PDA

Επιστροφή στο Forum : Anabolic Ignite (Musclefeast)



Roid Rage
30-11-11, 19:01
35351
35352
Αποκλειστικα νιτρικη κρεατινη και no stims, yeah :bowdown:

Tasos Green
30-11-11, 19:11
πολυ σωστό φαίνεται! :weights:

Devil
30-11-11, 21:07
απλα τα respect μου στην εταιρια.... απο τα καλητερα που εχω δει....:bowdown::thumbup:

sofos
30-11-11, 21:48
οντως πολυ καλο,δεν εχει και χρωματα,αλλα ουτε σουκραλοζη-ακεσουλφαμη και εχει και μια γενναια ποσοτητα β6+βιταμινη C μεσα...αλλα λογο οτι δεν ειναι γνωστη η εταιρια δε θα πολυ ''κυκλοφορησει''

Roid Rage
30-11-11, 22:58
Και εγω εχω τρελαθει, οτι καλυτερο εχω δει. Το "greek" review που ξερω λεει τα καλυτερα. Στις οδηγιες λεει οτι μπορει να μη διαλυεται καλα εως καθολου και η γευση να μην ειναι η καλυτερη :) αλλα δε μειωνει σε τιποτα τη δραση του. Υπαρχει και στο αμερικανικο amazon αλλα με 17 ευρω μεταφορικα.f@ck

beefmeup
30-11-11, 23:13
ρε μαγκες στειλτε κανα πμ αν μπορειτε για το που μπορουμε να το βρουμε αν το χετε προχειρο για να μην κανω ανασκαφες σε διαφορα σαητ..
απο ευρωπη/αμερικη δεν με νοιαζει..εκτος του αμαζον που εγραψε ο roid απο πανω..

Xxlakis
02-12-11, 08:29
Ακομα πουθενα και ναι μοιαζει πολυ καλο...ή αυτο θα στακαρω με το κυκλο κρεατινης ή παιζει να δοκιμασω και αυτη τη con-cret να δω τι παιζει...

Adinamos
02-12-11, 12:36
Και εμενα καλο μου φαινεται. Το τελευταιο συστατικο δειχνει τα γρ της προσθηκης γευσης? Σαν πολλα δεν ειναι?

average_joe
12-12-11, 02:06
νταξει, το label δειχνει πολλα υποσχομενο.
αν σχυει μαλιστα οτι τα nitrates χρειαζονται μικροτερες ποσοτητες, δεν νομιζω να εχω δει καλυτερο τετοιο συμπληρωμα.
πολυ προσεγμενο, με εμφαση σε συστατικα που εχουν καλο back up ερευνων και με απουσια αλλων κλασικων που τοσο καιρο λεγεται οτι δεν προσφερουν κατι.
και στεβια αντι σουκραλοζης.
και μενα το τελευταιο συστατικο σαν πολυ μου φαινεται...
προσθετεις και το stim της επιλογης σου (αν το χρησιμοποιει καποιος για pre) και εισαι ετοιμος.:thumbup: