PDA

Επιστροφή στο Forum : Αντισταμινικα



fast
09-12-11, 14:41
Περνω αντισταμινικα γιατι επαθα αλλεργια και πρεπει να τα πινω ενα μηνα αυτο που θα θελα να ρωτισω ειναι αν πεζει ρολο να τα πινω γιατι τωρα ειμαι και σε κυκλο κρεατινης ? θα διμιουργηση προβλημα ?:unsure:

Devil
09-12-11, 21:48
ποιο χρησιμοποιεις?

fast
09-12-11, 23:50
το AERIUS λες να πεζει ρολο ?:unsure:

Devil
10-12-11, 00:24
το AERIUS λες να πεζει ρολο ?:unsure:

ναι δεν ειναι ολα τα αντισταμινικα ιδια.... οχι δεν νομιζω να εχεις θεμα με την κρεατινη...

amateur666
10-12-11, 00:44
εγω που περνω ξοζαλ κ ζιρτεκ κμα φορα δεν εχω θεμα...

GREEK POWER
10-12-11, 19:05
Εγω λογο φαγουρας ( ΟΧΙ ΓΑΜΟΥ) περνω αεριους 2 φορες τη βδομαδα , και παλιοτερα ξοζαλ, συνολικα τα περνω 3 χρονια . Τους τελευταιους 6 μηνες που περνω κρεατινη δεν ειδα κατι επιλυψιμο , τωρα αν βγει αργοτερα.......

Nio
10-12-11, 21:14
εγω που περνω ξοζαλ κ ζιρτεκ κμα φορα δεν εχω θεμα...

Αφού έχεις πάρει και xozal , πως και δεν το άφησες στην άκρη το zirtek? :toast:
Εγώ και μόνο που το διαβάζω και πιάνει :sleeping:

amateur666
10-12-11, 21:19
Αφού έχεις πάρει και xozal , πως και δεν το άφησες στην άκρη το zirtek? :toast:
Εγώ και μόνο που το διαβάζω και πιάνει :sleeping:

συμφωνω :P

εχω αποθεμα σπιτι απο ζιρτεκ μ εχει μεινει.. κ για να τελειωσει τ εναλασω μ xozal ;)

Andreas C.
30-12-11, 14:57
Παιδία μου είπε ο δερματολόγος μου να ακολουθήσω μια θεραπεία με xyzal και θα ήθελα να ξέρω αν μπορώ να κάνω ταυτοχρόνος stack με κρεατίνη, β-αλανίνη, pre-workout (σκεφτόμουνα να προσθέσω και κανένα test-booster)

GREEK POWER
30-12-11, 15:21
χοzal και aerius τα περνω 3 χρονια , τους τελευταιους 8 μηνες περνω κρεατινη και εδω και 15 μερες αλανινη . Δεν ειδα κατι περιεργο :green:

Andreas C.
04-01-12, 14:53
χοzal και aerius τα περνω 3 χρονια , τους τελευταιους 8 μηνες περνω κρεατινη και εδω και 15 μερες αλανινη . Δεν ειδα κατι περιεργο :green:

Ελπίζω ούτε και εγώ να δω:turtle::turtle:
Θα τα αρχίσω από δευτέρας και ο Θεός βοηθός:green:

chro
08-01-12, 22:30
Περνω αντισταμινικα γιατι επαθα αλλεργια και πρεπει να τα πινω ενα μηνα αυτο που θα θελα να ρωτισω ειναι αν πεζει ρολο να τα πινω γιατι τωρα ειμαι και σε κυκλο κρεατινης ? θα διμιουργηση προβλημα ?:unsure:
Ανάλογα τι τιμές έχεις στο αίμα σου. Εγώ έπαιρνα για 2-3 μήνες atarax 3 φορές την ημέρα (έτυχα σε ηλίθια αλλεργιολόγο ) αλλά ευτυχώς δεν λαμβάνω συμπληρώματα διατροφής. Έκανα εξετάσεις αίματος και μου είχαν δημιουργήσει τα χάπια ψηλές τιμές στα όρια. Αν έπαιρνα και συμπληρώματα διατροφής θα τα είχα ξεπεράσει κατά πολύ. Άρα λοιπόν εξαρτάται από τον οργανισμό το χάπι και τη δόση. Το aerius θεωρείται το πιο "ελαφρύ". Ωστόσο μια εξέταση αίματος καλό είναι να γίνεται.