PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιο ειναι πιο δυνατο συμπληρωμα για απωλεια λιπους απο τα κατωθι:



nathanlyk
18-01-12, 01:07
Ψηφιστε ποιο ειναι πιο δυνατο συμπληρωμα για απωλεια λιπους σε συνδυασμο με αεροβια φυσικα.
Παρακαλω οι απαντησεις να ειναι ορθες και αντικειμενικες σε αυτο που αναζητω. Δηλαδη με ποιο απο τα 4 θα δει καποιος την μεγαλυτερη διαφορα.
Δηλαδη ψηφιζει οποιος πραγματι εχει αποψη για τα συγκερκιμενα.

1.LIPO 6 BLACK
2.HYDROXYCUT HARDCORE LIQUID CAPS
3.XENADRINE RIPPED
4.ARSON

panakos
18-01-12, 01:21
Φίλε μου το λίπο μπλακ παίζει με θυροειδη αλλα είναι απο τα πλέον αποτελεσματικά...

Το hydroxycut εγω θα το έπαιρνα λόγω Muscletech...

Το Αρσον το χω πάρει..καλές τσιτες μου δώσε αλλα εμένα προσωπικά με πόνουσε η καρδιά μου και το σταμάτησα...

Το Xenadrine νομίζω είναι κλασικός λιποδιαλυτες με ΠΟΛΥ καφεΐνη..,,

panakos
18-01-12, 01:26
Το hydroxycut δεν θα το έπαιρνα ήθελα να γράψω!!

Μπορείς να πάρεις το λίπο 6 το απλο αν θες!

tolis93
18-01-12, 01:29
η θεληση σου ειναι το πιο δυνατο λιποδιαλυτικο.σορυ για το οφ.απλα δε πιστευω οτι κανενα συμπληρωμα απο μονο του δε κανει τπτ αν δεν εχεις τη θεληση.go hard way

nathanlyk
18-01-12, 01:34
Αυτο που λες για τον θυροειδη μπορεις να το αναλυσεις λιγακι; Υπαρχει περιπτωση "βλαβης" στο θυροειδη κατα την χρηση του λιπο 6;

panakos
18-01-12, 01:37
Του λίπο6 μπλακ;μπορει και να υπάρξει!οποτε δεν είναι και ότι καλυτερο...Βασικά αν μπορείς δώσε κάποιες πληροφορίες για σένα πχ ύψος κιλά λίπους και πόσο καιρο ασχολησαι με γυμναστική!

nathanlyk
18-01-12, 01:46
Εν συντομια 1.80 83 κιλα.
ξεκινησα απο 103 κιλα διατροφη-φουλ αεροβια(6χλμ τρεξιμο καθημερινα)-βαρη.
Πηρα το απλο hydroxycut 2 φορες και ενα αλλο της warriorlab 1 φορα.
Πηρα πρωτεινη και παιρνω ακομη κ σημερα 1 δοση το πρωι μονο.
Μετα απο 3 μηνες εφτασα τα 83 κιλα.
Και μυς και ολα κομπλε στο σωμα αλλα η κοιλιτσα μπροστα μικροτερη αλλα δεν εχει φυγει.
Δεν ψαχνω κατι να μου βγαλει six pack κ.τ.λ αλλα να γινει φλατ οπως ειναι το φυσιολογικο.
Οποτε και αναζητω τον καλυτερο λιποδιαλυτη και σε κανα 2μηνο να ξεκινησω διαδρομο φουλ και παλι σε συνδυασμο με λιποδιαλυτη.

panakos
18-01-12, 01:50
Βασικά Μπράβο για την προσπάθεια σου!!συνεχισε δυνατά!!πιστευω ότι με διατροφη θα διορθωθεί η κοιλιτσα αλλα αν θες λιποδιαλυτες Πάρε το απλο το λιπο6...είναι πολυ Καλό σκευάσμα και θα σου δώσει το κάτι παραπάνω φυσικά πάντα με διατροφη!!

nathanlyk
18-01-12, 01:53
το απλο λιπο 6 δεν εχει κανει με θυροειδη;;;

panakos
18-01-12, 01:56
Το απλο ξεκάθαρα Όχι!!το μπλακ παίζει με τον θυροειδη Γι αυτο είμαι της άποψης αφού όπως λες θες μια βοήθεια Για την κοιλιτσα παίρνεις το απλο και είσαι κόμπλε!!εννοειται διατροφη και διάδρομο!!

nathanlyk
18-01-12, 01:58
Δηλαδη και για το λιπος που εχω στην περιοχη του στηθους παλι το λιπο6 το απλο προτεινεις;

panakos
18-01-12, 02:02
Για μένα ναι..ο λιποδιαλυτες παίζει πολυ μικρο ρόλο..ένα 10 τις 100...η διατροφη είναι αυτή που σε βοηθάει..επειδη έχασα Πολλά κιλά Έχει κάνει έτσι το δέρμα σου πιστεύω...νομίζω ότι σιγά σιγά θα φτιάχνεται όλο και περισσότερο!!ελπιζω να απαντήσουν και τα παιδια που είναι πιο έμπειρα απο μένα.,.

Εμένα η γνώμη μου Πάντως αν θες λιποδιαλυτη είναι αυτη..

amateur666
18-01-12, 02:02
Δηλαδη και για το λιπος που εχω στην περιοχη του στηθους παλι το λιπο6 το απλο προτεινεις;

λιποαναρρόφηση


πλακα κανω..λιποδιαλυτης ειναι δεν ειναι χανεις απο καπου συγκεκριμενα λιπος.


διατροφη κ αεροβια.

nathanlyk
18-01-12, 02:05
Οποτε +1 για lipo 6 το απλο

Για να δουμε και οι αλλοι τι θα μας πουνε.

Dimitrios
18-01-12, 02:14
η θεληση σου ειναι το πιο δυνατο λιποδιαλυτικο.σορυ για το οφ.απλα δε πιστευω οτι κανενα συμπληρωμα απο μονο του δε κανει τπτ αν δεν εχεις τη θεληση.go hard way

:thumbup::clap:

ArgoSixna
18-01-12, 02:56
Ξεκίνα τον "διάδρομο φουλ" που λες ΤΩΡΑ και όχι σε 2 μήνες και άσε τα λιποδιαλυτικά... διαλειμα αναμεσα στα 3 που εχεις κατεβάσει , έχεις κάνει??

Αν θες να δεις διαφορά ΑΜΕΣΑ μειωσε υδατανθρακα..

Οσο για την φλατ κοιλια που θες ΑΣΤο!! Μπες 2 μηνες διαδρομο διατροφη και γυμναστηριο και πέτα κοιλιακούς :green:

nathanlyk
18-01-12, 10:31
Ποπο ψηθηκα ασχημα..

Εχω να παρω απο τον σεπεβριο του 2011 λιποδ.

Δανάη
18-01-12, 23:07
αυτο που δουλευει σε εμενα αλλά και σε 2 φιλες μου που ηθελαν να χασουν κιλα ειναι: πχ. αν ξυπνας στις 8,να σηκώνεσαι πλεον στις 6 και για 1,5 ωρα να κάνεις μέτριας-εντασης (αν βλεπεις οτι μπορεις αυξάνεις την ενταση οσο περνούν οι μερες) αερόβια σε συνδιασμό με υποθερμιδική διατροφη κατα την διαρκεια της ημερας.Η αεροβια το πρωι ειναι το καλυτερο λιποτροπικό

ξερω δεν πρόκειται να με ακούσεις,σου εχει μπει στο μυαλο να παρεις το χάπι,τα γραφω μηπως και τα διαβασει καποιος αλλος που έχει στο νου του να πάρει τα χάπια

ελμερ
18-01-12, 23:16
δαναη και γω τα 14 κιλα περυσι (απο 98 σε 84 ετσι τα εχασα) ουτε λιποδιαλυτες ουτε τιποτα....πρωινη αεροβια....:welcome:

nathanlyk
19-01-12, 00:43
Ρε παιδια ειναι βασανο αυτο που λετε! Και απο την αλλη τι αεροβια εννοεις; Γιατι τα γυμναστηρια ειναι κλειστα στις 6 το πρωι...

nathanlyk
19-01-12, 00:49
MITOTROPIN vs LIPO 6 ? ? ?

lila_1
19-01-12, 00:53
,να σηκώνεσαι πλεον στις 6 και για 1,5 ωρα να κάνεις μέτριας-εντασης
:shock::shock::shock::shock::shock::shock:
Θα πρέπει να αστειέυεσαι...:turtle:

marvin
19-01-12, 01:00
αυτο που δουλευει σε εμενα αλλά και σε 2 φιλες μου που ηθελαν να χασουν κιλα ειναι: πχ. αν ξυπνας στις 8,να σηκώνεσαι πλεον στις 6 και για 1,5 ωρα να κάνεις μέτριας-εντασης (αν βλεπεις οτι μπορεις αυξάνεις την ενταση οσο περνούν οι μερες) αερόβια σε συνδιασμό με υποθερμιδική διατροφη κατα την διαρκεια της ημερας.Η αεροβια το πρωι ειναι το καλυτερο λιποτροπικό

ξερω δεν πρόκειται να με ακούσεις,σου εχει μπει στο μυαλο να παρεις το χάπι,τα γραφω μηπως και τα διαβασει καποιος αλλος που έχει στο νου του να πάρει τα χάπια

:thumbup::thumbup: Συμφωνω Δαναη...ειδικα αν εχεις βρει και ωραια διαδρομη ..γυρνας σπιτι αλλος ανθρωπος...βεβαια ειναι λυση που θελει κοπο και θεληση αλλα σε ανταμοιβει απολυτα με πολλα συν!!!!

nathanlyk
19-01-12, 01:14
:unsure:

Devil
19-01-12, 01:29
MITOTROPIN vs LIPO 6 ? ? ?

μαλλον το 2ο αν ειναι το απλο... το αλλο μπλεκει με τον θυροειδη....

πιο δυνατο χωρις να μπλεκει με θυροειδη ειναι το oxyelitepro...

assos
19-01-12, 02:28
Συμφωνώ με τα παιδιά για διάδρομο το πρώι μόλις ξυπνήσεις με άδειο στομάχι, σε συνδιασμό με διατροφή.
Αν θέλεις να πάρεις λιποδιαλύτη θα σου πρότεινα της USPlabs το OxyELITE Pro.
Είναι με διαφορά ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει και με τα ελάχιστα δυνατά sides.

nathanlyk
19-01-12, 11:10
Πρωτη φορα το ακουω αυτο! Καλυτερο απο το Lipo 6 δηλαδη;;;
Το lipo 6 λεει ηταν το καλυτερο για 4-5 συνεχομενα χρονια! :thumbup:

Δανάη
19-01-12, 12:24
Ρε παιδια ειναι βασανο αυτο που λετε! Και απο την αλλη τι αεροβια εννοεις; Γιατι τα γυμναστηρια ειναι κλειστα στις 6 το πρωι...

Oπως το βλέπει ο καθένας .....εγώ θεωρώ μεγαλύτερο βάσανο να κάνω συνέχεια εξετάσεις και να βλέπω τον ενδοκρινολογο,μικροβιολογο Κάθε λίγο και λιγάκι.
Η ώρα που ανέφερα ήταν παράδειγμα, αν σηκωνεσαι στις 12 για να πας στη δουλειά σου,ξυπνα στις 10 και ουτω καθεξης.Το γυμναστήριο δεν είναι το μόνο μέρος για αεροβια.ακόμη και στο κέντρο τησ πόλης να μένεις, υπάρχουν μέρη για τρέξιμο επίσης μπορείς να πας για κολύμπι (το κολυβητηριο της περιοχής μου ανοίγει στις 6) ή για ποδήλατο που έχει γίνει της μόδας.Προσωπικά κάνω το τελευταίο,ξυπναω τρώω παρά πολύ ελαφρά επειδή το βραδυνο μου είναι ένα γιαουρτακι, παίρνω το κουρσακι μου και όπου με βγάλει!

Dimitrios
19-01-12, 12:55
Το OxyElite Pro είναι από τα καλύτερα και με τις λιγότερες παρενέργειες φίλε μου, αλλά μην περιμένεις τίποτα όποιον λιποδιαλύτη και αν πάρεις αν δεν φτιάξεις διατροφή και βάλεις αερόβια. Τα αποτελέσματα θα είναι και όχι τα μέγιστα και φυσικά προσωρινά... Και σκέψου το και αλλιώς. Κάθε λίγο και λιγάκι που θα παίρνεις παραπάνω κιλά θα παίρνεις και λιποδιαλύτη;

marvin
19-01-12, 13:00
Το OxyElite Pro είναι από τα καλύτερα και με τις λιγότερες παρενέργειες φίλε μου, αλλά μην περιμένεις τίποτα όποιον λιποδιαλύτη και αν πάρεις αν δεν φτιάξεις διατροφή και βάλεις αερόβια. Τα αποτελέσματα θα είναι και όχι τα μέγιστα και φυσικά προσωρινά... Και σκέψου το και αλλιώς. Κάθε λίγο και λιγάκι που θα παίρνεις παραπάνω κιλά θα παίρνεις και λιποδιαλύτη;

Με καλυψες!:thumbup:

nathanlyk
19-01-12, 13:12
Οχι ρε σεις. Εδω και ενα χρονο δεν παιρνω γραμμαριο.
Απο τοτε που ξεκινησα διατροφη και σοβαρη γυμναστικη δεν εχω προβλημα. Μονο χανω.
Αλλα πιο κατω απο τα 83 κιλα δεν μπορω να παω με διατροφη και γυμναστικη.

giannis64
19-01-12, 17:56
τελικα εγω εδω μεσα μπερδευτικα.

ποιο ειναι το ερωτημα? με ποιον τροπο χανεις πιο ευκολα λιπος - κιλα? η ποιο ειναι το καλυτερο λιποτροπικο?:unsure:

μαλλον θα πρεπει να παραμενουμε ον τοπικ.

Δανάη
19-01-12, 18:25
Προσπαθώ να Αποτρεψω κάποιους (όχι τον nathanlyk αυτός θα το πάρει το χάπι υοτως η άλλως) που περισσότερο κακό μπορεί να πάθουν παρα καλό με αυτά τα χάπια και συστηνω ενα τροπο που πραγματικα δουλευει και την ακούμε και απο πάνω

Αυτό ήταν για μένα περνω το κουβαδακι μου και σε άλλη παραλία δόξα τα Θεό υπάρχουν πολλές

Michaelangelo
19-01-12, 19:10
Δυστυχώς δεν το έχουν δοκιμάσει πολλοί, αλλά σε μένα λειτούργησε με διαφορά καλύτερα από όλα και το πιο δυνατό (και βοθάει πού στην αντοχή στην αερόβια), για πολλοστή φορά το αναφέρω, ήταν το Dexaprine! Ήταν το συμπλήρωμα που με έκανε και συμπάθησα πολύ την iforce (ενώ δεν με κλίκαρε πιο πριν), τη στιγμή που δεν ήθελα να πάρω άλλο Μιτοτροπίν (επίσης πολύ καλό) και με έκανε να ξεκολήσω από τα κιλά που είχα κολλήσει και τα OXY Elite Pro και άλλα δεν με πιάναν απλά!

nathanlyk
20-01-12, 00:34
Χαχαχαχα εχετε πλακα..Το πρωτο post ειναι στο θεμα μου.
Καποιοι ενδιαφερονται μηπως κρυβεται καποιος ανιδεος πισω απο την οθονη και δωσουν πληροφοριες που δεν θα επρεπε ισως και μακαρι να σκεφτοντουσαν ολοι ετσι.
Αν και ειμαι ξεκαθαρος στην ερωτηση μου.
Lipo 6 θα παρω οταν ερθει η ωρα για να μην μακρυγορω και ολα καλα...

Αγαπη παιδια ...μη μας τελειωσει και αυτη.

murder
23-01-12, 18:25
eca!!:thumbup: