PDA

Επιστροφή στο Forum : Παραίτηση / Aποχώρηση απο το ΒΒ.GR



Gasturb
24-04-08, 23:50
--

Αγαπητά μέλη,

Μετά από 2 χρόνια παρουσίας μου στο bodybuilding.gr πήρα την απόφαση για προσωπικούς λόγους να αποσυρθώ.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον MuscleBoss για την στήριξη και την αναδειξή μου από απλό μέλος σε moderator κ επειτα σε forum administrator. Μεγάλο ευχαριστώ στα ιδρυτικά μέλη asmodeus κ sourlas γιατι με αποδέχτηκαν με μεγάλη εγκαρδιότητα στην οικογενειά τους, το bodybuilding.gr. Τέλος την ευγνωμοσύνη μου σε όλα τα μέλη αν και σίγουρα μερικά από αυτά τα απογοήτευσα με την απότομη συμπεριφορά μου αλλά ήταν ο ρόλος μου που 'απαιτούσε' μερικές φορές αυτήν την αυστηρότητα. Ας με συγχωρέσουν..

Ζήτησα απο τον Πάνο να μην έχω κανενα τιμητικό rank αλλα ένα παρόμοιο με όλους εσάς γιατί δεν πρέπει να ξεχνάμε στην τελική από που κάναμε τα πρώτα μας βήματα.

Καλή συνέχεια στο bb.gr, καλή επιτυχία σε όλους τους επαγγελματίες bb κ καλές προπονήσεις σε όλους τους υπολοίπους.

Να περνάτε καλά κ .. κρατήστε ψηλά το ελληνικο BB!

Adios!

Gt

--

RUHL
25-04-08, 00:07
Εγω θα σε απετρεπα και δεν συμφωνω :evilno: :evilno:

τελος παντων αμα το αποφασισες εσυ ο ιδιος δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα εμεις :( δυστιχως θα μας ληψεις man κριμα :cry:

billys15
25-04-08, 00:44
Κριμα ρε συ Στρατο.Οντως θα μας λειψεις.Τελοσπαντων,δικη σου η αποφαση,εσυ ξερεις καλυτερα :cry: Καλες προπονησεις και σε σενα! :(

argyrakis
25-04-08, 09:03
Εγώ θέλω να σου πω πώς η δουλεία που έκανες ήταν πάρα πολύ καλή και θα ήθελα αν γίνετε να μην φύγεις γιατί σε χρειάζεται το φόρουμ .
Βέβαια η απόφαση είναι δική σου και μπορείς να κάνεις ότι θέλεις αλά η δική μου γνώμη είναι να σε έχουμε αιδώ κοντά μας και να μας επιβλέπεις μείνε λίγο καιρό έξω και αν νιώθεις πώς θέλεις να έρθεις έλα στην θέση σου.


Με εκτιμήσει Στράτος Αργυράκης .

Antonio
25-04-08, 10:54
Καλή συνέχεια Gast. Μην μας ξεχάσεις τελείως!

ioannis1
25-04-08, 11:04
εγω το μονο που θα πω ειναι δεν κανει να παιρνουμε αποφασεις εν θερμω.κριμα. :evilno:

Spyro D
25-04-08, 11:35
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι..?Αλλα μαλλον κατι παιχτηκε...... :thumbdown:
Το θεμα ειναι να το ξανασκεφτεις γιατι θελουμε εδωμεσα ανθρωπους γνωστες του αθληματος......κριμα!!! :evilno: :evilno: :evilno: :evilno: :evilno:

toula_nomikou
25-04-08, 12:48
De mporo na grapso Ellinika Gas mas stenaxoris afantasta elpizoume na allaksis gnomi emeis tha se agapame panta ki tha mas leipsis :cry: :cry:

stavro
25-04-08, 18:49
καλη συνεχεια σε οτι και αν κανεις Στρατη ελπιζω να γνωριστουμε στην καβαλα

TRIANTAFYLLOU
25-04-08, 19:41
Αυτό ήταν σαν κεραυνός εν αιθρία περιτό να ρωτήσω τους λόγους που σε οδήγησαν στο να πάρεις αυτή την απόφαση για να μην τους αναφέρεις πάει να πεί ότι δεν θέλεις
Εγώ ένα έχω να πώ ότι εισαι πολύ αξιόλογο άτομο και χρήσιμο στο φόρουμ και εύχομαι η απόφαση σου να ήταν εν θερμώ και μετά από ώριμη σκέψη να αλλάξεις γνώμη. Το λιγότερο που μπορώ να πώ είναι θα μας λείψεις γιατί αν ήξερα τον λόγο ίσως να είχα επιχειρήματα να σε πείσω.
:cry: :cry:

Muscleboss
26-04-08, 00:30
Ομολογώ ότι δυσκολεύτηκα να πατήσω το κουμπί για την αφαιρεση του Gasturb από moderator.

Η αλήθεια είναι ότι νιώθω λίγο τον Gas σαν "πνευματικό" μου παιδί καθώς ήμουν παρόν στα πρώτα του βήματα σε ένα γυμναστήριο της Αγγλίας και νομίζω ότι τον ενέπνευσα τότε...

Εγώ από μέρους μου να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ για το χρόνο και την ενέργεια που διέθεσε σε αυτό το φόρουμ και αναγνωρίζω ότι χωρίς αυτόν θα είμασταν πολύ πίσω.

Πρέπει ακόμη να ζητήσω και συγνώμη που κάποιες φορές τον εξέθεσα και ισως δεν τον στήριξα όσο έπρεπε. Στο κάτω κάτω της γραφής το φόρουμ είναι σα μια μικρή κοινωνία, πάντα θα υπάρχουν προστριβές, χαρές και λύπες.

Gas νομίζω ότι αυτή τη στιμγή έχεις κάποια πολύ σοβαρά πράγματα να κάνεις. Κάνε ένα διάλλειμα από τα φόρουμς και θα τα ξαναπούμε. :)

ΜΒ

SOLID
26-04-08, 12:25
Κριμα που θα σε χασουμε bro καταρχας ελπιζω να μην σου ετυχε κατι σοβαρο
και δευτερον ελπιζω καποια στιγμη αν τα καταφερεις να σε εχουμε ξανα πισω θα ειναι μεγαλη μας χαρα!!!!!!!!Οπως και να χει take care!!!!!!!!Stay hungry.

Gasturb
27-04-08, 22:02
--

Ειλικρινά δεν περίμενα τέτοια μηνύματα!!

Το ελάχιστο με το οποίο μπορώ να ανταποδόσω σε ότι έχει γραφεί είναι..

Ένα μεγάλο κ θερμό ευχαριστώ!

Πάντα επιτυχίες!

Στράτος

--

pikolo
28-04-08, 17:08
ΦΙΛΕ ΣΤΡΑΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΝΞΑΝΑΜΠΕΙς ΘΑ ΠΑΩ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ!!!!!!!ρε αρχοντα γιατι την κανεις?τωρα ποιος θα λεει

οχι off topic
gast

ε?
:cry: :? :cry:

KATERINI 144
28-04-08, 23:50
Στράτο δεν ξέρω αν θα είσαι μοντ η όχι, αυτό δεν με πολύενδιαφέρει,
αυτό που με ενδιαφέρει είναι να είσαι ενεργό μέλος του φόρουμ για να μιλάμε φίλε,
δυστυχώς έλειπα αρκετές μέρες και σου γράφω λίγο αργά,
πάντως να ξέρεις πως χρειάζεσαι πολύ στο φόρουμ.

:(

panagiotisf
22-05-08, 15:20
στο καλο φιλε θυμαμαι το νικ σου απο παλια
τοτε αποφασισα να φυγω και εγω και το εκανα
τωρα ειμαι παλι πισω
ελπιζω να σε ξαναδουμε συντομα κοντα μας
οι γνωσεις σου και η βοηθεια που προσφερες προσωπικα σε μενα και χιλιαδες χρηστες ειναι ανεκτίμητη
να σε προσεχει παντα ο θεος σε οτι κανεις
και να μπαινεις να λες καμια καλησπερα τουλαχιστον
δεν ξερω τι αλλο να πω φιλε
μονο ευχες να σου δωσω σε οτι κανεις στην ζωη σου

giorgos_xania
09-07-08, 21:39
ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ...

τι να πω...

το μονο π μπορω ειναι ¨αντε με το καλο να αφησεις τη βροχερη αγγλια οταν μπορεσεις κ να κατεβεις χανια να λιωσουμε σε καμια ξαπλωτουρα :P

οσο για το φευγω απο το φορουμ ελπιζω να ηταν κουβεντες της στιγμης... και να γυρισεις :wink: