PDA

Επιστροφή στο Forum : χριστινα ημερολογιο



kritsinaki!
07-01-12, 23:26
ΚΟΥΡΑΓΙΟ!ΧΑΧΑΧΑ

12:00 1 μελομακαρονο , 1 κομματι ασπρο ψωμι(απο τ μισοκιλο) 1 ολοκληρο αυγο ,τυρι φετα κ λαχανο-καροτο (ολο αυτο τοστ)

14:00 1 μηλο 1 πορτοκαλι

15:00 1 ολοκηρο μπροκολο κ 1 κομμ. κουνουπιδι με μια κουτ.του γλυκου λαδι κ γυρω στα 8 κομματια κουνελι στιφαδο + 2 φετες ασπρο ψωμι

16:00 2 μελομακαρονα

20:30 το υπολοιπο κουνουπιδι απο το μεσημερι

21:00 1 μισι μελομακαρονο

22:00 1 γιαουρτι 2% με μια κουταλια μελι με μουσλι κ ροδι....

gym
07-01-12, 23:50
ΚΟΥΡΑΓΙΟ!ΧΑΧΑΧΑ

12:00 1 μελομακαρονο , 1 κομματι ασπρο ψωμι(απο τ μισοκιλο) 1 ολοκληρο αυγο ,τυρι φετα κ λαχανο-καροτο (ολο αυτο τοστ)κ το μελομακαρονο μαζι στο τοστ?

14:00 1 μηλο 1 πορτοκαλι

15:00 1 ολοκηρο μπροκολο κ 1 κομμ. κουνουπιδι με μια κουτ.του γλυκου λαδι κ γυρω στα 8 κομματια κουνελι στιφαδο + 2 φετες ασπρο ψωμι

16:00 2 μελομακαρονα μαλιστα...

20:30 το υπολοιπο κουνουπιδι απο το μεσημερι

21:00 1 μισι μελομακαρονο ξαναμαλιστα...

22:00 1 γιαουρτι 2% με μια κουταλια μελι με μουσλι κ ροδι....

χριστινακι χριστινακι χριστινακι...δεν εισαι και πολυ της πρωτεινης ε?
εισαι γλυκατζου ε?

δεν θα μιλησω μεχρι να δω κ τις αλλες μερες σου...;)

kritsinaki!
08-01-12, 00:13
οχι βρε πρωτα εφαγα το μελομακαρονο και μετα το τοστ....:green: χαχαχαχα

gym
08-01-12, 00:14
αααααα ε πες το ετσι!

ατιμηηηη ατιμηηη τι σε περιμενει!:green:

eri_87
08-01-12, 02:39
Καλή αρχή Κατερίνα! :thumbup:
Εδώ που τα λέμε... δε τη βλέπω με τέτοιο πρώτο ποστ! Πόσο μέλομακάρονο καλέ; Και να σου πω, είπαμε, εγώ είμαι εδώ που τρώω τα γλυκά... ήρθες εσύ καινούρια να μου πάρεις τον τίτλο;;;; ε; :green: Στον χαρίζω... :turtle:

marvin
08-01-12, 03:47
:bowdown::bowdown::bowdown:

gym
08-01-12, 14:15
μελομακαρονακι μου περιπεμνω κ σημερα τη διατροφη σου ετσι?οπως και ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!;)

kritsinaki!
09-01-12, 00:22
χαχαχαχαχ στην γουρουνια παιρνω παντα τα πρωτεια...:P γι αυτο ηρθα εδω για να με κανετε ανθρωπο χαχαχα...gym καθε μερα με μενα ειναι και μια νεα εμπειρια :shock: :thumbup: χαχαχαχ
λοιπον εχουμε και λεμε :

14:00 ρυζι(ενα μπολακι περιπου),2 μισι κομματια μοσχαρι κοκκινιστο με σαλατα μαρουλι + 1 φετα ψωμι + 2 τετραγωνα κομματια φετα τυρι

16:00 νες μετριος

18:30 1 γιαουρτι 2% με μια κουταλια μελι + μουσλι + ροδι

20:30 1 μηλο κοκκινο

22:00 1 λευκο ψωμακι (μαργαριτα) + τυρι φετα + σαλατα καροτο-λαχανο (ολο αυτο τοστ)

Υ.Γ. συνηθως ψωμι προσπαθω να τρωω ολικης η πολυσπορο κ τυρι κιτρινο με χαμηλα λιπαρα αλλα ξεμεινα...

gym
09-01-12, 03:54
καλα σημερα μελομακαρονο δεν εχει?


καλα ε...περιμενω πως κ πως να τελειωσει η εβδομαδα κ να σχολιασω περαιτερω!:green::green::green:

kritsinaki!
10-01-12, 02:14
κ ακομα δεν εχεισ δει τπτ ;) χαχαχχαχ

10:30 1 τοστ με ψωμι ολικης μια φετα τυρι με 11% λιπαρα κ 1 φετα γαλοπουλα βραστη

14:00 1 γιαουρτι 2% κ ξινομηλο (σημερα το δοκιμασα πρωτη φορα χωρις μελι...ειναι τελειο.. το μελι αλλοιωνει την γευση τελικα παρα πολυ..δν ξαναβαζω;) )

16:00 οτι κ στις 10:30

18:00 μισο κριτσινακι ολικης

19:00-20:00 προγραμμα αιθουσας αεροβιο με εμφαση στο κατω μερος του σωματος
20:00-21:00 προγραμμα αιθουσας fitness αεροβιο με βαρακια στα χερια εμφαση στο πανω μερος του σωματος + κοιλιακους
21:00-10:00 κοιλιακουσ ραχιαιους κ στα βαρη επαγωγους ,προσαγωγους κ 15 λεπτα χαλαρο τρεξιματακι με ελαφρα ανακληση στον διαδρομο για αποθεραπεια..

23:00 ψαρι βραστο με πατατα -κολοκυθακι-καροτο (ασ πουμε ψαροσουπα) :unsure:

(οτι να ναι κ σημερα η διατροφη γτ ημουν στην δουλεια απο τ πρωι μεχρι τις 6 κ πηγα σερι γυμναστηριο οποτε αστα ν πανε)θα δεις πολλα ακομα!

gym
10-01-12, 02:18
χριστινακι μου μην κανεις βρε τοσες ωρες απανωτα...εισαι κ αδυνατη,θα λιωσεις εσυ!
αχ...θα τα πουμε ολα στη συνεχεια!;)

sTeLaKoS
10-01-12, 02:18
19:00-20:00 προγραμμα αιθουσας αεροβιο με εμφαση στο κατω μερος του σωματος
20:00-21:00 προγραμμα αιθουσας fitness αεροβιο με βαρακια στα χερια εμφαση στο πανω μερος του σωματος + κοιλιακους
21:00-10:00 κοιλιακουσ ραχιαιους κ στα βαρη επαγωγους ,προσαγωγους κ 15 λεπτα χαλαρο τρεξιματακι με ελαφρα ανακληση στον διαδρομο για αποθεραπεια..

Ήσουν στο γυμ 3 ώρες;; :shock::shock::shock::shock:
Δεν έπεσες κάτω;;;

Edit: με προλαβες Ελένη!


Καλή επιτυχία στους στόχους σου! :toast:

kritsinaki!
10-01-12, 03:07
οχι καλε τι να πεσω..οταν γουσταρεις κατι κ σε ευχαριστει τπτ δν σε πτωει...;)

Stella
10-01-12, 06:34
οχι καλε τι να πεσω..οταν γουσταρεις κατι κ σε ευχαριστει τπτ δν σε πτωει...;)

Xριστίνα με το να κάνεις τόσες ώρες απανωτά σημαίνει ότι δεν κουράζεσαι αρκετά.
Είναι χαμένος χρόνος να κάνεις τόσο πολύ.
Καλύτερα μια ώρα να κάνεις φουλ ένταση στα βάρη. Αν το κάνεις έτσι, όχι για τμηματα δε θα έχεις κουράγιο αλλα ούτε να περπατήσεις μετά...και θα έχεις και αποτελέσματα και θα έχεις και χρόνο ελευθερο να ασχοληθεις με τη διατροφή σου!
Ενώ με αυτό που κάνεις ουσιαστικά "λιώνεις" που λέει και η Ελένη χωρις να αλλάζει κάτι στο σώμα σου!

gym
10-01-12, 15:40
κοιταξε να δεις...
οκ το γουσταρεις.....αλλα
στα μαθηματα μεσα τα ομαδικα οτι κ να κανουμε ολα ειναι με βαση το αεροβιο,εχουν μπει εκει μεσα για αυτον το λογο,για τον κοσμο που βαριεται να τρεχει κ βρισκει τη λυση εκει...το οτι κανουμε και ασκησεις μεσα με βαρακια κτλ δεν παει να πει οτι ειναι ιδιο με τα βαρη...
βαρη αν θυμαμαι καλα δεν κανεις ετσι γιατι ειπες οτι δεν πιεζεσαι ε?
ΝΑ ΠΙΕΣΤΕΙς...

θα σε βοηθησουν πολυ...
κ το ομαδικο θα σε βοηθησει γιατι το γουσταρεις κιολας απλα πρεπει να το μετριασεις γιατι εισαι ψιλολιγνη κ χανεις πολυ ετσι...

εσυ δεν θες να χασεις τοσο αλλα να σφιξεις...

θα τα δουμε πιο αναλυτικα στην πορεια...απλα σε αφηνω λιγο για να σε τσεκαρω στην καθημερινοτητα σου...;)



Xριστίνα με το να κάνεις τόσες ώρες απανωτά σημαίνει ότι δεν κουράζεσαι αρκετά.
Είναι χαμένος χρόνος να κάνεις τόσο πολύ.
Καλύτερα μια ώρα να κάνεις φουλ ένταση στα βάρη. Αν το κάνεις έτσι, όχι για τμηματα δε θα έχεις κουράγιο αλλα ούτε να περπατήσεις μετά...και θα έχεις και αποτελέσματα και θα έχεις και χρόνο ελευθερο να ασχοληθεις με τη διατροφή σου!
Ενώ με αυτό που κάνεις ουσιαστικά "λιώνεις" που λέει και η Ελένη χωρις να αλλάζει κάτι στο σώμα σου!

χαμενος τελειως δεν ειναι απλα ειναι υπερβολη τοσο πολυ...προτιμω να τα κοψει στα δυο...κ να βαλουμε λιγο πιο βαρη-κατασταση μεσα...ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ

kritsinaki!
11-01-12, 02:22
οσον αφορα την προπονηση θα σχολιασω στο τελος της εβδομαδας γτ τωρα δν εχει νοημα να το αναλυουμε

10:30 1 τοστ με ψωμι ολικης,με 1 φετα τυρι 11% λιπαρα κ 1 φετα γαλοπουλα βραστη

13:30 1 μπανανα

16:30 μακαρονια με 2 κομματια φετα + σαλατα καροτο λαχανο + ενα μικρο κομματι σπανακοπιτα

μιαμισι ωρα kick boxing + 25 λεπτα διαδρομο με εναλλασομενη ενταση...:weights:

00:00 1 μπανανα κ 2 μικρα κομματια σπανακοπιτα(με ειχε κοψει η πεινα)χαχαχαχ

Stella
11-01-12, 09:56
οσον αφορα την προπονηση θα σχολιασω στο τελος της εβδομαδας γτ τωρα δν εχει νοημα να το αναλυουμε

10:30 1 τοστ με ψωμι ολικης,με 1 φετα τυρι 11% λιπαρα κ 1 φετα γαλοπουλα βραστη

13:30 1 μπανανα

16:30 μακαρονια με 2 κομματια φετα + σαλατα καροτο λαχανο + ενα μικρο κομματι σπανακοπιτα

μιαμισι ωρα kick boxing + 25 λεπτα διαδρομο με εναλλασομενη ενταση...:weights:

00:00 1 μπανανα κ 2 μικρα κομματια σπανακοπιτα(με ειχε κοψει η πεινα)χαχαχαχ

Εντάξει βρε Χριστίνα, οι θερμιδες σου δεν είναι και τόσες πολλές που έλεγες, 3000-4000!
Γι΄αυτό και διατηρείσαι στα κιλά σου!Βάλε και τοσο αερόβιο που κάνεις...

gym
11-01-12, 11:32
η σπανακοπιτα με τσακισε....που πας κ τα βρισκεις τετοια ωρα αυτα βρε?σπιτι σου τα εχεις?εσυ τα φτιαχνεις?η πας καλε κ τα παιρνεις απο εξω?;)

kritsinaki!
11-01-12, 13:14
Εντάξει βρε Χριστίνα, οι θερμιδες σου δεν είναι και τόσες πολλές που έλεγες, 3000-4000!
Γι΄αυτό και διατηρείσαι στα κιλά σου!Βάλε και τοσο αερόβιο που κάνεις...

οχι Στελλα μ δεν καταλαβες...υποτιθεται οτι αυτη την βδομαδα συμαζευτικα κατα πααααααρα πολυ...γτ το εχω ξεφτιλισει....η διατροφη μ τον τελευταιο καιρο ειναι χειροτερη απο της πρωτης μερας και σε ποσοτητα κ κυριως σε ποιοτητα...για ν καταλαβεις εφαγα σε λιγοτερο απο 3 μερες ενα ταψι με κουραμπιεδες(25 κουραμπιεδες) κ αυτο ηταν μονο το κομματι του γλυκου..ω ναι ειμαι μεγαλη γουρουνα και δεν ντρεπομαι να το παραδεχτω χαχαχαχχα:turtle::turtle::turtle: αλλα ας μην συνεχισω γτ θα με κραξει η gym οτι σας παρασερνωωωω....χαχαχχαχαχα:P:P:P

kritsinaki!
11-01-12, 13:23
η σπανακοπιτα με τσακισε....που πας κ τα βρισκεις τετοια ωρα αυτα βρε?σπιτι σου τα εχεις?εσυ τα φτιαχνεις?η πας καλε κ τα παιρνεις απο εξω?;)

γλυκεια μ gym μενω με την θεια της μαμας..η οποια ειναι μεγαλη γυναικα μαγειρευει συνεχως, με μπουκωνει συνεχως ,κ αν δν τρωω αυτα που φτιαχνει παρεξηγειται και στεναχωριεται...εχω μεγαλο θεμα...σπιτικη η σπανακοπιτα :P..τι ν κααανωωωω...

