PDA

Επιστροφή στο Forum : Force Factor (Force Factor)



RAMBO
05-02-12, 13:02
39659
39662

COBRA_STYLE
09-02-12, 03:07
Γελανε και οι τοίχοι.:thumbup:

vAnY
11-02-12, 20:33
:unsure::unsure: Γιατι? εγω αυτο πηρα πριν καμια εβδομαδα, (για λογο χωριτικοτητας στη βαλιτσα επισης..) και εχω να πω πως τουλαχιστον σε μενα νιωθω ενα energy και mood boost με αυτο... δεν ειναι κακο....

Devil
11-02-12, 20:43
:unsure::unsure: Γιατι? εγω αυτο πηρα πριν καμια εβδομαδα, (για λογο χωριτικοτητας στη βαλιτσα επισης..) και εχω να πω πως τουλαχιστον σε μενα νιωθω ενα energy και mood boost με αυτο... δεν ειναι κακο....

εχει 3γρ αργινινη μεσα η δοση... οπου αποδεδηγμενα oral δεν κανει τιποτα για pump... τα υπολοιπα 200μγ απο αλλα συστατικα που εχει ειναι αμελητεα ποσοτητα για ατομο....

πιθανοτατα να ειναι και placebo... τουλαχιστον η αργινινη δεν εχει δειξει κατι τετοιο... απο κει και περα προσωπικα δεν νομιζω οτι αξιζει τα λεφτα του οσο και αν κανει... (εκτος αν σε πληρωσαν να το παρεις... εκει παω πασο...:green:)

vAnY
11-02-12, 20:49
:sneaky::sneaky: Oχι δεν με πληρωσαν το πηρα σε καλη τιμη απο Αμερικη... αλλα απο οσα λες μαλλον θα επιστρεψω στο παλιο καλο superpump που επαιρνα παλιοτερα....:P
thanks Devil ;)

Devil
11-02-12, 20:53
:sneaky::sneaky: Oχι δεν με πληρωσαν το πηρα σε καλη τιμη απο Αμερικη... αλλα απο οσα λες μαλλον θα επιστρεψω στο παλιο καλο superpump που επαιρνα παλιοτερα....:P
thanks Devil ;)

ε λιγο πολυ σαν να σε πληρωνουν ειναι εκει.... φτηνα αρκετα...

αν θες βρες κατι ποιο ποιοτικο.... υπαρχουν καλητερα απο το superpump πλεον...;)

vAnY
11-02-12, 21:07
ε λιγο πολυ σαν να σε πληρωνουν ειναι εκει.... φτηνα αρκετα...

αν θες βρες κατι ποιο ποιοτικο.... υπαρχουν καλητερα απο το superpump πλεον...;)

λεω superpump επειδη με επιανε καλα και μου αρεσε και πολυ γευστικα. Εσυ τι προτεινεις? Εαν θες στειλε πμ:)