PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέο forum



ioannis1
21-04-08, 09:25
θελω να εκφρασω τη χαρα μου για την λειτουργικοτητα και την ομορφια του φορουμ.πολυ καλη δουλεια παιδια.συγχαρητηρια. :thumbup:

Niiick
21-04-08, 10:12
μπραβο γιαννη που ανοιξες τετοιο τοπικ οντως φοβερη δουλεια!! :thumbsup: ενα store μας μενει τωρα για :food: :food: :green:

billys15
21-04-08, 11:01
Το forum εγινε ΑΚΟΜΑ πιο ωραιο!!! Συγχαρητηρια παιδια,πολυ καλη δουλεια!!!

RUHL
21-04-08, 11:07
αν και περιεργο γραφικο περιβαλον στο φορουμ ακομα να συνηθησω :joker: :greenalien: :rabbit:

Duke-Nukem
21-04-08, 11:20
και από μένα τα εύσημα μου..

Muscleboss
21-04-08, 12:11
Παιδιά είμαστε σε δοκιμαστικό σταδιο, και κάποια πράγαμτα δε δουλεύουν ακόμα. Θέμα χρόνου είναι.

Σχετικά με το περιβάλλον κ τα χρώματα θα δούμε πως θα πάει και θα αποφασίσουμε. δεν έχει "κλειδώσει" τπτ απολύτως.

ΜΒ

RUHL
21-04-08, 12:44
Kοιτα σχετικα με τα χρωματα μπορειτε να το κανετε και με επιλογες λεμε τωρα μια ιδεα να εχει διαφορα skins

giorgos_xania
21-04-08, 13:27
ωραια δουλεια συγχαρητηρια !!! :rocking: :army2:

θα συμφωνησω και γω με τον ruhl (το μαυροκοκκινο δ μ αρεσει)
επισης με firefox μου βγαζει Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/sourlas/public_html/forum/includes/page_header.php on line 342

Warning: file_get_contents(http://www.bodybuilding.gr/adv.php?type=M) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Success in /home/sourlas/public_html/forum/includes/page_header.php on line 342

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sourlas/public_html/forum/includes/page_header.php:342) in /home/sourlas/public_html/forum/includes/page_header.php on line 488

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sourlas/public_html/forum/includes/page_header.php:342) in /home/sourlas/public_html/forum/includes/page_header.php on line 494

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sourlas/public_html/forum/includes/page_header.php:342) in /home/sourlas/public_html/forum/includes/page_header.php on line 495
ενω με explorer ειναι ολα ενταξει

α τωρα που κανετε ριζικες αλλαγες κοιταξτε κ το ενδεχομενο ενος quick reply...
:army2:

RUHL
21-04-08, 13:32
εγω firefox εχω αλλα δεν μου το βγαζει αυτο το μηνυμα που λες

ποιος θελει να δει μια ενωση απο το παλιο μας φορουμ με το καινουριο :green: :green: :green:

http://www.bodybuilding.gr/forum.php

Muscleboss
21-04-08, 13:37
ok. κατι θα γίνει με τα χρώματα λογικά κ θα αλλάξουν.... κ το quick reply ισως.

ΜΒ

giorgos_xania
21-04-08, 13:37
τωρα και εμενα ειναι ενταξει αλλα πριν εβγαζε και αυτο
Couldn't obtain category list.

DEBUG MODE

SQL Error : 2013 Lost connection to MySQL server during query

SELECT c.cat_id, c.cat_title, c.cat_order FROM bb_categories c, bb_forums f WHERE f.cat_id = c.cat_id GROUP BY c.cat_id, c.cat_title, c.cat_order ORDER BY c.cat_order

Line : 214
File : functions.php

το συνηθιζω σιγα σιγα και μ αρεσει πολυ :love: :P

asdf
21-04-08, 15:14
Με για, με για :) ... αν και εμαθα εκ των εσω οτι αυτο ειναι μονο η αρχη :wink:

stavro
21-04-08, 17:14
πολυ καλη δουλεια συνχαρητηρια :clap: :clap: :clap:

Gasturb
21-04-08, 17:48
Aπλα για όσους τυχον δεν το ξέρουν κ δεν το πρόσεξαν ειναι ότι ΤΟ BODYBUILDING.GR ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΟΥΜ!

Ειναi SITE το οποίο έχει + FORUM

:awesome:

ioannis1
21-04-08, 23:18
σωστα γκας.παντως τα χρωματα εμενα μου αρεσαν πολυ προσωπικα. :thumbup:

KATERINI 144
21-04-08, 23:35
καλύτερα να βάζατε κιτρινόμαυρα χρώματα σαν τις Α.Ε.Κ. , το κάνατε πανιώνιο το φόρουμ. :joker:

οκ περφεκτ είναι :clap: :awesome:

eas2000
22-04-08, 00:28
πολυ ωραίο, μπραβο παιδια

Gasturb
22-04-08, 01:01
το κάνατε πανιώνιο το φόρουμ.

:rolf: :rolf:

jiujitSu
22-04-08, 11:59
Να πω και εγω την γνωμη μου.
Το site ναι βελτιωθηκε αρκετα και αυτα τα χρωματα του πανε.
Η χρωματικη επιλογη του φορουμ προσωπικα δεν μου εκατσε στο ματι. Το μαυρο φοντο με δυσκολευει και κουραζει τα ματια μου. Παντα δλδ οταν διαβαζω μια σελιδα στο νετ με μαυρο φοντο συμβαινει αυτο. Μολις τελειωσω το διαβασμα και παω να δω μια σελιδα με ασπρο φοντο με πιανει ζαλαδα. Ειδικα σε TFT οθονη η κατασταση ειναι χειροτερη...

Ελπιζω μελλοντικα να ενσωματωσετε και επιλογη χρωματος για τα μελη αν αυτο ειναι δυνατον.

Muscleboss
22-04-08, 12:17
ναι jiu έχεις δίκιο. θα γίνει αμέσως μετά το Πάσχα αυτό.

ΜΒ

asdf
22-04-08, 12:18
Θα συμφωνησω με τον Jiu :o

asdf
22-04-08, 12:24
Επισης κανεις δεν ειπε τπτ για το logo του site το οποιο ειναι αρκετα λιτο, οχι to much και αρκετα ομορφο. Πολυ καλη επιλογη :D

Sourlas
22-04-08, 12:27
Προσωπικά μου άρεσε απίστευτα το μαύρο. Δείχνει Underground και μην πάει αλλού το μυαλό σας... :twisted: :twisted: :twisted:
Ίσως μπεί επιλογη 2 διαφορετικών χρομάτων μαύρο-άσπρο κατ' επιλογή του χρήστη, αλλά δεν κάνει να τα λέμε όλα τώρα.

Gasturb
22-04-08, 13:21
Προσωπικά μου άρεσε απίστευτα το μαύρο. Δείχνει Underground

μαζί σου νικό! :thumbup:
Αλλα γούστα εινια αυτά οπότε η επιλογή ενός dark κ ενός πιο χαλαρού χρώματος για να καλύψει όλες τις προτιμήσεις εινια η πιο σοφή επιλογή :toast:

argyrakis
22-04-08, 16:09
Παιδιά μπράβο πολύ καλή δουλεία μόνο κοιτάξτε λίγο τα χρώματα είναι λίγο κουραστικό το μαύρο

26-04-08, 04:34
συμφωνω , το μαυρο παρα ειναι......

πολυ καλη δουλεια στο site αλλα προσωπικα πιστευω οτι το προηγουμενο φορουμ ηταν πολυ καλυτερο,οχι μαυρο plz - ΔΕΝ διαβαζεται ετσι τουλαχιστον απομενα +1 Jiu

Vson
26-04-08, 04:34
εγω ειμαι προηγουμενως , δεν ημουν logged:S

ioannis1
26-04-08, 13:47
καλα και χωρις νασαι logedπως εγραψες;

Muscleboss
26-04-08, 14:31
είχα κάνει εγώ ένα λάθος και επέτρεπε σε αυτή τη κατηγορία να γράφεις χωρίς να είσαι logged, διορθώθηκε :lol:

ΜΒ

Vson
26-04-08, 15:02
εκανα κ ενα καλο χεχε!

dreads
26-04-08, 19:16
πολυ καλη δουλεια παιδες , εμενα μου αρεσουν πολυ τα χρωματα παντως χ)

jiujitSu
30-04-08, 13:29
Παιδια προβλημα...

Δεν μου επισημαινει τα αδιαβαστα ποστ και οταν κανω login παντα την πρωτη φορα δεν μπαινει.

Muscleboss
30-04-08, 13:37
jiu μου το κάνει κ εμέμα αυτό καμιά φορά.

τις επόμενες μέρες θα συναντηθώ με το παιδί που έχει αναλάβει την τεχνική υποστήριξη της ιστοσελίδας και θα πσοσπαθήσουμε να λύσουμε όλα τα θεματά.

μεχρι τότε ζητώ συγνώμη και την κατανόησή σας. :D

ΜΒ

Billy
05-05-08, 13:45
ενα μεγάλο Μπράβο για το καινούργιο forum,

RUHL
16-06-08, 19:52
Δεν ηθελα να ανοιξω καινουριο τοπικ εχει ενα προβλημα το φορουμ πως ντο εξηγησω αν βαλεις ενα μεγαλο κειμενο η γραψεις πολλα και θες να το κανεις bold η να το χρωματησεις οταν επιλεγεις την φραση η λεξη και το κανεις η μπαρα δεξια ανεβανει πανω καθε φορα και ειναι σπαστικο χανεις την μπαλα ετσι γιατι αν χρωματησεις μερικα σημεια ολη την ωρα ανεβενει δεν ειναι σταθερη στο σημειο που σημειωνεις και πεταγετε πανω
+ ακομα οταν βαζεις εικονιδια το ιδιο γηνετε

Αν δεν καταλαβετε τι ενοω προσπαθηστε να κανετε bold sto keimeno που το βρηκα για παραδειγμα

Since the in vitro study of Buse and Reid in 1975 showing a stimulatory effect of leucine upon rat muscle protein synthesis and reduction in proteolysis, a similar effect has been sought in humans. In 1978, Sherwin demonstrated in humans an improvement in N balance with infusion of leucine in obese subjects fasting to lose weight. A variety of subsequent studies have been performed in humans where leucine alone or the BCAAs have been administered in varying amounts and durations, and the effect upon protein metabolism has been measured. Measurements of changes in muscle amino acid metabolism were made by arteriovenous difference measurements and by biopsies. An anabolic effect of leucine and the branched-chain amino acids (BCAAs) on reduction of muscle protein breakdown was found in these studies, with no measured effect upon muscle protein synthesis. Later studies using stable isotope tracers to define both whole-body protein turnover and leg or arm protein metabolism have similarly concluded that leucine administration specifically induces a reduction in protein breakdown without increasing protein synthesis. This anabolic effect, produced through a reduction of protein breakdown in vivo in humans by leucine is contrary to in vitro studies of rat muscle where stimulation of protein synthesis, has been demonstrated by leucine. Likewise an increase in protein synthesis has also been demonstrated by insulin in rat muscle that is not seen in humans. Of the various studies administering BCAAs or leucine to humans for varying periods of time and amount, the results have been consistent. In addition, no untoward effects have been reported in any of these studies from infusion of the BCAAs at upward 3 times basal flux or 6 times normal dietary intake during the fed portion of the day.

RUHL
04-07-08, 17:14
bump στο απο πανω και

μηπως γηνετε να φτιαξετε και αυτο οταν θα βαλει καποιος ενα λινκ το βγαζει ολοκληρο και αυτο χαλαει την σελιδα στα περισοτερα βαζουν ενδιαμεσα μερικες τελιες http://www.google.gr/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&channel=s&hl=el&q=bodybuilding&meta=&btnG=%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7+Google

KATERINI 144
14-07-08, 21:49
τα χρώματα του φόρουμ ξαναγίνανε πανιώνιος, κόκκινο μαύρο δλδ, γιατί?! :help:

Muscleboss
16-07-08, 21:56
φώτη, άλλαξέ το από το προφίλ σου. τα παλιά μέλη πρέπει να το αλλάξουν, στα νέα βγαίνει αυτόματα τα νέα χρώματα...

αν δυσκολέυεσαι, πες μου να το κάνω εγώ για σένα :wink:

ΜΒ

KATERINI 144
16-07-08, 21:59
ok το βρηκα Πανο, ευχαριστω, δεν ηξερα πως γινεται απο το προφιλ. :banghead:

balantis
16-07-08, 22:27
συχαριτίρια και απο μενα για το forum+site........... :clapping:

GEORGEXX1
01-12-09, 17:11
ειμαι 2-3ωρες στο φορουμ μελος και διαπιστωσα οτι εχει τα παντα. θαυμασια δουλεια ΜΠΡΑΒΟ.
και ειδικα στην κοσμια συμετοχη των μελων.

thegravijia
08-12-09, 20:15
BOSS κατα την γνωμη μου θα πρεπει οποιο νεο μελος γραφεται να του στελνετε απευθειας στο μαιλ του καποια sticky - αρθρα απο το φορουμ για να μην εχετε συνεχεια νεα θεματα του στυλ βγαλτε μου ενα προγραμμα προτεινεται μου μια διατροφη κτλ...
οποτε να στελνονται κατευθειαν στο μαιλ καποια αρθρα που εχουν γραψει τα παιδια εδω μεσα..πχ διατροφη γραμμωσης - διατροφη ογκο κτλ...
ωστε να τα διαβαζουν και να μην εχουν αποριες του στυλ αν θα μου κανει κακο η πρωτεινη και τετοια ..τι λετε,συμφωνατε?

Polyneikos
08-12-09, 22:22
Aυτό είναι πολύ σωστό Βασιλη και έχει προγραμματιστεί να γίνει,εστω και το 20% να δωδει βαρος από τα νεα μελη κερδισμενοι θα είμαστε...

Sourlas
16-12-09, 15:26
Όλα τα λεφτά το χριστουγεννιάτικο στολίδι στο Logo.

:clap::clap::clap:

sTeLaKoS
25-12-09, 15:11
Οι ώμοι στο λογκο του site ειναι κάποιου γνωστού Έλληνα ή απλά μια εικόνα απ' το νετ?

Muscleboss
25-12-09, 19:32
Δεν είναι Έλληνα, όχι... Απλά η φωτογραφία είχε σωστή ποιότητα και φωτισμό, καθότι τραβηγμένη σε ειδικό στούντιο, και κρίθηκε κατάλληλη. Η συγκρκιμένη φωτογραφία είναι αγορασμένη από εμάς και έχουμε το δικαίωμα χρήσης της, καθότι τα πνευματικά της δικαιώματα ανήκουν σε επαγγελματία φωτογραφο.

ΜΒ

sTeLaKoS
25-12-09, 22:21
Α ώστε υπόκειται σε πνευματικά δικαιώματα. Πολύ καλή φωτογραφία, συγχαρητήρια για την επιλογή της.

Thanks a lot για τη πληροφορία.