PDA

Επιστροφή στο Forum : Creatine X3 Elite Series (Six Star)



vasillis13
12-01-12, 21:53
Γεια σας παιδιά θα μου πείτε την γνώμη σας για αυτήν την κρεατίνη ??
Ευχαριστώ εκ τον προτέρων...
37860

37861

primordial
12-01-12, 22:30
Σου προτείνω το εξής:
1μιση κουταλιά Nes Caffe με κάθε serving & αν θέλεις βάλε κ λίγο γάλα. Χτυπάς δυνατά στο shaker, προσθέτεις κ παγάκια κ voila έχεις έναν frappe πολύ γλυκό με γάλα.

Πάντως πέρα από την πλάκα, η συγκεκριμένη ίσως να είναι ότι χειρότερο έχω δεί. Τίγκα στην ζάχαρη. Μακρυά.............
Γνώμη μου....;)

vasillis13
12-01-12, 22:54
ευχαριστώ και γω το είδα απλά ήθελα και μια δεύτερη γνώμη..

TheWorst
12-01-12, 22:58
Γενικως και για την εταιρια δεν λενε και πολυ καλα λογια ...
Δεν εχω κανενα απο'δω μεσα να λεει τπτ καλο για την muscletech.

Devil
13-01-12, 04:59
Γενικως και για την εταιρια δεν λενε και πολυ καλα λογια ...
Δεν εχω κανενα απο'δω μεσα να λεει τπτ καλο για την muscletech.

βασικα δεν ειναι muscletech.... ειναι της θυγατρικης της...

απο οτι βλεπω η muscletech σαν εταιρια εχει αλλαξει αρκετα τα προιοντα της.... δεν εχει τα τραγικα blend που ειχε.... αντιθετα τα εχει φορτωσει στις θυγατρικες της...

Polyneikos
13-01-12, 09:13
βασικα δεν ειναι muscletech.... ειναι της θυγατρικης της...

απο οτι βλεπω η muscletech σαν εταιρια εχει αλλαξει αρκετα τα προιοντα της.... δεν εχει τα τραγικα blend που ειχε.... αντιθετα τα εχει φορτωσει στις θυγατρικες της...

:thumbup:

vasillis13
13-01-12, 14:06
οπότε να μην το πλησιάσω καθόλου

Konstantinos!
13-01-12, 15:25
Στην Αμερική η παρούσα κρεατίνη καθώς και οι πρωτείνες καζείνης όρου γάλακτος της σιξ σταρ κοστίζουν 12 δολάρια,δηλαδή γύρω στα 8.5 ευρώ.Μπορείς να καταλάβεις περί τίνος πρόκειται,ειδικά αφού πρόκειται και για μπλεντ και όχι καθαρή μονουδρική.Αν θέλεις καλή κρεατίνη,πάρε μια καθαρή,της ρεφλεξ για παράδειγμα που υπάρχει και στο e-shop του site και όχι μόνο είναι τέλεια ως value for money αλλά θα σου πάει χαλάρα και 4-5 μήνες ,ανάλογα τη χρήση που της κάνεις.Απλά πολύ νερό να πίνεις.

Chalkiasdimitris
13-01-12, 16:13
βασικα δεν ειναι muscletech.... ειναι της θυγατρικης της...

απο οτι βλεπω η muscletech σαν εταιρια εχει αλλαξει αρκετα τα προιοντα της.... δεν εχει τα τραγικα blend που ειχε.... αντιθετα τα εχει φορτωσει στις θυγατρικες της...


και τα φτιαχνει στην ΚΙΝΑ!!!!

kitsos
02-02-12, 01:18
Την ειχα δουλεψει, δεν αξιζε τα λεφτα της με την καμια.Σου συνιστω να μην την παρεις.