GeoDask
11-01-12, 14:54
Χριστινάκι-κριτσινάκι, με την διατροφή που κάνεις μόνο θα βάζεις αντί να χάνεις.:P

Stella
11-01-12, 14:56
οχι Στελλα μ δεν καταλαβες...υποτιθεται οτι αυτη την βδομαδα συμαζευτικα κατα πααααααρα πολυ...γτ το εχω ξεφτιλισει....η διατροφη μ τον τελευταιο καιρο ειναι χειροτερη απο της πρωτης μερας και σε ποσοτητα κ κυριως σε ποιοτητα...για ν καταλαβεις εφαγα σε λιγοτερο απο 3 μερες ενα ταψι με κουραμπιεδες(25 κουραμπιεδες) κ αυτο ηταν μονο το κομματι του γλυκου..ω ναι ειμαι μεγαλη γουρουνα και δεν ντρεπομαι να το παραδεχτω χαχαχαχχα:turtle::turtle::turtle: αλλα ας μην συνεχισω γτ θα με κραξει η gym οτι σας παρασερνωωωω....χαχαχχαχαχα:P:P:P

Xαχα:green:!
Οκ, αν και το ψιλοϋποψιάστηκα ότι συμμαζευτηκες!
Καλά αυτό για τα γουρουνιάσματα μην το συζητάς!Και΄γω τέτοιο στυλ είμαι, με τη διαφορά ότι εγώ παίρνω βάρος /οχι σαν εσένα που διατηρείσαι...
Μη φοβάσαι δε μας παρασέρνεις...παρασυρόμαστε από μόνες μας! :green:

kritsinaki!
11-01-12, 17:40
Xαχα:green:!
Οκ, αν και το ψιλοϋποψιάστηκα ότι συμμαζευτηκες!
Καλά αυτό για τα γουρουνιάσματα μην το συζητάς!Και΄γω τέτοιο στυλ είμαι, με τη διαφορά ότι εγώ παίρνω βάρος /οχι σαν εσένα που διατηρείσαι...
Μη φοβάσαι δε μας παρασέρνεις...παρασυρόμαστε από μόνες μας! :green:
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

kritsinaki!
11-01-12, 17:41
Χριστινάκι-κριτσινάκι, με την διατροφή που κάνεις μόνο θα βάζεις αντί να χάνεις.:P

αληθεια σε ποια μερα απο ολεσ αναφερεσαι?:P:P:P:P:P:P

kritsinaki!
11-01-12, 17:43
Xαχα:green:!
Οκ, αν και το ψιλοϋποψιάστηκα ότι συμμαζευτηκες!
Καλά αυτό για τα γουρουνιάσματα μην το συζητάς!Και΄γω τέτοιο στυλ είμαι, με τη διαφορά ότι εγώ παίρνω βάρος /οχι σαν εσένα που διατηρείσαι...
Μη φοβάσαι δε μας παρασέρνεις...παρασυρόμαστε από μόνες μας! :green:

εκμεταλευομαι το οτι ειμαι ακομα 22...ειναι αυτο που λεμε τρωω τωρα που ακομα μπορω γιατι μετα θα κλαιω χαχχαχαχα:green:

Manos1989
11-01-12, 19:13
gym!!! Σε παρακαλώ βγάλε μου κι εμένα μια διατροφή με κανά κουτί μελομακάρονα που τρελαίνομαι , για γράμμωση να είναι ε :green:
Πλακίτσα , μη τσαντιστείς :P

Χριστίνα, καλή αρχή.....δε ξέρω πως είσαι , αλλά επειδή άκουσα κάτι για αδύνατη.....άμα το καταφέρνεις με μελομακάρονα σε παραδέχομαι :P

gym
11-01-12, 23:17
εμ ...δεν θα τελειωσει η εβδομαδα...που θα πας!

κουραμπιεδες ειδα ταψι ειδα θεια μαμας ειδα...

λυση-διωχνουμε την θεια!:green::green:

συμμαζεψου πιο πολυ λογω υγειας...αμα μου τρως κανα ταψι γλυκα της θειας σου καθε τοσο(που το καθε τοσο το δικο σου το μυριζομαι)θα εχουμε αλλα..


;)

gym's sis
12-01-12, 00:14
ρε gym ασε την κοπελα να φαει κανενα γλυκακι...πο πο αυστηρηηη..!!!!!!!:P:P

kritsinaki!
12-01-12, 01:02
gym!!! Σε παρακαλώ βγάλε μου κι εμένα μια διατροφή με κανά κουτί μελομακάρονα που τρελαίνομαι , για γράμμωση να είναι ε :green:
Πλακίτσα , μη τσαντιστείς :P

Χριστίνα, καλή αρχή.....δε ξέρω πως είσαι , αλλά επειδή άκουσα κάτι για αδύνατη.....άμα το καταφέρνεις με μελομακάρονα σε παραδέχομαι :P

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
εχω λιωσειιιιιιιι χαχαχχαχ
https://www.facebook.com/profile.php?id=569032137
:P:P:P:P:P

kritsinaki!
12-01-12, 01:04
ρε gym ασε την κοπελα να φαει κανενα γλυκακι...πο πο αυστηρηηη..!!!!!!!:P:P

μηπως να με αναλαβεις εσυ?χαχαχχαχαχ:green::green::green::green::P:P:P:P

kritsinaki!
12-01-12, 01:34
10:30 τοστ γαλοπουλα τυρι 11% λιπαρα

13:00 γιαουρτι 2% + πρασινο μηλο

16:00 οτι στισ 10:30 + 1 κομματι σπανακοπιτα

20:00-21:00 pilates με μπαλες + εξτρα κοιλιακους + 30' ελλειπτικο στο προγραμμα για καυση λιπους

10:45 γυρω στα 300γρ. κοτοπουλο με λιγες χιλοπίτες + σαλατα λαχανο-καροτο...

μην παραπονιεσαι βλεπεις τα εκοψα τα γλυκα ;) μα ποιος θα το πιστευε....:P:P:P:P

gym
12-01-12, 01:40
μαλιστα .....μαλιστΑ!!!!!!!!!!

kritsinaki!
12-01-12, 01:48
μαλιστα .....μαλιστΑ!!!!!!!!!!


???????? με αγχωνειιιις:P

sTeLaKoS
12-01-12, 01:51
Ελένη μη τρομοκρατείς τα κορίτσια, σε έχει φοβηθεί το μάτι τους :green:

Μια χαρά η σημερινή μέρα! Θα ταν καλύτερα αν τα 300γρ κότα τα έσπαζες σε 2 ακόμη και σε τρία γεύματα ;)

gym
12-01-12, 12:44
???????? με αγχωνειιιις:P

καλα σε κανω!:green:



αναφορα και σημερα εεεεεεεεε!

eri_87
12-01-12, 16:01
Α Χριστινάκι δικιά μου είσαι εσύ! Σου ρίχνω 2χρόνια βέβαια (γέρασα, γέρασα...) οπότε προσέχω λίγο παραπάνω!!! χαχαχα... Ένα σου λέω, μη τύχει κ συναντηθούμε γιατί θαναστενάξουν οι μαγαζάτορες! :green:

Σε χιλιο-πιστεύω ότι είναι μαζεμένες οι αναφορές σου, γιατί τα λες στη gym τόοοοσο άνετα! Απαπαπα....

kritsinaki!
13-01-12, 01:26
Α Χριστινάκι δικιά μου είσαι εσύ! Σου ρίχνω 2χρόνια βέβαια (γέρασα, γέρασα...) οπότε προσέχω λίγο παραπάνω!!! χαχαχα... Ένα σου λέω, μη τύχει κ συναντηθούμε γιατί θαναστενάξουν οι μαγαζάτορες! :green:

Σε χιλιο-πιστεύω ότι είναι μαζεμένες οι αναφορές σου, γιατί τα λες στη gym τόοοοσο άνετα! Απαπαπα....

χαχαχχα πιο καλα σε συμφερει να με ντυνεις παρα να με ταιζεις...χαχαχχα
καλη και η γουρουνια αλλα ερχεσαι σε σημειο ανα περιοδους που λες αρκετα!δν λεω καλο το φαι αλλα απο την στιγμη που μ ριχνει την ψυχολογια ειλικρινα δεν αξιζει..πιστευω πως πρεπει ν υπαρχει μετρο στην ζωη μας...κ οχι μονο για το σωμα αλλα για θεμα σωματικης και ψυχικης υγειας...;););););););)(ποπο τωρα πηρα το σοβαρο υφος :P:P:P:P:P αχχαχαχ)

kritsinaki!
13-01-12, 01:38
11:30 1 φετα ψωμι ολικης +μιση φετα τυρι 11% + 2 ασπραδια

14:00 1 μπανανα

18:00 1 μπαγκετα ολικης με κοτοπουλο+τυρι +ντοματα +μαρουλι

μιαμιση ωρα προπονηση kick boxing + 30' λεπτα ελειπτικο

00:00 μια κουπα γαλα 1%

:green::green::green::green: ανυπομονω να περασει η βδομαδα να ακουσω τισ καμπανες..:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

gym
13-01-12, 01:39
11:30 1 φετα ψωμι ολικης +μιση φετα τυρι 11% + 2 ασπραδια

14:00 1 μπανανα

18:00 1 μπαγκετα ολικης με κοτοπουλο+τυρι +ντοματα +μαρουλι

μιαμιση ωρα προπονηση kick boxing + 30' λεπτα ελειπτικο

00:00 μια κουπα γαλα 1%

:green::green::green::green: ανυπομονω να περασει η βδομαδα να ακουσω τισ καμπανες..:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

κ εγω το ιδιο...!

δεν τρως και πολλα οσο πας εσυ...και κανεις κ τρελα αεροβια....!ε ρε λιωσιμο κ ξυλο που θες!:green:

kritsinaki!
13-01-12, 02:18
κ εγω το ιδιο...!

δεν τρως και πολλα οσο πας εσυ...και κανεις κ τρελα αεροβια....!ε ρε λιωσιμο κ ξυλο που θες!:green:


και να φανταστεις δεν το κανω εσκεμενα...απλα ετυχε αυτη την βδομαδα να τρεεεεχωωωωω ολη μερα....:P:P

kritsinaki!
14-01-12, 00:17
Λοιπον ,λοιπον....

13:00 2 ασπραδια + τοστ τετραγωνο ολικης με κοτοπουλο + 1 φετα τυρι

17:00 κοτοπουλο + χιλοπιτες + σαλατα καροτο-λαχανο

19:00 2 κριτσινια ολικης

22:00 5 κ.γ. κυμα(:P) + γαλα με 4 κ.σ. μουσλι κ κορνφλεικς..

σημερα εχει ξεκουραση...επισης το κοτοπουλο τ ειχα παρει για τ μεσημερι αλλα μ φανηκε αρκετο κ τ εσπασα σε 2 γευματα ;)

gym
14-01-12, 00:20
ο συνδυασμος γαλα κυμας με σκοτωσε...


να σου πω..

οταν γραφεις μια μερα σπαστα ,για να γινει πιο ωραιο κ πρακτικο,να πηγανεις στο αλλο μισο της μερας,να κανεις κλικ στο + κατω δεξια και να πατας απαντηση για να βλεπουμε ετσι ολη τη μερα μαζι...καταλαβες ε?

kritsinaki!
14-01-12, 00:31
Λοιπον ,λοιπον....

13:00 2 ασπραδια + τοστ τετραγωνο ολικης με κοτοπουλο + 1 φετα τυρι

17:00 κοτοπουλο + χιλοπιτες + σαλατα καροτο-λαχανο

19:00 2 κριτσινια ολικης

22:00 5 κ.γ. κυμα(:P) + γαλα με 4 κ.σ. μουσλι κ κορνφλεικς..

σημερα εχει ξεκουραση...επισης το κοτοπουλο τ ειχα παρει για τ μεσημερι αλλα μ φανηκε αρκετο κ τ εσπασα σε 2 γευματα ;)


ο συνδυασμος γαλα κυμας με σκοτωσε...


να σου πω..

οταν γραφεις μια μερα σπαστα ,για να γινει πιο ωραιο κ πρακτικο,να πηγανεις στο αλλο μισο της μερας,να κανεις κλικ στο + κατω δεξια και να πατας απαντηση για να βλεπουμε ετσι ολη τη μερα μαζι...καταλαβες ε?

προσπαθω...:P απο το να φαω μακαρονια με κυμα προτιμησα γαλα με κυμα...χαχαχαχ

gym
14-01-12, 14:50
προσπαθω...:P απο το να φαω μακαρονια με κυμα προτιμησα γαλα με κυμα...χαχαχαχ


http://www.youtube.com/watch?v=D9ezoeYE5ZA:green:

kritsinaki!
15-01-12, 00:01
10:30 1 κουλουρι θεσ/κης ολικης πολυσπορο

15:00 1 μπολακι ρυζι + μοσχαρισιο κυμα + σαλατα λαχανο-καροτο

17:00 2 κομματακια σοκολατα μαυρη γειας :P (για να παρω δυναμη :turtle::turtle::turtle:)

21:00 σαλατα μαρουλι-κοτοπουλο-κσροτο-τριμενο τυρι (προσεξεεε πηγαμε σε γυραδικο κ εφαγα σαλατα...σημεισε το αυτο...χαχαχαχαχ)

τ καψαμε και σημερα το γυμναστηριο διοτι ειχε shopping....;););););)

gym
15-01-12, 00:02
μπα ανεβηκες θεσνικη για κουλουρι καλε?:green::green::green::green:

kritsinaki!
15-01-12, 00:31
μπα ανεβηκες θεσνικη για κουλουρι καλε?:green::green::green::green:

χαχαχαχ θεσ/νικη εμενα τα προηγουμενα 4 χρονια...φοιτητικη ζωηηηηηηηη...τωρα αθηνα μονο το κουλουρι μ εμεινεεεε......:P

gym
15-01-12, 22:03
μπιτ μοτι εφοδος!

kritsinaki!
16-01-12, 00:58
γιουχουυυυυ....:green::green::green::green::green:

12:00 3 ασπραδια+ 1 γιαουρτι 0% με 3 κ.σ. μουσλι 1 μαυρο παξιμαδι

16:00 1 μηλο

17:00-18:00 προγραμμα αιθουσας για ποδια-κοιλια με βαρακια + 40 ' ελειπτικο στο προγραμμα για καυση λιπους..(σημερα ελιωσα..πολυ ιδρωτα μιλαμε..το καταχαρηκα ομως...ειδες αμα ειναι ξεκουραστος ο ανθρωπος ;);););) )

20:00 1 μπουτακι κοτοπουλο με χιλοπιτες + 1 κομμ.μοσχαρι κοκκινιστο :P + σαλατα πρασινη

23:00 1 κουπα γαλα με 1,5 κ.σ. μουσλι.....ειμαι ετοιμη να ακουσω τις καμπανες...ξεκινααααα το log μου ειναι στην διαθεση σουυυυυ:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::toast::toast::toast::toast::toast:χαχαχαχ

gym
16-01-12, 02:51
οριστε μας...νωρις νωρις βλεπω ξυπνησες πουλακι μου εεεε???????


λοιπον...δεν σχολιαζω παλι τα αεροβια σου εκει για καυση λιπους παντα βεβαιως βεβαιως και τις χυλοπιτες....

ας παμε στο ζουμι....


λοιπον μανταμ...θα ξεκινησεις βαρη?????????:green:
η διατροφη σου(ο Θεος να την κανει) θα την δουμε...δεν εχεις θεμα εσυ να μετρας και τετοια...λιγο να κοντρολαρουμε το τι τρως και ολα οκ...δεν βαζεις σαν σωματοτυπος απλα τα γλυκα τα πολλα και τα χαζα θα σου βγαλουν καμια κυτταριτιδα και θα κλαιγεσαι μετα...

ας δουμε ομως πρωτα τα βαρη σου....θα κανεις?λεγε καλεεεεεεεεεεε

kritsinaki!
16-01-12, 13:24
γιατι ποιος σ ειπε οτι δν εχω κυτταριτιδα?χαχαχααχ καλοοοοο...αλλα δεν με νοιαζει κ τοσο αμεσα χειμωνας ειναι...(δεν την βλεπει κ κανεις οποτε :P:P:P:P) την ποιοτητα κ να διαμορφωσω αναλογα τα γευματα μεσα στην μερα..αυτο θελω κ εγω...ναι θελω προγραμμα για βαρη ...και θα δω πως θα τα ρυθμισω...να τονισω οτι εχω μηνισκο και δισκοκοιλη...(ενα ερειπιο ειμαι :P:P)...

gym
16-01-12, 18:29
γιατι ποιος σ ειπε οτι δν εχω κυτταριτιδα?χαχαχααχ καλοοοοο...αλλα δεν με νοιαζει κ τοσο αμεσα χειμωνας ειναι...(δεν την βλεπει κ κανεις οποτε :P:P:P:P) την ποιοτητα κ να διαμορφωσω αναλογα τα γευματα μεσα στην μερα..αυτο θελω κ εγω...ναι θελω προγραμμα για βαρη ...και θα δω πως θα τα ρυθμισω...να τονισω οτι εχω μηνισκο και δισκοκοιλη...(ενα ερειπιο ειμαι :P:P)...

μπα μπα μπα....τι λες?εχεις μηνισκο κυρια μου και δισκοκοιλη και μου χοροπηδας σε αερομπικ κ ταε μπο κ εγω δεν ξερω τι αλλο κανεις εκει μεσα????????
εεεε?????
να δω ποτε θα αρχισει να κλαιει το γονατο...

χμ...εχουμε μελλον μαζι σου,...

ραντεβου το βραδυ>!!!!!!!!!:green:

kritsinaki!
16-01-12, 21:09
μπα μπα μπα....τι λες?εχεις μηνισκο κυρια μου και δισκοκοιλη και μου χοροπηδας σε αερομπικ κ ταε μπο κ εγω δεν ξερω τι αλλο κανεις εκει μεσα????????
εεεε?????
να δω ποτε θα αρχισει να κλαιει το γονατο...

χμ...εχουμε μελλον μαζι σου,...

ραντεβου το βραδυ>!!!!!!!!!:green:

ναι το οτι ξεπατωνομαι στα μασαζ και στις σοκολατοθεραπειες κ καθομαι σε ενα κακιας ωρας σκαμνι κ τριβω φτερνες κ δεν ξερω κ εγω τι αλλο...το kick boxing μας ενοχλησε μετα κ τ γονατο τ προσεχω η μεση κοντευει να διαλυθει χαχαχαχ

gym
17-01-12, 01:39
ναι το οτι ξεπατωνομαι στα μασαζ και στις σοκολατοθεραπειες κ καθομαι σε ενα κακιας ωρας σκαμνι κ τριβω φτερνες κ δεν ξερω κ εγω τι αλλο...το kick boxing μας ενοχλησε μετα κ τ γονατο τ προσεχω η μεση κοντευει να διαλυθει χαχαχαχ

θελω κ εγωωωωωωωωωωω!!!!!!!!:(


ναι αλλα οταν καθεσαι στο σκαμνι δεν πας πανω κατω σαν ελατηριο ε?ασε τις δικαιολογιες...θα εχεις θεμα(μπορει) με γονατα καλε αν χοροπηδας σαν κατσικι..
ποτε πηγες σε γιατρο τελευταια φορα?

kritsinaki!
17-01-12, 01:49
θελω κ εγωωωωωωωωωωω!!!!!!!!:(


ναι αλλα οταν καθεσαι στο σκαμνι δεν πας πανω κατω σαν ελατηριο ε?ασε τις δικαιολογιες...θα εχεις θεμα(μπορει) με γονατα καλε αν χοροπηδας σαν κατσικι..
ποτε πηγες σε γιατρο τελευταια φορα?


για τ γονατο τ καλοκαιρι γτ τοτε πονεσα διοτι το ριμαξα ηθελα να παρω μερος σε διαθλο 30 χιλιομετρα ποδηλασια κ 8 χιλ.τρεξιμο εκανα κανα 50 χιλ. σχεδον καθε μερα ποδηλατο την διαδρομη (ζορικη πολυ) κ βγηκα οφ δεν ειναι δυσκολο :P δεν εχω κανει μαγωητικη η κατι τετοιο για να το εξακριβωσω να πω την αληθεια απλα μ ειπε προσεχε και αν συνεχιστει ο πονος βλεπουμε...μεση εξακριβωμενο απο τα 17 με μαγνητικη τα παντα κ οταν χαλαρωνω στο θεμα γυμναστικης η παιρνω κιλα η εχω κακη σταση σωματος για μεγαλη διαρκεια ειμαι για να με κλαινε οι ρεγγες...χαρης την μεση ξεκινησα να γυμναζομαι κ μετα εγινε πορωση και τροποσ ζωης...

gym
17-01-12, 01:53
για τ γονατο τ καλοκαιρι γτ τοτε πονεσα διοτι το ριμαξα ηθελα να παρω μερος σε διαθλο 30 χιλιομετρα ποδηλασια κ 8 χιλ.τρεξιμο εκανα κανα 50 χιλ. σχεδον καθε μερα ποδηλατο την διαδρομη (ζορικη πολυ) κ βγηκα οφ δεν ειναι δυσκολο :P δεν εχω κανει μαγωητικη η κατι τετοιο για να το εξακριβωσω να πω την αληθεια απλα μ ειπε προσεχε και αν συνεχιστει ο πονος βλεπουμε...μεση εξακριβωμενο απο τα 17 με μαγνητικη τα παντα κ οταν χαλαρωνω στο θεμα γυμναστικης η παιρνω κιλα η εχω κακη σταση σωματος για μεγαλη διαρκεια ειμαι για να με κλαινε οι ρεγγες...χαρης την μεση ξεκινησα να γυμναζομαι κ μετα εγινε πορωση και τροποσ ζωης...

πολυ σηαντικο αυτο με τη μεση-γυμναστικη.,..

θελω να προσεχεις το γονατο θελεις κ διαθλο εσυ...α ρε ξυλοοοοοοοοο!!!!!!!!!!:green:

τι να σε κανω εγω εσενα τωρα ε?
τιποα....πρωτα πρεπει να μαθουμε κατι για το γονατο.,.πως να σου πω εγω τι ασκησεις να κανεις εαν δεν ξερω σε τι φαση βρισκεται τωρα?ασε που φανταζομαι απο τα τοσα χοροπηδητα παρτυ θα κανει εκει μεσα...;)

kritsinaki!
17-01-12, 02:00
[/B]
πολυ σηαντικο αυτο με τη μεση-γυμναστικη.,..

θελω να προσεχεις το γονατο θελεις κ διαθλο εσυ...α ρε ξυλοοοοοοοοο!!!!!!!!!!:green:

τι να σε κανω εγω εσενα τωρα ε?
τιποα....πρωτα πρεπει να μαθουμε κατι για το γονατο.,.πως να σου πω εγω τι ασκησεις να κανεις εαν δεν ξερω σε τι φαση βρισκεται τωρα?ασε που φανταζομαι απο τα τοσα χοροπηδητα παρτυ θα κανει εκει μεσα...;)

τωρα μια χαρα ειμαι δεν ποναω στο γονατο στην μεση ποναω αυτη την περιοδο κ ξενερωνω απιστευτα..εμενα η διατροφη με καει...

gym
18-01-12, 00:21
πες μου κατι...

εισαι σε θεση να μεγειρευεις εσυ η μπα?

kritsinaki!
18-01-12, 01:09
εγω σε καμια περιπτωση γιατι πρωτον ολη μερα λειπω απο το σπιτι κ δεν υπαρχει περιπτωση η θεια μου να με αφησει γινεται μαχη χαχαχχα ενταξει δεν φτιαχνει ακραια φαγητα ουτε ριχνει πολλα λαδια αλατια κ.λ.π. αλλα ενταξει...αλλιως ειναι να το φτιαχνω εγω..

kritsinaki!
18-01-12, 01:20
λοιπον κ σημερα....

11:00 ενα μπολ ριζογαλο (με φρεσκο γαλα 1.5% λιπαρα κ εννοειται χωρις ζαχαρη...μιαμ)

15:00 μπανανα

19:00 5 κ.σ ρυζι + κοτοπουλο + σαλατα μαρουλι

21:00 μιαμιση ωρα kick boxing k 30' τρεξιμο σε ελαφρα ανακληση....;)

κ τωρα θα πιω ενα ωραιο ποτηρι γαλα κ νανιιιιι ....

eli_din3
19-01-12, 17:57
λοιπον κ σημερα....

11:00 ενα μπολ ριζογαλο (με φρεσκο γαλα 1.5% λιπαρα κ εννοειται χωρις ζαχαρη...μιαμ)

15:00 μπανανα

19:00 5 κ.σ ρυζι + κοτοπουλο + σαλατα μαρουλι

21:00 μιαμιση ωρα kick boxing k 30' τρεξιμο σε ελαφρα ανακληση....;)

κ τωρα θα πιω ενα ωραιο ποτηρι γαλα κ νανιιιιι ....

συγγνωμη αλλα με αυτα δεν λιμοκτονεις???

kritsinaki!
19-01-12, 18:51
συγγνωμη αλλα με αυτα δεν λιμοκτονεις???

κοιτα εκεινη την μερα ημουν στους δρομους μετα πηγα το βραδυ και γυμναστηριο δεν προλαβα να πεινασω :P σημερα ομωσ πειναω ολη μερα..αναλογα την μερα..κ την ψυχολογια μ :P

kritsinaki!
20-01-12, 02:19
ας γραψω σημερα το μενου γτ το παραμελησα τελευταια :P

11:00 3 ασπραδια + 1 τοστ ολικης με κοτατζ + 1 φετα γαλοπουλα

13:30 1 ξυνομηλο

15:00 χορτα με γαυρο( ενα κοπαδι...πεινααααα :rolf::rolf::rolf::rolf:) + 1 φετα ψωμι

18:00 1 μηλο

21:00 προπονηση kick boxing μιαμιση ωρα (το εξτρα αεροβιο το εκαψα σημερα ειχαμε σοβαρη κουβεντα με τν γυμν...χαχαχαχ δεν θα ξαναγινει :P:P:P )

24:00 1 κουπα γαλα 1%

katerina.
20-01-12, 07:09
ας γραψω σημερα το μενου γτ το παραμελησα τελευταια :P

11:00 3 ασπραδια + 1 τοστ ολικης με κοτατζ + 1 φετα γαλοπουλα

13:30 1 ξυνομηλο

15:00 χορτα με γαυρο( ενα κοπαδι...πεινααααα :rolf::rolf::rolf::rolf:) + 1 φετα ψωμι

18:00 1 μηλο

21:00 προπονηση kick boxing μιαμιση ωρα (το εξτρα αεροβιο το εκαψα σημερα ειχαμε σοβαρη κουβεντα με τν γυμν...χαχαχαχ δεν θα ξαναγινει :P:P:P )

24:00 1 κουπα γαλα 1%

χαλαλι του!!!ηταν καλος τουλαχιστον???:green::green:

gym
20-01-12, 09:43
χαλαλι του!!!ηταν καλος τουλαχιστον???:green::green:

ε για να χασει κ το αεροβιο η κυρια...μαλλον!ατιμουλικοοοοοοοοο!!!!!!!!:green::green::green:


το σκ μα'ι' ντιαρ....το σκ!!!!!!!:green::green:

kritsinaki!
20-01-12, 17:45
ε για να χασει κ το αεροβιο η κυρια...μαλλον!ατιμουλικοοοοοοοοο!!!!!!!!:green::green::green:


το σκ μα'ι' ντιαρ....το σκ!!!!!!!:green::green:

μν με φοβασαι εμενα με τ αεροβιο...κοψτο απο τις αλλες και δωστο σε μενα ειδικα τρεξιμο...χαχαχχα αρκει φυσικα να ειμαι ξεκουραστηη...με καθε παρασπονδια των υπολοιπων να μ προσθετεις 10 λεπτα :green::green::green:
επισης ανεβηκα ζυγαρια σημερα και μ εφτιαξε η μερα ...:P 60,5 μανδαμ....:):):):)
:toast::toast::toast::toast::toast::toast:

gym
20-01-12, 18:25
μν με φοβασαι εμενα με τ αεροβιο...κοψτο απο τις αλλες και δωστο σε μενα ειδικα τρεξιμο...χαχαχχα αρκει φυσικα να ειμαι ξεκουραστηη...με καθε παρασπονδια των υπολοιπων να μ προσθετεις 10 λεπτα :green::green::green:
επισης ανεβηκα ζυγαρια σημερα και μ εφτιαξε η μερα ...:P 60,5 μανδαμ....:):):):)
:toast::toast::toast::toast::toast::toast:

38276:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

aepiskeptis
20-01-12, 19:37
ποτε δεν καταλαβα το κολλημα που εχετε οι κοπελες με το αεροβιο :unsure::unsure:


καλο κ αγειο το τρεξιμο

κανε και κανα squat, ελξεις, push ups

kritsinaki!
20-01-12, 21:23
ποτε δεν καταλαβα το κολλημα που εχετε οι κοπελες με το αεροβιο :unsure::unsure:


καλο κ αγειο το τρεξιμο

κανε και κανα squat, ελξεις, push ups

απο ολα κανουμε απλα λεμε τι μας αρεσει πιο πολυ ....:turtle::turtle::turtle:

kritsinaki!
20-01-12, 21:25
38276:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

:green::green::green::green::rolf::rolf::rolf:

kritsinaki!
21-01-12, 00:15
13:00 2 ασπραδια + τοστ με μια κ.σ. κοτατζ κ 1 φετα γαλοπουλα

15:00 4 κ.σ. ρυζι + γαυρο +σαλατα μαρουλι

18:00 3 κριτσινακια ολικης

20 :30 κουνουπιδι με παπρικα και ντοματα (θεικο) +1/2 πατατα βραστη +1 ψητο φιλετακι μοσχαρι

22 :30 1 γιαουρτι 0% + μηλο +2 κ.γ.μουσλι...πειιινααα σημερααααααα :P:P:P


το γυμν. τ καψαμε κ αποψε αργησα ν γυρισω απο δουλεια κ εξεταστικηηηη διαβασμααα οποτε λιγο μαζεμενα αυτες τις μερες...περιμενω το προγραμμα με τα βαρη επισης...;);););)

gym
21-01-12, 04:08
13:00 2 ασπραδια + τοστ με μια κ.σ. κοτατζ κ 1 φετα γαλοπουλα

15:00 4 κ.σ. ρυζι + γαυρο +σαλατα μαρουλι

18:00 3 κριτσινακια ολικης

20 :30 κουνουπιδι με παπρικα και ντοματα (θεικο) +1/2 πατατα βραστη +1 ψητο φιλετακι μοσχαρι

22 :30 1 γιαουρτι 0% + μηλο +2 κ.γ.μουσλι...πειιινααα σημερααααααα :P:P:P:green::green:


το γυμν. τ καψαμε κ αποψε αργησα ν γυρισω απο δουλεια κ εξεταστικηηηη διαβασμααα οποτε λιγο μαζεμενα αυτες τις μερες...περιμενω το προγραμμα με τα βαρη επισης...;);););)

:):):)

kritsinaki!
21-01-12, 15:16
[/B]

:):):)


ξεκινα να με κραζεις και με την διατροφη ...αμα κανω καμια κοτσανα σχολιαζε το...

gym
21-01-12, 15:18
κανε μου μια χαρη γιατι δεν το βρισκω κ χαθηκα στις σελιδες εδω με τα σχολια...


ποσες φορες γυμναστηριο κ καθε ποτε θες να κανεις βαρη βασικα κ αιθουσα?


υ.γ. γι αυτο λεω τα σχολια τα πολλα στο τοπικ...οτιδηποτε εχει να κανει με τα ημερολογια εδω σαν σχολιο μικρο αλλα γενικα συζητησεις στο τοπικ μας για να βγαζουμε κ ακρη εδω καλε...;)

kritsinaki!
21-01-12, 15:38
κανε μου μια χαρη γιατι δεν το βρισκω κ χαθηκα στις σελιδες εδω με τα σχολια...


ποσες φορες γυμναστηριο κ καθε ποτε θες να κανεις βαρη βασικα κ αιθουσα?


υ.γ. γι αυτο λεω τα σχολια τα πολλα στο τοπικ...οτιδηποτε εχει να κανει με τα ημερολογια εδω σαν σχολιο μικρο αλλα γενικα συζητησεις στο τοπικ μας για να βγαζουμε κ ακρη εδω καλε...;)

λοιπον τριτη πεμπτη εχει κιck boxing... 5 μερες την εβδομαδα θα εχει γυμναστικη... καθομαι γυμναστηριο εκει γυρω στο 3 ωρο αρκει ν ειμαι ξεκουραστη..φτιαξε μου προγραμμα 4 ημερων ..δλδ τις 3 μερες που δν κανω κιck ν κανω βαρη και την τεταρτη προπονηση να την σπαω σε τριτη και πεμπτη μετα το κιck boxing...καταλαβες ?τωρα αν θελω καποια απο αυτες τις μερες ν κανω αιθουσα η δεν θα κανω αεροβιο η αν ασ πουμε η αιθουσα απευθυνεται στο πανω μερος του σωματος εγω στα βαρη θα κανω ποδια....το χουμε?!?!:shock::shock::shock::shock::P:P:P

gym
21-01-12, 15:40
λοιπον τριτη πεμπτη εχει κιck boxing... 5 μερες την εβδομαδα θα εχει γυμναστικη... καθομαι γυμναστηριο εκει γυρω στο 3 ωρο αρκει ν ειμαι ξεκουραστη..φτιαξε μου προγραμμα 4 ημερων ..δλδ τις 3 μερες που δν κανω κιck ν κανω βαρη και την τεταρτη προπονηση να την σπαω σε τριτη και πεμπτη μετα το κιck boxing...καταλαβες ?τωρα αν θελω καποια απο αυτες τις μερες ν κανω αιθουσα η δεν θα κανω αεροβιο η αν ασ πουμε η αιθουσα απευθυνεται στο πανω μερος του σωματος εγω στα βαρη θα κανω ποδια....το χουμε?!?!:shock::shock::shock::shock::P:P:P

φφφφφφφφφφφφφφ...αρχισες τα αλαμπουρνεζικα???????:P:P:P
οτι θελω εγω θα κανω ντιαρ.....εσυ απλα θα ακολουθησεις ντιαρ!!!!!!!ακους εκει 3ωρο λεει...:shock:

υ.γ η προστακτικη μου αρεσε βρε........:green:(θα το πληρωσεις αυτο!):green::green::green:

kritsinaki!
21-01-12, 15:44
φφφφφφφφφφφφφφ...αρχισες τα αλαμπουρνεζικα???????:P:P:P
οτι θελω εγω θα κανω ντιαρ.....εσυ απλα θα ακολουθησεις ντιαρ!!!!!!!ακους εκει 3ωρο λεει...:shock:

υ.γ η προστακτικη μου αρεσε βρε........:green:(θα το πληρωσεις αυτο!):green::green::green:

προσπαθω να σε τσιτωσω για να βαλεις ολη σ την τεχνη βρε χαχαχχα :P:P:P:P μια ιδεα εριξα :green::green::green:

κανε οτι νομιζεις...βαρα αντεχωωωω....:rifle::rifle::rifle:

kritsinaki!
22-01-12, 03:22
Προεπιλογή προγραμμα χριστιναςςςςς

Προγραμμα χριστινας workouts

Οταν εχεις κικ μποξ ΔΕΝ Πας ΓΙΑ ΑΕΡΟΒΙΟ ΜΕΤΑ,κανεις κ αλλες διατασεις(εαν δεν σας κανουν αρκετες κ φευγεις) κ τελος....

1η μερα-ΠΟΔΙΑ+ΩΜΟΙ

2η μερα- ΠΛΑΤΗ+ΔΙΚΕΦΑΛΟς+κοιλια

3η μερα-ΣΤΗΘΟς+ΤΡΙΚΕΦΑΛΟς

1η μερα
Ζεσταμα 15 ‘ποδηλατο

1.leg extention 3*12
2.Leg curl 3*12
3.καθισματα με μπαρα ελευθερα(στην αρχη με αδεια μπαρα να μαθεις κινηση)και οταν νιωσεις ετοιμη προχωρας... 4*10
4.Πρεσσα με ποδια οσο πιο ψηλα μπορεις αλλα να μην σηκωνεται η μεση σου 4*10
5.Πλιε με αλτηρα στη μεση 3*15
6.ΓΑΜΠΕς σε σμιθ ορθια 5*25
Διατασεις και πας σε ωμους
1.πιεσεις με αλτηρες καθιστη +εκτασεις στο πλαι με αλτηρες καθιστη +εκτασεις σκυφτη με αλτηρες/δισκους 3*10+10+οσα βγαλεις
2..ορθια κωπηλατικη με στραβομπαρα 4*12

Διατασεις κ αποθερπαεια ενα 10λεπτο χαλαρα αεροβιο

2η μερα
Ζεσταμα 15 λεπτα ελλειπτικο
Κοιλια
1.μονοζυγο αρσεις ποδιων 4*οσα βγαλεις
2.toe touch 4*οσα βγαλεις
3.criss cross 3*1’
4.σανιδα 3*40’’
Πλατη
1.εμπροσθολαιμιες ελξεις σε τροχαλια 4*12
2.τριγωνικη λαβη ελξεις σε τροχαλια 4*12
3.κωπηλατικη δευτερη λαβη σε τροχαλια χαμηλα με μικρη μπαρα 3*12
4.κωπηλατικη με αλτηρα οουδετερη λαβη ταυτοχρονα δυο χερια σε θεση ελαφρως διαγωνια 3*12
5.ραχιαιοι σε διζυγο 5*25
6.καμψεις με μπαρα για δικεφαλο+σφυρια ταυτοχρονα 3*10+10
7.τροχαλια απο κατω 3*30΄΄
Διατασεις κ εφυγες

3η μερα
Ζεσταμα 15 λεπτα διαδρομο
1.καμψεις για στηθος 4*οσα βγαλεις
2.βυθισεις σε διζυγο 4*οσα βγαλεις
3.ανοιγματα με αλτηρες σε επικλινη παγκο 4*12
4.πιεσεις σε επικληνη με αλτηρες 3*10
5.βυθσιες σε παγκο για τρικεφαλο 4*οσα βγουν
6.εκταση με αλτηρα πανω απο κεφαλι ενα ενα χερι 3*12
7.σκοινι τροχαλια απο καθετη θεση 3*30΄΄
διατασεις

διατροφη
εφοσον θα τρως το μεσημεριανο σου σπιτι ετοιμο θα ρυθμισουμε τα υπολοιπα...
αυτο που θελω απο σενα δεν ειναι να πιεζεσαι και να τρως ντε και καλα 5 η 6 γευματα αλλα να μην αφηνεις μεγαλα διαστηματα κενα χωρις τροφη στο στομαχι...

δηλαδη θα εχεις το πρωινο σου το οποιο θα ειναι γεματο κ μπαμπατσικο απο πρωφτεινη κ υδατανθρακα οπως και το ιδιο στυλ θα εχεις οπωσδηποτε μετα τις ρποπονησεις σου...γυριζω 11 μισι το βραδυ απο προπονηση δεν εχω κ πολλες επιλογες
σαν σωματοτυπος καις...δεν εχεις θεμα...το θεμα ειναι οτι εαν κανεις κ τρελα αεροβια και δεν τρως...ε δεν παιζει να βαλεις κανα μυικο εσυ ετσι...

οποτε κανονισε να εχεις καλα τα γευματα σου πρωινο...ενδιαμεσα να εισαι γεματη κ οτι φας κ στο μεσημεριανο...
στο πρωινο σου αν δεις κ αλλες διατροφες ,θα παρεις ιδεα απο πολλα στυλ...θες πιτακι?θες τοστ με γαλοπουλα κ κοταζ?θες γαλα με κουακερ</συνταγες μπολικες...ερωτηση ...το κουακερ προτιμοτερο με νερο η γαλα?
δεν θελω να τρωως κρουασαν για πρωινο κ χαζα...προσπαθησε να μειωσεις βασικα τετοιου ειδους χαζομαρουλες κ επικεντρωσου περισσοτερο σε κατι πιο χορταστικο οπως πχ ενα γιαουρτι με μελι κ ξηροκαρπια για πρωινο....σ αυτο συμφωνω κ εγω τα τυροπιτοειδη ειναι αερας δεν τρωω τετοια δν τα θελω..σταφιδοψωμο ετρωγα αρκετα σαν πρωινο κανει?επισης μπορω να τρωω κ μελι?ελααααα:green::green:κ επισηκαπως ετσι θα παιζεις!
Θα φας και τα χαζα σου αλλα οχι παντα...αλλιως δουλεια δεν κανουμε η μαλλον κανουμε αλλα με βηματα χελωνας κουστης κιολας!εχεις δικιο :(:(
Οπως αγαπας βεβαια απλα σου λεω την αποψη μου...
εισαι θεαααα:bowdown::bowdown:σ ευχαριστω παρα πολυ παρ ολες τισ υποχρεωσεισ σ εκατσες κ μ εβγαλες ολοκληρο προγραμμα..να σαι καλα σ ειμαι ευγνομων...:love::love:ενταξει μου εκοψες το αεροβιο ειναι σαν να μ εριξες μαχαιριααααα χαχχαχχα:rifle: αν κανω παρασπονδια μπορω ν κανω παραπανω αεροβιο?ειναι ψυχολογικο νομιζω οτι αν το μειωσω θα παρω κιλα...δεν παω καλα..:(:(

marvin
22-01-12, 07:22
Χριστινακι καλη αρχη στο προγραμμα σου.:turtle::turtle:

kritsinaki!
22-01-12, 11:44
Χριστινακι καλη αρχη στο προγραμμα σου.:turtle::turtle:

σ ευχαριστω πολυ να εισαι καλα...:green::green:

gym
22-01-12, 15:51
Προεπιλογή προγραμμα χριστιναςςςςς

Προγραμμα χριστινας workouts

Οταν εχεις κικ μποξ ΔΕΝ Πας ΓΙΑ ΑΕΡΟΒΙΟ ΜΕΤΑ,κανεις κ αλλες διατασεις(εαν δεν σας κανουν αρκετες κ φευγεις) κ τελος....

1η μερα-ΠΟΔΙΑ+ΩΜΟΙ

2η μερα- ΠΛΑΤΗ+ΔΙΚΕΦΑΛΟς+κοιλια

3η μερα-ΣΤΗΘΟς+ΤΡΙΚΕΦΑΛΟς

1η μερα
Ζεσταμα 15 ‘ποδηλατο

1.leg extention 3*12
2.Leg curl 3*12
3.καθισματα με μπαρα ελευθερα(στην αρχη με αδεια μπαρα να μαθεις κινηση)και οταν νιωσεις ετοιμη προχωρας... 4*10
4.Πρεσσα με ποδια οσο πιο ψηλα μπορεις αλλα να μην σηκωνεται η μεση σου 4*10
5.Πλιε με αλτηρα στη μεση 3*15
6.ΓΑΜΠΕς σε σμιθ ορθια 5*25
Διατασεις και πας σε ωμους
1.πιεσεις με αλτηρες καθιστη +εκτασεις στο πλαι με αλτηρες καθιστη +εκτασεις σκυφτη με αλτηρες/δισκους 3*10+10+οσα βγαλεις
2..ορθια κωπηλατικη με στραβομπαρα 4*12

Διατασεις κ αποθερπαεια ενα 10λεπτο χαλαρα αεροβιο

2η μερα
Ζεσταμα 15 λεπτα ελλειπτικο
Κοιλια
1.μονοζυγο αρσεις ποδιων 4*οσα βγαλεις
2.toe touch 4*οσα βγαλεις
3.criss cross 3*1’
4.σανιδα 3*40’’
Πλατη
1.εμπροσθολαιμιες ελξεις σε τροχαλια 4*12
2.τριγωνικη λαβη ελξεις σε τροχαλια 4*12
3.κωπηλατικη δευτερη λαβη σε τροχαλια χαμηλα με μικρη μπαρα 3*12
4.κωπηλατικη με αλτηρα οουδετερη λαβη ταυτοχρονα δυο χερια σε θεση ελαφρως διαγωνια 3*12
5.ραχιαιοι σε διζυγο 5*25
6.καμψεις με μπαρα για δικεφαλο+σφυρια ταυτοχρονα 3*10+10
7.τροχαλια απο κατω 3*30΄΄
Διατασεις κ εφυγες

3η μερα
Ζεσταμα 15 λεπτα διαδρομο
1.καμψεις για στηθος 4*οσα βγαλεις
2.βυθισεις σε διζυγο 4*οσα βγαλεις
3.ανοιγματα με αλτηρες σε επικλινη παγκο 4*12
4.πιεσεις σε επικληνη με αλτηρες 3*10
5.βυθσιες σε παγκο για τρικεφαλο 4*οσα βγουν
6.εκταση με αλτηρα πανω απο κεφαλι ενα ενα χερι 3*12
7.σκοινι τροχαλια απο καθετη θεση 3*30΄΄
διατασεις

διατροφη
εφοσον θα τρως το μεσημεριανο σου σπιτι ετοιμο θα ρυθμισουμε τα υπολοιπα...
αυτο που θελω απο σενα δεν ειναι να πιεζεσαι και να τρως ντε και καλα 5 η 6 γευματα αλλα να μην αφηνεις μεγαλα διαστηματα κενα χωρις τροφη στο στομαχι...

δηλαδη θα εχεις το πρωινο σου το οποιο θα ειναι γεματο κ μπαμπατσικο απο πρωφτεινη κ υδατανθρακα οπως και το ιδιο στυλ θα εχεις οπωσδηποτε μετα τις ρποπονησεις σου...γυριζω 11 μισι το βραδυ απο προπονηση δεν εχω κ πολλες επιλογες
σαν σωματοτυπος καις...δεν εχεις θεμα...το θεμα ειναι οτι εαν κανεις κ τρελα αεροβια και δεν τρως...ε δεν παιζει να βαλεις κανα μυικο εσυ ετσι...

οποτε κανονισε να εχεις καλα τα γευματα σου πρωινο...ενδιαμεσα να εισαι γεματη κ οτι φας κ στο μεσημεριανο...
στο πρωινο σου αν δεις κ αλλες διατροφες ,θα παρεις ιδεα απο πολλα στυλ...θες πιτακι?θες τοστ με γαλοπουλα κ κοταζ?θες γαλα με κουακερ</συνταγες μπολικες...ερωτηση ...το κουακερ προτιμοτερο με νερο η γαλα?και τα δυο ειναι οκ..
δεν θελω να τρωως κρουασαν για πρωινο κ χαζα...προσπαθησε να μειωσεις βασικα τετοιου ειδους χαζομαρουλες κ επικεντρωσου περισσοτερο σε κατι πιο χορταστικο οπως πχ ενα γιαουρτι με μελι κ ξηροκαρπια για πρωινο....σ αυτο συμφωνω κ εγω τα τυροπιτοειδη ειναι αερας δεν τρωω τετοια δν τα θελω..σταφιδοψωμο ετρωγα αρκετα σαν πρωινο κανει?επισης μπορω να τρωω κ μελι?ελααααα:green::green:κ επισηκαπως ετσι θα παιζεις!εννοειται το μελι...μην ακουω υπερβολες...εννοειται
Θα φας και τα χαζα σου αλλα οχι παντα...αλλιως δουλεια δεν κανουμε η μαλλον κανουμε αλλα με βηματα χελωνας κουτσης κιολας!εχεις δικιο :(:(:green::green:
Οπως αγαπας βεβαια απλα σου λεω την αποψη μου...
εισαι θεαααα:bowdown::bowdown:σ ευχαριστω παρα πολυ παρ ολες τισ υποχρεωσεισ σ εκατσες κ μ εβγαλες ολοκληρο προγραμμα..να σαι καλα σ ειμαι ευγνομων...:love::love:ενταξει μου εκοψες το αεροβιο ειναι σαν να μ εριξες μαχαιριααααα χαχχαχχα:rifle: αν κανω παρασπονδια μπορω ν κανω παραπανω αεροβιο?ειναι ψυχολογικο νομιζω οτι αν το μειωσω θα παρω κιλα...δεν παω καλα..:(:(

δεν το χρειαζεσαι με τετοια προπονηση κικ που κανεις...βλεποντας κ κανοντας αναλογως ...δηλαδη εαν σε ενα μηνα δουμε αλλαγη προς το χειροτερο δεν θα φταει η μια παρασπονδια αλλα οι πολλες...;)

αεροβιο ηδη κανεις πολυ....δεν χρειαζεται τοσο...χαλαρωσε...δεν θελεις χασιμο κιλων...σφιξιμο θες...κ αμα ειναι να τρεχεις με τις ωρες και δεν κανεις κ πολλα βαρη,τι κανουμε?
το παμε ετσι κ βλεπουμε...ειπαμε...πολλοι δρομοι για τον στοχο μας

kritsinaki!
24-01-12, 02:42
λοιπον , λοιπον

9:30 2 ασπραδια

10:30 1 γιαουρτι 0% με 1 1/2 κουταλια μελι κ 3κ.σ. μουσλι κ ροδι

14:00 βραστο κουνουπιδι με τονο κ κανελα+ 1 φετα ψωμι ολικης

16:30 1 τοστ ολικης 1 κ.σ. κοτατζ κ 1φ. γαλοπουλα

17:30 1 μηλο

20:00 κουνουπιδι με κανελα +1 καροτο + 1φ ψωμι

21 :00 10 ' ποδηλατο ζεσταμα


1.leg extention 3*12 20κιλα
2.Leg curl 3*12 50-30-50
3.καθισματα με μπαρα ελευθερα(στην αρχη με αδεια μπαρα να μαθεις κινηση)και οταν νιωσεις ετοιμη προχωρας... 4*10 10-10 ελευθερο κ μετα σμιθ τα αλλα 2 σετ χωρις κιλα
4.Πρεσσα με ποδια οσο πιο ψηλα μπορεις αλλα να μην σηκωνεται η μεση σου 4*10 σε ελευθερη πρεσσα 15 κιλα
5.Πλιε με αλτηρα στη μεση 3*15 5 κιλο αλτηρα
6.ΓΑΜΠΕς σε σμιθ ορθια 5*255 κιλα
Διατασεις και πας σε ωμους 10'
1.πιεσεις με αλτηρες καθιστη 4 κιλα +εκτασεις στο πλαι με αλτηρες καθιστη 2,5κ+εκτασεις σκυφτη με αλτηρες/δισκους2,5 3*10+10+οσα βγαλεις
2..ορθια κωπηλατικη με στραβομπαρα 4*12 5κ

10' λεπτα γρηγορο βαδιν σε ανακληση

12:30 1 κουπα γαλα με 2κ.γ. μουσλι...



ωραιο το προγραμματακι..δυνατοοοο:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:...αρχιζω κ αλλαζω γνωμη για τα βαρη :P

gym
24-01-12, 16:12
λοιπον , λοιπον

9:30 2 ασπραδια σκετα ρε?απο το μελομακαρονο εσυ στο ασπραδι σκετο πας...γιατι καθολου υδατ μεσα?λιγη βρωμιτσα?

10:30 1 γιαουρτι 0% με 1 1/2 κουταλια μελι κ 3κ.σ. μουσλι κ ροδι τα φαγες εδω μαλλον κυρια μου...
:P:P
14:00 βραστο κουνουπιδι με τονο κ κανελα+ 1 φετα ψωμι ολικης

16:30 1 τοστ ολικης 1 κ.σ. κοτατζ κ 1φ. γαλοπουλα

17:30 1 μηλο

20:00 κουνουπιδι με κανελα +1 καροτο + 1φ ψωμι εδω λιγη πρωτεινουλα αν ειχαμε θα ηταν ακομη καλυτερα...

ωραια μια χαρα...
21 :00 10 ' ποδηλατο ζεσταμα


1.leg extention 3*12 20κιλα
2.Leg curl 3*12 50-30-50
3.καθισματα με μπαρα ελευθερα(στην αρχη με αδεια μπαρα να μαθεις κινηση)και οταν νιωσεις ετοιμη προχωρας... 4*10 10-10 ελευθερο κ μετα σμιθ τα αλλα 2 σετ χωρις κιλα
4.Πρεσσα με ποδια οσο πιο ψηλα μπορεις αλλα να μην σηκωνεται η μεση σου 4*10 σε ελευθερη πρεσσα 15 κιλα
5.Πλιε με αλτηρα στη μεση 3*15 5 κιλο αλτηρα
6.ΓΑΜΠΕς σε σμιθ ορθια 5*255 κιλα
Διατασεις και πας σε ωμους 10'
1.πιεσεις με αλτηρες καθιστη 4 κιλα +εκτασεις στο πλαι με αλτηρες καθιστη 2,5κ+εκτασεις σκυφτη με αλτηρες/δισκους2,5 3*10+10+οσα βγαλεις
2..ορθια κωπηλατικη με στραβομπαρα 4*12 5κ

10' λεπτα γρηγορο βαδιν σε ανακληση

12:30 1 κουπα γαλα με 2κ.γ. μουσλι...



ωραιο το προγραμματακι..δυνατοοοο:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:...αρχιζω κ αλλαζω γνωμη για τα βαρη :P
αλληλουια!:green::green:

kritsinaki!
24-01-12, 19:45
αλληλουια!:green::green:

ειπα θα βαλω μυαλοοοοοο....:P:P

kritsinaki!
24-01-12, 20:47
2η μερα
Ζεσταμα 15 λεπτα ελλειπτικο
Κοιλια
1.μονοζυγο αρσεις ποδιων 4*οσα βγαλεις
2.toe touch 4*οσα βγαλεις
3.criss cross 3*1’ ψαλιδακια εννοει ο ποιητης?
4.σανιδα 3*40’’
Πλατη
1.εμπροσθολαιμιες ελξεις σε τροχαλια 4*12
2.τριγωνικη λαβη ελξεις σε τροχαλια 4*12 τριγωνικη λαβη?
3.κωπηλατικη δευτερη λαβη σε τροχαλια χαμηλα με μικρη μπαρα 3*12δευτερη λαβη οι φαλαγγεσ των δαχτυλων κοιτανε προσ τα εξω?
4.κωπηλατικη με αλτηρα οουδετερη λαβη ταυτοχρονα δυο χερια σε θεση ελαφρως διαγωνια 3*12
5.ραχιαιοι σε διζυγο 5*25
6.καμψεις με μπαρα για δικεφαλο+σφυρια ταυτοχρονα 3*10+10 ????
7.τροχαλια απο κατω 3*30΄

kritsinaki!
25-01-12, 01:16
11:30 1 τοστ ολικης ,1 κ.σ. κοτατζ ,1φ γαλοπουλα + 2 ασπραδια

14:30 1 μπανανα

16 :00 μακαρονια με 3κ.σ. κυμα , 1 κ.σ. κοτατζ +σαλατα μαρουλι

18:30 1 μηλο

19:00 1 μπανανα

21:00 παρα κικ +20' ελειπτικο χαλαρααααα :green::green::green:(δν αντεξα ν μν κανω :unsure:)

11:45 1 κουπα γαλα + 4 κ.σ. μουσλι (αποξηραμενη μπανανα) + ροδι

eli_din3
25-01-12, 01:18
11:30 1 τοστ ολικης ,1 κ.σ. κοτατζ ,1φ γαλοπουλα + 2 ασπραδια

14:30 1 μπανανα

16 :00 μακαρονια με 3κ.σ. κυμα , 1 κ.σ. κοτατζ +σαλατα μαρουλι

18:30 1 μηλο

19:00 1 μπανανα

21:00 παρα κικ +20' ελειπτικο χαλαρααααα :green::green::green:(δν αντεξα ν μν κανω :unsure:)

11:45 1 κουπα γαλα + 4 κ.σ. μουσλι (αποξηραμενη μπανανα) + ροδι

ρε συ..τρως λιγο λιγο?

kritsinaki!
25-01-12, 01:51
ρε συ..τρως λιγο λιγο?

ναι βασικα ειναι της γουρουνιας ν τ φαω ν μν τ φαω κ τελικα απο κανα μισαωρο υποκυπτω η γουρουνα...χαχχααχα τραγικηηηη:P:P:green::green::green:

eli_din3
25-01-12, 10:24
ναι βασικα ειναι της γουρουνιας ν τ φαω ν μν τ φαω κ τελικα απο κανα μισαωρο υποκυπτω η γουρουνα...χαχχααχα τραγικηηηη:P:P:green::green::green:

το αντιθετο λεω βρε :P
εγω αν ετρωγα τοσο θα χα πεθανει :P

gym
25-01-12, 10:46
2η μερα
Ζεσταμα 15 λεπτα ελλειπτικο
Κοιλια
1.μονοζυγο αρσεις ποδιων 4*οσα βγαλεις
2.toe touch 4*οσα βγαλεις
3.criss cross 3*1’ ψαλιδακια εννοει ο ποιητης? ο ποιητης εννοει αυτο
http://www.youtube.com/watch?v=dJ1sl33ZXm0
4.σανιδα 3*40’’
Πλατη
1.εμπροσθολαιμιες ελξεις σε τροχαλια 4*12
2.τριγωνικη λαβη ελξεις σε τροχαλια 4*12 τριγωνικη λαβη?
3.κωπηλατικη δευτερη λαβη σε τροχαλια χαμηλα με μικρη μπαρα 3*12δευτερη λαβη οι φαλαγγεσ των δαχτυλων κοιτανε προσ τα εξω?yesss
4.κωπηλατικη με αλτηρα οουδετερη λαβη ταυτοχρονα δυο χερια σε θεση ελαφρως διαγωνια 3*12
5.ραχιαιοι σε διζυγο 5*25
6.καμψεις με μπαρα για δικεφαλο+σφυρια ταυτοχρονα 3*10+10 ???? καμψεις ειναι http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/barbell-curl αλλα εσυ εχεις αλτηρες και τα σφυρια ειναι αυτο αλλα εσυ ταυτοχρονα http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/alternate-hammer-curl
7.τροχαλια απο κατω 3*30΄

μ αρεσει που τα ψαχνετε βρεεεεεεεεε !!!!!!ξυλοοο ξυλοοοοο!!!!!!!!;););)

kritsinaki!
25-01-12, 13:09
το αντιθετο λεω βρε :P
εγω αν ετρωγα τοσο θα χα πεθανει :P

α εννοεις λιγο?θεμα ψυχολογιας ειναι χορταινεις με τ πολυ χορταινεις κ με τ λιγο...αλλα προσεξε δν αναγραφω γραμμαρια στα βασικα γευματα..;);)

kritsinaki!
25-01-12, 22:12
08:45 μια φετα ψωμι

09:30 15' λεπτα ελειπτικο

(κοιλιακους δεν επιτρεπεται ν κανω σε στρωματακι στο πατωμα μονο σε παγκο η σε μηχανημα...εχω ξενερωσει απιστευτα!)

γι αυτο εκανα 4χ12 σε ενα που εισαι καθιστος βαζεις αντισταση με τα ποδια κ σηκωνεις τν κορμο

κ 4χ20 σε μηχανημα με 20 κιλα + 5' τουιστερ
1.εμπροσθολαιμιες ελξεις σε τροχαλια 4*12 25 κιλα
2.τριγωνικη λαβη ελξεις σε τροχαλια 4*12 25 κιλα
3.κωπηλατικη δευτερη λαβη σε τροχαλια χαμηλα με μικρη μπαρα 3*12 20 κιλα
επειδη τα αλλα δεν τα ειχα καταλαβει κ βιαζομουν εκανα συνδυαστικη αρση θανατου + κοπηλατικη με μπαρα 10 κιλα 4χ12
ραχιαιους σε μηχανημα 5χ25 50-50-50-70-70

12:00 γιαουρτι 0% με 3 κ.σ. μουσλι +2 κ.σ. ροδι ,1κ.γ. μελι + 2 ασπραδια

16:00 μακαρονια με 3κ.σ. κυμα μοσχαρι ,1 κ.σ. κοτατζ + σαλατα μαρουλι-καροτο-λαχανο

20:00 γιαουρτι 0% με 3 κ.σ. μουσλι +2 κ.σ. ροδι ,1κ.γ. μελι + 1 μπανανα

20:30 4 πηρουνιες σπανακορυζο +1φ.ψωμι

ισως φαω πιο αργα κ μια ακομα μπανανα εαν πειναω....

gym
25-01-12, 22:32
08:45 μια φετα ψωμι

09:30 15' λεπτα ελειπτικο

(κοιλιακους δεν επιτρεπεται ν κανω σε στρωματακι στο πατωμα μονο σε παγκο η σε μηχανημα...εχω ξενερωσει απιστευτα!)

γι αυτο εκανα 4χ12 σε ενα που εισαι καθιστος βαζεις αντισταση με τα ποδια κ σηκωνεις τν κορμο

κ 4χ20 σε μηχανημα με 20 κιλα + 5' τουιστερ
1.εμπροσθολαιμιες ελξεις σε τροχαλια 4*12 25 κιλα
2.τριγωνικη λαβη ελξεις σε τροχαλια 4*12 25 κιλα
3.κωπηλατικη δευτερη λαβη σε τροχαλια χαμηλα με μικρη μπαρα 3*12 20 κιλα
επειδη τα αλλα δεν τα ειχα καταλαβει κ βιαζομουν εκανα συνδυαστικη αρση θανατου + κοπηλατικη με μπαρα 10 κιλα 4χ12
ραχιαιους σε μηχανημα 5χ25 50-50-50-70-70

12:00 γιαουρτι 0% με 3 κ.σ. μουσλι +2 κ.σ. ροδι ,1κ.γ. μελι + 2 ασπραδια

16:00 μακαρονια με 3κ.σ. κυμα μοσχαρι ,1 κ.σ. κοτατζ + σαλατα μαρουλι-καροτο-λαχανο

20:00 γιαουρτι 0% με 3 κ.σ. μουσλι +2 κ.σ. ροδι ,1κ.γ. μελι + 1 μπανανα

20:30 4 πηρουνιες σπανακορυζο +1φ.ψωμι

ισως φαω πιο αργα κ μια ακομα μπανανα εαν πειναω....

ρε πουλι μου.,..λιγο τρως...κατ αρχας εφαγε ςμια φετα ψωμι κ πηγες προπονηση?φαε καλε πρωινο...για προπονηση πας...;)

μετα τι νουνμερο μας δινεις εκει καλεεε?:green::green:

λοιπον...υποψιαζομαι οτι αρχιζεις να κοβεις φαγητο για να χασεις και καλα ε?κανονισε...κανονισε να πεσεις κατω...και οχι τιποτα,εαν δεν τρως καποια στιγμη θα κολλησεις...στανταρ...ασε που δεν θα δεσει κ το σωμα σου με τα λιγα...

λοιπον...

φαγητο λεμε...δεν σου λεω φαε γλυκα...φαε ομως φαγητακι ναι?
ακους εκει 4 πηρουνιες το σπουργιτι εφαγε...;)

kritsinaki!
25-01-12, 23:13
ρε πουλι μου.,..λιγο τρως...κατ αρχας εφαγε ςμια φετα ψωμι κ πηγες προπονηση?φαε καλε πρωινο...για προπονηση πας...;)

μετα τι νουνμερο μας δινεις εκει καλεεε?:green::green:
http://forum.bodybuilding.gr/newreply.php?do=newreply&p=501917
λοιπον...υποψιαζομαι οτι αρχιζεις να κοβεις φαγητο για να χασεις και καλα ε?κανονισε...κανονισε να πεσεις κατω...και οχι τιποτα,εαν δεν τρως καποια στιγμη θα κολλησεις...στανταρ...ασε που δεν θα δεσει κ το σωμα σου με τα λιγα...

λοιπον...

φαγητο λεμε...δεν σου λεω φαε γλυκα...φαε ομως φαγητακι ναι?
ακους εκει 4 πηρουνιες το σπουργιτι εφαγε...;)

σιγα εσυ θα σας πεσω κατω τρωω ποσοτητες ρε συ χορταινω..δεν πειναω ..αφου μολις ξυπνησα δεν πεινουσα κ λεω ας φαω λιγο υδατανθρακα ν μν ειναι αδειο τ στομαχι...
με καλυπτουν..

gym
25-01-12, 23:14
σιγα εσυ θα σας πεσω κατω τρωω ποσοτητες ρε συ χορταινω..δεν πειναω ..αφου μολις ξυπνησα δεν πεινουσα κ λεω ας φαω λιγο υδατανθρακα ν μν ειναι αδειο τ στομαχι...
με καλυπτουν..

καλααααααααααα.....αφου ετσι το θες,καντο ετσι!
αλλα προπονηση μονο με μια φετα ψωμι ...τσου...να φας κ κατι παραπανω να σε γεμισει πιο πολυ...

αλλα αμα σε καλυπτουν οκ!;)

kritsinaki!
26-01-12, 13:00
καλααααααααααα.....αφου ετσι το θες,καντο ετσι!
αλλα προπονηση μονο με μια φετα ψωμι ...τσου...να φας κ κατι παραπανω να σε γεμισει πιο πολυ...

αλλα αμα σε καλυπτουν οκ!;)

τι πιστευεις οτι πρεπει να κανω να αυξησω την πρωτεινη σε καποια γευματα?να κανω πιο συχνα γευματα?ριξε μου τα φωτα σ....μηπως να επαιρνα κανα συμπληρωμα πρωτεινης?δεν εχω παρει ποτε...δεν ξερω....

katerina.
26-01-12, 16:44
σιγα εσυ θα σας πεσω κατω τρωω ποσοτητες ρε συ χορταινω..δεν πειναω ..αφου μολις ξυπνησα δεν πεινουσα κ λεω ας φαω λιγο υδατανθρακα ν μν ειναι αδειο τ στομαχι...
με καλυπτουν..


βρε κριτσινακι να σε ρωτησω κατι ...?μπορεις και κανεις προπονηση με μια φετα ψωμι ??εγω αμα δεν φαω δεν μπορω να σηκωσω ουτε το μισο του μισου κιλου ..σερνομαι στην κυριολεξια!!!
:unsure::unsure::unsure::unsure:

gym
26-01-12, 18:37
βρε κριτσινακι να σε ρωτησω κατι ...?μπορεις και κανεις προπονηση με μια φετα ψωμι ??εγω αμα δεν φαω δεν μπορω να σηκωσω ουτε το μισο του μισου κιλου ..σερνομαι στην κυριολεξια!!!
:unsure::unsure::unsure::unsure:

λες να λουφαρει στην προπονηση?να μαζευουμε να την μαλωσουμε λεω εγω...:green::green::green:

gym
26-01-12, 18:40
τι πιστευεις οτι πρεπει να κανω να αυξησω την πρωτεινη σε καποια γευματα?να κανω πιο συχνα γευματα?ριξε μου τα φωτα σ....μηπως να επαιρνα κανα συμπληρωμα πρωτεινης?δεν εχω παρει ποτε...δεν ξερω....

θα σε βοηθουσε αν δεν μπορεις να εχεις πιο ολοκληρωμενα γευματα η αν καποια φορα δεν πεινας κ τοσο ενα ροφημα λυνει πραγματικα τα χερια ειδικα σε ατομα που ειναι ολο με δουλειες κ δεν εχουν χρονο....
οποτε δεν υπαρχουν δικαιολογιες...ολοι μπορουμε να κανουμε το μεγιστο στο θεμα διατροφης αν πραγματικα το θελουμε...

εαν νιωθεις μπουκωμενη με αυτα που τρως,δεν εχω λογο να μιλησω...
αλλα λανεις τοσο αεροβιο πια,εισαι κ σαν σκελετος αδυνατη(ασχετα με τα λιπακια ,αυτο ειναι καθαρα θεμα διατροφης βλεπε μελομακαρονα...χιχιχ στο χτυποαω τωρα :P)...αλλα για να ανεβεις λιγο μυικα να δεσεις δηλαδη πρεπει να δωσεις στο σωμα σου τροφη...

σκεψου το θεμα αυτο να τρως πιο πολυ πρωτεινη και το ροφημα ...δεν ειναι αναγκη καθημερινα αν δεν θες κ τρως,αλλα οταν βλεπεις οτι δεν προλαβαινεις τσακ πινεις κ εισαι οκ...;)

kritsinaki!
27-01-12, 15:13
βρε κριτσινακι να σε ρωτησω κατι ...?μπορεις και κανεις προπονηση με μια φετα ψωμι ??εγω αμα δεν φαω δεν μπορω να σηκωσω ουτε το μισο του μισου κιλου ..σερνομαι στην κυριολεξια!!!
:unsure::unsure::unsure::unsure:

αν φαω καλα κ φουσκωσω εστω κ 2 ωρες πριν δν μπορω ν κανω προπονηση καλα ειδικα αεροβιο..μ ανεβαινει στον λαιμο..χαχαχα
σερνομαι μονο οταν ειμαι πολυ κουρασμενη οχι νηστικια...κ ειναι πολυ συχνο φαινομενο φετος κ γι αυτο ξενερωνω δεν μπορω να δωσω την βαση που ειχα συνηθισει να δινω ασε που μ την σπανε καποια πραγματα στο γυμν που ειμαι φετος...:(:(:(:(

katerina.
27-01-12, 20:47
αν φαω καλα κ φουσκωσω εστω κ 2 ωρες πριν δν μπορω ν κανω προπονηση καλα ειδικα αεροβιο..μ ανεβαινει στον λαιμο..χαχαχα
σερνομαι μονο οταν ειμαι πολυ κουρασμενη οχι νηστικια...κ ειναι πολυ συχνο φαινομενο φετος κ γι αυτο ξενερωνω δεν μπορω να δωσω την βαση που ειχα συνηθισει να δινω ασε που μ την σπανε καποια πραγματα στο γυμν που ειμαι φετος...:(:(:(:(
τρως και μετα απο δυο δυομιση ωρες αισθανεσαι φουσκωμενη??τι τρως κανενα γουρουνοπουλο???
:green:

και μενα μου τη σπανε πολλα πραγματα και ατομα ...στο γυμναστηριο που παω...αλλα την ειδα την τελευταια βδομαδα να το παιζω κινεζος:chinese: .....φοραω τα ακουστικα στα αυτια ακουω τη μουσικουλα που μου αρέσει και συμπεριφέρομαι σαν να ειμαι μόνη μου!!!!!

kritsinaki!
28-01-12, 00:23
το μεσημεριανο παντα ειναι διπλη μεριδα...μν σας ξεγελανε τα γευματα εχουν ποσοτητα μεσα..ασε που αισθανομαι οτι αντι ν χανω παιρνω..:(:(:( πρακτικα με ενοχλουν καποια πραγματα στο γυμν κ ξενερωνω π.χ. εχει βαλει ολους τουσ διαδρομους σε ανακληση γυρω στο 2 ..εμενα μ αρεσει τ τρεξιμο..εχω προσπαθησει ν τρεξω σε ανακληση οπωσ ετρεχα κ επειδη εχω θεματακι με το γονατο με ριμαξε...ειναι ν μν ξενερωνεις μετα..η δεν εχει χωρο για ν κανεις ασκησεις εδαφους..απαγορευεται μονο παγκους κ αυτοι σε ανακληση...καταλαβες? :angry::angry:

kritsinaki!
28-01-12, 00:45
ας γραψω κ σημερα το μενου χθες δεν τ εγραψα ανεβηκα μια μερα θεσσαλονικη για να δωσω μαθημα..κ περασα κ απο τενκερλη:P:P:P οποτε καλυτερα ασ μν επεκταθω...χαχαχχαχ:thumbup::thumbup::thumbup:

07 :30 μαυρη μπαγκετα με φετα γαλοπουλα ντοματα μαρουλι

12 :00 μισο λιτρο γαλα 1,5%

14:30 χιλοπιτες με κοτοπουλο + σαλατα μαρουλι (διπλη μεριδα ;)..πεινααα)

17:00 γιαουρτι 0% με πρασινο μηλο+ 1 μπανανα

19 :00 ενα τοστ ολικης με 1 κ.σ. κοτατζ

20:00 κυκλικη προπονηση με μπαρα κ βαρη (προγραμμα ) + 15 λεπτα ποδηλατο

10:30 2 πατατες βραστες +3 βραστα κολοκυθακια+ 1 ψαρουκλα ψητη+ σαλατα μαρουλι -λαχανο-καροτο....πειναααα
το σωζω σημερα καθολου?:P:P:P:P:P ακουω αποψεις χαχαχχα

gym
28-01-12, 12:32
το μεσημεριανο παντα ειναι διπλη μεριδα...μν σας ξεγελανε τα γευματα εχουν ποσοτητα μεσα..ασε που αισθανομαι οτι αντι ν χανω παιρνω..:(:(:( πρακτικα με ενοχλουν καποια πραγματα στο γυμν κ ξενερωνω π.χ. εχει βαλει ολους τουσ διαδρομους σε ανακληση γυρω στο 2 ..εμενα μ αρεσει τ τρεξιμο..εχω προσπαθησει ν τρεξω σε ανακληση οπωσ ετρεχα κ επειδη εχω θεματακι με το γονατο με ριμαξε...ειναι ν μν ξενερωνεις μετα..η δεν εχει χωρο για ν κανεις ασκησεις εδαφους..απαγορευεται μονο παγκους κ αυτοι σε ανακληση...καταλαβες? :angry::angry:

καλα μιλαμε για μεγαλους σαλακες στο γυμ σου...
του εκανες παραπονα?δεν γινεται να αναγκαζει ολο τον κοσμο να ειναι σε ανακληση...ελεος

αν νιωθεις πονο σε γονατο μην τρεχεις ρε συ εκει...καλυτερα εξω να το χαρεις κιολας...

gym
28-01-12, 12:34
ας γραψω κ σημερα το μενου χθες δεν τ εγραψα ανεβηκα μια μερα θεσσαλονικη για να δωσω μαθημα..κ περασα κ απο τενκερλη:P:P:P οποτε καλυτερα ασ μν επεκταθω...χαχαχχαχ:thumbup::thumbup::thumbup::moderator::moderator::moderator::moderator::moderator:

07 :30 μαυρη μπαγκετα με φετα γαλοπουλα ντοματα μαρουλι

12 :00 μισο λιτρο γαλα 1,5%

14:30 χιλοπιτες με κοτοπουλο + σαλατα μαρουλι (διπλη μεριδα ;)..πεινααα)το διπλη μεριδα παει στο μαρουλι η χυλοπιτες?
:green:
17:00 γιαουρτι 0% με πρασινο μηλο+ 1 μπανανα

19 :00 ενα τοστ ολικης με 1 κ.σ. κοτατζ

20:00 κυκλικη προπονηση με μπαρα κ βαρη (προγραμμα ) + 15 λεπτα ποδηλατο

10:30 2 πατατες βραστες +3 βραστα κολοκυθακια+ 1 ψαρουκλα ψητη+ σαλατα μαρουλι -λαχανο-καροτο....πειναααα
το σωζω σημερα καθολου?:P:P:P:P:P ακουω αποψεις χαχαχχα

ε τι να σωσεις καλε?μια χαρα εισαι αντε!ολα ομορφα κ ωραια λαχανικακια...:toast::toast:

eli_din3
28-01-12, 13:28
ας γραψω κ σημερα το μενου χθες δεν τ εγραψα ανεβηκα μια μερα θεσσαλονικη για να δωσω μαθημα..κ περασα κ απο τενκερλη:P:P:P οποτε καλυτερα ασ μν επεκταθω...χαχαχχαχ:thumbup::thumbup::thumbup:

07 :30 μαυρη μπαγκετα με φετα γαλοπουλα ντοματα μαρουλι

12 :00 μισο λιτρο γαλα 1,5%

14:30 χιλοπιτες με κοτοπουλο + σαλατα μαρουλι (διπλη μεριδα ;)..πεινααα)

17:00 γιαουρτι 0% με πρασινο μηλο+ 1 μπανανα

19 :00 ενα τοστ ολικης με 1 κ.σ. κοτατζ

20:00 κυκλικη προπονηση με μπαρα κ βαρη (προγραμμα ) + 15 λεπτα ποδηλατο

10:30 2 πατατες βραστες +3 βραστα κολοκυθακια+ 1 ψαρουκλα ψητη+ σαλατα μαρουλι -λαχανο-καροτο....πειναααα
το σωζω σημερα καθολου?:P:P:P:P:P ακουω αποψεις χαχαχχα

μισο λιτρο γαλα???:P

kritsinaki!
28-01-12, 15:33
σαν νερακι κατεβηκε χαχχα οχι διπλη μεριδα σε ολα gym αμα ηταν μονο η σαλατα δν θα το σχολιαζα καν :P:P
εκανα παραπονα γτ το θεωρω απαραδεκτο αλλα δν εβγαλα ακρη ...κ για ν ευθημησουμε λιγο ακου τι μ ειπε η γυμναστρια για το δικαιολογησει ολο αυτο :green::green::green:

1 . οι διαδρομοι ειναι σε ανακληση γτ μονο τοτε ειναι σε λειτουργια το "αντικραδασμικο" του διαδρομου κ προστατευει ετσι τις αρθρωσεις κ.λ.π.

2. οτι το ελειπτικο ειναι καλυτερο κ ν μν τρεχω σε διαδρομο γτ 30' ελειπτικο καις περισσοτερεσ θερμιδες κ εχεισ καλυτερα αποτελεσματα απο μιαμιση ωρα τρεξιμο στο διαδρομο
:banghead::banghead::banghead::banghead::shock::shock::shock::shock::clap::clap::clap:

θεααααα:bowdown::bowdown::bowdown:

gym
28-01-12, 20:51
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...κ τους πληρωνεις αυτους?τιποτα αλλο κοντα σου δεν εχεις>φφφφφ...

kritsinaki!
29-01-12, 03:14
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ...κ τους πληρωνεις αυτους?τιποτα αλλο κοντα σου δεν εχεις>φφφφφ...

εκανα το μοιραιο λαθος να πληρωσω χρονο...ασε τα νευρα μ ...τωρα υπομονη :(:(

gym
29-01-12, 15:31
τοτε υπομονη κουκλα μου!:(

marpi
29-01-12, 19:24
σε ποια περιοχη πασ? αχ ποτε χρονο δν πρεπει να κλεινετε..μονο αν συμφερει τρελα..

eli_din3
29-01-12, 19:35
σε ποια περιοχη πασ? αχ ποτε χρονο δν πρεπει να κλεινετε..μονο αν συμφερει τρελα..

και περυσι και φετος χρονο εκλεισα κ γω ρ :/ μα συμφερει..αν το ξερεις το γυμ...νταξει πας πρωτα 1 μηνα να δεις..και μετα πληρωνεις χρονο..why not?

kritsinaki!
29-01-12, 20:25
και περυσι και φετος χρονο εκλεισα κ γω ρ :/ μα συμφερει..αν το ξερεις το γυμ...νταξει πας πρωτα 1 μηνα να δεις..και μετα πληρωνεις χρονο..why not?
150 ευρω τν χρονο πληρωσα κ ο μηνας κανει 50 χαχαχ

marpi
30-01-12, 00:45
βασικα γτ σε 1χρ μεσα μπορει να γινουν πολλα...μεχρι κ να ξνερωσεισ απλα με τισ εγκαταστασεισ του gym..σε ποια περιοχη πασ?
καλα μηνα με τπτ δεν συμφερει πουθενα!

kritsinaki!
30-01-12, 00:46
θα ανεβασω τ αεροβιο γτ εχω ξαναπεταξει μπουτακι κ με εχει παρει απο κατω..δν γινεται...η θα μειωσω τισ θερμιδες η θα αυξησω τ αεροβιο..φετος τα εχω κανει μανταρα με τις προπονησεις κ με χαλαει πολυ ασχημα...:(:(

kritsinaki!
30-01-12, 00:50
βασικα γτ σε 1χρ μεσα μπορει να γινουν πολλα...μεχρι κ να ξνερωσεισ απλα με τισ εγκαταστασεισ του gym..σε ποια περιοχη πασ?
καλα μηνα με τπτ δεν συμφερει πουθενα!

περιστερι...

gym
30-01-12, 00:52
θα ανεβασω τ αεροβιο γτ εχω ξαναπεταξει μπουτακι κ με εχει παρει απο κατω..δν γινεται...η θα μειωσω τισ θερμιδες η θα αυξησω τ αεροβιο..φετος τα εχω κανει μανταρα με τις προπονησεις κ με χαλαει πολυ ασχημα...:(:(

αυξησε αεροβιο αφου λες οτι εχεις πεταξει μπουτακι!;)

kritsinaki!
31-01-12, 03:00
αχ κ βαχ...

11:00 3 ασπραδια

12:30 1 τοστ ολικης , 1κ.σ. κοτατζ ,2 φ.γαλοπουλα

14:00 1 πορτοκαλι

15:30 χιλοπιτες με κοτοπουλο , 1 κ.σ. κοτατζ +σαλατα λαχανο-καροτο

18:00 1 μηλο

19:00 1 τοστ ολικης ,1 κ.σ. κοτατζ ,1 φ.γαλοπουλα

20:00 15' στεπ

τουιστερ 5'
πουλ οβερ 4*12 10κιλα
πιεσεις στηθους σε επικληνη 3*12 3κιλα
ανοιγματα στηθους επικληνη 4*12 3 κιλα
βυθισεις τρικεφαλων 4*10
με αλτηρα απο πανω 2,5 κιλα 3*12
τροχαλια σκοινι 3*30''
πλαγιους ραχιαιουσ σε μηχανημα τροχαλια 3*25 σε καθε πλευρα
λιγουσ κοιλιακουσ πλαγιους
20' λεπτα χαλαρα ελειπτικο :P:P
10'λεπτα διατασεις κ δρομο

23:45 1 μεριδα φαβα(νοστιμοτατη)1 καροτο + 1 κουπα γαλα 1,5% πεινααααα :green::green::green:

kritsinaki!
01-02-12, 01:45
10:00 3 ασπραδια+1 κροκο 1 φ.ψωμι

12:30 1 τοστ ολικης +1 κ.σ. κοτατζ +2 φ.γαλοπουλας

14:30 1 γιαουρτι 0% + 1 μηλο

16:00 σαλατα καροτο λαχανο + 150 γρ τονο + 2 κ.σ. κοτατζ +2 κ.σ. λαδι

19 :00 1 πορτοκαλι + 1 μπανανα + 1 τοστ ολικης με γαλοπουλα κ κοτατζ

20:00 κριθαρακι με 100 γρ μοσχαρι

21:00 προπονηση κιck boxing + 15 ' διαδρομο

23:30 μιση πατατα +2 κολοκυθακια + 1 ντοματα βραστα κ λιγο κριθαρακι :P

00:00 1 κουπα γαλα..(περιμενω περιοδο κ το γιορταζω....:(:(:()

xelashai
01-02-12, 01:47
10:00 3 ασπραδια+1 κροκο 1 φ.ψωμι

12:30 1 τοστ ολικης +1 κ.σ. κοτατζ +2 φ.γαλοπουλας

14:30 1 γιαουρτι 0% + 1 μηλο

16:00 σαλατα καροτο λαχανο + 150 γρ τονο + 2 κ.σ. κοτατζ +2 κ.σ. λαδι

19 :00 1 πορτοκαλι + 1 μπανανα + 1 τοστ ολικης με γαλοπουλα κ κοτατζ

20:00 κριθαρακι με 100 γρ μοσχαρι

21:00 προπονηση κιck boxing + 15 ' διαδρομο

23:30 μιση πατατα +2 κολοκυθακια + 1 ντοματα βραστα κ λιγο κριθαρακι :P

00:00 1 κουπα γαλα..(περιμενω περιοδο κ το γιορταζω....:(:(:()

κι εσυ???μα τι γινεται???

kritsinaki!
01-02-12, 01:49
κι εσυ???μα τι γινεται???
τωρα που γιναμε μια παρεα περα απο κοινουσ στοχουσ εχουμε κ κοινο κυκλο ;);););)

gym
01-02-12, 01:49
10:00 3 ασπραδια+1 κροκο 1 φ.ψωμι

12:30 1 τοστ ολικης +1 κ.σ. κοτατζ +2 φ.γαλοπουλας

14:30 1 γιαουρτι 0% + 1 μηλο

16:00 σαλατα καροτο λαχανο + 150 γρ τονο + 2 κ.σ. κοτατζ +2 κ.σ. λαδι

19 :00 1 πορτοκαλι + 1 μπανανα + 1 τοστ ολικης με γαλοπουλα κ κοτατζ

20:00 κριθαρακι με 100 γρ μοσχαρι

21:00 προπονηση κιck boxing + 15 ' διαδρομο

23:30 μιση πατατα +2 κολοκυθακια + 1 ντοματα βραστα κ λιγο κριθαρακι :P

00:00 1 κουπα γαλα..(περιμενω περιοδο κ το γιορταζω....:(:(:()

ατσαααααααα...πιες κ κατι για μας βρε!:P:P:P

κατα τα αλλα...:clap::clap::clap:

xelashai
01-02-12, 01:51
τωρα που γιναμε μια παρεα περα απο κοινουσ στοχουσ εχουμε κ κοινο κυκλο ;);););)

:rolf::rolf::rolf::rolf:

eli_din3
01-02-12, 01:52
τωρα που γιναμε μια παρεα περα απο κοινουσ στοχουσ εχουμε κ κοινο κυκλο ;);););)

χαχαχαχα ειστε τρελες ρε!! και εγω περιμενω (εδω και κανα μηνα :P)

kritsinaki!
01-02-12, 01:56
ατσαααααααα...πιες κ κατι για μας βρε!:P:P:P

κατα τα αλλα...:clap::clap::clap:
:clap::clap::clap::clap: να το εκλαβω ως κακο τωρα αυτο η καλο?????:unsure::unsure::unsure::unsure:

gym
01-02-12, 01:57
καλα το πηγες σημερα !δεν σε πιεζω βλεπεις...ειμαι πολυ καλη!:green::green:

kritsinaki!
01-02-12, 01:59
καλα το πηγες σημερα !δεν σε πιεζω βλεπεις...ειμαι πολυ καλη!:green::green:

οχι πιεσε με ...δεν εχω προβλημα ...ετσι θελω εγω...χαχχαχαχ δεν παιρνω αλλιως μπρος :turtle::turtle::turtle::turtle:

gym
01-02-12, 02:22
στην προπονηση θελω να εισαι κυρια...στη διατροφη εισαι οκ.,..τρως καλα τωρα...κ δεν βαζεις λεμε...αντε...πας καλα λεμε

kritsinaki!
01-02-12, 14:35
62 κιλα...χωρις ομως λιπομετρηση αυτο το νουμερο δν μ λεει τπτ....περιμενω κ περιοδο :P:Pξερω οτι αυτη την στιγμη ξεκιναω κυριολεκτικα απο την αρχη...ανεβαζω επιπεδο σε αυτο που θελω να πετυχω...δεν μπορω ν περιμενω θαυματα απο την μια μερα στην αλλη..κ δν ειναι ο στοχος μ κ αυτος..το να χτισεις μυς θελει χρονο κ κοπο..ειμαι σε καλο δρομο ομωσ γτ τωρα εχω οδηγο..ξερω τι κανω..κ προσπαθω να το βελτιωσω και να μπω σε εναν ρυθμο..φωτο θελω να ανεβασω αλλα ουτε ολοσωμο καθρευτη εχω σπιτι ουτε καποιον ν με βγαλει θα τ προσπαθησω ομως...αυταααα...:(:(:(

gym
01-02-12, 23:39
62 κιλα...χωρις ομως λιπομετρηση αυτο το νουμερο δν μ λεει τπτ....περιμενω κ περιοδο :P:Pξερω οτι αυτη την στιγμη ξεκιναω κυριολεκτικα απο την αρχη...ανεβαζω επιπεδο σε αυτο που θελω να πετυχω...δεν μπορω ν περιμενω θαυματα απο την μια μερα στην αλλη..κ δν ειναι ο στοχος μ κ αυτος..το να χτισεις μυς θελει χρονο κ κοπο..ειμαι σε καλο δρομο ομωσ γτ τωρα εχω οδηγο..ξερω τι κανω..κ προσπαθω να το βελτιωσω και να μπω σε εναν ρυθμο..φωτο θελω να ανεβασω αλλα ουτε ολοσωμο καθρευτη εχω σπιτι ουτε καποιον ν με βγαλει θα τ προσπαθησω ομως...αυταααα...:(:(:(

καλα μιλαμε....αν διαβασει κανεις το ποστ αυτο κ το πως ξεκινησαμε οταν πρωτομπηκες...λες κ εισαι αλλος ανθρωπος!

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΟ ΣΩΣΤΟ....να καταλαβεις οτι θελει χρονο ενα σωμα για να χτιστει!

μπραβο πραγματικα χαιρομαι!:clap::clap:

kritsinaki!
02-02-12, 02:03
4 χρονια πειραματιζομαι κ δν κανω τπτ ...μονο προσωρινες καταστασεις ...θελω το μονιμο..θελω εναν σταθερο κ σωστο τροπο διατροφης..σαν παιδι δεν ειχα καθολου σωστες διαττροφικες συνηθειες κ μονη μεγαλωνοντας αποφασισα πως πρεπει ν αποχτησω μια παιδεια πανω σε αυτο τ θεμα γτ δεν ειναι μονο το σωμα αλλα κ η υγεια...ολα αυτα ειναι αλυσιδα...

λοιπον λοιπον..

08:30 1 γιαουρτι 0% με μουσλι μια κ.γ. μελι κ ροδι

09:30 15 λεπτα διαδρομο ποδια- ωμους κανονικα τ προγραμμα(βγηκαν πολυ καλυτερα αυτη την φορα γτ ηξερα που ειναι τι κ ημουν πιο συγκεντρωμενη σε αυτο που κανω ...την επομενη ν ειμαστε καλα θα ειναι ακομα καλυτερα)

7 λεπτα ποδηλατο χαλαρο (διατασεις αυτονοητες)
12:30 1 μπανανα ,3 ασπραδια κ 1 κροκο ,1 τοστ ολικης +κοτατζ +2 φ.γαλοπουλα

15:00 κριθαρακι + 60γρ τονο κ 2κ.σ. κοτατζ +σαλατα μαρουλι+μιση πατατα +2κ.γ. λαδι

17:00 1 τοστ ολικης με κοτατζ κ 2 φ. γαλοπουλα + 1 μηλο

20:00 4 κ.σ. ρυζι 2 μπιφτεκια μοσχαρι + μιση πατατα ψητα +σαλατα λαχανο - καροτο + 2 κοματια φετα

22:00 1 ποτηρακι κοκκινο κρασι κ 5-6 αμυγδαλα

00:30 1 κουπα γαλα

(σημερα εδωσα ρεστα...το χτυπησαμε το 3.000...ατιμη πεινα προ περιοδου...τραγικηηηη)

αληθεια ποσες περιπου θερμιδες υποτιθεται πρεπει ν παιρνω ημερησιως?τυπικο τ θεμα...

gym
03-02-12, 00:57
μ αρεσει που εχεις πεισμωσει...ελπιζω να κρατησει αυτην την φορα ε!!!!!!

αντε ωραια παμε...εσυ θελεις φαγακι σωστο ειπαμε κ καλη προπονηση!μην τρελαινεσαι με τις θερμιδες τοσο!

kritsinaki!
03-02-12, 03:50
εχεις δικιο ....;););)

μεχρις τις 13:30 εστρωνα επιδερμιδα...zzzzzzzzzzzzzz :P:P:P

14:00 1 γιαουρτι 0% με μουσλι 1κ.γ. μελι κ ροδι + 1 μηλο

16:00 στηθος κοτοπουλο + 3 πατατες φουρνου + 2 κ.σ. κοτατζ +1 φ.ψωμι + σαλατα καροτο -λαχανο

16:30 1 κομματακι κεικ :food:8-)

18 :00 1 μηλο

20:00 3 φετες ψωμι με μελι...

21:00 προπονηση kick boxing + 15 'λεπτα διαδρομο κ λιγους ραχιαιους

11:45 1 μπανανα + 1 π.γαλα + τσιμπησαααα οτι ειχε μεινει απο τ μεσημερι κ χθες δλδ λιγο κοτοπουλακι-ρυζακι-πατατα φουρνου-μπιφτεκι μοσχαρι...αυτααααα :P:P:P

kritsinaki!
04-02-12, 02:18
....
11:30 γαλα με 1 κ.σ.κουακερ + μουσλι +ροδι + 1 φετα ολικης με κοτατζ

15:00 ρυζι ,1 μπουτακι κοτοπουλο μπιφτεκι μοσχαρι κ πατατες φουρνου +σαλατα μαρουλι + 2 κ.σ. κοτατζ

17:00 1 μπανανα + 1 γιαουτι 0% με μηλο

18:30 1 μηλο + 1 τοστ ολικης με κοτατζ κ 2 φ.γαλοπουλα

20:30 μακαρονια με μπιφτεκι μοσχαρι

21:00 20' διαδρομο

πλατη -κοιλιακους -ραχιαιους- δικεφαλα το προγραμμα κατα γραμμα το καταδυναμειν
10' στεπ (αυτονοητες οι διατασεις)

00:30 1 μπανανα+ λιγα μακαρονια +σαλατα καροτο -λαχανο
μηπως παρατρωω?τι λες κ εσυ ?αν κανω καμια κοτσανα στην ποιοτητα κ την ωρα των γευματων θελω ν μ τ λες...γινε λιγο αυστηρη μαζι μ...δεν θελω χαδια..βαρα λεμεεεεε...:green::green::green:

gym
04-02-12, 23:59
οριστε μας,...μαζοχισμος φουλ!

ειμαι αυστηρη εκει που πρεπει κ οσο πρεπει!;);)

εισαι οκ λεμε!

kritsinaki!
05-02-12, 00:36
οριστε μας,...μαζοχισμος φουλ!

ειμαι αυστηρη εκει που πρεπει κ οσο πρεπει!;);)

εισαι οκ λεμε!

ε ναι η θα κανουμε κατι σωστα η καλυτερα να μν το κανουμε καθολου...;););)ετσι παει η ολα η τπτ :P:P:P

11:00 3 ασπραδια +1 κροκο + γιαουρτι 0% με κουακερ μουσλι κ μελι

13:00 1 μπανανα

16:00 στηθος κοτοπουλο με ρυζι

19:00 ξηροκαρπια

21:30 1 μπαγκετα τυρι κοτοπουλο μανιταρια αγγουρι ντοματινια κ μαρουλι

23:00 ψαρι με μπροκολο

gym
06-02-12, 19:06
που εισαι εσυ χρυσομαλλουσα?

kritsinaki!
07-02-12, 03:32
χαμενη στο υπερπεραν :green::green::green:
εχω να δηλωσω εξ αρχης οτι χθες εφαγα 2 κομματακια σοκολατα κ αρκετο μελι...:unsure::unsure::unsure:
καθυστερουν να ερθουν οι δυσκολες μερες κ ειμαι εκτος τοπου κ χρονου ...τα νευρα μ :rifle:...αλλα θα σοβαρευτω τ υποσχομαι :green::green::green:
14:00 2 ασπραδια +1 κροκο + 1 τοστ ολικης με κοτατζ κ 2 φ.γαλοπουλα

15:30 1 ψαρουκλα μια πιαταρα ρυζι μπροκολο κ σαλατα λαχανο-καροτο 2 κ.σ. κοτατζ:green::green:

18:00 γιαουρτι 0 % με μηλο

19:30 1 φ.ψωμι ολικης με 1 φ. γαλοπουλα

21:00 15 ' διαδρομο
τρικεφαλο
με αλτηρα ενα ενα χερι 3χ12 (3 κ)
βυθισεις τρικεφαλων 4χ10:pale:
εκτασεις τρικεφαλων ελαφρως σκυμενη διαγωνια 3χ12 (3 κιλα)
γαλλικες πιεσεις με στραβομπαρα +5 κιλα 3χ12
στηθος
πιεσεις στηθους επικληνη 4 x12
ανοιγματα στηθους επικληνη 4χ12
μπαρα σε παγκο πιεσεις 4χ12 5-5-10-10
κοιλιακους 4-5 διαφορετικες ασκησεις ,τουιστερ διατασεις κ σπιτι μ ...:P:P:P
00:00 ψαρι ψητο + 1 κουπα γαλα...

gym
07-02-12, 17:33
χαμενη στο υπερπεραν :green::green::green:
εχω να δηλωσω εξ αρχης οτι χθες εφαγα 2 κομματακια σοκολατα κ αρκετο μελι...:unsure::unsure::unsure:
καθυστερουν να ερθουν οι δυσκολες μερες κ ειμαι εκτος τοπου κ χρονου ...τα νευρα μ :rifle:...αλλα θα σοβαρευτω τ υποσχομαι :green::green::green:
14:00 2 ασπραδια +1 κροκο + 1 τοστ ολικης με κοτατζ κ 2 φ.γαλοπουλα

15:30 1 ψαρουκλα μια πιαταρα ρυζι μπροκολο κ σαλατα λαχανο-καροτο 2 κ.σ. κοτατζ:green::green:

18:00 γιαουρτι 0 % με μηλο

19:30 1 φ.ψωμι ολικης με 1 φ. γαλοπουλα

21:00 15 ' διαδρομο
τρικεφαλο
με αλτηρα ενα ενα χερι 3χ12 (3 κ)
βυθισεις τρικεφαλων 4χ10:pale:
εκτασεις τρικεφαλων ελαφρως σκυμενη διαγωνια 3χ12 (3 κιλα)
γαλλικες πιεσεις με στραβομπαρα +5 κιλα 3χ12
στηθος
πιεσεις στηθους επικληνη 4 x12
ανοιγματα στηθους επικληνη 4χ12
μπαρα σε παγκο πιεσεις 4χ12 5-5-10-10
κοιλιακους 4-5 διαφορετικες ασκησεις ,τουιστερ διατασεις κ σπιτι μ ...:P:P:P
00:00 ψαρι ψητο + 1 κουπα γαλα...

39876 να σε δω!:green::green:

kritsinaki!
08-02-12, 02:46
σημερα λιγο εωσ πολυ οτι ναναι....:(:(:(

12:00 3 ασπραδια 1 κροκο + γαλα μουσλι + βρωμη + λιγο μελι με κανελιτσαααα:green::green::green:

15:00 1 πορτοκαλι + 1 γιαουρτι 0% με μηλο

17:00 1 τοστ ολικης με 2 φ. γαλοπουλα κ κοτατζ + 1 φ.ψωμι με κοτατζ :(

19:00 1 μηλο κ 1 τοστ ολικης 1φ.γαλοπουλα κ κοτατζ

21:00 προπονηση :box1::box1::box1::box1: κ 3χ25 πλαγιους ραχιαιους

23:30 1 πιατο ρεβυθια

00:30 1 κουπα γαλα...

kritsinaki!
09-02-12, 03:14
10:30 2 ασπραδια

14:00 σαντουιτς με ψωμι ολικησ κοτατζ κ 2 φ. γαλοπουλα

15:00 ρολο μοσχαρι με 2 πατατες φουρνου + σαλατα λαχανο καροτο + 1 φ.ψωμι ολικησ

17:00 1 πατατα φουρνου κ 1 κομματι ρολο

21:00 20 ' διαδρομο

leg extension 3x12 20k
leg curl 3x12 25 k
καθισματα στο σμιθ 4χ12 5-10-10-10
πιεσεις στην πρεσσα 4χ10 30-40-40-40
πλιε στο σμιθ 3χ15 5κ
γαμπες 3χ25 σμιθ 5 κιλα
διατασεις
εκτασεις στο πλαι 4χ10 2,5 κ
πιεσεις με αλτηρες καθιστη 4χ12 3κ
εκτασεις καθιστη ελαφρως διαγωνια 3χ10 3κ
στραβομπαρα ορθια κωπηλατικη 4χ12 5κ
23:30 1 πιατο ρεβυθια 1 φ.ψωμι ολικης
00:00 1 γιαουρτι με μηλο κ κανελα...

σημερα ηταν η πρωτη μερα που πραγματικα μ ηρθε να λιποθυμησω..πιστεψα οτι θα μεινω πανω στο σμιθ :P:P..
ψυχολογια σκατα,περιοδος αγνοειται-στην αναμονη,κουραση πολλη , αυπνια φουλ ,διατροφη οτι ναναι ..ε πολυ θελει ο ανθρωπος ..:P:P:P:(:(:(

gym
09-02-12, 13:55
λιποθυμησεις?τι εγινε?νιωθεις πολυ κουραση απο προπονηση ?μηπως νιωθεις αδυναμη λογω φαγητου?

kritsinaki!
09-02-12, 15:55
λιποθυμησεις?τι εγινε?νιωθεις πολυ κουραση απο προπονηση ?μηπως νιωθεις αδυναμη λογω φαγητου?
οχι δεν λιποθυμησα αλλα ημουν στα ορια..δν κοιμαμαι καθολου καλα τν τελευταιο καιρο κ κουραζομαι παρα πολυ...ειμαι μονιμως στν τσιτα...

kritsinaki!
14-02-12, 02:48
Μπορει ν μν γραφω συνεχεια για προσωπικους λογους αλλα συνεχιζω την προσπαθεια κ οσον αφορα την διατροφη αλλα κ την προπονηση..προπονηση ακολουθω τ προγραμμα και προσπαθω να βελτιωνομαι καθε φορα...με την διατροφη προσπαθω να τρωω οσο πιο υγιεινα μπορω κ προσπαθω οι cheat μερες να ειναι περισσοτερο φαι κ οχι σαβουρα κ γλυκα...μαχομαι ;):P:P

10:00 3 ασπραδια κ 1 κροκο

13:00 1 μπαγκετα με κοτατζ κ 2φ.γαλοπουλα

15:00
6 κ.σ. ρυζι 3 πατατες + 150 γρ.τονο +σαλατα λαχανο -καροτο + 3 κ.σ. κοτατζ(το χωρισα σε 2 γευματα κοντεψα να σκασω)
16:30

17:00 γιαουρι 0% με μηλο

19:30 μπανανα + 1φ ψωμι με κοτατζ
21:00 15 ' διαδρομο

τρικεφαλο -στηθος + ραχιαιους...κ 10' διατασεις

11:30 2 κ.σ. ρυζι με μοσχαρι κ 1 μισι πατατα + σαλατα λαχανο -καροτο

00:30 1 κουπα γαλα....

gym
14-02-12, 04:20
κουκλα μου εγω στο ειπα...εσυ θες φαγητο σωστο οσο γινεται ετσι ,,,μην τρελαθεις κιολας....
και βασικα προπονησηηηη!
αυτο και θα δεις οτι σε βαθος χρονου θα φτιαξεις αυτο που θες!

gym
22-02-12, 22:56
γκουχου γκουχου καλε...αραχνες πιασαμε!

τι κανεις?που εισαι?τι τρως?γυμναζεσαι????:unsure::unsure:

vaggan
23-02-12, 00:09
καπου την πηρε το ματι μου να γυμναζει ματια στα hot braves μεσα εξω αμφιβληστροειδης:P:P:P:P:P χαχαχαχαχαχα;););)

kritsinaki!
03-03-12, 01:43
καπου την πηρε το ματι μου να γυμναζει ματια στα hot braves μεσα εξω αμφιβληστροειδης:P:P:P:P:P χαχαχαχαχαχα;););)

χαχαχαχ ναι επαθα υπερκοπωση..ε μα κ εσεις τι ανεβαζετε πιαααααα...:P:P:P

λοιπον λοιπον τρεχω κ δν φτανω αυτες τις μερες γι αυτο εξαφανιστηκα....ΧΑ!γυμναστικη κανονικοτατα ...το ζοριζωωωωω το κορμιιιι :P:P διατροφη ξεκινησα νηστεια ολο τ σαρανταημερο βοηθεια μας:green::green: κ εχω ξεσκιστει στις μπανανες γτ ειναι η μονη νηστησιμη επιλογη που περιεχει πρωτεινη (το δεντρο μ λειπει ν κρεμιεμαι χαχαχαχ :P:P)

sTeLaKoS
03-03-12, 01:49
Ωραίες οι μπανάνες αλλά πρωτείνη δεν έχουν ούτε για δείγμα..

kritsinaki!
03-03-12, 01:53
Ωραίες οι μπανάνες αλλά πρωτείνη δεν έχουν ούτε για δείγμα..

:unsure::unsure::unsure::unsure::(:(:(:(:(:(:cry::cry::cry::cry:

sTeLaKoS
03-03-12, 02:02
Έχουν 1-2 γρ η κάθε μπανάνα, κι αυτή χαμηλής βιολογικής αξίας.

Διάβασε αυτό μήπως πάρεις καμιά ιδέα. Νηστεία και διατροφή (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?13660-Νηστεία-και-διατροφή)

vaggan
03-03-12, 20:33
χριστινα ενας καλος συνδοιασμος για να παιρνεις μια καλη ποσοτητα πρωτεινης ειναι φακες με ρυζι το φακορυζο που λενε:welcome:

eli_din3
03-03-12, 20:37
χριστινα ενας καλος συνδοιασμος για να παιρνεις μια καλη ποσοτητα πρωτεινης ειναι φακες με ρυζι το φακορυζο που λενε:welcome:

μπλιαχ ρ :P

vaggan
03-03-12, 20:48
εμενα μου αρεσει:P

ελμερ
03-03-12, 20:52
Χριστινα μπορεις να δοκιμασεις για αλλαγη φακες με κριθαρακι μαζι μαγειρεμενα....ειναι το αγαπημενο μου φαγητο (αν δοκιμασεις θα με θυμηθεις.....:thumbup::welcome: