PDA

Επιστροφή στο Forum : Εκπομπες στην TV για το Anti doping



Dinos
05-04-08, 13:50
9/4/08 -----> ant1 ::::::ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ::::::

Μολις ειδα που το διαφημιζε........................

ΘΕΜΑ : ΑΝΑΒΟΛΙΚΑ
Στη διαφημηση ειχε συνεντευξη απο εναν που προπονουσε ββερς για να κατεβουν σε αγωνες

Θα εχει ενδιαφερον πιστευω, (θα καραφλιασουμε λιγο βεβαια με τις ******* που θα πει ο Εισαγγελατος )...


:toast:

RUHL
05-04-08, 13:55
τι ωρα τι ωρα? :green:

Dinos
05-04-08, 14:12
24.00 (η ωρα που θα βγουν οι βρυκολακες :rifle: )

RUHL
05-04-08, 14:17
να δεις που θα τρεχουν οι μανες και οι πατεραδες να σωσουν τα παιδια τους απο τα συμπληρωματα :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: επειδη εκει θα καταληξει η εκπομπη :rolf: καιμενα παιδια που δεν ξερουν τι να απαντησουν αμα τους πει ο μπαμπας οτι ο ευαγγελατος ειπε οτι εχουν αναβολικα μεσα :evilno: :evilno: :evilno:

Spyro D
05-04-08, 14:46
χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!Ερε τι εχει να μας συρει ο νικολακις......αχ τι εχουμε να ακουσουμε για το bb...!!!!!Μηπως να μην το δουμε καλυτερα..?γιατι δεν βλεπω να ξαναπερνω πρωτεινη!!!!χαχαχαχαχαχ :rolf: :rolf:

ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΣΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΕΛΟΣ!!!!!
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

Antonio
05-04-08, 15:33
xaxa εισαγγελάτος! Ορκίζομαι!! :rolf:

πάντως το ότι μερικά συμπληρώματα έχουν βρεθεί με αας δεν είναι παραμύθι και έχω γνώμες σχετικών ανθρώπων με bbing που το υποστηρίζουν θερμα...

RUHL
05-04-08, 17:30
ναι 1 στα 10 αλλα παιζει αλλο θεμα εκει οι ποσοτητες ηταν πολυ μικρες αυτον που βρηκαν και κατι ακομα στο ιδιο εργαστηριο γινοντε ελενχοι και για αναβολικα οποτε καταλαβαινεις πιστευω αυτη η μικροποσοτητα ηταν απο προιηγουμενο ελενχο αας :idea:

TRIANTAFYLLOU
05-04-08, 18:27
λοιπόν παιδια μεγάλη προσοχή για το πώς και το που μιλάμε για φαρμακα δεν είναι αστεία πράγματα παλιά επαιρνε κάτι ψιλοπράγματα ο κολητός μου που κάναμε μαζί προπόνηση και το έμαθα 20 χρόνια μετά μου το είπε ο ίδιος μη φανταστείτε τιποτε εξτριμ , αλλά υπήρχε μυστικοπάθεια πάνω σ αυτά, πήγαινα σε αγώνες και έβλεπα τούς άλλους τεράστιους και νόμιζα ότι κάνουν περισότερο προπόνηση και γίνονται έτσι .

κάπου νομίζω ότι καλό μου έκανε αυτό, εμείς ξέρουμε το τι γίνετε που πειράζουν και την σωστή χορηγηση αλλά ο κόσμος δεν γνωρίζει και παρεξηγεί οι άλλοι αθλητές δεν λένε τίποτε γι αυτά και αν τούς ρωτήσεις λένε εμείς δεν παίρνουμε τίποτε κι ας παίρνουν, οπότε όλο το χρέωμα πέφτει σε μας . και εκτός αυτού σε εμας φαινετε στο ματι επειδή είναι το αθλημα τέτοιο που προάγει την μυική υπερτροφία ενώ ένας που κάνει τα 100 μέτρα σε λιγότερο απο 10 δευτερα δεν φαίνετε παρα μόνο αν τον δείς να αγωνίζετε.

εμένα αρκετά συχνα με καλούν σε εκπομπές σε τοπικό κανάλι και μιλάω γι αυτά τα θέματα όπως και για τον διαχωρισμό φαρμάκων με συμπληρώματα και αυτό βοηθάει να περασω μυνήματα απλά είναι σε τοπικό επίπεδο .
εχω φτάσει σε σημείο απο ανθρώπους που δεν έχουν πιάσει μπάρα στα χέρια τους να μου ζητάν φάρμακα και φυσικά τους αποκλείω ακόμη και σε μία εκπομπή έλεγα πώς πρότυπο δεν είμαι εγω,αυτό που κάνω είναι το αγωνιστικό ββ δεν σημαίνει πως ένας που κάνει τζοκινκ πρέπει να έχει επιδόσεις αθλητή του στίβου,έτσι και ένας που κάνει βάρη δεν σημαίνει πώς πρέπει να γίνει σαν και μένα αυτό που κάνω εγώ μπορεί να αρέσει σε 10 άτομα και να μήν αρέσει σε 80 , ένα σωμα όμως γυμνασμένο με χαμηλό ποσοστό λίπους χωρίς υπερβολές είναι κοινά αποδεκτο.
έχει περάσει το μύνημα πώς χωρίς φαρμακα δεν γίνετε τίποτε και αυτό είναι το κακό γι αυτό λέω είμασταν τυχεροί που δεν ξέραμε παλιά και όταν πήγαινα καμια φορά στην αθήνα σε κανένα γυμναστήριο ρωτούσε κάποιος σε ένα κολητό μου ρε φίλε τι παίρνεις αυτός λέει αμινοβιτ και μια πολυβιταμίνη αυτός του λέει απο φάρμακα τι παίρνεις και θυμαμαι λέει ο φίλος μου τώρα καλά είμαι δεν παίρνω τίποτε πριν ενα μήνα επαιρνα αντιβίωση για μια εβδομάδα γιατι ήμουν άρωστος απλά είχαμε αγνοια .

γι αυτό χρειάζετε προσοχή σε ποιούς μιλάμε ειδικά στούς εφήβους που πάνω στον ενθουσιασμό κάνουν επιπολεότητες την ευθύνη την έχουν αυτοί που ξέρουν αλλά πληροφορούν λάθος . όσο για το άν μπορεί να φτιάξει κάποιος ενα κοινά αποδεκτό σωμα χωρίς φάρμακα φυσικά και μπορεί αν έχει βέβαια τα φυσικά προσόντα.

Niiick
06-04-08, 01:16
OΡΚΙΖΟΜΑΙ ΚΥΡΙΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΑΤΟ ΜΟΥ :) :eleph: χαχαχαχα θα γελασουμε παλι προβλεπω.οσο για την εθνικη αρση βαρων κριμα που την πληρωσαν τα παιδια ετσι μετα απο τοση προετοιμασια ολοι ξερουν πως πηραν ουσιες απλα κατι βγηκε λαθος.συμφωνα με τις ειδησεις τους εδωσε ο τζεκος κινεζικο συμπληρωμα αμινοξεα με βιταμινες και απο κακια :twisted: οι κινεζοι βαλανε κρυφα κ λιγο φαρμακακι μεσα :geek:

RUHL
06-04-08, 01:45
:lol: :lol: :lol:

Spyro D
06-04-08, 12:42
όλο το χρέωμα πέφτει σε μας . και εκτός αυτού σε εμας φαινετε στο ματι επειδή είναι το αθλημα τέτοιο που προάγει την μυική υπερτροφία ενώ ένας που κάνει τα 100 μέτρα σε λιγότερο απο 10 δευτερα δεν φαίνετε παρα μόνο αν τον δείς να αγωνίζετε.


Ηλια.... :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Αυτα ακριβως ελεγα κ εγω απο 16 χρονων κ ολοι με δουλευαν....ελεγαν οτι λεω βλακειες...

Gasturb
09-04-08, 03:05
λοιπόν παιδια μεγάλη προσοχή για το πώς και το που μιλάμε για φαρμακα δεν είναι αστεία πράγματα

Mεγάλος αθλητής με ήθος κ σοβαρότητα.

KATERINI 144
09-04-08, 21:46
την εκπομπή μη ξεχάσετε ε!! :D

σήμερα είναι!! :joker:

KATERINI 144
10-04-08, 00:27
Βλέπει κανένας την εκπομπή?! πήγε ο άλλος στο γυμναστήριο με την μπιροκοιλια και του λέει ο γυμναστής σε 3 μήνες θα είσαι τούμπανο με την αυξητική θα φύγει και η κοιλιά :rabbit: :rabbit:


:green: :green:

toula_nomikou
10-04-08, 00:33
Εγω τοσες βλακειες κι υπερβολες μαζεμενες δεν εχω ξανακουσει κατσε να δουμε τη συνεχεια....

Niiick
10-04-08, 00:55
τι ******* θεε μου..το PRO MALE καλε το pro male το επερνε ο ιακωβου βεβαια ειναι βιταμινες κ μεταλα κ επιτρεπεται αλλα επειδη αυτο δε πουλαει το ψιλοανεφερε μισο λεπτο και συνεχιζει το χαβα του.μου χει φερε κ 2 γκομενες στο καναπε για μοστρα :D :rolf:

RUHL
10-04-08, 02:16
αμαν μας πιασανε πικολο τα σιντα τα σιντα κρυψτε τα γρηγορα αχχαχαχαχαχαχχα

καλα ρε τι τιμες ειναι αυτες αχχαχαχα για γουιστρολ και αποθεραπεια 1100 ευρω χαχαχαχαχαχα
καλα κανουν λεφτα βγαζουν τα ατομα αχχαχα

για αυτο και ο σπυρος D μπηκε και αρχησε να λεει τετοια νουμερα αχχαχαχα μαυραγορητες ονομα και πραμα

βρηκα και το συμπληρωμα με τα ANDROGENIC-ANABOLIC TESTOSTERONE MATRIX xaxaxa εχω ματι εγω bsn ηταν το AXIS-HT™

120 Tablets
Supplement Facts
Serving Size2Tablet()
Servings Per Container60
Amount Per Serving % DV†
Magnesium(Magnesium Aspartate) 150mg 38%
Zinc(Monomethionine And Aspartate) 10mg 67%
StAR-P2™ (Patent Pending) ANDROGENIC-ANABOLIC TESTOSTERONE MATRIX 2238mg **
Inositol Hexaphosphate **
TPS3™ (3 Fraction Tribulus Terrestris Composite Yielding A Precision Ratio Of Protodioscin And Saponin Concentrations) **
GF5™ (Proteinaceous Avian Nucleus Extract) Containing Naturally Occurring Growth Factors: IGF, FGF, NGF, EPF, GTCP) **
Safed Musli **
Eurycoma Longifolia **
Coleus Forskohlii (40% Forskolin) **
† Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet
** (DV) Daily Value not established
Other Ingredients
Microcrystalline Cellulose, Stearic Acid, Povidone, Hydroxymethylcellulose, Polyethylene Glycol

τελικα τι το αναβολικο ειχε ρε παιδια? να ξερουμε και μεις για να παρουμε στο μελλον :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Panoz
10-04-08, 10:30
-

eas2000
10-04-08, 10:42
βρηκα και το συμπληρωμα με τα ANDROGENIC-ANABOLIC TESTOSTERONE MATRIX xaxaxa εχω ματι εγω bsn ηταν το AXIS-HT™


Δυσκολο ήταν να φανεί τι μαρκα έιναι, μπαμ εκανε.

Επίσης ενα άλλο που λεγανε οτι ειχε κατι απογορευμένο ηταν το ΖΜΑ (εδειχνε τα supplement facts και τα δυο πρώτα ανέφεραν Zinc και Mαγνήσιο), ενα άλλο από οσο κατάλαβα ηταν Tribulus (το εγραφε στα supplement facts), ενα άλλο το sida cordifolia (το ειπε καθαρα).

Αυτά για τα συμπληρώματα.

Muscleboss
10-04-08, 10:56
την είδα και εγώ την εκμπομπή :D ... σχετικά με το pro male δυκολεύομαι να το πιστέψω...

ΜΒ

Spyro D
10-04-08, 11:25
χαχαχαχαχαχαχ!!!!Το κηνυγουσε να του χωσει ενεση... :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:
Δηλαδη αν δεν του καθοντανε θα τον εδενε?ρε παιδια...?τι ωεμματα κ βλακειες ειναι αυτες?Μηπως να μην παω σημερα για προπονησν.....?γιατι μπορει να μου χωσει κανενας καμμια ενεση κ να ψαχνωμαι... :???:
:shock: :shock: :shock: :shock:

jiujitSu
10-04-08, 11:31
χαχαχα τον βλακα το κρεας τον εδειξε ο Ευαγγελατος. Γαμω το M3 του...

ολοι ηξεραν περσι οτι ο Ευαγγελατος ψαχνει τα αναβολικα for fuck sake.

Κανονικα Εισαγγελατος παντως. Αντι να παρει τηλεφωνο στην κινεζικη εταιρια η αρμοδια αρχη πηρε ο Ευαγγελατος.
Εγω λεω να κανει συμβαση με την Eλληνικη Αστυνομια και να ερευνα αυτος υποθεσεις.

Gasturb
10-04-08, 11:35
γιατι μπορει να μου χωσει κανενας καμμια ενεση κ να ψαχνωμαι... :???:


Τα gym για αυτό τον σκοπό βάζουν ένα γνώστο μας παιδί για όλες τις δουλειές, τον Alex dld ακα Ruhl! αν τον δείς μην φοβηθείς έχει εκπαιδευτεί να μην δαγκώνει.

jiujitSu
10-04-08, 11:42
Ενταξει παιδια επρεπε να γινει αυτο. Οπως βλεπετε η κατασταση ειχε κατρακυλησει..

Μακρια απο τα φαρμακα.

RUHL
10-04-08, 11:46
Gasturb :sneaky: :sneaky: :sneaky: :sneaky: :P :bounce:







http://imageshack.gr/files/wbjqcea6sa1pjfmj71o1.gif (http://imageshack.gr/view.php?file=wbjqcea6sa1pjfmj71o1.gif)http://imageshack.gr/files/wbjqcea6sa1pjfmj71o1.gif (http://imageshack.gr/view.php?file=wbjqcea6sa1pjfmj71o1.gif)

Gasturb
10-04-08, 11:54
Μακρια απο τα φαρμακα.
Στο αμέσως επόμενο ποστ


http://imageshack.gr/files/wbjqcea6sa1pjfmj71o1.gif (http://imageshack.gr/view.php?file=wbjqcea6sa1pjfmj71o1.gif)http://imageshack.gr/files/wbjqcea6sa1pjfmj71o1.gif (http://imageshack.gr/view.php?file=wbjqcea6sa1pjfmj71o1.gif)

:lol:

Niiick
11-04-08, 00:20
ΕΙΣΑΓΓΕΛΑΤΟΣ:"τον κυνηγουσε κυριολεκτικα με τη συρριγκα" . IΓΝΑΤΙΕΕΕΕ ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΜΑΤΟΤΡΟΠΙΝΗ ΣΟΥ,ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥ!!!
ΙΓΝΑΤΙΟΣ:ναι μαμα :rabbit: :rabbit: :rabbit:

Dinos
11-04-08, 00:25
αυτο το Μ3 (εκτος απο μπεμπα....) σε χαπι που κυκλοφορει τι ακριβως ειναι?

Muscleboss
11-04-08, 00:26
ΕΙΣΑΓΓΕΛΑΤΟΣ:"τον κυνηγουσε κυριολεκτικα με τη συρριγκα" . IΓΝΑΤΙΕΕΕΕ ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΩΜΑΤΟΤΡΟΠΙΝΗ ΣΟΥ,ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥΥΥΥ!!!
ΙΓΝΑΤΙΟΣ:ναι μαμα

:rolf: :rolf: :rolf:

MB

Antonio
11-04-08, 17:43
Εισαγγελάτο είδατε όλοι βλέπω... Μάκη δεν είδε κανείς ή κάνετε τους .. :chinese: κινέζους?? :chinese: :???:

Niiick
11-04-08, 19:41
με νευριαζει παρα πολυ για να τον δω :cursing: ντινο αν δεν κανω λαθος ειναι προορμονικο (ο θεος να το κανει συμπληρωμα)

Dinos
11-04-08, 21:10
Οποιος δεν ειδε την εκπομπη , και απλα εχει την περιεργεια (ελπιζω να ειναι γραμμενος στο Blue white gt forum)
http://blue-whitegt.com/details.php?id=61001

download it :toast:

RUHL
11-04-08, 22:34
ωραιος ο ντινος :awesome: :awesome: :awesome:


το αλλο το ειδατε ρωτησαν γιατι ο ιακοβου αγωρασε αμινοξεα απο την κινα :???: απαντηση επειδη σε ολοκληρη την ελαδα δεν πουλουσαν :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

μετα εκαναν ελενχο εργαστηριακο σημερα και στα κουτια που πηραν οι αρσηβαριστες δεν βρηκαν ουτε ελ-λισινη ουτε ελ-αλανινη μονο στερεοειδη αντιοιστρογονα μασκες προστατευτικα κατι τετοια βρηκαν :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: σημερα το μεσιμερι στις ειδησης εβλεπα αλλα ειπαν πηραν απο μερικα δειγμα και για συνολικο συμπερασμα θα χρειαστουν και αλλα τεστ :rolf: :rolf: εγω παλι νομιζω το αποτελεσμα ειναι εμφανης :rolf: :rolf: και χωρις extra test

KATERINI 144
15-04-08, 22:33
έλα σήμερα έχουμε και άλλη μια εκπομπή, του Τσίμα (τρομερά αμερόληπτος δημοσιογράφος και αυτός :clown: ) στις 00:00 στο mega

Niiick
15-04-08, 22:56
παντα στο προσκηνιο της ενημερωσης ο κατερινι :green:

RUHL
15-04-08, 23:00
Ωραια παλι θα γελασουμε

KATERINI 144
15-04-08, 23:22
τώρα έχει στο skai (αμερικάνικο κανάλι και αυτό) εκπομπή, οι φάκελοι,θέμα η ντοπα. :box1:

RUHL
15-04-08, 23:39
Aρε καιμενε μπαμπα φωτη σε τη κοσμο μεγαλωνεις τα παιδια σου :green: :lol: η κοινωνια της ντοπας :lol: :green:

KATERINI 144
16-04-08, 13:26
Ρε αλεξ, τη γραμμωμένο **** έχεις κάνει :shock:


:turtle:

RUHL
16-04-08, 13:29
μονο μια πρωτεινη περνω και αν κιολας :lol: :lol: :lol:

και μην βρηζεις στο φορουμ να τωρα θα μπει ο γκας και θα βαλει ***** γλουτοι λεγοντε :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P

TRIANTAFYLLOU
16-04-08, 17:24
Eκανα και εγώ χθές μια εκπομπη περίπου μια ώρα στο τοπικό κανάλι της καβαλας το center
και θα την δείξει σήμερα το βράδυ στις 11 ηταν μαγνητοσκόπηση μου άρεσε που μου δόθηκε ευκαιρία να διευκρινήσω κάποια πράγματα .
μου είχε πεί ο δημοσιογράφος αν θέλω να του επισημάνω τις ερωτήσεις και εγω του απάντησα ρώτησε ότι θέλεις σύμφωνα με τις απορίες του κόσμου όπως και έγινε του απάντησα σε όλα αλά με έκανε εντύπωση πως μέσα σε όλα με ρώτησε αν είναι αλήθεια πώς όλοι οι bodybuilers γίνονται ομοφυλόφυλοι φυσικά δεν το άφησα αναπάντητο .
το συμπέρασμα είναι πώς όλα σε μάς τα χρεώνουν αλλά στην περιοχή μας είναι καλύτερα απο θέμα ενημέρωσης γιατί σε τακτά διαστήματα βγαίνω σε εκπομπές και επειδή με έχουν εμπιστοσύνη λύνονται οι απορίες και πιστεύουν αυτά πού λέω . μακάρι να γινόταν και σε μεγαλύτερα κανάλια αλλά εκεί μόνο τα αρνητικά ακούγονται.

RUHL
16-04-08, 17:28
μαλον θα το δω :green:

RUHL
16-04-08, 17:31
χτες στον μεγκα τον ειδατε τον μπορτιερη kick boxer που πηρε σε ποσο ειπε 2-3 μηνες 30 κιλα μυικη μαζα :lol: :lol: και μετα το εριξε στα ναρκωτικα (οπως κανουν ολοι οι ββερς :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: οτι νανε και χτες)

300 ευρω μεροκαματο παντως :idea: :idea: :idea: ενδιαφερον :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :D

giorgos_xania
16-04-08, 17:55
ειπε ακρβως ((ειδα αισθητη διαφορα στο πρωτο 1.5 μηνα απο 70 κιλα πηγα 100))
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
το μεροκαματο καλο ρουλ αλλα αυτος θα πρεπε να ηντα τπτ κομπαρσος...
ακου 30 κιλα σε 1.5 μηνα... :shock: :shock: :shock: :shock:

και οσο για τα ναρκωτικα ναι εσενα δε σου ρχεται μαζι με την αποθεραπεια να βαρας κ καμια πρεζα :moderator: :moderator: :shock: :shock: :rolf: :rolf: :rolf:

KATERINI 144
16-04-08, 19:48
300 ευρω μεροκαματο παντως :idea: :idea: :idea: ενδιαφερον :shifty: :shifty: :shifty: :shifty: :D
νυχτοκάματο είναι, όχι μεροκάματο! :chinese:

Gasturb
16-04-08, 20:02
:lol: :army2:

Gasturb
16-04-08, 20:02
Eκανα και εγώ χθές μια εκπομπη περίπου μια ώρα στο τοπικό κανάλι της καβαλας το center και θα την δείξει σήμερα το βράδυ στις 11

:banghead: :banghead: :banghead:

RUHL
16-04-08, 23:36
Eκανα και εγώ χθές μια εκπομπη περίπου μια ώρα στο τοπικό κανάλι της καβαλας το center
.

OΧι :banghead: :banghead: :banghead: στο ENA ειναι και εχασα το πρωτο 20λεπτο περιμενοντας στο αλλο καναλι :banghead: :banghead: :banghead: τεσπα τωρα εχει διαφημησεις και μετα Ηλιας και παλι :rocking: :rocking:

RUHL
17-04-08, 00:30
Λοιπον επειδη ενας με επρηζε απο pm να γραψω με καποιο μεσω την εκπομπη αυτη κατι εκανα :geek:

Ετσι λοιπον οριστε σε ποιοτητα κινητου η μιση εκπομπη(περιμενα σε αλλο καναλι :sneaky: χωρις λογω :sneaky: )

οριστε :weights:

http://rapidshare.com/files/108060744/MOV00177.3GP


quike time player θελει για να παιξει(ο φωτης ο κοπιουτερας :lol: τα ξερει αυτα ειδικα ο γιαννης που εβαλε και linux :rabbit: )

Gasturb
17-04-08, 00:46
Λοιπον επειδη ενας με επρηζε απο pm να γραψω με καποιο μεσω την εκπομπη
:chinese:



Ετσι λοιπον οριστε σε ποιοτητα κινητου η μιση εκπομπη(περιμενα σε αλλο καναλι :sneaky: χωρις λογω :sneaky: )
Eυχαριστώ πόλυ Άλεξ για την κινησή σου :love:
Μπράβο Ηλία για όσα είπες πολύ σωστός :awesome:




quike time player θελει για να παιξει(ο φωτης ο κοπιουτερας :lol: τα ξερει αυτα ειδικα ο γιαννης που εβαλε και linux :rabbit: )
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :bowdown:

KATERINI 144
17-04-08, 12:32
quike time player θελει για να παιξει(ο φωτης ο κοπιουτερας :lol: τα ξερει αυτα ειδικα ο γιαννης που εβαλε και linux :rabbit: )
A πάγενε :sneaky: http://imageshack.gr/files/c6yui06oxq2gwi23a5cr.gif (http://imageshack.gr/view.php?file=c6yui06oxq2gwi23a5cr.gif)


http://imageshack.gr/files/t6q2j0l15d4kgd6a15pu.gif (http://imageshack.gr/view.php?file=t6q2j0l15d4kgd6a15pu.gif)

jiujitSu
17-04-08, 15:40
Συλλεκτικο κομματι το Video !

Τhanks TRIANTAFYLLOU
Thanks RUHL

TRIANTAFYLLOU
17-04-08, 21:53
Tην εκπομπή θα την έχει επανάληψη το σάββατο στις 4:30 τώρα πήρε τηλέφωνο ο δημοσιογράφος και μου το είπε όπως μου είπε οτι δέχτηκε πολύ θετικά σχόλια και έγιναν κατανοητά από τον κόσμο αυτά που είπα. απλά όταν είπε αν είναι αλήθεια οτι οι ββ γίνονται ομοφιλόφιλοι εγώ του είπα ενώ οι δημοσιογράφοι είναι όλοι στρειτ αυτο το έκοψε και έβαλε την άλλη εκδοχή που είπα. αν μου δώσει το dvd της εκπομπής θα το σεντράρω στο φόρουμ.

Gasturb
17-04-08, 22:21
αν μου δώσει το dvd της εκπομπής θα το σεντράρω στο φόρουμ.

:clapping: :clapping: :clapping:

Αν δεν γίνει αυτό όμως.. για το υπόλοιπο κομμάτι που χάσαμε..... :oops: :oops: Ruhlako??? !!! :idea:

RUHL
18-04-08, 00:02
σάββατο στις 4:30 πιστευω μεσημερι γιατι αμα ειναι ξημερωματα :rabbit: :rabbit: ξεχνατο γκασακο :green:

οκ μαλον θα το γραψω(βλεπει να βαλουμε τον φωτη για υπενθημηση(ποσες εκπομπες παραλιγο να χασω αν δεν ηταν ο φωτης :bowdown: :bowdown: μεγκα αντενα μακη κτλ κτλ :bowdown: :bowdown: )


Παντως εγω εκεινο το κοματι με τους gay δεν το ειδα :unsure: :unsure: καπου ακουσα οτι ο levrone ειναι homo :clown: :rabbit: υσχιει ξερει κανενας τιποτα? :rabbit:

KATERINI 144
18-04-08, 00:19
Παντως εγω εκεινο το κοματι με τους gay δεν το ειδα :unsure: :unsure: καπου ακουσα οτι ο levrone ειναι homo :clown: :rabbit: υσχιει ξερει κανενας τιποτα? :rabbit:
Εδω δεν ξέρουμε τη είναι το "homo" :???: θα ξέρουμε αν είναι η όχι!! :? (κάνα καινούργιο φύλο είναι πάλι αυτό?! :green: )

για επεξήγησε θα χάσαμε κανένα επεισόδιο πάλι :green:

RUHL
18-04-08, 00:40
aka το πηγαινει το γραμμα ,ποτιζει το γκαζον , κουναει την αχλαδια, :lol: :idea:

αγγλικες ορολογιες homo fagot :lol: :lol: κτλ κτλ

TRIANTAFYLLOU
18-04-08, 01:00
Το μεσημέρι τού σαββάτου θα το δείξει επανάληψη έχω κάνει και πάλιότερα εκπομπές και με τον ίδιο απλά με πίεζε να απαντάω γρήγορα και πολλές φορές δεν ολοκλήρωνα την σκέψη με τον συγκεκριμένο στο παρελθόν είχα κάνει μιάμιση ώρα εκπομπή.προχθές μου είχε πεί να βγάλω το σακάκι γιατί κάνει ζέστη απο τούς προβολείς και του λέω γιάννη εδω ήρθα να μιλήσουμε όχι να κάνω επίδειξη και αν δείτε το μπλουζάκι φαινόμουν υδρωμένος.

Spyro D
18-04-08, 11:20
+1 :rocking: :bowdown: :bowdown:

Gasturb
18-04-08, 12:26
Εδω δεν ξέρουμε τη είναι το "homo" :???:

Φώτη γενικά οι άγγλοι έχουν την συνηθεια να συντομεύουν τις λέξεις τους οπότε πολλές από αυτές θα τις δει σε συντομία. Αυτό ξεκίνησε από τα ονόματα κ συνεχίζεται στις λέξεις. Με τις λέξεις φυσικα στα sms τους ήταν η καλυτερή τους αφού εκεί να δείς συντομέυσεις - βγήκαν κ ειδικά βιβλιαράκια με συμβουλές για αυτό το σκοπό. Κάποιες από τις λέξεις ειναι σε όλους μας γνωστές οπως cu,thnx,u2,m8,4u,2night,xtc κτλ

Στο ερώτημα σου τώρα το homo προέρχεται από το homosexual δλδ όλα όσα είπε ο Ruhl περι αχλαδιάς γκαζόν κτλ :lol: Και το bιsexual βέβαια δεν θα ξέφευγε οπότε κ έγινε bι ή όπως λέω τον ruhl στον μσν όταν φεύγω bi bi (αka bye bye) :lol:

RUHL
18-04-08, 13:22
ή όπως λέω τον ruhl στον μσν όταν φεύγω bi bi

Eνταξη εσυ εισαι και αγραματος οποτε συγχωρησε :^^:

Gasturb
18-04-08, 13:44
http://yelims3.free.fr/Hein/Hein31.gif

RUHL
18-04-08, 14:35
Καινουρια αγγλικα homo you :green: :lol:

Gasturb
18-04-08, 16:07
μπράβο ruhl φοβερό!



:geek:

Gasturb
19-04-08, 17:27
αν μου δώσει το dvd της εκπομπής θα το σεντράρω στο φόρουμ.

Eίσαι μόνη μας ελπίδα Ηλια να το δούμε όλο γιατι ένας γκαντέμης μητσοτάκης απο εδώ μεσα γνώστο μέλος αλλά όνομα δεν λέω (o ruhl είναι) :chinese: μια δουλεία του είπα να κάνει κ τα έκανε :chinese:


Κάτι άκουσα ότι μας έκανες διαφήμιση ως φόρουμ ωραίος :clap: :army2:

RUHL
19-04-08, 17:44
:banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

TRIANTAFYLLOU
19-04-08, 23:32
Κάτι άκουσα ότι μας έκανες διαφήμιση ως φόρουμ ωραίος :clap: :army2:



Πραγματικά μίλησα και για το φόρουμ όποιος είδε την εκπομπή θα το άκουσε και επίσης είπα οτι τα άτομα στο φόρουμ είναι αξιόλογα με γνώσεις και όρεξη για θέματα που απασχολούν και τον μέσο αθλούμενο όχι μόνο αυτούς που ασχολούνται με το αγωνιστικό ββ. είδα σήμερα την εκπομπή ολόκληρη σε επανάληψη και πιστεύω να κατάλαβε και ο κάθε δυσπιστος .

KATERINI 144
20-04-08, 21:42
:clap: :clap: ωραίος ο Ηλίας.

Gasturb
22-04-08, 15:36
Hλία we :love: u



:army1:

billys15
22-04-08, 17:32
Α ξεχασα να πω κατι σχετικο.Δεν ξερω αν ειδατε προχθες Alter.Ελεγε οτι απο το 2004-2005 (καπου εκει) η κρεατινη θεωρειται αναβολικο και απαγορευεται η πωληση και η χρηση της απο το ευρυ κοινο.Τετοια λενε και μετα οταν λες οτι παιρνεις κρεατινη σε κοιτανε λες και εισαι κανας ναρκωμανης.Αχ ρε πως θελω να παω να τους τιναξω τα studio στον αερα! (μετα θα περασω κι απ'την βουλη βεβαια..... :bbbiceps: )

TRIANTAFYLLOU
02-05-08, 21:07
η εκπομπή που έκανα για τα αναβολικά στο καναλι ενα της καβαλας θα γίνει επανάληψη για 4η φορά απο ότι μου είπε ο δημοσιογράφος την κυριακή μετά της 11 και θα μου δώσει το dvd να το βάλω στο φόρουμ.

KATERINI 144
02-05-08, 21:57
:awesome: :awesome: :awesome:

RUHL
02-05-08, 22:56
11 νυχτα ε? :? :?

καλα αμα πανε ολα καλα αυτη την φορα :rolf: :rolf: ισως βαλω και το αλλο μησο παντως καλα τα λες ηλια στην εκπομπη :clap: (κριμα που δεν πηγες σε κανενα μεγαλο καναλι τοτε με το σκανδαλο μπας και μαθαιναν τιποτα οι ααχετοι)

toula_nomikou
02-05-08, 22:56
A πολυ ωραια ανυπομονουμε να το δουμε :clapping:

Muscleboss
02-05-08, 23:45
ωραία! :awesome:

ΜΒ

flexwheeler99
15-05-08, 17:04
ειπε ακρβως ((ειδα αισθητη διαφορα στο πρωτο 1.5 μηνα απο 70 κιλα πηγα 100))
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Μαζι με τη μπαρα ζυγιστηκε?

billys15
16-05-08, 12:24
η εκπομπή που έκανα για τα αναβολικά στο καναλι ενα της καβαλας θα γίνει επανάληψη για 4η φορά απο ότι μου είπε ο δημοσιογράφος την κυριακή μετά της 11 και θα μου δώσει το dvd να το βάλω στο φόρουμ.

Ωραια ωραια! :thumbup: Να το δουμε κι εμεις γιατι ο ruhl μια σωστη δουλεια δεν μπορει να κανει.... :green:

slaine
08-01-09, 21:20
:cyclops: :cyclops: :cyclops:
επικό τόπικ, κρίμα που υπηρετούσα τότε και δεν είδα την εκπομπή :smash: