PDA

Επιστροφή στο Forum : Anabolic State (Nutrabolics)



sobral
22-10-11, 01:20
97313

http://www.nutrabolics.com/upload/images/1319481020lb-anabolic-s.jpg

ANABOLIC STATE: The Muscle Building and Recovery Catalyst.

Anabolic State containst 10,000mg of BCAA's and HICA to provide your body with an optimum dosage of recovery and muscle building ingredients.


Powered by HICA to Support a Reduction in DOMS (Delayed Onse Muscle Soreness)
Stacked with L-Lysine to Support Stimulation of Protein Synthesis
Supports an Increase in Exercise Muscle Endurance
Aids in Recovery Before, During & Post Exercise
Supports a Decrease in Post-Workouth Muscle Soreness
Mixes Easily and Stomach Friendly





SUPPLEMENT FACTS:

Serving Size: 1 Scoop (12.5g)
Servings Per Container: 30

Calories.......................................4
Carbohydrates.............................1g
Sugar...............................0g
ANABOLIC AMINO COMPLEX (10,000mg)
HICA (alpha-hydroxyisocaproic acid)
Micronized L-Leucine
Micronized L-Isoleucine
Micronized L-Valine
Micronized L-Lysine
Micronized L-Glutamine


RECOMMENDED USAGE:

As a dietary supplement, mix 1 scoop in 2 cups (473mL) of water and shake well. Consume 1 serving 30 minutes prior to training. For maximum results consume a second serving during training or immediately post-workout.

Είπαμε astragin και HICA θα φορεθεί πολύ φέτος, αν κ η Syntrax τους πρόλαβε στο 2ο.:green: Τα ζαχαρώνω πάντως αυτά όταν βγουν στην αγορά, έχω μείνει ευχαριστημένος παλαιότερα από αμινοξέα της εταιρίας.

Devil
22-10-11, 04:47
ωραια συστατικα (εκτος απο το τελευταιο βεβαια:green:).... αλλα ειναι σπαστικο αυτο το blend...:banghead:

sobral
22-10-11, 10:33
ωραια συστατικα (εκτος απο το τελευταιο βεβαια:green:).... αλλα ειναι σπαστικο αυτο το blend...:banghead:

αυτό ακριβώς!δεν πάει άλλο το μπλεντ ειδικά στη συγκεκριμένη εταιρία. Δεν λέω μια χαρά θα είναι (κ οι ποσότητες με το μάτι, δείχνουν καλές αν τις έχουν χωρίσει όπως πρέπει) αλλά έλεος δεν μπορούσαν να βγάλουν συμπλήρωμα με 3-4 συστατικά χωρίς μπλέντ??:rifle: έστω ας μικρύνουν τα μπλέντς (όχι σε αυτό μόνο,γενικά).

sobral
17-12-11, 13:00
http://www.youtube.com/watch?v=bE-DDVh32qc

επειδή και στο παρελθόν έμεινα ευχαριστημένος από τα αμινος της εταιρίας αυτά μόλις έρθουν Ευρώπη θα μπουν στο καλάθι για μια δοκιμή:food:

sobral
05-03-13, 00:52
η δοκιμή που έλεγα, γίνεται εδώ και 2-3 βδομάδες;) Το πήρα σε γεύση πορτοκάλι, απόλυτα ευχαριστημένος! Μπράβο Nutrabolics:clap: Το πίνω intra είναι πολύ ελαφρύ στο στομάχι, η γεύση είναι ωραία και όχι έντονη. Κατά τ'άλλα bcaa's είναι δεν περιμένω κάτι παραπάνω...Οι προπονήσεις εδώ και καιρό είναι HIT, θεωρώ και πως με βοηθάει στο recovery. Διαλυτότητα άψογη.

themis1990
04-07-13, 18:54
τα παιρνω και εγω εδω και μια εβδιμαδα περιπου ... μου φαινονται αρκετα καλα .. θα δειξει !

Spyrous
12-07-13, 13:14
Μολις τα τσιμπισα και εγω μπορω να τα χτυπαω μετα την προπονηση ή μεσα/πριν το ρωταω αυτο διοτι δεν γνωριζω το πρωτο συστατικο HICA

cuntface
12-07-13, 15:29
Μολις τα τσιμπισα και εγω μπορω να τα χτυπαω μετα την προπονηση ή μεσα/πριν το ρωταω αυτο διοτι δεν γνωριζω το πρωτο συστατικο HICA

αμα περνεις whey μετα την προπονα καλυτερα παρτο μεσα γενικα ολα αυτα τα αμινο ειναι για μεσα την προπονα

Spyrous
12-07-13, 16:39
αμα περνεις whey μετα την προπονα καλυτερα παρτο μεσα γενικα ολα αυτα τα αμινο ειναι για μεσα την προπονα

Καλησπερα φιλε μ,αμα σου πω οτι δεν παιρνω 8α με πιστεψεις?οχι δεν παιρνω για αυτο ρωταω 8α μπορουσα να το επαιρνα ως "whey"δλδ ?:unsure:Αυτη η πρωτη ουσια δεν ξερω τι ειναι

sobral
30-08-15, 16:09
97314

97315

Τέλος τα proprietary blends κ από την Nutrabolics! Θετικό. Τα νέα κουτιά επίσης, τα σπάνε!

Nive
31-08-15, 09:54
Ωραίο φαίνεται για intra....:thumbup:

storm68
31-08-15, 12:56
Δεν ξέρω αν η μάρκα ξανακέρδισε την χαμένη της αίγλη με τις νέες συσκευασίες.
Παλιά έπαιζε αρκετά. Τώρα δεν την πολυβλέπουμε στην Ευρώπη.

sobral
31-08-15, 14:11
Δεν ξέρω αν η μάρκα ξανακέρδισε την χαμένη της αίγλη με τις νέες συσκευασίες.
Παλιά έπαιζε αρκετά. Τώρα δεν την πολυβλέπουμε στην Ευρώπη.

Είναι φανερό ότι έχει πρόβλημα στην Ευρώπη με τη διαθεσιμότητα, αλλά το θετικό είναι πως κόβει τα blend κ αναγράφει ξεκάθαρα τις ποσότητες.:thumbup: