PDA

Επιστροφή στο Forum : storm της universal και jack3d



zakoni
20-10-11, 13:11
μετα απο πολη διαβασμα και πολλες ερωτησεις κατεληξα σε αυτα τα δυο συμπληρωματα . στα οποια αναζητω την ενεργεια και την αντοχη και να παρω μερικα μιυκα κιλα .. ΕΡΩΤΗΣΗ.. ειναι καλος συνδιασμος ?. ειναι αποτελεσματικα αυτα ? { για οσουσ τα εχουν χρισιμοποισι} η χρειαζετε κατι ακομε . μια πρωτεινι ισωσ ?// παρακαλω διαφωτιστεμα

SOSTARAS
20-10-11, 13:22
μετα απο πολη διαβασμα και πολλες ερωτησεις κατεληξα σε αυτα τα δυο συμπληρωματα . στα οποια αναζητω την ενεργεια και την αντοχη και να παρω μερικα μιυκα κιλα .. ΕΡΩΤΗΣΗ.. ειναι καλος συνδιασμος ?. ειναι αποτελεσματικα αυτα ? { για οσουσ τα εχουν χρισιμοποισι} η χρειαζετε κατι ακομε . μια πρωτεινι ισωσ ?// παρακαλω διαφωτιστεμα

προτεινη χρειαζεσαι παντα ειτε απο φαγητο ειτε απο συμπληρωμα αλλα αν παιρνεισ την απαρετητη πρωτεινη απο τα φαγητα σου δεν χρειαζεσαι συμπληρωμα;);)!!!!

Kaloutsikos
20-10-11, 23:03
πόσο καιρό γυμνάζεσαι και τι ηλικία έχεις φίλος?

thedon
21-10-11, 01:38
Φτιάξε πρώτα την διατροφή σου, έπειτα ψάξε μέσα απ το φόρουμ να βρείς κάποια πρωτείνη που να καλύπτει τις ανάγκες σου και μετά σκέψου τι άλλο μπορεί να σε βοηθήσει περαιτέρω!!
Ξεκινάμε απ τα βασικά!!Η άποψη μου..

zakoni
22-10-11, 18:33
γυμναζωμε αρκετο καιρο γαι να φτασω σε αυτα .. την προτεινι τιν καλιπτο απο τιν διατροφι μου που ειναι fuul σε προτεινη και αμινοξεα εννοιττε και υδατανθρακεσ . παντοσ προτη εντηποσυ και απο τα δυο μαζα πριν και μετα απο ενα skoop .. απιστευες.. 5 ωρες γυμναστιριο με κυκλικο προγραμα και ξαικουρασισ μισις ωρας .. και το δραδυ αυπνος λογο υπερεντασεις.. κατι σαν ντοπινκ με λιγα λογια

karpoutzidis
22-10-11, 18:37
γυμναζωμε αρκετο καιρο γαι να φτασω σε αυτα .. την προτεινι τιν καλιπτο απο τιν διατροφι μου που ειναι fuul σε προτεινη και αμινοξεα εννοιττε και υδατανθρακεσ . παντοσ προτη εντηποσυ και απο τα δυο μαζα πριν και μετα απο ενα skoop .. απιστευες.. 5 ωρες γυμναστιριο με κυκλικο προγραμα και ξαικουρασισ μισις ωρας .. και το δραδυ αυπνος λογο υπερεντασεις.. κατι σαν ντοπινκ με λιγα λογια

ποσο χρονών εισαι?και πως τα περνεις?

zakoni
22-10-11, 23:42
ποσο χρονών εισαι?και πως τα περνεις?

ειμαι 24 και περνο 1 σκουπ αποτο καθενα πριν και μετα τιν προπονισι αλλα σκεφτομαι να τα περιορισο μονο στο { πριν} γιατι με πιανει υπερβολικα

thedon
23-10-11, 05:15
[/QUOTE]
γυμναζωμε αρκετο καιρο γαι να φτασω σε αυτα .. την προτεινι τιν καλιπτο απο τιν διατροφι μου που ειναι fuul σε προτεινη και αμινοξεα εννοιττε και υδατανθρακεσ . παντοσ προτη εντηποσυ και απο τα δυο μαζα πριν και μετα απο ενα skoop .. απιστευες.. 5 ωρες γυμναστιριο με κυκλικο προγραμα και ξαικουρασισ μισις ωρας .. και το δραδυ αυπνος λογο υπερεντασεις.. κατι σαν ντοπινκ με λιγα λογια

Εγω πάντως δεν κατάλαβα χρηστό..θες να πεις οτι κανεις 5 ωρες κυκλικη προπόνηση;;
Αν μπορείς φτιάξε λίγο την γραφή σου για να βγάλουμε νόημα