PDA

Επιστροφή στο Forum : Bodybuilding.gr Version 2...



Sourlas
22-04-08, 12:20
Αποφάσισα να κάνω ένα δημοψήφισμα να δούμε σε ποιον αρέσει ή δεν αρέσει η ανανεωμένη ιστοσελίδα μας.
Όπως διαπιστώσατε η αλλαγή είναι ριζική, ακόμα και στα λογότυπα.
Περιμένω και σχόλια όποιου ψηφήζει.

Muscleboss
22-04-08, 12:22
όποιος ψηφίσει ας δικαιολογήσει την άποψή του.

ΜΒ

asdf
22-04-08, 12:22
Πολυ καλο διοτι τα ματια μου γινονται τριπουσον με αυτο το μαυρογκρικοκκινο :cursing:

RUHL
22-04-08, 12:30
Ωπα για τι μιλαμε για το φορουμ η για το site(πρωτη σελιδα)????

billys15
22-04-08, 12:32
Εγω διαλεξα "αψογο",γιατι μου αρεσαν πολυ και τα χρωματα και τα logos και το οτι εχετε πολλους αθλητες,και οι φωτος,και και και......Ενα store μενει τωρα και ειμαστε πιο πανω απο perfect :wink:

Gasturb
22-04-08, 13:17
Εγω διαλεξα "αψογο",γιατι μου αρεσαν πολυ και τα χρωματα και τα logos και το οτι εχετε πολλους αθλητες,και οι φωτος,και και και......

+1 :chinese:

ioannis1
22-04-08, 13:19
και εγω συμφωνω με γκας και μπιλυ.δεν ξερω αν και το
φορουμ μπορουσε ναχε αλλα χρωματα.

RUHL
22-04-08, 13:51
Ωπα για τι μιλαμε για το φορουμ η για το site(πρωτη σελιδα)???? :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???:

Muscleboss
22-04-08, 14:01
γενικά ruhl, σχολίασε ότι θες. το χρωμα του φόρουμ θα έχει επιλογές σύντομα, και πιο ανοιχτα χρώματα.

ΜΒ

RUHL
22-04-08, 14:46
Ναι η αρχικη σελιδα δλδ το σιτε πολυ καλο απο τα καλυτερα που εχω δει γενικα ο σχεδιασμος και η γνωση τον ελληνων bbers :thumbup: (καπια στιγμη θα σκαναρω μερικες και θα στις δωσω :green: )

Ε το φορουμ το ειπα μου φενοντε περιεργα τα χρωματα αυτα επειδη τα περισσοτερα φορουμς εχουν αλλα χρωματα γενικα για αυτο μου φενετε λιγο περιεργο






*Κατι επιπλεον ως προς την χρηση μηπως γινετε να βαλετε τα εικονηδια να πεταγοντε εκει που βρησκετε ο κερσορας και οχι τερμα κατω καθε φορα :chinese:

Muscleboss
22-04-08, 14:58
*Κατι επιπλεον ως προς την χρηση μηπως γινετε να βαλετε τα εικονηδια να πεταγοντε εκει που βρησκετε ο κερσορας και οχι τερμα κατω καθε φορα :chinese:

δε το καταλαβα.... :unsure:

ΜΒ

billys15
22-04-08, 15:14
*Κατι επιπλεον ως προς την χρηση μηπως γινετε να βαλετε τα εικονηδια να πεταγοντε εκει που βρησκετε ο κερσορας και οχι τερμα κατω καθε φορα :chinese:

Αυτο ουτε εγω το 'πιασα :?





Ε το φορουμ το ειπα μου φενοντε περιεργα τα χρωματα αυτα επειδη τα περισσοτερα φορουμς εχουν αλλα χρωματα γενικα για αυτο μου φενετε λιγο περιεργο

Ναι αλλα αυτοι που ξεχωριζουν πρεπει να ειναι σε ενα forum που ξεχωριζει.... 8)

(τι ειπα παλι ε :geek: :smash: )

Gasturb
22-04-08, 15:21
:thumbup:

Πριν απαντάω θα περιμενω να απαντάς εσύ για να κερδίζω λίγο χρόνο για το posting :green:



Ωπα για τι μιλαμε για το φορουμ η για το site(πρωτη σελιδα)

φφφφ αυτό το παιδί :banghead: :banghead: :lol: Η ερώτηση αναφέρεται για το site στο οποίο περιέχεται + το forum. Οπότε ο χρωματισμός του όλου site λογικό δεν εινια να ειναι το ίδιο και σε όλες τις υποενοτητες του δλδ αρχική, αθλητές, φόρουμ! :idea: Αρα ολα πανε πλεον πακέτο :army2:

Antonio
22-04-08, 15:30
κι εγώ θεωρώ οτι το νέο site έχει πολύ ωραίο σχεδιασμό τόσο σε χρώματα όσο και σε "αρχιτεκτονική" ας το πούμε έτσι.
Όσον αφορά το φόρουμ και αυτό είναι καλό. θεωρώ οτι το μάυρο είναι λίγο κουραστικό, γιαυτό άλλωστε τα περισσότερα φόρουμ είναι σε άσπρο φόντο, αλλά θεωρώ οτι είναι και θέμα συνήθεια και πώς έτσι ταιριάζουν τα χρώματα με αυτά του site. Δεν ξέρω κατα πόσο είναι σωστό το φόρουμ να έχει άλλο χρώμα από αυτά του site.

TRIANTAFYLLOU
22-04-08, 15:31
Εμένα πάντως μου άρεσε ακόμη και το λογότυπο και το σήμα του σιτε και αν θυμάστε η πρόταση που είχα κάνει μιάς και είναι GR ,ήταν να θυμίζει ελλάδα αυτο φαίνετε σε όλο το μεγαλείο.
γι αυτό και ψήφισα άψογο όσο για τα χρώματα όσο το συνηθίζω μου αρέσει περισότερο δεν ξέρω βέβαια πως θα ήταν με διαφορετική επιλογή αλλά η υπάρχουσα είναι όμορφη και διαφορετική :clap: :clap: :toast:

Gasturb
22-04-08, 15:33
Δεν ξέρω κατα πόσο είναι σωστό το φόρουμ να έχει άλλο χρώμα από αυτά του site.

Αντονιο δεν εινια θέμα αν ειναι σωστό ή όχι απλα καθαρά ομοιομορφίας οπότε κ καλαισθησίας

Muscleboss
22-04-08, 15:38
το θέμα να είναι το φόρουμ άλλο χρώμα από το σιτε θα το δοκιμάσουμε μετά το Πάσχα. ίσως να υπάρχουν επιλογές για τον κάθε χρήστη ξαναλέω.

ΜΒ

RUHL
22-04-08, 15:52
*Κατι επιπλεον ως προς την χρηση μηπως γινετε να βαλετε τα εικονηδια να πεταγοντε εκει που βρησκετε ο κερσορας και οχι τερμα κατω καθε φορα :chinese:

δε το καταλαβα.... :unsure:

ΜΒ


Aς πουμε γραφο μια παραγραφο κτλ κτλ κτλ επειδη οταν τα γραφεις μετα ισως βαλεις κανενα εικονιδιο για να μην παρεξηγηθει κανενας(γινοντε και αυτα :P) και λες κατσε να βαλουμε κανενα εικονηδιο πατας και να εχεις τον κερσορα εκει που θες εσυ αυτα παντα πανε τερμα κατω οποτε αρχηζεις τα copy paste και χανεις ωρα ανα και ειπε ο γκας ειναι μονο 2 sec αλλα επι τα ποστ εκει αριστερα επι τα εικονδια σε καθε ποστ :lol: :green: πολλα sec Μαζευοντε :thumbdown:



:turtle:

KATERINI 144
22-04-08, 22:56
άψογο :army2:

και το σήμα πολύ πετυχημένο.

:army2:

εντιτ: απο πλευρά καλαισθησίας το μαύρο κόκκινο άψογο, αλλά απο πλευρά λειτουργικότητας όντως είναι κουραστικό για τα μάτια.