PDA

Επιστροφή στο Forum : Legal Gear LipoBurn (Legal Gear)



Dave
26-04-08, 01:38
παιδια δεν ήξερα που να το βάλω και είπα να το βάλω εδώ

λετε αυτο να κάνει δουλέια έστω και λίγο??/


edit by MB: Dave απέφυγε σε παρακαλώ τα links σε καταστήματ του εξωτερικού προσ το παρόν. Αν θές γράψε το όνομα του προιόντος και τα συστατικά του. Ευχαριστώ :)

Spyro D
26-04-08, 11:17
[[u]b]Προσωπηκα δεν το εχω δοκιμασει.[/u[/b]]Θελω να τονισω ομως οτι οποιδηποτε λυποδιαλυτικο θα σου δουλεψει μονο με αυστηρη διετα κ σωστη ασκηση.Κ μην περιμενεις θαυματα.Απλα θα σε βοηθησουν.Τωρα αναλογα με το πσο καλο ειναι το προιον τοσο καλυτερα θα ειναι τα αποτελεσματα.
:hantel: :hantel: :bblifthard: :bblifthard:

dreads
26-04-08, 18:44
[[u]b]Προσωπηκα δεν το εχω δοκιμασει.[/u[/b]]Θελω να τονισω ομως οτι οποιδηποτε λυποδιαλυτικο θα σου δουλεψει μονο με αυστηρη διετα κ σωστη ασκηση.Κ μην περιμενεις θαυματα.Απλα θα σε βοηθησουν.Τωρα αναλογα με το πσο καλο ειναι το προιον τοσο καλυτερα θα ειναι τα αποτελεσματα.
:hantel: :hantel: :bblifthard: :bblifthard:

+1 στον σπυρο

Dave
26-04-08, 19:22
αυτο το ξερω απλα αναρωτιεμαι ποσο διαφορα θα εχει αν:


σωστη διαιτα και γυμναστικη= λεμε τορα απο 18% λιπος πας σε 2 μηνες στα 16%

σωστη διαιτα και γυμναστικη + legal lipo burn=???

dreads
26-04-08, 19:58
δν μπορω να σου πω ποσο θα φτασεις..αν επιμεινεις σττην διατροφη σου και στην προπονηση σου μπορεις να φτασεις και κατω απο αυτο:),αυτο κυριως θα σε βοηθησει περισσοτερο στο να εισαι συγκεντρωμενος στο τζιμ, κυριως ψυχολογικα :).Δοκιμασε και θα μαθεις μεχρι που θα φτασεις:)

Dave
26-04-08, 22:45
ξερω αυτα που λες απλα αναρωτιεμαι,
γιατι ειναι βολικο και ας κανει 0,5%, διαφορα


ενταξει εγω προσωπικα ειμαι στο 10.5%

RUHL
27-04-08, 03:08
Εγω παλι τα ιδια θα πρωτηνω τελοσπαντων

πρασινο τσαι και καφεινη με ερευνες αποδεδιγμενα αποδηδουν αλλα δεν κανουν και τα τρελα αποτελεσματα περα απο αυτα οτι κυκλοφορη απο συμπληρωματα δεν αξηζει να πετας λεφτα για καψημο λιπους δυστιχως ολα αυτα τα "καλα" που βλεπεις διαφορα ειναι απαγορευμενα :chinese:

Dave
27-04-08, 14:02
βρε παιδια και εγω υποστιριζω το πρασινο τσαι και την καφεϊνη απλα οπως ειπα και πριν αν τειρησει καποιος ολα αυτα που λετε και προσθεσει αυτο το LIpo Legal θελω να δω τι γινετε αμα θα έχει εστω και λιγο καλυτερα αποτελεσματα

ξερω ότι ίσως είναι πεταμενα λεφτα αλλα ας υποθέσουμε ότι έχουμε τόσα λεφτά που το ίδιο μας είναι τι δώσουμε ΄τι δεν δώσουμε

dreads
27-04-08, 15:17
παρε σεσαμινη κ πρασινο τσαι ειναι 2 απο τις καλυτερες και πιο φτηνες επιλογες.τωρα αν θα σε βοηθησει το συγκεκριμενο θα σε βοηθησει αν εχεις την διατροφη σου μια χαρα!:)

billys15
27-04-08, 15:38
Ρε συ τωρα ειδα το lipoburn.Οταν μιλαμε για σπρεϊ,τοτε τα πραγματα δεν ειναι και πολυ καλα.Αφου θες λιποδιαλυτη γιατι δεν παιρνεις κατι σε κλασσικες καψουλες/ταμπλετες?

Dave
27-04-08, 15:54
συγνωμη αν γινομαι σπαστικος :green:

Λοιπον

ας υποθεσουμε το εξης

περνω την ημερα

400MG Green Tea
SiDA Stack
1g Cayenne
σεσαμινη
Super Anabolic Extreme Fat burner
Animal Cuts
Venom Tri Lean System

Ολα αυτα βοηθάνε παρα πολυ να κάψω λίπος θέλω όμως να μάθω άν αυτο το καταρεμένο Lipo BURn που εφαρμόζεται τοπικα αν βοηθάει έστω και λίγο

billys15
27-04-08, 16:03
Δεν το εχουμε δοκιμασει,αρα δεν μπορουμε να σου πουμε αν σιγουρα βοηθαει.Με τα συστατικα που εχει θεωρητικα κατι θα κανει.Στην πραξη ομως?

Με την ευκαιρια,θα παιρνεις ολα αυτα που ειπες ΜΑΖΙ? Καφεϊνη,συνεφρινη,εφεδρινη απο δω κι απο κει,ξερεις τελικα τι θα παιρνεις? Ποση ποσοτητα απο το καθενα? Προσεχε

Dave
27-04-08, 16:29
ε για αυτο είπα ασ υποθεσουμε δεν τα περνω



γιατι εγω ρωτουσα αμα ξερετε για αυτο το προιον αν κανει εστω και κατι ψιλα επειδη εφαρμοζετε τοπικα και μου απαντουσατε παρε πρασινο τσαι παρε καφεινη δεν ειχα απολυτη απαντηση για το συγκεκριμενο προϊον αμα δεν γνωρίζετε δεν πειραζεί

RUHL
27-04-08, 17:45
Δεν υπαρχει τοπικο αδυνατισμα το ειδα το προιον στο λινκ που εβαλες αλλα ολα τα συστατικα μου φανηκαν πολυ αγνωστα :green:
Γενικα δεν πιστευω σε τετοια προιοντα ειναι σαν να βλεπω τελεμαρκετινγκ στην τηλεοραση με εκεινο που χανεις ποντους και τηληγεσε
http://imageshack.gr/files/gtrt9vti2rijwltfu5vw.gif (http://imageshack.gr/view.php?file=gtrt9vti2rijwltfu5vw.gif)

Γενικα ουτε βρηκα ποτε να διαβασω κανενα βιβλιο για αυτα τα "τοπικα" κρεμες κτλ αλλα αμα ηταν τοσο καλα αυτα δεν θα το συζητουσαν σε ξενα φορουμς η δεν θα ειχαν καλυτερες πωλησεις ετσι μια υποθεση

Ωπα μεγαλε πολλα εβαλες ολο εκεινο που εγραψες αλλα αφου θελεις να χασεις και μπαινεις στον κοπο να παρεις sida=εφεδρινη τοτε παρε κανονικη εφεδρινη καφεινη EC δλδ μπορεις να βαλεις L-tyrosine για ενησχηση και ισως αμα εισαι 100% υγηεις και δεν εχεις προβληματα καρδιας πιεσης κτλ βαλεις Yohimbine να γινει το γνωστο ECY

μην χανουμε την ουσια γενικα αυτα δεν θα σου καψουν λιπος απλος θα βγαζεις καλυτερες προπονησεις και θα αντεχεις για περισσοτερες καπως ετσι

RUHL
27-04-08, 17:53
περνω την ημερα

400MG Green Tea
SiDA Stack
1g Cayenne
σεσαμινη
Super Anabolic Extreme Fat burner
Animal Cuts
Venom Tri Lean System



Και δεν τα περνεις να μας πεις τελικα τι γινετε τωρα που το ξανασκεφτομε να εχουμε κανενα ρεβιου :green: :green: :green: :green: :green: :green: :lol:

Διαβασε αυτο το βιβλιο να δεις ετσι λιγο τι γινεται στην βιομηχανια
http://rapidshare.com/files/70432317/Diet_Supplements_Revealed_-_Will_Brink.rar

billys15
27-04-08, 20:44
Στα συστατικα το lipoburn εχει συνεφρινη,καφεϊνη και κατι αλλα (συμφωνα με netrition).

RUHL
27-04-08, 21:00
Ingredients: Glycyrrhetinic Acid, TheophyllineDHEA, Yohimbine, Caffeine, Octopamine, Nicotinic acid, Synephrine, Acetyl-l-carnitine
Other Ingredients: Isopropyl alcohol, cetearyl alcohol, glycerol stearate, methylparaben, propylparaben, ceteareth 20, phenoxyethanol.
Recommended Use: Rub 4 pumps into skin twice daily, where fat loss effects are desired. Allow to dry for 3 minutes.


Warning: KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN. Consult your physician before using this dietary supplement. Do not use this product if you are at risk or are being treated for high blood pressure, heart, kidney, thyroid or psychiatric disease, difficulty in urinating, prostate enlargement, anxiety, depression, seizure disorder, or stroke. Consult your healthcare professional before use if you are taking antidepressants, MAO inhibitors, or any other prescription drugs. Discontinue use and consult your healthcare professional if dizziness, sleeplessness, tremors, nervousness, headache or heart palpitations occur. Consult your healthcare practitioner before beginning any weight loss program.
Before beginning any program of weight loss, consult your health care practitioner. These statements have not been evaluated by the FDA. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.


Sorry παιδια τωρα τα ειδα ολα καφεινη καρνιτινη γιοχιμπινη σινεθρινη
Rub 4 pumps into skin twice daily, where fat loss effects are desired. Allow to dry for 3 minutes. :banghead:

Απο ποτε δρουν αυτα με αυτο τον τροπο ρε μηπως να γεμισω καμια μπανιερα με necafe η ελληνικο καφε και να κανω μπανιο μπας και τα παρει καλυτερα το σωμα μου

φφφφφφφφφφ τι αλλο θα δουμε :geek:

stavro
27-04-08, 22:22
φιλε dave αναρωτιεσαι
σωστη διαιτα και γυμναστικη+lipo burn=?
εγω θα σου προτεινα απο την παραπανω φραση να κρατησεις μονο το εξης
σωστη διαιτα και διατροφη τα υπολοιπα διεγραψετα γιατι αντε και σου εδωσε ο λυποδιαλυτης -2% ποσο χρονο φανταζεσαι οτι θα κρατησει?
αυτο που θα σου δωσει μακροχρονια αποτελεσματα ειναι η διατροφη και η προπονηση
να σου αναφερω ενα μειονεκτημα των λυποδιαλυτων . υπεθεσε π.χ οτι σε τσιτωνει και σου χαλαει εναν ηρεμο υπνο που τοσο αναγκη τον εχεις μετα την προπονηση . ποιο πολυ λυπος θα καψεις αν κοιμηθεις ηρεμος και ξεκουραστης παρα αν μεινεις τσιτωμενος

billys15
27-04-08, 23:23
Απο ποτε δρουν αυτα με αυτο τον τροπο ρε μηπως να γεμισω καμια μπανιερα με necafe η ελληνικο καφε και να κανω μπανιο μπας και τα παρει καλυτερα το σωμα μου

:rolf: :rolf: :rolf: