PDA

Επιστροφή στο Forum : Η Ρουτίνα μου



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

vaggan
23-01-12, 16:28
ξεκιναω και εγω ενα ημερολογιο με σκοπο να καταγραφω την προοδο μου στοχος μου ειναι να αποκτησω μυικο ογκο με σχετικη ποιοτητα κατι που με τα χρονια το εχω καταφερει.το προγραμμα που ακολουθω με καλα αποτελεσματα ειναι το εξης
δευτερα:ωμοι τρικεφαλοι
τριτη:ποδια
τεταρτη:παυση
πεμπτη στηθος
παρασκευη:πλατη δικεφαλοι
σαββατο:παυση
κυριακη:παυση
το δυνατο μου σημειο ειναι τα χερια και το αδυνατο τα ποδια λογω γονατων.επιθυμω να φερω τα ποδια μου σε αναλογια με τον κορμο μου οι γαμπες μου ειναι για κλαμματα.σκοπος του ημερολογιου ειναι η παρατηρηση της προοδου και τυχων λαθων που με τις παρατηρησεις σας και με τις υποδηξεις σας θα με βοηθατε να διορθωνω επισης πιστευω στο ψυχολογικο ντοπινγκ που θα μου προσφερετε καλη μου επιτυχια και σας ευχαριστω προκαταβολικα σε λιγο εχω ωμους τρικεφαλους παω να πιω εξπαντ και μπαινω...τα λεμε μετα

grtech
23-01-12, 18:48
Καλή αρχή με το log σου φίλε μου και κάθε επιτυχία με τους στόχους σου.
Άντε, δώσε δυνατές προπονήσεις και τα αποτελέσματα που θες θα βγουν.:weights:

Υ.Γ. Τι είναι το εξπαντ;

vaggan
23-01-12, 20:14
συμπληρωμα διατροφης για πριν την προπονηση ειναι το εξπαντ. να σαι καλα φιλε:)

λοιπον
ξεκιναμε σημερα:

πιεσεις ωμων στη μηχανη:1επι 10 με 80 κιλα.1 επι 8 με 80 κιλα ειναι ολα τα κιλα της μηχανης.μετραω μονο τα λειτουργικα σετ

πιεσεις ωμων στη σμιθ:1επι 6 με 90 κιλα.1χ5 με 90 και μια επαναληψη με βοηθεια και εδω δυο λειτουργικα

πιεσεις ωμων με αλτηρες 1χ14 με 30 1χ10 με 30 1χ8 με 30 που ειναι και οι βαρυτεροι αλτηρες στο γυμναστηριο

εκτασεις ωμων 2 drop set μεχρι κοπωση το καθε drop περιλαμβανει 4 σετ μεχρι κοπωση

τρικεφαλοι

πιεσεις με κλειστη λαβη 1χ6 με 100 κιλα 1χ4 με 105 δυο με βοηθεια 1χ2 με 110 και οι δυο με λιγη βοηθεια

δισετ με σκοινι πιεσεις προς τα κατω και και εκτασεις πισω απο το κεφαλι μεχρι κοπωση με μετρια βαρη 45 με 50 κιλα δεν μετραω σετ μεχρι να μην μπορω να κουνησω χερια τοτε σταματαω συνηθως τρια τετοια δισετ κανω

beefmeup
24-01-12, 16:21
καλη αρχη κ απο μενα,κ καλες προπονησεις....:toast:

τοσες φορες που σε εχω δει να γραφεις γιατο εξπαντ,τελικα μαλλον θα δοκιμασω την εκδοση αυτη...:P

GeoDask
24-01-12, 16:27
Καλή αρχή φίλε μου :thumbup:

vaggan
24-01-12, 20:39
ευχαριστω παιδια για το εξπαντ ορκιζομαι στο ονομα του εχει αυτα που πρεπει σε καλες δωσεις.εγω παιρνω και το ποστ για αποκατασταση:thumbup:

vaggan
24-01-12, 21:22
leg day σημερα

leg extention:δεν μετρησα σετ και επαναληψεις πολλα σετ με μεγαλα διαλειματα και πολλα κιλα μεχρι κοπωση

μηχανη χακ σκουωτ:3χ90 μεχρι κοπωση:μετα απο αυτα δεν μπορουσα να περπατησω

leg curl:8set μεχρι κοπωση με βαρια κιλα

γαμπες:8 σετχ μεγιστες επαναληψεις μεχρι τελικου καψιματος.

βασιζομαι παρα πολυ στην ενστικτωδη προπονηση και συχνα δεν μετραω σετ και επναληψεις κανω οτιδηποτε λειτουργει για να γεμισω τα ποδια με αιμα θελω να τα γεμισω κρεατα.μπορει να φαινεται περιεργο οτι κανω πολλα σετ στο εχτενσιον και ομως απο το εξτενσιον παιρνω τρομερα πρηξιματα και το σκουωτ λειτουργει καλυτερα μετα αφου τα γονατα εχουν ζεσταθει.εκει που εχω δυσκολια ειναι να γεμισω με αιμα τους μηριαιους δικεφαλους.σε αυτη την μυικη ομαδα δεν μπορω να νοιωσω πριξιμο οι γαμπες αιματωνονται πολυ καλα και πρηζονται παρολο που εχω φτωχα γεννετικα σε αυτη την περιοχη.συνολο σετ για τετρακεφαλους και δικεφαλους σιγουρα πανω απο 20.

GeoDask
24-01-12, 21:37
leg day σημερα

leg extention:δεν μετρησα σετ και επαναληψεις πολλα σετ με μεγαλα διαλειματα και πολλα κιλα μεχρι κοπωση

μηχανη χακ σκουωτ:3χ90 μεχρι κοπωση:μετα απο αυτα δεν μπορουσα να περπατησω

leg curl:8set μεχρι κοπωση με βαρια κιλα

γαμπες:8 σετχ μεγιστες επαναληψεις μεχρι τελικου καψιματος.

βασιζομαι παρα πολυ στην ενστικτωδη προπονηση και συχνα δεν μετραω σετ και επναληψεις κανω οτιδηποτε λειτουργει για να γεμισω τα ποδια με αιμα θελω να τα γεμισω κρεατα.μπορει να φαινεται περιεργο οτι κανω πολλα σετ στο εχτενσιον και ομως απο το εξτενσιον παιρνω τρομερα πρηξιματα και το σκουωτ λειτουργει καλυτερα μετα αφου τα γονατα εχουν ζεσταθει.εκει που εχω δυσκολια ειναι να γεμισω με αιμα τους μηριαιους δικεφαλους.σε αυτη την μυικη ομαδα δεν μπορω να νοιωσω πριξιμο οι γαμπες αιματωνονται πολυ καλα και πρηζονται παρολο που εχω φτωχα γεννετικα σε αυτη την περιοχη.συνολο σετ για τετρακεφαλους και δικεφαλους σιγουρα πανω απο 20.

vagg το ότι πρήζεσαι δεν σημαίνει κάτι. Έμφαση στις αρνητικές δίνεις ; full extension στις γάμπες κάνεις ; πολλά σετ ρε φίλε για curl και γάμπες επίσης πρόσεξε το leg extension για τα γόνατα σου.

vaggan
24-01-12, 21:42
vagg το ότι πρήζεσαι δεν σημαίνει κάτι. Έμφαση στις αρνητικές δίνεις ; full extension στις γάμπες κάνεις ; πολλά σετ ρε φίλε για curl και γάμπες επίσης πρόσεξε το leg extension για τα γόνατα σου.ολες οι κινησεις γινονται με σωστο παλμο χωρις αποτομα τιναγματα αργο κατεβασμα.για τις γαμπες εχω σκοπο απο σημερα να τις κανω καθε μερα με αρκετα σετ ανα προπονηση και επαναληψεις ανα σετ που δεν θα πεφτουν κατω απο 15

COBRA_STYLE
24-01-12, 21:47
vagg το ότι πρήζεσαι δεν σημαίνει κάτι. Έμφαση στις αρνητικές δίνεις ; full extension στις γάμπες κάνεις ; πολλά σετ ρε φίλε για curl και γάμπες επίσης πρόσεξε το leg extension για τα γόνατα σου.

αυτο:thumbup:κατα την θετικη δεν φτανεις τεεερμα πανω,λιγο πριν κλειδωσουν τα γονατα,οπως επισης και κατα την αρνητικη,φτανεις μεχρι τα ποδια-γονατα σου να κανουν ορθη γωνια και οχι τερμα πισω...μην βλεπεις τον Platz σε κατι βιντεακια που κανει εκτασεις σαν τρελος και με αυτη την κινηση,πανε τα γονατα,ειδικα στα πολλα κιλα.

vaggan
25-01-12, 10:20
αυτο:thumbup:κατα την θετικη δεν φτανεις τεεερμα πανω,λιγο πριν κλειδωσουν τα γονατα,οπως επισης και κατα την αρνητικη,φτανεις μεχρι τα ποδια-γονατα σου να κανουν ορθη γωνια και οχι τερμα πισω...μην βλεπεις τον Platz σε κατι βιντεακια που κανει εκτασεις σαν τρελος και με αυτη την κινηση,πανε τα γονατα,ειδικα στα πολλα κιλα.ετσι κανω σημερα δεν μπορω να περπατησω απο τις γαμπες περπαταω μετα μεγαλης δυσκολιας και αυριο τα πραγματα μαλλον θα ειναι χειροτερα

gym
25-01-12, 10:53
καλη αρχη και απο μενα στο λογκ σου!

vaggan
25-01-12, 11:02
ευχαριστω αφεντικο:thumbup:

vaggan
25-01-12, 19:54
ρεπο σημερα απο γυμναστηριο αλλα δεν μπορω να το χαρω οι γαμπες με εχουν πεθανει το βραδυ θα φαω πιτσα free day σημερα:P:P

average_joe
26-01-12, 15:22
καλη αρχη!

μου κανει εντυπωση που ξεκινας την εβδομαδα με ωμους τρικεφαλα που γενικα θεωρειται (τουλαχιστον για μενα οταν εκανα/ κανω τετοιου ειδους split) η πιο βατη μερα.

συνηθως την εβαζα σαν τριτη προπονηση μεσα στην εβδομαδα.
και αφου λες οτι θες μεγαλυτερη βαση στα ποδια γιατι δεν ξεκινας με αυτα που συνηθως τη δευτερα καποιος κανει μια πιο δυσκολη προπονηση αφου ειναι αποφορτισμενος και ξεκουραστος απο σκ?
η δευτερα ενδεικνυται για ενα τετοιο προγραμμα (γιατι κατα τα αλλα μαλλον ειναι η χειροτερη μερα της εβδομαδας :green:)

vaggan
26-01-12, 21:33
καλη αρχη!

μου κανει εντυπωση που ξεκινας την εβδομαδα με ωμους τρικεφαλα που γενικα θεωρειται (τουλαχιστον για μενα οταν εκανα/ κανω τετοιου ειδους split) η πιο βατη μερα.

συνηθως την εβαζα σαν τριτη προπονηση μεσα στην εβδομαδα.
και αφου λες οτι θες μεγαλυτερη βαση στα ποδια γιατι δεν ξεκινας με αυτα που συνηθως τη δευτερα καποιος κανει μια πιο δυσκολη προπονηση αφου ειναι αποφορτισμενος και ξεκουραστος απο σκ?
η δευτερα ενδεικνυται για ενα τετοιο προγραμμα (γιατι κατα τα αλλα μαλλον ειναι η χειροτερη μερα της εβδομαδας :green:)ποτε δεν βαζω τα ποδια σε ρουτινα την πρωτη η την τελευταια μερα γιατι θεωρω οτι πρεπει να μπαινουν ενδιαμεσα για να παρει ενα recovery time το ανω μερος του σωματος.

vaggan
26-01-12, 21:44
στηθος σημερα

πιεσεις παγκου 1 επι εξι με 115 κιλα 1χ2με 140 κιλα 1χ10 με 105 κιλα 1χ8 με 100 κιλα 1χ8με 100κιλα

πιεσεις αλτηρων επικλινη 1χ12 με 30 κιλα αλτηρες δεν εχει βαρυτερους 1χ10 1χ10 1χ8 1χ8 συνολο πεντε λειτουργικα

κροςοβερ 4 δισετ με μειωση βαρους επι μεγιστο επαναληψεων

κοιλιακοι

ροκανισματα με βαρος στην ελβετικη στην τροχαλια 1σετ χ μαξ

vaggan
26-01-12, 21:46
μπορω και καλυτερα δεν ειχα πολλη ενταση σημερα:green:

GeoDask
26-01-12, 22:14
Πόσα κιλά είσαι vagg ?

tasos2
27-01-12, 00:28
Πας σε ολα μεχρι κοπωση?

COBRA_STYLE
27-01-12, 01:15
Πόσα κιλά είσαι vagg ?

90 κιλα ειναι...btw vaggan και γω τοσα ειμαι.

vaggan
27-01-12, 09:56
Πας σε ολα μεχρι κοπωση?μπορω να πω ναι.σε ολα μεχρι κοπωση:)εχω να ζυγιστω καμποσο καιρο καπου 90 κιλα.

vaggan
28-01-12, 10:50
πλατη με δικεφαλο εχθες

ελξεις τροχαλιας 7σετχ10-8 επαναληψεις με 90 και 95 κιλα που ειναι και ολα τα κιλα.στα τρια τελευταια σετ ο παρτενερ μου με βοηθαει να κατεβαζω την μπαρα λιγο πιο κατω

κωπηλατικη στο μηχανημα:(οχι χαμηλη κωπηλατικη ειναι αλλο μηχανημα)1χ10 με 85 κιλα 1χ8 με 95 1χ4 με 100 1χ8 90 1χ10 80

και παλι ο παρτενερ με βοηθαει να κλειδωσω καλυτερα καποιες επαναληψεις

δικεφαλοι:αυτη την στιγμη ειναι ειδη πρησμενοι απο την πλατη

μηχανη larry scot 1χ10 με 55 1χ8 με 55 1χ8 με 50 1χ10 με 40

κλεινω με δυο τρια σετακια καμψεων αλτηρων εναλαξ με λιγα κιλα μεχρι κοπωση

vaggan
30-01-12, 21:17
ωμοι τρικεφαλοι σημερα

πιεσεις στη μηχανη:1χμαξ με 80 1χμαξ με 80 κιλα

πιεσεις στη smith:1x8 me 90 1x5-6με 95 1χμαξ με 75

πιεσεις αλτηρων 1χμαξ με 30 1χ10 με 30 1χ8με 30

εκτασεις αλτηρων 3 μειουμενα τρισετ με μεγιστο αριθμο επαναληψεων μεχρι να παρω φωτια


πιεσεις μπαρας 1χ8 με 100 1χ4-5 με 105 1χ6 με 100

τρια δισετ με πιεσεις με σκοινι προς τα κατω και γαλλικες με σκοινι με μετριο βαρος δεν μετραω σετ και επαναληψεις μεχρι να καουν.

πρηστηκα πολυ σημερα ειδικα στους τρικεφαλους

vaggan
30-01-12, 21:35
επισης αξιζει να σημειωθει οτι σημερα για πρωτη φορα μαζι με τα εξ παντ και cyclone που χρησιμοποιω στακαρα ενα ματζουνι που λεγεται t bomb και ειναι testo booster δεν περιμενω και κατι σπουδαιο αλλα ο πνιγμενος απο τα μαλια του πιανεται:)

COBRA_STYLE
30-01-12, 21:47
Το Cyclone ειναι ωραιο:thumbup:

τωρα απο το T-BOMB ,οπως το'πες,μην περιμενεις πραγματα.

vaggan
30-01-12, 21:50
Το Cyclone ειναι ωραιο:thumbup:

τωρα απο το T-BOMB ,οπως το'πες,μην περιμενεις πραγματα.το cyclone το πινω με γαλα πειραζει?ρωταω γιατι εχει κρεατινη

COBRA_STYLE
30-01-12, 22:21
Mπα δεν εχεις θεμα.

jannous44
30-01-12, 22:26
γιατι 3ς πιεσεις ομων? πισω δελτο δεν δουλευεις? ουτε τραπσ?

vaggan
31-01-12, 10:57
γιατι 3ς πιεσεις ομων? πισω δελτο δεν δουλευεις? ουτε τραπσ?καλη η παρατηρηση σου:clap:εμενα η αδυναμη σε αναπτηξη κεφαλη ειναι η μπροστα.τωρα για πισω κεφαλη δεν κανω γιατι πιστευω οτι γυμαζεται αρκετα τις μερες πλατης.επισης τραπεζιους δεν κανω γιατι οταν κανω εκτασεις αλτηρων τους νοιωθω να καιγονται.,και αν και αμεσα δεν τους γυμναζω δειχνουν πολυ καλοι

vaggan
31-01-12, 20:55
ποδια σημερα

εκτασεις ποδιων 1χμαξ με 65 1χμαξ με 70 μετα απο κει και περα εκανα ολλα σετ μεχρι κοπωση

σκουωτ στη σμιθ 1χ8 με 130 1χ5 με 150 1χ4με 150 1χ12 με 110 1χ10 με 110

εκτασεις ποδιων ξανα 60 κιλα μεχρι κοπωση για τρια σετ


καμψεις ποδιων 10 σετ με αρκετα κιλα εως κοπωση και αναγκαστικες επαναληψεις σε καποια σετ

vaggan
02-02-12, 21:15
στηθος σημερα

πιεσεις παγκου 1χ8με 100 1χ6με 110 1χ1 με 145 (με λιγη βοηθεια)1χ10 με 110 1χ10 με 100

πιεσεις στον επικληνη 5 σετ χ μαξ με 30 κιλα
εκτασεις κροσοβερ 5 σετ επι μαξ επαναληψεις

μεταπροπονητικο εξπαντ μια σοκολατινα μια μακαρονια με κιμα

vaggan
03-02-12, 20:50
πλατη δικεφαλος σημερα

ελξεις τροχαλιας 1χ8 με 90 1χ8 με 95 1χ6 με 95 1χ10 με 85

κωπηλατικη σε μηχανημα 1χ10 με 85 1χ8 με 95 1χ6 με 105 με λιγη βοηθεια 1χ4 με 105 1χ10 με 90 1χ8 με 85

δικεφαλοι μηχανη λαρρυ σκοτ 1χμαξ με 55 κιλα 1χμαξ με 60 κιλα 1χμαξ με 65 κιλα

μηχανη λαρρυ με το ενα χερι 3 σετχμαξ με 15 κιλα

GeoDask
04-02-12, 00:56
Ειλικρινά δυσκολεύομαι να καταλάβω την λογική με την οποία έχεις βγάλει τις επαναλήψεις σου.

ελξεις τροχαλιας 8,8,6,10
κωπηλατικη σε μηχανημα 10,8,6,4,10,8

Ποια είναι τα λειτουργικά σου εδώ και ποιά είναι για ζέσταμα ;

Στις μαξ επαναλήψεις το έχω χάσει τελείως.

Αν θες να μου αναλύσεις λίγο την φιλοσοφία σου για να καταλάβω τι κάνεις θα το εκτιμούσα.

vaggan
04-02-12, 10:10
Ειλικρινά δυσκολεύομαι να καταλάβω την λογική με την οποία έχεις βγάλει τις επαναλήψεις σου.

ελξεις τροχαλιας 8,8,6,10
κωπηλατικη σε μηχανημα 10,8,6,4,10,8

Ποια είναι τα λειτουργικά σου εδώ και ποιά είναι για ζέσταμα ;

Στις μαξ επαναλήψεις το έχω χάσει τελείως.

Αν θες να μου αναλύσεις λίγο την φιλοσοφία σου για να καταλάβω τι κάνεις θα το εκτιμούσα.οτι περιγραφω ειναι λειτουργικο σετ.ειναι σετ με μετριες και αρκετες επαναληψεις με μεγαλα βαρη.κοιτα δεν ακολουθω καποιο στανταρ προγραμμα στις επαναληψεις οπως βγει.βασιζομαι κυριως στο ενστικτο..μαξ ειναι οι επαναληψεις οι οποιες γινονται με μετριο βαρος για εμενα, και γινονται μεχρι κοπωση και μικρο διαλειμμα τις οποιες ομως δεν μετραω.φαινεται μπερδεμενο οπως το γραφω αλλα στην πραξη ειναι πολυ απλο..συνηθως οταν γραφω επι μαξ οι επαναληψεις κυμαινονται απο 14 μεχρι 8 το λιγοτερο...

GeoDask
04-02-12, 13:40
οτι περιγραφω ειναι λειτουργικο σετ.ειναι σετ με μετριες και αρκετες επαναληψεις με μεγαλα βαρη.κοιτα δεν ακολουθω καποιο στανταρ προγραμμα στις επαναληψεις οπως βγει.βασιζομαι κυριως στο ενστικτο..μαξ ειναι οι επαναληψεις οι οποιες γινονται με μετριο βαρος για εμενα, και γινονται μεχρι κοπωση και μικρο διαλειμμα τις οποιες ομως δεν μετραω.φαινεται μπερδεμενο οπως το γραφω αλλα στην πραξη ειναι πολυ απλο..συνηθως οταν γραφω επι μαξ οι επαναληψεις κυμαινονται απο 14 μεχρι 8 το λιγοτερο...

Και πώς κάνεις progress γενικότερα ;

vaggan
04-02-12, 15:29
Και πώς κάνεις progress γενικότερα ;αυξανωντας ειτε τα κιλα ειτε τις επαναληψεις.

GeoDask
04-02-12, 17:49
αυξανωντας ειτε τα κιλα ειτε τις επαναληψεις.


Δεν ξέρω κατα πόσο σε βοηθάει στο να ανεβάσεις κιλά τώρα το ῾κωπηλατικη σε μηχανημα 10,8,6,4,10,8᾽ αφού ενώ έχεις ήδη κάνει το πιο βαρύ σου σετ με 4 επαναλήψεις που by the way θα μπορούσες να το είχες βάλει και 1ο για 8 όταν θα είσαι ξεκούραστος, να κάνεις μετά 10 και 8 επαναλήψεις.

Τώρα βεβάια εαν είσαι βλέπεις αποτέλεσμα είναι άλλο θέμα :)

vaggan
04-02-12, 19:47
Δεν ξέρω κατα πόσο σε βοηθάει στο να ανεβάσεις κιλά τώρα το ῾κωπηλατικη σε μηχανημα 10,8,6,4,10,8᾽ αφού ενώ έχεις ήδη κάνει το πιο βαρύ σου σετ με 4 επαναλήψεις που by the way θα μπορούσες να το είχες βάλει και 1ο για 8 όταν θα είσαι ξεκούραστος, να κάνεις μετά 10 και 8 επαναλήψεις.

Τώρα βεβάια εαν είσαι βλέπεις αποτέλεσμα είναι άλλο θέμα :)ειναι σαν πυραμυδα :)

grtech
06-02-12, 18:37
Ωραίος vaggan συνέχισε έτσι δύναμη:clap:. Για τα μηριαία δικέφαλα έχεις σκεφτεί μετά από μερικές βδομάδες αντί για κάμψεις να παίζεις άρσης θανάτου με τεντωμένα τα πόδια; Ίσως σου έδιναν περισσότερο κρεάτομα σε εκείνο το σημείο.
Για τις γάμπες ταπεινή μου άποψη, που και που να τις ξαφνιάζεις με strip set.
:welcome:

vaggan
06-02-12, 20:47
Ωραίος vaggan συνέχισε έτσι δύναμη:clap:. Για τα μηριαία δικέφαλα έχεις σκεφτεί μετά από μερικές βδομάδες αντί για κάμψεις να παίζεις άρσης θανάτου με τεντωμένα τα πόδια; Ίσως σου έδιναν περισσότερο κρεάτομα σε εκείνο το σημείο.
Για τις γάμπες ταπεινή μου άποψη, που και που να τις ξαφνιάζεις με strip set.
:welcome:ναι θα δοκιμασω και αρσεις θανατου ρουμανικες..σημερα εκανα πολυ τεμπελικη προπονηση δεν γραφω καν τι επαιξα βαριομουν αφορητα και αυτο ισως οφειλετε στο οτι εφαγα πολυ μιαμιση ωρα πριν παω για προπονηση.το t bomb δεν κανει τιποτα απο οτι φαινεται ουτε μου δινει κατι εξτρα.θα το τελειωσω και μετα δεν θα ξαναπαρω τεστο μπουστερ κρεατινη και παλι κρεατινη...αν ξαναχρησιμοποιησω λεω αν ξαναχρησιμοποιησω κατι απο ματζουνια θα ειναι πλεον κατι δραστικο:welcome:

vaggan
07-02-12, 21:12
ποδια σημερα δεν θα μακρηγορησω εχω λιγη δουλεια τα highligts:150 κιλα στο σκουοτ για εξι επαναληψεις

συνδιασμος σουπερσετ μηριαιων και τετρακεφαλων.πρωτη φορα το εκανα και για πρωτη φορα ενοιωσα πριξημο στους μηριαιους οποτε θα το ξανακανω

συνολικα επαιξα πανω απο 20 σετ.

οταν τελειωσα την προπονηση ο ιδρωτας ετρεχε ποταμι και ημουν πολυ λαχανιασμενος

vaggan
09-02-12, 20:23
σημερα αντι για στηθος εκανα πλατη δικεφαλο πολυ δυνατα

vaggan
13-02-12, 10:56
δυο χρονια πριν ξεκινησω γυμναστηριο 16 ετων

vaggan
14-02-12, 22:07
πηγα για προπονηση αλλα βαριεμαι να ποσταρω τι εκανα παντως εκανα σκληρη προπονηση μετα εφαγα μια σοκολατινα και κεφτεδακια λιγο αργοτερα:P:Pαυτα δεν τα βαριεμαι ποτε

COBRA_STYLE
14-02-12, 23:07
αυτα ειναι:clap:

vaggan
15-02-12, 20:31
πλατη δικεφαλο σημερα μια απο τα ιδια σαν την αλλη φορα δεν ανεβηκα πουθενα αλλα παρατηρησα οτι εκανα ελαφρα μικροτερη παυση μεταξυ των σετ

μετα την προπονηση εξπαντ γαλακτομπουρεκο μακαρονια με κιμα

COBRA_STYLE
16-02-12, 00:00
αχαχαχ :rolf::rolf::rolf::rolf:κλαιω ρε φιλε με αυτα τα μεταπροπονητικα σου:thumbup:Τα σπας.

vaggan
16-02-12, 09:48
φιλε μου οταν οταν προσπαθεις να βαλεις μαζα και εισαι εκτομορφος φουλ τρως τα παντα.βεβαια μετα απο τοσα χρονια εβαλα και λιπος αλλα τι να κανεις και γραμμωση και 92 κιλα χωρις εξτρα βοηθειες αυτα τα πραγματα δεν γινονται.

vaggan
16-02-12, 20:07
ποδια σημερα με την ιδια μεθοδο σουπερσετ οπως την αλλη φορα μετα δυσκολιας βαδιζω και ειχα λαχανιασει

μεταπροπονητικο 300 γραμμαρια γαλα με cyclone και πεντε κουταλιες της σουπας νεσκουικ μια ωρα αργοτερα δυο λουκανικα και κεφτεδακια με σαλτσα

vaggan
17-02-12, 19:51
στηθος σημερα ελαφρα πεσμενη προπονηση λογω του οτι η προπονηση μου αλλαξε την δευτερα που αντι να παω για προπονηση πηγα για ενα καφε και ετσι επαιξα διαφορετικα γυμναστηκα τεσσερεις μερες σερι και ατσαλα χωρις την ενδιαμεση παυση που κανω την τεταρτη.
μετα την προπονηση τσιμπισα ενα κομματι γαλακτομπουρεκο γαλα με πρωτεινη και εξπαντ ελαφρια σημερα

grtech
18-02-12, 23:05
Σοκολατίνες, γαλακτομπούρεκα, πάστες, εγώ φίλε αν δε δω φωτογραφίες με τα εν λόγο συμπληρώματα δεν πιστεύω τίποτα :P.

vaggan
18-02-12, 23:09
Σοκολατίνες, γαλακτομπούρεκα, πάστες, εγώ φίλε αν δε δω φωτογραφίες με τα εν λόγο συμπληρώματα δεν πιστεύω τίποτα :P.τι ειναι αυτο που σε παραξενευει φιλε μου???θα ανεβασω φωτο με φαγητο προσεχως:green::green:στην διατροφη ειμαι τρομερο γουρουνι τρωω μεν και τα σωσυα αλλα τρωω και πολλα λαθος:P:P:P

grtech
18-02-12, 23:41
Περισσότερο καλαμπούρι σου κάνω vaggan να σε τσιγκλίσω, τι να λέμε, μακάρι να είχα και εγώ την δυνατότητα να χτυπάω κανένα μπακλαβά αλλά εδώ πάνω αυτά είναι όνειρα πολικής νυχτός.
Τώρα αν ανεβάσεις και φώτο, σε προειδοποιώ θα καταλήξουμε στην αλάνα με τα κανταΐφια για διατάραξη με δόλο των οφθαλμικών λειτουργιών και απόπειρα διαταραχής της στομαχικής στέρησης.:green:

vaggan
19-02-12, 09:29
Περισσότερο καλαμπούρι σου κάνω vaggan να σε τσιγκλίσω, τι να λέμε, μακάρι να είχα και εγώ την δυνατότητα να χτυπάω κανένα μπακλαβά αλλά εδώ πάνω αυτά είναι όνειρα πολικής νυχτός.
Τώρα αν ανεβάσεις και φώτο, σε προειδοποιώ θα καταλήξουμε στην αλάνα με τα κανταΐφια για διατάραξη με δόλο των οφθαλμικών λειτουργιών και απόπειρα διαταραχής της στομαχικής στέρησης.:green:κανταιφι ειναι απο τα αγαπημενα μου:green::green:

vaggan
20-02-12, 19:47
ωμοι τρικεφαλοι σημερα το ιδιο προγραμμα οπως τις αλλες φορες πολυ δυνατη προπονηση δεν ανεβασα κιλα σε καμια ασκηση

vaggan
21-02-12, 20:27
ποδια σημερα τα διαλυσα με συνοπτικες διαδικασιες βαριεμαι να γραψω λεπτομεριες :green::turtle::turtle::turtle:

gym
21-02-12, 20:29
να χαρω εγω λογκ βρε!~:green::green:

vaggan
21-02-12, 20:36
ε δεν προλαβαινω παντα μωρε τουλαχιστον γραφω σταθερα τι κανω και δεν χανω προπονησεις :green::green::turtle:

vaggan
23-02-12, 20:03
στηθος σημερα του αλλαξα τα φωτα πολυ δυνατη προπονηση στο ιδιο στυλ με προηγουμενες προπονησεις:turtle:

vaggan
28-02-12, 20:16
ωμοι

πιεσεις στη μηχανη:2 σετ χ μαξ επαναληψεις με 80 κιλα

πιεσεις στη σμιθ:1χμαξ με 70 κιλα 1χ 8 με 90 κιλα 1χ2 με 110 κιλα 1χ8 με 80 κιλα

εκτασεις αλτηρων: 3 σετ με τριπλη μειωση βαρους χ μαξ επαναληψεις


τρικεφαλοι

πιεσεις παγκου κλειστη λαβη:1χ10 με 90 κιλα 1χ6 με 100 1χ2 με 120!!!!1χμαξ (ο παρτενερ μου ειπε οτι ηταν 25 επαναληψεις)
με 60 κιλα

εκτασεις τροχαλιας με το ενα χερι 5 σετ χ μαξ

πουλησα τον εαυτο μου σημερα επρεπε να φορτωσω και μια 130 κιλα για μια επαναληψη πιστευω οτι με λιγη βοηθεια θα εβγαινε.
το σετ με τις 25 επαναληψεις πραγματικα πιστευω πως σημερα εκανε τη διαφορα.

katerina.
28-02-12, 22:21
ωμοι

πιεσεις στη μηχανη:2 σετ χ μαξ επαναληψεις με 80 κιλα

πιεσεις στη σμιθ:1χμαξ με 70 κιλα 1χ 8 με 90 κιλα 1χ2 με 110 κιλα 1χ8 με 80 κιλα

εκτασεις αλτηρων: 3 σετ με τριπλη μειωση βαρους χ μαξ επαναληψεις


τρικεφαλοι

πιεσεις παγκου κλειστη λαβη:1χ10 με 90 κιλα 1χ6 με 100 1χ2 με 120!!!!1χμαξ (ο παρτενερ μου ειπε οτι ηταν 25 επαναληψεις)
με 60 κιλα

εκτασεις τροχαλιας με το ενα χερι 5 σετ χ μαξ

πουλησα τον εαυτο μου σημερα επρεπε να φορτωσω και μια 130 κιλα για μια επαναληψη πιστευω οτι με λιγη βοηθεια θα εβγαινε.
το σετ με τις 25 επαναληψεις πραγματικα πιστευω πως σημερα εκανε τη διαφορα.

:shock::shock::shock::shock::shock::shock: τι κιλα ειναι αυτα που σηκώνεις καλε!!???

vaggan
28-02-12, 22:40
ε τι να κανω προσπαθω:)δεν ειναι και πολλα πιστευω:welcome:

destroyerody94
29-02-12, 14:59
Eβγαλες στα 120 κιλά 25 επαναλήψεις, με κλειστή λαβή τρικεφάλων στον πάγκο, και αναρωτιέσαι αν είχες για 1 επανάληψη τα 130? dafaq?


Aν όντως έπαιξες τόσες επαναλήψεις μόνος, ή έστω τις 20 μόνος, έχεις μονή κάπου στα 150+ ευκολα..

COBRA_STYLE
29-02-12, 15:03
Eβγαλες στα 120 κιλά 25 επαναλήψεις, με κλειστή λαβή τρικεφάλων στον πάγκο, και αναρωτιέσαι αν είχες για 1 επανάληψη τα 130? dafaq?


Aν όντως έπαιξες τόσες επαναλήψεις μόνος, ή έστω τις 20 μόνος, έχεις μονή κάπου στα 150+ ευκολα..

Στα 60 κιλα εβγαλε 25 reps φιλος.

vaggan
29-02-12, 20:18
αυτο ακριβως που ειπε ο κομπρα:thumbup:

vaggan
29-02-12, 20:32
ποδια

εκτασεις ποδιων 1χ15 με 75 κιλα 1χ12 με 75 κιλα 1χ10 με 75 κιλα 1χ12 με 70 κιλα

καμψεις ποδιων:ιδιος αριθμος σετ με τις εκτασεις τετρακεφαλων χ μαξ επαναληψεις τα εκανα σουπερσετ ανταγωνιστων μυων

σκουοτ στη σμιθ:1χ15 με 110 κιλα 1χ10 με 120 κιλα 1χ5 με 160 κιλα 1χ3 με 180 κιλα στη τελευταια αν δεν ηταν οι βοηθοι θα με βρισκανε φυτεμενο στο πατωμα:P:P:P

εκτασεις ποδιων με τριπλη μειωση βαρους στα 65,50,30 κιλα επι μαξ

καμψεις ποδιων με τριπλη μειωση βαρους με 40 30 20 κιλα επι μαξ.το μηχανημα καμψεων που εχουμε γυμναζει μονο ενα ποδι την φορα και κατανταει σπαστικο αυτα για σημερα

BlooDdeaD_MefiSt
29-02-12, 20:51
Σε βολεύουν τα σκουατ στο σμιθ?:unsure: Εμένα προσωπικά καθόλου..:P

vaggan
29-02-12, 21:06
δεν εχουμε ορθοστατες για σκουοτ στο γυμναστηριο:P:P:P

destroyerody94
29-02-12, 22:50
Στα 60 κιλα εβγαλε 25 reps φιλος.

Άκυρο my bad, έτσι οπως το είδα φρίκαρα γιατί λέω ήταν και μετά από προπόνηση όμων

vaggan
02-03-12, 21:42
στηθος

πιεσεις παγκου:1χ10 με 100 κιλα 1χ8 με 105 κιλα 1χ2 με 145 κιλα 1χ1 150 κιλα (αποτυχια)1χ3 με 140 κιλα (οι δυο με βοηθεια)1χ8 με 105 1χ8με 100

πιεσεις αλτηρων 1χ15 με 30 στο καθε χερι 1χ12 με 30 κιλα 1χ10 με 30 κιλα

κρος οβερ:δεν μετραω σετ και επαναληψεις μετρια κιλα με μικρες παυσεις

vaggan
03-03-12, 20:35
σημερα ειχα δουλεια αναπαντεχη δεν μπορεσα να παω να γυμναστω δε με χαλασε ομως:P:P:P

vaggan
17-04-12, 11:40
επανερχομαι στη σκληρη προπονηση σε συνδιασμο με αυστηρη διατροφη αυτη τη φορα στοχος 83 κιλα κιλα τωρινα κιλα 92.

GeoDask
17-04-12, 13:01
επανερχομαι στη σκληρη προπονηση σε συνδιασμο με αυστηρη διατροφη αυτη τη φορα στοχος 83 κιλα κιλα τωρινα κιλα 92.

83 μέχρι πότε ;

loukiss
17-04-12, 14:06
καλη τυχη μαν..

vaggan
17-04-12, 15:12
83 μέχρι πότε ;πρωτη αυγουστου ευχαριστω λουκι:thumbup:

GeoDask
17-04-12, 20:17
πρωτη αυγουστου ευχαριστω λουκι:thumbup:

Doable :thumbup:

Καλή επιτυχία :toast:

vaggan
17-04-12, 21:03
θα δωσω τον καλυτερο εαυτο μου:toast:

GeoDask
17-04-12, 21:06
θα δωσω τον καλυτερο εαυτο μου:toast:

Θα βάλεις και κάποιο λιποτροπικό ή θα το παλέψεις αυστήρα με διατροφή και αερόβιο ;

vaggan
17-04-12, 21:19
ανεβασα μια φωτο στα 95 κιλα στο προφιλ λιγο πριν τη νηστεια ριξε μου μια ματια ειμαι αρκετα λιπωμενος βεβαια

GeoDask
17-04-12, 21:23
ανεβασα μια φωτο στα 95 κιλα στο προφιλ λιγο πριν τη νηστεια ριξε μου μια ματια ειμαι αρκετα λιπωμενος βεβαια

Την πλάτη λές ; δεν βλέπω κάποια άλλη :unsure:

destroyerody94
17-04-12, 21:25
Πολύ ωραίος :thumbup: Και άνουγμα και πυκνότητα και μέση και άνω τραπέζια όλα.
Είναι ιδέα μου ή τα χέρια κρατάνε κάτι παραπάνω από λίπος?

vaggan
17-04-12, 21:26
ναι αυτη μονο δεν εχω αλλη

vaggan
17-04-12, 21:27
Πολύ ωραίος :thumbup: Και άνουγμα και πυκνότητα και μέση και άνω τραπέζια όλα.
Είναι ιδέα μου ή τα χέρια κρατάνε κάτι παραπάνω από λίπος?ισως να εχω λιγο περισσοτερο στα χερια δεν ειμαι σιγουρος ευχαριστω:thumbup:

GeoDask
17-04-12, 21:34
ισως να εχω λιγο περισσοτερο στα χερια δεν ειμαι σιγουρος ευχαριστω:thumbup:

Κτήνος σε βλέπω ρε φίλε αλλα μου την εμφανίζει μικρή την φωτό,ίσως κάνω εγώ κάποια μ@λ@κί@ :unsure:

Κράτα την πρωτείνη ψηλά και πρόσεξε τι πρόγραμμα θα κάνεις τώρα που θα πέφτεις σε υ/α.

vaggan
17-04-12, 21:47
ενταξει εχω και λιπακια τωρα μην φανταστεις. για να ειμαι σχετικα γραμμωμενος πρεπει να χασω πολλα κιλα.χαμηλα λιπαρα με ενα carb recycling θα ακολυθησω και θα βαλω σταδιακα και αεροβια χανω κιλα στο φτερο και μυικα γιαυτο πρεπει να προσεξω πολυ.λιποτροπικα οχι δεν πιστευω στην αξια τους

grtech
18-04-12, 04:24
116 και σήμερα, πάμε γερά vaggan :weights::clapping:

vaggan
18-04-12, 21:25
τεταρτη: 2 ωρες πινγκ πονγκ

πρωινο 8:30 150 γραμμαρια γαλα 1,5% 6 κουταλιες της σουπας κουακερ 1σκουπ πρωτεινη

εντεκατιανο:P:P:1,5 σκουπ πρωτεινη cyclone σε νερο

μεσημεριανο στις 14:30 ενα πιατο τραχανα λιγο τυρι 10 αμινοξεα μπιφ αμινο

απογευματινο 21:30 :green::green:150 γραμμαρια γαλα 1 σκουπ πρωτεινη

βραδυνο στις 00:00 μια κονσερβα σαρδελα μια ντοματα 10 μπιφ αμινο και 3 προμαξ αμινο

υγ φραπε σκετο στη μια

GeoDask
18-04-12, 22:06
Ο φραπές όλα τα λεφτά !!!

Έπαιζα και γω παλιά πινγκ-πόνγκ, μεγάλο ταλέντο λέμε !!!

vaggan
19-04-12, 10:00
Ο φραπές όλα τα λεφτά !!!

Έπαιζα και γω παλιά πινγκ-πόνγκ, μεγάλο ταλέντο λέμε !!!ετσι...:clap:η τελεια αεροβια ειδικα αμα παιζουν τεσσερα ατομα..:turtle:

marvin
19-04-12, 10:03
τεταρτη: 2 ωρες πινγκ πονγκ

πρωινο 8:30 150 γραμμαρια γαλα 1,5% 6 κουταλιες της σουπας κουακερ 1σκουπ πρωτεινη

εντεκατιανο:P:P:1,5 σκουπ πρωτεινη cyclone σε νερο

μεσημεριανο στις 14:30 ενα πιατο τραχανα λιγο τυρι 10 αμινοξεα μπιφ αμινο

απογευματινο 21:30 :green::green:150 γραμμαρια γαλα 1 σκουπ πρωτεινη

βραδυνο στις 00:00 μια κονσερβα σαρδελα μια ντοματα 10 μπιφ αμινο και 3 προμαξ αμινο

υγ φραπε σκετο στη μια

Σαρδελες κονσερβα πως τις τρως ρε vaggan;Καλα για καφε δε σχολιαζω ..απορω αν κοιμηθηκες μετα!!!!:welcome:

vaggan
19-04-12, 13:17
στη μια το μεσημερι ηπια φραπε:green:οι σαρδελες με συνοπτικες διαδικασιες ανοιγω την κονσερβα και βαζω τις σαρδελες στο πιατο ξερω ειναι λιγο φαγητο αλλα δεν ειχα να σκεφτω κατι καλυτερο εκεινη την ωρα

vaggan
20-04-12, 09:44
χθες 19-4

στηθος

πιεσεις παγκου:1χ10 με 100 κιλα 1χ9 με 100 1χ8με 100 1χ6 με 100 1χ5 με 100

ανοιγματα στον επικληνη:δεν μετραω σετ και επαναληψεις ολα τα σετ εκτελεστηκαν με 16κιλους αλτηρες



ανατρεχωντας σε προηγουμενες σελιδες δεν θελει πολυ για να καταλαβεις το ποσο πεσμενος ειμαι μετα τη νηστεια



πρωινο:6 κουταλιες κουακερ 150 γραμμαρια γαλα 1,5 ενα σκουπ πρωτεινη

11:30 εναμιση σκουπ cyclone

14:30 νεροβραστα μακαρονια με λιγη σαλτσα,πεντε μπιφ αμινο και 3 προμαξ αμινο

20:30 xpand post και μετα απο μιση ωρα το ιδιο με το μεσημεριανο

χαλια διατροφη σημερα και χαλια κατανομη γευματων αλλα η φυση της δουλειας μου ειναι αλλοπροσαλλη.την κρεατινη την βαζω αφενος για να παρω τα πανω μου και αφετερου για να τελειωσει:green:

Andreas C.
20-04-12, 13:06
Φίλε vaggan μην ανησυχείς σύντομα θα επανέλθεις :thumbup:

Από ότι βλέπω σε γενικές γραμμές γυμνάζεσαι σαν και εμένα, ακολουθούμε και οι 2 το ένστιχτο μας:toast:

vaggan
20-04-12, 13:17
Φίλε vaggan μην ανησυχείς σύντομα θα επανέλθεις :thumbup:

Από ότι βλέπω σε γενικές γραμμές γυμνάζεσαι σαν και εμένα, ακολουθούμε και οι 2 το ένστιχτο μας:toast:λατρευω την ζωωδη ενστικτωδη προπονηση :turtle::turtle::Pσημερα εχω τρομερη ορεξη και πιστευω οτι θα με εκπληξω ευχαριστα

vaggan
20-04-12, 20:14
σημερα πλατη δικεφαλοι

μπαινω σημερα στο γυμναστηριο και βλεπω να γινεται ο κακος χαμος απο πιτσιρικια και αγυμναστους που χαζολογανε.ξαφνικα ολοι θυμουνται οτι υπαρχει γυμναστηριο τον μαιο:turtle:σε συνδιασμο με την ελλειψη χρονου αναγκαστηκα να αυτοσχεδιασω

πλατη σουπερσετ σε τροχαλιες μεχρι κοπωσης δεν μετρησα σετ ουτε επαναληψεις

δικεφαλοι:καμψεις δικεφαλων εναλλαξ σουπερσετ με μηχανη λαρρυ σκωτ και τριπλες μειωσεις βαρους

αν και η προπονηση διχνει sloppy πρηστηκα αρκετα καλα


πρωινο:6 κουταλιες της σουπας κουακερ με γαλα 1,5%

12:30 εναμιση σκουπ cyclone σε νερο

15:00 μια μπριζολα σαλατα και μια φετα ψωμι

19:30 γαλα με ενα σκουπ πρωτεινη και ενα κεσεδακι γιαουρτι γκλιτσα 2%

22:00 μπριζολα με λιγη σαλατα

Andreas C.
20-04-12, 21:08
Άπο ότι φαίνεται είναι επιδημία σε όλα τα γυμναστήρια πιτσιρίκια του μάη :green:
Τουλάχιστο εξέπληξες τον εαυτό σου;

vaggan
20-04-12, 21:18
οχι:green:χρειαζομαι απλα για κατι τετοιο:turtle:

xelashai
20-04-12, 21:56
εχω παρατηρησει οτι τρως πολυ λιγο....:unsure:
τι κανεις βρε vaggan?...εγω τρωω περισσοτερο απο σενα...:P

vaggan
20-04-12, 22:05
εχω παρατηρησει οτι τρως πολυ λιγο....:unsure:
τι κανεις βρε vaggan?...εγω τρωω περισσοτερο απο σενα...:Pε οχι δα:P:Pεντωμεταξυ γιορταζει η μανα μου και εχει φτιαξει καταιφι και σουφλε και λεω να ενδωσω;)ενα κομματι θα φαω μονο.πιστευεις οτι ειναι λιγα αυτα που τρωω?

xelashai
20-04-12, 22:11
ε οχι δα:P:Pεντωμεταξυ γιορταζει η μανα μου και εχει φτιαξει καταιφι και σουφλε και λεω να ενδωσω;)ενα κομματι θα φαω μονο.πιστευεις οτι ειναι λιγα αυτα που τρωω?

χρονια της πολλα!!... ε επιβάλλεται το γλυκάκι τοτε...;)
σοβαρά...το φαγητό σου σήμερα ηταν 2 μπριζόλες κ γάλα με βρώμη....
δουλεύεις..πας κ γυμναστήριο....δεν πεινάς??

Sorry για την παρατηρηση αλλα μου εκανε εντυπωση...

vaggan
20-04-12, 22:19
οχι δεν πειναω ιδιαιτερα γιατι πινω πολλες πρωτεινες αλλα απο αυριο θα βαλω ενα στερεο γευμα ακομα:clap::clap:

xelashai
20-04-12, 22:24
οχι δεν πειναω ιδιαιτερα γιατι πινω πολλες πρωτεινες αλλα απο αυριο θα βαλω ενα στερεο γευμα ακομα:clap::clap:

ναι...το εχω παρατηρησει...:P
χωρις φαγητο πως θα παρεις τα "πανω" σου οπως λες??

vaggan
20-04-12, 22:31
τωρα το καλοκαιρι δεν θα παρω τα πανω μου τα κατω μου θελω να παρω σε κιλα...η δυναμη οπως και να εχει θα πεσει το καλοκαιρι αναγκαιο κακο απο σεπτεμβρη παλι φορτωμα:P:P:weights::weights:

Andreas C.
21-04-12, 00:55
οχι:green:χρειαζομαι απλα για κατι τετοιο:turtle:

Ελπίζω την επόμενη φορά να τα καταφέρεις:green:

vaggan
21-04-12, 19:32
ρεπο απο προπονηση σημερα

δεν θα γραψω τι εφαγα ντρεπομαι για μενα:(:(:(:(

xelashai
21-04-12, 19:34
ρεπο απο προπονηση σημερα

δεν θα γραψω τι εφαγα ντρεπομαι για μενα:(:(:(:(

οχι κενα στο ημερολογιο...:spank:
(ειμαι περιεργη..οχι τιποτα αλλο:P)

vaggan
21-04-12, 20:13
πρωινο δυο καταιφακια εναμισυ σκουπ cyclone

στη μια φραπε σκετο

14:00 2,5 κομματια σουφλε

15:00 μηλοπιτα με μια μπαλα παγωτο haagen dasz και σαντιγυ

19:30 ειδα το ντοκιμαντερ με τους αδυνατους που γινονται χοντροι και εφαγα αλλα δυο καταιφακια με μια πρωτεινη σε νερο ομως:green:

23:00 θα παω για φαγητο εξω :green::green:τωρα που τα βλεπω ειναι χειροτερα:turtle:

xelashai
21-04-12, 20:16
γραμμωση κανεις ειπαμε εεε???:P

:bowdown::bowdown:

vaggan
21-04-12, 20:19
ετσι ειπαμε αλλα δεν με βλεπω καλα φετος :toast::turtle:και να εισαι σιγουρη οτι αν αυτα δεν μου τα εβλεπα μπροστα μου δεν θα τα ετρωγα.αλλα λογω της ημερας ειπαμε:P:P

koukoutsaki
21-04-12, 20:22
Να κανω αν μου επιτρεπετε λιγο το δικηγορο του διαβολου
σε σχεση με το τι τρωνε αλλοι αντρες
κ με το τι ετρωγα εγω πιο παλια
τιποτα δεν εφαγε..:unsure:

xelashai
21-04-12, 20:28
Να κανω αν μου επιτρεπετε λιγο το δικηγορο του διαβολου
σε σχεση με το τι τρωνε αλλοι αντρες
κ με το τι ετρωγα εγω πιο παλια
τιποτα δεν εφαγε..:unsure:

ετσι μπραβο...δωστου θαρρος....:P
κ εσυ μωρε καμαρι μου που τα εβαζες???:unsure:
φαγητο απο αυριο vaggan...;)

koukoutsaki
21-04-12, 20:29
δεν του δινω θαρρος αντρας ειναι θα τα καψει
εχει αλλο μυικο ιστο οχι σαν εμας

καλα ακομη η επιστημη το μελεταει που τα εβαζα:P

vaggan
21-04-12, 20:38
Να κανω αν μου επιτρεπετε λιγο το δικηγορο του διαβολου
σε σχεση με το τι τρωνε αλλοι αντρες
κ με το τι ετρωγα εγω πιο παλια
τιποτα δεν εφαγε..:unsure:οντως δεν ειναι παρα πολλα(βεβαια δεν εχω βαλει το βραδυνο;);))αλλα ειναι παντελως αχρηστες θερμιδες.και αν παρατηρησετε καλα ακομα και στα αρχικα σταδια της γραμμωσης επιτρεπω καποιες ατασθλιες και τις αλλες μερες

koukoutsaki
21-04-12, 20:46
Νταξει ειναι αχρηστες θερμιδες κ λιπαρα, αλλα και πρωτεινη με τα δυο καταιφακια..πεθανα ...:green:

vaggan
21-04-12, 21:07
ναι οντως τα κανω κατι τετοια χαριτωμενα:idea::green:

vaggan
21-04-12, 21:52
ετσι μπραβο...δωστου θαρρος....:P
κ εσυ μωρε καμαρι μου που τα εβαζες???:unsure:
φαγητο απο αυριο vaggan...;)απο αυριο οπως το πες παω για πιτσα και μπυρα τωρα:P

koukoutsaki
21-04-12, 21:56
απο αυριο οπως το πες παω για πιτσα και μπυρα τωρα:P
πιτσα???:shock: παψε....

grtech
22-04-12, 00:48
ρεπο απο προπονηση σημερα

δεν θα γραψω τι εφαγα ντρεπομαι για μενα:(:(:(:(


πρωινο δυο καταιφακια εναμισυ σκουπ cyclone

στη μια φραπε σκετο

14:00 2,5 κομματια σουφλε

15:00 μηλοπιτα με μια μπαλα παγωτο haagen dasz και σαντιγυ

19:30 ειδα το ντοκιμαντερ με τους αδυνατους που γινονται χοντροι και εφαγα αλλα δυο καταιφακια με μια πρωτεινη σε νερο ομως:green:

23:00 θα παω για φαγητο εξω :green::green:τωρα που τα βλεπω ειναι χειροτερα:turtle:


φιλε τις καυσεις πως τις υπολογιζεις?παντως τρως πολυ:-)

Τι είναι τούτα :shock:;;;; Τώρα τα είδα .... καλά με δουλεύεις ρρεεε :turtle::bowdown:

και εγώ ο μ@λ@κ@ς έγραψα ολόκληρη απολογία γιατί έτρωγα παραπάνω σε περίοδο όγκου 43586.

vaggan
22-04-12, 11:29
:rolf::rolf::rolf: ελα ρε με κανεις και νοιωθω ασχημα.:P:Pαλλα απο δω και περα θα δεις τι θα τρωω

grtech
22-04-12, 12:26
xixixixi:green:xixixixi
Άσε να λέω εγώ, απλά ζηλεύω :thumbup:

Και εγώ έλεγα χθες κοίτα να δεις ο φίλος ο Βαγγέλης έχει μπει σε περίοδο αυστηρής υποθερμιδικής δίαιτας και στέρησης και έπειτα να διαβάζει στο δικό μου log για 4 και 5 χιλιάδες θερμίδες την μέρα φαΐ εεεε δεν λέει, πρέπει να βοηθάμε τους συναθλητές μας, κάτσε να γράψω κάτι να το δικαιολογήσω :P.....

και μετά μπαίνω εδώ και βλέπω να έχεις κατεβάσει σε μια μέρα ένα ζαχαροπλαστείο μόνος σου :rolf:και όχι τίποτα άλλο, εδώ πάνω όχι απλά δεν παίζει να βρεις κανταΐφι αλλά δεν ξέρουν ούτε τι εστί υποβρύχιο.:green:

Αλλά την επόμενη φορά θα ξέρω, πριν απαντήσω οτιδήποτε θα μπαίνω εδώ πρώτα να διαβάζω τι έχεις γράψει για να μην εκτίθεμαι :green:.

vaggan
23-04-12, 21:27
ωμοι:πιεσεις στη μηχανη 1χ10 με 80 κιλα 1χ10 με80 κιλα 1χ10 με 80 κιλα

πιεσεις με αλτηρες 1χ12 με 30 κιλα στο καθε χερι 1χ10 με 30 1χ10 με 30

εκτασεις αλτηρων:δεν μετραω σετ και επαναληψεις 12 κιλα σε καθε χερι με παυση του ενος λεπτου μεχρι κοπωση

τρικεφαλοι:πιεσεις με στενη λαβη 1χ8 με 100 κιλα 1χ6 με 100 κιλα 1χ4 με 100 κιλα 1χ1 με 120 κιλα (η νηστεια με εξαθλιωσε θα το φωναζω και θα το λεω:turtle:

εκτασεις τρικεφαλων ορθιος με σκοινι σουπερσετ πιεσεις απο μπροστα με το σκοινι μεχρι κοπωση δεν μετραω σετ και επαναληψεις

45 λεπτα πινγκ πονγκ



πρωινο:το γνωστο καθημερινο

11:30σαντουιτς με πολυσπορο με προζυμι καραμολεγκος μια κουταλια της σουπας κοτατζ (το φτηνο απο τα λιντλ)τρεις φετες γαλοπουλα και ενα βραστο αυγο +5 μπιφ αμινο

14:30 μακαρονια με σαλατα και 8 αμινοξεα

20:30 μετα την προπονηση μια πρωτεινη cyclone και ενα γιαουρτι 2%

23:00 λιγα μακαρονια,σαλατα 1 σκουπ πρωτεινη σε νερο

ελμερ
23-04-12, 22:30
παιζεις πινγκ πονγκ Βαγγο?πιτσιρικας ημουν αστερι (και αριστεροχειρας):welcome:

vaggan
23-04-12, 22:39
απο τα χριστουγεννα που εβαλαν τραπεζι στο γυμναστηριο εχω ξεσκιστει:p μαθαινω μαθαινω:)

marvin
23-04-12, 23:02
ωμοι:πιεσεις στη μηχανη 1χ10 με 80 κιλα 1χ10 με80 κιλα 1χ10 με 80 κιλα

πιεσεις με αλτηρες 1χ12 με 30 κιλα στο καθε χερι 1χ10 με 30 1χ10 με 30

εκτασεις αλτηρων:δεν μετραω σετ και επαναληψεις 12 κιλα σε καθε χερι με παυση του ενος λεπτου μεχρι κοπωση

τρικεφαλοι:πιεσεις με στενη λαβη 1χ8 με 100 κιλα 1χ6 με 100 κιλα 1χ4 με 100 κιλα 1χ1 με 120 κιλα (η νηστεια με εξαθλιωσε θα το φωναζω και θα το λεω:turtle:

εκτασεις τρικεφαλων ορθιος με σκοινι σουπερσετ πιεσεις απο μπροστα με το σκοινι μεχρι κοπωση δεν μετραω σετ και επαναληψεις

45 λεπτα πινγκ πονγκ




πρωινο:το γνωστο καθημερινο

11:30σαντουιτς με πολυσπορο με προζυμι καραμολεγκος μια κουταλια της σουπας κοτατζ (το φτηνο απο τα λιντλ)τρεις φετες γαλοπουλα και ενα βραστο αυγο +5 μπιφ αμινο

14:30 μακαρονια με σαλατα και 8 αμινοξεα

20:30 μετα την προπονηση μια πρωτεινη cyclone και ενα γιαουρτι 2%

23:00 λιγα μακαρονια,σαλατα 1 σκουπ πρωτεινη σε νερο

Ρε Βαγκαν κρατας ακομα νηστεια; δεν βλεπω πουθενα λιγη κοτα...ψαρι..κατι εκτος απο πρωτεινη ροφημα η αμινοξεα:unsure:

vaggan
23-04-12, 23:23
εχεις δικιο ηταν η μερα τετοια:thumbup::thumbup:

marvin
24-04-12, 08:05
εχεις δικιο ηταν η μερα τετοια:thumbup::thumbup:


Εχω μυστικο.........Χριστος Ανεστη...:P:P:P:P


:welcome:

vaggan
24-04-12, 09:02
:rolf::rolf::rolf:σημερα ομως θα ειμαι παουερ:weights::weights:

Andreas C.
24-04-12, 12:27
Μου άρεσε πολύ το αερόβιο σου:green:
Τώρα πως τα καταφέρνεις να παίζεις πινγκ πονγκ μετά από προπόνηση ώμων μόνο εσύ ξέρεις:P

Πάντως πολύ δύναμη στους ώμους και τρικέφαλο:clap:

vaggan
24-04-12, 20:14
ποδια σημερα

εκτασεις ποδιων σε συνδιασμο με καμψεις μηριαιων δικεφαλων σε σουπερ σετ ανταγωνιστων μυικων ομαδων:οκτω τετοια σουπερσετ χωρις να μετραω επαναληψεις με ενα λεπτο παυση μεταξυ τους η προπονηση μου εμεινε μεχρι εκει λογω επαγγελματικης υποχρεωσης.γαμω το στανιο τους:turtle:

πρωινο 8:20 το γνωστο γαλα με κουακερ καιπρωτεινη στις ιδιες ποσοτητες

11:30 σαντουιτς με πολυσπορο ψωμι,τρεις φετες γαλοπουλα, μια κουταλια της σουπας κοτατζ,ενα βραστο αυγο

15:00 στηθος κοτας με μερικα κομματια πατατας,σαλατα,μια φετα ψωμι

19:40:εναμισυ σκουπ cyclone ενα γιαουρτι 200 γραμμαρια

23:00 στηθος κοτας με λιγη σαλατα

xelashai
24-04-12, 22:22
:bbbiceps:ωωω...άρχισε να τρέφεται ο vaggan :green::P:P

koukoutsaki
24-04-12, 22:27
:bbbiceps:ωωω...άρχισε να τρέφεται ο vaggan :green::P:P

:thumbup:

vaggan
25-04-12, 20:04
σημερα κανονικα ηταν μερα ρεπο αλλα επειδη μου την εσπασαν χθες πηγα ξανα και εκανα ποδια μια απο τα ιδια + κοιλιακους

πρωινο 8:20 γαλα 1,5% τεσσερεις κουταλιες κουακερ ενα σκουπ πρωτεινη

11:30 ενα σκουπ πρωτεινη σε νερο

14:30 στηθος κοτας με λιγα μακαρονια ενα κομμτακι τυρι μια φετα ψωμι και μαρουλοσαλατα

19:30 εναμισι σκουπ cyclone με το γνωστο γιαουρτακι

22:30 στηθος κοτας με λιγα μακαρονια μαρουλοσαλατα


η ζυγαρια με εδειξε 94 κιλα:green:αντι να χασω πηρα δεν αγχωνομαι ομως ξερω οτι ειναι κιλα απο κρεατινη και σιγουρα κατι απο μυικο ιστο που ειχα χασει γιατι στο καθρεφτη δειχνω πιο μυικος

loukiss
25-04-12, 21:19
εφοσον εφτιαξε και η διατροφη και φαινεσαι πιο "μυικος" δν νομιζω να υπαρχει θεμα ...αντιθετως!

παρατηρησα πριν κατι days την προπονηση σου ωμους - τρικεφαλα.. πολυ δυναμη φιλε πραγματικα μπραβο... αν θες γραψε και τα κιλα σου στις βασικες να παρουμε μια ιδεα..

vaggan
25-04-12, 21:55
ευχαριστω αν θες κανε ενα κοπο και ανετρεξε σε παλαιοτερες σελιδες του ημερολογιου μου.τωρα ειμαι καπως πεσμενος. βασικα αυριο θα δω στην προπονηση στηθους.:thumbup::welcome:

gym
26-04-12, 11:16
βαγγο βλεπω σε πολλα δεν μετρας επαναληψεις...πως και αυτο?ενστικτωδως πας?

απο συμπηρωματα τι παιζει αυτην την περιοδο συνολικα?

vaggan
26-04-12, 11:57
βαγγο βλεπω σε πολλα δεν μετρας επαναληψεις...πως και αυτο?ενστικτωδως πας?

απο συμπηρωματα τι παιζει αυτην την περιοδο συνολικα?παιζω και ενστικτωδως οχι παντα.απο συμπληρωματα πρωτεινη ορου (elite dymatize) cyclone της maximuscle μια πολυφορμουλα πρωτεινη με κρεατινη ειναι, kai x pand post work out.αυτα τα δυο τα παιρνω μεχρι να τελειωσουν οι συσκευασιες.οταν τελειωσουν θα παιρνω μονο ορο γαλακτος και κατι καψουλες καφεινης για ενταση πριν την προπονηση.

vaggan
26-04-12, 20:27
πηγα να κανω στηθος δεν μου εβγαινε η προπονηση και εφυγα ψυχολογια μηδεν

πρωινο:ενα γιαουρτακι μια μπανανα ενα σκουπ πρωτεινη σε νερο

11:00 εναμισυ σκουπ cyclone σε νερο

14:30 200 γραμαρια ψαρι ντοματοσαλατα μια φετα ψωμι

20:00 200 γραμμαρια γαλα ενα σκουπ πρωτεινη 4 κουταλιες της σουπας βρωμη

23:00 βλεπε γευμα στις 14:30

koukoutsaki
26-04-12, 20:35
γιατι δε σου εβγαινε ?:unsure:

GeoDask
26-04-12, 22:01
πηγα να κανω στηθος δεν μου εβγαινε η προπονηση και εφυγα ψυχολογια μηδεν

πρωινο:ενα γιαουρτακι μια μπανανα ενα σκουπ πρωτεινη σε νερο

11:00 εναμισυ σκουπ cyclone σε νερο

14:30 200 γραμαρια ψαρι ντοματοσαλατα μια φετα ψωμι

20:00 200 γραμμαρια γαλα ενα σκουπ πρωτεινη 4 κουταλιες της σουπας βρωμη

23:00 βλεπε γευμα στις 14:30

Την καλύτερη δουλειά έκανες. :thumbup:

vaggan
26-04-12, 22:04
γιατι δε σου εβγαινε ?:unsure:απλα δεν δε μου εβγαινε δεν....;):)

Giannistzn
26-04-12, 22:09
Αν δεν εχεις ψυχολογια για προπονηση και δεν σου βγαινουν τα κιλα που ξερεις οτι εχεις, κουραζεσαι, ξενερωνεις κλπ εισαι σκατα. Καλυτερα που εφυγες :thumbup:

Πολυ οργανομενο το προγραμμα σου και τα γευματα σου. Keep up!

vaggan
27-04-12, 09:50
χτες το βραδυ πηγα σε κατι εγκαινια μιας ψησταριας.:green:οποτε + δυο σουβλακια ντοματα πατατα κρεμμυδι τζατζικι.δεν ηπια τιποτα και το θετικο ειναι οτι και τα σουβλακια δεν τα πολυ ηθελα τα πηρα γιατι επρεπε κατι να παρω.

Andreas C.
27-04-12, 11:12
πηγα να κανω στηθος δεν μου εβγαινε η προπονηση και εφυγα ψυχολογια μηδεν



Φίλε Βαγγέλη γιατί δεν δοκίμασες πριν φύγεις να πας να πάρεις ένα red bull ή κάτι άλλο να πάρεις ενέργεια και να ξαναδοκιμάσεις να γυμναστής? Φυσικά αύτο ισχύ από άποψης ενέργειας :toast:

vaggan
27-04-12, 11:23
red bull και συναφη μου κανουν το στομαχι ανω κατω με κοβει κρυος ιδρωτας και με πιανει τρεμουλο.με λιγα λογια κακο μου κανουν.βεβαια μια μικρη ποσοτητα καφεινης μου κανει καλο στη προπονηση

Andreas C.
27-04-12, 11:35
red bull και συναφη μου κανουν το στομαχι ανω κατω με κοβει κρυος ιδρωτας και με πιανει τρεμουλο.με λιγα λογια κακο μου κανουν.βεβαια μια μικρη ποσοτητα καφεινης μου κανει καλο στη προπονηση

Δεν το ήξερα αυτό :toast: Από την επόμενη φορά φρόντισε να έχεις χαπάκια καφεϊνης μαζί σου:green:

vaggan
27-04-12, 20:13
σημερα λογω υποχρεωσεων παλι εκτος γυμναστηριου


πρωινο:γαλα 1,5% ενα σκουπ πρωτεινη εξι κουταλιες σκουπας κουακερ

11:45 εναμισυ σκουπ cyclone

14:30 ενα πιατο φασολακια, λιγο τυρι,

οκτω αμινοξεα

18:30 ενα σκουπ πρωτεινη με γαλα και εξι πτι μπερ

? μια και με το γυμναστηριο το χεσα αυτες τις μερες ας κανω ενα τσιτ που θα εχει μπολικη πρωτεινη κανα κοντοσουβλι λεω

koukoutsaki
27-04-12, 20:17
σημερα λογω υποχρεωσεων παλι εκτος γυμναστηριου


πρωινο:γαλα 1,5% ενα σκουπ πρωτεινη εξι κουταλιες σκουπας κουακερ

11:45 εναμισυ σκουπ cyclone

14:30 ενα πιατο φασολακια, λιγο τυρι,

οκτω αμινοξεα

18:30 ενα σκουπ πρωτεινη με γαλα και εξι πτι μπερ

? μια και με το γυμναστηριο το χεσα αυτες τις μερες ας κανω ενα τσιτ που θα εχει μπολικη πρωτεινη κανα κοντοσουβλι λεω

Αχ οχι μη αυτο ...εχει ουρικο οξυ και κανει πολυ κατακρατηση ....:unsure:

vaggan
27-04-12, 20:38
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:εισαι απιστευτη δεν θα το τρωω δα και καθε μερα...εχεις καμια καλη προταση για τσιτ???

koukoutsaki
27-04-12, 20:40
Εχω
απο το τελευταιο τευχος του ΜD
μισο να το βρω κ στο ποσταρω :turtle:

koukoutsaki
27-04-12, 20:42
Ενα μεγαλο τσιζμπεργκερ με τηγανιτες γλυκοπατατες και ενα κομματι τσιζκεικ !
Δε μπορεις να πεις ,τα εχει ολα και ειναι και μιαμ!

Giannistzn
27-04-12, 21:01
Βασικα αναλογα τι θες vaggan.. Εγω θα σου ελεγα αν θες πολυ πρωτεΐνη, παρε μια δυο μεριδες γυρο (απεξω).

Αλλιως, παρε ενα κοτοπουλο, μαριναρισε με wostershire, λαδι, παπρικα, πιπερια, αλατι και βαλτο οπως ειναι με την πετσα στο φουρνο. Και κανενα γλυκο για τη συνεχεια. Ανοιγει ο καιρος, παγωτακι με το κιλο :green:

Αλλιως απεξω, beefeater απο simply burgers ξερω γω δεν ειναι ασχημο, και με 2πλο μπιφτεκι, χτυπας και κανενα onion ring. Ή πας σε καμια ψησταρια με παρεα, το καλυτερο

vaggan
27-04-12, 23:27
ωραιες επιλογες εφαγα ομως δυο σουβλακια,2 παστες αμυγδαλου και 2 κοκα κολες:p

koukoutsaki
27-04-12, 23:30
νταξει καλυτερο απο κοντοσουβλια παντως :P

vaggan
27-04-12, 23:55
απολα αυτα???ε οχι δα :)

Spyrous
28-04-12, 17:42
ΩΡΑΙΑ ΚΙΛΑ ..βαλε και καμια φωτο τσακαλε!

vaggan
28-04-12, 18:55
εγω ειμαι στο αβαταρ το καλοκαιρι που περασε:)

koukoutsaki
28-04-12, 20:43
Aπο το αβαταρ φαινεσαι σουπερ

vaggan
29-04-12, 20:02
λοιπον απο αυριο ξεκιναω κατα πασα πιθανοτητα προπονηση μεσημεριανες ωρες λογω φορτου εργασιας επισης μαλλον θα τροποποιησω το προγραμμα μου με λιγο λιγοτερα κιλα και περισσοτερες επαναληψεις με μικροτερο διαλλειμα.

koukoutsaki
29-04-12, 20:07
λοιπον απο αυριο ξεκιναω κατα πασα πιθανοτητα προπονηση μεσημεριανες ωρες λογω φορτου εργασιας επισης μαλλον θα τροποποιησω το προγραμμα μου με ]λιγο λιγοτερα κιλα και περισσοτερες επαναληψεις με μικροτερο διαλλειμα[/U].

ειναι κ δικη μου απορια αυτο...το εχεις δοκιμασει? θεωρεις οτι αποδιδει?
καλες νεες προπονησεις!:green:

vaggan
29-04-12, 20:21
ναι το εχω δοκιμασει με καλα αποτελεσματα.τα παντα βεβαια εξαρτονται απο το πως θα χρησιμοποιησει το προγραμμα ο καθενας αν τηρησει ολες τις παραμετρους σωστα θα δει καλες αλλαγες τα κιλα τονιζω να μειωθουν λιγο οχι απο εκει που σηκωνα σε μια ασκηση πχ 100 κιλα να πεσω στα 60 κιλα τωρα βεβαια θα παιζω και με διαφορες μεθοδους σουπερσετ, ντροπσετ εννιοτε και γιγαντοσετ:welcome::welcome:

marvin
29-04-12, 20:25
λοιπον απο αυριο ξεκιναω κατα πασα πιθανοτητα προπονηση μεσημεριανες ωρες λογω φορτου εργασιας επισης μαλλον θα τροποποιησω το προγραμμα μου με λιγο λιγοτερα κιλα και περισσοτερες επαναληψεις με μικροτερο διαλλειμα.

Στοχος ;:welcome:

koukoutsaki
29-04-12, 20:25
εμενα με απασχολησε το θεμα να σου πω πως
πχ σε ασκηση που κανω με ελευθερα βαρη με 5κιλους αλτηρες στο gym - μη γελας- :P
αν την κανω στο σπιτι με τους 2 κιλους που εχω κ πιο πολλα σετ κ επαναληψεις,και χωρις διακοπη, σε μερα που ειναι το gym κλειστο για να μη χασω προπονηση?
πχ Πρωτομαγια
κανει τιποτα ή τσαμπα?
ή μιλας για πολυ μικρες αποκλισεις κιλων ,ετσι οπως δουλεψε σε σενα? :unsure:

vaggan
29-04-12, 20:33
Στοχος ;:welcome:αοριστος:rolf::rolf::rolf:δεν ξερω τι θα βγει φετος λογω του οτι βγηκα εκτος προγραμματισμου αρκετες φορες. θα δουμε

marvin
29-04-12, 20:35
αοριστος:rolf::rolf::rolf:δεν ξερω τι θα βγει φετος λογω του οτι βγηκα εκτος προγραμματισμου αρκετες φορες. θα δουμε

:rolf:Κοντα ειμαστε τοτε:turtle:

vaggan
29-04-12, 20:38
εμενα με απασχολησε το θεμα να σου πω πως
πχ σε ασκηση που κανω με ελευθερα βαρη με 5κιλους αλτηρες στο gym - μη γελας- :P
αν την κανω στο σπιτι με τους 2 κιλους που εχω κ πιο πολλα σετ κ επαναληψεις,και χωρις διακοπη, σε μερα που ειναι το gym κλειστο για να μη χασω προπονηση?
πχ Πρωτομαγια
κανει τιποτα ή τσαμπα?
ή μιλας για πολυ μικρες αποκλισεις κιλων ,ετσι οπως δουλεψε σε σενα? :unsure:η αποκλιση που μιλας ειναι πανω απο 50%δεν το συνιστω σε βαθος χρονου,αλλα απο το τιποτα σιγουρα καλυτερο ειναι.οποτε ναι για μια μερα δοκιμασε το με πολλα σετ και πολλες επαναληψεις με μικρο διαλλειμα

koukoutsaki
29-04-12, 20:44
η αποκλιση που μιλας ειναι πανω απο 50%δεν το συνιστω σε βαθος χρονου,αλλα απο το τιποτα σιγουρα καλυτερο ειναι.οποτε ναι για μια μερα δοκιμασε το με πολλα σετ και πολλες επαναληψεις με μικρο διαλλειμα

σε καμια περιπτωση δε μιλαμε για βαθος χρονου αλλα για μερες σαν αυτη που σου ειπα παραπανω
μια κ το εχεις ηδη δοκιμασει :green:
βασικα δε θελω να χανω ουτε μια προπο :P

vaggan
29-04-12, 20:50
σε καμια περιπτωση δε μιλαμε για βαθος χρονου αλλα για μερες σαν αυτη που σου ειπα παραπανω
μια κ το εχεις ηδη δοκιμασει :green:
βασικα δε θελω να χανω ουτε μια προπο :Pναι για μια μερουλα στη χαση και στη φεξη ειναι οτι πρεπει:green:

koukoutsaki
29-04-12, 20:52
εσυ οταν λες λιγο λιγοτερα κιλα κ περισσοτερα σετ, οπως προτιθεσαι να κανεις, σε τι ποσοστο λιγοτερων κιλων αναφερεσαι?

vaggan
29-04-12, 20:54
:rolf:Κοντα ειμαστε τοτε:turtle:νικη κοροιδευομαστε αν ειχα το bodyfat σου θα εκανα καπως ετσι9NL7nP61-hk:turtle::turtle:

marvin
29-04-12, 20:59
νικη κοροιδευομαστε αν ειχα το bodyfat σου θα εκανα καπως ετσι9NL7nP61-hk:turtle::turtle:


:rolf::rolf::rolf::rolf:Ελιωσα!!!!!!!

vaggan
29-04-12, 21:00
εσυ οταν λες λιγο λιγοτερα κιλα κ περισσοτερα σετ, οπως προτιθεσαι να κανεις, σε τι ποσοστο λιγοτερων κιλων αναφερεσαι?απο κει πο κανω για παραδειγμα στις πιεσεις παγκου 100 για 10 επαναληψεις θα πεσω στα 90 για δωδεκα καπακι 75 για οσες βγουν και παλι καπακι καμια 60αρια για οσε βγουν.αυτο ειναι ενα ντροπ σετ με τριπλη μειωση βαρους και σε ασκησεις βασικες θα κανω τρια τετοια ντροπ σετ ειναι πακετο δεν ειναι παιξε γελασε:P:P

Dimitrios
29-04-12, 21:11
Vaggan αρχικά να σου ευχηθώ και εγώ καλή προσπάθεια στο λογκ σου μιας και το διαβάζω αυτό τον καιρό αλλά δεν έχω προλαβει να γράψω κάτι λόγω φόρτου εργασίας. Απλά έχε υπόχιν σου ότι τα ντροπ ναι μεν βοηθάνε πολύ και στην υπερτροφία αλλά σε δύναμη αλλά δεν είναι για συνέχεια και σε πολλές ασκήσεις. Καλύτερα κατεμε βάλτα στις 2 πιο βασικές κάθε μυικής ομάδας άντε 3 και μόνο στο τελευταίο σετ.;)

vaggan
29-04-12, 21:15
εννοειται φιλε:toast:οχι παντου ντροπ σετ μονο σε ασκησεις βασικες και οχι αυτα σε καθε προπονηση θα κανω τροποποιησεις ανα τρεις βδομαδες

marvin
29-04-12, 21:25
εννοειται φιλε:toast:οχι παντου ντροπ σετ μονο σε ασκησεις βασικες και οχι αυτα σε καθε προπονηση θα κανω τροποποιησεις ανα τρεις βδομαδες

Αντε να σε δω!!!;)

Dimitrios
29-04-12, 21:26
εννοειται φιλε:toast:οχι παντου ντροπ σετ μονο σε ασκησεις βασικες και οχι αυτα σε καθε προπονηση θα κανω τροποποιησεις ανα τρεις βδομαδες

:clap::thumbup:

vaggan
01-05-12, 09:43
στηθος

πιεσεις παγκου με τριπλη μειωση βαρους

95κιλα χ 12, 80 κιλα χ 10, 60 κιλα χ 10

95κιλα χ10,80 κιλα χ 8, 60 κιλα χ10

95 κιλα χ 8, 80 κιλα χ 6, 60 κιλα χ10

για να κανω αυτα τα τρια τριπλοσετ μου πηρε δωδεκα λεπτα και μου εδωσε φοβερο πρηξιμο

εκτασεις αλτηρων σε επικλινη σουπερσετ με πιεσεις αλτηρων.σε αυτη την ασκηση χρησιμοποιησα 16κιλους αλτηρες. ξεκινουσα με εκτασεις και οταν εφτανα στην κοπωση γυριζα την ασκηση σε πιεσεις χωρις καν να σηκωνομαι απο τον παγκο.οταν γυρναγα στις πιεσεις ημουν τοσο κουρασμενος που με το ζορι εβγαζα 5-6 επαναληψεις τοτε ξεκουραζομουν για 20 δευτερα και εβγαζα ακομα 5.εκανα περιπου 8 τετοια δισετ.

ολοκληρωσα με μερικα σετ κοιλιακων σημερα παντως ειμαι πολυ πιασμενος


8:15 6 κουταλιες τις σουπας κουακερ, γαλα,ενα σκουπ πρωτεινη

11:30 εναμιση σκουπ cyclone σε νερο

14:30 μακαρονια με μοσχαρι και καμποση πολλη φετα:green:

18:30 ενα σκουπ πρωτεινη με γαλα

23:00 μακαρονια με μοσχαρι και ενα κρουασαν απο το περιπτερο:P:P

αυτα ολα στις 30-4

marvin
01-05-12, 09:52
στηθος

πιεσεις παγκου με τριπλη μειωση βαρους

95κιλα χ 12, 80 κιλα χ 10, 60 κιλα χ 10

95κιλα χ10,80 κιλα χ 8, 60 κιλα χ10

95 κιλα χ 8, 80 κιλα χ 6, 60 κιλα χ10

για να κανω αυτα τα τρια τριπλοσετ μου πηρε δωδεκα λεπτα και μου εδωσε φοβερο πρηξιμο

εκτασεις αλτηρων σε επικλινη σουπερσετ με πιεσεις αλτηρων.σε αυτη την ασκηση χρησιμοποιησα 16κιλους αλτηρες. ξεκινουσα με εκτασεις και οταν εφτανα στην κοπωση γυριζα την ασκηση σε πιεσεις χωρις καν να σηκωνομαι απο τον παγκο.οταν γυρναγα στις πιεσεις ημουν τοσο κουρασμενος που με το ζορι εβγαζα 5-6 επαναληψεις τοτε ξεκουραζομουν για 20 δευτερα και εβγαζα ακομα 5.εκανα περιπου 8 τετοια δισετ.

ολοκληρωσα με μερικα σετ κοιλιακων σημερα παντως ειμαι πολυ πιασμενος


8:15 6 κουταλιες τις σουπας κουακερ, γαλα,ενα σκουπ πρωτεινη

11:30 εναμιση σκουπ cyclone σε νερο

14:30 μακαρονια με μοσχαρι και καμποση πολλη φετα:green:

18:30 ενα σκουπ πρωτεινη με γαλα

23:00 μακαρονια με μοσχαρι και ενα κρουασαν απο το περιπτερο:P:P

αυτα ολα στις 30-4

Με τι διαλειμα κρατησες τις πιεσεις παγκου;

vaggan
01-05-12, 10:05
μεταξυ του πρωτου τριπλου σετ με το δευτερο 1,5 λεπτο μεταξυ του δευτερου και του τριτου τρια περιπου λεπτα:green:και μεταξυ των σετ μεσα σε καθε τριπλοσετ η παυση ηταν οσο να αφαιρω τα βαρη αν και στο τριτο επαιρνα και μερικες ανασες παραπανω.παντως ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος ηταν η πρωτη μερα που το εφαρμοσα και πιστευω οτι θα παει και καλυτερα:welcome:

marvin
01-05-12, 10:11
μεταξυ του πρωτου τριπλου σετ με το δευτερο 1,5 λεπτο μεταξυ του δευτερου και του τριτου τρια περιπου λεπτα:green:και μεταξυ των σετ μεσα σε καθε τριπλοσετ η παυση ηταν οσο να αφαιρω τα βαρη αν και στο τριτο επαιρνα και μερικες ανασες παραπανω.παντως ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος ηταν η πρωτη μερα που το εφαρμοσα και πιστευω οτι θα παει και καλυτερα:welcome:

Κατσε να σε δω την αλλη εβδομαδα που το σωμα θα ξερει γιατι παει!!!:P

marvin
01-05-12, 10:15
Αν και να σου πω την αληθεια μου πιστευω πως σε κανα 2 προπονησεις τα πιασιματα θα πεσουν αισθητα.Τουλαχιστον αυτο εγινε σε μενα οταν επαιζα με τετοια σετ και αλαγη κιλων!!

vaggan
01-05-12, 10:35
οσο κανω σωστη διατροφη (μη γελασετε με το κρουασαν απο τι στιγμη που δεν ξερετε τι ετρωγα το χειμωνα:P:P)θα κρατησω πανω κατω αυτου του ειδους την προπονηση αλλα θα διαφοροποιω καποιες τεχνικες πχ μετα απο δυο βδομαδες θα κανω ντροπ σετ ξεκινωντας απο τα 100 και φτανοντας στα 50 με μειωσεις 10 κιλων τη φορα.

vaggan
01-05-12, 19:16
σημερα ολη τη μερα στο μαγαζι τσιμπολογησα αρκετες αηδιες.κατι μπισκοτακια απο δω κατι μερεντες απο κει βεβαια πηρα και τις πρωτεινες μου.παντως παρατηρω οτι φετος δεν μπορω να πειθαρχησω τον εαυτο μου με τιποτα ενω περσι ημουν στρατιωτης

Giannistzn
01-05-12, 19:36
Και εγω το ιδιο ρε γαμωτο.. Και δεν μπορω να καταλαβω γιατι.. Ξερεις τι παρατηρω ομως? Εαν αντεξω 1 βδομαδα χωρις τιποτα, αλλα οταν λεω τπτ, τπτ κομμενες στεβιες, σοκολατες, παγωτα, οτιδηποτε, μετα δεν μου κανει ορεξη. Οταν φαω, μετα γινεται εμμονη ιδεα..

vaggan
01-05-12, 20:18
φιλε μου το προβλημα ειναι οτι ειμαι ελευθερος επαγγελματιας τα γλυκα και τα παγωτα ειναι διπλα μου συνεχεια:P(να τωρα γυρισα το κεφαλι μου και βλεπω το γαλακτομπουρεκο.:P:P:Pστο σπιτι ειναι ευκολο να πεις δε βαζω γλυκα, κοκα κολες, και σκατολοιδια και εγω αν για παραδειγμα ημουν δημοσιος υπαλληλος ευκολα θα μπορουσα να πειθαρχησω τον εαυτο μου. εντωμεταξυ τωρα που ανοιγει ο καιρος ολο και εχουμε περισσοτερα γλυκα στο μαγαζι σε σχεση με το χειμωνα οποτε αυτο δυσχαιρενει περισσοτερο την προσπαθεια για καλοκαιρινη γραμμωση το να πειθαρχησεις τον εαυτο σου σε ενα περιβαλλον που δεν εχει τριγυρω γευστικους πειρασμους ειναι παιχνιδακι σε σχεση με το να τους εχει τριγυρω σου για πολλες ωρες τη μερα.γιαυτο λεω οτι περσυ ημουν στρατιωτης.

koukoutsaki
01-05-12, 22:07
φιλε μου το προβλημα ειναι οτι ειμαι ελευθερος επαγγελματιας τα γλυκα και τα παγωτα ειναι διπλα μου συνεχεια:P(να τωρα γυρισα το κεφαλι μου και βλεπω το γαλακτομπουρεκο.:P:P:Pστο σπιτι ειναι ευκολο να πεις δε βαζω γλυκα, κοκα κολες, και σκατολοιδια και εγω αν για παραδειγμα ημουν δημοσιος υπαλληλος ευκολα θα μπορουσα να πειθαρχησω τον εαυτο μου. εντωμεταξυ τωρα που ανοιγει ο καιρος ολο και εχουμε περισσοτερα γλυκα στο μαγαζι σε σχεση με το χειμωνα οποτε αυτο δυσχαιρενει περισσοτερο την προσπαθεια για καλοκαιρινη γραμμωση το να πειθαρχησεις τον εαυτο σου σε ενα περιβαλλον που δεν εχει τριγυρω γευστικους πειρασμους ειναι παιχνιδακι σε σχεση με το να τους εχει τριγυρω σου για πολλες ωρες τη μερα.γιαυτο λεω οτι περσυ ημουν στρατιωτης.

ειναι μια μεγαλη αληθεια αυτο που αναφερεις. αλλα μονο ΕΣΥ εχεις τη δυναμη κ το επιβάλλον να πεις ΟΧΙ κανενας δε θα στο κανει με το ζορι:unsure:

vaggan
01-05-12, 22:18
ειναι μια μεγαλη αληθεια αυτο που αναφερεις. αλλα μονο ΕΣΥ εχεις τη δυναμη κ το επιβάλλον να πεις ΟΧΙ κανενας δε θα στο κανει με το ζορι:unsure:+1:thumbup::thumbup:

koukoutsaki
01-05-12, 22:21
Στο λεω γιατι κι εγω αυτη τη στιγμη εχω ενα ψυγειο γεματο γλυκα κουταλιου διαφορων γευσεων απο διαφορες περιοχες της χωρας, μερεντα, ταχινι με μελι,χαλβαδοπιτες , και -αλιμονο αν ελειπαν αυτα- ferrero rocher -οπως καταλαβες τα τρωει καποιος αλλος στο σπιτι αποφευγω ακομη κ να τα κοιταω γιατι θα βγαλουν χερακια κ θα μου κανουν νοηματα :unsure:

vaggan
02-05-12, 16:50
ποδια σημερα εκανα φανταστικη προπονηση αλλα βαριεμαι να γραψω σημερα:green:παντως εκανα σουπερσετ ανταγωνιστων μυων και σκουτ με 20αρες επαναληψεις στη ζωη μου δε θυμαμαι να εχω ιδρωσει ξανα ετσι επισης το καρδιοαγγειακο μου παραλιγο να καταρρευσει0Y1Oh4vyRSk

8:15 γαλα με εξι κουταλιες της σουπας κουακερ και ενα σκουπ πρωτεινη

11:50 εναμισι σκουπ cyclone

14:30 μοσχαρι χυλοπιτες και σαλατα

18:30 γαλα με ενα σκουπ πρωτεινη

22:σαντουιτς με πολυσπορο ψωμι μια κουταλια της σουπας κοτατζ,ενα αυγο, τρεις φετες ζαμπον γαλοπουλα +ενα γιαουρτι 200 γραμμαρια

koukoutsaki
02-05-12, 16:55
χαχαχαχ εεεετσι :green:;)
κ γω σημερα αλλαξα 2 μπλουζακια κ εφυγα με τριτο!
ειδικα με σκουοτ κ αρσεις

GeoDask
02-05-12, 16:56
Και εγω το ιδιο ρε γαμωτο.. Και δεν μπορω να καταλαβω γιατι.. Ξερεις τι παρατηρω ομως? Εαν αντεξω 1 βδομαδα χωρις τιποτα, αλλα οταν λεω τπτ, τπτ κομμενες στεβιες, σοκολατες, παγωτα, οτιδηποτε, μετα δεν μου κανει ορεξη. Οταν φαω, μετα γινεται εμμονη ιδεα..

+1

Aκριβώς το ίδιο παθαίνω και εγώ !

koukoutsaki
02-05-12, 16:57
Επισης ωραιο φαι σημερα ! :thumbup:

vaggan
02-05-12, 17:08
Επισης ωραιο φαι σημερα ! :thumbup:κουκουτσακι(καποτε να μας πεις και το ονομα σου:green:)για εμενα τελειωσαν τα ψεματα απο δω και μπρος αρχιζω να ειμαι πολυ προσεχτικος.απο σημερα κοβω εντελως τα γλυκα,απο δευτερα αρχιζω αεροβια και απο την αλλη βδομαδα η διατροφη μου γινεται πεντακαθαρη απλα μου αρεσει να προσαρμοζομαι σε σταδια και οχι να τα κοβω ολα μαχαιρι.σε συνδιασμο με τον καλο μεταβολισμο μου πιστευω να πιασω το στοχο μου:thumbup:

koukoutsaki
02-05-12, 17:12
κουκουτσακι(καποτε να μας πεις και το ονομα σου:green:)για εμενα τελειωσαν τα ψεματα απο δω και μπρος αρχιζω να ειμαι πολυ προσεχτικος.απο σημερα κοβω εντελως τα γλυκα,απο δευτερα αρχιζω αεροβια και απο την αλλη βδομαδα η διατροφη μου γινεται πεντακαθαρη απλα μου αρεσει να προσαρμοζομαι σε σταδια και οχι να τα κοβω ολα μαχαιρι.σε συνδιασμο με τον καλο μεταβολισμο μου πιστευω να πιασω το στοχο μου:thumbup:

μια χαρα...εισαι αντρας..αλλη μυικοτητα..αλλος μεταβολισμος...τα γλυκα κοιτα πρωτιστως κ αμεσα να απαρνηθεις κρουασαν κ βλακειουλες

ελα ελα ολοι υποστηριξη θελουμε!:turtle:
σου μιλαει η σοκολατομανης!
(γιατι καλε δε σας αρεσει το κουκουτσακι?γλυκουλι δεν ειναι ?
αμα γινει συναντηση κ μαζευτουμε ,θα το μαθετε..:P)

RAMBO
02-05-12, 17:14
Vaggan την αληθεια να την λεμε το κουκουτσακι σαν ονομα ειναι πιο παιχνιδιαρικο...:green:

vaggan
02-05-12, 17:30
ναι ραμπο μια χαρα ειναι σαν ονομα by the way το λογκ σου επιασε αραχνες για ανεβασε λιγο την ενταση:weights::weights:

vaggan
02-05-12, 21:26
εφαγα ραβανι με παγωτο μολις τωρα:)

beefmeup
02-05-12, 21:27
ηταν μεγαλη η συγκινηση στο αλλο θεμα,που επρεπε να ανεβασεις το ζακχαρο σου,ε?:P

xelashai
02-05-12, 21:28
εφαγα ραβανι με παγωτο μολις τωρα:)

ναι το ειδαμε ...προσπαθεις να παρασυρεις κ αλλους:P
σα δε ντρεπεσαι...:spank:

koukoutsaki
02-05-12, 21:30
εφαγα ραβανι με παγωτο μολις τωρα:)

αχ...αχ...:smash::spank::spank::spank::spank::spank::spank:κακο παιδι
κανω πως δε βλεπω....στο υψος μας Δαφνη ε??

xelashai
02-05-12, 21:32
αχ...αχ...:smash::spank::spank::spank::spank::spank::spank:κακο παιδι
κανω πως δε βλεπω....στο υψος μας Δαφνη ε??
μπορω να κανω κ αλλιως??...δοκιμαζω απο το δηλητηριο κ μου κοβεται καθε ορεξη:green:

vaggan
02-05-12, 21:44
δεν μπορω ρε παιδια θελω συνεχεια να τρωω σαβουρες παντως ητανε το ατιμο ετσι με το σιροπακι του μουρλια :P:P:P

xelashai
02-05-12, 21:46
δεν μπορω ρε παιδια θελω συνεχεια να τρωω σαβουρες παντως ητανε το ατιμο ετσι με το σιροπακι του μουρλια :P:P:P

να σε ξενερωσω λιγο τωρα??:green:
καλοκαιριιιιιιι:turtle::turtle:

johny_8
02-05-12, 21:53
δεν μπορω ρε παιδια θελω συνεχεια να τρωω σαβουρες παντως ητανε το ατιμο ετσι με το σιροπακι του μουρλια :P:P:P

ενέργεια είναι μη μασας:green:

koukoutsaki
02-05-12, 21:53
να σε ξενερωσω λιγο τωρα??:green:
καλοκαιριιιιιιι:turtle::turtle:

μαγιοοοοοοοοοο:green:

Stella
02-05-12, 21:55
κουκουτσακι(καποτε να μας πεις και το ονομα σου:green:)για εμενα τελειωσαν τα ψεματα απο δω και μπρος αρχιζω να ειμαι πολυ προσεχτικος.απο σημερα κοβω εντελως τα γλυκα,απο δευτερα αρχιζω αεροβια και απο την αλλη βδομαδα η διατροφη μου γινεται πεντακαθαρη απλα μου αρεσει να προσαρμοζομαι σε σταδια και οχι να τα κοβω ολα μαχαιρι.σε συνδιασμο με τον καλο μεταβολισμο μου πιστευω να πιασω το στοχο μου:thumbup:

Μαζί σου Βαγγέλη...μαζί σου...!!!:turtle::turtle::turtle:

Stella
02-05-12, 21:56
να σε ξενερωσω λιγο τωρα??:green:
καλοκαιριιιιιιι:turtle::turtle:


μαγιοοοοοοοοοο:green:

.....six pack......

Axaxaxa.....

xelashai
02-05-12, 21:57
:rolf::rolf::rolf::rolf:
τον διαλύσαμε:P

vaggan
02-05-12, 21:57
ενταξει κοπελες απο αυριο τελος:green:

koukoutsaki
02-05-12, 22:01
δεν καταλαβες αγαπητε, απο ΤΩΡΑ τελος:green:
σε παρακολουθουμε χιχιχιχι

Stella
02-05-12, 22:07
ενταξει κοπελες απο αυριο τελος:green:


δεν καταλαβες αγαπητε, απο ΤΩΡΑ τελος:green:
σε παρακολουθουμε χιχιχιχι
...και τώρα τους ζυγους λύσατε νεαρε...:rolf::rolf::rolf::P

Αντεεεε...αντεεεεε....:green:

vaggan
02-05-12, 22:19
παω να κανω το γευματακι μου τωρα ;)ολα στην πενα

koukoutsaki
02-05-12, 22:27
θα σε περιμενω στη γωνια με την καραμπινα..:P:rolf:

Andreas C.
03-05-12, 15:18
Φίλε Βαγγέλη μακάρι να σε είχα γείτονα μου, δεν θα χρειαζόταν να πέταγα τα γλυκά και τις τούρτες στα σκουπίδια:green::turtle::turtle::turtle:

Ps. Δεν τα πετάω επειδή κάνω αυστηρή διατροφή (σκ@τα διατροφή κάνω:green:) αλλά γιατί δεν μου αρέσουν:shock::shock:

vaggan
03-05-12, 15:34
αν μπορουσα να επιλεξω ενα θανατο θα ηταν σκασμος απο υπερβολικη καταναλωση πουτιγκας

koukoutsaki
07-05-12, 22:20
αν μπορουσα να επιλεξω ενα θανατο θα ηταν σκασμος απο υπερβολικη καταναλωση πουτιγκας

Σε νιώθω εγω απο σοκολάτα......

ελμερ
07-05-12, 22:33
Βαγγο η νεα φωτο που εβαλες στο προφιλ σου τα σπαει....εισαι θηριο.....:thumbup::thumbup::welcome:

marvin
07-05-12, 23:00
Καποιος λειπει....καποιος εχει μερες να αναφερει......:weights:

vaggan
07-05-12, 23:01
στο αβαταρ εννοεις στο προφιλ εχω τη φατσα μου:)ευχαριστω φιλε:toast:

vaggan
07-05-12, 23:02
Καποιος λειπει....καποιος εχει μερες να αναφερει......:weights:απο αυριο αρχηγε μου:toast::turtle:

marvin
07-05-12, 23:35
απο αυριο αρχηγε μου:toast::turtle:

Μαλλον η πουτιγκα επεσε και σε πλακωσε.......... ενα πραμα;:P:P

vaggan
07-05-12, 23:50
η αληθεια ειναι οτι ειχα μια μικρη ενοχληση στο χερι και δεν ηθελα να ζοριστω βλεπεις φετος εκανα προπονηση πλατη και δικεφαλο μαζι και ζορισα μαλλον καποιο νευρο. παντως και γλυκα εφαγα ομως η ζυγαρια με διχνει ελαφρυτερο γιατι σαφως οι θερμιδες σε γενικες γραμμες ειναι μειωμενες;)

vaggan
08-05-12, 18:45
ρεπο και σημερα θελω να μπω και να ειμαι απολυτα καλα

marvin
08-05-12, 21:31
ρεπο και σημερα θελω να μπω και να ειμαι απολυτα καλα

Αντε και σημερα......:weights:

vaggan
14-05-12, 19:04
δεν κανω γραμμωση φετος. μικροενοχληση στο αριστερο χερι και γονατο δεν με αφηνουν να προπονηθω οπως θελω..χμμ next year.:)

marvin
14-05-12, 20:25
δεν κανω γραμμωση φετος. μικροενοχληση στο αριστερο χερι και γονατο δεν με αφηνουν να προπονηθω οπως θελω..χμμ next year.:)


Tι εννοας:green: κυριε vaggan!!!!

xelashai
14-05-12, 20:26
Tι εννοας:green: κυριε vaggan!!!!

προσπαθει να μας πει με τροπο οτι θα συνεχισει γλυκα κ παγωτα...:green::P

vaggan
14-05-12, 20:42
:rolf::rolf::rolf:δεν μπορω εχω ενοχλησεις και δεν μπορω να προπονηθω οπως θελω. και θελω ολη την ωρα να τρωω:turtle:δεν το εχω φετος

Andreas C.
15-05-12, 09:38
Ωραία δεν θα είμαι ο μόνος που δεν κάνει γράμμωση :P:P:P

koukoutsaki
15-05-12, 09:39
προσπαθει να μας πει με τροπο οτι θα συνεχισει γλυκα κ παγωτα...:green::P

ελπιζω να μην το εννοει ετσι:unsure:

xelashai
15-05-12, 09:47
ελπιζω να μην το εννοει ετσι:unsure:

βαζεις στοιχημα??:P:P

vaggan
15-05-12, 09:59
θα τα φαω ολα!!!!:turtle: το κουλουρακι στη δαφνη.αυτο το καλοκαιρι θα εμφανιστω με πατσιλιακους:P:P

xelashai
15-05-12, 10:12
τι σε εχει πιασει μωρε...???συγκρατησου...
κ αντε ξεκινα παλι το ημερολογιο...αντε!!

koukoutsaki
15-05-12, 10:12
θα τα φαω ολα!!!!:turtle: το κουλουρακι στη δαφνη.αυτο το καλοκαιρι θα εμφανιστω με πατσιλιακους:P:P

οχιιιιιι:unsure::unsure::unsure:

vaggan
15-05-12, 11:52
τι σε εχει πιασει μωρε...???συγκρατησου...
κ αντε ξεκινα παλι το ημερολογιο...αντε!!καλα με ψησατε οχι τιποτα αλλο ντρεπομαι την νικη κιολας που τα χει δωσει ολα απο σημερα τελος ολα :thumbup:

Giannistzn
15-05-12, 12:43
Aστες να λενε βαγγελη, ζηλευουν επειδη τους εχει με το βουρδουλα η gym και δεν βλεπουν γλυκα ουτε με κυαλι :green:

Χαλαρα ρε συ, σιγα σιγα θα τον βρεις τον ρυθμο σου.

koukoutsaki
15-05-12, 12:45
Aστες να λενε βαγγελη, ζηλευουν επειδη τους εχει με το βουρδουλα η gym και δεν βλεπουν γλυκα ουτε με κυαλι :green:

Χαλαρα ρε συ, σιγα σιγα θα τον βρεις τον ρυθμο σου.

εγω προσωπικα δε ξερω τι ειναι βουρδουλας
και ουτε προκειται να μαθω
τοξοτης γαρ:P:P:P

οσο για το vaggan εκεινος θα αποφασισει το καλυτερο για τον εαυτο του και οπως του βγει;)

xelashai
15-05-12, 12:46
Aστες να λενε βαγγελη, ζηλευουν επειδη τους εχει με το βουρδουλα η gym και δεν βλεπουν γλυκα ουτε με κυαλι :green:

Χαλαρα ρε συ, σιγα σιγα θα τον βρεις τον ρυθμο σου.

τι κακος που εισαι...:P
αστον βρε τωρα που τον καναμε να νοιωσει ασχημα..μπας κ μαζευτει....ολο γλυκα ειναι

Andreas C.
15-05-12, 12:47
καλα με ψησατε οχι τιποτα αλλο ντρεπομαι την νικη κιολας που τα χει δωσει ολα απο σημερα τελος ολα :thumbup:

Πάει χάσαμε ακόμη ένα, τελικά μόνος μου θα κατέβω παραλία με ένα κοιλιακό :P:P:P

vaggan
15-05-12, 13:01
Πάει χάσαμε ακόμη ένα, τελικά μόνος μου θα κατέβω παραλία με ένα κοιλιακό :P:P:P15 αυγουστου θα ειμαι πενα:weights::weights:

koukoutsaki
15-05-12, 14:22
εεεετσι :thumbup::thumbup::thumbup:

ελμερ
16-05-12, 09:43
Μπραβο Bαγγελη...μαζι θα ανεβουμε το γολγοθα της γραμμωσης φετος.....:hantel::hantel: :green::welcome::welcome:

xelashai
16-05-12, 21:25
:bbbiceps:κανα νεότερο εχουμε??...γιατι δεν βλεπω κάτι...

koukoutsaki
16-05-12, 21:34
:bbbiceps:κανα νεότερο εχουμε??...γιατι δεν βλεπω κάτι...

ξερει οτι τον παραφυλαμε για αυτο :green:

vaggan
16-05-12, 21:37
:bbbiceps:κανα νεότερο εχουμε??...γιατι δεν βλεπω κάτι...ναι επιστροφη στην διατροφη:)

8:30 200 γραμμαρια γαλα εξι κουταλιες κουακερ ενα σκουπ πρωτεινη

11:30 ενα σκουπ πρωτεινη λιγο γαλα

15:00 τονοσαλατα που ειχε τονο 1 αυγο μαρουλι ντοματα +λιγο ψωμι

19:30 1 γιαουρτι 200 γραμμαρια 2 βραστα αυγα

23:30 το σκεφτομαι μαλλον πρωτεινη με 300 μλ γαλα

δεν εκανα προπονηση

koukoutsaki
16-05-12, 21:38
ναι επιστροφη στην διατροφη:)

8:30 200 γραμμαρια γαλα εξι κουταλιες κουακερ ενα σκουπ πρωτεινη

11:30 ενα σκουπ πρωτεινη λιγο γαλα

15:00 τονοσαλατα που ειχε τονο 1 αυγο μαρουλι ντοματα +λιγο ψωμι

19:30 1 γιαουρτι 200 γραμμαρια 2 βραστα αυγα

23:30 το σκεφτομαι μαλλον πρωτεινη με 300 μλ γαλα

δε βλεπω το λογο γιατι το σκεφτεσαι :unsure: δε θα θες κατι μετα?
μη φας βρωμιες!:smash:

vaggan
16-05-12, 21:54
δε βλεπω το λογο γιατι το σκεφτεσαι :unsure: δε θα θες κατι μετα?
μη φας βρωμιες!:smash:βρωμιες δεν ξαναβαζω στο στομα μου και κατεπεκταση στο σωμα μου απλα σκεφτομαι να φαω κανα κοτοπουλακι. γλυκακια και αηδιες κομμενα μαχαιρι:thumbup:

ελμερ
16-05-12, 23:25
Βαγγο αν εχεις καμια πρωτεινη φραουλα,δοκιμασε να βαλεις μισο σκουπ η λιγο παραπανω και ανακατεψε το με ενα στραγγιστο γιαουρτι....βγαινει μια γευση σαν το yotopia περιπου....:thumbup: (εγω το κανω στη δουλεια....) :welcome:

vaggan
16-05-12, 23:28
ευχαριστω για το γευστικο τιπ απο τετοιες αλχημειες τωρα αλλο τιποτα:P:toast:

ελμερ
16-05-12, 23:33
:thumbup::thumbup: :welcome: