PDA

Επιστροφή στο Forum : INBA Παγκόσμιο Πρωταθλημα 2013 (6.7 -Ζάκυνθος)



S. KTISTAKIS
24-11-11, 10:37
34743

.

Polyneikos
12-03-13, 20:32
Στις 6 Ιουλίου, αφου έχει προηγηθεί το Mr Hellas της ΙΝΒΑ (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?25745-%CE%99%CE%9D%CE%92%CE%91-Natural-MR-Hellas-(5.7.2013-Z%CE%AC%CE%BA%CF%85%CE%BD%CE%B8%CE%BF%CF%82)) στις 5 Ιουλίου, θα πραγματοποιηθεί το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα της INBA.

63062

Fataoulas
12-03-13, 20:40
Ωπ, σε επιασα :P

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?18118-%CE%99%CE%9D%CE%92%CE%91-%CE%A0%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CF%8C%CF%83%CE%BC%CE%B9%CE%BF-%CE%A0%CF%81%CF%89%CF%84%CE%B1%CE%B8%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-6.7.2013-%28%CE%96%CE%AC%CE%BA%CF%85%CE%BD%CE%B8%CE%BF%CF%82%29&highlight=%CE%B6%CE%B1%CE%BA%CF%85%CE%BD%CE%B8%CE%BF%CF%82



Καλως να μας ερθετε να σας γνωρισουμε ;)

Polyneikos
12-03-13, 21:05
Ωπ, σε επιασα :P

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?18118-ΙΝΒΑ-Παγκόσμιο-Πρωταθλημα-6.7.2013-(Ζάκυνθος)&highlight=ζακυνθος



Καλως να μας ερθετε να σας γνωρισουμε ;)

Ωραίος!:thumbup:
Ε μα, ο Στελιος που τον μύρισε τον αγώνα και τον ποσταρε πριν 1,5 χρονο;;:green:

Dreiko
12-03-13, 21:37
Στη γωνια σε περιμενε Κωστα...:green:
Τα τοπικ συγχωνευτηκαν...:thumbup:

Polyneikos
06-07-13, 21:39
70036


70044

70043

70042

70041

70040

70039

70038

70037


70045

Polyneikos
06-07-13, 21:42
70047


70046


70048

70049


70050

Polyneikos
06-07-13, 21:44
70051


70052


70053


70054


70055


70056

Polyneikos
06-07-13, 21:48
70057


70058


70059


70060

70061

70062

70063


70064


70065

Polyneikos
06-07-13, 21:52
70067


70066

70068

70069

70070

70071


70072

Polyneikos
06-07-13, 21:59
70073


70074

70075

70076


70077

70078


70079


70080

Χρήστος Τριανταφύλλου
06-07-13, 22:03
Οι κοπελες γενικα μου φαινονται πολυ κουκλες :),πολυ καλο κ οχι υπερβολικο επιπεδο για γυναικες:clap:

Στους σουπερ μαστερς αναγνωρισα τον αθλητη με το Νο 60 με το μπλε μαγιο που ειχαμε παιξει στην ιδια κατηγορια στον τελευταιο μου αγωνα. Μπραβο του που συνεχιζει ακομη:clap: .

s0k0s
06-07-13, 22:19
Μπραβο σε ολες τις συμμετοχες κ κυριως τα παιδια που εκπροσωπουσαν την Ελλαδα.

ps ερωτευτηκα τι γυναικαρες αχχ :green::green::green:

Polyneikos
06-07-13, 22:29
Οι κοπελες γενικα μου φαινονται πολυ κουκλες :),πολυ καλο κ οχι υπερβολικο επιπεδο για γυναικες:clap:

Στους σουπερ μαστερς αναγνωρισα τον αθλητη με το Νο 60 με το μπλε μαγιο που ειχαμε παιξει στην ιδια κατηγορια στον τελευταιο μου αγωνα. Μπραβο του που συνεχιζει ακομη:clap: .

Xρήστο ειναι ο Νίκος Γουσέτης,σωστα;

Χρήστος Τριανταφύλλου
06-07-13, 22:33
Xρήστο ειναι ο Νίκος Γουσέτης,σωστα;

Ναι Κωστα αυτος ειναι.

grtech
07-07-13, 00:36
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=70044


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=70039








http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=70055



http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=70056


http://yoursmiles.org/bsmile/love/b0311.gif

sTeLaKoS
07-07-13, 11:06
Φαταούλας περιμένουμε υλικό :thumbup:


Συγχαρητήρια στην Ελληνική αποστολή για τις διακρίσεις, ιδιαίτερα δε στη φίλη Marvin (http://forum.bodybuilding.gr:8081/member.php?6575-marvin) για τη νίκη της στο Παγκόσμιο της ΙΝΒΑ.
Η πρόοδος της ήταν κάτι παραπάνω από εμφανής κάθε φορά που ανέβαζε φωτογραφίες στο φόρουμ, έτσι όλοι λίγο πολύ περιμέναμε τη συμμετοχή της με αξιώσεις σε κάποιον αγώνα. :clap::clap:


70086

Χρήστος Τριανταφύλλου
07-07-13, 11:13
Συγχαρητηρια στη Νικη (Marvin):clap: ,αφου το ''ειχε'' θα ηταν κριμα να μην κατεβαινε σε αγωνες. Περιμενουμε κ αλλες φωτογραφιες της κ λεπτομερειες απο τον αγωνα.

TRIANTAFYLLOU
07-07-13, 14:27
Συγχαρητήρια στους συμμετέχοντες και στη Νίκη όπου επιβεβαίωσε αυτα που της λέγαμε ότι είχε δυνατότητα να συμμετέχει αγωνιστικά με αξιώσεις και το απέδειξε

Διακογιαννης Γιαννης
07-07-13, 19:50
Συγχαρητηρια στη Νικη.Το πιο εκπληκτικο ειναι -αν δεν κανω λαθος-οτι ειναι ο πρωτος της αγωνας.

sTeLaKoS
07-07-13, 21:31
Περιμενουμε κ αλλες φωτογραφιες της κ λεπτομερειες απο τον αγωνα.

Κάποιες ακόμη backstage

70094

70095


αλλά και από τη σκηνή

70096

70097

marvin
08-07-13, 05:12
Σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια.Ηταν μια πολυ καλη εμπειρια ολα οσα εζησα αυτες τις μερες,καθως και ολη η προετοιμασια μου.Οφειλω ενα μεγαλο ευχαριστω στον προπονητη μου τον Σταυρο Παπαδοπουλο για οσα εκανε για μενα αυτες τις μερες.
Ηταν προκληση να δοκιμασω να λαβω μερος μιας και ο χρονος που ειχα ηταν λιγος ομως τ αποτελεσματα νομιζω δικαιωσαν και με το παραπανω καθε μου προσδοκια.

ΧΡΗΣΤΟΣ1961 σε ευχαριστω πολυ, εζησα μια υπεροχη εμπειρια,που μεσα της εκρυβε λιγο απο ολα!!

Κ.TRIANTAFYLLOU σας ευχαριστω,σιγουρα η εμπειρια σας ειναι ανωτερη απο την δικη μου ματια.Βεβαια καθε σκεψη πρεπει να οριμαζει μεσα στον καθενα μας πριν τελικα γινει πραξη ,για να υπαρχει κα ικαλο αποτελεσμα!!


κ Διακογιαννης αυτο το ακουσα σαν σχολιο και απο αλλους ανθρωπους χωρις βεβαια την δικια σας εμπειρια.Οφειλω να πω οτι με βοηθησε το πεισμα μου,καταφερε να νικησει καποιους φοβους μου και να με κρατησει ζωντανη μεχρι το τελος.Για εμενα που δεν ειχα καμια γνωση για την σκηνη,το ταξιδι για να φτασω εκει ηταν δυσκολο και επιπονο.Περασα απειρες ωρες ποζαροντας περαν του προγραμματος μου στο γυμναστηριο ,τς δουλειας μου και της φροντιδας της οικογενειας μου,προσπαθοντας να βγαλω μια αξιοπρεπει εμφανιση.Ελπιζω το αποτελεσμα να με δικαιωνει!

Στελιο σε ευχαριστω πολυ για τιςφωτογραφιες!

Εδω ειναι η ρουτινα μου .Δυστυχως η ληψη δεν ειναι η καλυτερη.


http://www.youtube.com/watch?v=4qEMN5q_u00


70114

s0k0s
08-07-13, 11:43
Δημήτρης Αβούρης (1ος) και Τάκης Προβατίδης (2ος).
70191

Stella
08-07-13, 13:48
Συγχαρητηρια στη Νικη, φοβερη παρουσια και εμπνευση για πολλες κοπελες!

Fataoulas
08-07-13, 19:21
Στους σουπερ μαστερς αναγνωρισα τον αθλητη με το Νο 60 με το μπλε μαγιο που ειχαμε παιξει στην ιδια κατηγορια στον τελευταιο μου αγωνα. Μπραβο του που συνεχιζει ακομη:clap: .


Οπως πολυ σωστα αναφερε και ο Πολυνεικος, ειναι ο Νικος Γουσετης, τραυματιοφορεας στο επαγγελμα και ασχολειται με τους αγωνες πριν εγω καλα καλα γεννηθω :green:
Κανω την αναφορα οχι για τον ιδιο, αλλα για το 16χρονο γιο του που ελαβε μερος στο τουρνουα και εδειξε οτι εχει πολυυυυ μελλον μπροστα του. Ειναι η παροιμια "το μηλο θα πεσει κατω απο τη μηλια" που ταιριαζει γαντι σε αυτη τη περιπτωση.
:clap::clap::clap::clap:

Muscleboss
08-07-13, 19:41
Συγχαρητήρια και από εμένα στη Νίκη.

Είναι πολύ ευχάριστο να βλέπουμε άτομα την προσπάθεια των οποίων έχουμε παρακολουθήσει μέσα από το φόρουμ, να καταφέρνουν να αλλάξουν το σώμα τους, να ανεβούν στη σκηνή και να διακριθούν. :clap:

TRIANTAFYLLOU
08-07-13, 20:23
σωστα πάνο είναι μια πορεία που την βλέπαμε και μάλιστα μιλήσαμε και για αγωνιστικό προσανατολισμό με μεγάλη σιγουρια όπου και αποδείχτηκε στην πράξη με την θέλησή της.
και πάντα έλεγα ότι μια γυναίκα αλλα και ένας άντρας μπορεί με απλό και φυσικό τρόπο να διακριθει σε κατηγορίες φίτνες , όχι βέβαια χαρτ κορ ββ υψηλού επιπέδου , αλλα είναι κατι εφικτό αρκεί να το πιστέψει και να έχει υπομονή σε βάθος χρόνου :clap::clap:

marvin
08-07-13, 20:29
Συγχαρητήρια και από εμένα στη Νίκη.

Είναι πολύ ευχάριστο να βλέπουμε άτομα την προσπάθεια των οποίων έχουμε παρακολουθήσει μέσα από το φόρουμ, να καταφέρνουν να αλλάξουν το σώμα τους, να ανεβούν στη σκηνή και να διακριθούν. :clap:

Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια !Ο συγκεκριμενος αγωνας οπως φυσικα και το αποτελεσμα του ειναι η δικαιωση πολλων χρονων προσπαθειας,κουρασης ,ιδρωτα.Δεν μιλαω για στερηση γιατι οταν κανεις κατι που αγαπας ποτε δεν ειναι στερηση αλλα τροπος και σταση ζωης!

marvin
08-07-13, 20:33
σωστα πάνο είναι μια πορεία που την βλέπαμε και μάλιστα μιλήσαμε και για αγωνιστικό προσανατολισμό με μεγάλη σιγουρια όπου και αποδείχτηκε στην πράξη με την θέλησή της.
και πάντα έλεγα ότι μια γυναίκα αλλα και ένας άντρας μπορεί με απλό και φυσικό τρόπο να διακριθει σε κατηγορίες φίτνες , όχι βέβαια χαρτ κορ ββ υψηλού επιπέδου , αλλα είναι κατι εφικτό αρκεί να το πιστέψει και να έχει υπομονή σε βάθος χρόνου :clap::clap:

Ναι εχετε δικαιο,το παν ειναι να θελεις κατι και να το κυνηγησεις.Η προσυλωση στο στοχο, στο αθλημα αυτο ειναι σημαντικη και σιγουρα το γνωριζεται καλυτερα απο εμενα.Οταν θελεις κατι μπορεις,αρκει οπως ειπατε να το πιστεψεις και να το κυνηγησεις.Σας ευχαριστω και παλι!

marvin
08-07-13, 20:36
Συγχαρητηρια στη Νικη, φοβερη παρουσια και εμπνευση για πολλες κοπελες!


Σε ευχαριστω πολυ Στελλα με τιμας με τα λογια σου!

goldenera
08-07-13, 20:50
Συγχαρητήρια και ένα μεγάλο μπράβο στη φίλη Νίκη. Πραγματικά εντυπωσιακή παρουσία και ακόμα εντυπωσιακότερη η μεγάλη νίκη της Νίκης:thumbup: Εύχομαι τα καλύτερα και ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες στο μέλλον:clap::clap:

Polyneikos
08-07-13, 20:59
Συγχαρητηρια στην Νίκη, για την προσπάθεια της, πριν να ανεβει στην σκηνή, ήταν ήδη νικήτρια.
Το αποτέλεσμα την δικαιωσε, φανηκε ότι είχε γίνει μελετημένη προετοιμασία (σκηνική παρουσία, ατομικο , γενική παρουσίαση)
Συγχαρητηρια επίσης και στον προπονητή της,τον Σταύρο Παπαδόπουλο.
Τελος,συγχαρητήρια και στα υπολοιπα παιδιά που διακρίθηκαν:thumbup:

Fataoulas
08-07-13, 21:27
Το μεγαλυτερο χειροκροτημα το πηρε ενας Γερμανος που διαγωνιζοταν μονος στη κατηγορια 70-79 ετων.

Αφου βγηκε στη σκηνη και εκανε το ποζαρισμα του, τον ρωτησε η επιτροπη ποσο χρονων ειναι και απαντησε
"77 years old"
Μαζι με ενα φιλο μου που πηγαμε να δουμε τον αγωνα, ασχετος με το αθλημα (οχι οτι εγω ειμαι σχετικος δηλαδη) αρχισε τα χειροκροτηματα, ολος ο κοσμος που ηταν εκει τοεπεφημουσε και πραγματικα ηταν αυτο που λεμε εμπνευση
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Fataoulas
08-07-13, 21:32
Ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια !Ο συγκεκριμενος αγωνας οπως φυσικα και το αποτελεσμα του ειναι η δικαιωση πολλων χρονων προσπαθειας,κουρασης ,ιδρωτα.Δεν μιλαω για στερηση γιατι οταν κανεις κατι που αγαπας ποτε δεν ειναι στερηση αλλα τροπος και σταση ζωης!



Δεν ηξερα οτι εισαι η Μαρβιν απο το φορουμ, δε σε γνωρισα αλλα να ξερεις οτι στα ματια των θεατων (και στα δικα μου φυσικα) μας κερδισε το στησιμο σου, ο κορμος και φυσικα οι κοιλιακοι σου.
Ειλικρινα και αντικειμενικα ξεχωρισες :clap:

giannis64
08-07-13, 21:36
μπραβο σου νικη. αντε και τωρα που εκανες το πρωτο βημα, θα σε δουμε και σε αλλους αγωνες.. μην σταματας και ολα θα ερθουν..:toast:

Stavros76
09-07-13, 19:55
Συγχαρητηρια κ απο εμενα στην Νικη, πραγματικα ηταν αψογη σε ολα κ εκτελουσε τα παντα οπως ακριβως της τα μετεφερα.
Ειναι πραγματικος μαχητης κ εχει σιγουρα πολυ πεισμα κ μεγαλη θεληση σε σημειο να ξεπερναει τα ορια !

Επισης να ευχαριστησω κ τον Πολυνεικο (Κωστα) για την αναφορα του σε εμενα!

Fataoulas
09-07-13, 20:16
Tην αναφερουμε, ας την απολαυσουμε κιολας :clap:


70363

70364

70365

Fataoulas
09-07-13, 20:26
77 χρονων.... απειρα respects
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:


70366

70367

marvin
09-07-13, 20:28
Συγχαρητήρια και ένα μεγάλο μπράβο στη φίλη Νίκη. Πραγματικά εντυπωσιακή παρουσία και ακόμα εντυπωσιακότερη η μεγάλη νίκη της Νίκης:thumbup: Εύχομαι τα καλύτερα και ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες στο μέλλον:clap::clap:



Γιαννη σε ευχαριστω πολυ, ο χρονος τελικα μου απειδεξε οτι οταν προσπαθεις πολυ για κατι,αυτο μπορει και να συμβει!!


Polyneikos
Συγχαρητηρια στην Νίκη, για την προσπάθεια της, πριν να ανεβει στην σκηνή, ήταν ήδη νικήτρια.
Το αποτέλεσμα την δικαιωσε, φανηκε ότι είχε γίνει μελετημένη προετοιμασία (σκηνική παρουσία, ατομικο , γενική παρουσίαση)
Συγχαρητηρια επίσης και στον προπονητή της,τον Σταύρο Παπαδόπουλο.
Τελος,συγχαρητήρια και στα υπολοιπα παιδιά που διακρίθηκαν

Κωστα σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια , με τιμουν.:)



Fataoulas
Δεν ηξερα οτι εισαι η Μαρβιν απο το φορουμ, δε σε γνωρισα αλλα να ξερεις οτι στα ματια των θεατων (και στα δικα μου φυσικα) μας κερδισε το στησιμο σου, ο κορμος και φυσικα οι κοιλιακοι σου.
Ειλικρινα και αντικειμενικα ξεχωρισες

Σε ευχαριστω πολυ,δουλεψα σκληρα ολο αυτο τον καιρο για να μπορω να σταθω πανω στην σκηνη και χαιρομαι που ειχε τετοιο αποτελεσμα.Να σαι καλα!!:thumbup:



giannis64
μπραβο σου νικη. αντε και τωρα που εκανες το πρωτο βημα, θα σε δουμε και σε αλλους αγωνες.. μην σταματας και ολα θα ερθουν..

Γιαννο σε ευχαριστω πολυ,σιγουρα η πρωτη φορα ηταν δυσκολη και καθοριστικη , μου αφησε υπεροχη γευση ,θα δουλεψω οσο καλυτερα γινεται ωστε να μπορω να εχω μια καλη παρουσια.Εχω μεγαλη εμπιστοσυνη στον προπονητη μου,υγεια να μου χαριζει ο Θεος για να μπορω να ζω τετοιες εμπειριες.:welcome:

Fataoulas
09-07-13, 20:31
Γεωργιανος, δε θυμαμαι ονομα αλλα το σωμα του το ζηλεψα ομολογω :bbbiceps:


70369

70370

Fataoulas
09-07-13, 20:42
Η κοπελα διπλα στη Τζανε εχει κανει 2 παιδια..... :shock:

70371

goldenera
09-07-13, 20:51
Εκτός των συγχαρητηρίων προς όλους τους αθλητές, να πούμε και ένα μεγάλο μπράβο στο fataoula για τις πολύ καλές φωτογραφίες και περιγραφές που μας μεταφέρουν στη δράση του αγώνα;):thumbup:

TRIANTAFYLLOU
09-07-13, 21:36
μπράβο φαταούλα για το φωτορεπορτάζ και που μας μετέφερες το κλίμα και το επίπεδο των αγώνων , ο παππούλης 77 χρονων πραγματική έμπνευση , όχι βέβαια πως δεν έχουμε και μείς τέτοιους σούπερ παππούδες , αλλα πάντα αποτελούν παράδειγμα ότι η ηλικία όταν κάποιος έχει καλή ψυχολογία και δεν το βάζει κατω δεν είναι αποτρεπτικός παράγων :clap::clap:

Andreas C.
10-07-13, 11:17
Συγχαρητήρια Νίκη για την πρωτιά:clap::clap::clap::clap:

Χάρηκα πάρα πολύ όταν το διάβασα και ελπίζω να επιστρέψεις πίσω στην παρέα μας :thumbup::toast::toast:

marvin
10-07-13, 11:44
Συγχαρητήρια Νίκη για την πρωτιά:clap::clap::clap::clap:

Χάρηκα πάρα πολύ όταν το διάβασα και ελπίζω να επιστρέψεις πίσω στην παρέα μας :thumbup::toast::toast:

Αντρεα σε ευχαριστω πολυ,να σαι καλα.Παντα καπου εδω εδω γυρω ειμαι!:welcome:

Miss Fit
11-07-13, 15:34
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Nικη, πολλα συγχαρητήρια και απο μενα!!!!! Μπράβο σου που το τολμησες και απεδειξες για αλλη μια φορα ποσο δυναμη - θεληση -πεισμα εχει αυτο το Μαρβινακι μεσα του. Ημουν σιγουρη για σενα και θελω να πιστευω πως αυτο ηταν μονο η αρχη!!!!
Απ ολα αυτα ενα θελω να κρατησεις: Respect!!!!

(Εχμμμμ για να καταλαβω...αυτο το κρασακι που λεγαμε.....ακυρο, το έκοψες??????):( :P

Fataoulas
12-07-13, 13:33
να πούμε και ένα μεγάλο μπράβο στο fataoula για τις πολύ καλές φωτογραφίες και περιγραφές που μας μεταφέρουν στη δράση του αγώνα;):thumbup:



μπράβο φαταούλα για το φωτορεπορτάζ και που μας μετέφερες


Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια αλλα ειναι κριμα να παρω εγω τα ευσημα για κατι που δεν εκανα.

Οι πιο πολλες φωτο που τραβηξα ειναι σα το σωμα μου (δηλαδη....χαλια :green: ) και ποσταρω απο το φιλο μου το Λινο που εχει τραβηξει πααααρα πολλες.

Οποτε οπως καταλαβαινετε, εχω πολυ πραμα ακομα να ανεβασω αλλα λογω τρεξιματος το εχω καθυστερησει, το ξερω, αλλα θα επανορθωσω :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
12-07-13, 17:53
οπότε και σύμφωνα με αυτα που λές πάλι δεν παίρνουμε πίσω λέξη απο όσα σου έχουμε πεί , εφόσον εσύ είσαι ο αποδέκτης και ανεβάζεις απο τα χέρια σου τις φωτο στο φόρουμ και το αποτέλεσμα μετράει , είναι που λέμε δεν θέλει κόπο αλλα τρόπο :toast:

marvin
12-07-13, 21:01
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Nικη, πολλα συγχαρητήρια και απο μενα!!!!! Μπράβο σου που το τολμησες και απεδειξες για αλλη μια φορα ποσο δυναμη - θεληση -πεισμα εχει αυτο το Μαρβινακι μεσα του. Ημουν σιγουρη για σενα και θελω να πιστευω πως αυτο ηταν μονο η αρχη!!!!
Απ ολα αυτα ενα θελω να κρατησεις: Respect!!!!

(Εχμμμμ για να καταλαβω...αυτο το κρασακι που λεγαμε.....ακυρο, το έκοψες??????):( :P

Φετονι μου σε ευχαριστω πολυ,να σαι καλα.Σε βλεπω να μου κανεις παρεα στον επομενο,ε;Να πιουμε μετα και αυτα το κρασακι;Αστα ναι ψιλοπικρα!!:)

Fataoulas
19-07-13, 19:07
(...καποια στιγμη θα βρω χρονο να ανεβασω τις φωτο, που θα παει?)


70659

Fataoulas
01-08-13, 11:55
KIDS FITNESS
JANA KOVARIKOVA CZECH 1
HANA SEDLACKOVA CZECH 2
BELLA BLACKSTONE USA 3


TEEN MEN
DAVEON HILL USA 1
DANIEL SZUCS HUNGARY 2
FILIP CINA CZECH 3
SOTIRIS GOUSETIS GREECE 4
ARMANDO MANSAKO ALBANIA 5


JUNIOR MEN
DAVEON HILL USA 1
DANIEL SZUCS HUNGARY 2
NIKOS ANASTASOPOULOS GREECE 3
DAVID KOLAR CZECH 4
KIRIAKOS ATHANASIADIS GREECE 5
TOMAS DURAN CZECH 6
JACK ABUFARHA PALESTINE 7
GARDELIS GIANNIS GREECE 8
JOSEPH FRANGOS YOUNG AUSTRALIA 9
GIORGOS SALVARIDIS GREECE 10
SOTIRIS GOUSETIS GREECE 11
KONSTANTINOS GONIS GREECE 12


BIKINI JR. MASTERS
HONEYLETH PADUA USA 1
JANA STAFFORD-JONES CZECH REP 2
IRINA PROSHAK USA 3
TIFFANY RAE USA 4


BIKINI MASTERS
SONYA HALL USA 2
MARCIA MIKHAEL AUSTRALIA 1


BIKINI NOVICE
JOELLE CHRISTINE AUSTRALIA 1
CLAIRE TROJKAVIC AUSTRALIA 2
MICHAELA HANKOVA SLOVAKIA 3
STEPHANIE LINDNER AUSTRALIA 4
JESSICA HEADLEY USA 5
ALENA KOMPASOVA SLOVAKIA 6
OLGA TITOVA RUSSIA 7
SONYA HALL USA 8


BIKINI DIVAS OPEN
JOELLE CHRISTINE AUSTRALIA 1
KLAUDIA DEMETER HUNGARY 2
KATI O'NAGY AUSTRALIA 3
IRINA PROSHAK USA 4
HONEYLETH PADUA USA 5
CECILIA TOTH HUNGARY 6
JESSICA HEADLEY USA 7
MARTINA SYKOROVA CZECH 8
KATIE WHITTER USA 9
SONYA HALL USA 10


JR. MASTERS MEN (35-39)
PAVEL NOVAK SLOVAKIA 1
ADRIAN PIETRARIU USA/ROMANIA 2
FERENC MESZAROS HUNGARY 3


MASTERS MEN (40-49)
NGANG BAM MEETEI INDIA 1
JOZSEF HOHN MD HUGARY 2
TAMAS GYOROSY HUNGARY 3
CHRISTOS KATSIONIS GREECE 4
PAVOL BROZEK CZECH 5
NIKOS TSIKALAKIS GREECE 6
STEFANOS LAINAS GREECE 7
PETR BARTUNEK CZECH 8


GRAND MASTERS MEN (50-59)
SAMMY SISK USA 1
GRAMMOS BESIRIS ALBANIA 2
ROMAN WROBEL CZECH 3
JULIUS KARABINOS SLOVAKIA 4
NICOLLAQ MUCO ALBANIA 5


ULTRA MASTERS MEN (60 - 69)
JULIUS KARABINOS SLOVAKIA 1
GABRIEL PRACZEL SLOVAKIA 2
GEJZA GORALKA SLOVAKIA 3
KOSTAS BEGALCIS CZECH 4
LUDOVIT PAVLIK SLOVAKIA 5
GABAR SZIJJARTO HUNGARY 6


SUPER ULTRA MASTERS MEN (70-79)
DIETER HORN GERMANY 1 :bowdown:


OVERALL MASTERS MEN
SAMMY SISK USA

MS. FITNESS (MASTER)
ERZSEBET HERCZOG HUNGARY 1


MS. FITNESS (OPEN)
LENKA CERVENA CZECH 1
CECILIA TOTH HUNGARY 2
TIFFANY RAE USA 3


MALE FITNESS
MARTIN CETKOVSKY (OPEN) CZECH 1
GIORGOS PLEMENOS GREECE 2


SPORTS MODEL NOVICE
CLAIRE TROJKOVIC AUSTRALIA 1
STEPHANIE LINDNER AUSTRALIA 2
ALENA KOMPASOVA SLOVAKIA 3
JESSICA HEADLEY USA 4
GABRIELA SVORCOVA SLOVAKIA 5
MARTINA SYKOROVA CZECH 6
MARCIA MIKHAEL AUSTRALIA 7
MICHAELA HANKOVA SLOVAKIA 8
MARTINA BRONISOVA SLOVAKIA 9


SPORTS MODEL OPEN
KLAUDIA DEMETER HUNGARY 1
CECILIA TOTH HUNGARY 2
STEPHANIE LOUISE LINDER AUSTRALIA 3
KATI O'NAGY AUSTRALIA 4
JESSICA HEADLEY USA 5
ZSOFI FAJT HUNGARY 6
MARCIA MIKHAEL AUSTRALIA 7
MARTINA BRONISOVA SLOVAKIA 8
JANA STAFFORD-JONES CZECH 9
KATIE WHITLER USA 10



MALE SPORT MODEL JUNIOR
KYLE RUSSELL SCOTTLAND 1


MALE SPORT MODEL NOVICE
JAK HANCOCK AUSTRALIA 1
KYLE RUSSELL SCOTTLAND 2


MIXED PAIRS
LENKA CERVENA CZECH 1
FRANTISEK HOFMAN

IVETA HANSEROVA SLOVAKIA 2
PAVEL NOVAK

IRINA PROSHAK USA 3
PEKA BENNEFIELD


TEAM FITNESS
BELLA BLACKSTONE USA 1
ROBERT BLACKSTONE


MASTERS B/B WOMEN(40-49)
DEE KIRBY AUSTRALIA 1


GRAND MASTERS WOMEN(50-59)
JANICE LORRAINE AUSTRALIA 1


ULTRA MASTERS WOMEN (60-69)
JANICE LORRAINE AUSTRALIA 1


SUPER ULTRA MASTERS WOMEN (70 +)
JANICE LORRAINE AUSTRALIA 1


NOVICE MEN - SHORT- CLASS 1
ACHILLEAS GOUSMPASANIOTIS GREECE 1
KOSMAS ROUMANIS GREECE 2
BABIS THEODOSIS GREECE 3
LASZLO VARTEK HUNGARY 4
DIMITRIS KARAGOUNIS GREECE 5
JACK ABUFARHA PALESTINE 6
STEFANOS TSIAMPAZIS GREECE 7
MIXALIS TOMBAIDIS GREECE 8


NOVICE MEN MEDIUM - CLASS 2
TIM PERRY AUSTRALIA 1
PARIS NIKOLAOU GREECE 2
MIXALIS MAKRAKIS GREECE 3
TAMAS GYOROSY HUNGARY 4
PETRIDIS GIANNIS GREECE 5
ALI BOJKAJ KOSOVO 6
GIANNIS EKMETZOGLOU GREECE 7
KOSTANTINOS GERAKITIS GREECE 8
LUIS PRATO URUGUAY 9


NOVICE MEN TALL CLASS - 3
VAKHTANG KOPADZE GEORGIA 1
ROLAND JELINEK HUNGARY 2
ANTREAS MAYRAKIS GREECE 3
LAMPROS KOLTSIDAS GREECE 4
PETER BALAZ SOLVAKIA 5
GIANNIS KRITSOTAKIS GREECE 6
FILLIPOS MATZAKIS GREECE 7


NOVICE MEN OVERALL
VAKHTANG KOPADZE GEORGIA




MEN'S PHYSIQUE
NIKOS TSIKALAKIS GREECE 1
ACHILLEAS GOUSMPASANIOTIS GREECE 2
DAVID SLECHTA CZECH 3
FRANTISEK HOFMAN CZECH 4
GIORGOS PLEMENOS GREECE 5
LAMPROS KOLTSIDAS GREECE 6
JAK HANCOCK AUSTRALIA 7
MARTIN CETKOVSKY CZECH 8
MIGUEL BOUSQET FRANCE 9


MS PHYSIQUE MASTERS (40-49)
NIKI ZAMAGIA GREECE 1 :bbbiceps:
FIONA FLANDERS AUSTRALIA 2
BETTY CONCINA AUSTRALIA 3


MS PHYSIQUE GRAND MASTERS (50-59)
FIONA FLANDERS AUSTRALIA 1
JANET GOODWIN AUSTRALIA 2


MS PHYSIQUE OPEN
IVETA HANSEROVA SLOVAKIA 1
FIONA FLANDERS AUSTRALIA 2
JANET GOODWIN AUSTRALIA 3
BETTY CONCINA AUSTRALIA 4


PHYSICALLY CHALLENGED
FEIM LENGO ALBANIA 1


FIGURE JR. MASTERS
HONEYLETH PADUA USA 1

FIGURE MASTERS
MELISSA GIVENS USA 1
SONYA HALL USA 2


FIGURE GRAND MASTERS
JANET GOODWIN AUSTRALIA 1


FIGURE ULTRA MASTERS
DEBBY MEAGHER USA 1


FIGURE NOVICE
MELISSA GIVENS USA 1
JANET GOODWIN AUSTRALIA 2
SONYA HALL USA 3


FIGURE OPEN (SHORT)
IVETA HANSEROVA SLOVAKIA 1


FIGURE OPEN (MEDIUM)
HONEYLETH PADUA USA 1
IRINI TZANE GREECE 2
JANET GOODWIN AUSTRALIA 3


FIGURE OPEN (TALL)
MELISSA GIVENS USA 1
GABRIELA SVORCOVA SLOVAKIA 2
SONYA HALL USA 3


FIGURE OPEN OVERALL
IVETA HANSEROVA SLOVAKIA


OPEN MEN SHORT - CLASS 1
PAVEL NOVAK SLOVAKIA 1
NGANGBAM MEETEI INDIA 2
GRAMMOS BESIRIS ALBANIA 3
VASILIS SIFAKIS GREECE 4
MARTIN CETKOVSKY CZECH 5
BABIS THEODOSIS GREECE 6
JOZSEF HOHN, MD HUNGARY 7
MIXALIS KEKOS GREECE 9


OPEN MEN MEDIUM - CLASS 2
DAVEON HILL USA 1
TIM PERRY AUSTRALIA 2
FRANTISEK HOFMAN CZECH 3
DIMITRIS AVOURIS GREECE 4
PANAGIOTIS PROVATIDIS GREECE 5
ANTAL OROSS HUNGARY 6
NIKOS ANASTASOPOULOS GREECE 7
KOSMAS ROUMANIS GREECE 8


OPEN MEN MEDIUM/TALL - CLASS 3
MILOSLAV NERMUT CZECH 1
POLIVIOS DELIGIANNIS GREECE 2
ADRIAN PIETRARIU USA/ROMANIA 3
PARIS NIKOLAOU GREECE 4
JAKUB MILY CZECH 5
GIANNIS PETRIDIS GREECE 6
MIXALIS MAKRAKIS GREECE 7
GIANNIS EKMETZOGLOU GREECE 8


OPEN MEN TALL CLASS 4
SAMMY SISK USA 1
JAN CAHA CZECH 2
VAKHTANG KOPADZE GEORGIA 3
DAVID SLECHTA CZECH 4
VASILIOS GIANTZOGLOU GREECE 5
PAVOL BROZEK CZECH 6
ANDREY SHERSHNEV RUSSIA 7
LAMPROS KOLTSIDAS GREECE 8


OPEN MEN OVERALL
PAVEL NOVAK SLOVAKIA


PRO FIGURE
TEGAN CAMPBELL AUSTRALIA 1
TENEKA HYNDMAN AUSTRALIA 2


PRO WOMENS B/B
JILL KOLIVOSKI USA 1
DEE KIRBY AUSTRALIA 2



PRO MEN
PEKA BENNEFIELD USA 1
MARCO PAGNANELLI USA 2
ALEXANDRE FRANCHINI FRANCE 3