PDA

Επιστροφή στο Forum : Crea-Tech PX9 (All Stars)



Tasos Green
05-12-11, 23:08
35857

35858

συστατικά ανά pack (6 ταμπλέτες)
35859

35860

35861

απο οτι καταλάβατε πρόκειται για μια φόρμουλα κρεατίνης/βητα αλανινης κ.α χωρίς υδατάνθρακα.

Η εταιρεία ειναι απο τις καλές για μενα και το συμπλήρωμα υπάρχει καιρό αλα δεν το βρήκα στην αξιολόγηση.

το ποσταρω γιατι μου φαίνεται αξιόλογο με καλες δόσεις και ειναι πολυ βολικό μιας και το μονο που θελεις μετα την προπόνηση ειναι απλα νερο και το pack.

το αρνητικό ειναι οτι κρατάει για 21 μερες και ειναι τσιμπημένο αλλα το site της εταιρίας απο γερμανια εχει εκπτώσεις αυτην την περιοδο σε ολα τα sups της και το σκέφτομαι.

ακουω γνωμες....

COBRA_STYLE
05-12-11, 23:32
μια χαρα φαινεται Τασο!παραπανω ΑLA να ειχε μονο...δουλευει καλα με creatine!

MiKeS
21-12-11, 17:52
Κανένας ειδικός να μας πει τι παιΖει με αυτο το σκευασμα;Τι ακριβώς μπορείς να περιμένεις;

Tasos Green
26-12-11, 17:16
^^ Κυρίως αύξηση δύναμης.

Nosblos
26-12-11, 21:46
πολυ καλο φαινετε...

MiKeS
02-01-12, 16:10
Το παιδι στο BB που το πηρα μου ειπε οτι δεν θα με κολλησει στην διατροφη για χασιμο κιλων που κανω διοτι δεν εχει μεσα καθολου υδατανθρακες...Τι λετε εσεις?

beefmeup
02-01-12, 22:24
Το παιδι στο BB που το πηρα μου ειπε οτι δεν θα με κολλησει στην διατροφη για χασιμο κιλων που κανω διοτι δεν εχει μεσα καθολου υδατανθρακες...Τι λετε εσεις?

γιατι μια διατροφη για χασιμο κιλων δεν περιεχει μεσα υ/ες?:unsure:

MiKeS
03-01-12, 02:48
Περιέχει υδατάνθρακες...Απλά πολυ πιστεύουν ότι κρεατινη με διατροφή για χάσιμο κιλών δεν γίνετε να πηγαίνουν μαζι...Δεν είμαι γνωστης θα ήθελα την γνώμη σου γιατί απ ότι έχω δει σε αλλά τοπικ ΕΣΥ το έχεις το θέμα...

TEFAAtzis
03-01-12, 03:04
Περιέχει υδατάνθρακες...Απλά πολυ πιστεύουν ότι κρεατινη με διατροφή για χάσιμο κιλών δεν γίνετε να πηγαίνουν μαζι...Δεν είμαι γνωστης θα ήθελα την γνώμη σου γιατί απ ότι έχω δει σε αλλά τοπικ ΕΣΥ το έχεις το θέμα...

Αναλογα την κρεατινη,αν θες να εισαι σε υποθερμιδικη καλυτερα παρε μια χωρις υδατανθρακες αλλα και μια με υδατανθρακες να χεις δεν σημαινει οτι σονι και καλα θα σε κοψει απο το στοχο σου απλα κανε παραπανω αεροβιο!!!

beefmeup
03-01-12, 11:16
ναι αυτο :thumbup:

αν παρεις μια κρεατινη που δεν εχει υ/ες δεν θα χεις προβλημα με ο,τι θες να κανεις.

sobral
19-10-13, 22:17
http://ecx.images-amazon.com/images/I/91z2CZphp8L._SL1500_.jpg

http://ecx.images-amazon.com/images/I/91MlxtKZyYL._SL1500_.jpg

http://www.maxefect.com/images/nutrition-facts/allstars-createch-400-facts.jpg

τούμπανο!! έχει μπει ήδη στη wishlist, ελπίζω να έχει καλή τιμή στην γνωστή αλυσίδα (δεν έχει έρθει ακόμη για όσους ενδιαφέρονται αλλά πιστεύω θα γίνει σύντομα γιατί φέρνουν σιγά σιγά όλη τη νέα σειρά).

makoukoulas
06-01-16, 15:40
παιδια καλησπερα την εχετε δοκιμασει αυτην την κρεατινη? και αναμεσα σε αυτην και στην στορμ της γιουνιβερσαλ ποια θα προτειμουσατε?

raziel13epsilon
06-01-16, 16:21
Εμενα προσωπικα μου αρεσει καλυτερα το STORM από θεμα συστατικων. Φυσικα η UNIVERSAL δεν γραφει με λεπτομεριες αλλα το συνολο. Όπως και να εχει εμενα μ αρεσει :D