PDA

Επιστροφή στο Forum : Paintball !!



Lucif3r
21-11-11, 23:28
Ποιος απο δω εχει παιξει Paintball?
Aσχολειται κανεις σοβαρα με το αθλημα?

http://img9.imageshack.us/img9/2775/playingpaintballsafely2.jpg

Εγω εχω παιξει 2 φορες συνολικα και συντομα θα παω για 3η.. :green::green:
Πολυ δραση, εδνιαφερον. Μεγαλη πορωση..
Υπο αλλες προυποθεσεις θα ηθελα να ασχοληθω πιο σοβαρα αλλα ειναι πολλα τα εξοδα για εξοπλισμο κλπ

Gaspari
21-11-11, 23:35
Δε θα πω πολλά.....


ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΓΚΕΣ! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

tolis93
21-11-11, 23:39
ελα ψηθητε να μαζευτουμε απο το φορουμ να παμε.τι γυμναστικη κανουμε ρε?να δουμε κ την αντοχη κ την ευλιγισια μας

Lucif3r
22-11-11, 00:00
ελα ψηθητε να μαζευτουμε απο το φορουμ να παμε.τι γυμναστικη κανουμε ρε?να δουμε κ την αντοχη κ την ευλιγισια μας

Πλακα θα χε..αν και λιγο δυσκολο στην οργανωση :green:

Lucif3r
22-11-11, 10:44
Δε θα πω πολλά.....


ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΓΚΕΣ! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

+1 :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Lucif3r
24-11-11, 01:53
:rifle::rifle::rifle::rifle::rifle::rifle:

http://www.youtube.com/watch?v=dp_yzWCV9c4
:shoot::shoot:

Καραφλό Ακτινίδιο
24-11-11, 02:41
Εκτός από την πίστα στην Βαρυμπόμπη , (που προσωπικά δεν με ενθουσιασε) πού αλλου έχει?

Lucif3r
24-11-11, 08:54
Εκτός από την πίστα στην Βαρυμπόμπη , (που προσωπικά δεν με ενθουσιασε) πού αλλου έχει?

Ασπροπυργο εχω παει εγω

Lucif3r
24-11-11, 14:58
και Μαλακασα

Καραφλό Ακτινίδιο
24-11-11, 15:12
Μεγάλες πίστες? Πάντως την τελευταία φορα που πήγα ,είχαμε φάει νίλα παίξαμε αντιπαλοι με κάτι πιτσιρικαδες 17-18 , που είχαν δικο τους οπλισμο και ήταν αυτόματα τα οπλα ενω τα δικα μας ρίχνανε μόνο βολη κατα βολή ...

Και ερώτηση , με το airsoft τι παίζει ? Νομίζω πως είναι πιο καλό από το paintball

Lucif3r
24-11-11, 15:29
Μεγάλες πίστες? Πάντως την τελευταία φορα που πήγα ,είχαμε φάει νίλα παίξαμε αντιπαλοι με κάτι πιτσιρικαδες 17-18 , που είχαν δικο τους οπλισμο και ήταν αυτόματα τα οπλα ενω τα δικα μας ρίχνανε μόνο βολη κατα βολή ...

Και ερώτηση , με το airsoft τι παίζει ? Νομίζω πως είναι πιο καλό από το paintball

εε αδικια.. την επομενη φορα παιξε η με ισαξιους σου η με φιλους σου αντιπαλος

το airsoft ειναι λιγο πιο hardcore, ειναι πολεμος :P ..αλλα και παλι δε νομιζω οτι ειναι τοσο διασκεδαστικο..αμα δε βλεπεις το χρωμα να σκαει δε λεει :green:

YΓ. Θελω να δοκιμασω Recball-woodsball.δηλαδη σε δασος :P
edit:μεγαλη πιστα στη μαλακασα εχει απο οτι θυμαμαι που εχει αυτο με το δασος που λεω

Saldi
24-11-11, 15:34
Εχω παίξει εχώ μερικές φορές...2-3.!Εχω και όπλο μάλιστα...Οχι πολύ καλό...Τα πήραμε 100euro με ενα φύλο μου για τον χαβαλέ μας και παίζουμε αμα κάτσει πηγαίνουμε σε κανένα δάσος κλπ κλπ...
Τυχαίνει όμως να εχω και ενας παιδικό φύλο( ο βαφτισιμιος της μανας μου)ο οποίος παίζει πολλά χρόνια και τα αδέρφια του σε αγώνες κλπ κλπ και έχουν και δικό τους πεδίο εδώ στην Θεσσαλονίκη...ΠΟΛΥ ενδιαφέρον άθλημα και πραγματικά αξίζει!Εχω δεί βίντεο απο τους αγώνες τους κατα καιρούς και μου έλεγαν σκηνικά και πραγματικά...ΠΟΛΥ καλη φάση.>!

Lucif3r
24-11-11, 15:51
Εχω παίξει εχώ μερικές φορές...2-3.!Εχω και όπλο μάλιστα...Οχι πολύ καλό...Τα πήραμε 100euro με ενα φύλο μου για τον χαβαλέ μας και παίζουμε αμα κάτσει πηγαίνουμε σε κανένα δάσος κλπ κλπ...
Τυχαίνει όμως να εχω και ενας παιδικό φύλο( ο βαφτισιμιος της μανας μου)ο οποίος παίζει πολλά χρόνια και τα αδέρφια του σε αγώνες κλπ κλπ και έχουν και δικό τους πεδίο εδώ στην Θεσσαλονίκη...ΠΟΛΥ ενδιαφέρον άθλημα και πραγματικά αξίζει!Εχω δεί βίντεο απο τους αγώνες τους κατα καιρούς και μου έλεγαν σκηνικά και πραγματικά...ΠΟΛΥ καλη φάση.>!

ειχα ψηθει ασχημα να κανω το ιδιο..
αλλα υπηρχαν καποια προβληματα
1. χρηματα :P
2. αερα για τη φιαλη (εσυ που το γεμιζεις?)

jannous44
24-11-11, 17:09
και εγω ψηνομαι να παω. αλλα επειδη θελει αρκετα ατομα ποτε δεν μπορω να μαζεψω πανω απο 2-3 οποτε δεν λεει . και εδω θεσσαλονικη που ειμαι ξερω οτι στο ρετζικη εχει ενα φοβερο κεντρο paintball.. :cry::cry:

obqJtc2wuXg

:turtle::turtle::turtle::rolf:

Adinamos
24-11-11, 17:19
Εγω ασχολουμαι με το Airsoft! 100% military simulation! Δεν ειναι και πολυ γνωστο στην ελλαδα, αλλα αξιζει ενα googlαρισμα για οσους εδιαφερονται ;)

Saldi
24-11-11, 17:36
ειχα ψηθει ασχημα να κανω το ιδιο..
αλλα υπηρχαν καποια προβληματα
1. χρηματα :P
2. αερα για τη φιαλη (εσυ που το γεμιζεις?)

1.100euro είνια κάποια στιγμή θα είσαι χαλαρός θα πεις χαλάλι.τώρα πχ αν είχα 100euro θα παντρευόμουν...Πριν 3 μήνες όμως είχα άπλα..
2.Στο πεδίο που έχει εκεί κοντά στην waterland(είναι και του φίλου μου)και κοντά στο σπίτι μου..!

και εγω ψηνομαι να παω. αλλα επειδη θελει αρκετα ατομα ποτε δεν μπορω να μαζεψω πανω απο 2-3 οποτε δεν λεει . και εδω θεσσαλονικη που ειμαι ξερω οτι στο ρετζικη εχει ενα φοβερο κεντρο paintball.. :cry::cry:

obqJtc2wuXg

:turtle::turtle::turtle::rolf:

Νομίζω στο ρετζίκι έκλεισε.!


Εγω ασχολουμαι με το Airsoft! 100% military simulation! Δεν ειναι και πολυ γνωστο στην ελλαδα, αλλα αξιζει ενα googlαρισμα για οσους εδιαφερονται ;)
O ξάδερφος μου παίζει τέτοιο...Τις κυριακές πήγαιναν σε κάτι εγκαταλελημένα σπίτι...Εδινε και αρκετά λεφτά να αναβαθμήσει όπλα να τα κάνει πιο δυνατα κλπ κλπ....Εμένα δεν ξέρω γιατι οκ ναι μεν ωραίο...Αλαλ το paintball μου φαίνετε πιο καλο με την έννοια ίσως οτι απο μικρα τα παιδιά παίζαμε συνέχεια με αεροβόλα....Εχς σπάσει οτι λάμπα είχε στην γειτονιά μου πάνω απο 7-8 φορεσ:D:D:D