PDA

Επιστροφή στο Forum : Focus XT (SNS)



average_joe
09-11-11, 01:52
34041

34042


Improved Mental Focus, Concentration, Clarity, and Alertness
Improved Mental Performance, Memory, & Cognitive Function
Maximized Energy Levels
Improved Stress Levels
Improved Athletic Endurance, Drive, and Motivation
Improved Ability to Train More Intensely for Longer Periods of Time
Improved Sense of Well Being
Pre-Workout or Pre-Athletic Energy and Focus
Improved Mind-Muscle Connection
Combating Overtraining Syndrome
Increased Fat Burning During Exercise



Directions:

As a dietary supplement, mix 1 level scoop with 8 ounces of water or your favorite beverage. Shake well or stir to avoid settling. For maximum results, consume 1 serving 10 to 30 minutes prior to the time that effects are desired to begin. If using 2 servings a daily, space dosages out at least 6 to 8 hours apart. Do not exceed two servings per day.

Focus XT utilizes an oversized container. The container will not be filled to the top, but does contain the proper number of servings.
Warnings:

Do not use this product if you are pregnant or nursing a baby. Keep stored in a cool, dry place away from children.

Roid Rage
09-11-11, 02:10
Το προϊον που εβαλα τις περισσοτερες φορες στο καλαθι μου, αλλα ποτε δεν πατησα παραγγελια.

sofos
09-11-11, 08:42
Το προϊον που εβαλα τις περισσοτερες φορες στο καλαθι μου, αλλα ποτε δεν πατησα παραγγελια.

γιατι ρε συ?μια χαρα φαινεται,στα χαρτια πολλα απ αυτα που χει δινουν συγκεντρωση-focus oποτε ειναι ενα + για την προπονηση,εγω σκεφτομαι να παρω μερικες απ τις ουσιες που περιεχει σε bulk..

Devil
09-11-11, 09:18
Το προϊον που εβαλα τις περισσοτερες φορες στο καλαθι μου, αλλα ποτε δεν πατησα παραγγελια.

μια απ τα ιδια... αλλα ακομα το παλευω....

περισσοτερο νοοτροπικ φαση ειναι... για πριν απο work out δεν ξερω αν θα το εβαζα.... αλλα για αλλες καταστασεις ισως και να ειναι καλο...

sofos
09-11-11, 09:21
μια απ τα ιδια... αλλα ακομα το παλευω....

περισσοτερο νοοτροπικ φαση ειναι... για πριν απο work out δεν ξερω αν θα το εβαζα.... αλλα για αλλες καταστασεις ισως και να ειναι καλο...

δηλαδη για διαβασμα κ ετσι?και για την προπονηση ομως ειναι ενα + να χεις καλο focus...

Roid Rage
09-11-11, 13:19
Ναι περισσοτερο για αυτο που λεει ο Devil. Αλλα και για pre να το παρει κανεις, δεν παυει να ειναι ενα δευτερευον συμπληρωμα (οπως ολα τα νιτρικα). Για μενα δλδ απλα δεν ειχα τα λεφτα να διαθεσω.

average_joe
09-11-11, 13:29
μου φαινεται λιγο διαφορετικο απο αυτα που κυκλοφορουν για νιτρικο.
btw, μπορειτε να παρετε πρεφα το blend?
γιατι δεν ξερω αν το χουν βαλει με τη σειρα. δηλ αυτο φαινεται εχει σαν κυριο συστατικο την τυροσινη (μετα την choline).
αν ειναι ετσι, θα πρεπει να ναι πανω απο 2γρ.
ποιο πολυ για νοοτροπικο παντως δειχνει πραγματι.
ετσι οπως το καταλαβαινω, αν θες να το χρησιμοποιησεις για νιτρικο πρεπει να κανεις προπονηση με αδειο στομαχι.
αλλιως δεν το βλεπω να κανει κατι για τετοια χρηση.

Devil
09-11-11, 17:04
δηλαδη για διαβασμα κ ετσι?και για την προπονηση ομως ειναι ενα + να χεις καλο focus...

ναι κυριως για κατι τετοιο...


Ναι περισσοτερο για αυτο που λεει ο Devil. Αλλα και για pre να το παρει κανεις, δεν παυει να ειναι ενα δευτερευον συμπληρωμα (οπως ολα τα νιτρικα). Για μενα δλδ απλα δεν ειχα τα λεφτα να διαθεσω.

νταξ και για πρε θα μπορουσε να μπει... μονο και μονο για να εχεις περισσοτερη acetyl-choline.... αλλα εχω τις αμφοβολιες μου για αυτο... δλδ 2-3 συστατικα ειναι οκ...απο εκει το μπλεντ δεν μ'αρεσει...


μου φαινεται λιγο διαφορετικο απο αυτα που κυκλοφορουν για νιτρικο.
btw, μπορειτε να παρετε πρεφα το blend?
γιατι δεν ξερω αν το χουν βαλει με τη σειρα. δηλ αυτο φαινεται εχει σαν κυριο συστατικο την τυροσινη (μετα την choline).
αν ειναι ετσι, θα πρεπει να ναι πανω απο 2
ποιο πολυ για νοοτροπικο παντως δειχνει πραγματι.
ετσι οπως το καταλαβαινω, αν θες να το χρησιμοποιησεις για νιτρικο πρεπει να κανεις προπονηση με αδειο στομαχι.
αλλιως δεν το βλεπω να κανει κατι για τετοια χρηση.

δεν εχει σχεση με νιτρικο... δυσκολο να καταλαβω το blend... αλλα μια υποθεση γινετε.. ναι με τη σειρα ειναι απο οσο καταλαβαινω...

choline,tyrosine,alc ειναι σε μερικα γραμμαρια... εδω ειναι τα περισσοτερα γρ...
dmae,vinpocetine ειναι μερικα mg...... πανω απο 250mg δεν νομιζω οτι ειναι...
huperizine ειναι σε mcg.... κανα 400mcg