PDA

Επιστροφή στο Forum : Iso-Sensation 93 (Ultimate Nutrition)



aprosektos
02-11-11, 20:56
http://www.ultimatenutrition.com/catalog/protein/images/iso_sensation-sm.jpg


33680
Supplement Facts:

Serving Size: 1 Scoop (32g)
Servings Per Container: 69

Amount Per Serving:
Calories 130
Cholesterol 2mg 1%
Sodium 50mg 2%
Carbohydrate 1g 0%
Sugar 1g
Protein 30g 60%
Calcium 16%

Other Ingredients:
IsoChill (Double Cold-Temperature Processed Cross-Flow Full-Spectrum Premium Microfiltered Whey Protein Isolate), Colostrum, Glutamine Complex (Glutamine Peptides, Glutapure, Glutamine, N-Acetyl L-Glutamine), SI Complex (Alpha Lipoic Acid, D-Pinitol, 4-Hydroxyisoleucine), D Complex (Protease, Lactase), Natural And Artificial Flavors, Lactoferrin, Acesulfame Potassium, Sucralose, Soy Lecithin
Contains milk, soy and wheat

Directions: Mix 1 scoop in 6 ounces of cold water or non-fat milk. Consume 1 to 4 servings per day (depending on your protein requirements). For best results consume 1 serving immediately after workout.


εχει κανει αποψη για την πρωτεινη αυτη?

Devil
02-11-11, 21:09
ναι την ειχα δοκιμασει παλιοτερα... απο τις καλητερες isolate που παιζουν στην αγορα....

aprosektos
02-11-11, 21:52
απο τιμή ?
γευση κ διαλυτοτητα θυμασαι?

Devil
03-11-11, 00:16
απο τιμή ?
γευση κ διαλυτοτητα θυμασαι?

ειναι ακριβη...

γευση καλη.... διαλυτοτητα πολυ καλη...

Fit-Blaster
03-11-11, 11:02
Οντως είναι πάρα πολύ καλή πρωτεϊνη και σε γεύση και σε διαλυτότητα.
Είναι επίσης από τις λίγες που ΔΕΝ μου προκαλούν φούσκωμα.

Σχετικά με την τιμή, μάλλον εξαρτάται και από που την παίρνεις.
Εγώ προσωπικά στην Κύπρο την βρίσκω σε αρκετά καλή τιμή σε σχέση με την ποσότητα.

Την συστήνω με χίλια!

Blast
04-10-12, 22:23
Η καλύτερη isolate που έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής. Την πήρα σε γεύση cafe brazil και δεν την αλλάζω με καμιά άλλη γεύση παρόλο που δεν πίνω καφέ:green: Επειδή όμως παίρνω 50 γρ. δόσης κάθε φορά και επειδή για πολύ καιρό έπαιρνα πρωτείνες με γεύσεις τώρα που θα την ξαναπάρω θα την πάρω σε natural γιατί πολλά γλυκαντικά, χρωστικές και αρώματα κατανάλωσα έως τώρα.. Η τιμή της είναι το μόνο μείον αλλά σε συγκεκριμένα site του εξωτερικού συμφέρει η αγορά της.

Διαλυτότητα 10/10.
Γεύση 10/10.
Τιμή 8/10.

spirus
19-12-12, 17:07
λεω να την δοκιμασω..
αρκει να τη βρω σε σχετικα "καλη" τιμη..

spirus
01-01-13, 21:33
οποιος θελει ας στειλει με pm καποιο link απο εμπιστο site που την εχει σε καλη τιμη..
ευχαριστω

Inferno1988
05-01-13, 16:40
Καλησπέρα, θα ήθελα να ξέρω κι εγώ αν υπάρχει κάποιο καλό site που μπορώ να την προμηθευτώ σε καλύτερη τιμή

zootrax
04-12-14, 00:31
και για μενα η καλυτερη .ειχα τη βανιλια και ειχε τελεια γευση.τη πινεις και τη νιώθεις στο σωμα σου.σε όλα 10/10.