PDA

Επιστροφή στο Forum : Dark Chocolate Dreams Peanut Butter (Peanut Butter & Co.)



beefmeup
23-12-11, 15:59
Nutritional information:
Serving size – 2 tbsp. (32g)
Servings per container – about 14
Calories per serving – 170
Total fat – 13g (2.5g saturated)
Sodium – 35mg
Total carbohydrate – 12g (2g fiber, 7g sugars)
Protein – 6g


Ingredients: Peanuts, evaporated cane juice, cocoa, cocoa butter, palm fruit oil, vanilla, sunflower lecithin, salt

παιδες μου ηρθε ενα κουτι που ειχα παρει για δοκιμη,κ επαθα πλακα..μιλαμε ειναι τοσο smooth,οσο η μερεντα κ με απιστευτη γευση..ο,τι κ να γραψω για την γευση ειναι λιγο πραγματικα..τοσο νοστιμο που θα το βαζω ακομα κ στις φακες:green:
εχει λιγο ζαχαρη βεβαια,αλλα για αλλαγη ειναι σουπερ..:thumbup:

pizzass
23-12-11, 16:04
xaxaxaa ε οχι και στις φακες! απο τιμη τι λεει ?

beefmeup
23-12-11, 16:05
σε ευρω,περιπου 3μιση τα 450γρ..
ειναι τσαμπα μαν:turtle:

Madd_Chadd
23-12-11, 16:38
Kαι χρειαζομουν μια αλλαγη απο το κλασσικο φυστικοβουτυρο.:thumbup:;)

TheWorst
23-12-11, 16:57
σε ευρω,περιπου 3μιση τα 450γρ..
ειναι τσαμπα μαν:turtle:

Ελα ! Πλακα κανεις , με 6,5 ευρω παιρνω 1 κιλο αμυγδαλα

Eddie
23-12-11, 17:03
Στα 100 εχει 36γρ υδατ ρε συ,22γρ ζαχαρη..ειναι πολυ!!Για εκτομορφους ισως ειναι μια μετρια λυση,για τους υπολοιπους..μακρια γιατι ξεφευγεις για πλακα,μιλαω εκ πειρας.. :turtle:

Roid Rage
23-12-11, 17:19
Στα 100 εχει 36γρ υδατ ρε συ,22γρ ζαχαρη..ειναι πολυ!!Για εκτομορφους ισως ειναι μια μετρια λυση,για τους υπολοιπους..μακρια γιατι ξεφευγεις για πλακα,μιλαω εκ πειρας.. :turtle:

To ειχα τσιμπησει και τελευταια στιγμη το ξε-τσιμπησα, για αυτους τους λογους, ειναι βρωμικο οπως και να το κανεις.

Eddie
23-12-11, 17:22
To ειχα τσιμπησει και τελευταια στιγμη το ξε-τσιμπησα, για αυτους τους λογους, ειναι βρωμικο οπως και να το κανεις.

Εγω ορκιζομαι στο φυστικοβουτυρο απο MYP παντως που ειναι και πολυ πιο καθαρο και γευστικο και πιο φθηνο.. :love:
Απ την αλλη ο beef εχει ασχημα γουστα και για να λεει οτι ειναι καλο,προβλεπω να μου αρεσει.. :turtle:

beefmeup
23-12-11, 17:41
Εγω ορκιζομαι στο φυστικοβουτυρο απο MYP παντως που ειναι και πολυ πιο καθαρο και γευστικο και πιο φθηνο.. :love:
Απ την αλλη ο beef εχει ασχημα γουστα και για να λεει οτι ειναι καλο,προβλεπω να μου αρεσει.. :turtle:

κ γω αυτο περνω ρε,απο μυπ..
απλα ειπα να δοκιμασω κατιτις διαφορετικο,ετσι για να το σπασω..:turtle:

exkaliber
08-01-12, 19:23
εχει ωραιο ονομα παντως:P


για να το λεει ο μπιφ καλο πρεπει να ναι
και τα ρεβιου του καλα λογια λεν


μια δοκιμη θα με πεισει

outnumb
08-01-12, 20:01
υπαρχει καποια σελιδα που τα πουλαει; απο UK ή USA;
μπορω να την εχω σε πμ;

Qlim4X
08-01-12, 23:12
θελω και εγω δοκιμη :green:

να περασω απο σπιτι η το εξαφανισες ολο?:P

Rigell
09-01-12, 01:46
που μπορούμε να το αγοράσουμε???

exkaliber
22-02-12, 00:24
σαν μερεντα με φυστικοβουτηρο,σχετικα γλυκο
καλο ηταν

δοκιμασα λιγο με whey μπανανα,ωραιος συνδιασμος

Mcstefan7
22-02-12, 00:32
που μπορούμε να το αγοράσουμε???

Απο το εξωτερικό :turtle:

beefmeup
29-02-12, 02:35
δοκιμασα της ιδιας εταιριας το σκοετο smooth..πολυ καλυ υφη..απορω πως το καταφερνουν να ειναι τοσο smoth..:unsure:
ιδιο ακριβως με αυτο εδω,αλλα χωρις το κακαο κ την εξτρα ζαχαριτσα..
το καλο ειναι οτι βολευει γιατι ερχεται σε πλαστικη συσκευασια,σε αντιθεση με καποια αλλα που ειναι σε γυαλινο βαζακι,οποτε μπορεις να παρεις 3 χωρις να βγεις εκτος στο βαρος...

billys15
29-02-12, 04:15
Εχω μια μανια με το φυστικοβουτυρο,οποτε τωρα που 'μαι σε διαιτα δεν το δοκιμαζω καν!:green:

spartan77
31-07-12, 10:24
παιδες μου ηρθε ενα κουτι που ειχα παρει για δοκιμη,κ επαθα πλακα..μιλαμε ειναι τοσο smooth,οσο η μερεντα κ με απιστευτη γευση..ο,τι κ να γραψω για την γευση ειναι λιγο πραγματικα...τοσο νοστιμο που θα το βαζω ακομα κ στις φακες:green:
εχει λιγο ζαχαρη βεβαια,αλλα για αλλαγη ειναι σουπερ..:thumbup:

:green:
μολις μου ηρθαν κ εμενα 2 κουτακια ετσι για αλλαγη να το δοκιμασω και πολυ απλα...δεν υπαρχει η γευση του!
ειναι σα μερεντα,απιστευτη γευση! πολυ smooth! κρεμα σκετη!

αξιζει για δοκιμη ειναι πολυ νοστιμο! :thumbup:

TeoNewLife
12-08-12, 00:42
Λέει πολλά αδέλφια. Δοκιμασμένο εκ πείρας. Με μέτρο πάντα γιατί πηγάζει απ'την κόλαση. :thumbup:

nikoskaz
04-09-12, 20:08
Δωστε κανα λινκ βρε παιδια να παρουμε κ μεις!!!!:P