PDA

Επιστροφή στο Forum : Opti-Women (ON)



Lao
13-01-12, 23:06
http://images.iherb.com/m/OPN-02452-1.jpg

http://www.optimumnutrition.com/products/images/opti-women-facts.jpg



Optimum Nutrition's Opti-Women combines Vitamins and Essential Minerals with Ostivone, Soy Isoflavones and much more to create our all-inclusive women's formula.
Beyond The Basics

GENDER-SPECIFIC Multi
23 Vitamins & Essential Minerals
Calcium, Iron, & FOLIC ACID
17 SPECIALTY INGREDIENTS
Soy Isoflavones, Ostivone, & Uva Ursi
Now Made With Vegetarian Society Approved Vcaps

Μόνο για κυρίες :green:

Είναι η αντίστοιχη Opti-Men της ΟΝ. Κατά την γνώμη μου, πολύ καλή.

xelashai
13-01-12, 23:13
την εχω παραγγειλει εδω και 2 εβδομαδες και ακομα την περιμενω...ειχα ακουσει οτι ειναι πολυ καλη.
τα extreme την σταματανε ομως...

Lao
13-01-12, 23:21
την εχω παραγγειλει εδω και 2 εβδομαδες και ακομα την περιμενω...ειχα ακουσει οτι ειναι πολυ καλη.
τα extreme την σταματανε ομως...

Λογικά, δεν θα είχε τις πωλήσεις που θα θελαν.

xelashai
13-01-12, 23:27
Λογικά, δεν θα είχε τις πωλήσεις που θα θελαν.


ο πωλητής μου ειπε στα ισα οτι θέλουν να προωθήσουν αλλες βιταμίνες...

Lao
13-01-12, 23:33
ο πωλητής μου ειπε στα ισα οτι θέλουν να προωθήσουν αλλες βιταμίνες...

Όταν ο κόσμος μάθει να επιλέγει βάσει κάποιων κριτηρίων και όχι ανάλογα με το τι θέλουν να του πασάρουν, πολλά πράγματα θα αλλάξουν. Ως τότε...

Στο θέμα μας πάντως, το serving είναι 2 κάψουλες την μέρα. Μια προτεινόμενη χρήση, είναι μία με το πρωινό και άλλη μια με το τελευταίο γεύμα πριν το gym.

Έχει πολύ καλό προφίλ, έχει και σίδηρο ως amino-acid chelate.

primordial
13-01-12, 23:38
Την συγκεκριμένη multi την έχω πάρει για την γυναίκα μου. Ήδη στην 2η εβδομάδα, ενώ παράλληλα έχει βελτιώσει αρκετά κ την διατροφή της, κ μου λέει ότι έχει χαθεί κατά πολύ το αίσθημα της ατονίας κ της κούρασης. Η καθημερινότητά παραμένει η ίδια. Σίγουρα η βελτίωση της διατροφής της θα βοήθησε τα μέγιστα, αλλά πιστεύω ότι κ η multi συμπληρώνουν επάξια.
Ξεκίνησε με 2 tabs το πρωί με το πρωινό της, αλλά πλέον την πήγα στην 1 το πρωί κ 1 με το γεύμα της στην δουλειά κατά τις 2 κ 6 το απόγευμα προπόνηση.

Lao
07-02-12, 02:31
Την συγκεκριμένη multi την έχω πάρει για την γυναίκα μου. Ήδη στην 2η εβδομάδα, ενώ παράλληλα έχει βελτιώσει αρκετά κ την διατροφή της, κ μου λέει ότι έχει χαθεί κατά πολύ το αίσθημα της ατονίας κ της κούρασης. Η καθημερινότητά παραμένει η ίδια. Σίγουρα η βελτίωση της διατροφής της θα βοήθησε τα μέγιστα, αλλά πιστεύω ότι κ η multi συμπληρώνουν επάξια.
Ξεκίνησε με 2 tabs το πρωί με το πρωινό της, αλλά πλέον την πήγα στην 1 το πρωί κ 1 με το γεύμα της στην δουλειά κατά τις 2 κ 6 το απόγευμα προπόνηση.

primordial, η γυναίκα σου εξακολουθεί να έχει καλά αποτελέσματα;

sobral
10-07-16, 14:24
107583

107584

Επέστρεψε η opti-women...

orck
10-07-16, 23:50
Αυτο υπαρχει διαθεσιμο καπου στην Ελλαδα; Θα το φερει καποιος; Απο οτι εχω δει το Opti-Women ειναι σε καψουλε 2 την ημερα ενω το Opti-Men ειναι σε ταμπλετες 3 την ημερα, υπαρχουν αλλες εκδοσεις;

Lao
11-07-16, 15:59
107583

107584

Επέστρεψε η opti-women...

Και πιο συγκεκριμένα, η ευρωπαϊκή έκδοση...

efib
20-08-16, 21:28
Εχω την αμερικανική έκδοση. Ειναι η πρώτη multi που χρησιμοποιώ. Με την ιδια διατροφή και δραστηριότητα ειδα διαφορα οταν άρχισα να την παιρνω, ημουν εμφανώς πιο ξεκούραστη. Παιρνω 1 κάψουλα την ημέρα. Εχει και πολύ καλη τιμη, οποτε θα συνεχίσω να την παιρνω. Θελω βεβαια να δοκιμάσω και την eve, και την ortho-core.