PDA

Επιστροφή στο Forum : Τιμή για personal training



perastikos
25-03-08, 18:42
Χαιρετώ όλα τα μέλη του Forum.Τον τελευταίο καιρό άλλαξα γυμναστηριο και
πήγα σε ενα που το έχει ένα άτομο σχετικά γνωστό στο χώρο.Συμμετοχές σε αγώνες κ.τ.λ.
Πληροφοριακά το γυμν.είναι κλασικό 'σιδεράδικο".Έβλεπα οτι προπονούσε κάτι παιδιά
και γενικά τους πρόσεχε πάρα πολύ.Του έκανα κουβέντα γενικά για το πως δουλεύει,τιμή,κ.τ.λ.
Λοιπόν μου είπε 15 ευρώ την προπόνηση.3 φορές την εβδομάδα.180 το μήνα δηλ.
Θα μου έβγαζε διατροφή κ.τ.λ.Θα ήθελα να ρωτήσω ιδιαίτερα τα παιδιά
που κατεβαίνουν σε αγώνες τι τιμές παίζουν σε αντίστοιχες περιπτώσεις,για personal
και φυσικά όποις άλλος έχει ανάλογη εμπειρία.

Antonio
25-03-08, 20:14
Με 100 Ε σηκώνω εγώ τα κιλά να μην κουράζεσαι κιόλας!!! :P

RUHL
25-03-08, 20:26
εγω με 99 Ε :green:

toula_nomikou
25-03-08, 20:59
Στα personal παιρνουν απο 30-50€ αλλα προπονουν ενα ατομο,τωρα μαλλον το παιδι που λες θα βοηθαει ομαδες.Παντως η τιμη ειναι καλη,βεβαια δεν εχω δει τη προσφερει για να σου πω αν αξιζει το κοπο και το χρημα,αυτο το κρινεις εσυ.

asdf
25-03-08, 21:50
Τον μηνα Τουλα παει τοσο ?

RUHL
25-03-08, 22:09
αλλα εγω αλλη απορια εχω γιατι να χρησημοποιησεις προσωπικο γυμναστη αντε να μην υπηρχε το φορουμ η να μην ειχαμε εμπειρα ατομα μεσα

Απο διατροφη και προπονηση ακομα και συμπληρωματα για αας δεν ξερω :lol: :lol: :rolf: παντως απο τα αλλα μπορεις να βρεις αρκετα θεματα που να σε βοηθησουν και να παρεις πολλες γνωμες και οχι 1

Εγω πιστευω αυτα που ζητας προσφεροντε στο φορουμ υπερ αρκετα και ειναι δωρεαν απλα λιγο διαβασμα θελουν

ακομα και αν δεν εμπειστευεσε το φορουμ υπαρχει το google εκει να δεις γνωση :shock: :shock: :shock:

Αμα δεν κατεβαινεις αγωνες(μονο εκει χρειαζετε καποιος τετοιος) και θες απλος να κανεις ενα σωμα Α η Β :P δεν χρειαζεσε αλλο ατομο να σου λεει τι να κανεις

RUHL
25-03-08, 22:11
Τον μηνα Τουλα παει τοσο ?

ποιο μηνα την προπονηση αχχαχαχαχαχα

RUHL
25-03-08, 22:13
κατι ακομα αμα οντως πας σε αυτον κανεις ενα κοπο να ποσταρεις αυτα που θα σου πρωτηνει για διατροφη και προπονηση να τα ριξουμε μια ματια :smash: :geek: :smash: :^^:

asdf
25-03-08, 22:25
Τον μηνα Τουλα παει τοσο ?

ποιο μηνα την προπονηση αχχαχαχαχαχα

Nα μας τραγουδησουν το MACARENA αν ειναι ετσι :P

perastikos
26-03-08, 09:37
RHUL εννοείται οτι μέσα απο το forum υπεκαλύπτεσαι απο θέματα προπόνησης και
διατροφής.Απλά είδα που έκανε,και απο περιέργεια ρώτησα.Βασικά θεώρησα την
τιμή πολύ ακριβή,τουλάχιστον για μένα, 180 ευρώ!!!!! το μήνα.Σίγουρα απο
την στιγμή που κατεβαίνει σε αγώνες ξέρει καλά το άθλημα και απο οτι βλέπω
προπονεί καλά.Αλλά και πάλι..... :smash: :smash:
Τούλα προπονεί ατομικά και όχι ομαδικά.

Antonio
26-03-08, 10:33
Ακόμα και σε αγώνες να κατεβαίνεις και να μην τα ξέρεις τόσο καλά δεν χρειάζεται.
Αγοράζεις τα ΑΑΣ από τον σφίχτη-προπονητή του γυμναστηρίου και αυτό γίνεται ταυτόχρονα ο personal trainer σου για τους αγώνες χωρίς επιπλέον χρεώσεις.
Τώρα αν πάς σε κανέναν γκουρού και καταλάβει οτι είσαι πρόθυμος να τα σκάσεις εε καρόϊδο είναι να μην στα πάρει...??

perastikos
26-03-08, 11:43
Αntοnio αν και δεν έχω πάρει ποτε ΑΑΣ δεν νομίζω οτι είναι τόσο απλό.Μόνο ΑΑΣ δηλ.
και κατεβαίνεις σε αγώνες.Θέλει πολυ περισσότερο κόπο και θυσίες και πιστεύω οτι
σε τέτοιο επίπεδο χρειάζεται personal.Ας πουν την γνώμη τους και τα παιδιά που
κατεβαίνουν σε αγώνες

Antonio
26-03-08, 13:08
Δεν είπε κανείς οτι θα πάρεις ΑΑΣ και θα βγείς ΜR O.
Και βέβαια θέλει κόπους αλλά από εσένα όχι από τον trainer.
Τα πράγματα είναι απλά. Αν πηγαίνεις σε ένα gym που έχει την γνώση-πείρα από αγώνες και κάνεις μια σύζήτηση με τον μέντορα δεν νομίζω να σου αρνηθεί κανεις να σε couthάρει αν βέβαια έχεις τις δυνατότητες και εφόσον προτιμήσεις τον δικό του έμπορα.
Επείσης ο ίδιος μπορεί να εμπορέυεται και κανένα συμπλήρωμα που θα σου πλασάρει. Ε με όλα αυτά σύν την συνδρομή που σκάς στο gym τόσα χρόνια σε αναλαμβάνει και λέει και ευχαριστώ...

RUHL
26-03-08, 13:41
Ρε εδω ο Milos sarcev περνει 500 την προπονηση :green: και τσιγκουνευεστε να δωσετε 30 αχχαχαχα





See details 30 Minute Consultation with Milos

30 Minute consultation with Milos.
Our price: $ 300.00





See details 1 Hour Consultation with Milos

Personal Training With Milos also available.
Our price: $ 500.00

Muscleboss
26-03-08, 15:13
ό,τι είπε η Τούλα. συνήθως ο,τι πληρώνεις παίρνεις. κ φυσικά όταν μιλάμε για personal μιλάμε να ασχολήσε με ένα άτομο, κ όχι με μια ομάδα ατόμων την ίδια στιγμή.

ΜΒ

argyrakis
26-03-08, 18:33
Η τιμή παίζει από το τι ζητήσει ο καθένας και αν είναι μέσα και τα συμπληρώματα η τα αας η διατροφή τότε κάνεις ένα πακέτο .
Και μην σας φαίνονται πολλά η λίγα γιατί θα τα μάθει σε πολύ λιγότερο χρονικό διάστημα από ότι τα ο καθένας, και άλλο να ψάχνεις στα τύφλα και να διαβάζεις και άλλο να σου τα δείχνει ένας έμπυρος που τα έχει δοκιμάσει και ξέρει πώς να τα εφαρμόσει σε σένα

panagiotisf
04-07-08, 00:14
κοιτα η γνωμη μου ειναι πως περσοναλ δεν χρειαζετε καποιος ο οποιος θελει να χτισει ενα σωμα απλο
ξερεις λιγο γραμμωση κανενα κιλο να χαθει και τα σχετικα οπως κανουν οι περισσοτεροι λιγο πριν το καλοκαιρι
τωρα αν θες κατι παραπανω να κανεις την διαφορα θα βοηθησει πολυ ενα περσοναλ

συμφωνω πως ειναι πολυ ακριβα γιατι αυτα που βγαζεις σε 8 ωρες δουλεια πανω κατω τα σκας σε καποιον για 1 ωρα
αλλα οι τιμες ειναι αυτες δυστυχως
και οποιος μπορει τα σκαει
οποιος δν μπορει κανει οτι μπορει μονος του

Kassious
17-01-12, 23:41
Εγω θα σου προτεινα να κανεις μερικες προπονησεις μαζι του,σιγουρα θα σε ωφελησουν πολυ να βελτιωσεις την προπονηση σου,ακομα και αν δε συνεχισεις για ολοκληρο μηνα,και τα κολπα που θα μαθεις τα κρατας και χωρις να τον πληρωνεις;)

Καραφλό Ακτινίδιο
17-01-12, 23:57
Πω ρε φίλε τι ξέθαψες???? οεο???

Ο τύπος πιθανόν μετά από τόσα χρόνια να έχει κατέβει για mr.Olympia

COBRA_STYLE
18-01-12, 00:24
Εγω θα σου προτεινα να κανεις μερικες προπονησεις μαζι του,σιγουρα θα σε ωφελησουν πολυ να βελτιωσεις την προπονηση σου,ακομα και αν δε συνεχισεις για ολοκληρο μηνα,και τα κολπα που θα μαθεις τα κρατας και χωρις να τον πληρωνεις;)

Πιστευεις οτι κολλαει η απαντηση σου οταν το θεμα ειχει ανοιχτει το 2008 και το παιδι εχει να μπει 1 χρονο?ετσι απο περιεργεια.

jannous44
18-01-12, 23:45
Πιστευεις οτι κολλαει η απαντηση σου οταν το θεμα ειχει ανοιχτει το 2008 και το παιδι εχει να μπει 1 χρονο?ετσι απο περιεργεια.

http://www.sg.hu/forumkepek/2007_04/misc_flame_war_in_progress.jpg:P:P

Keirox
19-01-12, 23:55
EDIT: χαχαχαχαχα μόλις έιδα ότι απάντησα σε αρχαίο thread.... :turtle: