PDA

Επιστροφή στο Forum : Προτεινη για περίοδο γράμμωσης



Tassos
28-03-08, 14:27
Γεια σας παίδες! Αυτή τη στιγμή είμαι σε περίοδο γράμμωσης και θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας οσον αφορά την ιδανική πρωτεινη σε αυτή τη κρίσιμη φάση. Αυτή τη στιγμή κάνω αυστηρη διατροφή αερόβια ασκηση και ήδη το σώμα μου έχει αρχίσει και αντιδρά. Τώρα χρησιμοποιώ την Nitro Tech αλλά έχω ακούσει διφορούμενες απόψεις για τη ποιότητα της.

RUHL
28-03-08, 14:34
Αγωνες θα κατεβεις?


εφοσον δεν θα κατεβεις σε αγωνες whey πρωτεινη isolate+concetrate
οι αλλες πιστευω εγω ειναι πολυ λεπτομερια στην λεπτομερεια πχ hydrolize η σκετη isolate καλη επεξεργασια και τα ποσοστα πρωτεινης αλλα χανοντε αλλα βασικα πραγματα κατα την επεξεργασια

http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=1966&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

read read

nitrotech :shock: απο περιεργεια πηρες 8 κιλα μυικης μαζας σε 7 μερες?η ψεματα λεει στις διαφημησεις? :unsure: :unsure: :unsure:

Tassos
28-03-08, 15:57
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΈΡΕΙ ΣΤΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΜΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΓΚΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΙΑΣΤΗΜΑ 6 ΜΗΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 8 ΜΥΙΚΑ ΚΙΛΑ (ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΛΙΠΟΥΣ)

RUHL
28-03-08, 16:25
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

asdf
28-03-08, 16:40
RUHL αντι να γελας εξηγησε στο παιδι :spank:

RUHL
28-03-08, 17:04
παλι τα ιδια :green: :lol: :lol: :lol: :lol:

1ον απο ποτε βλεπεις οποιαδηποτε διαφορα με πρωτεινη?

και δευτερον η νιτρο στην 1 δοση εχει 2 γραμ κρεατινης μεσα οποτε βλεπεις καποια διαφορα σε σχεση με αλλες "σκετες" πρωτεινες χωρις αλλη κρεατινη

Αλλα αμα παρεις κανονικα κρεατινη για 2 μηνες + μια απλη πρωτεινη θα δεις πολλα περισσοτερα αποτελεσματα

αφου η κρεατινη ειναι το καλυτερο συμπληρωματα που υπαρχει αυτη την στιγμη και αποδεδιγμενα δουλευει και εχει τις περισσοτερες ερευνες

οποτε η διαφορα η μικρη που ειδες σε σχεση με αλλες μαρκες οφειλετε στην κρεατινη αλλα η ποσοτητα δεν επαρκει και αν αποφασησεις να την κοψεις να κανεις οφφ κυκλο μετα απο 2μηνο τι θα κανεις δεν θα παρεις πρωτεινη?

οποτε nitrotech is out :shoot: :rifle: :wink:

Spyro D
28-03-08, 17:09
Απο ολα αυτα που λενε.....το 99/100 ειναι ψεμματα!!Το θεμα ειναι οτι πεφτει πολυ διαφημηση......
Λιγα πραγματα δουλευουν!!Το θεμα ειναι να τα βαλεις μεσα στην αυστηρη διατροφη σου για να τα καταφερεις....αυτο πιστευω εγω! :bodybuilder2:

Tassos
28-03-08, 18:35
Δεν είπα πως είδα τρελή διαφορά με τη Nitro Tech και γνωρίζω πως περιέχει κρεατίνη. Τα κιλά που αύξησα δεν ήταν σίγουρα χάρη στη Nitro Tech αλλά χάρη στη καλή διατροφή και προπόνηση με συνέπεια. Αυτό που θα ήθελα να ξέρω είναι αν μια προτεινη με ελάχιστους ή μηδενικούς υδατάνθρακες θα με βοηθήσει στη φάση που βρίσκομαι.

RUHL
28-03-08, 18:42
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=1966&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

read read




+1