PDA

Επιστροφή στο Forum : Drive (Applied Nutriceuticals)



RAMBO
12-10-11, 14:57
32243

Serving Size:1 capsule
Servings per Container: 240


Ingredient Amount % Daily Value**
A4E2 Synthase 410mg
-Cordyceps
-Dodder Seed Extract
-Naringin
StAR 3,5, Anaplex 90mg
-Epimedium Extract
-Forslean

** Percent Daily Value is based on a 2000 calorie diet. Your daily values may be higher or lower depending on your calorie needs.
† Daily Value not established.




Drive Directions from APPLIED NUTRICEUTICALS Following the dosage chart found on bottle, take on an empty stomach first thing in the morning then 1 hour pre-workout or mid-afternoon. Do not take within 3 hours of bedtime. Has both immediate and cumulative effects that improve with continued use.

Rourke
12-10-11, 16:27
Πολύ καλό συμπλήρωμα . Το έχω πάρει αρκετές φορές. Σε εμένα δούλεψε πολύ καλά το συγκεκριμένο αν και δεν το περίμενα γιατί δεν μου γέμιzε το μάτι. Μπορείς να το χρησιμοποιείς σε ότι φάση και να είσαι πραγματικά. Την πρώτη φορά το πήρα μόνο του για κάποιο διάστημα και αργότερα το συνδύασα με άλλα. Θα δεις διαφορά στη σεξουαλική ζωή στο λίμπιντο , στο mood , ενέργεια, βοηθάει στο κάψιμο λίπους, αντικαταβολικό, και κάποια μικρή διαφορά στην δύναμη θα δεις, Stimulant-free, SHBG inhibition KAI φιλικό στο στομάχι. Βγαίνει και σε μικρότερο μέγεθος για δοκιμή. Στις 8 κάψουλες το έτρεξα.

SfixSfix
14-02-14, 01:44
Σε αυτό χρειάζεται κάποιο αντιοιστρογόνο; Λέω να το κάνω στακ με το hgh up της ίδιας εταιρίας αλλά ψιλοφοβάμαι τα sides γιατί δεν είναι κ ΑΑ εταιρία. Μπορεί κάποιος να μου πει τη γνώμη του; Ευχαριστώ πολύ

beefmeup
14-02-14, 17:29
πεταμενα λεφτα ειναι φιλε..
απο συστατικα κ μονο τπτ απο αυτα που εχει ,οπως τα εχει δεν δικαιολογει την υπαρξη του.
αυτα μεσα σε πλαισιο που υποθετουμε πως εχει μεσα αυτα που γραφει στο κουτι.