PDA

Επιστροφή στο Forum : πρωτεινετε μου μια πρωτεινη



zakoni
13-11-11, 21:23
χρησιμοποιω storm της universal και jack3d με πολλη καλα αποτελεσματα αλλα εχω ανα
γκη απο μια πρωτεινη .. μπορειτε να μου πρωτεινετε ενα αξιοπιστο για αυξυση μυικου ογκου

Goofonly
13-11-11, 22:39
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?2100-%CE%A6%CF%8C%CF%81%CE%BC%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B5%CF%82-%CE%8C%CE%B3%CE%BA%CE%BF%CF%85

ProStyle
14-11-11, 04:56
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?7492-Synergy-Iso7-%28PHD%29

Αμα δεν εχεις προβλημα οικονομοικο

zakoni
14-11-11, 19:24
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?7492-Synergy-Iso7-%28PHD%29

Αμα δεν εχεις προβλημα οικονομοικο

ευχαριστο ε τον προτερον για τον ενδιαφερον στο θεμα μου και για τισ απαντησεις σασ .. απο τι εψαξα γραφαιτε οτι ειναι καλο προιον αλλα μηπως δεν ειναι καλος συνδιασμος με αυτα που ειδη περνω . επειδι η πρωτεινι ειναι φορμουλα και εχει κρεατινη και ταυρινι που ειδητην εχω σε μεγαλα ποσοστα στα αλλα που καταναλωνο χρησιμοποιω storm της universal και jack3d

ProStyle
15-11-11, 00:25
Αδερφε δεν τα πιστευω να υπαρχει καποιο προβλημα αλλα δεν ειμαι σιγουρος ας απαντηση καποιος που ξερει καλυτερα

Kaloutsikos
15-11-11, 10:51
ευχαριστο ε τον προτερον για τον ενδιαφερον στο θεμα μου και για τισ απαντησεις σασ .. απο τι εψαξα γραφαιτε οτι ειναι καλο προιον αλλα μηπως δεν ειναι καλος συνδιασμος με αυτα που ειδη περνω . επειδι η πρωτεινι ειναι φορμουλα και εχει κρεατινη και ταυρινι που ειδητην εχω σε μεγαλα ποσοστα στα αλλα που καταναλωνο χρησιμοποιω storm της universal και jack3d

Πάρε μισ καθαρή πρωτεΐνη χωρίς τα παραπάνω,
γιατί το storm & jack3d είναι δυνατά προϊόντα.

zakoni
15-11-11, 19:41
Πάρε μισ καθαρή πρωτεΐνη χωρίς τα παραπάνω,
γιατί το storm & jack3d είναι δυνατά προϊόντα.

συμφωνο οτι ειναι δυνατα και τα νιωθο και ολλας αλλα εχω εντονη προπονηση και ειναι κομπλε ..μετα απο ψαξιμο μαλλον θα τα συνδιασο με μια 80 αρα αλλα δεν ξερω ποιασ εταιριας

Le_Roi
18-11-11, 12:54
Μόλις μου τελείωσε η iso-100 της dymatize αλλα επιδή γενικός δεν ακουσά και πολύ καλά λόγια και είπα να την αλλάξω παρόλο που η γεύση της μου άρεσε πάρα πολύ.. οπότε έχουμε και λέμε:

1) MYOFUSION GASPARI
2) MYOPRO WHEY EAS
3) GOLD STANDARD ON

ακούω προτάσεις ποία θα διαλέγατε???? απο θέμα κόστους δε με ενδιαφέρει! :green::green::green::green:

iliasana
18-11-11, 13:20
gold standard εχω τωρα και ειμαι ευχαρηστημενος θα την συνεχησω για κανα 3μηνο . Τις αλλες δεν τις εχω δοκημασει .

john john
18-11-11, 13:22
Μόλις μου τελείωσε η iso-100 της dymatize αλλα επιδή γενικός δεν ακουσά και πολύ καλά λόγια και είπα να την αλλάξω παρόλο που η γεύση της μου άρεσε πάρα πολύ.. οπότε έχουμε και λέμε:

1) MYOFUSION GASPARI
2) MYOPRO WHEY EAS
3) GOLD STANDARD ON

ακούω προτάσεις ποία θα διαλέγατε???? απο θέμα κόστους δε με ενδιαφέρει! :green::green::green::green:
ε δεν παμε καλα!!ποιος ποιος θελω να ξερω ποιος σου ειπε αρνητικα για αυτον τον θησαυρό????

average_joe
18-11-11, 14:34
Μόλις μου τελείωσε η iso-100 της dymatize αλλα επιδή γενικός δεν ακουσά και πολύ καλά λόγια και είπα να την αλλάξω παρόλο που η γεύση της μου άρεσε πάρα πολύ.. οπότε έχουμε και λέμε:

1) MYOFUSION GASPARI
2) MYOPRO WHEY EAS
3) GOLD STANDARD ON

ακούω προτάσεις ποία θα διαλέγατε???? απο θέμα κόστους δε με ενδιαφέρει! :green::green::green::green:

βασικα, η iso-100 ειναι ... isolate, σε αντιθεση με τις αλλες τρεις που ειναι concentrate που εχουν και isolate.
στο λεω γιατι θεωρητικα τουλαχιστον οποια και να παρεις και αναλογα τη χρηση της (π.χ. αν τη θες για μεταπροπονητικο) αυτη που επαιρνες ειναι ανωτερη σε συγκεκριμενες χρησεις.
οποτε και αφου δεν σε ενδιαφερει η τιμη γιατι δεν κοιτας να παρεις μια οσον το δυνατον καλυτερη απο αποψη ποιοτητας? (ισως να σκεφτομαι διαφορετικα αλλα η γευση στη πρωτεινη τουλαχιστον το τελευταιο χρονο με αφηνει αδιαφορο)

Le_Roi
18-11-11, 14:35
ε δεν παμε καλα!!ποιος ποιος θελω να ξερω ποιος σου ειπε αρνητικα για αυτον τον θησαυρό????

Τώρα μιλάς σοβαρά η με δουλεύεις; Αν δε με δουλεύεις να τη ξανά πάρω γιατι σε γεύση μου έκατσε πολυ καλα!

Le_Roi
18-11-11, 14:38
βασικα, η iso-100 ειναι ... isolate, σε αντιθεση με τις αλλες τρεις που ειναι concentrate που εχουν και isolate.
στο λεω γιατι θεωρητικα τουλαχιστον οποια και να παρεις και αναλογα τη χρηση της (π.χ. αν τη θες για μεταπροπονητικο) αυτη που επαιρνες ειναι ανωτερη σε συγκεκριμενες χρησεις.
οποτε και αφου δεν σε ενδιαφερει η τιμη γιατι δεν κοιτας να παρεις μια οσον το δυνατον καλυτερη απο αποψη ποιοτητας? (ισως να σκεφτομαι διαφορετικα αλλα η γευση στη πρωτεινη τουλαχιστον το τελευταιο χρονο με αφηνει αδιαφορο)

Έχεις να προτείνεις κάτι συγκεκριμένο;;;

average_joe
18-11-11, 14:49
με βαση τα συστατικα απο τις "μαρκες" μου φαινεται ωραια περιπτωση αυτη Whey Protein Isolate (Now Foods) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?12032-Whey-Protein-Isolate-%28Now-Foods%29&s=6020169ce135c01587a0e7036...)
αλλα δεν συμφερει αν δεν ειναι αγευστη γιατι χανει πολυ σε % της πρωτεινης ανα scoop.

john john
18-11-11, 15:21
Έχεις να προτείνεις κάτι συγκεκριμένο;;;
φιλε μου εχω παρει 3 κουτια 2 πινα κολαντα και ι σοκολατα..η πινα κολαντα δεν παιζεται,ειναι πολυ καλη πρωτεινη σε παρακαλω μην αλλαξεις..διαβασε αμερικανικα φορουμς να δεις τι εννοω ειναι η μονη που περνει 9,3 στο bb.com..ειναι και υδρολυμένη !!!

Le_Roi
18-11-11, 15:36
φιλε μου εχω παρει 3 κουτια 2 πινα κολαντα και ι σοκολατα..η πινα κολαντα δεν παιζεται,ειναι πολυ καλη πρωτεινη σε παρακαλω μην αλλαξεις..διαβασε αμερικανικα φορουμς να δεις τι εννοω ειναι η μονη που περνει 9,3 στο bb.com..ειναι και υδρολυμένη !!!

Απλά πολλοί μου είπαν ότι και καλα δεν έχει ούτε τα μισά απο αυτα που γράφει η ετικέτα της!
Και όσο να ναι κάπως μου φάνηκε να πω την αλήθεια μου! Αλλα σε εμένα που ήταν και πρώτη μου μια χαρα δούλεψε!!!

john john
18-11-11, 15:43
καλα ενταξει..ολο λαλακιες..λες και ειναι καμια μαρκα της πλακας..η dymatize εχει 2 εργοστασια στο αμερικα και ειναι πιστοποιημενη με iso 9001 δεις και πισω.λοιπον ασε τους κακοήθεις και ΠΙΕΣ!!