PDA

Επιστροφή στο Forum : Hyper Fx (Bsn)



sofos
13-10-11, 01:36
http://assets.bodybuilding.com/store/prodimage/prod_prod560026/image_prodprod560026_white450px.jpg



55314


πλεον στην κυριολεξια βγαινει καθε μερα απο ενα νεο συμπληρωμα..

sofos
13-10-11, 03:13
ναι μερικοι εχουν θεμα με το γερανιο κ εχουν limp d*ck.......ψαχτο λιγο στο ιντερνετ και θα βρεις παραπανω πληροφοριες....απ οσο ξερω κ η καφεινη ειναι vasoconstrictive αλλα κατα ποσο δε ξερω και σε ποσες ποσοτητες...

beefmeup
13-10-11, 10:45
...απ οσο ξερω κ η καφεινη ειναι vasoconstrictive αλλα κατα ποσο δε ξερω και σε ποσες ποσοτητες...

μονο στα περιφεριακα αγγεια του εγκεφαλου γινεται αυτο που γραφεις..
σε ολο το υπολοιπο σωμα δρα διαφορετικα..τα χουμε ξαναγραψει κ ο bane παλιοτερα..

οσο για το προιον,δεν το βλεπω κ πολυ..
γιατι εχει 270μιλι καφεινης ανα σκουπ..κ σιγουρα θα χρειαστεις 2 βαση των συστατικων που εχει..ολα στο μπλεντ ειναι σε μικρες ποσοτητες πλην της καφεινης..:unsure:
αυτο εδω (Peak ATP®),απορω γιατι το βαζουν ακομα σε συμπληρωματα..δεν τους εχει πει κανεις οτι δεν ειναι βιοδιαθεσιμο σε αυτη την μορφη..?
εχει κ διασπαρτικο μεσα σε ψιχουλα ετσι για το ξεκαρφωμα..
καλυτερα το lit-up..

sofos
13-10-11, 13:09
μονο στα περιφεριακα αγγεια του εγκεφαλου γινεται αυτο που γραφεις..
σε ολο το υπολοιπο σωμα δρα διαφορετικα..τα χουμε ξαναγραψει κ ο bane παλιοτερα..

οσο για το προιον,δεν το βλεπω κ πολυ..
γιατι εχει 270μιλι καφεινης ανα σκουπ..κ σιγουρα θα χρειαστεις 2 βαση των συστατικων που εχει..ολα στο μπλεντ ειναι σε μικρες ποσοτητες πλην της καφεινης..:unsure:
αυτο εδω (Peak ATP®),απορω γιατι το βαζουν ακομα σε συμπληρωματα..δεν τους εχει πει κανεις οτι δεν ειναι βιοδιαθεσιμο σε αυτη την μορφη..?
εχει κ διασπαρτικο μεσα σε ψιχουλα ετσι για το ξεκαρφωμα..
καλυτερα το lit-up..

οκ δε το ξερα αυτο,παντως στο φορουμ της primordial και σε αλλα ξενα φορουμ πολλοι ειχαν προβλημα με το γερανιο στο οργανο τους...εγω δεν εχω παρει ακομα γερανιο για να σου πω,αλλα το λεγανε αρκετα ατομα και το ιδιο τους προβλημα τους δημιουργουσε και η ψευδοεφεδρινη που ειναι παλι vasoconstrictive

Devil
13-10-11, 14:59
η εταιρια δεν μου αρεσει.... το θεωρω καφριλα να βαζουν 9,6γρ μπλεντ... καλα τα συστατικα του (και αρκετα TM) αλλα ειναι σε αγνωστες ποσοτητες....

sofos
13-10-11, 15:05
εγω απορω την betaine γιατι την βαζουν πολλοι....επερνα για ενα μηνα 6γρ καθημερινα και τιποτα απο αποψη δυναμης-αναρρωσης,καμια σχεση με κρεατινη και σε υποτιθεμενες ερευνες λενε οτι βοηθαει στην αυξηση δυναμης αλλα δε νομιζω...μονο στο συκωτι θα κανει λιγο καλο...

Dur3xPlay
15-10-12, 02:02
55270 55271παιδια καλησπέρα ειμαι νέο μελος αλλα γενικά παρακολουθουσα τισ περισσοτερες συζητησεις..θα ηθελα να μου πείτε την γνωμη σας για αυτο τ προιον.δεν εχει κρεατινη και αυτος ειναι ο λογος που τ επιλεγω γιατι σε 2 εβδομαδες τελειωνω 6 εβδομάδες χρήσης.!

kokolakis
15-10-12, 02:52
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?19215-Hyper-Fx-(Bsn)&highlight=hyper

Dur3xPlay
15-10-12, 13:29
οπότε " σαπιο το καρπουζι ε? " επειδη δεν γνωριζω κ πολλα προιόντα μήπως μπορεί να προτίνει καποιος κατι παρόμοιο? (να περιλεχει δλδ νιτρικο οξειδιο χωρισ κρεατινη)..ευχαριστω προκαταβολικα:welcome:

Anithos
16-10-12, 08:00
οπότε " σαπιο το καρπουζι ε? " επειδη δεν γνωριζω κ πολλα προιόντα μήπως μπορεί να προτίνει καποιος κατι παρόμοιο? (να περιλεχει δλδ νιτρικο οξειδιο χωρισ κρεατινη)..ευχαριστω προκαταβολικα:welcome:
hemavol tis i force

sobral
17-12-12, 21:03
Θα σας πρήξω λίγο με διάφορα reviews γιατί μαζί με την παραγγελία μου σήμερα ο Άγιος Βασίλης έβαλε και πολλά δείγματα:green:

Λοιπόν BSN: αναβράζοντες μαλακίες...αναβράζον έγινε το στομάχι μου:spank: Κατά ένα περίεργο τρόπο -προσπαθώ καιρό να το εξηγήσω- το ήπια όλο δηλ. 270μίλι καφείνης και ήμουν οκ είχα βέβαια την ζαλάδα και τον πονοκέφαλο που έχω συνήθως με τα pre αλλά όχι τραγικά πράγματα.:unsure: Εντάξει από δείγμα δεν μπορείς να έχεις καθαρή άποψη. Καλή προπόνα έβγαλα είχα ένταση. Αλλά το ένιωθα στο στομάχι μου...άσε που μόλις το έβαλα στο νερό πριν καν το ανακατέψω (με κουτάλι όχι shaker) άφριζε μέχρι πάνω μόνο του λέω θα μου τα κάνει πουτ@@@@ στην κουζίνα και θα τους πάρει ο devil :P :turtle: Δεν νομίζω να το αγόραζα πάντως...

sobral
17-12-12, 21:25
...συνέχεια του προηγούμενου πόστ: όπως μαθαίνω -με κάθε επιφύλαξη- έχει 1γρ DAA. Στακάρεται εύκολα με τα υπόλοιπα της σειράς evotest, amino x αλλά γιατί να μην πάρω σκέτο daa κ καμιά vit.D...no value buy BSN:wave:

beefmeup
09-02-13, 19:12
παιδες αυτο εδω εχει τρελες κρητικες στο ββ.κομ..
μιλαμε ολοι το εκθειαζουν απο πλευρας αποδοσης...
εχουμε καμια αποψη απο καποιον που το χει δουλεψει?:unsure:

sobral
20-03-13, 18:56
μου εχει κατσει να το δοκιμασω δεν ξερω γτ..ουτε την εταιρια παω αλλα μου εχει κολλησει..για να κανω τον αερα πιο καθαρο που λενε κ οι φιλοι μας οι αμερικανοι, απ οτι μαθαινω βγαζει 2γρ. β-αλανινης και 1γρ. daa ανα σκουπ. οχι κ ασχημα. ισως κανω το πειραματοζωο για τον φιλο μου τον beef χαχα!

oldhiphop
20-03-13, 22:17
φτηνο απο χτρ,το θεμα ειναι οτι με 1 δοση θα εισαι κομπλε? αν ναι αξιζει. αλιος αν θες 2 δεν νομιζω.

pikkos
27-04-13, 13:49
μου εχει κατσει να το δοκιμασω δεν ξερω γτ..ουτε την εταιρια παω αλλα μου εχει κολλησει..για να κανω τον αερα πιο καθαρο που λενε κ οι φιλοι μας οι αμερικανοι, απ οτι μαθαινω βγαζει 2γρ. β-αλανινης και 1γρ. daa ανα σκουπ. οχι κ ασχημα. ισως κανω το πειραματοζωο για τον φιλο μου τον beef χαχα!

Sobral τελικά το πήρες?τι λέει ''μια απ΄τα ίδια'' ή όντως εχει αυτο το ΚΑΤΙ οπως λεν τα rates του?

sobral
27-04-13, 23:28
ήρθε η ώρα για κριτική, ξεκινάμε λοιπόν:

Διαλυτότητα: 6/10 θα ξαναπώ τα ίδια όπως με όλη την νέα σειρά της BSN. Τι π@π@ριές είναι αυτές με τα αναβράζοντα προϊόντα?:evil: Αναψυκτικά θέλουν να βγάλουν μάλλον. Τρελός αφρός που δεν φεύγει με τίποτα και θέλει να πιεις μισό λίτρο για μην πετάξεις τη μισή από τη δόση που έχεις βάλει. Σου φουσκώνει κ το στομάχι μετά από το πολύ νερό...

Γεύση: 8/10 blue rasberry πολύ καλή για pre, του βάζω 8 γιατί εξακολουθεί να μου την σπάει ο αφρός.

Ενέργεια/συγκέντρωση: 7.5/10 Αρκετά καλά στον τομέα αυτό μπορώ να πω. Με 270μγ καφείνη + τα υπόλοιπα δεν νομίζω να μην δούλευε. Σταδιακή απελευθέρωση ενέργειας πάντως, δεν σε χτυπούσε κατακούτελα. Για μένα που με πιάνουν τα στιμς κατά περίεργο τρόπο μου ήταν ανεκτό (στο 1 σκουπ όχι παραπάνω).

Δύναμη/Αντοχή: 8.5/10 Εδώ βλέπεις την μεγαλύτερη διαφορά, για δύναμη όχι τόσο, αλλά αντοχή δίνει στο φουλ. Τέλος, για μένα η β-αλανίνη είναι must. Οτιδήποτε περιέχει β-α σε καλή ποσότητα με βοηθάει πολύ μες στη προπόνα.

Πρηξίματα: 3.5/10 ? Που πήγαν οέο?:green: χαχα!Καμία διαφορά.

Overall: 7.5/10 Σε γενικές γραμμές ευχαριστημένος ως τώρα, πάει λίγος καιρός που το δοκιμάζω. Αν έλειπαν αυτές οι βλκείες με τον αφρό κτλ. Είναι μία πολύ καλή DMAA-Free λύση. Μιλάω πάντα βάση δεδομένων. Από την στιγμή που το γεράνιο πήρε πόδι, δεν το υπολογίζω και δεν το συγκρίνω με αυτό. Και αφού έχει εξαιρετική τιμή αυτή την περίοδο από τον χορηγό, δεν βρίσκω λόγο να μην το δοκιμάσει κανείς. Αλλά μην ψαρώνετε από το μάρκετινγκ, κλασικά αμερικανάκια...αναξιόπιστες οι κριτικές τους.

liveris
11-05-13, 22:39
πηρα το συγκεκριμενο γιατι το βρηκα πολυ φτηνο ..εμενα δε μου φανηκε να κανει πολυ αφρο αλλα εχω αλλο προβλημα!

την πρωτη φορα που τοπηρα μεσα στο αμαξι γυρνουσα απο δουλεια κουναω το σεικερ κ σκαει το καπακι κ τα κανει π@υτανα ολα εμενα το ταμπλο του αμαξιου
λεω μηπως δεν εκλεισα καλα το καπακι τι σκ@τα!
δευτερη φορα στο σπιτι το ιδιο αλλα υποψιασμενος το κουνουσα σιγα κ δεν χυθηκε πολυ..
σημερα τριτη φορα σε αλλο σεικερ βιδωτο παλι εσκασε!!!!!!!τι γινεται ρε π..στη!!

κατα τα αλλα απο γευση καλη για τα υπολοιπα δεν εχω γνωμη ακομα..

beefmeup
11-05-13, 22:48
ειναι αναβραζον γιαυτο..
θελει ανακατεμα,οχι χτυπημα.

Gorillas
11-05-13, 22:50
Την επόμενη φορά δοκίμασε να το ανακατέψεις με το κουτάλι. Το χω πάθει κ εγώ αυτό με άλλο νιτρικό. Πλέον κουταλάτα όλα :thumbup:

liveris
11-05-13, 23:05
α μαλιστα...δεν το σκεφτηκα καθολου αυτο..ακου αναβραζον!χεχε..

jannous44
13-05-13, 19:01
την πρωτη φορα που τοπηρα μεσα στο αμαξι γυρνουσα απο δουλεια κουναω το σεικερ κ σκαει το καπακι κ τα κανει π@υτανα ολα εμενα το ταμπλο του αμαξιου


αν δεν ανακατευσεις σε σεικερ στο αμαξι καθως πας γυμναστηριο αυτο το prework πραγματικα δεν ξες τι θα πει π@υτανα ολα! :P:P:turtle:

liveris
13-05-13, 22:34
αν δεν ανακατευσεις σε σεικερ στο αμαξι καθως πας γυμναστηριο αυτο το prework πραγματικα δεν ξες τι θα πει π@υτανα ολα! :P:P:turtle:

εισαι παθων??:green:

σηκερα λοιπον το ανακατεψα με το κουταλι ..οντως κανει αρκετο αφρο ειναι σαν να πινεις γκαζοζα:P κ στο τελος αφου το πινω με πιανει μια καψα στο στομα (σοβαρα)
λες κ εφαγα καυτερη πιπερια:unsure: εφυγε μετα απο λιγο ..!
το παιρνω μια εβδομαδα σχεδον εχω περισσοτερη ενεργεια αλλα δεν ξερω αν φταιει αυτο η η θεληση μου για γυμναστικη μετα το πασχα..αυτο που παρατηρησα ειναι οτι εχω μερες να χασμουρηθω στο γυμναστηριο..

ArgoSixna
17-05-13, 14:59
Μεντος+κοκα κολα μου θυμισε αυτο που ειδα πριν λιγο..

Δεν προλαβα να το χτυπησω στο μιξερ , π****ανα ΟΛΑ και ο αδερφος μου να με κοιταει και να απορει/σκεφτεται αν ειμαστε αληθεια αδερφια :turtle::turtle:

sobral
17-05-13, 15:13
Μεντος+κοκα κολα μου θυμισε αυτο που ειδα πριν λιγο..

Δεν προλαβα να το χτυπησω στο μιξερ , π****ανα ΟΛΑ και ο αδερφος μου να με κοιταει και να απορει/σκεφτεται αν ειμαστε αληθεια αδερφια :turtle::turtle:

χαχααχα! ρε σεις αφού το λέμε όλοι εδώ, ΔΕΝ θέλει κούνημα!! π@π@ριά η αναβράζουσα μορφή αλλά έτσι είναι προσαρμοζόμαστε...καθάρισες εντάξει?:green: ο ρε πίκρα. Εγώ το ήξερα κ δεν την έπαθα. Αλλά μία φορά ήθελα να δω τι θα γίνει και δεν το κούνησα απλά του έκανα μία μικρή ανακατοσιά έτσι απλά να δω:turtle: Και άρχισε να φουσκώνει το shaker!!! τούμπανο όμως τα πλαινά και το καπάκι είχαν γίνει διπλά, ε εκεί λέω τέρμα το πείραμα κ το άφησα να χαλαρώσει. Δεν έγινε τίποτα. Φαντάζομαι τώρα εσύ που το χτύπησες κανονικά...βιντεάκι δεν πρόλαβε να βγάλει ο αδερφός ε?χαχαχα:)

Metalhead|T|
17-05-13, 16:12
το κουνας με ολη σου τη δυναμη και το πετας μεσα στα αποδυτηρια :green::green::green:

liveris
17-05-13, 16:39
παιδια εγω τι να πω που την επαθα μεσα στο αμαξι κ εγινε εκρηξη ..!

dio32
28-05-13, 17:54
να γραψω και εγω τις εντυπωσεις μου.
λοιπον χρησιμοποιω ενα σκουπ γεματο βουναλακι.
εδω και μια εβδομαδα μεχρι στιγμης δεν εχω δει κατι,πριξιματα καθολου ποιο πολυ μου δινει το power shock της vpx που αρχιζω και το πινω μετα την μεση της προπονησης με το που βλεπω οτι το αλο με εχει αφησει απο θεμα ενεργειας.
διαλυτοτητα αρκετα καλη,παλι καλα ειχα δει τα ποστ και δεν εκανα το λαθος να χτυπησω σε σεικερ.

το συνιστηνω ανεπιφυλαχτα σε οσους εχουν θεμα με την δυσκιλοιοτητα με το που το πινω μεσα σε 10 λεπτα με παει αιμα:green:οσα νιτρικα πλιν του assault που μου το εκανε μονο για 3 ημερες και μετα προσαρμοστηκε ο οργανισμος δεν ειχα με κανενα αλο προβλημα.

το πηρα γιατι αυτο το βοτανο δεν ειχε το αγαπημενο μου white flood.
βεβαια μετα απο μια εβδομαδα εφερε την καινουργια εκδοση white flood και την τσιμπησα και την περιμενω πως και πως να ερθει για να σταματησω αυτη την παπαρια και να αρχισω αυτο που ειπα.

Mike Michailidis
05-06-13, 10:02
Παιδιά η γνώμη μου είναι ότι δουλεύειιιι!!! Έχω πάρει το Τζάκ , το ασαλτ , το νο εξπλουντ , το παμπ και κανένα δεν με έπιασε σαν αυτό! Ειδικά η βετα αλανίνη σε τσιμπάη και είναι γαμάτο! Έχω ενέργεια και πολύ καλά πρηξίματα! Φυσικά πρέπει να τονίσω ότι η γεύση είναι για τα πανηγύρια, Δηλαδή σκατάααα! Σα να πίνω αντιβίωση με ανθρακικό! Ρε τι τον βάζουν τον αφρό και το κόκκινο πιπέρι???? Παίρνω 1,5 σκούπς σε νερό και το ανακατεύω με ένα κουταλάκι. Άμα έχω και ημέρα φόρτωσης κρεατίνης θα προσθέσω 4 γραμμάρια
κρεατίνη! καλό είναι αλλα κάθε pre workout πιάνει τον καθένα διαφορετικά. Έχω ένα φίλο που έχει πάρει τα πάντα και δεν νιώθει τίποτα! Εγώ είχα πάρει το τζακ που όλοι λένε ότι είναι το τοπ και κοιμόμουνα στο γυμναστήριο χαχαχαχ :turtle:

ArgoSixna
05-06-13, 17:43
Σε φιλο που του εδωσα να δοκιμασει μισο σκουπ+100μγ καφεινη , "τραιναρε" 2 ωρες προπονηση σουπερ σετ και 5χ10 ανεβοκατεβασμα κερκιδες

:shock:

Στο ιδιο ατομο περισυ με το jack3d επεισης πολυ καλα αποτελεσματα :P

Υποψιν οτι δεν παιρνει τιποτα απο συμπληρωματα , μονο αν του δωσω να δοκιμασει τιποτα δικα μου οταν ερχεται ελλαδα..

Πρηξιμο 10'/10

liveris
07-06-13, 00:02
με εχει ξαφνιασει πολυ ευχαριστα το συγκεκριμενο νομιζω ειναι το πιο αποδοτικο συμπληρωμα που εχω παρει..!
κ αυτο το λεω δουλευοντας το 4 εβδομαδες κ οχι μετα απο 1 προπονηση οπου το placebo παει συννεφο..
το ξεκινησα μαζι με το προγραμμα που ακολουθω τωρα το οποιο ειναι αρκετα βαρυ (5ημερο σπλιτ με σουπερσετ) κ οσο κουρασμενος κ να ειμαι
οταν παω προπονηση εχω φοβερη ενεργεια τα δινω ολα κ αμα δεν ειχα υποχρεωσεις θα καθομουν ανετα παραπανω..με αποκορυφωμα προχθες
οπου σε 3 μερες ειχα κοιμηθει 12 ωρες ημουν κομματια ετοιμος να μην παω κ τελικα εβγαλα παλι φοβερη προπονηση κ ανεβηκα κ σε κιλα..!
κ το λεω γιατι με τις ιδιες συνθηκες εχω παρει κ αλλα νιτρικα κ παπαλα..
επισης δεν ξερω αν ηταν ιδεα μου αλλα με επιασε καλυτερα οταν το πηρα 1 ωρα πριν την προπονηση απο οταν το παιρνω κανενα τεταρτο πριν..
ειναι το μονο νιτρικο που θα το ξαναπαρω για 2η φορα αργοτερα για να δω αν τελικα οντως ειναι ετσι..
το μονο που με χαλαει ειναι οτι αφηνει ενα καψιμο στο τελος λες κ εχω φαει καυτερη πιπερια..


Υ.Γ το στακαρω με 2-3 γραμμαρια κιτρουλινη..

ArgoSixna
07-06-13, 01:11
Το καψιμο εγω δεν το εχω καταλαβει , ουτε ενας γνωστος μου.. το φιλαρακι μου ομως ελεγε χαρακτηριστικα "νερο νερο καιγομαι" :turtle::turtle:

sobral
13-10-13, 20:49
μετά από δοκιμή και του xplode της sci-mx επανέρχομαι σε αυτό μιας και είναι πάνω κάτω ίδιου τύπου. Τελικά, αν εξαιρέσω και πάλι την αναβράζουσα μορφή είναι από τα καλύτερα της αγοράς για αντοχή και διάρκεια στην προπόνηση. Κάνεις κάνεις σετ και θες κι άλλο.;) Δεν το περίμενα από BSN, μπράααβο!

*H b-a είναι η ουσία μου εμένα.

liveris
13-10-13, 21:10
για μενα ειναι το καλυτερο pre που χω δοκιμασει μεχρι στιγμης..:thumbup:

Mikekan
13-10-13, 21:31
Εντάξει με πείσατε, θα βάλω παραγγελία! :green:

dio32
13-10-13, 22:11
επανερχομε και εγ.
μου ειχε μεινει απο το καλοκαρι δεν εβαλα τελικα το white flood.
λοιπον δεν ξερω γιατι το καλοκαρι γιατι δεν με επιασε παρολου που ειχα αποχη απο νιτρικα.

λοιπον το δουλευω εδω και δυο εβδομαδες οσο μου εχει μεινει.
θα συμφωνισω με τον sobral δινει τρελη αντοχη πανω στην προπονηση λιγο ξυπνημα υα ηθελα αλλα δεν πειραζει,εμενα τωρα μου δινει πριξιματακια.
ενταξει γευση καλουτσικη γενικα θα το ξαναπροτιμησω γιατι εγω αυτο που θελω στην προπονηση ενεργεια και αντοχι.

sobral
13-10-13, 23:54
παίδες πραγματικά δεν το περίμενα από BSN και να (ξανα)πω την αλήθεια, η BSN (όπως και η Muscletech) έχει βελτιωθεί πάρα πολύ (άλλαξε χέρια να ξέρετε, ίσως αυτό να φταίει...). Να τα λέμε όλα, τα σύκα σύκα κ τη σκάφη σκάφη. ;) Η πλάκα ποια είναι? ότι τώρα που έχουν βελτιωθεί έχουν πέσει κάπως σε πωλήσεις (αυτό πιο πολύ για την MT). Ετοιμάζει κ νέα σειρά προϊόντων, βασική σειρά απλή χωρίς εξεζητημένες ουσίες, θα επανέλθω όταν μάθω κι άλλες πληροφορίες.

ktm620
23-10-13, 09:11
Καθώς ψάχνομαι και εγώ να βρώ το προ-εξασκητικό που μου ταιριάζει το δουλεύω εδώ και 2-3 βδομάδες.Υπόψιν θα με χαρακτήριζα αρχάριο πρός μέσο καθώς τώρα πάω πρός οχτάμηνη περίπου συνεχή-συνεπής-δυνατή προπόνηση και διατροφή.Το ξεκίνησα σχεδόν κολλήτά αφού τελείωσα ένα κουτί Assault , το οποίο για αντοχή δύναμη ήταν αποτελεσματικό.Βέβαια το 1+ σκούπ το έφτασα οπότε όταν πήρα στα χέρια μου το έν λόγω έβαλα πάλι ένα σκούπ...Και λές ήταν η παραπάνω καφείνη - στην οποία δέν είμαι ευαίσθητος-ήταν τα πιπέρια , αναψοκοκκίνισα και γενικά κατάλαβα μεγάλη διαφορά απο το προηγούμενο.
Όσον αφορά τον αφρό , απλά θέλει τεχνική , δηλ. ανακατεύεις με κουτάλι και σε μικρή ποσότητα νερού σε σχέση με τα άλλα - 150ml - το αφήνεις ούτε ένα λεπτάκι και ο αφρός έχει εξαφανιστεί εντελώς και μετά άσπρο πάτο.
Κάψιμο κάμια φορά μου αφήνει , ιδίως άν μείνει κανένας κόκκος στο στόμα - γι αύτό και θέλει μπάμ και κάτω και όχι σιγά σιγά-
Σε ενέργεια-δύναμη-συγκέντρωση πάρα πολύ καλό , ακόμα και με μισό+ σκούπ που χρησιμοποιώ όταν δέν είμαι πολύ κουρασμένος.Οπότε σίγουρα πολύ καλή η αξία του αφού όντως ισχύει το ένα σκούπ max σάν δόση.Για πρηξίματα μέτρια πράγματα αλλά καθότι σχετικά αρχάριος όπως είπα δέν είμαι και ο πιο κατάλληλος να κρίνω...
Και εμένα τις περισσότερες φορές θα με στείλει τουαλέτα χωρίς όμως να με ενοχλήσει καθόλου ξανά μετά την "επίσκεψη"... Προτείνεται και για δυσκοιλιότητα δηλ όπως ανέφερε και ένας άλλος φίλος... ( το assault ούτε κάν οπότε κάτι ιδιαίτερο απο αυτά που έχει μέσα τούτο δώ κάνουν την δουλειά... )
Αυτά τα ολίγα :) .....

kostasdellios
24-10-13, 10:00
καλημερα παιδια να κανω μια ερωτηση δεν σασ εχει φερει ενα τσουξιμο στην γλωσσα το hyper ??

ArgoSixna
24-10-13, 13:11
τσουξιμο / καψιμο ναι σε πολλους. εγω που δοκιμασα οχι.
προσοχη , ειναι αναβραζων οχι κουνημα!!

ελμερ
18-01-14, 20:01
To πηρα σε γευση καρπουζι.......μετρια γευση,ουτε ενθουσιαζει,ουτε χαλι μαυρο,σαν κατι ψιλοαπτυχημενα σφηνακια καρπουζι μοιαζει....:green: Δευτερη προπονηση σημερα που το πηρα,καταλαβα διαφορα στην αντοχη...δεν δινει τη νευρικοτητα και τις τσιτες που δινουν αλλα (craze,neurocore κτλ) αλλα εμενα μ επιασε....και πολυ σημαντικο δεν ειχα κρασαρισμα μετα (το παλιο neurocore ειδικα με τελειωνε)
Θα επανελθω μετα απο περισσοτερες μερες χρησης αλλα το αρχικο συμπερασμα ειναι θετικο (χθες μ εκαψε λιγο στα χειλη,σημερα καθολου :? ) :welcome::welcome:

MyoBomb
23-04-14, 16:44
Πολύ καλό prewo, το χρησιμοποιώ 2 εβδομάδες

Ενεργεια: 9/10
Focus: 8/10
Δύναμη-Αντοχή 10/10
Πριξηματα: 6/10

προσοχή μην ανακινείτε