PDA

Επιστροφή στο Forum : Myometh (Scitec Nutrition)



fotis hks
13-10-11, 15:18
πρόσφατα αγόρασα αυτο το συμπληρωμα και 8α αρχησς να το χρησιμοποιω
ενα συμπληρωμα κατα βαση μεταε3ασκητικο που υποσχεται αρκετα βαζοντας ως πηχη τη τιμη του.....


32310

32311

Το MYOMETH είναι μία μη ορμονική αναβολική και αντικαταβολική φόρμουλα. Ο συνδυασμός ecdysterone και methoxy αυξάνουν ραγδαία την παραγωγή αζώτου και την πρωτεϊνοσύνθεση, δύο σημαντικούς παράγοντες στην ανάπτυξη των μυϊκών ιστών.

Πρόσφατες έρευνες έχουν αποδείξει ότι η MyoMeth φόρμουλα μπορεί να αυξήσει την άλιπη μυϊκή μάζα και να μειώσει το σωματικό λίπος την ίδια στιγμή σε ποσοστό 7-10% μέσα σε λίγες μόνο εβδομάδες.

beefmeup
13-10-11, 15:27
oooookkkeeeyyyyy......:green::green::green:

σε τι δοσεις θα το περνεις αυτο?

Rourke
13-10-11, 15:30
1 κουτί μετά την προπόνηση.:green:

fotis hks
13-10-11, 15:31
η συσκευασια λεει 1-3 καψουλες στο μεταεξασκητικο γευμα...και 1-3 πριν τον υπνο...στο καταστημα μου ειπαν 1 + 1....ενας 8εος 3ερει......:rolf:

Devil
13-10-11, 15:35
το θεικο ειναι το filler της καψουλας... dextrose... και πρεπει να ειναι σε μεγαλητερη ποσοτητα απο τα αλλα συστατικα...χεχεχε:green::turtle:

fotis hks
13-10-11, 15:47
το θεικο ειναι το filler της καψουλας... dextrose... και πρεπει να ειναι σε μεγαλητερη ποσοτητα απο τα αλλα συστατικα...χεχεχε:green::turtle:

πραγμα που σημαινει? :P

Devil
13-10-11, 16:02
πραγμα που σημαινει? :P

τιποτα το ιδιαιτερο απλα μου φαινετε γελιο.... :green:

fotis hks
13-10-11, 16:07
τιποτα το ιδιαιτερο απλα μου φαινετε γελιο.... :green:

εννοεις δηλαδη οτι τα βασικα συστατικα που "και καλα" υποσχονται τα οσα λεει ειναι πολυ λιγα σε ποσοτητα.... :toast:

COBRA_STYLE
13-10-11, 16:09
το πρωτο ειναι το συστατικο που εχει και το Μ-στακ και εχει ποσταριστει και ερευνα και απο μενα και απο το devil νομιζω, οτι δεν κανει τπτ...δε θα το επαιρνα στη θεση σου...anyway

edit:εχω και προσωπικη εμπειρια απο το μ-στακ το οποιο περασε και δεν ακουμπησε

fotis hks
13-10-11, 16:12
νταξει και εγω ειμαι απο τα ατομα που πειραματιομαι γενικοτερα....ετσι κι αλλιως η τιμη του ηταν αρκετα χαμηλη....δεν εχω να χασω και τιποτα... :green: συνδραμω και στο forum αυτο που το πας χαχαχα :turtle: