PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποια θελετε να ειναι τα επόμενα μελη που θα αποκτήσουν rank ;;



Σελίδες : [1] 2

Polyneikos
19-01-12, 23:08
Το δημοψήφισμα αυτο θα λειτουργήσει διαδραστικα κατα ενα τρόπο,δίνωντας ενεργο ρόλο στα μέλη,στο να ψηφίσουν 3 ατομα που πιστευουν ότι πρεπει να παρουν rank. (ειναι ο τιτλος που βρίσκεται κατω από το όνομα μας , π.χ. στον Τασο Green που γραφει The BlackSMith)
Η ψηφοφορία θα ειναι με πολλαπλές επιλογες, ο καθενας δηλαδη θα μπορεί να βαλει όσες επιλογες θελει και ΑΝΟΙΚΤΗ, θα φαίνονται δηλαδη οι επιλογές του καθενός.

Το δημοψήφισμα θα διαρκεσει για 1 ΜΗΝΑ και μετά θα κλείσει. (20.2.2012)
Οι τρείς πρωτοι ,κατόπιν,σε συνεννόηση με την ομάδα διαχείρισης θα επιλέξουν το rank τους.

Eυελπιστουμε στην ωριμότητά των μελών.Αν το τόπικ εκτραχυνθεί για λόγους που δεν φανταζομαι ,γελοιοποιηθεί ή παρει καποια τροπή που δεν είχαμε προβλέψει (π.χ. συνεννοήσεις μεταξύ μελών για ψηφοφορίες,fake λογαριασμοί για να ψηφίζει καποιος τον εαυτό του ) ειναι στην διακριτική μας ευχέρεια να το κλειδώσουμε και να μην το λαβουμε υπόψην μας.

Τα κριτήρια μου στα ονόματα που μπηκαν στο δημοψήφισμα είναι ο αριθμός των ποστς,όσοι δηλαδη είναι ανω των 1500 ποστς αυτη την στιγμή που ανοίγω το δημοψήφισμα ,χωρίς να εξετάζω την συμμετοχή σε συγκεκριμενες ενότητες,ωριμότητα-βαρύτητα ποστς,ηλικία κτλ.
Ατομα που ειχαν rank στο παρελθον και τους αφαιρεθηκε για καποιο λόγο,δεν συμπεριληφθηκαν.
Επίσης ατομα που ναι μεν εχουν τα ποστς αλλα δεν συμμετεχουν ενεργα πλεον,επίσης δεν συμπεριληφθηκαν.

Φυσικα το ωραίο της υπόθεσης θα είναι να δικαιολογουμε τους ψήφους μας,τον λογο δηλαδη που προτιμαμε καποιους,χωρίς να απαιτείται κάτι βαρύγδουπο.;)

ggeorge
19-01-12, 23:30
να μας πειτε και τι θα γραφτει για τον καθενα... :turtle: (να επιλεξουν απο τωρα δηλαδη)

Καλο θα ήταν παντως να λαβετε και τη σοβαροτητα των μηνυματων ;) αλλα και το επιπεδο (σωματικο) των υποψηφιων...

Μονο για τα hot babes εχω καποιον να ψηφίσω... :turtle:

θα ψηφίσω αφου κανω μια γυρα να δω τι γραφει ο καθενας ...
περιμενω και το λαδωμα...

Polyneikos
19-01-12, 23:30
Αν καποιο μελος θελει για δικους του λόγους να εξαιρεθει απο το δημοψήφισμα,να επικοινωνησει μαζί μου με π.μ.
Οι διαχειριστες ΔΕΝ μπορουν να ψηφίσουν,μπορουν όμως να συμμετεχουν στο τοπικ :P

humanoid
19-01-12, 23:31
στον Αντωνη θα θελα να δω κατι για τον κοφτερο του λογο κ ο Lao για τις γνωσεις του σε βιταμινες και πτ αντιστοιχα

Polyneikos
19-01-12, 23:31
να μας πειτε και τι θα γραφτει για τον καθενα... :turtle:

Καλο θα ήταν παντως να λαβετε και τη σοβαροτητα των μηνυματων ;) αλλα και το επιπεδο (σωματικο) των υποψηφιων...

Μονο για τα hot babes εχω καποιον να ψηφίσω... :turtle:

Αυτα τα κριτηρια τα λαμβανουμε οι διαχειριστες υπόψην μας και δινουμε ranks ,χωρίς δημοψήφισμα ;)

ggeorge
19-01-12, 23:34
σωστος...
Να μας πουν οι υποψηφιοι τι θελουν να γραψουν...

Polyneikos
19-01-12, 23:35
Αυτο ας μας το πουν όταν θα βγουν,όποιοι βγουν....:green:

xelashai
19-01-12, 23:36
τον Lao...για τις γνώσεις του για τα συμπληρώματα..
όταν χρειαστηκα βοήθεια για βιταμίνες η απάντηση του ηταν άμεση

72K
19-01-12, 23:37
Αντώνης για ευνόητους λόγους.

exkaliber
19-01-12, 23:38
γιατι εχετε ΟΛΟΙ σας την κακη συνηθεια να γραφεται το nick μου με c?:unsure:

εντιτ: με ποια κριτηρια μπηκαν μονο αυτα τα ονοματα??
λογο παραμονης στο φορουμ??

Polyneikos
19-01-12, 23:40
γιατι εχετε ΟΛΟΙ σας την κακη συνηθεια να γραφεται το nick μου με c?:unsure:

Aναφερεσαι σε καποιον συγκεκριμενα ή απλα φερνεις τεχνηέντως το ονομα σου στην επιφάνεια ; :P:turtle::turtle:

exkaliber
19-01-12, 23:41
βασικα οχι,πολυ συχνα το βλεπω και μου κανει εντυπωση:bbbiceps:

αλλα το τερπνον....:green:

exkaliber
20-01-12, 00:16
εντιτ: με ποια κριτηρια μπηκαν μονο αυτα τα ονοματα??
λογο παραμονης στο φορουμ??

α,το λεει :green:

franky94
20-01-12, 00:20
tolis93 δε το συζηταω!!
Edit:σορυ παιδια τους αλλους δεν σας γνωριζω αρα μονο ψηφιο ο τολης σας εφεγε :P

sofos
20-01-12, 00:24
σωπα ρε πηρα και 2 ψηφους,δε το περιμενα :P:P

COBRA_STYLE
20-01-12, 00:25
και πολυ σου ειναι ρε zyzz lover :green:

exkaliber
20-01-12, 00:27
deluxe,tolis.αντωνης,lila


επειδη θελω να δω τι ρανκ θα βαλουνε

RAMBO
20-01-12, 01:07
θελω Qlimax,deluxe και cobra γιατι βαζει ωραιες φωτο και ασχολειται με ενδιαφερον πραματα οπως εγω

marvin
20-01-12, 01:08
Ψηφισα Λιλα γιατι ειναι γυναικα.Αντωνη και Λεφ γιατι μου αρεσει ο τροπος που γραφουν και exkaliber γιατι ειναι
Ομορφαντρας!!!!!!:turtle::turtle:

Stella
20-01-12, 01:17
Λίλα γιατί τα γράφει ωραία και είναι και μπιλντέρι δυνατό!:thumbup:

tasos2
20-01-12, 01:20
Oσοι ειμαστε στη λιστα ψηφιζουμε ή οχι?

Polyneikos
20-01-12, 01:24
Ναι:thumbup:

sofos
20-01-12, 01:45
ο lao θα βγει :green::turtle:

Polyneikos
20-01-12, 01:46
3 θα βγαλει το δημοψήφισμα...

COBRA_STYLE
20-01-12, 01:48
:(:(:(

sofos
20-01-12, 01:50
3 θα βγαλει το δημοψήφισμα...

α οκ :thumbup:

:(:(:(

εσυ με ψηφησες μαρη στεναχωρημενη?:green::P

sofos
20-01-12, 03:31
Ariel+Qlim4X δε με ψηφησατε :cry::cry:

Devil
20-01-12, 06:27
να σου πω Κωστα δεν με βαζεις και εμενα... λεω να το αλλαξω το officer... να το κανω σεριφης ρε παιδι μου.... δινει και ενα κυρος...:green::turtle:

vaggan
20-01-12, 10:46
εγω τους ψηφισα ολους τους συμμετεχοντες γινεται:turtle::turtle:περιμενω και εγω τις μελλοντικες σας ψηφους:P:P:P:P

tasos2
20-01-12, 12:35
εγω τους ψηφισα ολους τους συμμετεχοντες γινεται

Δεν βοηθαει και σε κατι γιατι το αποτελεσμα θα ειναι παλι το ιδιο ειτε τους ψηφιζες ολους ειτε δεν ψηφιζες κανεναν :P :green:

Eddie
20-01-12, 16:17
Αντωνης και trollila!!!!

:turtle:

ελμερ
20-01-12, 16:24
εγω εχω επιλεξει παραπανω απο 3 ατομα ,γι αυτο δεν θα ψηφισω καθολου......:):welcome:

Polyneikos
20-01-12, 16:30
εγω εχω επιλεξει παραπανω απο 3 ατομα ,γι αυτο δεν θα ψηφισω καθολου......:):welcome:

Ρε σεις ,όσους θελετε ψηφίζετε,απλα εμεις θα δωσουμε σε τρεις rank.Μην σκοτιζεστε για τους ψηφους,καντε το κομματι σας...;)

sofos
20-01-12, 16:32
Ρε σεις ,όσους θελετε ψηφίζετε,απλα εμεις θα δωσουμε σε τρεις rank.Μην σκοτιζεστε για τους ψηφους,καντε το κομματι σας...;)

και μια ψηφο σε μενα απ τον καλικατζαρακο να προστεθει,εστειλε πμ κιολας να με την προσθεσετε γιατι ψηφησε βιαστηκα και του ξεφυγα :sneaky:

Polyneikos
20-01-12, 16:33
Φιλε αυτο δεν παίζει,γιατι θα εχουμε παρατραγουδα.Οτι δείχνει το κοντερ.:green::green:

sofos
20-01-12, 16:35
Φιλε αυτο δεν παίζει,γιατι θα εχουμε παρατραγουδα.Οτι δείχνει το κοντερ.:green::green:

:( καλα σνιφ :P


http://www.youtube.com/watch?v=4d4h16b2_7w


:rolf: αχ ρε QLIMX με κατεστρεψες :rolf:

Chris92
20-01-12, 16:36
cobra για τα υπεροχα ποστ στα hotbabes

Polyneikos
20-01-12, 16:37
Τετοια να του γραφετε να μας στείλει και καμια στο σπίτι :P:P

COBRA_STYLE
20-01-12, 16:55
Τετοια να του γραφετε να μας στείλει και καμια στο σπίτι :P:P

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Αν βγω μεσα στην 3αδα,αυτο θα ειναι το δωρο μου στον εφευρετη αυτου του poll:turtle::turtle::turtle:

θα ειναι το λιγοτερο που μπορω να κανω:rolf:

ελμερ
20-01-12, 16:58
το κλιμα ειναι προεκλογικο......:turtle::welcome:

rey1989
20-01-12, 16:58
tolis , trollila , sofos :turtle:

ήθελα να ψηφίσω και αλλον ενα αλλα δεν κλίκαρα καλα και τώρα.. λος π...λος :green:

marvin
20-01-12, 17:00
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Αν βγω μεσα στην 3αδα,αυτο θα ειναι το δωρο μου στον εφευρετη αυτου του poll:turtle::turtle::turtle:

θα ειναι το λιγοτερο που μπορω να κανω:rolf:


Αυτο θα πει αναγνωριση......:rolf::rolf:

ελμερ
20-01-12, 17:02
cobra και οι ψηφοφοροι σου θα μεινουν στην απ εξω?:green::welcome:

COBRA_STYLE
20-01-12, 17:10
τους ψηφοφορους αστους πανω μου.Θα βγουμε ολοι μαζι εξω και θα τους τακτοποιησω οπως πρεπει:turtle::green:Λεφτα υπαρχουν:green:

αλλα προσεξε,αυτοι που ψηφισανε μονο εμενα...αλλιως δεν εχει νοημα:)

RAMBO
20-01-12, 17:14
cobra αμα μπορεις κανε κατι και για μενα κριμα ειναι κοντα μενω να πεταχτω να βοηθησω...;):bowdown:

stelios17
20-01-12, 17:14
Ψηφισα κομπρα γιατι τη ΤΕΡΑΣΤΙΑ συνεισφορα του στο thread με τα Hot Babes ....
(Οτι ανεβαζει ειναι εγγυηση .... Ολα απο αλλο πλανητη ! :P:P:turtle: )

Τον Lao γιατι συμμετεχει και βοηθαει παααρα πολυ στα threads για βιταμινες και συμπληρωματα.

Και τελος την Lila επειδη γιατι ελπιζω οτι θα βαλει κατι "εξυπνο" ....

Πιστευω οτι στα ονοματα θα επρεπε να ειναι και αυτο του Αντρικου ....
Αν και πολλες φορες εχει την ταση να ειναι εριστικος , πιστευω οτι η αποψεις του ειναι αρκετα ενδιαφερουσες και σχεδον παντα παραθετει πηγες για οτι λεει !!!!

Chris92
20-01-12, 17:21
κομπρα ψηφιστε τα πιπινια προωθηστε!

TEFAAtzis
20-01-12, 17:22
δεν περιμενα να δω καν ψηφο σε μενα γιατι δεν ειμαι τοσο ενεργο μελος οσο αλλα και επισης το τοπικ ουτε που το χα δει μεχρι τωρα που μου ειπε να τον ψηφησω ενα ατομο:green:

COBRA_STYLE
20-01-12, 17:22
Υπομονη λιγα λεπτα και θα δειτε τί ανεβαινει σε λιγα λεπτα.Μονο και μονο γιαυτο θα πρεπε να μπει κοσμος να με ψηφισει:turtle:


δεν περιμενα να δω καν ψηφο σε μενα γιατι δεν ειμαι τοσο ενεργο μελος οσο αλλα και επισης το τοπικ ουτε που το χα δει μεχρι τωρα που μου ειπε να τον ψηφησω ενα ατομο:green:

καλα υπαρχουν τετοια ατομα?:unsure:

TEFAAtzis
20-01-12, 17:25
Υπομονη λιγα λεπτα και θα δειτε τί ανεβαινει σε λιγα λεπτα.Μονο και μονο γιαυτο θα πρεπε να μπει κοσμος να με ψηφισει:turtle:



καλα υπαρχουν τετοια ατομα?:unsure:

ναι ασε ασε,ονομα δεν λεω βεβαια για να μην τον φερω σε δυσκολη θεση αλλα αρχιζει απο C και τελειωνει σε STYLE:unsure:

leftis
20-01-12, 17:48
Lao - Πολύ βοηθητικός και έχει πολλές γνώσεις
Tolis - The CHEF
Sofos - 'Mirer του Zyzz :green:

sofos
20-01-12, 17:51
ναι ασε ασε,ονομα δεν λεω βεβαια για να μην τον φερω σε δυσκολη θεση αλλα αρχιζει απο C και τελειωνει σε STYLE:unsure:

εμενα δε με ψηφησες ουτε και συ?:shock::inandout:

GREEK POWER
20-01-12, 18:03
Επειδη βλεπω αβροτητες και δηθεν υπερανω αντιδρασεις εχω μπερδευτη και δε ξερω ποιον να ψηφισω.......βοηθηστεμε :green:

TEFAAtzis
20-01-12, 18:06
εμενα δε με ψηφησες ουτε και συ?:shock::inandout:

σε ψηφισα ρε παραπονεμενε:P

sofos
20-01-12, 18:07
Επειδη βλεπω αβροτητες και δηθεν υπερανω αντιδρασεις εχω μπερδευτη και δε ξερω ποιον να ψηφισω.......βοηθηστεμε :green:

ολους,γιατι ειμαστε ολοι καλα παιδακια :green::welcome:


σε ψηφισα ρε παραπονεμενε:P

εις ωραιος :thumbup: γιατι καποιοι-καποιες με ξεχασαν :cry:

Titanium
20-01-12, 18:12
Αντωνης και trollila!!!!

:turtle:

Να μη σε ξαναδώ στα μάτια μου προδότη του ελέους...:cyclops::2guns::shoot::box::bodybuilder2:

giannis64
20-01-12, 19:29
παρακολουθουμε μαγαλη μαχη..:turtle:

Chris92
20-01-12, 19:43
θα ταν ντροπη και αισχος ο τολης να μη παρει τιτλο the chef!

ελμερ
20-01-12, 19:46
για τη δευτερη και τριτη θεση γινεται σφαγη......:box::):welcome:

lila_1
20-01-12, 19:48
Ωωωω ωραίο θρέντ :green:

Αλλά λυπάμαι γιατί βλέπω πως η (όποια) συνεισφορά μου στα χοτ δεν αναγνωρίζεται :turtle:
πφφφ

giannis64
20-01-12, 19:52
με τετοιο αβαταρ, μην περιμενεις τιτλο.:P

αλλαξετο επιγοντος..:turtle:

Dreiko
20-01-12, 20:03
:rolf::rolf::rolf:
μερικοι εχετε πολυ γελιο....:thumbup:

sofos
20-01-12, 20:03
θα με φαει ο κομπρα τζαμπα :cry: και θα βγει τριτος :(

COBRA_STYLE
20-01-12, 20:11
τι τζαμπα ρε κακομοιρη,που μου θες και rank

sofos
20-01-12, 20:13
τι τζαμπα ρε κακομοιρη,που μου θες και rank

και τι ρανκ θα βαλεις ρε καλομοιρη?

COBRA_STYLE
20-01-12, 20:16
Αμα βγω,μπορει και να αφησω τους funs απο τα hot babes να αποφασισουν αντι για μενα.:turtle:

sofos
20-01-12, 20:17
Αμα βγω,μπορει και να αφησω τους funs απο τα hot babes να αποφασισουν αντι για μενα.:turtle:

μπω μπω :P μεγαλη η χαρη τους ωρε

pizzass
20-01-12, 20:19
cobra,sofos = λογω γνωσεων και συνεισφορας

lao = σοβαρος,μετρημενος,βοηθητικοτατος(αν υπαρχει κατι τετοιο),παντογνωστης (φωτεινος:green:)

lila = i like her style (γραψιματος)

οσο για τα υπολοιπα παιδια πιστευω οτι ολοι ειναι αξιολογοι ανεξαρτητως αποτελεσματος :thumbup:

Eddie
20-01-12, 20:25
Να μη σε ξαναδώ στα μάτια μου προδότη του ελέους...:cyclops::2guns::shoot::box::bodybuilder2:

Ασε μωρη λουλα που μου θες και ρανκ...εσυ εχεις να μπεις απ την πρωτοχρονια στο φορουμ :turtle:

tolis93
20-01-12, 20:26
cobra μονο κ μονο για να δω κατω απο το ονομα τ "the master model pimp"
ex ετσι γιατι οι ατακες ειναι 1 κ 1
qlimax γιατι το beef killer με τοσο μοσχαρι π τρωει ειναι απλα απαραιτητο κατω απο το ονομα τ
lao γιατι παντα γραφει κ μιλαει σωστα
musclesofshaddow γιατι το the bull κατω απο το ονομα τ ειναι μαστ...
τον εαυτο μας το ψηφιζουμε???

geo28
20-01-12, 20:28
αντωνης και λιλα...nuff said..

beefmeup
20-01-12, 20:29
beef killer

οπα...
δε χωρανε 2 beef σε αυτο το φορουμ..:2guns:
μηπως να κοτουσες το horse killer,γιατι τρωει κ αλογο..?

Giannistzn
20-01-12, 20:30
^ Υπαρχει ηδη 2ος μαζεψε τα οπλα :green:

beefmeup
20-01-12, 20:32
γουατ?
χου?

tolis93
20-01-12, 20:33
οπα...
δε χωρανε 2 beef σε αυτο το φορουμ..:2guns:
μηπως να κοτουσες το horse killer,γιατι τρωει κ αλογο..?

καλα meat killer καλυτερο ε???:green: (παντως 10 κιλα κοτοπουλο σε 1 μηνα δε τα εξαφανιζει κανενας σας ):green::green::green:

Giannistzn
20-01-12, 20:37
γουατ?
χου?

Ελα εδω (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?11155-Καλως-σας-βρηκα-ΝΤΟΥΚΙΑ!&highlight=beefcake) ειναι :turtle:

COBRA_STYLE
20-01-12, 20:38
cobra μονο κ μονο για να δω κατω απο το ονομα τ "the master model pimp"


μιλας πολυ σωστα...αμα βγω θα φερω 12 ατομα παρεα στην ταβερνα σου:P

edit:τα 6 κοριτσια:banana:

beefmeup
20-01-12, 20:39
Ελα εδω (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?11155-Καλως-σας-βρηκα-ΝΤΟΥΚΙΑ!&highlight=beefcake) ειναι :turtle:

ηταν...:green:

ελα ρε,μιλαμε για ενεργα μελη οχι απλα ενα λογαρισμο που εγινε καποτε..:turtle:

το πουλεν μου παντως,παει καλα..:thumbup:

sofos
20-01-12, 20:46
αντε ρε κολλησα στα 13 μας περασε μια λιλα :P ψηφηστε σοφο ναουμ :green::turtle:

Dreiko
20-01-12, 20:53
το πουλεν μου παντως,παει καλα..:thumbup:

και το δικο μου κρατιεται με νυχια και με δοντια....:green:

rey1989
20-01-12, 21:18
παρακολουθώ την μάχη με αγωνία ! ποιοι θα νικήσουν ? ποιοι θα απογοητευτούν και θα κάνουν απόπειρα αυτοκτονίας καταναλώνοντας μεγάλες ποσότητες συμπληρωμάτων ? θα το μάθουμε στις 20/2 !
μέχρι τότε δέχομαι στοιχήματα! ΕΛΑ τωρα που γυρίζει! :turtle:

παιδιά δεν έχει σημασία αν χάσετε , μην τρελαίνεστε , ενας τίτλος είναι! το πολυ πολυ αν δεν τον πάρετε ζωγραφίστε τον με μαρκαδόρο στην οθόνη του pc να τον βλέπετε να σας φύγει ο καημός :green:

luckyseven
20-01-12, 21:36
Ψήφισα 7 άτομα και μετά διάβασα ότι λέτε μέχρι 5 άτομα έκανα πατάτα?
Να πω και εγώ με την σειρά μου ποιούς ψήφισα
Cobra Sofos γιατί είναι ενεργοί

Exkaliber γιατί δίνει μια δικιά του νότα

Tolis93 γιατί του αρέσει το φαί και έχει θέληση

Lao γιατί οι βιταμίνες τον έχουν ανάγκη

Αντώνης γιατί αν κρίνω από το avatar του βλέπει one piece
το οποίο έιναι από τα πιο επιτυχημένα κινούμενα και πριν
λίγο καιρό μυήθηκα και εγώ σε αυτόν τον μαγικό κόσμο και
αρρώστησα και επίσης γιατί μ'αρέσει η πένα και η σκέψη του.

lila_1 γιατί μ'αρέσει απλά και λακωνικά

Polyneikos
20-01-12, 21:47
Δεν είπα μεχρι και 5,μπορεί καποιος να ψηφίσει όσους θελει ;)

Τρολίλα ποιον εννοούμε;:unsure::unsure:

COBRA_STYLE
20-01-12, 22:01
Δεν είπα μεχρι και 5,μπορεί καποιος να ψηφίσει όσους θελει ;)

Τρολίλα ποιον εννοούμε;:unsure::unsure:

η Αλικη ρε...απλα επειδη τρολλαρει μερικες φορες τη βγαλανε ετσι:rolf:

Polyneikos
20-01-12, 22:14
αααααα , οκ :thumbup:

Lao
20-01-12, 23:13
Η ψηφοφορία θα ειναι με πολλαπλές επιλογες, ο καθενας δηλαδη θα μπορεί να βαλει και 5 επιλογες και ΑΝΟΙΚΤΗ, θα φαίνονται δηλαδη οι επιλογές του καθενός.


Ψήφισα 5 άτομα, νόμιζα ότι δεν μπορούσα άλλους. Αν μπορούσα, θα ψήφιζα και άλλους!

Μία συγγνώμη σε όσους φίλους δεν ψήφισα. Sorry guys... :(

Polyneikos
20-01-12, 23:16
Με προβληματισες τωρα και εκανα edit στο πρωτο μου ποστ,δεν το εξεφρασα σωστα και μαλλον το παραδειγμα μου μπερδευει :thumbup:

Lao
20-01-12, 23:19
Με προβληματισες τωρα και εκανα edit στο πρωτο μου ποστ,δεν το εξεφρασα σωστα και μαλλον το παραδειγμα μου μπερδευει :thumbup:

Εντάξει ρε συ, δεν έγινε και τίποτα... σιγά το θέμα. :toast:

Αν και δεν θεωρώ ότι έχω τόσες γνώσεις όσες λέτε, ευχαριστώ όλα τα παιδιά που με ψήφισαν. ;-)

Spyrous
20-01-12, 23:19
Tolis93 lao kalikatsaros exka kai tita :turtle::turtle::turtle:

amateur666
20-01-12, 23:28
Ψήφισα 5 άτομα, νόμιζα ότι δεν μπορούσα άλλους. Αν μπορούσα, θα ψήφιζα και άλλους!

Μία συγγνώμη σε όσους φίλους δεν ψήφισα. Sorry guys... :(

k εγω τ ιδιο επαθα :(

giannis64
20-01-12, 23:28
εγω παλι θα ηθελα να δω ποιοι θα ειναι μεσα στο φορουμ μεχρι το τελος αυτου του τοπικ.

ο ενας εφυγε για εναν μηνα. αρα χανει εδαφος για ρανκ απολες τις αποψεις.

ο επομενος για μπαν ποιος θανε? η πρωτη τετραδα ειναι φαβορη?:green:

edit: βλεπω πολλους που προσπαθουν να δικαιολογηθουν, και γραφουν παπατζιλικια?:green:

jannous44
21-01-12, 01:20
εγω εβαλα μονο τον λαο. πιστευω οτι αξιζει κατι αναλογο με βιταμινες μιας και ασχολειται πολυ με αυτες και μας εχει βοηθησει αρκετα...:thumbup: θα εβαζα και τον κομπρα αλλα μισω τους καμπεριδες ειναι υπουλοι:P

Lao
21-01-12, 01:26
εγω εβαλα μονο τον λαο. πιστευω οτι αξιζει κατι αναλογο με βιταμινες μιας και ασχολειται πολυ με αυτες και μας εχει βοηθησει αρκετα...:thumbup: θα εβαζα και τον κομπρα αλλα μισω τους καμπεριδες ειναι υπουλοι:P

Άμα σου βγει το όνομα...:green:

Από δω και πέρα, θα το ρίξω στα νιτρικά :rolf::rolf::rolf:

tolis93
21-01-12, 01:37
παρακολουθώ την μάχη με αγωνία ! ποιοι θα νικήσουν ? ποιοι θα απογοητευτούν και θα κάνουν απόπειρα αυτοκτονίας καταναλώνοντας μεγάλες ποσότητες συμπληρωμάτων ? θα το μάθουμε στις 20/2 !
μέχρι τότε δέχομαι στοιχήματα! ΕΛΑ τωρα που γυρίζει! :turtle:

παιδιά δεν έχει σημασία αν χάσετε , μην τρελαίνεστε , ενας τίτλος είναι! το πολυ πολυ αν δεν τον πάρετε ζωγραφίστε τον με μαρκαδόρο στην οθόνη του pc να τον βλέπετε να σας φύγει ο καημός :green:

ρε συ...2 τετοιες ατακες στο ιδιο ποστ παρα ειναι.δειξε οικτο. ετσι θα κανω κοιλιακους.θα σε βαζω να ριχνεις ατακες...

κ επι της ευκαιριας ευχαριστω στα παιδια π με ψηφισαν.για τον οποιοδηποτε λογο

vaggan
21-01-12, 11:05
κυρια λιλα βαλε γυναικες να σε ψηφισουν στειλτους πμ κανε τους σηματα καπνου κανε κατι το ρανκ σου θα ηθελα να ηταν iron lila pause:turtle:

lila_1
21-01-12, 11:35
Σιγά μη κάνω και προεκλογική εκστρατεία καλε :turtle:
Κάτι έχω υπόψην μου ωστόσο:green:

Galthazar
21-01-12, 11:48
Επίσης ατομα που ναι μεν εχουν τα ποστς αλλα δεν συμμετεχουν ενεργα πλεον,επίσης δεν συμπεριληφθηκαν.


αυτο για μενα παει? :P:turtle::turtle:

Cobra, sofos και titanium απο μενα....ε τους εχω αδυναμια:green::green:


EDIT: Σορρυ παιδες νομιζα οτι μπορουσαμε να ψηφισουμε το πολυ 3 ατομα!!

vaggan
21-01-12, 11:57
αυτο για μενα παει? :P:turtle::turtle:

Cobra, sofos και titanium απο μενα....ε τους εχω αδυναμια:green::green:


EDIT: Σορρυ παιδες νομιζα οτι μπορουσαμε να ψηφισουμε το πολυ 3 ατομα!!και εγω αυτους συν τον τολη93 και την λιλα αλλα εκανα πατατα και τους ψηφησα ολους:green:

tolis93
21-01-12, 12:48
αντε για να αρχισουμε να μαζευουμε κ καμια ψηφο:green: ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΕ ΨΗΦΗΣΕΙ:green::green::green:

primordial
21-01-12, 12:51
Μήπως να κάναμε κ ένα δημοψήφισμα για το ποιά μέλη θα θέλαμε να "την κάνουν ελαφρά" από εδώ....:green::green::green:.....?????
:evil2::evil2::evil2::evil2::evil2::evil2:...(το 2012 με βρήκε πολύ κακό....:P)

tolis93
21-01-12, 12:53
Μήπως να κάναμε κ ένα δημοψήφισμα για το ποιά μέλη θα θέλαμε να "την κάνουν ελαφρά" από εδώ....:green::green::green:.....?????
:evil2::evil2::evil2::evil2::evil2::evil2:...(το 2012 με βρήκε πολύ κακό....:P)

κατι εχεις μαζι μ εσυ το βλεπω εγω:green:

primordial
21-01-12, 12:55
κατι εχεις μαζι μ εσυ το βλεπω εγω:green:

Εσένα θα σου τα πώ από κοντά...
να το ξέρεις...:welcome:...
(κ όχι δεν είναι απειλή)...:green:

tolis93
21-01-12, 12:57
Εσένα θα σου τα πώ από κοντά...
να το ξέρεις...:welcome:...
(κ όχι δεν είναι απειλή)...:green:

οπα τις...να φοβουμαι???:green: δε μενω μελισσια δε μενω μελισσια:green::green::green:

COBRA_STYLE
21-01-12, 14:06
εγω εβαλα μονο τον λαο. πιστευω οτι αξιζει κατι αναλογο με βιταμινες μιας και ασχολειται πολυ με αυτες και μας εχει βοηθησει αρκετα...:thumbup: θα εβαζα και τον κομπρα αλλα μισω τους καμπεριδες ειναι υπουλοι:P
σκουληκιιιι....θεριζω κοσμο και κοσμακι με το M98:rolf:

αυτο για μενα παει? :P:turtle::turtle:

Cobra, sofos και titanium απο μενα....ε τους εχω αδυναμια:green::green:


EDIT: Σορρυ παιδες νομιζα οτι μπορουσαμε να ψηφισουμε το πολυ 3 ατομα!!
εισαι brotha:green:

giannis64
21-01-12, 14:20
μεγαλη μαχη.
ο βιταμινολογος εχει πλεον ξεφυγει.
η λιλα περασε εναν μπρος απο τον κομπρα, και ο σοφος τον εφτασε.

θα γινει η σφαγη της αλεπους.:P

Tasos Green
21-01-12, 14:27
μεγαλη μαχη.
ο βιταμινολογος εχει πλεον ξεφυγει.
η λιλα περασε εναν μπρος απο τον κομπρα, και ο σοφος τον εφτασε.

θα γινει η σφαγη της αλεπους.:P

εγω πιστευω οτι αυτο το τοπικ ανοίχτηκε γιατι ειχε ο γιαννης όρεξη για ποπ κορν και κοκα κολα.. :green::green:

COBRA_STYLE
21-01-12, 14:29
μεγαλη μαχη.
ο βιταμινολογος εχει πλεον ξεφυγει.
η λιλα περασε εναν μπρος απο τον κομπρα, και ο σοφος τον εφτασε.

θα γινει η σφαγη της αλεπους.:P

πωω τι μ****λοι που ειναι ολοι τους:rolf::P

ελμερ
21-01-12, 14:35
θα φριξει ο λυκος......:):welcome:

lila_1
21-01-12, 14:36
πωω τι μ****λοι που ειναι ολοι τους:rolf::P

Έχουν κρίση ρε τα μέλη!

Ξέρουν να (με) ψηφίζουν το σωστό άτομο:bowdown::green:

GREEK POWER
21-01-12, 14:39
Εγω αμα δε δω φωτο δε ψηφιζω:green:

COBRA_STYLE
21-01-12, 14:40
η καρδια μου μεχρι τον αλλο μηνα θα πηγαινει λες και βλεπω ντερμπυ ΠΑΟ-ΓΑΥΡΟΣ.
Γιατι δεν τη ληγουμε τωρα την ψηφοφορια?:green:Δε νομιζω να υπαρχουν αλλοι να ψηφισουν:turtle:



Εγω αμα δε δω φωτο δε ψηφιζω:green:

εγω εχω βαλει μπολικες στο θεμα με τις φατσουλες.Δε μπορεις να πεις.

giannis64
21-01-12, 14:41
εγω πιστευω οτι αυτο το τοπικ ανοίχτηκε γιατι ειχε ο γιαννης όρεξη για ποπ κορν και κοκα κολα.. :green::green:

κρυβε λογια εσυ...

αν και το αγαπημενο μου ειναι ο χαλικοδρομος.:green:
ριξε μια ματια εκει και δες το τελευταιο ποστ μου!!:P

lila_1
21-01-12, 14:42
Εγω αμα δε δω φωτο δε ψηφιζω:green:
Βάλε φαντασία :turtle:

η καρδια μου μεχρι τον αλλο μηνα θα πηγαινει λες και βλεπω ντερμπυ ΠΑΟ-ΓΑΥΡΟΣ.
Γιατι δεν τη ληγουμε τωρα την ψηφοφορια?:green:Δε νομιζω να υπαρχουν αλλοι να ψηφισουν:turtle:



Εγώ δεν έχω ψηφίσει ακόμα...μουχαχα

beefmeup
21-01-12, 14:43
βεβαια αυτο που δεν ειπε ο θειος πολυνικος ειναι οτι τα ρανκ στα 3 πρωτα μελη θα τα επιλεξουν οι διαχειριστες...

GREEK POWER
21-01-12, 14:44
η καρδια μου μεχρι τον αλλο μηνα θα πηγαινει λες και βλεπω ντερμπυ ΠΑΟ-ΓΑΥΡΟΣ.
Γιατι δεν τη ληγουμε τωρα την ψηφοφορια?:green:Δε νομιζω να υπαρχουν αλλοι να ψηφισουν:turtle:




εγω εχω βαλει μπολικες στο θεμα με τις φατσουλες.Δε μπορεις να πεις.

Και ειναι μολις η δευτερη μερα, σκεψου τι θα γινει προς τα τελη :turtle::turtle::turtle: Εκει να δεις αξια η ψηφος :P

COBRA_STYLE
21-01-12, 14:44
βεβαια αυτο που δεν ειπε ο θειος πολυνικος ειναι οτι τα ρανκ στα 3 πρωτα μελη θα τα επιλεξουν οι διαχειριστες...

μια χαρα το βρισκω...καλυτερο απο το να βαζαμε οι ιδιοι θειε Διονυσε:thumbup:

giannis64
21-01-12, 14:44
Γιατι δεν τη ληγουμε τωρα την ψηφοφορια?:green:Δε νομιζω να υπαρχουν αλλοι να ψηφισουν:turtle:






κατσε ρε κομπρα. εχουμε πει πως η ψηφοφορια θα κρατησει 3 χρονια.

οποτε εχουμε καιρο ακομα.http://64.19.142.11/forum.bodybuilding.gr/images/smilies/asm_tongue.gif_hyuncompressed

GREEK POWER
21-01-12, 14:45
Φανταστικα..........ψηφιζω lila:P

beefmeup
21-01-12, 14:46
κατσε ρε κομπρα. εχουμε πει πως η ψηφοφορια θα κρατησει 3 χρονια.

οποτε εχουμε καιρο ακομα.http://64.19.142.11/forum.bodybuilding.gr/images/smilies/asm_tongue.gif_hyuncompressed

νομιζω οτι ο λιακοπουλος κατι ειχε δει στις προφητειες για αυτο..:turtle:

Dreiko
21-01-12, 14:47
κατσε ρε κομπρα. εχουμε πει πως η ψηφοφορια θα κρατησει 3 χρονια.

οποτε εχουμε καιρο ακομα.http://64.19.142.11/forum.bodybuilding.gr/images/smilies/asm_tongue.gif_hyuncompressed

γιαννη εγω νομιζα 2 ηταν.....:unsure:
3 ισως ειναι πολλα ρε συ...:green:

lila_1
21-01-12, 14:51
Φανταστικα..........ψηφιζω lila:P
Έεεετσι,,ξέρεις να διαλέγεις! :green::turtle:

tolis93
21-01-12, 14:51
Γιατι δεν τη ληγουμε τωρα την ψηφοφορια?

παω να ανοιξω 30-40 λογαριασμους να δεις για το ποτε παιζουν ψηφοι:green: εεεχουμε ακομα.;)

COBRA_STYLE
21-01-12, 15:01
Φανταστικα..........ψηφιζω lila:P


Έεεετσι,,ξέρεις να διαλέγεις! :green::turtle:

μαλλον δεν ξερει τι παει να κανει...ξανασκεψου το greek.Δεν εχεις ιδεα περι τινος προκειται:turtle:

GREEK POWER
21-01-12, 15:04
μαλλον δεν ξερει τι παει να κανει...ξανασκεψου το greek.Δεν εχεις ιδεα περι τινος προκειται:turtle:

Εδω παντρευτικα ρε συ .......αυτο θα με πειραξει :P

giannis64
21-01-12, 15:08
να εχετε τον νου σας οποιος πιαστει να κανει αλλον λογαριασμο, θα παρει μπαν για παντα.

beefmeup
21-01-12, 15:11
κ που να ανοιξει κ η αλλη δημοκοπηση για το ποιος θελετε να γινει νεος οφισερ..

προβλεπω νεκρους,δηλητηριασμους μετξυ των μελων απο φαι/συμπληρωματα κλπ..
κ μετα θα παιξουμε πραγματικα την νυχτα στο παλερμο..:turtle:

@κομπρα μ αρεσει ρε συ που ολο κραζεις τους αλλους κ τον σοφο οτι γλυφουν..:green:
αν το θεμα αυτο ηταν γκομενα θα ειχε λιωσει απο το γλυψεγλυψε που εχεις κανει εδω μεσα..:turtle:

TheWorst
21-01-12, 15:11
Πολυ ενδιαφερον τοπικ.Χαχ , δε ξερω ποιον να ψηφησω..Ειναι παρα πολλα ατομα :green:

EDIT: Καποιοι βλεπω εχουν ψηφησει απειρες φορες . Εμενα με αφηνει να ψηφησω μονο εναν

COBRA_STYLE
21-01-12, 15:13
κ που να ανοιξει κ η αλλη δημοκοπηση για το ποιος θελετε να γινει νεος οφισερ..

προβλεπω νεκρους,δηλητηριασμους μετξυ των μελων απο φαι/συμπληρωματα κλπ..
κ μετα θα παιξουμε πραγματικα την νυχτα στο παλερμο..:turtle:

@κομπρα μ αρεσει ρε συ που ολο κραζεις τους αλλους κ τον σοφο οτι γλυφουν..:green:
αν το θεμα αυτο ηταν γκομενα θα ειχε λιωσει απο το γλυψεγλυψε που εχεις κανει εδω μεσα..:turtle:

ελληνας πολιτικος αγορινα:sneaky:το ειπε και ο ελμερ:green:

Polyneikos
21-01-12, 15:14
να εχετε τον νου σας οποιος πιαστει να κανει αλλον λογαριασμο, θα παρει μπαν για παντα.

Το εχω προβλέψει και αυτο..:thumbup:
Λογαριασμοι που θα γινουν μετα το ανοιγμα της δημοσκόπησης,η ψηφος τους δεν θα υπολογιστει....Θα ειναι πολυ νεοι για να κρίνουν ;)

Polyneikos
21-01-12, 15:14
Πολυ ενδιαφερον τοπικ.Χαχ , δε ξερω ποιον να ψηφησω..Ειναι παρα πολλα ατομα :green:

EDIT: Καποιοι βλεπω εχουν ψηφησει απειρες φορες . Εμενα με αφηνει να ψηφησω μονο εναν


Σε λίγο θα σου ερθουν πολλα πμ :P

beefmeup
21-01-12, 15:15
Πολυ ενδιαφερον τοπικ.Χαχ , δε ξερω ποιον να ψηφησω..Ειναι παρα πολλα ατομα :green:

EDIT: Καποιοι βλεπω εχουν ψηφησει απειρες φορες . Εμενα με αφηνει να ψηφησω μονο εναν

οχι ρε συ..οσους θες ψοφας..:turtle:

Polyneikos
21-01-12, 15:17
EDIT: Καποιοι βλεπω εχουν ψηφησει απειρες φορες . Εμενα με αφηνει να ψηφησω μονο εναν

Αυτο που λες δεν παίζει...Μαλλον ψηφισες το εναν,καταχωρηθηκε και θες να ψηφίσεις και αλλους.Τα τσεκαρισματα θα πρεπει να ειναι παραλληλα και η καταχωρηση μια φορα..
Εκτος αν το εριξες μονοκουκι και δικαιολογείς τα αδικαιολόγητα ;)

GREEK POWER
21-01-12, 15:18
Το σωστο θα ηταν οι προτεινομενοι να μην περναν μερος στο τοπικ :thumbup:

TheWorst
21-01-12, 15:22
Αχα ,οκ :green: Ψηφηζουμε μονο μια φορα.Θα ηθελα να δω τον Αντωνη και τον Qlix4 ,αλλα μπορεσα ψηφησα μονο τον εναν.
Ετσι κι αλλιως και να βγω εγω με ρανκ , θα βγω με αρνητικο ρανκ , οποτε ασ'το καλυτερα .. :green:

Polyneikos
21-01-12, 15:23
Το σωστο θα ηταν οι προτεινομενοι να μην περναν μερος στο τοπικ :thumbup:

Ενταξει,αυτο δεν μπορεί να σου δωσει κατι παραπανω από 1 ψηφο.Εξαλλου ειναι θεμα τακτ,στο αν θα ψηφίσεις τον ευατο σου ή όχι ;)

ελμερ
21-01-12, 15:25
αμα γινει ψηφοφορια για officer θα γινει σφαγη.....δηλητηριασμενα φαγητα,ενεδρες σε ανταγωνιστες (σαν τη λαμψη καπως ):sneaky::sneaky::rolf::rolf::welcome:

Dreiko
21-01-12, 15:30
Ενταξει,αυτο δεν μπορεί να σου δωσει κατι παραπανω από 1 ψηφο.Εξαλλου ειναι θεμα τακτ,στο αν θα ψηφίσεις τον ευατο σου ή όχι ;)

ακριβως αυτο...:thumbup:

Titanium
21-01-12, 16:29
Ασε μωρη λουλα που μου θες και ρανκ...εσυ εχεις να μπεις απ την πρωτοχρονια στο φορουμ :turtle:
Ναι ρε απο την πρωτοχρονιά εχω να μπω...Και μπήκα μονο και μονο για να πω χρόνια πολλά σε εσενα και εσυ με πετάς σαν στημένη γκρειπφρουτοκουπα...:turtle:

αυτο για μενα παει? :P:turtle::turtle:

Cobra, sofos και titanium απο μενα....ε τους εχω αδυναμια:green::green:


EDIT: Σορρυ παιδες νομιζα οτι μπορουσαμε να ψηφισουμε το πολυ 3 ατομα!!

Ευχαριστώ ρε φιλε νασε καλα...Οχι σαν τον άλλων τον αχαΐρευτο...:turtle:

vaggan
22-01-12, 10:17
εγω για να παρω ρανκ χωρις ψηφοφορια ποιον πρεπει να λαδωσω?:μου αρεσει το the peacemaker!αν δεν σας κανει κοπος μπορειτε να μου το κοτσαρε εκει πανω?θελω και εγω ρανκ το ειχα ανοιξει και θεμα :P:P:P

GREEK POWER
22-01-12, 11:34
Ο crased με 37 ποστ εχει ειδη παρει rank χαχαχαχα. Σκοτωθειτε εσεις:P

tolis93
22-01-12, 16:39
εγω για να παρω ρανκ χωρις ψηφοφορια ποιον πρεπει να λαδωσω?:μου αρεσει το the peacemaker!αν δεν σας κανει κοπος μπορειτε να μου το κοτσαρε εκει πανω?θελω και εγω ρανκ το ειχα ανοιξει και θεμα :P:P:P

δε θελει λαδωμα.γλυψιμο θελει.τσεκαρε

polyneikos ti φετες φωτο ειναι αυτη? πωπω motivation pav για προπονηση:green:

mitsoulas
23-01-12, 15:26
Tι ενδοιαφερει τα μελη τωρα για το ποιος θα παρει τον τιμητικο τιτλο :???: εγω προσωπικα χεστηκ@ και συγγνωμη δηλαδη αλλα αν θελετε τοσο πολυ τον τιτλο ας μου στηλετε προσωπικο μυνημα και να μου εξηγειτε τους λογους για τον οποιο τον θελετε. Αλλαξα τους κανονες :-D

beefmeup
23-01-12, 15:37
Tι ενδοιαφερει τα μελη τωρα για το ποιος θα παρει τον τιμητικο τιτλο :???: εγω προσωπικα χεστηκ@ και συγγνωμη δηλαδη αλλα αν θελετε τοσο πολυ τον τιτλο ας μου στηλετε προσωπικο μυνημα και να μου εξηγειτε τους λογους για τον οποιο τον θελετε. Αλλαξα τους κανονες :-D

μητσουλα,κοιτα να δεις...
οποια μελη παρουν τιμητικο τιτλο,θα απολαμβανουν απο μια κοπελια απο τα hot babe,μια φορα τον μηνα...ειναι καθιερωμενο χρονια τωρα..
στην περιπτωση βεβαια που βγει η κορασιδα της δημοσκοπισης με τιμητικο τιτλο,θα απολαμβανει καθε μηνα μια επισκεψη απτον beef..

οποτε καταλαβαινεις τωρα γιατι τους καιει αμφοτερους..

οποτε να ψηφισεις την κορασιδα...ε?

vaggan
23-01-12, 15:53
Ο crased με 37 ποστ εχει ειδη παρει rank χαχαχαχα. Σκοτωθειτε εσεις:Pπου το ειδες αυτο αμα ειναι να ξεκινησω απεργια πεινας:shock:

Giannistzn
23-01-12, 15:58
μητσουλα,κοιτα να δεις...
οποια μελη παρουν τιμητικο τιτλο,θα απολαμβανουν απο μια κοπελια απο τα hot babe,μια φορα τον μηνα...ειναι καθιερωμενο χρονια τωρα..
στην περιπτωση βεβαια που βγει η κορασιδα της δημοσκοπισης με τιμητικο τιτλο,θα απολαμβανει καθε μηνα μια επισκεψη απτον beef..

οποτε καταλαβαινεις τωρα γιατι τους καιει αμφοτερους..

οποτε να ψηφισεις την κορασιδα...ε?

Αυτο δεν αναφερθηκε πουθενα, ηταν αποκρυψη πληροφοριων! Κατι μου λεει οτι ο πολυνεικος και ο κομπρας συνομοτουν για τα χοτ και κρυβουν λογια, απαιτω να συμετεχω και εγω! :P:P

mitsoulas
23-01-12, 16:15
:lol::lol: ενταξει beefmeup θα ψηφισω την κορασιδα.

lila_1
23-01-12, 16:24
θα απολαμβανει καθε μηνα μια επισκεψη απτον beef..


Πάλι εκπορνεύεσαι εσύ? Νισάφι πια αυτή η κατάσταση!

Titanium
23-01-12, 16:26
Βασικά ρε παιδιά να ρωτήσω κατι και εγω...
Για ποιο πράγμα γίνετε ψηφοφορία ανάμεσα στα συγκεκριμένα άτομα?
Γτ απλά δεν διαλέγατε οι μοντς αυτους που νομίζετε όπως γινόταν πάντα?
Ηταν πολυ οι υποψήφιοι και δεν μπορούσατε να διαλέξετε?:unsure:

beefmeup
23-01-12, 16:26
Πάλι εκπορνεύεσαι εσύ? Νισάφι πια αυτή η κατάσταση!

λαθος..αφιλοκερδως το κανω..
ξερω..ξερω...ειμαι μεγαλη καρδια τελικα..

lila_1
23-01-12, 16:28
:lol::lol: ενταξει beefmeup θα ψηφισω την κορασιδα.

Πρόσεχε γιατί τον βλέπω πολύ διαθέσιμο για "ευχαριστήριες κινήσεις"..γιου νόου..! Θα έρθει αναπάντεχα μια μέρα να σου χτυπίσει κουδούνι..Μην ανοίξεις!
:green::turtle:
Α να! Το παραδέχεται και απο πάνω!!!

COBRA_STYLE
23-01-12, 16:37
μητσουλα,κοιτα να δεις...
οποια μελη παρουν τιμητικο τιτλο,θα απολαμβανουν απο μια κοπελια απο τα hot babe,μια φορα τον μηνα...ειναι καθιερωμενο χρονια τωρα..
στην περιπτωση βεβαια που βγει η κορασιδα της δημοσκοπισης με τιμητικο τιτλο,θα απολαμβανει καθε μηνα μια επισκεψη απτον beef..

οποτε καταλαβαινεις τωρα γιατι τους καιει αμφοτερους..

οποτε να ψηφισεις την κορασιδα...ε?

Λυπουμαστε πολυ αλλα οι mods δεν εχουν καμια σχεση με αυτο.Ο,τι γινει, θα ειναι μεταξυ των υποψηφιων.

Αλλα επειδη χαριζει η ομαδα,θα σου κρατησω βιντεακι εσενα:green::turtle:

beefmeup
23-01-12, 16:45
ασε κρατα το βιντεο με τα στρουμφακια για σενα...:P

οταν θα βγεις 4ος θα σου κανω δωρο μισο κιλο πρωτεινη για να μην εχουμε νεκρους,διαμαρτυριες με πανο στο συνταγμα κλπ..:green::turtle:

COBRA_STYLE
23-01-12, 16:49
Καλα εγω μονο και μονο λογω αρχαιοτητας θα'πρεπε να ειχα rank αλλα τεσπα.:green:

Τί 4ος ρε,μεσα στην 3αδα θα τερματισω.Eχουμε δρομο,θα τα καταφερει ο cobra:turtle:

Lao
23-01-12, 17:11
Lao γιατί οι βιταμίνες τον έχουν ανάγκη


Χαχαχαχα τώρα είδα αυτό το post!

Μου θύμισε τα ανέκδοτα με τον Τσακ Νόρις... «Ο Lao δεν έχει ανάγκη τις βιταμίνες... εκείνες τον έχουν!»

αχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα :rolf::rolf::rolf:

GREEK POWER
23-01-12, 18:11
Καλα ο cobra μεχρι να τελειωσει η ψηφ/ρια θα ανεβασει οτι hot υπαρχη στο νετ ,θυληκο ρουθουνι δεν θα αφησει μεχρι και τη Σαπφο Νοταρα στα νιατα της............:P

COBRA_STYLE
23-01-12, 18:28
οχι νταξ ειπαμε...αυτο το κανω απο κεφι και μερακι:green:

vaggan
23-01-12, 20:34
και εγω ειμαι της αποψης οτι οποιος πιανει τα 1500 ποστ πρεπει να παιρνει το ρανκ τιμης ενεκεν για το χρονο που εχει διαθεσει στο φορουμ ρε γαμωτο:turtle::turtle::rolf:δεν βρισκω λογο στην ψηφοφορια

Titanium
23-01-12, 22:43
και εγω ειμαι της αποψης οτι οποιος πιανει τα 1500 ποστ πρεπει να παιρνει το ρανκ τιμης ενεκεν για το χρονο που εχει διαθεσει στο φορουμ ρε γαμωτο:turtle::turtle::rolf:δεν βρισκω λογο στην ψηφοφορια

Εγώ αυτό το ειπα γτ δεν θεωρώ και κάτι το σημαντικό και με την ψηφοφορία το κάνετε λες και τι είναι...
Χωρείς παριξιγιση πάντα...
Αλλα ας πουμε ο Cobra εχει 4 χρονια στο φορουμ...
Δεν μπορει αν θελει να του βάλετε ενα ρανκ?
Το λεω γιατι εχω δει αλλα μελοι να περνουν πολυ γρήγορα ρανκ και με λιγα μνματα αρα δεν ειναι και τοσο σημαντικο αποτι φενετε...:unsure:

Αντωνης
23-01-12, 23:21
Το λεω γιατι εχω δει αλλα μελοι να περνουν πολυ γρήγορα ρανκ και με λιγα μνματα αρα δεν ειναι και τοσο σημαντικο αποτι φενετε...:unsure:

Αυτο ακριβως.Το παραδοξο ειναι πως μου ειπανε καποιοι επειδη δεν γραφω στο θρεντ(παντα σε φιλικο κλιμα εννοειται) ''ελα ρε συ μην το παιζεις υπερανω''..Μα ερωτω,σε τι ακριβως να το παιξω υπερανω?
Εκτος αυτου,ακομα και κατι ''σημαντικο'' να παιζοτανε οπως π.χ θεση officer,δεν σημαινει οτι ''το παιζει υπερανω'' οποιος δεν επιδιδεται σε,ας τις πουμε αμφιλεγομενες(για να μην θιξουμε προσωπα και καταστασεις που λεει κ ο λατρεμενος Πρετεντερης),συμπεριφορες

Κατα τα αλλα το θρεντ και η ολη κατασταση ειναι αρκετα διασκεδαστικα,οπως εγραψε και ο Βαγγελης σε ενα προηγουμενο ποστ του.

Dreiko
23-01-12, 23:24
ο λατρεμενος Πρετεντερης


τον γλοιωδη τωρα τι τον ανεφερες..???:puke:
καλα δε περναγαμε???:turtle:

Αντωνης
23-01-12, 23:29
Α ολα κ ολα!Απ αυτον εμαθα πρωτα οτι ενα μεγαλο ποσοστο του χρεους δημιουργηθηκε απο τους δημοσιους υπαλληλους!!Εγω τα ατομα που με φωτιζουν με γνωση και συνειδηση δεν τα ξεχναω!!


Θα ελεγα και τον Κανακη αλλα αυτος ηρθε δευτερος:turtle:

luckyseven
24-01-12, 00:41
Χαχαχαχα τώρα είδα αυτό το post!

Μου θύμισε τα ανέκδοτα με τον Τσακ Νόρις... «Ο Lao δεν έχει ανάγκη τις βιταμίνες... εκείνες τον έχουν!»

αχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα :rolf::rolf::rolf:

Χαίρομαι που σου άρεσε όντως με το σκεπτικό τσακ νόρις το έγραψα απλά το προσάρμοσα πάνω σου.

Α ολα κ ολα!Απ αυτον εμαθα πρωτα οτι ενα μεγαλο ποσοστο του χρεους δημιουργηθηκε απο τους δημοσιους υπαλληλους!!Εγω τα ατομα που με φωτιζουν με γνωση και συνειδηση δεν τα ξεχναω!!


Θα ελεγα και τον Κανακη αλλα αυτος ηρθε δευτερος:turtle:

Έχεις διεστραμένα γούστα αδερφέ να το κοιτάξεις μήπως σ'αρέσει και ο χασαπόπουλος λέω εγώ ε?

Καραφλό Ακτινίδιο
24-01-12, 08:50
Ψηφισα
Κόμπρα , γιατί ανοιγει το μάτι
Τολη , γιατί ανοιγει την όρεξη
Λίλα , γιατί ανοιγει το στόμα της και όλοι τρέχουν να κρυφτούν (να και το αερόβιο)
και εξκαλιμπερ και ντελουξ , γιατί έτσι μου ήρθε πάνω στην τρέλα, τέλος

tolis93
24-01-12, 13:18
Ψηφισα
Κόμπρα , γιατί ανοιγει το μάτι
Τολη , γιατί ανοιγει την όρεξη
Λίλα , γιατί ανοιγει το στόμα της και όλοι τρέχουν να κρυφτούν (να και το αερόβιο)
και εξκαλιμπερ και ντελουξ , γιατί έτσι μου ήρθε πάνω στην τρέλα, τέλος

thnx. και για αυτο π πραγματικα χερομαι ειναι οτι δν εχω στειλει πμ σε κανεναν. ειμαι δν ειμαι στη 3αδα δε με ενδιαφερει εφοσον ξερω πως εχω κερδισει τη συμπαθεια καποιων ατόμων εδω μεσα:toast:

GREEK POWER
24-01-12, 13:25
Το συζητας ? εδω αμα ειχε προχωρισει λιγο ακομα η κρηση ....μεχρι και μοντ:P

tolis93
24-01-12, 13:29
Το συζητας ? εδω αμα ειχε προχωρισει λιγο ακομα η κρηση ....μεχρι και μοντ:P

ban θα ετρωγα αν ανοιγα την ορεξη και δεν επαιζε φαγητο:green:

lila_1
24-01-12, 13:33
thnx. και για αυτο π πραγματικα χερομαι ειναι οτι δν εχω στειλει πμ σε κανεναν. ειμαι δν ειμαι στη 3αδα δε με ενδιαφερει εφοσον ξερω πως εχω κερδισει τη συμπαθεια καποιων ατόμων εδω μεσα:toast:

Γιατί ποιος στέλνει πμ?

tolis93
24-01-12, 13:35
Γιατί ποιος στέλνει πμ?

απο οσο ακουγεται πολλοι στελνουν πμ του στυλ ψηφησε με ψηφησε με.δν ειπα για καποιο συγκεκριμενο προς θεου.απλα μ ρθαν κ μενα μερικα.κ οπως ειπε κ καποιος πιο πανω "θα αρχισουν να ρχονται τα πμ σιγα σιγα" η κατι τετοιο.κατι θα ξερε

lila_1
24-01-12, 13:38
:rolf::rolf:
Και γιατί να ψηφίσει κανείς κάποιον που θα του στείλει πμ "ψηφισέ με" ?

Εκτός αν δίνει περίεργα ανταλλάγματα....σαν τον beef :turtle::turtle:

tolis93
24-01-12, 13:42
:rolf::rolf:
Και γιατί να ψηφίσει κανείς κάποιον που θα του στείλει πμ "ψηφισέ με" ?

Εκτός αν δίνει περίεργα ανταλλάγματα....σαν τον beef :turtle::turtle:

συνηθως το σκεπτικο του ελληνα ειναι το εξης " εχω 5 ψηφους τον 1 μου το ζητησαν η τους 2.εγω απο τα ατομα π ειναι να ψηφισστουν θελω να ψηφισω 2.ας χαρισω τους αλλους 2-3 σιγα χαμενοι θα πανε"
οσο για τον beef...παιδια μη καρφωνεστε παιζει να ναι κανενας καμουφλαρισμενος εδω απο ηθων οκανα αστυνομιες γενικοτερα:green:

Madd_Chadd
24-01-12, 13:43
Αντωνη και Lao.


End of story.

Polyneikos
24-01-12, 23:05
Kαποιοι μου εχουν πει βαλε μου μια ψήφο,γιατι ο ταδε μου είπε ότι προσπαθησε να με ψηφίσει και τελικα κατι εγινε και δεν μπήκε (:P) η ψηφος του για μενα και εστειλε πμ στον administrator.....Παιδια,αληθεια τα πιστευετε αυτα;Εγω παντως δεν εχω λαβει κανενα τετοιo μηνυμα ,μην δουλευόμαστε και μεταξύ μας..
Αν καποιος λεει ότι ηθελε να σας ψηφίσει αλλα το φόρουμ κρεμασε εκεινη την ωρα και τον εμπόδισε,πιθανον σας δουλευει...
Ενα χαβαλετζίδικο τόπικ ανοίξαμε,μερικοι που να βαζαν και αληθινη υποψηφιότητα τι τερτίπια θα κανανε,,:green:

Titanium
24-01-12, 23:08
Kαποιοι μου εχουν πει βαλε μου μια ψήφο,γιατι ο ταδε μου είπε ότι προσπαθησε να με ψηφίσει και τελικα κατι εγινε και δεν μπήκε (:P) η ψηφος του για μενα και εστειλε πμ στον administrator.....Παιδια,αληθεια τα πιστευετε αυτα;Εγω παντως δεν εχω λαβει κανενα τετοιo μηνυμα ,μην δουλευόμαστε και μεταξύ μας..
Αν καποιος λεει ότι ηθελε να σας ψηφίσει αλλα το φόρουμ κρεμασε εκεινη την ωρα και τον εμπόδισε,πιθανον σας δουλευει...
Ενα χαβαλετζίδικο τόπικ ανοίξαμε,μερικοι που να βαζαν και αληθινη υποψηφιότητα τι τερτίπια θα κανανε,,:green:

Χοαοχαοχοαοχαοχοαοχαοχοαχοα:bowdown::bowdown::bowdown:
Αυτα ειναι...:bowdown::bowdown::bowdown::green:

COBRA_STYLE
24-01-12, 23:14
καλα οντως αυτη η ραδιο αρβυλα με τα υποτιθεμενα μηνυματα για ψηφους κτλ καταντα εκνευριστικη.:banghead:

Polyneikos
24-01-12, 23:18
Εγώ αυτό το ειπα γτ δεν θεωρώ και κάτι το σημαντικό και με την ψηφοφορία το κάνετε λες και τι είναι...
Χωρείς παριξιγιση πάντα...
Αλλα ας πουμε ο Cobra εχει 4 χρονια στο φορουμ...
Δεν μπορει αν θελει να του βάλετε ενα ρανκ?
Το λεω γιατι εχω δει αλλα μελοι να περνουν πολυ γρήγορα ρανκ και με λιγα μνματα αρα δεν ειναι και τοσο σημαντικο αποτι φενετε...:unsure:

Το rank δεν σημαίνει απαραίτητα το πόσο σπουδαίος ειναι καποιος,πόσα κιλα μυς ή πόσες εγκυκλοπαίδεις bbing εχει διαβασει ή ότι εχει το respect όλου του φόρουμ...
Σιγουρα rank μπαίνουν και για αυτους τους λόγους,αλλα κατα τα αλλα δεν σημαινει απαραίτητα ότι ειναι ενας φόρος τιμής αλλά κατι που να χαρακτηρίζει τον τρόπο γραφής του ή τα ποστς του,π.χ....
Το εν λόγω τόπικ γινεται έτσι ώστε τα μελη να αποτυπώσουν τις προτιμήσεις του,που το εξηγησα απ΄οτην αρχή ότι δεν εχουν να κανουν με Bbing κριτήρια,χρονια παραμονής,ενότητες συμμετοχής...
Απλα για τυπικους λόγους μπήκε ενα κριτήριο,το οποιο συγκεκριμενα ήταν τα 1500 ποστς.
:welcome:

sofos
24-01-12, 23:26
Kαποιοι μου εχουν πει βαλε μου μια ψήφο,γιατι ο ταδε μου είπε ότι προσπαθησε να με ψηφίσει και τελικα κατι εγινε και δεν μπήκε (:P) η ψηφος του για μενα και εστειλε πμ στον administrator.....Παιδια,αληθεια τα πιστευετε αυτα;Εγω παντως δεν εχω λαβει κανενα τετοιo μηνυμα ,μην δουλευόμαστε και μεταξύ μας..
Αν καποιος λεει ότι ηθελε να σας ψηφίσει αλλα το φόρουμ κρεμασε εκεινη την ωρα και τον εμπόδισε,πιθανον σας δουλευει...
Ενα χαβαλετζίδικο τόπικ ανοίξαμε,μερικοι που να βαζαν και αληθινη υποψηφιότητα τι τερτίπια θα κανανε,,:green:

αφου εμενα αυτο μου το πε ο qlim4x που να ξερα οτι λεει ψεματα,μαντης ειμαι?:unsure:

Polyneikos
25-01-12, 00:43
Εγω δεν είπα εσένα,εσυ γιατί λες ονόματα;:P

COBRA_STYLE
25-01-12, 00:45
ειναι αγαθός,γιαυτο:thumbup:

:turtle::turtle:

Polyneikos
25-01-12, 01:30
http://planetsmilies.net/obscene-smiley-7250.gifhttp://planetsmilies.net/obscene-smiley-7250.gif

sofos
25-01-12, 02:27
ειναι αγαθός,γιαυτο:thumbup:

αχουυυυ :^^::P

:turtle::turtle:


Εγω δεν είπα εσένα,εσυ γιατί λες ονόματα;:P

ααα καταλαβα το κανανε πολλοι :P κακο συνηθειο


http://planetsmilies.net/obscene-smiley-7250.gifhttp://planetsmilies.net/obscene-smiley-7250.gif

:green:

Dimitrios
27-01-12, 02:24
O mantus3 για να μπορεί να μπανάρει εμένα και τον Cobra επειδή κάνουμε παραγγελίες απ' έξω και δεν στηρίζουμε το μαγαζί του..χαχα:turtle::turtle::turtle:

sTeLaKoS
27-01-12, 02:38
O mantus3 για να μπορεί να μπανάρει εμένα και τον Cobra επειδή κάνουμε παραγγελίες απ' έξω και δεν στηρίζουμε το μαγαζί του..χαχα:turtle::turtle::turtle:


Έχεις ινφράξιον. Σε είχα προειδοποιήσει και το συνέχισες.



Dimitrios και mantus3 επόμενο μήνυμα σε αυτό το ύφος θα επιφέρει ποινή.

Μόνο ον τόπικ ποστ από εδώ και κάτω.

Dimitrios
27-01-12, 02:52
Έχεις ινφράξιον. Σε είχα προειδοποιήσει και το συνέχισες.

Έχεις δίκιο. :toast:

Konstantinos!
27-01-12, 03:54
λιλα,σοφος,αντωνης,κομπρα,λαο λόγω ωριμότητας ποστ :p

lila_1
27-01-12, 11:40
λιλα,σοφος,αντωνης,κομπρα,λαο λόγω ωριμότητας ποστ :p

Ε τώρα τί να σου πω...έχεις μπλέ3ει τις σταφίδες με τους ανανάδες....τι δουλειά έχει ο σοφός και ο κόμπρα δίπλα στις λέξεις "ωριμότητα ποστ"
Είναι πιο παράνομο και από τη διαίρεση με το 0....
:turtle:

marvin
27-01-12, 12:17
Ε τώρα τί να σου πω...έχεις μπλέ3ει τις σταφίδες με τους ανανάδες....τι δουλειά έχει ο σοφός και ο κόμπρα δίπλα στις λέξεις "ωριμότητα ποστ"
Είναι πιο παράνομο και από τη διαίρεση με το 0....
:turtle:


:bowdown::bowdown::rolf::rolf::rolf::rolf:

COBRA_STYLE
27-01-12, 13:39
Ε τώρα τί να σου πω...έχεις μπλέ3ει τις σταφίδες με τους ανανάδες....τι δουλειά έχει ο σοφός και ο κόμπρα δίπλα στις λέξεις "ωριμότητα ποστ"
Είναι πιο παράνομο και από τη διαίρεση με το 0....
:turtle:

οmg τι λεει το γεννημενο troll:shock::shock:

u mirin?

Konstantinos!
27-01-12, 14:23
Εγώ δεν ξέρω τίποτα,μια καλή κουβέντα είπα να πω και αυτή ξινή βγήκε :P

sofos
27-01-12, 15:33
οmg τι λεει το γεννημενο troll:shock::shock:

u mirin?

εισαι αδερφος ειπαμε :green::toast:

COBRA_STYLE
27-01-12, 15:47
ειμαι 3ος και πεταω απο χαρα:green::turtle:


ευχαριστω πολυ τους supporters:thumbup::green:

GREEK POWER
27-01-12, 15:58
ειμαι 3ος και πεταω απο χαρα:green::turtle:


ευχαριστω πολυ τους supporters:thumbup::green:

Ρε συ μη τρελενεσαι εχουμε ακομα μερες...για να χασεις:P

thanos col
27-01-12, 16:16
Ρε συ μη τρελενεσαι εχουμε ακομα μερες...για να χασεις:P

χαχαχαχα ελιωσα

Polyneikos
27-01-12, 16:37
ειμαι 3ος και πεταω απο χαρα:green::turtle:


ευχαριστω πολυ τους supporters:thumbup::green:

Nα το κλειδώσω τωρα να την καπαρωνουμε την 3η θεση; :P

giannis64
27-01-12, 17:59
:bowdown::bowdown::rolf::rolf::rolf::rolf:

:thumbup:http://64.19.142.11/www.usms.org/forums/images/smilies/whiteflag.gif

COBRA_STYLE
27-01-12, 21:57
Nα το κλειδώσω τωρα να την καπαρωνουμε την 3η θεση; :P

αμα το κανεις σου πακεταρω Ελενακη Ματζουρανη και στη στελνω Νεα Μακρη:turtle::turtle::turtle:

Polyneikos
27-01-12, 22:07
Τοpic Locked:green:

giannis64
27-01-12, 23:10
ο κωστα κλειδωνει και εγω ξεκλειδωνω, μιας και καποιος αλλος μου εταξε και μενα κατι τις..:green:

ελμερ
28-01-12, 03:29
να τελειωσει τωρα ο διαγωνισμος χωρις αλλες ψηφους αλλα να δωθουν rank μονο στους πρωτους 2...καλη ιδεα ε?:turtle::turtle::green::welcome:

Polyneikos
28-01-12, 09:43
Βασικά βλέπω ότι ενας μηνας είναι πολυ για να τραβηξει αυτό το δημοψήφισμα...
Αλλαζουμε λίγο τα δεδομενα και τελειωνει σε μια εβδομάδα από σημερα,δηλαδή στις 4 / 2 .

COBRA_STYLE
28-01-12, 14:26
Βασικά βλέπω ότι ενας μηνας είναι πολυ για να τραβηξει αυτό το δημοψήφισμα...
Αλλαζουμε λίγο τα δεδομενα και τελειωνει σε μια εβδομάδα από σημερα,δηλαδή στις 4 / 2 .


αληθεια τωρα??:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::thumbup:

beefmeup
28-01-12, 14:28
βασικα,γιατι οχι..?
ενας μηνας ετσι κ αλλιως ηταν μαλλον αρκετος χρονος για ενα τετοιο θεμα...

ετσι κ αλλιως πανω κατω οσοι ειναι να ψηφισουν ψηφισαν..

Polyneikos
28-01-12, 14:44
αληθεια τωρα??:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::thumbup:

Ξετυλιξε τα τελευταια σου όπλα γιατι όπως διαβασες καποιος τάζει και στον Γιαννη...Εγω παλι φως δεν εχω δει ακόμα ..:P


βασικα,γιατι οχι..?
ενας μηνας ετσι κ αλλιως ηταν μαλλον αρκετος χρονος για ενα τετοιο θεμα...

ετσι κ αλλιως πανω κατω οσοι ειναι να ψηφισουν ψηφισαν..


:thumbup::thumbup:

COBRA_STYLE
28-01-12, 14:47
Ξετυλιξε τα τελευταια σου όπλα γιατι όπως διαβασες καποιος τάζει και στον Γιαννη...Εγω παλι φως δεν εχω δει ακόμα ..:P



εισαι admin και αυτος ειναι mod.Δες μια τα pm του:turtle:

θα δεις θα δεις φως,πλησιαζει η στιγμη:P

giannis64
28-01-12, 14:57
και επιδη ειναι αντμιν θα μπορει να δει τα πμ μου?

αντε να δουμε ποτε θα κοψετε να γραφετε http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=18522&stc=1&d=1290626514ΕΣ..

lila_1
28-01-12, 18:01
Μποϊκοτάζ στον Κομπρα ΤΩΡΑ !!!! :turtle::turtle::turtle:

Titanium
28-01-12, 18:34
Λοιπων μιας και το τοπικ θα κλησει και μια και τον κομπρα τον λουζει κριος ιδροτας:green: ειπα να ριξω και εγω ψηφους μη πανε και χαμενοι...
Ψήφησα κομπρα και λιλα λογο αρχαιότητας στο φόρουμ, λαο λογο γνώσεων που εχει και τασο2 λογο συμπαθιας...:thumbup:
Εντιτ: Και εξκαλιμπερ λογο μεγάλων συμφερόντων...:green:

BlooDdeaD_MefiSt
01-02-12, 17:46
εγώ ψήφησα λίλα γιατί ετσι:P κόμπρα για τις φοτο:green: και λαο γιατί είναι κινητή εγκλυκλοπαίδεια ο τύπος:thumbup:

COBRA_STYLE
01-02-12, 17:52
αντε πλησιαζουν οι μερες:turtle::turtle:

beefmeup
03-02-12, 18:27
ελα,τι θα γινει θα χουμε τελικα νεκρους?:P
περανε οι μερες λεμε...

COBRA_STYLE
03-02-12, 18:51
Ξεκινατε να σκεφτεστε το rank μου:turtle::turtle:

PEGY
03-02-12, 18:53
Ψήφισα τον Lao για τις άπειρες γνώσεις του στα συμπληρώματα

και την lila γιατι είναι ξύπνια κ τα λέει τσεκουρατα

GREEK POWER
03-02-12, 19:03
Ξεκινατε να σκεφτεστε το rank μου:turtle::turtle:

babymaniac:thumbup: Lao ,Cobra,Lila

beefmeup
03-02-12, 19:04
gynophobic??

:P:P:P

Chris92
03-02-12, 19:11
pipinologist

giannis64
03-02-12, 19:21
κατι ακουσα πως καποιοι φαν του αντωνη και του τολη θα το ριξουν τελευταια στιγμη και θα γινει η πληρης ανατροπη..:P:turtle:

lila_1
03-02-12, 21:19
προλαβαίνουν δεν προλαβαίνουν πες τους!
Αύριο λήγει το δημοψήφισμα και προβλέπεται να βγει ο κόμπρα τρίτος...http://images.zaazu.com/img/afraid-male-afraid-frightened-smiley-emoticon-000293-large.gif

lila_1
03-02-12, 21:21
Ξεκινατε να σκεφτεστε το rank μου:turtle::turtle:

KAGOURAS_STYLE

vaggan
03-02-12, 21:25
κομπρα the pimp:green: lao the vitamins freak

sofos
03-02-12, 21:25
προλαβαίνουν δεν προλαβαίνουν πες τους!
Αύριο λήγει το δημοψήφισμα και προβλέπεται να βγει ο κόμπρα τρίτος...http://images.zaazu.com/img/afraid-male-afraid-frightened-smiley-emoticon-000293-large.gif


KAGOURAS_STYLE

αχ00χααχ00χαχα00χα0αχ εσυ λιλα τι ρανκ θα βαλεις?:rolf:

COBRA_STYLE
03-02-12, 21:27
KAGOURAS_STYLE
:unsure::unsure::unsure:ουτε καν???που κολλαει το καγκουρας?οπως λεει και ο Χατζηγιαννης..."χερια ψηλα"

αχ00χααχ00χαχα00χα0αχ εσυ λιλα τι ρανκ θα βαλεις?:rolf:

εσυ ρε ασχημε τι γελας?με τα κυαλια μας κοιτας.

sofos
03-02-12, 21:28
:unsure::unsure::unsure:ουτε καν???που κολλαει το καγκουρας?οπως λεει και ο Χατζηγιαννης..."χερια ψηλα"


εσυ ρε ασχημε τι γελας?με τα κυαλια μας κοιτας.

χαχααχαχαχαχαχ ναι αλλα εγω δεν ειπα κανεναν να με ψηφισει :P:P

lila_1
03-02-12, 21:28
αχ00χααχ00χαχα00χα0αχ εσυ λιλα τι ρανκ θα βαλεις?:rolf:
Bigfoot

COBRA_STYLE
03-02-12, 21:29
χαχααχαχαχαχαχ ναι αλλα εγω δεν ειπα κανεναν να με ψηφισει :P:P

αστα αυτα παλιοκυρία...δικαιολογιες τυπου "εφταιγε ο διαιτητης":thumbup::green:

lila_1
03-02-12, 21:30
:unsure::unsure::unsure:ουτε καν???που κολλαει το καγκουρας?οπως λεει και ο Χατζηγιαννης..."χερια ψηλα"




Πρόσεχε τις δηλώσεις σου , γιατί θα μπείς στις ατάκες άθελά σου:turtle::turtle::green:

sofos
03-02-12, 21:32
αστα αυτα παλιοκυρία...δικαιολογιες τυπου "εφταιγε ο διαιτητης":thumbup::green:

ναι ναι καλα οτι πεις :nana: λιλα bigfoot θα βαλεις τελικα?:rolf:

vaggan
03-02-12, 21:36
KAGOURAS_STYLEλιλα εκει που λες στις φωτο στο αλμπουμ σου μην κανεις κλικ μαντεψε εκανα κλικ μια ψιλο ζημια την επαθα εισαι υπεροχη the abs lady :thumbup: πως ξεφυγες απο τον κομπρα?ρε κομπρα εχει τετοιες γυναικες το φορουμ και δεν την εβαλες στα hot???

COBRA_STYLE
03-02-12, 21:39
λιλα εκει που λες στις φωτο στο αλμπουμ σου μην κανεις κλικ μαντεψε εκανα κλικ μια ψιλο ζημια την επαθα εισαι υπεροχη the abs lady :thumbup: πως ξεφυγες απο τον κομπρα?ρε κομπρα εχει τετοιες γυναικες το φορουμ και δεν την εβαλες στα hot???

με τη λιλα "τα ειπαμε" στο Ατλας:thumbup::turtle::P

οποτε no prob brah...u mirin?:green:

luckyseven
03-02-12, 22:22
με τη λιλα "τα ειπαμε" στο Ατλας:thumbup::turtle::P

οποτε no prob brah...u mirin?:green:

Φότο έχουμε?Μήπως ήταν στα βίντεο του άτλας και δεν την είδα?

COBRA_STYLE
03-02-12, 22:36
Φότο έχουμε?Μήπως ήταν στα βίντεο του άτλας και δεν την είδα?

οχι...στα βιδεο του ατλας ηταν ακριβως πισω απο τον καμεραμαν(Rambo):green:..oποτε δυσκολο

luckyseven
03-02-12, 22:45
οχι...στα βιδεο του ατλας ηταν ακριβως πισω απο τον καμεραν μαν(Rambo):green:..oποτε δυσκολο

Δεν μπορούσες να την σπρώξεις να αστράψει λίγο στο φακό?
Ελπίζω την άλλη φορά να παρευρεθώ αν ξαναγίνει στην Αθήνα
το άτλας.

Ο αντώνης ήταν?

crow
03-02-12, 23:03
Φυσικα τη Λιλα γιατι ειναι γυναικα και γιατι μου αρεσει ο τροπος που γραφει!!!!!!
Τα αλλα παιδια τα ψηφισα γιατι απο οσο εχω δει δεν το παιζουν ξερολες........οπως και να εχει δεν γνωριζω κανεναν,ουτε πολυ μπαινω στο φορουμ για να εχω πληρη εικονα ,συμπαθειες ή αντιπαθειες...

Polyneikos
04-02-12, 02:09
21 ωρες για το τελος της ψηφοφορίας.
Α! Ξεχασα,θα κανουμε μετα ψηφοφορία για τον καθενα τι ονομα θελετε να τους βαλουμε :P:turtle:

sofos
04-02-12, 02:12
21 ωρες για το τελος της ψηφοφορίας.
Α! Ξεχασα,θα κανουμε μετα ψηφοφορία για τον καθενα τι ονομα θελετε να τους βαλουμε :P:turtle:

χαχαχαχ αυτο θα χει γελιο :green::turtle:

COBRA_STYLE
04-02-12, 02:15
21 ωρες για το τελος της ψηφοφορίας.
Α! Ξεχασα,θα κανουμε μετα ψηφοφορία για τον καθενα τι ονομα θελετε να τους βαλουμε :P:turtle:

αληθεια το λες ή πλακα?

TheWorst
04-02-12, 02:19
Μαλλον αληθεια λεει,γιατι ηταν 20 Φεβρουαριου , ενω τωρα γραφει οτι η δημοσκοπηση ληγει στις 04-02-12 22:15 :P

COBRA_STYLE
04-02-12, 02:20
δε λεω αυτο ρε μπιφτεκα,για το 2ο ρωταω:green:

Polyneikos
04-02-12, 02:26
Μαλλον αληθεια λεει,γιατι ηταν 20 Φεβρουαριου , ενω τωρα γραφει οτι η δημοσκοπηση ληγει στις 04-02-12 22:15 :P

:doh:

lila_1
04-02-12, 11:11
A εγώ διαφωνώ να αποφασίσουν οι άλλοι για το ρανκ μας!!

GREEK POWER
04-02-12, 11:21
Ψηφιστηκες απο καποιους για αυτο που εισαι για αυτους;):green:

Dreiko
04-02-12, 11:33
Ψηφιστηκες απο καποιους για αυτο που εισαι για αυτους;):green:

39545



:P:turtle::P

Giannistzn
04-02-12, 15:26
A εγώ διαφωνώ να αποφασίσουν οι άλλοι για το ρανκ μας!!

Στο 1ο ποστ του πολυνεικου λεει οτι θα αποφασισει το μελος για το ρανκ του, και οχι με ψηφοφορια. Απο εκει και περα, ειδωμεν

giannis64
04-02-12, 16:01
Στο 1ο ποστ του πολυνεικου λεει οτι θα αποφασισει το μελος για το ρανκ του, και οχι με ψηφοφορια. Απο εκει και περα, ειδωμεν

και αν ο αλλος θελει να βαλει κατι σαν <σκορδοπ@υτσ@γλ@υ?:P:P:P

Giannistzn
04-02-12, 16:04
Δικο σας λαθος, εεεεμ να υπηρχαν διευκρινησεις :turtle:

Ε ενταξει, παντα μεσα σε λογικα πλαισια και βαση κανονων του φορουμ. Κατι τετοιο που λες ουτε σε ποστ επιτρεπεται (θεωρητικα). Μπορουν να δωσουν τα παιδια απο 3-4 και να διαλεξετε το ποιο καταλληλο

COBRA_STYLE
04-02-12, 16:11
πχ για μενα το "Τhe Greek Pimp" δε θα'ταν και ασχημο:green::green:

giannis64
04-02-12, 16:17
Δικο σας λαθος, εεεεμ να υπηρχαν διευκρινησεις :turtle:

Ε ενταξει, παντα μεσα σε λογικα πλαισια και βαση κανονων του φορουμ. Κατι τετοιο που λες ουτε σε ποστ επιτρεπεται (θεωρητικα). Μπορουν να δωσουν τα παιδια απο 3-4 και να διαλεξετε το ποιο καταλληλο

κοιτα. επειδη εχουμε δημοκρατια, εμεις θα αποφασισουμε, η τα μελη. αν αποφασησουν αυτοι, τοτε τι δημοκρατια και τι δημοψηφησματα και χαζα κανουμε?:P

COBRA_STYLE
04-02-12, 16:30
κοιτα. επειδη εχουμε δημοκρατια, εμεις θα αποφασισουμε, η τα μελη. αν αποφασησουν αυτοι, τοτε τι δημοκρατια και τι δημοψηφησματα και χαζα κανουμε?:P

δημοκρατια υπαρχει μονο στη Βουλη,πουθενα αλλου.

οποτε καντε ο,τι θελετε γιαννη:green::green::green:

GREEK POWER
04-02-12, 18:24
πχ για μενα το "Τhe Greek Pimp" δε θα'ταν και ασχημο:green::green:

Οτιδηποτε εμπεριεχει το παραγωγο greek παραπεμπει σε μενα , και δεν διναμε να ρανκοποιηθω.......:turtle::turtle::turtle::P

Andrikos
04-02-12, 21:08
Τη Λίλα αλλά όχι γιατί είναι γυναίκα.

RAMBO
04-02-12, 21:12
Οτιδηποτε εμπεριεχει το παραγωγο greek παραπεμπει σε μενα , και δεν διναμε να ρανκοποιηθω.......:turtle::turtle::turtle::P

ζητα ποσοστα για francaise στο ονομα σου:rolf::rolf::rolf::rolf:

aggeliki
04-02-12, 21:43
επειδη ουτε εγω ξερω καλα τα παιδια ..παρολα αυτα ψηφισα την λιλα επειδη ειναι γυναικα παλω απο ολα και επειδη εχει κορμαρα και γνωσεις επι του θεματος αλλα και το cobra επειδη μου ειναι συμπαθης και βαζει και ωραιες φοτο ...:P:P