PDA

Επιστροφή στο Forum : INBA Natural Olympia 2011 (11-13.11 - Reno Nevada USA)



Madd_Chadd
06-11-11, 14:44
http://www.naturalbodybuilding.com/pictures/img178.jpg








O Γιατζογλου Ιωαννης θα αγωνιστει την ερχομενη Παρασκευη στο (Αmateur)Natural Olympia και το Σαββατο στο (Professional)Νatural Olympia που θα πραγματοποιηθει στη Νevada της Αμερικης.
Ειναι ο πρωτος Ελληνας που θα παρει μερος σε αυτο το διαγωνισμο και ελπιζουμε σε μια καλη θεση μιας και το επιπεδο ειναι πολυ υψηλο.
Του ευχομαστε ολοι Καλη Επιτυχια και ελπιζουμε η Γαλανολευκη να κυματισει ψηλα οπως εχθες.Ζητω η Ελλαδα και οι Αθλητες της!!!!!!




Εχθες ο Γιαννης κερδισε την κατηγορια ατομων που δεν πηραν καμια φορα απαγορευμενες ουσιες (forever classic)η οποια πιστοποιειται με τεστ πολυγραφου.
Κερδισε την novice(πρωτοεμφανιζωμενοι στον αγωνα) + 1,80m και το Overall αυτης της κατηγοριας.
Επαιξε στον Open αγωνα και κερδισε την +1,80m κατηγορια και τελος εχασε το Overall του αγωνα απο ενα Γαλλο.
Κερδισε την pro card της ΙΝΒΑ-PNBA και το επομενο σαββατοκυριακο θα παιξει παρασκευη στο NATURAL MR.OLYMPIA των ερασιτεχνων και το σαββατο στο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΜR.OLYMPIA 2011 μετα απο συμβουλη του προεδρου Denny Kakkoy.
Κερδισε 4 σπαθια σαμουραι τα οποια ειναι τα κυπελλα του αγωνα.!!!Το ονομα του απο εχθες ειναι γραμμενο στην Ιστορια του Natural Bodybuilding.


Τα παρακατω λινκς θα μας δωσουν live stream το επομενο Σαββατο 11-11-11 για τον αγωνα.(Ευγενικη χορηγια του Κυριου Ζακκ_λιο)
http://www.natural-sport.cz/
http://www.inba.com.au/site_2006/content/view/447/1/

Oσο για φωτογραφικο υλικο του Γιαννη περιμενω να μου στειλουν απο τους χτεσινους αγωνες για να δουμε την πιο προσφατη φορμα του.

d__george
09-11-11, 00:25
Χαιρετίσματα σε όλους από εμένα και το Γιάννη. Madd έκανες ένα λαθάκι, η μία κατηγορία που αγωνίστηκε ο Γιάννης ήταν το Forever Natural όχι Forever Classic. Την παρασκευή ο Γιάννης αποφάσισε τελικά να μην αγωνιστεί στην κατηγορία των ερασιτεχνών ώστε να τα δώσει όλα στους επαγγελματίες. Όποιος θέλει μπορεί να παρακολουθήσει τον αγώνα μέσω live stream από το
http://naturalbodybuilding.com
Τα παραπάνω links δεν ξέρω αν θα είναι έγκυρα.

Madd_Chadd
09-11-11, 00:47
Ευχαριστω για την διορθωση Ξανθομπαμπουρα,παντα χρειαζομαι τη βοηθεια σου για τυχον λαθη.:toast::love:

sTeLaKoS
11-11-11, 22:45
Ευχαριστούμε για το λινκ!

Ξέρουμε πότε θα παίξει ο Γιάννης; Σάββατο ή Κυριακή;

Madd_Chadd
11-11-11, 23:13
Ευχαριστούμε για το λινκ!

Ξέρουμε πότε θα παίξει ο Γιάννης; Σάββατο ή Κυριακή;

Στελιο Σαββατο βραδακι τωρα για την ωρα δεν ειμαι σιγουρος θα ενημερωσω μολις μαθω αυριο.:toast:;)

sTeLaKoS
12-11-11, 23:41
Τι κατηγορία είναι αυτή με σορτάκια μέχρι το γόνατο;; Παράξενα πράγματα!

Madd_Chadd
13-11-11, 05:26
Στελιο και εγω δεν ηξερα τι γινοταν εμεινα παγωτο.:green:


Prejudges.

341943419534196

bodystyle
13-11-11, 13:58
:weights: το nat. olympia 2011 inba-pnba τελειωσε. ο moody για 3η φορα επανελαβε τον θριαμβο του. ειναι πολυ πολυ μπροστα απο τους αλλους. μαλλον για χρονια ακομη θα το κερδιζει. ο γιαννης μας πραγματοποιησε το ονειρο της ζωης του να ανεβει στην σκηνη με τους κορυφαιους natural πιστοποιημενους b.b.. ειμαστε εν αναμονη της θεσης του αφου δεν ανακοινωθηκαν εχθες στην ζωντανη συνδεση οι θεσεις 6-10. απ οτι δειχνουν τα πραγματα ,αφου μιλησα με τον γιαννη θα ειναι 6 η 7ος.θεση καθολου κακη για την 1η συμμετοχη σε τετοια κατηγορια. οι 5 πρωτοι ,αλλα και οι πισω απο τον γιαννη ειναι εως και 10 κγρ πανω απο αυτον. αυτο που κεντρισε το ενδιαφερον των κριτων ηταν η γραμμωση του ,αφου ουτε οι 1οι την ειχαν,αλλα μιλαμε για b.b. και οχι για fitness.περιμενουμε πολλες φωτο και video για να τον απολαυσουμε σε συγκριση με τους αλλους και στο ατομικο του ποζαρισμα το οποιο αφιερωσε στην ελλαδα πριν βγει στην σκηνη απο το μικροφωνο!!!.
το nat. olympia περιλαμβανει για 3 ημερες διαφορa event. αγωνες χειροπαλης,power lifting, συνεντευξεις,παρτυ κ.λ.π.ο αγωνας,το σοου, περιλαμβανει πολλες κατηγοριες και διαφορων επιπεδα αθλητων. ενα απο αυτα , πολυ χαμηλης μυικοτητας ,ειναι και η κατ. στην φωτο.μολις εχω τις υπολοιπες θα τις ανεβασω για να δειτε και το επιπεδο αλλων κατ.

τωρα που το σκεφτομαι το πρωι του επαγγ. αγωνα στις πιεσεις παγκου ο 60+ nat. αθλητης σηκωσε 140 κγρ!!!
δειτε και λιγο γιαννη...οι διπλα του ειναι ο 3ος και ο 4ος.

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=34211&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=34212&stc=1

bodystyle
15-11-11, 10:42
:thumbup:ναι αυτη η φωτο ειναι η αρχη μιας σχεσης της inba-pnba usa , με την ελλαδα, η οποια ελπιζουμε να γινει πιο δυνατη και ελπιδοφορα για το nat. b.b. του ελληνικου χωρου.
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ BODYSTYLE USA ΑΓΩΝΩΝ ΙΝΒΑ

Ioannis Giantzoglou :

1st place forever natural open men category world champion 5th Nov. 2011 L.A
...
1st place novice men tall category world champion 5th Nov 2011 L.A

1st place novice Overall Men Category world champion 5th Nov L.A

1st place open men tall Category world champion 5th Nov L.A

Natural Mr Olympia 12 Nov 2011 Profesional Men Category 7th place!!!
and the first Greek on the stage of Natural Mr O!!!!!!!!!!

13 Nov 2011 Awards Ceremony :Τhe athlete of the highest level of Excellence

TRIANTAFYLLOU
15-11-11, 17:28
συγχαρητήρια στον Γιάννη που εκπροσώπησε επάξια την ελλάδα σ αυτη την διοργάνωση , αλλα και για τις θέσεις που κατέλαβε , καλή συνέχεια με ακόμη περισσότερες διακρίσεις :clap::clap::clap:

S. KTISTAKIS
15-11-11, 17:36
συγχαρητήρια στον Γιάννη που εκπροσώπησε επάξια την ελλάδα σ αυτη την διοργάνωση , αλλα και για τις θέσεις που κατέλαβε , καλή συνέχεια με ακόμη περισσότερες διακρίσεις :clap::clap::clap:

Για εμενα εαν οι πληροφοριες μου ειναι σωστες απο USA ο Γιαννης κερδησε ακομα 2 ΜΕΓΑΛΕΣ θεσεις στο Παγκοσμιο στερεωμα καθως πηρε την Προεδρια της INBA στην Ελλαδα και την Αντιπροεδρια στην Ευρωπη !

Γιαννη οχι απλα σηκωσες μια ΣΗΜΑΙΑ αλλα εγινες και ενα με αυτην ! :clap:

giannis64
15-11-11, 17:41
που αν μαλλον ειναι ετσι οπως τα λες θα αποχερετησει και τους νατουραλ αγωνες ετσι?

zakk lio
15-11-11, 19:44
Συγχαρητηρια στον Γιαννη!!!!! Τα υπολοιπα απο κοντα!!!!!!!!:):)
Κ Κτιστακη απ'οτι μπορω να καταλαβω σωστες οι πληροφοριες σας..! και οι πηγες σας για ακομα μια φορα ;)



που αν μαλλον ειναι ετσι οπως τα λες θα αποχερετησει και τους νατουραλ αγωνες ετσι?

Giannis64 τι εννοεις??

TEFAAtzis
15-11-11, 20:31
με βαση οτι ισχυουν αυτα που ειπε ο κ. Κτιστακης μιλαμε για εναν πρωτοφανη θριαμβο!!!
1000 μπραβο και παλι στον Γιαννη για οσα εχει καταφερει!!!

d__george
15-11-11, 23:43
34370
Ioannis Giantzoglou
5 times World Champion INBA
7th place Natural Mr O 2011
Pro INBA athlete
Τα σχολια δικα σας

m3ssias
16-11-11, 01:24
Ενα μεγαλο μπραβο στον φιλο μου Γιαννη κ απο μενα!!!!!
Χαρηκα πολυ οταν ειδα τα αποτελεσματα και τις φοτο!!!! 1000 μπραβο!!!!
Εγω ημουν σιγουρος οτι 8α πετυχει υψηλες θεσεις, οπως ειμαι σιγουρος οτι 8α πετυχει ακομη πολλα στον χωρο....
Κ επειδη τον ξερω χρονια, σαν σερραιος, και σαν αθλητης, ξερω πως ειναι ενας απο τους λιγους αλιθινους bodybuilders που εχουν μεινει, γιατι αγαπαει πραγματικα το αθλημα, ενδιαφερεται γι αυτο, καθως και για τους αθλητες που προπονει τοοοοοοοσα χρονια.....
Ο Γιαννης παντα θα ειναι μεσα στο bodystyle, θα κανει δυνατη προπονηση και πολυ αυστηρη διατροφη ΟΛΟ τον χρονο, χειμωνα καλοκαιρι!!
Να σαι καλα φιλε μου, και χεραιτισματα εκει σε ολο το team στις Σερρες:toast:

Blast
16-11-11, 12:00
Πολλά μπράβο στο παληκάρι γι' αυτά που πέτυχε, του εύχομαι και εις ανώτερα!:clap::clap::clap:

Bulky
18-11-11, 13:42
34370
Ioannis Giantzoglou
5 times World Champion INBA
7th place Natural Mr O 2011
Pro INBA athlete
Τα σχολια δικα σας

Aυτη η φωτογραφία ειναι καταπληκτική,μπραβο στον αθλητη μας :thumbup: