PDA

Επιστροφή στο Forum : Amino Magic (Scitec Nutrition)



mpalarinakorina
12-12-11, 10:58
Πειτε μου την γνωμη σας τα εχει δοκιμασει κανεις ???

3649636497

beefmeup
12-12-11, 12:36
σαν προιον ειναι λιγο κουλοβαχατα..
εχει μεσα καποια αρχηστα αμινος κ καποια αλλα σε μουφες δοσεις..
τα διακλαδισμενης του ας πουμε ειναι πολυ λιγα,κ εχει μεσα ορνιθινη,αργινινη,καρνιτινη(για ποιο λογο?:unsure:)..
κ γλουταμινη 5γρ ετσι για το ξεκαρφωμα..
δεν θα το αγοραζα..

primordial
12-12-11, 13:11
σαν προιον ειναι λιγο κουλοβαχατα..
εχει μεσα καποια αρχηστα αμινος κ καποια αλλα σε μουφες δοσεις..
τα διακλαδισμενης του ας πουμε ειναι πολυ λιγα,κ εχει μεσα ορνιθινη,αργινινη,καρνιτινη(για ποιο λογο?:unsure:)..
κ γλουταμινη 5γρ ετσι για το ξεκαρφωμα..
δεν θα το αγοραζα..

but whyyyyyy.......?????????

Αφού είναι "...powerfull anabolic ergogenic formula......GH releasers.....".....αυτά τα λαμπιόνια τα έχω βαρεθεί λιγάκι......:cursing::2guns::cursing::2guns::cursing:...
+1 σε ό,τι είπε ο Beef..... plus εάν έκανα καλά τις πράξεις, λείπουν 3γρ. τα οποία ουσιατικά τι είναι...????
(:green:είναι μια άσκηση που την κάνω συχνά το να διασταυρώνω τα servings με τις ποσότητες των ingredients:green:)

TEFAAtzis
12-12-11, 14:13
πολυ για την scitec μας γραφεις,χωρις πλακα μπας και εχεις καμια ακρη με την εταιρεια?:P
Και για να μην ειμαι οφφ θα συμφωνησω και γω με την σειρα μου με τον beef

mpalarinakorina
12-12-11, 14:19
o μπαμπας μου ειναι μετοχος της εταιριας....χαχαχα..πλακα κανω.... παιδια τωρα πια τα πηρα...... 9α σας πω σε κανα μηνα αν λειτουργουν καλα πως και τι....

TEFAAtzis
12-12-11, 14:27
o μπαμπας μου ειναι μετοχος της εταιριας....χαχαχα..πλακα κανω.... παιδια τωρα πια τα πηρα...... 9α σας πω σε κανα μηνα αν λειτουργουν καλα πως και τι....

ε αμα ειναι ο μπαμπας σου μετοχος,να στηριξουμε.Μαγκες ολοι scitec,για την Κορινα ρε γαμωτο:green::weights:!!!

Qlim4X
12-12-11, 14:58
εγω παλι θα δοκιμασω αυτο γιατι στιν ουσια αυτα τα 3 χρειαζεσε ;)

http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_bcaa_x-press_flavored

mpalarinakorina
12-12-11, 20:25
ειναι τα επομενα που ειχα κατα νου. δοκιμασε κ πες μας. ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. :toast:

Qlim4X
12-12-11, 22:19
ειναι τα επομενα που ειχα κατα νου. δοκιμασε κ πες μας. ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ.ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. :toast:

πες του μπαμπακα σου να μας στηλει τιποτα να δοκιμαοσυμε και αν δουλευουν του τα πληρονω :P

καλυτερα παντος BCAA ειναι αποδεδιγμενα οτι δουλευουν σε σχεση με τα αλλα.

deluxe
12-12-11, 23:41
εγω παλι θα δοκιμασω αυτο γιατι στιν ουσια αυτα τα 3 χρειαζεσε ;)

http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_bcaa_x-press_flavoredΦουλ ασπαρταμη και 1,5γρ+ απο citric acid anhydrous! Μακρυα απο αυτη την εταιρια!

Qlim4X
12-12-11, 23:52
Φουλ ασπαρταμη και 1,5γρ+ απο citric acid anhydrous! Μακρυα απο αυτη την εταιρια!

τοτε παρε τα unflavored. εγω παντος οτι εχω δοκιμασει εχω μηνει οικανοποιημενος.

deluxe
13-12-11, 00:16
Οι συνεπειεις της ασπαρταμης θα φανουν μετα απο χρονια.. Και ολων αυτων των χρωστικων που καθημερινα παιρνουμε απο τα συμπληρωματα..

Στο μελλον θα αγοραζω μονο Unflavored.

COBRA_STYLE
13-12-11, 00:33
^^εξαρταται ρε απο τη συχνοτητα των σκονων που παιρνεις!ειδικα αυτοι που σχεδον σε καθημερινη βαση εχουνε 2-3 διαφορετικες πρωτεινες συν τα αμινοξεα...εκει μαζευεται πολυ πραμα.