PDA

Επιστροφή στο Forum : τραματισμοι!!!!



giannis64
01-05-08, 17:08
καλησπερα σας και καλο μηνα. ειμαι σε περιοδο οπου προσπαθω να βαλω ογκο. εχω ομως ενα πονο στον ομο κοντα στον τραπεζοηδη. στον γιατρο δεν παω γιατι σιγουρα θα μου πει να ξεκουραστω. υπαρχει κατι που μπορεις να χρησημοπιοισεις για βοηθεια? και γενικα για καθε ιδους πονους στους μυες?

RUHL
01-05-08, 17:29
που κολαει αυτο στα συμπληρωματα? :chinese:

μα αμα εχεις ζημια ξεκουραζεσε αλλιως αμα το ζωριζεις μετα θα πας για καμια ενχηρηση επειδη θα καταστρεψεις το σημειο εκει και τοτε θα παρεις μονημη ξεκουραση και δεν θα ξαναπιασεις βαρη ο περιστροφεας ειναι επυκινδινο σημειο προσεχε

κατσε ξεκουρασου κανε μασαζ κρεμες κτλ ακομα και λεοντος στην αναγκη για 1-2 μερες


συμπληρωματα υπαρχουν μονο για αρθρωσεις τα σημεια που συνδεοντε τα κοκαλα οχι για στραυματισμους :geek:

giannis64
01-05-08, 17:37
το θεμα ειναι οτι δεν υπρχη πονος στην γυμναστικη αλλα μετα. εχει εδω και δυο εβδομαδες που ξεκουραζω το σημειο αυτο.

Niiick
01-05-08, 18:09
δοκιμασε musco rill και voltaren η ενα παρομοιο συνδυασμο για λιγες μερες και θα σου περασει.μετα αστο,χαλαρα και θα σου περασει μια και καλη.και οχι δν ειμαι φαρμακοποιος :P :turtle: (αν δεις πως εχει αρχισει και σου περναει αστα μη τα ξεκινησεις καν)