρτιδες ετσι.

kostas kou
30-09-13, 09:10
και εγω το fake(και καλα)εχω αλλα καλη δουλεια μου κανει,τωρα το γνησιο μπορει να ειναι ακομα δυνατοτερο δεν ξερω....

tzouas
02-10-13, 16:00
Να πω και εγω κατι για το craze και να μου πειτε γνωμες...ειχα παρει περσυ τετοια εποχη μεχρι γεναρη μου δουλεψε αρκετα καλα αλλα περισεψε λιγο και ειπα να το αφησω για του χρονου....το εκλεισα καλα και το αφησα σε μερος οπου αφηνω ολα τα συμπληρωματα μου...και χθεσ λεω να παρω μια δοση και κοιταχτε οταν το ανοιξα πως ηταν :p

tzouas
02-10-13, 16:01
Ειναι ενα πραγμα σα κολλα να το πω σα φυστικοβουτηρο :p σκετη αηδια...ειναι λογικο να συμβαινει αυτο?

Mikekan
02-10-13, 16:05
Είχε λήξει?

tzouas
02-10-13, 16:09
Οχι το 15 ληγει και ειναι αυθεντικο σημψωνα με τα παραπανω που λενε τα παιδια

kostas kou
02-10-13, 16:18
ισως καποια ουσια που περιεχει,ποσο καιρο το ειχες κλεισμενο? :shock:

Mikekan
02-10-13, 16:34
Προφανώς η πολλή υγρασία με κάποιο συστατικό προκάλεσαν αυτό το χάρμα ιδέσθαι!

sak
02-10-13, 16:58
Μήπως είχες βάλει μουσακά μέσα και το ξέχασες? :green:

tzouas
02-10-13, 18:39
Χαχαχα....ναι η υγρασια λογικα αυτο πιστεψα και εγω αλλα ηθελα να μοιραστω την ομορφη εμπειρια μου μαζι σας... :p

ArgoSixna
02-10-13, 18:43
Και εμενα ετσι εχει γινει.. αλλα ηταν 1/2++ craze οχι τοσο λιγο

tzouas
02-10-13, 19:24
Ητανε πολυ εσενα.....αλλα και παλι υπερβολικο ειναι....τοσο αλλα συμπληρωματα δεν εχουν χαλασει αντε το πολυ να πετρωσουν αλλα να χαλασει τοσο πολυ....

muscleboy21
04-10-13, 13:37
μόλις χ8ές πέταξα το animal rage (universal) στα σκουπίδια(στα 3 χειρότερα που έχω δοκιμάσει)...δεν άντεξα άλλο.....θέλω να δοκιμάσω το craze...όποιος ξέρει ελληνικό e-shop που το πουλάει ακόμα(δεν το έχω βρει σε απόθεμα) ας κάνει τον κόπο να μου στείλει private message..ευχαριστώ πολύ.!

andreasaxo
04-10-13, 14:04
Χαχαχα....ναι η υγρασια λογικα αυτο πιστεψα και εγω αλλα ηθελα να μοιραστω την ομορφη εμπειρια μου μαζι σας... :p
Νομιζω δύσκολο απο υγρασια, αυτο το εχω συναντήσει σε συμπληρώματα που ειναι κλεισμένα σε σημεία που ανεβαίνει η θερμοκρασία, ποιο πολυ το καλοκαιρι, η υγρασια τα συμπληρώματα τα κανει πετρα και θελουν σκαλισμα για να θρυμματιστούν, η υψηλη θερμοκρασια τα αλλοιωνει και γινονται μπαχαλο.

Mikekan
15-10-13, 10:08
Nομίζω ότι μας τελείωσε το craze. Δεν υπάρχει πουθενά, ακόμα και το Predator Nutrition ανέβασε τη τιμή από 36 λίρες στις 50! :shock:

Προφανώς τελειώνουν και από κει.

Mikekan
15-10-13, 11:07
Mέχρι το CNN έφτασε η χάρη του! :green:

Study: Diet supplement has meth-like chemical (http://thechart.blogs.cnn.com/2013/10/14/study-diet-supplement-has-meth-like-chemical/?hpt=hp_t2)

kostas kou
15-10-13, 12:55
απο εκει που το περνω εγω το εχει ακομα στην ιδια τιμη...

Mikekan
16-10-13, 10:09
Σήμερα στο predator ανέβηκε στις 53 λίρες, 4 λίρες πάνω από χθες. Ούτε μετοχή να ήταν! :green:

Mpozos
16-10-13, 11:39
Στο craze παιδιά βρήκαν αμφεταμίνη... 7,1mg στην δόση αν δεν κάνω λάθος, μακριά!

leftis
16-10-13, 12:20
Μέχρι χθές υπήρχαν άτομα που το πουλούσαν σε ebay και amazon 230-250$ το κάθε κουτί. Χθές τους πήραν πρέφα όμως και τα 2 site, και διέγραψαν όλα τα craze από το site τους λόγω παράνομης ουσίας. Black market έγινε :turtle:

Mikekan
16-10-13, 12:35
Eγώ πάντως παρήγγειλα ένα τελευταίο από Καναδά, έτσι για τη τιμή των όπλων! :green:

sobral
16-10-13, 16:44
Eγώ πάντως παρήγγειλα ένα τελευταίο από Καναδά, έτσι για τη τιμή των όπλων! :green:

Στείλε μου αν θες ένα pm από ποιο σάιτ γιατί από Καναδά έψαχνα άλλα προϊόντα αλλά δεν τα έφερναν Ελλάδα. Όσο για όσους ψάχνετε το craze με το συμπάθειο...περαστικά! Αν θέλετε ναρκωτικό για να βγάλετε προπόνηση.........γιατί η ουσία είναι ναρκωτικό.

leftis
16-10-13, 16:55
Στείλε μου αν θες ένα pm από ποιο σάιτ γιατί από Καναδά έψαχνα άλλα προϊόντα αλλά δεν τα έφερναν Ελλάδα. Όσο για όσους ψάχνετε το craze με το συμπάθειο...περαστικά! Αν θέλετε ναρκωτικό για να βγάλετε προπόνηση.........γιατί η ουσία είναι ναρκωτικό.


:clap::clap::bowdown:

Ακριβώς το ίδιο σκεφτόμουν.

Mikekan
16-10-13, 18:51
Καλα ολα σχετικά είναι, εδώ διάβασα παιδί που παίρνει clen-εφεδρινη να μας συμβουλεύει να μείνουμε μακριά από το craze γιατί έχει ναρκωτικά.

leftis
16-10-13, 19:02
Καλα ολα σχετικά είναι, εδώ διάβασα παιδί που παίρνει clen-εφεδρινη να μας συμβουλεύει να μείνουμε μακριά από το craze γιατί έχει ναρκωτικά.

Για ποιόν λές? Βασικά δεν έχει σχέση το ένα με το άλλο. Δηλαδή κάποιος που καπνίζει τσιγάρα δεν μπορεί να σε συμβουλέψει να μην καπνίσεις μαριχουάνα?

sobral
16-10-13, 19:51
Αυτό που λες δεν έχει λογική. Δεν χρειάζεται να ακούσεις κανένα, δεν χρειάζεσαι κανενός την συμβουλή στο αν θα πάρεις κάτι που ξέρεις πια ότι έχει ναρκωτικό σωστά; άσε τι λέει κ τι παίρνει ο καθένας. Απαράδεχτη η driven sports και όσο πιο πολλά μαθαίνω γι αυτήν τελευταία, τόσο πιο πολύ την σιχαίνομαι...πάει για κλείσιμο να ξέρετε. Αν και επειδή η νομοθεσία ακόμη κ στην Αμερική είναι για τα πανηγύρια, αν δεν φάνε καμιά στενή, θα ανοίξουν οι ίδιοι πάλι με άλλο όνομα, κλασσική τακτική.;)

Ευχαριστώ για το πμ!

warrior s
16-10-13, 20:49
Καλά τώρα θα τρελαθούμε τελείως... Αυτό το πράγμα έχει ναρκωτικά, είναι απαράδεκτο. Γκουγκλαρετε λίγο να δείτε τι είναι οι αμφεταμίνες και μετά αποφασίστε αν θα βάλετε στο σώμα σας ναρκωτικά. Προκαλούν και εθισμό.Υπάρχουν άλλα συμπληρώματα πιο ασφαλή για πριγουο από αυτές τις αηδίες και τα διεγερτικά. Όπως τυροσίνη, β αλανίνη κ.α.

liveris
16-10-13, 20:51
o mike παντως σιγουρα εχει εθιστει..:turtle::P

Mikekan
16-10-13, 21:20
Liveris "Stim Junkie" :green:

Παιδιά αυτό που είπα δεν το είπα για να επιχειρηματολογήσω απλά με ξένισε και το ανέφερα. Φυσικά και δεν έχει καμία λογική! ;)

Dohne
16-10-13, 21:42
Όσο για όσους ψάχνετε το craze με το συμπάθειο...περαστικά! Αν θέλετε ναρκωτικό για να βγάλετε προπόνηση.........γιατί η ουσία είναι ναρκωτικό.
Αυτή η απολυτότητα μαζί με την αμάθεια θα έπρεπε να τιμωρείται. Έχει ένα ΔΟΜΙΚΟ ΑΝΑΛΟΓΟ της αμφεταμίνης, δεν έχει αμφεταμίνη. Η τρομερά χρήσιμη για την ανθρωπότητα μορφίνη είναι δομικό ανάλογο της ηρωίνης. Επίσης ένα δομικό ανάλογο μιας ουσίας μπορεί να έχει τελείως διαφορετική δράση από την ουσία αυτή, όπως για παράδειγμα το IBMX που είναι δομικό ανάλογο της καφεΐνης το οποίο όχι μόνο δεν έχει διεγερτική δράση αλλά, αντιθέτως έχει κατασταλτική.
Δε συνιστώ σε κανέναν να πάρει craze, αλλά δεν υπάρχει λόγος να πανικοβάλλουμε τον κόσμο χωρίς λόγο.

just chris
17-10-13, 00:30
κ 'γω που νομιζα πως εχει crystal meth μεσα,damn it!

sobral
17-10-13, 01:13
Αυτή η απολυτότητα μαζί με την αμάθεια θα έπρεπε να τιμωρείται. Έχει ένα ΔΟΜΙΚΟ ΑΝΑΛΟΓΟ της αμφεταμίνης, δεν έχει αμφεταμίνη. Η τρομερά χρήσιμη για την ανθρωπότητα μορφίνη είναι δομικό ανάλογο της ηρωίνης. Επίσης ένα δομικό ανάλογο μιας ουσίας μπορεί να έχει τελείως διαφορετική δράση από την ουσία αυτή, όπως για παράδειγμα το IBMX που είναι δομικό ανάλογο της καφεΐνης το οποίο όχι μόνο δεν έχει διεγερτική δράση αλλά, αντιθέτως έχει κατασταλτική.
Δε συνιστώ σε κανέναν να πάρει craze, αλλά δεν υπάρχει λόγος να πανικοβάλλουμε τον κόσμο χωρίς λόγο.

73360

α! κ πες στους mod να με μπανάρουν ρε γιατί είμαι σκουπίδι για το φόρουμ τόσα χρόνια. ;)

stone garden
17-10-13, 01:16
σιγα μην εχει και κοκα μεσα , αν οντως ειχε αμφεταμινη μεσα κανεις αποσους το ειχαν δοκιμασει δε θα μπορουσαν να βγαλουν προπονηση. οσοι ξερουν ξερουν . . .

sobral
17-10-13, 01:24
Σύμφωνα με πρόσφατες εργαστηριακές αναλύσεις, το διεγερτικό που βρέθηκε είναι γνωστό ως ETH. Ναι, ETH aka ETH-αμφεταμίνη. Μπορεί να ακούγεται κοντά στο Meth (aka Meth-αμφεταμίνη), επειδή η δομή είναι πραγματικά πολύ παρόμοια με Meth. Ρίξτε μια ματιά στα 2 σχήματα εδώ:

http://www.athleticx.net/articles/wp-content/uploads/2013/07/analog.png

Το ανάλογο στα αριστερά είναι αυτό που εμφανίζεται στα αποτελέσματα του εργαστηρίου που δημοσιεύτηκαν απευθείας σε μερικές παρτίδες του Craze. Η εικόνα στα δεξιά είναι η μεθαμφεταμίνη. Ποιο είναι το κακό βάζοντας ένα συνθετικό διεγερτικό σε ένα προϊόν για πριν την προπόνηση; Λοιπόν, πέρα από την ηθική σκοπιά, εδώ είναι μερικές παρενέργειες για την ETH.

Παρενέργειες ΕΤΗ:

αϋπνία
κατάθλιψη
ευερεθιστότητα
παράνοια
παραίσθηση
εγκεφαλικό
έμφραγμα του μυοκαρδίου
Καρδιακή αρρυθμία
Υπερθερμία (σε υπερδοσολογία)
εθισμός

Ενημερωθείτε και μετά αν θέλετε τιμωρήστε με που απαντάω με επιχειρήματα.;)

sobral
17-10-13, 01:28
σιγα μην εχει και κοκα μεσα , αν οντως ειχε αμφεταμινη μεσα κανεις αποσους το ειχαν δοκιμασει δε θα μπορουσαν να βγαλουν προπονηση. οσοι ξερουν ξερουν . . .

κ εσύ πάρε αυτό: (8.5mg είχε αυτή η παρτίδα!)

http://i38.photobucket.com/albums/e108/ThermoThug/ETHAnalysisDSCrazyBerryLemonadeLot1211372.jpg

χαλάω την πιάτσα ε? σόρρυ αυτή είναι η αλήθεια. Πείτε απλώς "οκ εγώ θα το πάρω ότι κ αν έχει μέσα" να το δεχτώ, μην προσπαθείτε να μας πείσετε όμως πως δεν έχει τίποτα μεμπτό μέσα, δεν είμαστε μ@λ@κες. Πάμε παρακάτω...

stone garden
17-10-13, 01:29
φιλε μου αν μου επιτρεπεις κιολας , δεν λεω οτι δεν εχεις αποδειξεις. εχεις και μαλιστα βασιμες , αυτο που θελω να πω ειναι οτι εχωντας δοκιμασει αυτη την αηδια που λεγετε αμφεταμινη δεν υπαρχει περιπτωση να εβγαζε καποιος προπονηση. τωρα αν εχει μια ψευτοποσοτητα η οποια σου προκαλει πλασιμπο στον εγγεφαλο ειναι καθαρα παιχνιδι του μυαλου.

sobral
17-10-13, 01:35
φιλε μου αν μου επιτρεπεις κιολας , δεν λεω οτι δεν εχεις αποδειξεις. εχεις και μαλιστα βασιμες , αυτο που θελω να πω ειναι οτι εχωντας δοκιμασει αυτη την αηδια που λεγετε αμφεταμινη δεν υπαρχει περιπτωση να εβγαζε καποιος προπονηση. τωρα αν εχει μια ψευτοποσοτητα η οποια σου προκαλει πλασιμπο στον εγγεφαλο ειναι καθαρα παιχνιδι του μυαλου.

εννοείται σου επιτρέπω, μάλλον δεν είσαι καιρό στο φόρουμ κ δεν με ξέρεις, μπορεί καμιά φορά να έχω ένα ύφος αλλά πάντα συζητάω σαν άνθρωπος και ακούω τον άλλον, δεν φοράω παρωπίδες. Σέβομαι το ότι έχεις πρακτικά άποψη, αλλά όπως και να χει ακόμη και κάπως μικρή ποσότητα να έχει, σε πιάνει (χώρια από την ηθική πλευρά και του ότι γιατί να παίρνω eth ή κάτι παρόμοιο χωρίς να το ξέρω και να το θέλω...) γιατί πάμπολλοι χρήστες ανέφεραν διάφορες αντιδράσεις που δεν τις δικαιολογούσαν τα συστατικά. Φαντάσου οτι λέει πως έχει 80μγ καφείνης ανα σκουπ τίποτα δηλ.

stone garden
17-10-13, 01:40
νομιζω οτι ειναι καθαρα θεμα μυαλου γιατι αυτη η ποσοτητα δε σε πιανει ουτε για πλακα , σιγουρα το γεγονος οτι πινεις κατι με το ταδε συστατικο σε ανεβαζει αρκετα. αναλογα με τη ψυχολογια του χρηστη καποιος μπορει να φτασει στα ουρανια μονο και μονο στην ιδεα.

sobral
17-10-13, 01:58
νομιζω οτι ειναι καθαρα θεμα μυαλου γιατι αυτη η ποσοτητα δε σε πιανει ουτε για πλακα , σιγουρα το γεγονος οτι πινεις κατι με το ταδε συστατικο σε ανεβαζει αρκετα. αναλογα με τη ψυχολογια του χρηστη καποιος μπορει να φτασει στα ουρανια μονο και μονο στην ιδεα.

πολλοί χρήστες αναφέρουν τις παρενέργειές της πάντως. Ισως επειδή όλοι λόγω των 80μγ της καφείνης έβαζαν παραπάνω σκουπ 2 και 3 άρα πάμε στο ποσό των 16 ή 24μγ της απαγορευμένης ουσίας.;)

mazas
17-10-13, 04:28
κ εσύ πάρε αυτό: (8.5mg είχε αυτή η παρτίδα!)

http://i38.photobucket.com/albums/e108/ThermoThug/ETHAnalysisDSCrazyBerryLemonadeLot1211372.jpg

χαλάω την πιάτσα ε? σόρρυ αυτή είναι η αλήθεια. Πείτε απλώς "οκ εγώ θα το πάρω ότι κ αν έχει μέσα" να το δεχτώ, μην προσπαθείτε να μας πείσετε όμως πως δεν έχει τίποτα μεμπτό μέσα, δεν είμαστε μ@λ@κες. Πάμε παρακάτω...



R E S P E C T sobral

Dohne
17-10-13, 10:37
Αυτά που παραθέτεις παραπάνω δεν είναι επιχειρήματα, είναι ένα απλό google search. Μπορώ να σου βρω αντίστοιχη λίστα με παρενέργειες της καφεΐνης. Το θέμα είναι ότι δε μπορούμε να λέμε στον κόσμο ότι παίρνει μεθαμφεταμίνη επειδή το craze έχει μέσα ένα μη-ερευνημένο ανάλογο της.
MHN αγοράζετε craze, αν έχετε χρησιμοποιήσει μην πανικοβάλλεστε.

sobral
17-10-13, 12:49
Αυτά που παραθέτεις παραπάνω δεν είναι επιχειρήματα, είναι ένα απλό google search. Μπορώ να σου βρω αντίστοιχη λίστα με παρενέργειες της καφεΐνης. Το θέμα είναι ότι δε μπορούμε να λέμε στον κόσμο ότι παίρνει μεθαμφεταμίνη επειδή το craze έχει μέσα ένα μη-ερευνημένο ανάλογο της.
MHN αγοράζετε craze, αν έχετε χρησιμοποιήσει μην πανικοβάλλεστε.

είναι μια καλή δικαιολογία για σένα τι να πω δεν ξέρω ποιο είναι το κόλλημα σου. Το lab test το είδες?? Εγώ βλέπω και γράφει μια χαρά ο Dr.Elshohly τι ουσία είναι. Έχω πάρα πολλά στοιχεία αλλά δεν μπορώ να κάτσω να γράφω φυλλάδια για να σε πείσω αν εσύ δεν έχεις σκοπό να δεις το θέμα καθαρά κ αντικειμενικά. Νομίζω τα παραπάνω φτάνουν. Όσο για το αν είναι ερευνημένο το ανάλογο της άσε να το γνωρίζουν καλύτερα άλλοι. Ρώτα τον PA.;) Αυτός ξέρει καλά και το έχει αναλύσει στο σάιτ του.

*Και δεν πανικοβάλλω κανένα! Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον οργανισμό του αλλά ΔΕΝ θα του αποκρύψω την αλήθεια, για να πουλήσουν και να κονομήσουν απλά τα καταστήματα και τα e-shop.

Fluffy
17-10-13, 18:41
*Και δεν πανικοβάλλω κανένα! Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον οργανισμό του αλλά ΔΕΝ θα του αποκρύψω την αλήθεια, για να πουλήσουν και να κονομήσουν απλά τα καταστήματα και τα e-shop.

+1 :thumbup:

reignman007
17-10-13, 19:36
Αυτά που παραθέτεις παραπάνω δεν είναι επιχειρήματα, είναι ένα απλό google search. .

Απο ποτε το ενα αναιρει το αλλο?

andreasaxo
17-10-13, 21:29
Εγω το τελειωσα, δεν ειδα αυτα που ηθελα, εκανα παρα πολες δοκιμες, δουλευει μονο σε πολύωρες προπονήσεις, αυτο το ξεσπασμα και το σπρώξιμο που θελω για να μπω φουριοζος στην προπονηση, δεν το εχει, μονο το NoxPump και το Jack3D μου το εδιναν αυτο.
Εκανα πολους πειραματισμους, μέχρι και στα 3 scoop πηγα και ειχα φοβερη ταχυκαρδια, αλλα στην προπονηση μετρια πραγματα, το μονο καλο οτι δεν κουραζομουν με τιποτα μιλαμε.
Το δοκιμασα πολλες φορες και στο 1 scoop + 8mg E@e#r@#e αλλα τα ίδια, ουτε δύναμη ρε γαμώτο.
Της καλυτερες μου προπονησεις της εκανα με 1 scoop Craze + 1 scoop Storm + 8mg E@e#r@#e αλλα και πάλι μου ελειπε αυτο που μου εδειναν απο την αρχη τα NoxPump και το Jack3D.
Και να συνεχιζε να κυκλοφορεί δεν θα το ξανα επερνα με τιποτα, το επομενο θα ειναι με πολλαααααααα stims και θα δουμε. :)

Mikekan
17-10-13, 21:40
H απάντηση της Driven Sports για τα τελευταία γεγονότα:

Driven Sports, the manufacturer of Craze?, has extensively studied and analyzed Craze with the assistance of a DEA registered laboratory and those studies have consistently indicated that Craze does not contain amphetamines or controlled substances. These studies have been made available for examination and review by the public. Despite these results and the extensive nature of these studies, Driven Sports suspended the production and sale of Craze several months ago while it investigated the reports in the media regarding the safety of Craze. The additional study has confirmed the results of the initial studies that Craze does not contain amphetamines or controlled substances.

As part of our additional studies, however, we have been working very hard to figure out why others have been concluding that Craze contains amphetamine like substances. Extensive analytical work by a DEA registered lab in Michigan and a Swedish laboratory retained by Driven Sports indicate the presence of n-beta DEPEA in CRAZE. This is a related but very different substance from the one identified by NSF. It is also very difficult to distinguish these two substances unless you know precisely what you are looking for and are using the proper test methodology.

NSF and the other authors of the Short Communication which appeared in Drug Testing and Analysis do not suggest that they even considered the possible presence of n-beta. Because of its similar chemical composition, failure to take into account the presence of n-beta could cause a mistaken conclusion that any given sample contains n-alpha.

Moreover, in the absence of a careful analysis of dendrobium (the ingredient in Craze at issue) to rule out the presence of naturally occurring DEPEA analogues, it is impossible for the authors to comment with any authority as to the source of this substance. Just because a substance is patented does not mean it is not found in nature, and just because it is not mentioned in the literature does not mean that anyone has ever looked for it before.

We have also submitted 4 independent double-blind placebo-controlled safety and efficacy studies on Craze for publication in peer-reviewed journals. These studies, conducted in 177 people, show that Craze did not induce any harmful effects on clinical laboratory parameters and that there were no adverse events reported. While we continue to have no reason to believe that the Craze formula is anything but safe and effective when used responsibly, the confidence of our retailers to sell the product and our consumers to buy the product is our primary concern so we will continue the suspension of the production and sale of Craze for the foreseeable future until these issues are resolved.

Dohne
17-10-13, 23:16
Απο ποτε το ενα αναιρει το αλλο?
Από τότε που το ένα είναι κατάθεση γνώσεων και εις βάθους έρευνας ενώ το άλλο είναι copy/paste.


είναι μια καλή δικαιολογία για σένα τι να πω δεν ξέρω ποιο είναι το κόλλημα σου. Το lab test το είδες?? Εγώ βλέπω και γράφει μια χαρά ο Dr.Elshohly τι ουσία είναι. Έχω πάρα πολλά στοιχεία αλλά δεν μπορώ να κάτσω να γράφω φυλλάδια για να σε πείσω αν εσύ δεν έχεις σκοπό να δεις το θέμα καθαρά κ αντικειμενικά. Νομίζω τα παραπάνω φτάνουν. Όσο για το αν είναι ερευνημένο το ανάλογο της άσε να το γνωρίζουν καλύτερα άλλοι. Ρώτα τον PA.;) Αυτός ξέρει καλά και το έχει αναλύσει στο σάιτ του.

*Και δεν πανικοβάλλω κανένα! Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον οργανισμό του αλλά ΔΕΝ θα του αποκρύψω την αλήθεια, για να πουλήσουν και να κονομήσουν απλά τα καταστήματα και τα e-shop.
Με ενοχλεί η τρομολαγνεία και να γινόμαστε υποχείρια. Βλέπω καθαρά και αντικειμενικά, ξέρω τι είναι η μεθαμφεταμίνη, ξέρω τι σημαίνει χημικά το δομικό ανάλογο και δε λέω ότι έχει μέσα μεθαμφεταμίνη γιατί δεν έχει.
Έχω πει ήδη 2 φορές παραπάνω να μην αγοράσει κανείς craze, τι καταστήματα μου λες τώρα δεν ξέρω... Το πρόβλημα δεν είναι ότι περιέχει δομικό ανάλογο μεθαμφεταμίνης, ένα ανάλογο της καφεΐνης θα μπορούσε να είναι 200 φορές χειρότερο. Αλλά μάλλον δε ξέρεις να διακρίνεις ούτε τη διαφορά μεταξύ έρευνας και ανάλυσης, μεταξύ άλλων. Αυτά από μένα.

sobral
18-10-13, 01:59
Από τότε που το ένα είναι κατάθεση γνώσεων και εις βάθους έρευνας ενώ το άλλο είναι copy/paste.


Με ενοχλεί η τρομολαγνεία και να γινόμαστε υποχείρια. Βλέπω καθαρά και αντικειμενικά, ξέρω τι είναι η μεθαμφεταμίνη, ξέρω τι σημαίνει χημικά το δομικό ανάλογο και δε λέω ότι έχει μέσα μεθαμφεταμίνη γιατί δεν έχει.
Έχω πει ήδη 2 φορές παραπάνω να μην αγοράσει κανείς craze, τι καταστήματα μου λες τώρα δεν ξέρω... Το πρόβλημα δεν είναι ότι περιέχει δομικό ανάλογο μεθαμφεταμίνης, ένα ανάλογο της καφεΐνης θα μπορούσε να είναι 200 φορές χειρότερο. Αλλά μάλλον δε ξέρεις να διακρίνεις ούτε τη διαφορά μεταξύ έρευνας και ανάλυσης, μεταξύ άλλων. Αυτά από μένα.

δεν έχεις καταλάβει το νόημα της σκέψης μου καθόλου αδερφέ...α και το υστερόγραφο για τα καταστήματα δεν πήγαινε σε σένα, γενικό ήταν. Το πρόβλημα είναι ότι περιέχει κάτι που δεν αναγράφει, κάτι που ΕΝΔΕΧΟΜΈΝΩΣ να έχεις παρενέργειες, κάτι που δεν βγαίνει φυσικά (άσε τι λέει η εταιρία) αλλά μόνο δημιουργείται στο εργαστήριο και τέλος πάντων αν τα παραπάνω δεν είναι πρόβλημα για σένα πες μου εσύ ποιο θα ήταν ή είναι το πρόβλημα (?). Γιατί για μένα τα τρία παραπάνω είναι πρόβλημα ειδικά το πρώτο. Μια εταιρία που παίζει έτσι πούστικ@ εμένα δεν μου εμπνέει εμπιστοσύνη. Δεν είναι τόσο απλό "οκ έβαλαν κάτι παραπάνω δεν έγινε τίποτα", δεν πάει έτσι. Τουλάχιστον για μένα.

*έχει ETH-αμφεταμίνη το είπα στο κείμενο που αναλύω περιληπτικά τους χημικούς τύπους στην προηγούμενη σελίδα μην κολλάς εκεί συνεχώς.

200sx
27-10-13, 01:43
Καλά έκανα και το κοψα μετά από 2 κουτιά εγώ πριν κανα 2 χρόνια!
Το βλεπα οτι εθίζει και ότι προκαλεί περίεργο συναίσθημα ειδικά μετά..

Υπάρχουν άνθρωποι που εχουν καταναλώσει δεκάδες κουτάκια και αυτήν την στιγμή δεν την παλεύουν χωρίς αυτό!!!
Ρωτάνε και ξανά ρωτάνε πότε θα ξανά έρθει...

tzouas
27-10-13, 04:35
Χωρις πλακα ειχα παρει ενα κουτι και μετα την δευτερη εβδομαδα χρησης ενιωθα πως αν δεν το παρω δεν θα μπορω να κανω προπονηση!!!και οχι placebo παιδια εχω παρει και αλλα παρομοιου τυπου..οταν το επαιρνα σαν να μου ερχοταν ορεξη για προπονηση ενα πραγμα!!

liveris
27-10-13, 07:55
Παιδιά μην τρελένεστε με το θέμα fake.. Δεν παίζουν fake στην Ελλάδα.
Μου κάνει εντύπωση το οτι ημερομηνια ειναι τυπωμενη απο κάτω γιατί και εγώ στα πλαγια την θυμώμουνα..
Μολις παρέλαβα Craze στο μαγαζί απο καινουργια παρτίδα της DS οπότε θα σας πω..

Εσείς αν θέλατε να φτιάξετε ομως ενα fake προιον δεν θα βαζατε την ημερομηνία στο ιδιο σημειο με το γνησιο?
Χαζοι ειστε να την βάλετε αλλου να καρφώνεστε?

Απλά θα ειναι νεα παρτίδα της DS μην αγχώνεστε...

Αντιπρόσωπος Ευρώπης ειναι το Predator.. Θα δω όντως η εισαγωγη μου που εχει ημερομηνία και αν δεν ειναι απο κάτω θα μιλήσω με το Predator να μάθω τι παίζει και αν κυκλοφορεί όντως έτσι μουφα Craze.


Όσο για τις αμφεταμίνες... Χαλαρώστε και αν εχει θα ειναι μικρή δόση.. Ξέρετε πόσες προορμονες εχετε πιει με μια πασίγνωστη μάρκα πρωτεινών που κατα ένα περίεργο τρόπο όλοι λέτε "Δουλεύειιιιιι" "Με πιασε πολυυυυ" "Είδα τρελή διαφορααα"
Κουβέντες που δεν με μια πρωτεινούλα δεν λέγονται χαχα!
Εγώ αυτήν την εταιρία ούτε να την παίρνω ούτε να την πουλάω όσο διάσημη και αν ειναι...

προφανως εδω ηθελες να ξεπουλησεις οποτε νταξει μωρε δεν τρεχει τπτ χαλαρωστε...


Καλά έκανα και το κοψα μετά από 2 κουτιά εγώ πριν κανα 2 χρόνια!
Το βλεπα οτι εθίζει και ότι προκαλεί περίεργο συναίσθημα ειδικά μετά..

Υπάρχουν άνθρωποι που εχουν καταναλώσει δεκάδες κουτάκια και αυτήν την στιγμή δεν την παλεύουν χωρίς αυτό!!!
Ρωτάνε και ξανά ρωτάνε πότε θα ξανά έρθει...

εδω βεβαια κατοπιν εορτης μας λες οτι εσυ το κοψες πριν δυο χρονια γιατι καταλαβαινες οτι εθιζει κτλ..παρολα αυτα ενω την αλλη πασιγνωστη μαρκα δεν την
πουλας στο μαγαζι λογω ευθιξιας ασπουμε ,το craze δεν ειχες προβλημα να το πουλησεις ..
αξιοπιστια μιλαμε..:green:

kostas kou
27-10-13, 11:31
παντως με craze εγωεκανα τις καλυτερεσ προπονησεις,δεν ξερω τι παιζοταν αλλα το επερνα και πηγαινα gym και δεν ηθελα να φυγω!

ArgoSixna
27-10-13, 12:56
Προπονηση για την οποια πηγα σημερα προπονηση επιπλεον λογο ορεξης

1.σκουωτ με μεσαιο ανοιγμα ποδιων 15χ40 12χ60 12χ80 8χ100 8χ120
2.leg press με μεγαλο ανοιγμα 15χ80 12χ100 8χ100 12χ130
3.leg extention με ενα ποδι 15χ25 12χ30 8χ40 4χ50fail
4.leg curl 15x35 12x40 8x50 1-1ποδ 4χ35fail
5.αρση θανατου με τεντωμενα ποδια. 3x35

6.καμψεις μπαρας 15x20+μικρη μπαρα 12χ30+μικρη μπαρα 12χ34+μικρη μπαρα
7.καμψεις αυτοσυγκεντρωσης. 7 9 12 13 κιλά χ fail

8.πιεσεις μπαρας με κλειστη λαβη 15x10+μπαρα 12χ20+μπαρα 12χ20+μπαρα 8χ30+μπαρα
9.εκτασεις γαλικες 7 7 8 9 χ fail
10.εκτασεις στην τροχαλια 35x4 fail
11.βυθισεις σε δυο παγκους 3x8 12 5 8 rep

12. κοιλιακοι σε ρωμαικη καρεκλα 3χ15
13. κοιλιακοι σε τροχαλια 3χ15χ25κιλα

15λεπτα περπατημα τρεξιμο με 0:30 αλλαγη.

Ισως να εχω λαθος σε 2-3 σημεια αλλα ειναι οτι θυμαμαι απο την απογευματινη προπονηση , απο βδομαδα θα τα σημειωνω επιτοπου.

Εμπαινα ανετα και για προπονηση στηθους αλλα βαρεθηκα. Μην ρωτησετε τι παιρνω , εχω ανεβασει φωτο!!


:shock::shock:

τσεκαρε το θεμα με τα νιτρικα καθως αν τα χρησιμοποιεις υπερβολικα συχνα παιζει να σου δινουν εντελως υποκειμενικη εικονα της καταστασης που εισαι και μπορει να γινει καμια στραβη. νομιζω οτι ειναι παρα πολλα.
εχω ελαχιστη εμπειρια με pre wo συμπληρωματα οποτε θα ξερεις καλυτερα απλα κανω μια υποθεση.
τα lifts στο sig τα κανες σε lbs? νομιζω ανεβηκαν πολυ τα deads. που πηγαν τα leg press :P:P
καλη συνεχεια!

Τοτε ειχα αρχισει το craze...... Βεβαια το χρησιμοποιησα 2-3 φορες και το αφησα στην ακρη για αργοτερα επειδη δουλευε ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ .. ακομη εχω κρατημενο το κουτι που εχει γινει υγρη μαζα σχεδον γεματο κουτι :/:unsure:

ArgoSixna
27-10-13, 12:58
DAMN , επαιζα ωραια κιλα τοτε τωρα που το παρατηρω....

*συνεχιζα ανετα την προπονηση αλλα με "εδιωξε" με τροπο ο γυμναστης μου λεει τι κανεις τοσες ωρες εδω.....

GEOP13
27-10-13, 13:16
προφανως εδω ηθελες να ξεπουλησεις οποτε νταξει μωρε δεν τρεχει τπτ χαλαρωστε...



εδω βεβαια κατοπιν εορτης μας λες οτι εσυ το κοψες πριν δυο χρονια γιατι καταλαβαινες οτι εθιζει κτλ..παρολα αυτα ενω την αλλη πασιγνωστη μαρκα δεν την
πουλας στο μαγαζι λογω ευθιξιας ασπουμε ,το craze δεν ειχες προβλημα να το πουλησεις ..
αξιοπιστια μιλαμε..:green:

liveris +10000000000000 :bowdown::bowdown: !

MyoBomb
30-10-13, 22:06
Η ιστορία του craze μου θύμισε μια παλιά εποχή ..αρκετοί θα την ξέρουν...

Κάποτε ένα σωρό τύποι έκραζαν τα στεροειδή, οτι ήταν πολύ βαριά και επικίνδυνα για τον αθλητή.Tην ίδια στιγμή εκθίαζαν τις προορμόνες.
Οτι αυτές ήταν το παν και οτι μετατρέπονται σε στεροειδή μεσα σου και είναι ποιο φυσική διαδικασία με αποτέλεσμα να παιρνουν κάτι 1,2methylandrostan και δε ξερω τι άλλο προκειμένου να αποφύγουν αυτό που έκαναν οι μεγάλοι bodybuilders..

Το αποτέλεσμα φυσικά ήταν οι περισσότεροι να πάθουν ενα σωρό διαταραχές ιδιαίτερα στο συκώτι..αφού ουτε και οι ίδιοι ήξεραν τι είχαν πάρει.
Στη συνέχεια αποδείχθηκε οτι οι προορμόνες οχι μόνο έχουν ακριβώς τα ίδια sides αλλά και χειρότερα, απο τα κλασσικά στεροειδή.

Ετσι και σήμερα όταν λέω σε κάποιον στο γυμναστήριο οτι σε cuts period την ψάχνω για κανα ECA καμια sida,ή yohimbe αρχίζουνε το κράξιμο ''ΚΑΛΑ ΕΦΕΔΡΙΝΕΣ? ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ? ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ?ΓΙΟΧΙΜΒΙΝΗ??'' και μόλις πριν 20 λεπτά έχουνε πάρει 3 scoop craze και 1,5 game day....
Φυσικά σιγά σιγά αποδεικνύεται οτι σε ενα prework out οχι μονο δεν αναγράφονται τα συστατικά πάνω στο label αλλά τα sides του ως ETH είναι ΜΑΚΡΑΝ πιο επικίνδυνα απο άλλα ''απαγορευμένα''.

Η γνώμη μου είναι αν κάποιος όντως ενδιαφέρεται να ασχοληθεί πραγματικά ...καλύτερα να το κάνει με έντιμο και ορθόδοξο τρόπο και όχι να το παίζει ''ολίγον έγγυος'' όπως η Driven sports και οι Ελληνες πελάτες της.

ArgoSixna
11-11-13, 00:08
Τσιμπησα 2 κουταλιες μελι και 1+1/3 σκουπ craze και έβγαλα προπονηση απο τις λιγες! Απο δω και περα θα το γυρισω σε ΠΟΛΥ πεκ ντεκ και βυθισεις , ειλικρινα βλεπω τον εαυτο μου αγυμναστο και χαλιεμαι οσο δεν παει με το στηθος..

*Επεισης εχω κανει μετα το γυμναστηριο 30+λεπτα καγκουροβολτα με το ποδηλατο , αλματα σκαρφαλωμα σε οτι υπηρχε μπροστα μου :thumbup:
Σκουπισα , μαζεψα 2 πλυντηρια ρουχα , τακτοποιησα ολο το σπιτι , επλυνα 3 μπλουζακια στο χερι και ενα ζευγαρι καλτσες !

Και τωρα που γραφω σκεφτομαι να ξαναπαω να χτυπησω αλλα 45 λεπτα γυμναστικη :green: ή να παω για clubbing απογευματιατικα ή να αναποδογυρισω καμια νταλικα ή να κανω βομβιστική επίθεση σε καμια τράπεζα.. :shock::shock:


Παναγια μου , τι εχει μεσα αυτο το crazeeeeeeeeeeeee :shock::shock:

:shock::shock: χαζευα λιγο στο ημερολογιο μου :turtle::turtle:

200sx
12-11-13, 04:58
Η ιστορία του craze μου θύμισε μια παλιά εποχή ..αρκετοί θα την ξέρουν...

Κάποτε ένα σωρό τύποι έκραζαν τα στεροειδή, οτι ήταν πολύ βαριά και επικίνδυνα για τον αθλητή.Tην ίδια στιγμή εκθίαζαν τις προορμόνες.
Οτι αυτές ήταν το παν και οτι μετατρέπονται σε στεροειδή μεσα σου και είναι ποιο φυσική διαδικασία με αποτέλεσμα να παιρνουν κάτι 1,2methylandrostan και δε ξερω τι άλλο προκειμένου να αποφύγουν αυτό που έκαναν οι μεγάλοι bodybuilders..

Το αποτέλεσμα φυσικά ήταν οι περισσότεροι να πάθουν ενα σωρό διαταραχές ιδιαίτερα στο συκώτι..αφού ουτε και οι ίδιοι ήξεραν τι είχαν πάρει.
Στη συνέχεια αποδείχθηκε οτι οι προορμόνες οχι μόνο έχουν ακριβώς τα ίδια sides αλλά και χειρότερα, απο τα κλασσικά στεροειδή.

Ετσι και σήμερα όταν λέω σε κάποιον στο γυμναστήριο οτι σε cuts period την ψάχνω για κανα ECA καμια sida,ή yohimbe αρχίζουνε το κράξιμο ''ΚΑΛΑ ΕΦΕΔΡΙΝΕΣ? ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΣ? ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ?ΓΙΟΧΙΜΒΙΝΗ??'' και μόλις πριν 20 λεπτά έχουνε πάρει 3 scoop craze και 1,5 game day....
Φυσικά σιγά σιγά αποδεικνύεται οτι σε ενα prework out οχι μονο δεν αναγράφονται τα συστατικά πάνω στο label αλλά τα sides του ως ETH είναι ΜΑΚΡΑΝ πιο επικίνδυνα απο άλλα ''απαγορευμένα''.

Η γνώμη μου είναι αν κάποιος όντως ενδιαφέρεται να ασχοληθεί πραγματικά ...καλύτερα να το κάνει με έντιμο και ορθόδοξο τρόπο και όχι να το παίζει ''ολίγον έγγυος'' όπως η Driven sports και οι Ελληνες πελάτες της.


Μου αρεσε το ποστ πολύ και δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω :thumbup:

primordial
13-11-13, 15:24
Πάντως εντυπωσιακό είναι το που έχει φτάσει η τιμή του στον επίσημο distributor της Ευρώπης...
wtf...:shock:
Συλλεκτικό κόμμάτι λέμε...:thumbup:

Numerouno
13-11-13, 17:04
Πάντως εντυπωσιακό είναι το που έχει φτάσει η τιμή του στον επίσημο distributor της Ευρώπης...
wtf...:shock:
Συλλεκτικό κόμμάτι λέμε...:thumbup:

120e! :shock:

ArgoSixna
13-11-13, 17:56
ΤΙ 120 ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΚΟΚΑ? ααα ναι κοκα εχει :shock:

primordial
13-11-13, 19:19
Μέσα έπεσες...:thumbup:
:rolf::rolf:

just chris
13-11-13, 19:27
που το ειδατε ρε παιδια 120 ευρω?ισχυει?
μηπως ειναι οικογενειακη συσκευασια:P

primordial
13-11-13, 19:29
Με το γραμμάριο το πουλάνε...!!!:green::green:

beefmeup
13-11-13, 20:28
υπερβολες χωρις λογο που ουσιαστικα ειναι κ αυτες εν τελη που χτιζουν την φημη του συμπληρωματος αυτου.

ειχα δοκιμασει μισο κουτι,κ εφτασα μεχρι τα 2μιση σκουπ,κ με επιασε αρκετα καλα,αλλα το ιδιο με εχουν πιασει κ αλλα της κατηγοριας οπως το πρωτο jack3d ας πουμε..
επεισης δεν θυμαμαι να εθιστικα..
μην αναλωνεστε σε παραφιλολογιες που δεν εχουν βαση,κ αν θελετε διαβαστε το θεμα απο την αρχη κ δειτε κ λιγο τα ποστ του devil (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?17593-Craze-(Driven-Sports)&p=559617&viewfull=1#post559617) ,για να εχετε κ μια καλυτερη αποψη..στο περιπου δλδ.
τα ποστ του dohne,myobomb απο πανω με βρισκουν συμφωνο επισης.

οσον αφορα την τιμη του,πριν 2-3 μηνες εβρισκα το mitotropin να πουλιεται στο ebay απο 100 εως 150 δολαρια..ε,και?
συμβαινει συχνα με διαφορα συμπληρωματα που εχουν ενα "καλο" ονομα στην αγορα κ ειναι πλεον discontinued.

primordial
13-11-13, 20:58
Καταρχήν να πώ ότι χαίρομαι που ξαναβλέπω δικό σου post...:toast:
κατά δεύτερον οι παραφιλολογίες σε βάθος μπορεί να έχουν και κάποια βάση. Δεν μπορώ να κρίνω, μη έχοντας βασικές γνώσεις πάνω στο αντικείμενο της "χημείας".
Αυτό σε ότι αφορά την "δομή" του craze. Τα περί εθισμού είναι κάτι το οποίο θα το χαρακτήριζα ώς πυροτέχνημα.
Κ εγώ το είχα δοκιμάσει στα 2 scoop και μου άρεσε το feeling μέσα στο γυμναστήριο.
Πράγματι το post του dohn κρύβει την αλήθεια και συγκεκριμένα η πρόταση με την αναφορά σε PH & steroids όπως επίσης και στα άλλα stims.
Είναι η αλήθεια. Κουβαλάμε πολλά ταμπού σαν λαός και μας αρέσει η ασυλία που προσφέρουν ορισμένες λέξεις.
Παρόλ' αυτά θα πρέπει να αναγνωρίσεις ότι και ένας μεγάλος αριθμός από αναρτήσεις εδώ έχουν σαν στόχο κυρίως τον χαβαλέ.
Όλα αυτά φιλικά πάντα και με μεγάλη εκτίμηση στα γραφόμενά σου...:welcome::welcome:

beefmeup
13-11-13, 22:54
συμφωνουμε,απλα το ποστ το εκανα κυριως γιατι μου εχει τυχει αρκετες φορες σε γυμναστηρια απο ατομα που διαβαζουν ελληνικα φορουμ να ρωτανε για διαφορα που γραφονται,οσον αφορα καποια συμπληρωματα/ουσιες ,απο το πιο απλο (κρεατινη πχ) εως πιο συνθετα οπως αυτο εδω..
κ διαβαζοντας καποια πραγματα που μπορει να γραφονται για χαβαλε, κ ακριβως επειδη η γνωση στα συμπληρωματα οπως αναφερεις κ εσυ στο ποστ σου ειναι περιορισμενη στην ελλαδα κ τα ταμπου αρκετα,καταλληγουν σε τελειως λανθασμενα συμπερασματα πανω στο θεμα "συμπληρωματα" γενικα..
η τριχα γινεται τριχια,κ μετα βγαζουμε τα ματια μας μονοι μας..
δατς ολ..

kontomanikos
17-11-13, 16:19
καλησπερα παιδια το θεμα ειναι οτι και να ειχε μεσα δουλευε
που θα βρουμε κανα κουτι εχει κανενας που δεν το θελει χαχαχχααχαχα:P :bowdown:

ArgoSixna
17-11-13, 16:21
σπανιο να βρεις craze , υπαρχει ομως το detonate gaspari αν ψαξεις θα βρεις

kontomanikos
17-11-13, 16:28
δουλευει η πεταμενα λεφτα ???
πηρα αυτο τωρα http://www.youtube.com/watch?v=vph7RccTz7s&feature=c4-overview&list=UU0kOLmPsou-Ctz-P6N7_a7Q
αλλα πολυ μουδιασμα η μουρη με 2 scoop:green:

ArgoSixna
17-11-13, 17:26
Απο review και συστατικα , ναι δουλευει

MyoBomb
21-11-13, 02:17
Τα sides που είχα το Μάιο απο 3-3,5 scoop craze πριν την προπο δεν τα είχα ούτε μετά απο 10mg adderall (sorry admins!).
Τρόμος ανησυχία και αίσθημα καταδίωξης.

Για μένα παραμένει το χειρότερο συμπλήρωμα, και με τα stims την ψάχνω όσο περισσότερο μπορώ.
Πιστεύω οτι μετά την εποχή geranium, τα pea είναι δυνατός αντικαταστάτης, αλλά επικίνδυνος στην ψυχική υγεία. Ο συνδυασμός ενός καλού ECA ήταν είναι και θα παραμείνει για πολύ καιρό ο βασιλιάς σε αυτήν την κατηγορία αφού σε χαμηλές δόσεις(χρησιμοποιούμενο ως stim και όχι ως λίπο) δεν εμφανίζει καν sides.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για PEA (γτι αυτό δουλεύει στο craze βλπ. και αρχη του ποστ) υπάρχουν στο ebay bulk απο μια εταιρία που νομίζω λέγεται mood enchancement.. Πουλάει B-phenylethilamine σε σκόνη, τη στακάρεις με hordinine για μεγαλύτερο χρόνο ημιζωής και δουλεύει μια χαρά...και όλα αυτά με 35 ευρώ maximum.

primordial
21-11-13, 08:41
Ατυχές η σύγκριση κατά τη γνώμη μου. Ακόμα και με 2*10 adderall xr δεν πιστεύω ότι θα πάθαινες την ζημιά που σιυ έκατσε με την ποσότητα craze πούμε αναφέρεις. Είναι λίγο διαφορετικό σαν δράση. Γνώμη μου...

Στην 2η παράγραφο με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο....:thumbup:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Nikosportara
10-12-13, 01:29
ρε παιδια τι γινετε με αυτο το συμπληρωμα το εψαχνα πριν 2 μηνες και σε ολα τα site ελεγε οτι εχουν εξαντληθει τα αποθεματα!

Mikekan
10-12-13, 07:51
Εχει αποσυρθεί απο την αγορά!

andreasaxo
10-12-13, 09:52
Μονο απο Καναδα ;)

Nikosportara
10-12-13, 10:26
κριμα ρε μαγκες

Nikosportara
10-12-13, 10:27
κριμα ρε μαγκες

ωστοσο δε λενε οτι αποσυρθηκε λενε απλα οτι τελειωσαν τα αποθεματα

Mikekan
10-01-14, 14:43
10/01/2014

Ανάλυση από επίσημο φορέα ότι το craze δεν περιέχει αμφεταμίνες και δεν έχει κάποιο side effect.

http://www.medsci.org/v11p0116.htm

sak
10-01-14, 16:27
10/01/2014

Ανάλυση από επίσημο φορέα ότι το craze δεν περιέχει αμφεταμίνες και δεν έχει κάποιο side effect.

http://www.medsci.org/v11p0116.htm


Αντε μπας και δουμε καμια ασπρη μερα!

stone garden
11-01-14, 07:54
ας εχει οτι θελει μεσα , που θα βρουμε να αγορασουμε? :P:P:P

COBRA_STYLE
11-01-14, 17:10
Οσοι προλαβανε προλαβανε...δε θα βρεις.

assos
17-03-14, 20:42
Στα 220 ευρώ πλέον τα τελευταία αποθέματα από τον αντιπρόσωπο στην Αγγλία.
Οι παλιές καλές παρτίδες φτάνουν και τα 300 ευρώ στο ebay :shock:

kostas kou
17-03-14, 22:02
ας τα εχουν να τα καμαρωνουν,ειπαμε να μας βαηθησει λιγο στην προπονηση οχι να μας πιασουν και τον κωλο :1laugh:

andreasaxo
18-03-14, 15:29
Στα 220 ευρώ πλέον τα τελευταία αποθέματα από τον αντιπρόσωπο στην Αγγλία.
Οι παλιές καλές παρτίδες φτάνουν και τα 300 ευρώ στο ebay :shock:
Χαχαχαχαχααααα καλα ενταξη και μετα ξυπνησαν. :shock::shock:

stone garden
18-03-14, 17:36
εχω 10 σκοοπ στην ακρη , 7,5 ευρω το ενα περιμενω μηνυματα :P:P:P:P:P

kostas kou
18-03-14, 18:08
εγω εχω το κουτι μυριζει ακομα η σκονι,αρχιζω απο 15 ευρω ακουω προσφορες :smash:

MyoBomb
20-03-14, 20:22
κι εγώ έχω το κουτί Κωστα! Σήμερα το μύρισα 1 λεπτό και ανέβασα 10 κιλά πάγκο! :turtle:

Tiridus
20-03-14, 20:44
Θυμάμαι ακόμη που είχε γίνει ντόρος γι'αυτό το preworkout.
Η εταιρία έχασε την εμπιστοσύνη πολλών ύστερα απο την αποτυχημένη τους
χρονιά με τα λανθασμένα τεστ στα ίδια τους τα προιόντα, απο εκεί άρχισε η κατρακύλα
και τώρα το μόνο που βγάζουν είναι ενισχυτικά τεστοστερόνης, αναβολικούς καταλύτες
κι άλλες τέτοιες αηδίες :thumbdown: που περιέχουν ''αέρα'' μέσα όπως ήταν αναμενόμενο. :chinese:

ArgoSixna
20-03-14, 20:58
Η εταιρία έχασε την εμπιστοσύνη πολλών

Η καλυτερη διαφημηση ειναι η δυσφημηση Tiridus! Μετα το περιστατικο ξεπουλησε σε ελαχιστες μερες και πλεον υπαρχουν ανθρωποι που εχουνε πληρωσει και 60ευρω και 120 και τωρα 220 το κουτι :shock:

Andreas C.
24-03-14, 13:39
Έχω 2 κουτιά άθικτα :green:

Νομίζω είναι καιρός να τα βγάλω στο σφυρί γιατί δεν με βλέπω να τα καταναλώνω πριν την λήξη τους και συμφέρει πολύ:turtle::turtle:

kostas kou
24-03-14, 14:05
Έχω 2 κουτιά άθικτα :green:

Νομίζω είναι καιρός να τα βγάλω στο σφυρί γιατί δεν με βλέπω να τα καταναλώνω πριν την λήξη τους και συμφέρει πολύ:turtle::turtle:
αυτα ειναι κειμηλια τωρα!

sobral
24-03-14, 14:20
http://4.bp.blogspot.com/-VFxCCBUSbOo/UutbdrVImuI/AAAAAAABaBM/bF9bvMNqFQw/s1600/%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%83.jpg :green::green:

Andreas C.
24-03-14, 16:26
αυτα ειναι κειμηλια τωρα!

Κρύβε λόγια γιατί θα μας πιάσουν για αρχαιοκαπηλία :P:P:P

jam
27-03-14, 04:40
In June 2012, the U.S. Anti-Doping Agency (USADA) did tests on a sample of Craze and found several prohibited stimulants in the product, including amphetamine and amphetamine-related compounds. USADA lists Craze on its website's "High Risk Dietary Supplement List.''

This April, SKL, the Swedish National Laboratory of Forensic Science, tested samples of Craze and found two substances that are chemically similar to amphetamine: phenethylamine and N-ethyl-1-phenyl-butan-2-amine.

The stimulants found by USADA and the Swedish lab are not naturally present in dendrobium, according to a review of current scientific literature, said Ikhlas Khan, assistant director of the University of Mississippi's National Center for Natural Products Research, which is studying the issue.

Driven Sports adamantly denies that Craze is spiked, and the company recently began posting its own lab tests, which it says offer "Further proof that Craze does not contain amphetamines.

FDA wouldn't say whether it has done its own analysis of Craze.

"I can't speak directly to Craze," said Fabricant, who heads the agency's supplement division, "but what I can say is we are concerned about the rise of products that have a phenethylamine background — similar to amphetamine — on the market""

πηγη: http://www.usatoday.com/story/news/nation/2013/07/25/bodybuilding-supplement-designer-matt-cahill-usa-today-investigation/2568815/

ενα τελευτεα αρθρο που βρηκα για το εν λογο προιον , δεν ξερω και κατα ποσο να το χαρακτiρησω ος προιον βεβαια , οπως και να χει , γνωμh μου μακρια παιδια :thumbup:

ArgoSixna
31-03-14, 22:24
Εχω σχεδον γεματο κουτι , βεβαια εχει γινει καραμελα . Το ξεκινας στην αρχη της προπονησης και το τελειωνεις στο μισαωρο για αυξημενη ροη ενεργειας :shock:

Ας ξεκινησουμε απο τα 100 :green::green:

Socratis100
24-08-14, 18:12
Αυτο ειναι το σκευασμα ή απλα το εχουν αλλαξει

** Δεν επιτρέπονται Links,Πλην των χορηγών.Mods Team **

ArgoSixna
24-08-14, 19:56
ιαθεσιμότητα: Αυτο το προϊόν δεν υπάρχει σε απόθεμα

nikosBMW
17-06-18, 01:14
ξεθαβω το θεματακι ετοιμαστειτε μαλλον ερχετε το νεο craze.... μαλιστα λενε οτι θα ναι και πολυ δυνατο...

kostas kou
17-06-18, 06:31
Δεν νομιζω να ειναι το ιδιο δυνατο, θα δοκιμαστει παντως :thumbup:

alsos
17-06-18, 11:36
Δεν ξερω που διαβασες οτι διαβασες αλλα αυτα ειναι τα λογια της εταιρειας.

First things first. RIZE™ is not Craze®, nor is it meant to feel or act like Craze®.

nikosBMW
17-06-18, 12:13
στην σελιδα της εταιρειας ενας τυπας λεει πως θελει το νεο νιτρικο να ειναι εξισου δυνατο με το πρωτο craze ,και απο κατω του απαντα :soon,μαλλον το διατυπωσα λαθος φιλε πριν :P anyway , αναμενουμε

nikosBMW
17-06-18, 12:14
Δεν νομιζω να ειναι το ιδιο δυνατο, θα δοκιμαστει παντως :thumbup:

εννοειται πως θα δοκιμαστει .. αυτος ο τυπας που χει την DS ,ειχε χαθει μετα την πατατια που κανε ,τωρα μαλλον προσπαθει να κανει come back

nikosBMW
19-07-18, 16:55
124051 η αμερικανικη εκδοση μαλλον :]

sobral
05-09-18, 12:46
124337

Ο Θεός βοηθός σε όποιον το πάρει...:turtle: Βγήκε και η ετικέτα. Τώρα κατά πόσο ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα, με την DS ποτέ δεν ξέρεις.:green:

nikosBMW
06-09-18, 22:19
αυτο θα ναι το αμερικανικο ... τοευρωπαικο λεγεται rize ,, λολ το dhea σε pre τι δουλεια εχει???to phelodendron extract ,το κρυφο χαρτι να το θυμαστε :p