PDA

Επιστροφή στο Forum : Super HD (Cellucor)



sobral
02-02-12, 20:12
62066




http://gnc.imageg.net/images/supplement_facts.gif

Serving Size 1 Capsule
Servings Per Container 120



Amount Per Serving % DV




Niacin 10.00 mg

Vitamin B6 3.00 mg 150%

Vitamin B12 250.00 mcg 4167%




Super HD Nootropic & CNS Support Blend: 0.00 **




Caffeine Anhydrous 160.00 mg **

N-Acetyl-L-Tyrosine 150.00 mg **

Toothed Clubmoss [aerial parts] (1% Huperzine A) 2.50 mg **

Super HD ThermoSculpting™ Blend: 253.00 mg **

iFAS503 (Camellia sinensis leaf extract Tuber fleece flower root extract and Chinese mistletoe stem extract **

Rhodiola rosea root extract Amla fruit extract Dandelion root extract Pausinystalia yohimbe extract **

Red pepper fruit (2% capsaicinoids)(Capsimax) Evodiamine 98% Rauwolfia extract **

B Vitamin Blend: 15.25 mg **

Niacinamide Pyridoxal-5-Phosphate Cyanocobalamin Methylcobalamin and Coenzyme B12 **



** Daily Value (DV) not established

Other Ingredients: Capsule shell (gelatin and titanium dioxide), Microcrystalline Cellulose, Magnesium Stearate, Silica

HIGH-DEF
FAT TARGETING & SCULPTING AGENT
FEATURES:
iFAS503™
ENERGY & FOCUS*
APPETITE CONTROL*
FAT METABOBLISM*


As a dietary supplement, begin by taking one serving (1 capsule) in the morning on an empty stomach and one serving (1 capsule) 5-6 hours later in the mid-afternoon to assess tolerance. If well tolerated, an additional capsule may be added to the morning serving for a total of 3 capsules per day. DO NOT EXCEED MORNING SERVING SIZE OF ONE CAPSULE FOR THE FIRST SEVERAL DAYS OF USE AND UNTIL TOLERANCE IS ASSESSED. DO NOT EXCEED 3 CAPSULES IN A 24 HOUR PERIOD. Drink plenty of water throughout the day to avoid dehydration. Super HD may be taken for up to 8 weeks but should then be discontinued for a minimum of 4 weeks.

kokolakis
29-09-12, 07:42
fat loss supplement of the year 2012

kad
30-01-13, 02:01
Ρε παιδια κανενας το εχει δοκιμασει για κανενα review ?
Στακαρεται με τιποτα αλλο για καλυτερα αποτελεσματα?
Ειναι ο διαδοχος του παλιου oxyelite pro η καμια σχεση ?

skiadis
26-02-13, 13:37
εχουμε κανενα review απο αυτο?

dinelos
31-05-13, 01:02
Επηρεάζει θυρεοειδή το συγκεκριμένο ?

kazos_GR
13-01-14, 14:46
το δοκιμασε κανεις τελικα λεει τπτ το προιον?

mika68
13-01-14, 18:40
Για εμένα δεν ήταν κακό αλλα όχι πως τρελάθηκα κιόλας

kazos_GR
13-01-14, 18:40
εχεις παρει κατι που δουλεψε καλυτερα και αν ναι ποιο?

mika68
13-01-14, 19:00
Το alphamine προσωπικά μου άρεσε καλύτερα. Πολλές φορές έβαζα και σκέτη καφεΐνη πριν απο αερόβια κι έβγαζα καλη προπόνηση

cuntface
13-01-14, 19:10
βαση συστατικον ειναι καλο τωρα στην πραξη δεν γνωριζο προσωπηκα αν και σε θεμα λιπο εγω θα πηγαινε σε redline και meltdown vpx η εταιρια

djroof
03-07-14, 22:28
Σκέφτομαι να το πάρω επειδή το βρήκα σε μια προσφορά... με τους 2-3 καφέδες σκέτους (freddo espresso) που πίνω σχεδόν κάθε μέρα θα έχω κανένα problem ;;;

cuntface
03-07-14, 22:37
δεν θα εχεις καποιο ιδιαιτερο προβλημα απλα δεν βλεπω τον λογο να πινεις 3 καφεδες την μερα + λιπο

djroof
03-07-14, 23:07
οι καφέδες είναι συνήθειο... το λίπο λέω μήπως δώσει extra push τώρα που έχω χάσει 10+ κιλά... τι λές ;;;

Ίων Δραγούμης
04-07-14, 07:07
Κόψε τον 1 τουλάχιστον (ή και 2) και αντικατεστησέ τον με ντεκαφεϊνέ φραπεδάκι. Ψάξε αν βγαίνει και ντεκαφεϊνε εσπρεσάκι. :P
Σαν μανιακός με τη φραπεδιά,με έσωσε αυτό που σου είπα. ;)

djroof
04-07-14, 08:55
Φραπέ ;;;; έχω να πιώ κάτι χρόνια... epsresso decaf υπάρχει αλλά δεν ξέρω πως θα είναι γευστικά... με προβληματίζει οτι πρέπει να κόψω καφέδες. Το θέμα είναι οτι τώρα σε αυτή τη φάση το HD θα μου κάνει τίποτα ;;; Θα δώσει αυτό το extra boost στη διαίτα που πιστεύω ;;;;

ΑΘΛΗΤΗΣ
29-04-15, 16:09
Έχει το κοινό του!
Και γι’ αυτό είπαμε να το βάλουμε μια καλή προσφορά στο e-shop τώρα που καλοκαιριάζει.

jose3
03-12-15, 15:55
Πρωτο ποστ,Καλως σας βρηκα!Λυπαμαι που το πρωτο ποστ δεν ειναι στο σωστο τοπικ,αλλα ειμαι σε περιεργη κατασταση :)
Παλιοτερα η ανοχη μου στα διεγερτικα ηταν μετρια,τελευταια δεν με πιανει τιποτα
για αυτο και δεν περιμενα τιποτα ιδιαιτερο.
Το βρηκα στον χορηγο σε καλη τιμη 26,90ε.
Το πρωι πηρα την πρωτη δοση,μου αρεσε παρααα πολυ.Πολυ καλο φοκους,καλη διαθεση,κοψιμο ορεξης,ενεργεια
και φοβερο design το κουτι,Βαθμολογια 9/10 το καλυτερο μαζι με το Detonate που εχω δοκιμασει
απο τοτε που καταργηθηκε κατι που δουλευε πολυ καλα ;)

jose3
03-12-15, 16:29
Ασχετο αλλα συστηθηκα στο σωστο τοπικ θελω να ειμαι σωστος.
Θα δωσω και αλλα review για αλλα προιοντα

jose3
04-12-15, 23:36
Κανω ενα update-2η μερα και οι εντυπωσεις πολυ καλες.Συνεχιζει να με πιανει καλα(σχεδον το ιδιο με την πρωτη φορα)
Φοκους,ενεργεια,διαθεση,εφιδρωση και κοψιμο ορεξης σε πολυ καλο βαθμο και δεν επηρεαζει τον υπνο μου.
Απο τοτε που απαγορευτηκε,ξερετε ποιο,ειναι οτι καλυτερο εχω δοκιμασει σε λιπο μαζι με το Detonate
Ξερω οτι ειναι ακομα νωρις,αλλα εχω σχετικα καλη εμπειρια και πλεον ανοχη στα στιμς
αν δεν ηταν καλο μετα την πρωτη φορα θα επρεπε να αυξησω την δοση για να το καταλαβω
και απο λιπο εχω δοκιμασει (σχεδον) τα παντα.

raziel13epsilon
05-12-15, 09:00
Κανω ενα update-2η μερα και οι εντυπωσεις πολυ καλες.Συνεχιζει να με πιανει καλα(σχεδον το ιδιο με την πρωτη φορα)
Φοκους,ενεργεια,διαθεση,εφιδρωση και κοψιμο ορεξης σε πολυ καλο βαθμο και δεν επηρεαζει τον υπνο μου.
Απο τοτε που απαγορευτηκε,ξερετε ποιο,ειναι οτι καλυτερο εχω δοκιμασει σε λιπο μαζι με το Detonate
Ξερω οτι ειναι ακομα νωρις,αλλα εχω σχετικα καλη εμπειρια και πλεον ανοχη στα στιμς
αν δεν ηταν καλο μετα την πρωτη φορα θα επρεπε να αυξησω την δοση για να το καταλαβω
και απο λιπο εχω δοκιμασει (σχεδον) τα παντα.

Moλις τελειώσεις το κουτι και μπορεις, γραψε ένα Review φιλε Jose !!

jose3
05-12-15, 09:57
Φυσικα και θα το κανω raziel13epsilon,εχω δωσει και δειγματα σε 5 φιλους θα δωσω εντυπωσεις και απο αυτους.
και το θεμα ειναι οτι δεν ειμαι ελαφρυς 1.90υψ,98κ(αυτο πρεπει να το παω στα 90) και εχω σχετικα κουρασμενο νευρικο συστημα.
Αλλα ειναι και θεμα οργανισμου,ενας φιλος πριν ειπε οτι το βρηκε απλα οκ αλλα η αλφαμινη ηταν καλυτερη.
Εγω αντιθετα βρηκα την αλφαμινη καλη αλλα πολυ λαιτ.

jose3
07-12-15, 17:28
Παει καλα μεχρι τωρα το πραγμα,φυσικα δεν με πιανει οσο την πρωτη φορα αλλα ειναι καλο.
Ενας φιλος που του εδωσα δειγμα μου εστειλε μνμ στο φβ οτι ειναι πολυ καλο και θελει και αλλο :)
Οποιος μενει ανατολικη Θεσσαλονικη και θελει δειγμα δωρεαν εχω 1 η 2 για σημερα η αυριο το πολυ
ας μου στειλει πμ για να περασει να του το δωσω,οταν φυγουν και αυτα μονο στον χορηγο :P
Θα δωσω τελικη αξιολογηση οταν θα ειμαι στο τελος.

jose3
10-12-15, 09:42
Ξαναδεινω μια αποψη-ισως να μην χρειαστει ξανα γιατι εχω σχηματισει αποψη
μου μενουν 10 μερες,εδωσα και αρκετα δειγματα
οτι εγραψα παραπανω ισχυει με την διαφορα οτι τωρα με πιανει στο 60% σε σχεση με πριν
αρχισα με 2 καπς και μετα πηγα σε 3
βλεπω διαφορα στο σωμα μου αλλα αυτο οφειλεται κυριως στην διατροφη μου
γενικα πολυ καλο value for money αν και το detonαte ηταν καλυτερο ;)
αν θελετε κατι πιο δυνατο,δοκιμαστε κατι με βαση το γιοχιμπι αν το σηκωνει ο οργανισμος σας
Αυτα!