PDA

Επιστροφή στο Forum : Rush (Stacker2)



racingman
25-12-11, 02:05
το εχει δοκιμασει κανεις να πει εντυπωσεις?μονο στο xtr υπαρχει και δεν βρικα κανα review!

117013


http://www.gigasnutrition.com/images/Stacker2Rush-NveTab.jpg

racingman
26-12-11, 14:36
kaneis?

poison1
26-12-11, 16:31
βασικα λιγο δυσκολο να το εχει δοκιμασει καποιος το συγκεκριμενο. και εξηγω γιατι:

αδικαιολογητα ακριβο ε οχι και 60ε για αυτο αν ηταν στο 1/3 της τιμης ισως και να το συζητουσαμε, δεν εχει και κατι το τρομερο απο συστατικα κραετινη αλανινη αργινινη bcaa και διεγερτικα ολα σε απροσδιοριστες ποσοτητες. υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες για προεξασκιτικο γνωμη μου μην ασχολιθεις καθολου μαζι του.

υ.γ δεν το εχω δοκιμασει(και ουτε προκειτε) απλα οτι σου λεω ειναι βαση των συστατικων που γραφουν.

beefmeup
26-12-11, 16:34
οτι εγραψε:thumbup::thumbup::thumbup:

απο οσο ξερω ομως η εταιρια αυτη βγαζει κ δειγματα μιας χρησης για καποια προιοντα της..αν καποιος θελει,ας ζητησει μηπως υπαρχουν στο μαγαζι που το πουλαει,για δοκιμη..;)

proskopos
06-01-12, 21:50
παιδια το παιρνω εδω και 2 εβδομαδες!!!!
ειναι παρα πολυ καλο το συγκεκριμενο νιτρικο!!!
λιγο ακριβο,απο τα extreme το πηρα.
βγαζω 2 ωρες προπονηση με full ανδρεναλινη και καλα πρηξιματα!!!
το συνιστω σε οσους μονο εχουν ξαναπαρει νιτρικο γιατι το συγκεκριμενο ειναι πολυ δυνατο!!!

georgepzn
24-01-12, 15:31
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΙΤΡΙΚΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΕΡΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΔΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΥΣΙΔΑ ΜΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ?

beefmeup
24-01-12, 15:35
καλως ηρθες φιλε..αρχικα διαβασε τους κανονες του φορουμ..το θεμα υπηρχε ηδη.
κ δευτερον ειναι απαγορευμενο μονο αν αγωνιζεσαι σε ολυμπιακα αθληματα.
τριτον να γραφεις με μικρους χαρακτηρες..

georgepzn
25-01-12, 15:32
καλωσ σασ βρηκα ολουσ !απλα το πηρα αυτο το νιτρικο δειγμα εννοειται και με επιασε πονοκεφαλοσ αλλα ειναι οντοσ αρκετα δυνατο !δν ξερω αν ο πονοκεφαλοσ οφειλεται σε αυτο μν πω και κατι που ισωσ οφειλεται σε αλλα αιτια!παντοσ κανει καλη δουλεια

beefmeup
25-01-12, 19:37
μαλλον εκει οφειλεται..ειναι μια απο τις παρενεργειες που μπορει να σου κανουν τετοιου ειδους διεγερτικα αν εχεις ευαισθησια..

georgepzn
25-01-12, 22:12
μπορω ομως να συνεχισω να το παιρνω και ας μου κανει αυτην την παρενεργεια?γιατι εχω δοκιμασει κανα 2 ακομα και δν ειδα καμια παραπανο ενεργεια!

beefmeup
26-01-12, 01:48
κοιτα αν δεν ειναι πολυ εντονη δεν τρεχει..
αν ειναι τωρα σε σημειο που σε ενοχλει αστο καλυτερα..

Devil
26-01-12, 04:14
δοκιμασε να ριξεις τη δοση.... ξεκινα με μισο....

αυτο πρεπει να ειναι τιγκα στα stimulants...

JOHN65
22-03-12, 19:58
ρε παιδια,περ σα απο το xtreme stores και μου προτειναν να παρω αυτο..αξιζει να το δοκιμασω η να παρω κανα animal pump η σοκ θεραπυ ξερω εγω..?αλλωστε η διαφορα σε τιμη ειναι ελαχιστη..τι λετε?

JOHN65
22-03-12, 23:19
καποιος?

Devil
22-03-12, 23:22
ρε παιδια,περ σα απο το xtreme stores και μου προτειναν να παρω αυτο..αξιζει να το δοκιμασω η να παρω κανα animal pump η σοκ θεραπυ ξερω εγω..?αλλωστε η διαφορα σε τιμη ειναι ελαχιστη..τι λετε?


καποιος?

δεν εισαι σε chat.... οκ?

για δοκιμη καλο φαινετε.... απο ποσοτητες δεν ξερουμε και πολλα....

JOHN65
23-03-12, 00:28
δεν εισαι σε chat.... οκ?

για δοκιμη καλο φαινετε.... απο ποσοτητες δεν ξερουμε και πολλα....


συγνωμη φιλε devil,δεν σε καταλαβα οταν λες δεν ειμαι chat..αν το ειπες για το καποιος που εγραψα,εχεις δικιο,θα μπορουσα να ρωτησω και πιο κοσμια.οσων αφορα το προιον,θα πιστευες οτι καλυτερα θα ηταν να προτιμησω καποιο αλλο πχ animal pump η σοκ θεραπυ η και με αυτο θα βολευτω?ποια ειναι η προσωπικη σου γνωμη?

primordial
23-03-12, 16:22
Αν ισχύει γενικότερα η αρχή ότι, "Η σειρά με την οποία αναγράφονται τα ingredients, δίνει μια εικόνα και για τις ποσότητες των συστατικών που περιέχει, έστω και κατά προσέγγιση", τότε θα το δοκίμαζα. Γενικά είμαι fan των stims κ απ'ότι φαίνεται το συγκεκριμένο έχει έναν σκασμό μέσα, συνοδευόμενα με άλλα πραγματάκια που ξέρω ότι τουλάχιστον πάνω μου δουλεύουν.
Με εξαίρεση την arginine για να προλάβω το φίδι του forum στο να φέρει την γνωστή αντίρρησή του...:green::P:P:green:

off topic:
Επειδή έχω χάσει λίγο την μπάλα σχετικά με το αν η χρήση caf. επηρεάζει αρνητικά την απόδοση/οφέλος της κρεατίνης εάν η λήψη γίνεται ταυτόχρονα, θεωρώ ότι η βιομηχανία από μόνη της τείνει στο να καταρρίψει τον υποτιθέμενο μύθο.

Devil
23-03-12, 17:01
συγνωμη φιλε devil,δεν σε καταλαβα οταν λες δεν ειμαι chat..αν το ειπες για το καποιος που εγραψα,εχεις δικιο,θα μπορουσα να ρωτησω και πιο κοσμια.οσων αφορα το προιον,θα πιστευες οτι καλυτερα θα ηταν να προτιμησω καποιο αλλο πχ animal pump η σοκ θεραπυ η και με αυτο θα βολευτω?ποια ειναι η προσωπικη σου γνωμη?

εννοω οτι δεν ζηταμε για αμεσες απαντησεις.....

κοιτα απο αυτα τα 2 που ειπες κανενα δεν μου αρεσει..... και τα 2 ειναι μπλεντ... δεν βγαζεις ακρη... δες και τα αλλα να δεις τι ρεβιουζ εχουν....


Αν ισχύει γενικότερα η αρχή ότι, "Η σειρά με την οποία αναγράφονται τα ingredients, δίνει μια εικόνα και για τις ποσότητες των συστατικών που περιέχει, έστω και κατά προσέγγιση", τότε θα το δοκίμαζα. Γενικά είμαι fan των stims κ απ'ότι φαίνεται το συγκεκριμένο έχει έναν σκασμό μέσα, συνοδευόμενα με άλλα πραγματάκια που ξέρω ότι τουλάχιστον πάνω μου δουλεύουν.
Με εξαίρεση την arginine για να προλάβω το φίδι του forum στο να φέρει την γνωστή αντίρρησή του...:green::P:P:green:

off topic:
Επειδή έχω χάσει λίγο την μπάλα σχετικά με το αν η χρήση caf. επηρεάζει αρνητικά την απόδοση/οφέλος της κρεατίνης εάν η λήψη γίνεται ταυτόχρονα, θεωρώ ότι η βιομηχανία από μόνη της τείνει στο να καταρρίψει τον υποτιθέμενο μύθο.

δεν ειναι μυθος ισχυει..... ειχε ποσταρει πριν καιρο κατι σχετικο ο beef....

απλα στις εταιριες δεν τους ενδιαφερει.... για αυτο τα τιγκαρουν στα στιμς.... με τα στιμς δουλευεουν τα παντα...;)

JOHN65
23-03-12, 17:50
εννοω οτι δεν ζηταμε για αμεσες απαντησεις.....

κοιτα απο αυτα τα 2 που ειπες κανενα δεν μου αρεσει..... και τα 2 ειναι μπλεντ... δεν βγαζεις ακρη... δες και τα αλλα να δεις τι ρεβιουζ εχουν....



οκ,σευχαριστω,θα δω τι θα κανω.αν παρω αυτο τελικα παντως,θα ποσταρω review για εντυπωσεις και για συζητηση.

JOHN65
23-03-12, 21:23
το πηρα σημερα τελικα και θα γραψω ενα μικρο review μετα απο την πρωτη προπονηση.γευση παρα πολυ καλη,και διαλυτοτητα μια χαρα.απο ενεργεια μου εδωσε ενα μικρο τσιτωμα αλλα φοκους αρκετα περισσοτερο.αυτο που εχω να παρατηρησω ομως ειναι οσων αφορα τα πρηξηματα.τελειωνοντας την προπονηση στηθους,εχω να πω πως πραγματικα,φαινομαι πολυ πιο γεματος απο τι πριν.παρα πολυ καλα πρηηιματα πραγμα που δεν το περιμενα καθολου.πηρα την μικροτερη αναλογια που θα μπορουσα σε σκουπς οποτε αυριο θα την αυξησω λιγο.θα ξαναγραψω ena review μετα απο καμια εβδομαδα,συμπερασματικα καλο φοκους μετρια ενεργεια πολυ καλα πρηξηματα.

Konstantinos5
29-03-12, 13:56
Το παίρνω περίπου 1 εβδομάδα τώρα και μπορώ να πώ ότι με 2 σκουάκια όχι τρία που προτείνει με πιάνει καλύτερα από το jack3d που έπαιρνα πρίν. Γενικά πολύ ανεβασμένη διάθεση και πριξίματα που μένουν πιο πολύ. Είμαι μεγάλος φαν των prework γενικά ίσως επειδή μου αρέσει αυτό το ξύπνημα που δίνουν.

JOHN65
29-03-12, 21:46
Το παίρνω περίπου 1 εβδομάδα τώρα και μπορώ να πώ ότι με 2 σκουάκια όχι τρία που προτείνει με πιάνει καλύτερα από το jack3d που έπαιρνα πρίν. Γενικά πολύ ανεβασμένη διάθεση και πριξίματα που μένουν πιο πολύ. Είμαι μεγάλος φαν των prework γενικά ίσως επειδή μου αρέσει αυτό το ξύπνημα που δίνουν.

μονο με 2 σε επιασε?απορω..δεν νιωθεις κρασαρισμα μετα απο την προπονα?

JOHN65
29-03-12, 21:49
μια χαρα ειναι παιδια,πιανει πολυ καλα απολες τις αποψεις,πολυ ενεργεια καλο pump αλλα αυτο το κρασαρισμα που νιωθω μετα το γυμναστηριο δεν υπαρχει..αν δεν υπηρχε αυτο θα το συνηστουσα ανεπιφυλακτα.

Konstantinos5
30-03-12, 19:06
Εμένα δύο σκουπάκια που παίρνω με πιάνουν πολύ καλά και δεν νιώθω πτώση μετά το γυμναστήριο, ίσως παίζει ρόλο και το ότι στη δόση της πρωτεϊνης μου μετά την προπόπηση βάζω και δεξτρόζη για επαναφορά του γλυκογόνου και κουμπώνω και δύο καπς κρεαλκαλιν. Με αυτόν τον τρόπο έχω δεί μεγάλη διαφορά στην αποκατάσταση σε σχέση με όταν έπαιρνα σκέτη πρωτείνη καθαρή.

Panos91
11-06-12, 21:50
Δοκιμασα το σαββατο 2 scoop απο εναν φιλο μου και επαθα την πλακα μου..Δυναμη πριξημο ενεργεια focus ολα!1,5 ωρα και δν ειχα κουραστει..σαν τρελος πανω κατω πηγαινα!Γυρησα σπιτι εβαλα σε μια τσαντα το superpump max και το χαρισα σε εναν φιλο μου...Το μονο που δεν μπορουσα στο rush ηταν το μυρμηγκιασμα απο b-alanine..

Panos91
16-06-12, 13:00
Το αγορασα τελικα και για μενα αλλα το μυρμιγκιασμα στα 2 scoop ειναι πολυ εντονο ρε παιδια..αμα το παω στο 1 scoop θα ελατωθει?ξερω οτι ειναι απο β αλα ,να το προσεχω αμα συνεχιστει να με πιανει φαγουρα?η σε ολους τους οργανισμους εχει την ιδια αντιδραση και δν υπαρχει λογος να το σταματησω.?ευχαριστω.

Polyneikos
19-06-12, 22:53
Ποσες φορές το εχει παρει το προιον;Λογικά μετά από 4-5 φορες τα τσιμπήματα ατονούν,αν χαμηλωσεις την ποσότητα πιθανον να μην σου δουλεψει γενικα ως προιον.Δοκιμασε το όμως.:thumbup:

koukouvitis
18-08-12, 00:34
Καλησπερα παιδια. απο αυτους που το δοκιμασαν πια γευση προτινετε να παρω ;σκεφτομε για μουρο .
εχει προσφορα το ****** για οπιον ενδιαφερετε μεχρι τελος βδομαδας στα **** !
επισης κατι ακουγετε για καταργηση σιγα σιγα ολων των προιοντων που περιεχουν τα συστατικα του γερανιου(1,3 dimethilamine Κλπ) οποτε οπιος προλαβει να στοκαρει προλαβε! το jack3d ηδη το αλαξανε με
καινουργιο χωρις τα συγκεκριμενα συστατικα.

***Δεν επιτρέπεται αναφορά σε καταστήματα πέραν των χορηγών του φόρουμ. Mods Team***

raziel13epsilon
17-11-12, 15:23
To Rush αλλαξε συνθεση και βγαινει τωρα με νεα . Βαζω σχετικη εικονα !

57264

jannous44
22-12-12, 16:46
To Rush αλλαξε συνθεση και βγαινει τωρα με νεα . Βαζω σχετικη εικονα !

57264

το παλιο με την παλια συνθεση το πουλαν ακομα στα xtr με το dmae.. πηρα 2 δειγματα χτες. και το πηρα σε μερα ομων.. απο γευση κ διαλυτοτητα μετρια.. απο ενεργεια πολυ καλα δεν επεσα ακομα κ μετα που εκανα 45λ αεροβιο πριξηματα μετρια.. δεν ηθελα να φυγω απο το γυμναστηριο... σε τιμη 1ε το φακελακι. και ακομα μετα απο κανα 2ωρα ειχα τρελες τσιτες αλλα ξαφνικα κρασαρα λογικο ..

Dragonbreath
31-12-12, 16:12
Ένα ακόμα pre, γεμάτο stims και κυρίως διμεθυμελαμίνη.

Το έχω χρησιμοποιήσει, δύο κουτιά κιόλας.
Ο λόγος που το είχα επιλέξει, ήταν κυρίως οικονιμικός, αφού συγκριτικά με τα υπόλοιπα στην κατηγορία του, βγάζει πολλές παραπάνω full δόσεις

Αξιόλογο προιον, αλλά το χρησιμοποιούσα πάντα στα 5-6 σκουπ, για να με πιάσει καλά.
Γεύση και διαλυτότητα(πράσινο μήλο,λεμόνι) εξαιρετική!
Ενέργεια, συγκέντρωση πολύ καλή και σε διαρκεια, ίσως με μικρότερο peak απο το hemorage π.χ
Τέλος αξιοπρεπή pumps,όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Για τους stims-geranium lovers αξίζει για μια δοκιμή,ειδικά για τις δόσεις που βγάζει.

Tώρα η καινουρια έκδοση, δεν την δοκίμασα, αλλά ουτε πρόκειται,δεν δείχνει καλή

Nicko72
03-01-14, 11:33
Καλημέρα,

Παιδιά εγώ το έχω περίπου 4 βδομάδες και είμαι υπερ ευχαριστημένος !!!! Καταρχήν το αγόρασα 35 ευρώ και όχι 60 (!!??) απο τα xtreme stores
Την πρώτη φορά που το πήρα - φουλ δόση 3 scoops - ζαλίστηκα .... Μετά το μείωσα σε 2 scoops και τα αποτελέσματα είναι εντυπωσιακά - τουλάχιστον για εμένα.
Απίστευτη ενέργεια, ψυχική και σωματική, αύξηση δύναμης, όρεξη κτλ. Βγάζω προγράμματα του τύπου Πλάτη - Ωμοι - Τρικέφαλα - Πόδια - Κοιλιακοί -διάδρομος και νιώθω πως έχω και άλλη ενέργεια μέσα μου.
Το παίρνω max 3 - 4 φορές την εβδομάδα. Είναι η δεύτερη φορά που δοκίμασα νιτρικά και είμαι εντυπωσιασμένος. Φοβάμαι πραγματικά όμως μη μου γίνει εξάρτηση και να δω μετά τι θα κάνω ...
Αυτά ..

MyoBomb
28-01-14, 22:21
Δεν εφτασε το Mr Hyde και είπα να δώσω σε αυτό μια ευκαιρία.


τιμή:40 ευρώ για 450 gr.
Serving Size: 3 rounded scoops =10gr η συνιστώμενη.
Δηλαδή για κάποιον που θέλει κάτι παραπάνω πάμε στα 5=17gr (απο τα οποία τα 2 gr είναι caffeine anydrus!!).




Για πέταμα.

sak
07-02-14, 12:43
Δεν εφτασε το Mr Hyde και είπα να δώσω σε αυτό μια ευκαιρία.


τιμή:40 ευρώ για 450 gr.
Serving Size: 3 rounded scoops =10gr η συνιστώμενη.
Δηλαδή για κάποιον που θέλει κάτι παραπάνω πάμε στα 5=17gr (απο τα οποία τα 2 gr είναι caffeine anydrus!!).




Για πέταμα.

Nομιζω κανεις καποιο λαθος σε οτι αφορα την καφεϊνη. Στη διπλη ποσοτητα απο την προτηνομενη δοση βγαινει περιπου 400mg και οχι 2gr. (τα 3 scoops εχουν 200mg απο οτι φαινετε στην ετικετα)

MyoBomb
07-02-14, 18:44
Nομιζω κανεις καποιο λαθος σε οτι αφορα την καφεϊνη. Στη διπλη ποσοτητα απο την προτηνομενη δοση βγαινει περιπου 400mg και οχι 2gr. (τα 3 scoops εχουν 200mg απο οτι φαινετε στην ετικετα)


βασικά έκανα λαθάρα οχι απλά λάθος, χρησιμοποίησα scoop απο άλλο prework out που ήτανε περίπου 5 φορές μεγαλύτερο απο το scoopaki του Rush...(!):unsure:

herculas
25-06-14, 15:13
Εδώ και δέκα μέρες το χρησιμοποιώ.
Στα 6 σκουπ κάτι κατάλαβα.
Γεύση χάλια και στο στομάχι νιώθω ενα γαργαλημα ...
Δε με ξετρελαίνει αφού δε βλέπω ούτε ιδιαίτερα πρηξίματα ή φλεβικότητα.
Από στιμς πάλι , έπρεπε να πάω στα 6 σκουπ για να μου κόψει το χασμουρητό.
Μάλλον η χάλια γεύση blue raspberry με χαλάει πιο πολυ απο όσο νόμιζα.

ΑΘΛΗΤΗΣ
29-04-15, 16:00
Πρόκειται για ένα από τα πιο δημοφιλή Pre-Workouts που διαθέτει το e-shop μας.
Μιας και αυτές τις μέρες διατίθεται σε προσφορά είπαμε να ανακινήσουμε το θέμα :-)