PDA

Επιστροφή στο Forum : Kai Greene



Σελίδες : [1] 2

ioannis1
08-05-08, 10:33
Kai Greene guestposing in NPC Pittsburgh

http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/_MG_6454.jpg






http://i227.photobucket.com/albums/dd156/ioannis1/_MG_6450.jpg



περισσοτερα εδω:http://www.musculardevelopment.com/browse/index.php?mode=browse&id=7653&eventcode=1239
ο kai ειναι το ανερχομενο αστερι στο χωρο τον επαγγελματικο και φοβερος ποζερ με εκπληκτικη γενετικη.

RUHL
13-07-08, 14:09
Musculardevelopment.com has just gotten word that "The Predator", Kai Greene, has chosen to skip the 2008 Mr. Olympia contest. Despite being a dream of his since he was a young boy, Kai feels the time just isn't right. After placing 3rd at the Arnold Classic and winning the New York Pro Show earlier this year, he wants to give his body a much needed rest so that he can properly prepare for his assault on the 2009 season. Stay tuned for Kai Greene updates, only on musculardevelopment.com!

μεταφραση εδω για αυτους που δεν ξερουν αγγλικα
http://babelfish.yahoo.com/?fr=avbbf-xxen

http://imageshack.gr/files/37eb1l91mz5pdw1qx3qu.jpg (http://imageshack.gr/view.php?file=37eb1l91mz5pdw1qx3qu.jpg)

billys15
13-07-08, 14:40
Πιστευω πως κακως εκανε και βγηκε.Εστω και αν δεν επαιρνε καλη θεση,τουλαχιστον θα επαιρνε μια εμπειρια παραπανω.Τελοσπαντων δικια του ειναι η αποφαση και σεβαστη.

RUHL
13-07-08, 17:10
Eσεις οι νεοι ειστε πολυ αφελης τον πιστεψες και για μια στιγμη οτι απλος θελει να κατσει να προετημασει και αλλο το σωμα του για το ολυμπια το ατομο που νικησε το NYpro και βγηκε 3ος στο αρνολντ ενω ανεκαθεν ηταν το ονοιρο του να παει εκει.

Προβληματα υγειας 8) αυτο λεει η πλιοψηφια και πολυ λογικο δεν βλεπω ουτε εγω αλλον λογω

napstor
13-07-08, 17:25
εχει τιποτα ελαφρυ ή να παω να βγαλω το φτυαρι απο το υπογειο? :twisted:

KATERINI 144
13-07-08, 20:06
:green: :green: :green:

Betrex
14-07-08, 18:02
Αν είναι δυνατόν να μην πάει έστω και για την εμπειρία όπως είπε και ο billys..Προετημασία και μα!@#$ες :box1: :box1: :evil2: :evil2:
Με το που το διάβασα μυρίστηκα πρόβλημα υγείας!!

ioannis1
04-07-09, 11:20
then

9knqgY_uIkU

now

TPCYT5Qnozg


:shock:

Georges
04-07-09, 13:05
Η εμφανής διαφορά έγινε τον τελευταίο ενάμιση χρόνο. Αν τον δεις σε φωτό από το arnold του 2008 στο οποίο βγήκε τρίτος με το τελευταίο που κέρδισε θα πάθεις πλάκα. +15 κιλά αλλά με "κιλάρα".

Muscleboss
04-07-09, 15:30
πολύ καλό θέμα γιάννη, πραγματική μεταμόρφωση...:clap:

ΜΒ

KATERINI 144
04-07-09, 19:51
9 χρόνια μετά :idea:

kr1st0s
04-07-09, 22:21
Οντως τρομερη μεταμορφωση!Διαβαζα αφιερωμα γι'αυτον στο Muscular Development , και εδειχνε την προπονηση που κανει για τα ποδια.Ειναι πραγματικα τεραστια!!!Τον παω με χιλια οπως και τον Toney Freeman και βλεπω πολυ καλη θεση και για τους δυο στο Olympia! :bodybuilder2:

ioannis1
04-07-09, 22:43
το ποζαρισμα του απο τοτε ηταν παραξενο.

TRIANTAFYLLOU
05-07-09, 01:07
εγω είμαι υπέρ του κλασικού ποζαρίσματος χωρίς χορευτικα και πιρουέτες άλλωστε δεν μου πάν εμένα αυτα θα με πάρουν με τις ντομάτες , αλλα ομολογω του Και γκρίν μου άρεσε και με εντυπωσίασε .

και εχω να πω το ποζάρισμα είναι τι ταιριάζει στον καθένα και τι τον εκφράζει ο βινς τειλορ πχ οταν εκανε το ρομπότ απίστευτος όπως ο λαμπράντα οταν ποζάριζε ηταν φανταστικός , η ο μοχάμεντ μακάουι και πολλοι άλλοι ,δεν σημαίνει οτι ταιριάζουν σε όλους , εγω δεν έχω κάνει ποτε ποζάρισμα εκτός απο τα πρώτα χρόνια , τωρα τελευταία απλα ανέβαινα και ποζάριζα γι αυτό αλλα έκανα το πρωι στους προκριματικούς και άλλα το βράδυ , απλα πρέπει να είμαι και να αισθάνομε καλά και σε καλή φόρμα μετα όλα είναι εύκολα κάνω δυο πόζες στην αρχή στάνταρ και αν με εκφραζει το τραγούδι αυτοσχεδιάζω .

μου αρέσει να βλέπω αθλητές να ποζάρουν ωραία αλλα να τους πάει όχι επειδή ενας αθλητης πχ 80 η 90 κιλών κάνει ενα χορευτικό να πάω να το κάνω και γω θα είμαι επιηκώς γελοίος και καλό είναι το ποζάρισμα να εκφραζει και την προσωπικότητα του αθλητή .

ο και γκρίν πάντως είναι απαιχτος γιατι του πάει αυτό που κάνει , έχει τον ρυθμό και δεν δείχνει παραφωνία

thegravijia
05-07-09, 11:05
αυτο που μου κανει εμενα εντυπωση ειναι οι αλλαγες που εχει κανει απο το 2006 που ειχε παρει μερος στο ironman,
και δεν πηρε καν θεση νομιζω η εστω πηγε πολυ χαμηλα και τωρα 2009 θεωρητε οτι μπορει να χτυπησει το olympia..
πως εχει καταφερει και εχει κανει τετοιες αλλαγες σε 3 χρονια??

και για του λογου το αληθες..
δειτε
kai Greene ironman 2006 Prejudging


osyABjSC338

kai Greene 2009 Arnold Classic Prejudging

L0D6QRNTKGA

ξερει κανεις τι κανουν και εχουν τετοιες αλλαγες στο σωμα τους να το κανουμε και εμεις,,,lol

Exci
05-07-09, 11:57
ξερει κανεις τι κανουν και εχουν τετοιες αλλαγες στο σωμα τους να το κανουμε και εμεις,,,lol
Ελα που δεν ξερεις :smash:

thegravijia
05-07-09, 12:07
Ελα που δεν ξερεις :smash:

ναι χαιρω πολυ..ενω πριν το 2006 ηταν natural... δεν επερνε..ασε ρε ...αυτο για ΤΟΥς pro ειναι στανταρ..αλλα τα 3 τελευταια χρονια προφανως κατι εκανε αλλιως και αλλαξε..
εκτος αν απλα ξεφυγαν οι ποσοτητες...

mantus3
05-07-09, 21:07
καλα μην τα ριχνουμε ολα στο φαρμακο. οπως κ να εχει κιαλοι πηραν κ δεν εγυναν... ειτε θελουν να το δουν καποιοι αυτο ειτε οχι...

πιστεβω παιζει ρολο κ η εμπιρια πλεον! κ μην ξεχναμε οτι σε τετοιο επιπεδο που κινουντε αυτοι, κ η παραμικρη λεπτομερια λεπτομερια, διχνει τρελα! αλωστε ολα στις λεπτομεριες κρινοντε

ioannis1
06-07-09, 00:22
+1:thumbup:

pharmacist
06-07-09, 09:11
Εμ, δε νομιζω οτι εχει να κανει ουτε με την εμπειρια, ουτε με τα γονιδια.
Τα γονιδια του ηταν τα ιδια και πριν δεκα χρονια και ηταν και νεοτερος.
Οσο για την εμπειρια δεν βλεπω να βοηθαει τους υπολοιπους να "μεταμορφωθουν" ετσι.
Η απορια μου ειναι ιδια με του thegravijia, τι αλλαξε στη χημικη βοηθεια και υπηρξε αυτη η μεγαλη βελτιωση.
Και αλλοι στην πορεια ανακαλυπτουν την αυξητικη, βαζουν λιγο μυ ακομα και χοντραινει η μεση τους αλλα και παλι καμια σχεση με αυτη τη διαφορα.
Μαλλον ξεκινησε συντηρητικα και στην πορεια το χ*σε εντελως:green:
Και τωρα θα κοπαναει το κεφαλι του στον τοιχο, "γιατι δεν τα παιρνα οταν ημουν πιο μικρος, τι Κοουλμαν και λαλακιες":rolf:
Μου θυμιζει εναν απο εκεινους τους τεραστιους "δημοσιογραφους" που γραφουν/εγραφαν στο musclemag και καμαρωνε που ειχε φτιαξει κορμαρα μποντιμπιλντερα στα 60 του, που πολυ θα το ζηλευαν και...επαγγελματιες και μας ζαλιζε οτι η εμπειρια στη διατροφη και η αποφυγη junk foods εκαναν τη διαφορα.:bowdown:
Ελπιζω και ευχομαι να εχω λαθος, σε αυτη την περιπτωση με κοβω να βγαινω στην παραλια στα 55 και να γινεται σεισμος:P

KATERINI 144
06-07-09, 11:19
ρε παιδια το ειπα και ποιο πανω, μετα απο εννεα χρονια ειναι, 2 κιλα μαζα το χρονο να εβαζε.............................

thegravijia
06-07-09, 12:20
^^αυτο με την εμπειρια ενοατε πως ισχυει..ολοι μας αν ειχαμε τις γνωσεις που εχουμε τωρα οταν ξεκινησαμε τωρα θα μασταν πολυ πιο μπροστα...

δετευρον δεν γινεται να απαξιωνουμε την προσπαθεια του συγκεκριμενου αθλητη και του καθε αθλητη που εχει κανει πολυ καλες αλλαγες απλα λεγοντας πηρε πολυ φαρμακο..
αυτο το κανουν κατι χαζοι στα γυμναστηρια μολις βλεπουν εναν πιο φουσκοτο απο αυτους λενε αυτος παιρνει φαρμακα..και δεν κοιτανε το τι εχει τραβηξει για να φθασει...
εγω αρχικα ειπα στο προηγουμενο ποστ πως εχει αλλαξει ετσι γιατι ειμαι περιεργος να δω τι διαφορετικο εκανε ..καθαρα απο περιεργια ...
και στο κατω κατω επι ισης οροις παιζει με τους υπολοιπους ..αυτος γιατι εφθασε 300pounds+ ενω οι αλλοι οχι...?

thegravijia
06-07-09, 12:22
ρε παιδια το ειπα και ποιο πανω, μετα απο εννεα χρονια ειναι, 2 κιλα μαζα το χρονο να εβαζε.............................

κΑΤΕρινη εμεις μιλαμε για τα 2 βιντεο που εβαλα πιο πανω ..το ενα απο το 2006 και το αλλο 2009 ...τρομερη διαφορα..δες τα..

KATERINI 144
06-07-09, 13:39
έχει διάφορα άλλα είναι και ποιο μαύρος τώρα :green:

ioannis1
06-07-09, 20:09
^^αυτο με την εμπειρια ενοατε πως ισχυει..ολοι μας αν ειχαμε τις γνωσεις που εχουμε τωρα οταν ξεκινησαμε τωρα θα μασταν πολυ πιο μπροστα...

δετευρον δεν γινεται να απαξιωνουμε την προσπαθεια του συγκεκριμενου αθλητη και του καθε αθλητη που εχει κανει πολυ καλες αλλαγες απλα λεγοντας πηρε πολυ φαρμακο..
αυτο το κανουν κατι χαζοι στα γυμναστηρια μολις βλεπουν εναν πιο φουσκοτο απο αυτους λενε αυτος παιρνει φαρμακα..και δεν κοιτανε το τι εχει τραβηξει για να φθασει...
εγω αρχικα ειπα στο προηγουμενο ποστ πως εχει αλλαξει ετσι γιατι ειμαι περιεργος να δω τι διαφορετικο εκανε ..καθαρα απο περιεργια ...
και στο κατω κατω επι ισης οροις παιζει με τους υπολοιπους ..αυτος γιατι εφθασε 300pounds+ ενω οι αλλοι οχι...?
εχεις απολυτο δικιο σε αυτα που λες.δεν ξερω τι τεχνολογια εχουν οι ξενοι και βαζουν τοσα μυικα κιλα γρηγορα.ο κολεμαν σε ενα χρονο εβαλε 14 κιλα.

pharmacist
07-07-09, 00:40
και στο κατω κατω επι ισης οροις παιζει με τους υπολοιπους ..αυτος γιατι εφθασε 300pounds+ ενω οι αλλοι οχι...?


Τον συγκριναμε με τον εαυτο του, κανεναν αλλο, πως ηταν και πως εγινε.
Ολα τα υπολοιπα δε με αφορουν στο ελαχιστο και δεν κατηγοριοποιουμαι ως αυτος που βλεπει εναν φουσκωτο στο γυμναστηριο και λεει οτι παιρνει φαρμακα κλπ κλπ γιατι ουτε κατι τετοιο ειπα ουτε με ξερει κανεις.
Οσον αφορα στη μεταμορφωση του συγκεκριμενου αθλητη ο καθενας λοιπον μπορει να πιστευει οτι θελει.
Αλλοι μπορουν να πιστευουν οτι αφου ηταν χρονια στο κουρμπετι και ειχε φτιαξει ηδη ενα κορμι ξαφνικα και αφου τον πηραν τα χρονια το σωμα του βελτιωθηκε απιστευτα καθως ανακαλυψε οτι τοσο καιρο δεν ηξερε να τρωει και να γυμναζεται σωστα και διορθωνοντας μεσα σε μια νυχτα καποια πραγματα εβαλε πανω του τοσους μυες που ως natural δε θα τους εβαζε σε μια ζωη.
Την ιδια στιγμη ολοι οι συναθλητες του τα μυστικα αυτα ειτε δεν τα εχουν ανακαλυψει ακομα ειτε τα ηξεραν ολοι εκτος απο αυτον γιατι τετοιες θεικες μεταμορφωσεις φτασμενων αθλητων δεν τις βλεπουμε και καθε μερα.
Εγω παλι δεν το κοβω και δεν εχει να κανει με το αν θαυμαζω η απξιωνω το συγκεκριμενο αθλητη.
Εχει απλα να κανει με το οτι οταν βλεπω εχω την κακη συνηθεια να θελω να ξερω τι ειναι στην πραγματικοτητα και οχι τι θα ηθελα να ειναι.
Απο ενα σημειο και περα ξερετε ολοι σας πολυ καλα οτι σε εμπειρους αθλητες η βασικη διαφορα που βλεπει κανεις απο show σε show και απο χρονια σε χρονια εχει να κανει με το conditioning,ποσο στεγνος ειναι, αν εχει φορτωσει καλα απο υδατανθρακες, αν εχει χασει μυες στο αδυνατισμα κλπ.
Οσοι εμφανιζονται ξαφνικα να εχουν βαλει μπολικους μυες απο το πουθενα εμφανιζονται και με μια θεοχοντρη μεση.
Ολα τα υπολοιπα στο σωμα τους ειναι μικροαλλαγες απο την προπονητικη που αμα τις συγκρινει κανεις με τις αλλαγες που βλεπουμε σε αυτα τα 2 βιντεο, ενταξει...

ioannis1
09-08-09, 21:04
http://mdtv.musculardevelopment.com/content/view/2229/225/

http://mdtv.musculardevelopment.com/content/view/2237/225/

thegravijia
15-11-09, 16:09
Kai Greene Guest Posing at the NPC Easterns

http://mdtv.musculardevelopment.com/content/view/2503/209/



http://rxmuscle.com/videos/c-interviews/945-kai-greene-guest-posing-at-the-2009-npc-eastern-usa.html

Panoz
17-12-09, 02:00
αυτο που μου κανει εμενα εντυπωση ειναι οι αλλαγες που εχει κανει απο το 2006 που ειχε παρει μερος στο ironman,
και δεν πηρε καν θεση νομιζω η εστω πηγε πολυ χαμηλα και τωρα 2009 θεωρητε οτι μπορει να χτυπησει το olympia..
πως εχει καταφερει και εχει κανει τετοιες αλλαγες σε 3 χρονια??

και για του λογου το αληθες..
δειτε
kai Greene ironman 2006 Prejudging


osyABjSC338

kai Greene 2009 Arnold Classic Prejudging

L0D6QRNTKGA

ξερει κανεις τι κανουν και εχουν τετοιες αλλαγες στο σωμα τους να το κανουμε και εμεις,,,lol

Οχι οτι το 2006 δεν ηταν τεραστιος ετσι? αλλαγες σε 3 χρονια ΕΤΣΙ ειναι 100% εφικτες αν εισαι συστηματικος σε ολα.

**Επισης μη το παραχ****με το 2 βιντεο ειναι λιγο "stretched", widescreen η κατι τετοιο τελοσπαντων.

thegravijia
22-12-09, 20:03
YS6S2Wd2p14

ποιος τα παει καλα με τα pc να μου πει απο που μπορω να το κατεβασω αυτο εδω>^>

επισης το καινουργιο του branch warren το χει βρει κανενας?

Orc
22-12-09, 20:59
YS6S2Wd2p14

ποιος τα παει καλα με τα pc να μου πει απο που μπορω να το κατεβασω αυτο εδω>^>



LINK (http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm)

thegravijia
22-12-09, 21:04
LINK (http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm)
ρε αρχοντα ολο το dvd λεω ..δν εννοω το συγκεκριμενο βιντεο...

Orc
23-12-09, 01:42
Ούπς λάθος:green:

SPY
23-12-09, 02:46
καλα μην τα ριχνουμε ολα στο φαρμακο. οπως κ να εχει κιαλοι πηραν κ δεν εγυναν... ειτε θελουν να το δουν καποιοι αυτο ειτε οχι...

πιστεβω παιζει ρολο κ η εμπιρια πλεον! κ μην ξεχναμε οτι σε τετοιο επιπεδο που κινουντε αυτοι, κ η παραμικρη λεπτομερια λεπτομερια, διχνει τρελα! αλωστε ολα στις λεπτομεριες κρινοντε


:thumbup:

συμφωνω

spirospros
29-03-10, 18:12
τετοιες διαφορες τοσο γρηγορα ,τι περνουν κ δεν λενε???

thegravijia
19-04-10, 20:47
http://mdtv.musculardevelopment.com/contests/2010-europa-orlando/2894-2010-europa-pro-in-the-cage-with-kai-greene.html

:shock:

manos_
20-04-10, 19:00
Με την απλη λογικη ενος ασχετου σαν εμενα..Οταν εισαι fearless +εχεις εξασφαλισει μοσχευμα για μετα το τελος της καριερας σου(δεν κανω πλακα ο κολεμαν το εχει κανει)+χορηγους με πολυ χρημα+τους τοπ προπονητες ειναι λογικο να βαλεις τοσο γρηγορα κιλα δεν νομιζω οτι ειναι πυρηνικη φυσικη.:green:

Haris Pilton
20-04-10, 19:26
Με την απλη λογικη ενος ασχετου σαν εμενα..Οταν εισαι fearless +εχεις εξασφαλισει μοσχευμα για μετα το τελος της καριερας σου(δεν κανω πλακα ο κολεμαν το εχει κανει)+χορηγους με πολυ χρημα+τους τοπ προπονητες ειναι λογικο να βαλεις τοσο γρηγορα κιλα δεν νομιζω οτι ειναι πυρηνικη φυσικη.:green:

+1

thegravijia
20-04-10, 20:38
Με την απλη λογικη ενος ασχετου σαν εμενα..Οταν εισαι fearless +εχεις εξασφαλισει μοσχευμα για μετα το τελος της καριερας σου(δεν κανω πλακα ο κολεμαν το εχει κανει)+χορηγους με πολυ χρημα+τους τοπ προπονητες ειναι λογικο να βαλεις τοσο γρηγορα κιλα δεν νομιζω οτι ειναι πυρηνικη φυσικη.:green:
νταξ - για μοσχευμα δε νομιζω.
αλλα οι δοσεις του kai οντως λενε ειναι υπερβολικες.
(τις εχω ποσταρει σε ενα θεμα)

Haris Pilton
20-04-10, 20:44
Με μερικά χιλιάρικα οτι θες βρίσκεις.

manos_
21-04-10, 00:48
νταξ - για μοσχευμα δε νομιζω.
αλλα οι δοσεις του kai οντως λενε ειναι υπερβολικες.
(τις εχω ποσταρει σε ενα θεμα)

Και βεβαια εξασφαλιζουν μοσχευμα στην μαυρη, πως θα ζησουν μετα το περας της καριερας τους, το συκωτι τους θελει επισκευη και πεταμα.

Rise above
21-04-10, 02:15
αρκετά λογικό ακούγεται αυτό περί μόσχευμα οργανων ,όπως οι ποδοσφαιριστές ασφαλίζουν τα πόδια τους...

The Rock
22-08-10, 12:23
Όπως θα δείτε στις παρακάτω φωτογραφίες ο Kai δεν σταματά να βελτιώνει την εμφάνισή του προσθέτοντας και άλλους μυς. Στις παρακάτω φωτογραφίες είναι στα 133 Kg(294 lbs) και αναμένεται να κατέβει στην σκηνή γύρω στα 122+ Kg(270 lbs), με ύψος μόλις 1,73 cm(5,8 ft).

Polyneikos
22-08-10, 13:09
Ειναι Muscle Freak o τυπος,τι να λεμε τωρα!!Ανεξαρτητως προτιμησεων,ειναι στο top five αθλητων!

Eddie
22-08-10, 13:33
WTF!!Πολλες μαζες,η τελευταια φωτο τα σπαει.Απο πισω ειναι αψογος,απο μπροστα με χαλαει το στομαχι του.Ενω εχει λεπτη μεση για τον ογκο του φυσικα,το στομαχι ειναι πολυ μεγαλο και αντιαισθητικο.

silk
22-08-10, 15:31
παναγια μου!ξεχασε να σταματησει να μεγαλωνει αυτος?

thanasis reaction
22-08-10, 15:58
WTF!!Πολλες μαζες,η τελευταια φωτο τα σπαει.Απο πισω ειναι αψογος,απο μπροστα με χαλαει το στομαχι του.Ενω εχει λεπτη μεση για τον ογκο του φυσικα,το στομαχι ειναι πολυ μεγαλο και αντιαισθητικο.

λες κ θα βγει το alien απο μεσα!!!!!!!!!!!

Titanium
22-08-10, 16:02
Αυτο το γελυο μαλι δεν μπορω να καταλαβω τη σκατα το θελει...του χαλαει ολο το image..:P Παντος αμα παρει αυτος τον τιτλο φετος θα δικεολογιθει το μαλι γιατι μαλον απο τον Cutler και μετα ολοι οι Mr.Olympia θα πρεπη να εχουν δικο τους κουρεμα...:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::P

tommygunz
22-08-10, 17:39
Πάντως πέρυσι αν δεν κάνω λάθος είχε κατέβει γύρω στις 250lbs. Αν φέτος κατέβει στις 270, θα γίνει πανικός...

ioannis1
22-08-10, 20:25
αν ειναι ετσι οφ ......:shock::shock::bowdown::bowdown:

a.minidis
22-08-10, 20:36
αν ειναι ετσι οφ ......:shock::shock::bowdown::bowdown: ειναι απιστευτος!! και σωματικα αλλα και σκηνικη παρουσια ..:bbbiceps:.. το προβλημα ειναι, ομως η "φημες" οσο αφορα το παρελθον :1laugh: του, κατι που νομιζω, οτι θαναι μια καλη δικαιολογια να του στερηση το "στεμα" καποια στιγμη, αν συνεχισει αυτη την ανοδικη πορεια.....:wcourt:

Devil
22-08-10, 21:08
την gyno μονο εγω την βλεπω???

beefmeup
22-08-10, 21:10
την gyno μονο εγω την βλεπω???

kακε..

Devil
22-08-10, 21:13
kακε..

απλα αναρωτιεμε αν 5 εβδομαδες πριν τον αγωνα μπορει να κανει κατι
δεν νομιζω να κατεβει ετσι!

jGod
22-08-10, 21:17
σαν μαστιγα των bber μου φαινεται η γυναικομαστια...
χωρισ να ξερω ..μηπως οι φημες αναφερονται στο οτι ειναι gay?

Menios Ser1985
22-08-10, 21:36
την gyno μονο εγω την βλεπω???

Ο άνθρωπος είναι ΜΟΣΧΑΡΙ όσον αφορά στον όγκο και τη μυική μάζα του και ΑΓΑΛΜΑ όσον αφορά στο σχήμα και το "καλούπι" του!!!
Μακάρι να ήμουν κι εγώ έτσι και ας είχα τη γυναικομαστία που έχει.

Devil
22-08-10, 21:39
Ο άνθρωπος είναι ΜΟΣΧΑΡΙ όσον αφορά στον όγκο και τη μυική μάζα του και ΑΓΑΛΜΑ όσον αφορά στο σχήμα και το "καλούπι" του!!!
Μακάρι να ήμουν κι εγώ έτσι και ας είχα τη γυναικομαστία που έχει.

καλα οκ σιγουρα ειναι τερας

αλλα η ερωτηση ειναι αν προλαβαινει να κανει κατι πριν τον αγωνα για να την διορθωσει ?

beefmeup
22-08-10, 21:42
σαν μαστιγα των bber μου φαινεται η γυναικομαστια...
χωρισ να ξερω ..μηπως οι φημες αναφερονται στο οτι ειναι gay?

εχει σχεση καιρο τωρα με την diana cadeau.

αλλα παλιοτερα που δεν επαιζαν φραγκα ειχε κανει κατι "υποπτες" φωτογραφησεις κλπ..σιγα κ τι εγινε?

Vinn
22-08-10, 21:44
καλα οκ σιγουρα ειναι τερας

αλλα η ερωτηση ειναι αν προλαβαινει να κανει κατι πριν τον αγωνα για να την διορθωσει ?

Νυστερι?? :turtle::turtle:

Littlejohn
22-08-10, 21:48
Απίστευτη κατάσταση για off... :shock:

Εξηγεί πάντως γιατί κάνει μόνο 7 εβδομάδες κόψιμο... Ενώ κάποιο άλλοι συναθλητές του, χρειάζονται 12-16 εβδομάδες.

Devil
22-08-10, 21:50
Νυστερι?? :turtle::turtle:

παιζει και αλλιως αλλα δεν ξερω αν προλαβαινει

Vinn
22-08-10, 21:51
Πως αλλιως δηλαδη??:unsure:

beefmeup
22-08-10, 21:53
Νυστερι?? :turtle::turtle:


παιζει και αλλιως αλλα δεν ξερω αν προλαβαινει

δεν προλαβαινει ρε..

αλλα κ δεν χρειαζεται να κανει τπτ νομιζω.

Devil
22-08-10, 21:57
Πως αλλιως δηλαδη??:unsure:


βεντουζες:green: :turtle::turtle::turtle:



δεν προλαβαινει ρε..

αλλα κ δεν χρειαζεται να κανει τπτ νομιζω.

και εγω αυτο νομιζω αλλα δεν ξερω πολλα απο αγωνες και τετοια

απλα ο τυπος ειναι τερας και οπως και να το κανεις χτυπαει στο ματι

μακαρι να παει καλα γιατι εχει κανει τρελη δουλεια

tommygunz
23-08-10, 00:17
Εγώ πάντως σκάλωσα όταν τον είδα σε ένα βίντεο με ένα ποσάρισμα το 1999. Καμιά σχέση, παίζει να ήτανε και ο μισός απ' ότι είναι τώρα. Αυτό δείχνει πως άμα θελεις κάτι πάρα πολύ, με σκληρή δουλειά και υπομονή μπορείς να το πετύχεις. Του αξίζουνε πολλά συγχρητήρια... :clap:

Titanium
23-08-10, 01:23
Sorry αν ειμαι λιγο οφτοπικ αλλα κιταξτε κατι φοτο που βρικα...μηπος αυτος ειναι ο λογος που δεν κανει κατι για την γυνεκομαστια????:P
http://www.kaigreene.org/kai-greene-6.jpg
http://www.kaigreene.org/pictures/kai-greene-3.jpg
:rolf::rolf::rolf:

silk
23-08-10, 01:32
ααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

jGod
23-08-10, 01:41
Θελει ο πουστ** να κρυφτει και η χαρα δεν τον αφηνει...!!
μπορει να τις εβγαλε για να της στειλει σε καμια γκομενα ρε παιδια..
αν και η φατσα του αν κ ντουλαμπα εντοιχισμενη..ειναι γκεουλιστικη! :)

Titanium
23-08-10, 02:01
Θελει ο πουστ** να κρυφτει και η χαρα δεν τον αφηνει...!!
μπορει να τις εβγαλε για να της στειλει σε καμια γκομενα ρε παιδια..
αν και η φατσα του αν κ ντουλαμπα εντοιχισμενη..ειναι γκεουλιστικη! :)

xaxaxaxaxaxaxa:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

jGod
23-08-10, 02:30
ειναι λουλης ..δυστηχως για μενα!κοιταξτε το βιντεο..πως το κουναει με παθος!:turtle::turtle:
δείτε στο 1:30 ...τι γλυκα που του δινει φιλακι!...

http://www.youtube.com/watch?v=_AZYr8FuYoY&feature=related


:P:P:P:P

Niiick
23-08-10, 03:46
Καλα οι φωτος στη μπανιερα ειναι ολα τα λεφτα!

Αχ καλε ας πατησω καλα γαμπα και μετα αν ειμαι τυχερος ο φωτογραφος θα μου κανει πεντε γκρο πλαν:eleph:


ΧΑ ΧΑ ΧΑ

tommygunz
23-08-10, 11:07
ειναι λουλης ..δυστηχως για μενα!κοιταξτε το βιντεο..πως το κουναει με παθος!:turtle::turtle:
δείτε στο 1:30 ...τι γλυκα που του δινει φιλακι!...

http://www.youtube.com/watch?v=_AZYr8FuYoY&feature=related


:P:P:P:P

Όταν το κάνει αυτό ο Oscar του λέει "C' mon, stop being gay!".

Ό,τι και να 'ναι πάντως δεν έχει σημασία, στην σκηνή (θέλω να) πιστεύω πως δεν κρίνεται για αυτό.

Eddie
23-08-10, 12:57
Mπορει να το εκανε για να καλοπιασει τους κριτες,ξες τωρα σσσσσσσσσσσσσσσ:P:P:P:P

Πιστευω τετοιες κινησεις δε αντιπροσωπευουν το αθλημα.

seroyjem
23-08-10, 17:42
πω ρε φιλε!!!!χαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαααχαχαχαχαχα!!!!ελεος!!!

:spank::spank::spank::spank:

Eddie
23-08-10, 17:43
το αθλημα αντιπροσωπευεται αΠΟ συγκεκριμενες κινησεις???


Nαι,απο επιδειξη καλλους,ηθους,ανδρειας,στιβαροτητας και 1002 ακομα.Αυτα τα gayλικια μονο κακη φημη δινουν στο αθλημα.Να βλεπεις ενα μοσχαρι να ποζαρει τα κωλομερια του στη μπανιερα,ε δεν ειναι κι οτι καλυτερο.

Αμα γουσταρει τετοιου ειδους hardcore αθληματα με γεια του και χαρα του,εγω δε θα τον χειροκροτησω παντως.

TRIANTAFYLLOU
23-08-10, 17:55
εμένα αν και μου αρέσει ο και γκρίν σαν αθλητής και έχει και μεγάλη ιστορία σαν άνθρωπος και πραγματικα άξιος για ότι κατάφερε γιατι έχει τρομερό διαχωρισμό μυικότητα και συμμετρία , αλλα αυτες οι φωτο ομολογώ δεν μου άρεσαν , μπορεί να είμαι και παλιό μυαλό που δύσκολα μπορώ να εγκλιματιστω με τα καινούρια δεδομενα αλλα δεν μπορω να δεχτώ ενας ββερ να εκπροσωπεί τέτοια πράγματα και να προβάλετε ετσι , αλλα θα μου πείτε αλλάζουν οι καιροι παλια για εναν μπόμπ παρις λέγανε κάτι αλλα ποτε δεν έδειξε κάτι πρός τα έξω ούτε τον είδα σε ανάλογες φωτο ,
πάλι καλα που στην δεύτερη φωτο τα κατάφερε και έκρυψαν επιμελώς κάτι που θα μπορούσε να κρεμόταν .

τέτοιες φωτο και φήμες καλύτερα να μην τα ξέρω γιατι με χαλάν επειδη μου αρέσει σαν αθλητής ο και γκρίν .:(
πάντως άσχετα με αυτα πιστεύω πως αξίζει και έχει τα προσόντα να είναι ο επόμενος μρ ολύμπια

thanasis reaction
23-08-10, 17:57
τελικα τιποτα δεν ειναι τυχαιο,καλα λενε οτι ολοι οι π@@@@ εχουν τελεια κορμια!!!!!

TRIANTAFYLLOU
23-08-10, 18:00
τελικα τιποτα δεν ειναι τυχαιο,καλα λενε οτι ολοι οι π@@@@ εχουν τελεια κορμια!!!!!


ωχ γι αυτο και γω είμαι μπάζο και λέω γιατι ρε γαμώ το :P:P:P:P:P

a.minidis
23-08-10, 18:49
ωχ γι αυτο και γω είμαι μπάζο και λέω γιατι ρε γαμώ το :P:P:P:P:P xaxaxaxaxaxaxaxax!!!!:rolf::rolf::rolf:

beefmeup
23-08-10, 18:51
ναι μαγκες,μην ξεφευγουμε..

δεν μας νοιαζει απο που τον περνει.

κ αυτο για τις φοτο,εχετε υποψιν σας οτι οταν ξεκινησε να γυμναζεται,εκανε διατροφη με ψωμι κ γαλα λογω οικονομικων δυσχεριων.

ουτε σπονσορες υπηρχαν ουτε τπτ,κ αν σκεφτουμε ποσα χρονια κανει ββ κ ποτε εγινε γνωστος θα δουμε οτι δεν ειναι σαν κατι αθλητες τυπου heath,που με το καλημερα οι χορηγιες κ σπονσορες τους κυνηγουσαν.

ο ανθρωπος,ειχε θεληση,αυτο δεν μπορει να του το παρει κανεις.

οι φωτο λοιπον,μπορει να εγιναν γιατι δεν υπηρχαν σπονσορες κλπ,σαν ενα μεσο για να αποκτισει καποια χρηματα,κ να συνεχισει να κανει οτι κανει.κ ανηκουν στο παρελθον,οπως εχει δηλωσει κ ο ιδιος.
αυτο δεν τον κανει χειροτερο σαν ανθρωπο ουτε σαν αθλητη,γιατι ουτε ναρκωτικα πουλησε σε παιδακια ουτε σκοτωσε κανενα.

ας μην ειμαστε βιαστικοι οταν κρινουμε αλλους,γιατι υπαρχουν πραγματα που μπορει να μην τα ξερουμε κ να οδηγουμαστε σε λαθος συμπερασματα.

TRIANTAFYLLOU
23-08-10, 19:26
αυτα εγω τα ξέρω εδω και πολύ καιρο γι αυτο και έχω μια συμπάθεια στον και γκρίν και πολλες φορες κάποιες πράξεις δεν μπορούν να χαρακτηρίζουν ανθρώπους γιατι ο καθένας μπορεί να τις κάνει για διαφορετικούς λόγους και ο άρνολντ είχε κάνει κάποτε διάφορες περίεργες φωτογραφήσεις , αλλα για τον και γκρίν ήταν η ζωή του και ενας αγώνας επιβίωσης .

αλλα η δύναμη της θέλησης είναι μεγαλύτερη απο κάθε άνεση , εδω ανθρωποι με μεγάλη οικονομική επιφάνεια και χρόνο και δεν έκαναν τίποτε και άλλοι που δουλεύαν σε βαριές δουλειές οικοδομές και μηχανουργεία κάναν πρωταθλητισμό , εμένα ο παρτενέρ μου στην προπόνηση που είχε ζαχαροπλαστείο οικογενειακή επιχείρηση που δεν ήταν βαρια και κουραστική δουλεια πολλες φορές έχανε προπονήσεις ισχυριζόμενος κούραση η έλειψη χρόνου και γω που δούλευα σε μηχανουργείο και χωρίς στάνταρ ωράριο δεν έχανα προπόνηση , αρα η δύναμη της θέλησης και του μυαλού είναι πολύ μεγαλύτερη και ξεπερνάμε όλα τα εμπόδια

KATERINI 144
23-08-10, 19:57
Nαι,απο επιδειξη καλλους,ηθους,ανδρειας,στιβαροτητας και 1002 ακομα.Αυτα τα gayλικια μονο κακη φημη δινουν στο αθλημα.Να βλεπεις ενα μοσχαρι να ποζαρει τα κωλομερια του στη μπανιερα,ε δεν ειναι κι οτι καλυτερο.

Αμα γουσταρει τετοιου ειδους hardcore αθληματα με γεια του και χαρα του,εγω δε θα τον χειροκροτησω παντως.+ 1000, αλλα τη περιμένεις απο τα ποζαρίσματα που κανει εγω δεν περιμενα και τιποτα καλύτερο....

TRIANTAFYLLOU
23-08-10, 20:01
xaxaxaxaxaxaxaxax!!!!:rolf::rolf::rolf:


γελάς τασούλη να δείς τι γέλιο θα έπεφτε αν έλεγα και γω έχω ωραίο σώμα σαν άδωνης που λέμε , με όλα αυτα που συνεπάγονται πλέον με τα ωραία σώματα , εσύ νομίζω στα ωραία κορμια κατατάσεσαι :P:P:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf:

a.minidis
23-08-10, 20:37
γελάς τασούλη να δείς τι γέλιο θα έπεφτε αν έλεγα και γω έχω ωραίο σώμα σαν άδωνης που λέμε , με όλα αυτα που συνεπάγονται πλέον με τα ωραία σώματα , εσύ νομίζω στα ωραία κορμια κατατάσεσαι :P:P:P:P:P:P:turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf:
Ηλια σε αρεσει η οχι εισαι και συ μαζι με εμενα μεσα στο clab,"με τα γλυκα αγορια":eleph::eleph::geek:αντε μη πω τοτι γινεται καθε φορα που παμε Αγγλια:green::green:!!!!χεχεχεχε.{ξερω ειμαι off topic,sorry,αλλα δεν μπορω να αντισταθω στον Ηλια!}:turtle::turtle:

KATERINI 144
23-08-10, 20:40
Ηλια σε αρεσει η οχι εισαι και συ μαζι με εμενα μεσα στο clab,"με τα γλυκα αγορια":eleph::eleph::geek:αντε μη πω τοτι γινεται καθε φορα που παμε Αγγλια:green::green:!!!!χεχεχεχε.{ξερω ειμαι off topic,sorry,αλλα δεν μπορω να αντισταθω στον Ηλια!}:turtle::turtle:σωστά και επίκαιρα αυτα που λες τασο, για πες τη έκανε ο ηλιας στην αγγλια?! :turtle::turtle::turtle::turtle:

noz1989
23-08-10, 20:48
ναι μαγκες,μην ξεφευγουμε..

δεν μας νοιαζει απο που τον περνει.

κ αυτο για τις φοτο,εχετε υποψιν σας οτι οταν ξεκινησε να γυμναζεται,εκανε διατροφη με ψωμι κ γαλα λογω οικονομικων δυσχεριων.

ουτε σπονσορες υπηρχαν ουτε τπτ,κ αν σκεφτουμε ποσα χρονια κανει ββ κ ποτε εγινε γνωστος θα δουμε οτι δεν ειναι σαν κατι αθλητες τυπου heath,που με το καλημερα οι χορηγιες κ σπονσορες τους κυνηγουσαν.

ο ανθρωπος,ειχε θεληση,αυτο δεν μπορει να του το παρει κανεις.

οι φωτο λοιπον,μπορει να εγιναν γιατι δεν υπηρχαν σπονσορες κλπ,σαν ενα μεσο για να αποκτισει καποια χρηματα,κ να συνεχισει να κανει οτι κανει.κ ανηκουν στο παρελθον,οπως εχει δηλωσει κ ο ιδιος.
αυτο δεν τον κανει χειροτερο σαν ανθρωπο ουτε σαν αθλητη,γιατι ουτε ναρκωτικα πουλησε σε παιδακια ουτε σκοτωσε κανενα.

ας μην ειμαστε βιαστικοι οταν κρινουμε αλλους,γιατι υπαρχουν πραγματα που μπορει να μην τα ξερουμε κ να οδηγουμαστε σε λαθος συμπερασματα.

Συμφωνω!

a.minidis
23-08-10, 20:58
σωστά και επίκαιρα αυτα που λες τασο, για πες τη έκανε ο ηλιας στην αγγλια?! :turtle::turtle::turtle::turtle: ειναι να κατεβω στα κοντα στην κατερινη,και εκει θα σου πω "ζουμερες" λεπτομερειες!!!:green::green::banana::banana::evil2:χεχεχεχεχ...ΗΛΙΑ!!,ετσι μονο θα καταλαβουν γιατι πηρες το δρομο του ασκητισμου!!!!!!:twisted:

giannis64
23-08-10, 21:02
παει χαλασε ο κοσμος!!!!!:green::green::green::green::green:

KATERINI 144
23-08-10, 21:04
ειναι να κατεβω στα κοντα στην κατερινη,και εκει θα σου πω "ζουμερες" λεπτομερειες!!!:green::green::banana::banana::evil2:χεχεχεχεχ...ΗΛΙΑ!!,ετσι μονο θα καταλαβουν γιατι πηρες το δρομο του ασκητισμου!!!!!!:twisted:δε θελω ουτε να το σκέφτομαι, καλύτερα να μη μαθω τίποτα!



:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

TRIANTAFYLLOU
23-08-10, 21:32
δε θελω ουτε να το σκέφτομαι, καλύτερα να μη μαθω τίποτα!



:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:


καλα μη στεναχωριέσαι γιατι αυτα που θα ακούσεις δεν υπάρχει τίποτε μεμπτό όλα φυσιολογικα πράματα , παλιοκουτσομπόλη πονηρε , επειδή είπε για αγγλία μην πάει καθόλου το μυαλό σου σε ανωμάλου τύπου καταστάσεις , άλλωστε είχαμε και φωτοντοκουμέντα με τις δραστηριότητές μας , εσύ αφορμή ζητάς για σχόλια:P:P

αντε τέλος το οφ τόπικ απο τον και γκρίν το ξεκινήσαμε και θα μας πάρει όλους η μπάλα :rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Polyneikos
23-08-10, 22:25
Πολυ χαλαρους σας βρισκω παντως με τις κομψότητες του Kai Greene,ενταξει,ειπαμε,ηταν αστεγος κτλ,αλλα εγω αυτες τις φωτο τις βλεπω σχετικα πρόσφατες,ειναι με καλή μυικότητα ,ίσως δεν ήταν και τόσο στην πεινα,απλα του βγηκε,ετσι στην τρελλα του...
Από πισω ειναι λίγο flat,αλλα εκει δεν θελω να φανταστω τους λόγους...:P
Σορρυ παιδια,αλλα με ξενερωσε,ενταξει,δεν είπαμε να είσαι και ορεσίβιος αν εισαι επαγγελματιας bber,αλλα εδω τον βλεπω μεταμορφωμενο πεταλουδίτσα...
Παλι καλα που δεν τον ψήφισα και για το Ολυμπια 2010.
Τετοια πουστριλικια από τον Dorian (o οποιος είχε και αυτος δύσκολη εφηβεια,ειχε κανει και φυλακη ανηλικων) δεν τα θυμαμαι.

Eddie
23-08-10, 22:27
Πολυ χαλαρους σας βρισκω παντως με τις κομψότητες του Kai Greene,ενταξει,ειπαμε,ηταν αστεγος κτλ,αλλα εγω αυτες τις φωτο τις βλεπω σχετικα πρόσφατες,ειναι με καλή μυικότητα ,ίσως δεν ήταν και τόσο στην πεινα,απλα του βγηκε,ετσι στην τρελλα του...
Από πισω ειναι λίγο flat,αλλα εκει δεν θελω να φανταστω τους λόγους...:P
Σορρυ παιδια,αλλα με ξενερωσε,ενταξει,δεν είπαμε να είσαι και ορεσίβιος αν εισαι επαγγελματιας bber,αλλα εδω τον βλεπω μεταμορφωμενο πεταλουδίτσα...
Παλι καλα που δεν τον ψήφισα και για το Ολυμπια 2010.
Τετοια πουστριλικια από τον Dorian (o οποιος είχε και αυτος δύσκολη εφηβεια,ειχε κανει και φυλακη ανηλικων) δεν τα θυμαμαι.

Πες τα χρυσοστομε!!!!!

+10000000000000000000000000000:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

:welcome::welcome:

Polyneikos
23-08-10, 22:29
Ε μα! :spank: :angry:

Vinn
23-08-10, 22:32
Με λιγα λογια δηλαδη..
BB=Bad boy και οχι κουνηματα και γλυκες..:P

thegravijia
23-08-10, 22:34
k o johnnie jackson κατι παρομοια εχει κανει

manos_
23-08-10, 22:58
οξω πουστη απο την παραγκα.Το αθλημα ειναι για αντρες οχι για κολομπαραδες ποτε να μην σωσει και παρει τιτλο ο τυπος και τον συμπαθουσα.(περα απο την πλακα ολοκληρο γομαρι να στηνει κολαρακι στον φακο ειναι πολυ γελοιο ε??)

Titanium
23-08-10, 23:08
Πολυ χαλαρους σας βρισκω παντως με τις κομψότητες του Kai Greene,ενταξει,ειπαμε,ηταν αστεγος κτλ,αλλα εγω αυτες τις φωτο τις βλεπω σχετικα πρόσφατες,ειναι με καλή μυικότητα ,ίσως δεν ήταν και τόσο στην πεινα,απλα του βγηκε,ετσι στην τρελλα του...
Από πισω ειναι λίγο flat,αλλα εκει δεν θελω να φανταστω τους λόγους...:P
Σορρυ παιδια,αλλα με ξενερωσε,ενταξει,δεν είπαμε να είσαι και ορεσίβιος αν εισαι επαγγελματιας bber,αλλα εδω τον βλεπω μεταμορφωμενο πεταλουδίτσα...
Παλι καλα που δεν τον ψήφισα και για το Ολυμπια 2010.
Τετοια πουστριλικια από τον Dorian (o οποιος είχε και αυτος δύσκολη εφηβεια,ειχε κανει και φυλακη ανηλικων) δεν τα θυμαμαι.

Ναι οι φωτο πρεπει να ειναι προσφατες και πιστεψτεμε εχει πληρη συνηδιση για αφτες και περιφανεβετε κιολας αλιος δεν θα τις εβαζε στο official site του οπου και τις βρηκα:P Προσοπικα ειχα μια υποψια απο το σοου που κανει καθε φορα που βγενει στην σκινει με ακροβατικα, μπαλετο και τραγουδι αλλα με αυτες τις φοτο ξενεροσα τελιος και πιστεβω πως δεν ειναι αρμοδιες για εναν bber ιδικα σαν αυτον...:puke::spank:

racingman
23-08-10, 23:12
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/14/Kai_Greene_at_Faultline_2.jpg/200px-Kai_Greene_at_Faultline_2.jpg
http://www.flexonline.com/images/fl/209983/7256.jpg



xaxaxa,τι κανει ο τρελος ρε

thanasis reaction
23-08-10, 23:15
σε κωλομπαρο ο τυπος θα εβγαζε τρελα φραγκα!!!!τι bb κ μαλακιες!!!αυτος εχει μελλον.....:green:

KATERINI 144
23-08-10, 23:17
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/14/Kai_Greene_at_Faultline_2.jpg/200px-Kai_Greene_at_Faultline_2.jpg




xaxaxa,τι κανει ο τρελος ρεωραιος, μαλλον τον μαστιγώνουν κιολλας, να δειτε που θα γίνει και ολυμπια αυτος, η ταση της σιχαμερής αυτης εποχής είναι να προωθούν τέτοιες πατέντες, μη το πω αλλιώς...

Titanium
23-08-10, 23:20
Παντος εγω πιστεβω πως ολα αυτα τα κανει για να κανει την διαφορα στο αθλημα και να προτοτιπισει στα ματια του κοσμου που τον χειροκροταν οταν κανει ολα αυτα τα καραγκιοζηλικια στην σκηνη....Οσο για αυτες τις φοτο δεν ειναι δισκολο ενας ανθροπος να καβαλισει το καλαμη και να γηνει γελιος... Προσωπικα προτιμο το κλασικο και ας εχει γινει για μερικους βαρετο και τετιου ιδους προτοτιπιες λεω να της αφισουν κατα μερος...:2guns:

KATERINI 144
23-08-10, 23:22
εγω λεω πως κουνάει την αχλαδια και τα κάνει αυτα, δικαίωμα του αλλα κανει ρομπα ολο τον χώρο.

Titanium
23-08-10, 23:22
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/14/Kai_Greene_at_Faultline_2.jpg/200px-Kai_Greene_at_Faultline_2.jpg
http://www.flexonline.com/images/fl/209983/7256.jpg



xaxaxa,τι κανει ο τρελος ρε

Καλα μηλαμε ειναι τελιος σηχαμενος:puke:
Ουστ απο δω **********και ασχημε....:spank::spank::spank::spank:

-beba-
23-08-10, 23:24
:shock::shock::shock::shock::shock:

Polyneikos
23-08-10, 23:26
Οκ παιδια,ειπαμε ότι ειπαμε,ας μην δοθεί συνεχεια,παρόλα αυτα παραμενει ενας πολυ καλος αθλητης.

giannis64
23-08-10, 23:27
λιγο χαλαρα γιατι ξεφευγουμε!!!!!!!!!!!!!!:moderator::moderator::moderator::moderator::moderator::moderator:

edit:kωστα με προλαβες!!

manos_
23-08-10, 23:27
εγω λεω πως κουνάει την αχλαδια και τα κάνει αυτα, δικαίωμα του αλλα κανει ρομπα ολο τον χώρο.

το μαστιγωνει το δελφινι

beefmeup
23-08-10, 23:33
ελατε ρε παιδια,μην εχουμε ψευδαισθησεις.

ειναι γνωστο οτι αρκετες αθλητριες της ifbb,κ αθλητες ειναι γκεη.ενας μικροκοσμος/καθρεφτης της κοινωνιας μας ειναι,λετε να μην υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις??
εδω εχω διαβασει αναφορες,για αθλητες(αντρες κ γυναικες) που ειχαν σχεσεις σεξουαλικες με κριτες αγωνων.

αν διαβασετε ξενα φορουμ,αλλα κ αναφορες αθλητων(lee priest πχ που κραζει καργα),το λεει κοσμος κ κοσμακης.

ε,και??τι να κανουμε τωρα?

ποιος ειπε οτι ολοι ειναι αντρακλες στο αθλημα?

κολλησαμε τωρα στον γκρην..

Titanium
23-08-10, 23:34
το μαστιγωνει το δελφινι

Το κανελονει το ρυζογαλο:green:

Polyneikos
23-08-10, 23:36
Απλα είναι σχημα οξύμωρο να τους βλέπεις στις προπονησεις να ουρλιαζουν,να γαυγίζουν,να μασανε σιδερα και μετα να τρίβουν το πιπερι...:P

manos_
23-08-10, 23:38
Απλα είναι σχημα οξύμωρο να τους βλέπεις στις προπονησεις να ουρλιαζουν,να γαυγίζουν,να μασανε σιδερα και μετα να τρίβουν το πιπερι...:P

Αυτο,προφανως και δεν μας αφορα τι κανουν στο κρεβατι τους αλλα ειπαμε ρε φιλε απο την βαρη αιμα και ιδρωτας απο την αλλη μου τον ακουμπανε λιγο ε ειναι οξυμωρο οπως λεει ο μαν απο πανω.

Titanium
23-08-10, 23:39
Απλα είναι σχημα οξύμωρο να τους βλέπεις στις προπονησεις να ουρλιαζουν,να γαυγίζουν,να μασανε σιδερα και μετα να τρίβουν το πιπερι...:P

Αυτο ακριβος:thumbup::thumbup:..Αλλα τον συγκεκριμενω σε μια προπονισει που ιδα απλα τραγουδουσε..:eleph::jason:

tommygunz
23-08-10, 23:39
Δεν επικροτώ αυτά που κάνει ο Greene, αλλά δεν είναι εδώ για να κριθεί για τις σεξουαλικές του προτιμήσεις. Όσο κι αν το μαστιγώνει το δελφίνι, όσο κι αν το βερνικώνει το φασόλι, δεν παύει να είναι ένας κορυφαίος bodybuilder που έχει περάσει και από πολλά. Ο καθένας ας κάνει στο κρεβάτι του ό,τι θέλει απ' τη στιγμή που δεν με ενοχλέι εμένα. Ποιός είμαι εγώ για να τον κρίνω? Συμφωνώ με αυτό που ειπωθηκε και παραπάνω, πως τέτοιες κινήσεις δεν αντιπροσωπεύουν τον χώρο και βλακεία του που κυκλοφόρησε τέτοιες φωτογραφίες, αλλά τώρα ο χρόνος δεν γυρίζει πίσω. Τι να κάνουμε τώρα... Στη σκηνή του Olympia δεν θα κριθεί για αυτό.

beefmeup
23-08-10, 23:41
Απλα είναι σχημα οξύμωρο να τους βλέπεις στις προπονησεις να ουρλιαζουν,να γαυγίζουν,να μασανε σιδερα και μετα να τρίβουν το πιπερι...:P


Αυτο,προφανως και δεν μας αφορα τι κανουν στο κρεβατι τους αλλα ειπαμε ρε φιλε απο την βαρη αιμα και ιδρωτας απο την αλλη μου τον ακουμπανε λιγο ε ειναι οξυμωρο οπως λεει ο μαν απο πανω.

συμβαινει κ στις καλυτερες οικογενειες..:P

τεσπα,καλο θα ηταν να κοιταμε το αθλητικο μερος,αν κ καταλαβαινω οτι οι φωτογραφησεις του δινουν λαβες για σχολια.

αλλα οπως εγραψα κ πιο πανω,οταν υπαρχει αναγκη καμια φορα κανουμε πραγματα που ουτε μας αρεσουν ουτε θα τα καναμε υπο φυσιολογικες συνθηκες.

Titanium
23-08-10, 23:43
Δεν ξερω αλλα στα δικα μου ματια εχει μιοθει πολυ....Επισεις αν δεν εβγαζε αφτες τις φοτο δεν θα μας ενιαζε τι κανει στο κρεβατι του αλλα για να τις βγαζει και να τις διμοσιεβει παει να πει οτι γουσταρει σχολιασμο..Τα θελει ο κολος του με ολοι τη σημασια της λεξης.:smash:

thanasis reaction
23-08-10, 23:44
φανταζομαι οτι οι αγαπημενες του ασκησεις ειναι:
1)αρσεις θανατου,με βοηθο απο πισω!
2)σκουωτ,παλι με βοηθο απο πισω!
3)οριζοντιες πιεσεις στηθους,με βοηθο απο πανω!
.......................................................

Titanium
23-08-10, 23:46
φανταζομαι οτι οι αγαπημενες του ασκησεις ειναι:
1)αρσεις θανατου,με βοηθο απο πισω!
2)σκουωτ,παλι με βοηθο απο πισω!
3)οριζοντιες πιεσεις στηθους,με βοηθο απο πανω!
.......................................................

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

giannis64
23-08-10, 23:50
ρε δεν ντρεπεστε καθολου!!!
:unsure:

-beba-
23-08-10, 23:51
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

thanasis reaction
23-08-10, 23:52
ρε δεν ντρεπεστε καθολου!!!
:unsure:

εδω δεν ντρεπεται αυτος που τα κανει!!!!!εμεις???????:green:

giannis64
23-08-10, 23:53
εμεις σαν αντρες πρεπει να κρατησουμε επιπεδο!!;)

beefmeup
23-08-10, 23:54
εμεις σαν αντρες πρεπει να κρατησουμε επιπεδο!!;)

εεεεη,ξεχνας την μπεμπα..

giannis64
23-08-10, 23:56
αυτη ειναι ακυρη!!!!:P

manos_
24-08-10, 00:05
ελα φτανει οκ και δονητες στον πατο του να βαζει ειναι πολυ μεγαλος αθλητης.

TRIANTAFYLLOU
24-08-10, 00:26
εγω παρ όλο που είμαι τελείως της παλιάς σχολής και με ενοχλεί σαν κριτη ακόμη και όταν τραβάν το μαγιό στον κόλο , ακόμη και τα ποζαρίσματα τα κουνιστα με χαλάν που δεν αντιπροσωπεύουν εναν αρσενικό ειδικα με μυς.

παρ όλα αυτα όμως δεν θέλω να κρίνω εκ του ασφαλούς γιατι εγω εχω μεγαλώσει σε άλλη εποχή έχω άλλη κουλτούρα αρχές και αξίες , τωρα αυτος εκεί που ζεί αυτοί μπορεί να τα θεωρούν φυσιολογικα .

εδω στη ελλάδα κάποτε αν κανένας ήταν π0*στης τον κρεμούσαμε κουδούνια και λέγαμε αν ποτε μας πιάσουν και πάνε να μας φερμάρουν καλύτερα να αυτοκτονήσουμε και ναι το πιστεύαμε αυτό οι της σειράς μου , τώρα απλα θα το βλέπουν σαν εμπειρία δεν νομίζω να υπάρχουν ίδιες αντιληψεις .

τωρα αν δεν είσαι γκέυ δεν είσαι ιν , προτιμώ βέβαια να είμαι άουτ .

αλλα το τονίζω αυτοί έτσι όπως μεγάλωσαν και με αυτα τα πρότυπα που πήραν μπορεί να είναι φυσιολογικα γι αυτούς , εδω έχω ακούσει τα πιο τρελά πράγματα και απο γυναίκες που θέλουν ομαδικες καταστάσεις η κάποτε και να κάναν κάτι κρύβαν λόγια τωρα όμως παινεύονται κιόλας , ευτυχώς υπάρχουν και εξαιρέσεις

απλα σε εναν ββερ δεν μπορούσα να διανοηθώ αυτη την συμπεριφορα , ήταν ένα άθλημα κατ εξοχήν για αρσενικούς και έπρεπε αυτο που φαίνετε εξωτερικα να ανταποκρίνετε και στο εσωτερικό , αλλα και στην ψυχολογία και αυτο δεν άλλαξε σε μένα το πιστεύω ακόμη, γι αυτο σαν κριτής είναι φορές που σαλτάρω αν δώ κανέναν να τραβάει το μαγιό υπερβολικα και επιδεικτικα να φανούν οι γραμμές στον κόλ* .

αυτες αν τις έχεις φαίνονται δεν χρειάζετε να ξεβρακωθεί κάποιος να φανούν , αλλα το κάνει ενας και μετα επειδη δεν γίνονται συστάσεις γίνετε μόδα , αλλα το τονίζω, εγω ακόμη και στον τελευταίο αγώνα αυτη την μόδα δεν την είχα υιοθετήσει

και σκεύτομαι σοβαρα να το θέσουμε σαν όρο στούς αγώνες την σωστη συμπεριφορα του αθλητή και να υποστηρίζει αυτό που κάνει , αντίθετα στις γυναίκες δεν είναι άσχημο αλλα και αυτες θα πρέπει να αντιμετωπίζονται σαν αθλήτριες και όχι σαν στριπτιζέζ , όσο και να μου αρέσει το δεύτερο , είπαμε μην τα ισοπεδώνουμε όλα

ο και γκρίν είχα σχολιάσει ενω το ποζάρισμά του δεν θα το εκανα ποτε ούτε μου αρέσει αυτο το στύλ αυτόν όμως του ταιριάζει , έχω σχολιάσει και έχω ποστάρει τα ποζαρίσματα που με αρέσουν όπως λαμπράντα , ντεμει , βινς τειλορ κτλ.

αλλα αυτες οι φωτο που έκανε για μένα είναι απαράδεχτες μου χάλασε όλη την θετική εικόνα που είχα γι αυτον , αλλα δεν είναι μόνο αυτός υπάρχουν και πολλοι που δεν ξέρουμε η είναι κρυφοί κι αυτο είναι άσχημο και χειρότερο γιατι είναι παραπλάνηση , όπως και γυναίκες ββερ τεραστίων διαστάσεων που τις έχει κερδίσει η 7η τέχνη , με παρτενέρ κάτι τζατζαλιάρηδες που τις πετάν τα μάτια έξω , ούτε και αυτο είναι καλό γι αυτο δεν μας παίρνουν στα σοβαρά

Niiick
24-08-10, 03:07
Αρσεις θανατου με βοηθο απο πισω λεει ο αλλος ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:turtle:

ioannis1
24-08-10, 09:43
παιδια εδω εξεταζουμετο σωμα του αθλητη και οχι τηνπροσωπικη ζωη.μη το παραξυλωνουμε.

Muscleboss
24-08-10, 11:00
Συμφωνώ με Γιάννη ...

ΜΒ

NASSER
24-08-10, 11:31
ελατε ρε παιδια,μην εχουμε ψευδαισθησεις.

ειναι γνωστο οτι αρκετες αθλητριες της ifbb,κ αθλητες ειναι γκεη.ενας μικροκοσμος/καθρεφτης της κοινωνιας μας ειναι,λετε να μην υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις??
εδω εχω διαβασει αναφορες,για αθλητες(αντρες κ γυναικες) που ειχαν σχεσεις σεξουαλικες με κριτες αγωνων.

αν διαβασετε ξενα φορουμ,αλλα κ αναφορες αθλητων(lee priest πχ που κραζει καργα),το λεει κοσμος κ κοσμακης.

ε,και??τι να κανουμε τωρα?

ποιος ειπε οτι ολοι ειναι αντρακλες στο αθλημα?

κολλησαμε τωρα στον γκρην..

+1000
To σωστό είναι να μείνουμε επί του θέματος και όχι για τις σεξουαλικές προτιμήσεις που έχει ο καθένας.

Εγω προβλεπω φετος να ανεβαινει μια ακομη θεση στο Olympia και ισως συντομα να ειναι ο Mr. Olympia. Θα μου πειτε δεν ειναι ομονος που εχει τρομερη βελτιωση, αλλα αυτος συνεχεια διαφημιζεται.

Andrikos
24-08-10, 12:35
Το άθλημα, imo, δεν έχει πάρει κακή φήμη από τους ομοφυλόφιλους άνδρες imo, περισσότερη κακή φήμη έχει πάρει από τις γυναίκες με ομοφυλοφυλικές τάσεις λόγω της παραμόρφωσης των χαρακτηριστικών τους και του ότι γυρίζουν μερικά "ντοκιμαντέρ" αλλά πάλι μιλάμε για σταγόνες στον ωκεανό . Επίσης πριν κάποια χρόνια, ο Graig Titus παντρεμένος με την Ryan, σκότωσε μία νεαρή γυναίκα , ετεροφυλόφιλος ήταν, το ίδιο και ο πορτιέρης που σκότωσε τον Αυστραλό στην Μύκονο. Το ίδιο και οι περισσότεροι που περπατούν με ανοιχτά τα χέρια έτοιμοι να δείρουν , αυτοί στιγματίζουν αρνητικά το άθλημα imo πάντα.

Ο Green μου είναι πολύ συμπαθής, αν ήταν σε ροκ συγκρότημα και έβγαινε με μία κάλτσα μόνο, όπως έχει γίνει με ροκ συγκροτήματα, όλοι θα έλεγαν ότι είναι φοβερός, ότι δεν μασάει, και ότι έχει "κουλτούρα".:green:

Titanium
24-08-10, 13:08
Το άθλημα, imo, δεν έχει πάρει κακή φήμη από τους ομοφυλόφιλους άνδρες imo, περισσότερη κακή φήμη έχει πάρει από τις γυναίκες με ομοφυλοφυλικές τάσεις λόγω της παραμόρφωσης των χαρακτηριστικών τους και του ότι γυρίζουν μερικά "ντοκιμαντέρ" αλλά πάλι μιλάμε για σταγόνες στον ωκεανό . Επίσης πριν κάποια χρόνια, ο Graig Titus παντρεμένος με την Ryan, σκότωσε μία νεαρή γυναίκα , ετεροφυλόφιλος ήταν, το ίδιο και ο πορτιέρης που σκότωσε τον Αυστραλό στην Μύκονο. Το ίδιο και οι περισσότεροι που περπατούν με ανοιχτά τα χέρια έτοιμοι να δείρουν , αυτοί στιγματίζουν αρνητικά το άθλημα imo πάντα.

Ο Green μου είναι πολύ συμπαθής, αν ήταν σε ροκ συγκρότημα και έβγαινε με μία κάλτσα μόνο, όπως έχει γίνει με ροκ συγκροτήματα, όλοι θα έλεγαν ότι είναι φοβερός, ότι δεν μασάει, και ότι έχει "κουλτούρα".:green:

Αλλα δυστηχος δεν ειναι οποτε ολοι θα λενε αλλα....:green::green::green::green:

Menios Ser1985
24-08-10, 15:31
ναι μαγκες,μην ξεφευγουμε..

δεν μας νοιαζει απο που τον περνει.

κ αυτο για τις φοτο,εχετε υποψιν σας οτι οταν ξεκινησε να γυμναζεται,εκανε διατροφη με ψωμι κ γαλα λογω οικονομικων δυσχεριων.

ουτε σπονσορες υπηρχαν ουτε τπτ,κ αν σκεφτουμε ποσα χρονια κανει ββ κ ποτε εγινε γνωστος θα δουμε οτι δεν ειναι σαν κατι αθλητες τυπου heath,που με το καλημερα οι χορηγιες κ σπονσορες τους κυνηγουσαν.

ο ανθρωπος,ειχε θεληση,αυτο δεν μπορει να του το παρει κανεις.

οι φωτο λοιπον,μπορει να εγιναν γιατι δεν υπηρχαν σπονσορες κλπ,σαν ενα μεσο για να αποκτισει καποια χρηματα,κ να συνεχισει να κανει οτι κανει.κ ανηκουν στο παρελθον,οπως εχει δηλωσει κ ο ιδιος.
αυτο δεν τον κανει χειροτερο σαν ανθρωπο ουτε σαν αθλητη,γιατι ουτε ναρκωτικα πουλησε σε παιδακια ουτε σκοτωσε κανενα.

ας μην ειμαστε βιαστικοι οταν κρινουμε αλλους,γιατι υπαρχουν πραγματα που μπορει να μην τα ξερουμε κ να οδηγουμαστε σε λαθος συμπερασματα.

Συμφωνώ απόλυτα!Άπ'ότι ξέρω,ο Κάι Γκρήν εργαζόταν και ως στρίπερ στα πρώτα χρόνια της καριέρας του ως ΒΒερ,για να βγάζει κάποια χρήματα και να κάνει ΒΒ,καθ'ότι ήταν πολύ φτωχός!Ποιός είπε ότι είναι γκέυ...όσο για την πλάκα που κάνει με τον Αρντόν,είναι απλά ένα αστείο,πόσοι από σας δεν έχετε κάνει κάτι παρόμοιο στα πλαίσια του αστείου!Όσο για τις φώτο,προφανώς θα πήρε μεγάλη χρηματική ανταμοιβή!Στο DVD του και ο CUTLER καταβάζει στο σλιπάκι του στην κάμερα για να δείξει τη γράμμωση των γλουτιαίων μυών,που ξέρουμε πόσο μεγάλη σημασία δίνουν οι κριτές στο ΒΒ σήμερα.
Αλλά τί να πώ εγώ εδώ,μιάς και έπεσε πολύ αντρίλα εδώ μέσα!Προσέξ'τε λιγάκι τα σχόλια σας και μήν ξεφτιλίζετε έτσι αθλητές με μεγάλη ιστορία και επιτυχίες!

ioannis1
24-08-10, 15:36
τελειωνει εδω η κριση της προσωπικης του ζωης.θα μεταφερω καθετι που δεν αρμοζει.παρακαλω πολυ.

Eddie
24-08-10, 15:36
Και,επειδη ειναι καλος αθλητης θα κανουμε τα στραβα ματια?

Νταξ,κανονικα το σωμα του κρινουμε αλλα πισω απ το σωμα υπαρχει και ενας θεσμος.Κι αλλα μπιλντερια την εποχη του golden age δεν ειχαν να φανε,αλλα το πρωι δουλευανε οικοδομη και το απογευμα προπονηση.

Εμενα αυτο δε μου αρεσει,και την γνωμη μου δε την κρυβω.

Edit:Γιαννη ποσταραμε μαζι,δεν ειδα τι εγραψες.

ioannis1
24-08-10, 15:42
καλα τα λες.και για τον σβαρτσ ακουστηκαν διαφορα,αλλα εμεις βλεπουμε το σωμα.τι να κανουμε τωρα.ο ανθρωπος ειναι τερατωδης και συμφωνω με τον ηλια αξιζει το ολυμπια νομιζω.

thegravijia
24-08-10, 15:42
Το άθλημα, imo, δεν έχει πάρει κακή φήμη από τους ομοφυλόφιλους άνδρες imo, περισσότερη κακή φήμη έχει πάρει από τις γυναίκες με ομοφυλοφυλικές τάσεις λόγω της παραμόρφωσης των χαρακτηριστικών τους και του ότι γυρίζουν μερικά "ντοκιμαντέρ" αλλά πάλι μιλάμε για σταγόνες στον ωκεανό . Επίσης πριν κάποια χρόνια, ο Graig Titus παντρεμένος με την Ryan, σκότωσε μία νεαρή γυναίκα , ετεροφυλόφιλος ήταν, το ίδιο και ο πορτιέρης που σκότωσε τον Αυστραλό στην Μύκονο. Το ίδιο και οι περισσότεροι που περπατούν με ανοιχτά τα χέρια έτοιμοι να δείρουν , αυτοί στιγματίζουν αρνητικά το άθλημα imo πάντα.

Ο Green μου είναι πολύ συμπαθής, αν ήταν σε ροκ συγκρότημα και έβγαινε με μία κάλτσα μόνο, όπως έχει γίνει με ροκ συγκροτήματα, όλοι θα έλεγαν ότι είναι φοβερός, ότι δεν μασάει, και ότι έχει "κουλτούρα".:green:


Συμφωνώ απόλυτα!Άπ'ότι ξέρω,ο Κάι Γκρήν εργαζόταν και ως στρίπερ στα πρώτα χρόνια της καριέρας του ως ΒΒερ,για να βγάζει κάποια χρήματα και να κάνει ΒΒ,καθ'ότι ήταν πολύ φτωχός!Ποιός είπε ότι είναι γκέυ...όσο για την πλάκα που κάνει με τον Αρντόν,είναι απλά ένα αστείο,πόσοι από σας δεν έχετε κάνει κάτι παρόμοιο στα πλαίσια του αστείου!Όσο για τις φώτο,προφανώς θα πήρε μεγάλη χρηματική ανταμοιβή!Στο DVD του και ο CUTLER καταβάζει στο σλιπάκι του στην κάμερα για να δείξει τη γράμμωση των γλουτιαίων μυών,που ξέρουμε πόσο μεγάλη σημασία δίνουν οι κριτές στο ΒΒ σήμερα.
Αλλά τί να πώ εγώ εδώ,μιάς και έπεσε πολύ αντρίλα εδώ μέσα!Προσέξ'τε λιγάκι τα σχόλια σας και μήν ξεφτιλίζετε έτσι αθλητές με μεγάλη ιστορία και επιτυχίες!
:clap::clap:
Ειναι συνεθες φαινομενο αθλητες του ββ να κανουν τετοιες φωτογραφησης.
και ο johnnie jackson εχει κανει τα ιδια
και ο lee priest , eric bui κτλ
ακομα και απο αθλητες που συμετεχουν εδω μεσα στο φορουμ εχει γινει κατι παρομοιο
δεν χρειαζεται να τα ισοπεδωνεται ολΑ

manos_
24-08-10, 15:46
Εγω προσωπικα εκανα πλακα καθαρα και ***** να κανει(σορρυ για την εκφραση)δεν με αφορα ο τυπος εχει φτυσει αιμα για να φτασει εκει και εχει περασει πραγματα που δεν τα εχω δει ουτε στον υπνο μου οποτε δεν εχω κανενα δικαιωμα να τον κρινω σαν ανθρωπο σαν αθλητη τον θαυμαζω πολυ.Ο αρνολντ που τον βλεπω και ανατριχιαζω ηταν απο τα μεγαλυτερα καθικια που εχουν περασει ο ορισμος του ναρκισου που θα πατησει επι πτωματων για να παρει αυτο που θελει.Αλλα δεν κρινουμε εδω αυτο κρινουμε εναν ανθρωπο που χαραξε με το στιγμα του το αθλημα και μια εποχη ολοκληρη με τις ταινιες του.

mg_24
24-08-10, 15:55
εμενα με καλυψε απολυτα το ποστ του Antrikou:thumbup:

giannis64
24-08-10, 19:48
bbDcp6nRiOY&feature=related

;);)

Eddie
24-08-10, 20:40
Που σαι ρε ed corney....

Polyneikos
24-08-10, 21:31
To ατομικο-σταθμος του Kai Greene ήταν αυτο:

VNB3y0_vlMk

Πραγματικα το "εχει" !

thanasis reaction
24-08-10, 21:44
περα απο την πλακα που εκανα κ γω,ειναι πραγματικα φανταστικος αθλητης κ εχει αψογο κορμι!!!:bowdown:

The Rock
27-08-10, 12:21
To ατομικο-σταθμος του Kai Greene ήταν αυτο:

VNB3y0_vlMk

Πραγματικα το "εχει" !
Καλά όταν το έβαλε ο Μπος αυτό πρώτη φορά, απλά χάζεψα !

Νέο βίντεο :shock:

AwgEG33JRhs&feature=player_embedded

DusWS
27-08-10, 15:40
WTF!!Πολλες μαζες,η τελευταια φωτο τα σπαει.Απο πισω ειναι αψογος,απο μπροστα με χαλαει το στομαχι του.Ενω εχει λεπτη μεση για τον ογκο του φυσικα,το στομαχι ειναι πολυ μεγαλο και αντιαισθητικο.



Χαχαχαχαχα....ας μπορουσα εστω και στο τσικ να τον φτασω και ας ειχα και την ιδια κοιλια με τον kai....δε θα ελεγα οχι με την καμια!!!:green:

kostas317
27-08-10, 17:27
παρα πολυ καλος!!!

Menios Ser1985
27-08-10, 19:24
Χαχαχαχαχα....ας μπορουσα εστω και στο τσικ να τον φτασω και ας ειχα και την ιδια κοιλια με τον kai....δε θα ελεγα οχι με την καμια!!!:green:

+1:thumbup:
Μαζί σου!

Qlim4X
27-08-10, 19:31
Καλά όταν το έβαλε ο Μπος αυτό πρώτη φορά, απλά χάζεψα !

Νέο βίντεο :shock:

AwgEG33JRhs&feature=player_embedded

πολυ ιρονια για τον dexter βλεπω :rolf:

this is the great dexter jackson :rolf:

Muscleboss
01-09-10, 13:39
4 βδομάδες πριν το Mr Olympia 2010

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15355&stc=1&d=1283337582

Eddie
01-09-10, 13:45
:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Tι τρικεφαλος ειν αυτος:shock:

NASSER
01-09-10, 13:57
Ο ανθρωπος εχει ξεφυγει και πιστευω ειναι ακομα πιο συμμετρικός.
Πιστευω επισης πως θα πιασει πολυ καλη φορμα για το Olympia.

Menios Ser1985
01-09-10, 16:01
O Kai Greene κάθε χρόνο εμφανίζεται πιο βελτιωμένος και του αξίζουν συγχαρητήρια!Παρ'όλο που είμαι φάν του Cutler(λόγω ένδειξης επαγγελματισμού και προώθησης του αθλήματος),πολύ θα ήθελα να δώ φέτος τον Κάι να κερδίζει το Olympia,γιατί είναι ένας αθλητής που πραγματικά μας παραδίδει μαθήματα ζωής και επιμονής-υπομονής!Ξεκίνησε την πορεία του από πολύ χαμηλά,με ελάχιστα χρήματα,μένοντας σε ένα παλιό διαμέρισμα που το ασανσέρ του μύριζε σαν υπόνομος,χωρίς έπιπλα και κοιμόταν σε ένα στρώμα που είχε κάτω στο πάτωμα!Δέν είχε μέσο μεταφοράς,χρησιμοποιούσε μόνο τα συνήθη μέσα συγκοινωνίας(λεωφορείο-μετρό κλπ),ενώ πολλές διαδρομές τις έκανε περπατώντας!Μάλιστα αρκετές φορές δεν έμενε σπίτι του,γιατί άφηνε απλήρωτους πολλούς λογαριασμούς και υποχρεώσεις και στην κυριολεξία δεν άνοιγε η πόρτα του σπιτιού του από τους τόσους λογαριασμούς που ήταν στοιβαγμένοι από πίσω!Το μόνο πράγμα που είχε στα χέρια του ήταν η δύναμη της θέλησης και η πίστη στον εαυτό του,θέλησε και πάλεψε να κάνει το όνειρό του πραγματικότητα,όπως είπε και ο ίδιος: "Ηθελα να είμαι ο καλύτερος σε κάτι"!Προσωπικά θεωρώ ότι είναι πολύ κοντά στον στόχο του,αν και ήδη έχει πετύχει πάρα πολλά ως τώρα!
Αθλητής-παράδειγμα!!!Έχει κερδίσει το σεβασμό της πλειοψηφίας του κοινού του ΒΒ παγκοσμίως!:clap::clap::clap:

KATERINI 144
01-09-10, 19:07
ειναι σε καλη φορμα στην τριάδα θα ειναι σίγουρα, τα υπόλοιπα τα είπαμε μη ξαναλέμε τα ιδια :green:

Menios Ser1985
01-09-10, 20:59
Αυτό που λάτρεψα στο ΒΒ και ειδικά στον Kai Greene είναι το γεγονός ότι καταφέρνει να παρουσιάσει την εικόνα ενός αγάλματος,και εκμεταλλεύται στο έπακρο τη δύναμη της οφθαλμαπάτης!Επίσης,παρ'όλο που κατεβαίνει στους αγώνες περίπου στα 125 κιλά,καταφέρνει να έχει πολύ μικρότερη μέση και κοιλιά από κάποιους αρκετά ελαφρύτερους από αυτόν(π.χ. 100-105 κιλά)!Καλό είναι να προβάλουμε τέτοια άτομα,διότι η πορεία τους και η στάση ζωής τους πρέπει να εμπνέουν κι εμάς να μήν παραδίδουμε τα όπλα μας και να συνεχίζουμε κόντρα στο κύμα!!!Αυτό έχει εφαρμογή σε κάθε τομέα της ζωής μας και όχι μόνο στο ΒΒ!Όπως κάποιοι έχουν σαν πρότυπο το Johnie Walker-keep walking,μερικοί έχουμε σαν πρότυπο τον Kai Greene-keep Bodybuilding!!!
-The Fallen Army-

The Rock
03-09-10, 16:53
http://www.flexonline.com/videos/?bcpid=17320904001&bclid=407618621001&bctid=600461292001

thegravijia
03-09-10, 17:05
http://www.flexonline.com/videos/?bcpid=17320904001&bclid=407618621001&bctid=600461292001
ai καλα
εχει ξεφυγει
8πλακες για ομους :bowdown:

Eddie
03-09-10, 17:15
Mε τετοια κληση που κανει,δεν εμπλεκεται και το στηθος καθολου?

Πολυ μανικι τα ελευθερα παντως:bowdown:

Varaderistas
03-09-10, 18:16
ai καλα
εχει ξεφυγει
8πλακες για ομους :bowdown:

για στήθος θες να πείς ;)

The Rock
08-09-10, 14:22
124-126kg(274-278 lbs)
Tο μόνο σχόλιο που θέλω να κάνω(τα περί βελτίωσης τα έχουμε ξαναπεί:bbbiceps:) είναι ότι στις φωτό φαίνεται σαν να ελέγχει την κατάσταση με το στομάχι (κάτι που αρκετά μέλη σε άλλο φόρουμ παρατήρησαν βέβαια), αλλά επειδή ούτε ο φωτισμός ούτε και η ποιότητα είναι αρκετά για να είναι αντιπροσωπευτικά σε μεγάλο βαθμό, απλά περιμένουμε να δούμε.

beefmeup
08-09-10, 14:26
πολυ τον γουσταρω τον γκρην..μακαρι να το παρει.

τουμπανο ειναι!

Eddie
08-09-10, 14:29
Kαλα,τι μαζες ειναι αυτες θα χαζεψομε τελειως!!Τα χερια του ειναι εξωπραγματικα!!Γνωριζουμε ποσο ειναι?

Παρ ολα αυτα,εγω θα το ξαναπω.Αν δεν ειχε αυτο το στομαχι,θα τον πηγαινα με 1000 και θα ηθελα να το παρει.

tommygunz
08-09-10, 15:19
Motherffucker!! Τρελές μάζες το άτομο. Και είναι μόλις 1,73...

thegravijia
08-09-10, 17:18
για στήθος θες να πείς ;)
δες το βιντεο ρε αρχοντα
ομους κανει

Niiick
08-09-10, 20:08
ελα ρε με 4 πλακες κανουνε ατομα 60 κιλα λιγοτερα απο αυτον και χωρις φαρμακα και αυτος κανει με οχτω 4? Εγω περιμενα 14 ΧΑΧΑ.

Δε τον γουσταρω αυτον καλυτερα jay.

thegravijia
08-09-10, 20:19
ελα ρε με 4 πλακες κανουνε ατομα 60 κιλα λιγοτερα απο αυτον και χωρις φαρμακα και αυτος κανει με οχτω 4? Εγω περιμενα 14 ΧΑΧΑ.

Δε τον γουσταρω αυτον καλυτερα jay.
πατε καΛΑ ρε>>???
εχετε δει πολλους να κανουνε πιεσεις για ομους με 8πλακες????
δωσε ενα βιντεο
εγω προσωπικα δεν εχω δει πολλες φορες (για ελευθερο μιλαω παντα οχι στο σμιθ)

stamthedrum
08-09-10, 20:46
Ίσως ακουστεί περίεργο, αλλά πργαμτικά θεωρώ ότι είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ μυώδης για το καλούπι του. Ωστόσο, τον πάω πάρα πολύ γιατί έχει φοβερό στυλάκι. Σίγουρα θα είναι στην 4άδα

thegravijia
08-09-10, 20:50
Ίσως ακουστεί περίεργο, αλλά πργαμτικά θεωρώ ότι είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ μυώδης για το καλούπι του. Ωστόσο, τον πάω πάρα πολύ γιατί έχει φοβερό στυλάκι. Σίγουρα θα είναι στην 4άδα
η 1ος η 2ος θα ναι .
πλεον δεν τον πιανει κανεις ...

Polyneikos
08-09-10, 20:58
^^Βαστα λόγια

The Rock
08-09-10, 21:02
^^Βαστα λόγια
Ντάξει τεραβίγια, χαλάρωσε βρε αγόρι:green:
Το ότι είσαι φαν μόνο αυτού και του Coleman, μην ακυρώνεις και τους άλλους ειδικά με αυτά τα στοιχεία που δίνονται στην δημοσιότητα λίγες βδομάδες πριν το Mr. O.
Στην προκειμένη συμφωνώ με τον Πολύνεικο.

thegravijia
08-09-10, 21:11
νταξ ρε σεις εγω την γνωμη μου
απλα οπως τους βλεπω αμα πιασει φορμα ο kai δεν πιανεται απο κανεναν .
γνωμη μου
αλλΑ αμα θελετε παμε και στοιχημα...:green:

ποια στοιχεια δοθηκαν στη δημοσιοτητα ???

The Rock
08-09-10, 21:25
νταξ ρε σεις εγω την γνωμη μου
απλα οπως τους βλεπω αμα πιασει φορμα ο kai δεν πιανεται απο κανεναν .
γνωμη μου
αλλΑ αμα θελετε παμε και στοιχημα...:green:

ποια στοιχεια δοθηκαν στη δημοσιοτητα ???
Κοίτα κυριολεκτικά όλοι είπανε ότι στο τελευταίο AC, μια χαρά νίκησε τον Kai ο Heath ασχέτως που δεν την πήρε την πρωτιά, μην μου πεις κάνα παρατράγουδο ...

Εννοώ το φωτογραφικό υλικό ρε σαίνι:green:

thegravijia
08-09-10, 21:35
Κοίτα κυριολεκτικά όλοι είπανε ότι στο τελευταίο AC, μια χαρά νίκησε τον Kai ο Heath ασχέτως που δεν την πήρε την πρωτιά, μην μου πεις κάνα παρατράγουδο ...

Εννοώ το φωτογραφικό υλικό ρε σαίνι:green:
κοιτα στο prej ο kai τον επερνε ανετα τον phil αλλα μετα στα τελικα βγηκε χαλια ο kai .και ναι επρεπε ο phil να το παρει .

φωτογραφικο υλικο θες ε?
παρε
:P:green:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15551&stc=1&d=1283970839

Polyneikos
08-09-10, 21:40
Με 2 λεξεις σας εβαλα φωτιες !:rolf::rolf:

The Rock
08-09-10, 21:50
κοιτα στο prej ο kai τον επερνε ανετα τον phil αλλα μετα στα τελικα βγηκε χαλια ο kai .και ναι επρεπε ο phil να το παρει .

φωτογραφικο υλικο θες ε?
παρε
:P:green:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15551&stc=1&d=1283970839
Αγόρι αδυνατείς να καταλάβεις κάτι, ότι όσες θέσεις πέρασε ο Kai τον Phil ήταν λόγο μάζας, ο Heath τώρα τον παίζει χαλαρά στα ίσα. Ναι στα νούμερα της ζυγαριάς νικάει ο Kai αλλά στην σκηνή παρόλο που ο Phil έχει λιγότερο βάρος στην θεωρία, δείχνει στην ίδια κατηγορία.
Και κάτι άλλο, θέλω να πιστεύω ότι έχεις καταλάβει ότι είμαι φαν και των 2 άρα αντικειμενικά και μόνο, τώρα που και οι 2 είναί στις ίδιες στις μάζες, στο μόνο που ίσως να νικάει ο Kai είναι η μυική ωριμότητα το οποίο έρχεται με την ηλικία κάτι στο οποίο ο Phil δεν μπορεί να κάνει κάτι, αλλά αναπόφευκτα στο μέλλον θα το χει. Αυτό όμως που ποτέ σε κανένα διαγωνισμό σε κανένα πλανήτη δεν πρόκειται να νικήσει ο Kai τον Heath είναι η αισθητική:thumbup:

Υ.Γ. Πολύνεικος ο Φιτιλιτζής :evil2:

Niiick
09-09-10, 01:31
Aμα του κατσει του κατλερ το φινιρισμα οπως περισυ ή και ακομα καλυτερα και βελτιωθει εστω και ελαχιστα τον κοντραρει ευκολα πιστευω.

beefmeup
09-09-10, 01:36
Aμα του κατσει του κατλερ το φινιρισμα οπως περισυ ή και ακομα καλυτερα και βελτιωθει εστω και ελαχιστα τον κοντραρει ευκολα πιστευω.

βασικα σε τετοιο επιπεδο,μονο ο κατλερ μπορει να τον κοντραρει..

ολοι οι αλλοι θα φαινονται καπως μπροστα τους.

Niiick
09-09-10, 01:52
Γενικα παρολο που δεν ειναι ομορφο το σωμα του κατλερ, μ αρεσει απειρα περισσοτερο απο αυτουνου, δε τον παω μια.

The Rock
10-09-10, 12:26
http://www.flexonline.com/videos?bctid=603390594001&bclid=407618621001

geo28
10-09-10, 12:41
ε τον πουστη,πωρωση ειναι η προπονηση του...:shock:..πολυ ντροπσετ παιζει..

The Rock
18-09-10, 16:25
http://www.flexonline.com/videos?bctid=609841852001&bclid=407618621001

jGod
18-09-10, 16:48
αυτο το 'ε τον πουστη' τυχαια το ειπες??:turtle::turtle:

1ος δεν βγαινει λογο του οτι ειναι γκεουλακος..απλα!

noz1989
18-09-10, 17:05
αυτο το 'ε τον πουστη' τυχαια το ειπες??:turtle::turtle:

1ος δεν βγαινει λογο του οτι ειναι γκεουλακος..απλα!

Δεν λεω οτι θα το παρει, αλλα ποτε μην λες ποτε!!

Αν και ειναι κριμα να μην κρινεσαι με BBing κριτηρια!

thegravijia
18-09-10, 17:22
εγω πιστευω ο 2ος θα τον κοιταει με κυαλια...
σε ποσες μερες ειναι το ολυμπια?

noz1989
18-09-10, 17:40
Se 6 νομιζω

Qlim4X
18-09-10, 19:45
Se 6 νομιζω

:army2:

manos_
18-09-10, 20:23
Παλι ο ξανθος θα το παρει σπιτι του.Καλο το αλιεν αλλα εχει ψωμια να φαει ακομα.

και φυσικα δεν δειχνει τιποτα

WjVau91te5o&feature=player_embedded#!

Dreiko
18-09-10, 21:50
Παλι ο ξανθος θα το παρει σπιτι του.Καλο το αλιεν αλλα εχει ψωμια να φαει ακομα.

και φυσικα δεν δειχνει τιποτα

WjVau91te5o&feature=player_embedded#!

ελα ρε jay τεραστιε...

Qlim4X
18-09-10, 21:51
και φυσικα δεν δειχνει τιποτα


ενα πιο φρεσκο

p_rkO5Fzjx4

manos_
18-09-10, 22:13
σαν τον guile απο το street fighter ειναι σε μεγενθυνση.

Qlim4X
18-09-10, 22:41
σαν τον guile απο το street fighter ειναι σε μεγενθυνση.


http://www.2dayblog.com/images/2009/february/guile_1.jpg

dhmhtrhs
18-09-10, 23:06
σαν τον guile απο το street fighter ειναι σε μεγενθυνση.
lol ισχυει...

GiannhsLar
18-09-10, 23:58
lol ισχυει...
χαχαχαχα :P

The Rock
21-09-10, 11:33
Σύμφωνα με το Flex θα είναι και το τελευταλιο μέχρι τον αγώνα.
http://www.flexonline.com/videos?bctid=609835302001&bclid=407618621001

No Cash
21-09-10, 12:29
τον εχω βαρεθει ελεεινα κι ολας...

πολυ επιτυδευμενη η ολη φαση... φτωχος φιλοσοφος μετα απο πολλες κακεντρεχειες ανεβαινει στο olympia κτλ κτλ..

manos_
21-09-10, 13:45
τον εχω βαρεθει ελεεινα κι ολας...

πολυ επιτυδευμενη η ολη φαση... φτωχος φιλοσοφος μετα απο πολλες κακεντρεχειες ανεβαινει στο olympia κτλ κτλ..

drama and sex top selling stories ειναι πολλα τα λεφτα αρη.

No Cash
21-09-10, 16:51
Kai Greene... ο συγχρονος Gandhi!

The Rock
21-09-10, 21:00
Να πω ότι δεν είναι και η καλύτερης ποιότητας φωτογραφίες, συν του ότι η ΜΜ του ποτέ δεν ήταν και η καλύτερη σε συνδιασμό με το γεγονός ότι κρατάει πολλά νερά.
Δείχνει πάρα πολύ καλός πάντως.:bbbiceps:

Muscleboss
21-09-10, 22:52
thanks Rock για την πολυ καλή ενημέρωση :toast:

Πάντως να πώ την αλήθεια τι σκέφτομαι, αυτη η συνεχής δημοσίευση φωτογραφιών από την πλευρά του Greene ενώ οι αντίπαλοί του δεν δείχνουν τον εαυτό τους, ίσως είναι εσκεμένη για να "ψαρώσει" και να επιδείξει τη μάζα που έχει βάλει, ποντάροντας οτι θα τους παρασύρει στο να βγούν πιο "γεμάτοι" χάνωντας λεπτομέρεια. Να θυμήω οτι ο Dennnis James σε προσφατη συνέντευξή του είπε οτι ο Jay Cutler βλέπωντας τις φώτος του Greene ξέρει ίσως πρέπει και αυτός να βγεί μεγαλύτερος σε σχέση με πε΄ρυσι και αυτο μπορεί να τον παρασύρει να μη βγάλει το στέγνωμε που είχε πέρυσι. Σύμφωνα με τον DJ αν αυτο συμβεί, ο Cutler θα πέσει πολύ χαμηλά στην κατάταξη...

ΜΒ

COBRA_STYLE
21-09-10, 23:27
thanks Rock για την πολυ καλή ενημέρωση :toast:

Πάντως να πώ την αλήθεια τι σκέφτομαι, αυτη η συνεχής δημοσίευση φωτογραφιών από την πλευρά του Greene ενώ οι αντίπαλοί του δεν δείχνουν τον εαυτό τους, ίσως είναι εσκεμένη για να "ψαρώσει" και να επιδείξει τη μάζα που έχει βάλει, ποντάροντας οτι θα τους παρασύρει στο να βγούν πιο "γεμάτοι" χάνωντας λεπτομέρεια. Να θυμήω οτι ο Dennnis James σε προσφατη συνέντευξή του είπε οτι ο Jay Cutler βλέπωντας τις φώτος του Greene ξέρει ίσως πρέπει και αυτός να βγεί μεγαλύτερος σε σχέση με πε΄ρυσι και αυτο μπορεί να τον παρασύρει να μη βγάλει το στέγνωμε που είχε πέρυσι. Σύμφωνα με τον DJ αν αυτο συμβεί, ο Cutler θα πέσει πολύ χαμηλά στην κατάταξη...

ΜΒ
πιστευω οτι ο Κατλερ και ακριβως οπως ηταν περυσι να βγει χαλαρα τους εχει ολους...απιαστος...οι μαζες τρελες και τα κοψιματα για τον ογκο του...ο Kai δεν εχει τον ογκο του...

The Rock
21-09-10, 23:38
thanks Rock για την πολυ καλή ενημέρωση :toast:

Πάντως να πώ την αλήθεια τι σκέφτομαι, αυτη η συνεχής δημοσίευση φωτογραφιών από την πλευρά του Greene ενώ οι αντίπαλοί του δεν δείχνουν τον εαυτό τους, ίσως είναι εσκεμένη για να "ψαρώσει" και να επιδείξει τη μάζα που έχει βάλει, ποντάροντας οτι θα τους παρασύρει στο να βγούν πιο "γεμάτοι" χάνωντας λεπτομέρεια. Να θυμήω οτι ο Dennnis James σε προσφατη συνέντευξή του είπε οτι ο Jay Cutler βλέπωντας τις φώτος του Greene ξέρει ίσως πρέπει και αυτός να βγεί μεγαλύτερος σε σχέση με πε΄ρυσι και αυτο μπορεί να τον παρασύρει να μη βγάλει το στέγνωμε που είχε πέρυσι. Σύμφωνα με τον DJ αν αυτο συμβεί, ο Cutler θα πέσει πολύ χαμηλά στην κατάταξη...

ΜΒ
Σε ευχαριστώ πολύ Παναγιώτη !
Να πω την αλήθεια πλην ότι οι φωτογραφίες είναι μια πολύ καλή τακτική marketing, έτσι πως το παρουσιάζεις μετράει πολύ και σαν στρατηγική δράσης ! Προσωπικά δεν έτυχε να μπω στην διαδικασία να κάνω τέτοιο συνειρμό, πολύ ενδιαφέρον πάντως !

Eddie
22-09-10, 00:19
Παρ ολα αυτα δε νομιζω οτι ο Cutler θα τσιμπησει απο κατι τετοιο.Δε ξερω γιατι αλλα μου βγαζει μια εξυπναδα και μια πονηρια,ελπιζω να μη κανει καμια βλακεια και και κατεβει οπως τοτε που εχασε απ τον Jackson.

Dreiko
22-09-10, 00:27
Παρ ολα αυτα δε νομιζω οτι ο Cutler θα τσιμπησει απο κατι τετοιο.Δε ξερω γιατι αλλα μου βγαζει μια εξυπναδα και μια πονηρια,ελπιζω να μη κανει καμια βλακεια και και κατεβει οπως τοτε που εχασε απ τον Jackson.

αυτο σκεφτομουνα και γω....αλλα ποτε δεν ξερεις...

NASSER
22-09-10, 13:13
Αν ειναι ετσι τωρα:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15932&d=1285092046

Στον αγωνα θα πρεπει να ειναι ακομα πιο εντυπωσιακός και δεν εχει να φοβηθει κανέναν!
Και εφοσον τολμαει και δημοσιευει συνεχεια φωτο, σημαινει πως νιωθει σιγουριά με τον εαυτο του. Αλλωστε δεν εχει να κρυψει τιποτα, παρα μονο να κανει διαφήμιση και να κερδισει οπαδούς.
Φυσικα μεχρι την ωρα του αγωνα κανεις δεν ξερει τι μπορει να γινει.
O Jay οταν εχασε απο τον Dexter απλα δεν του βγηκε οπως το προγραμματιζε. Το ιδιο μπορει να παθει οποιοσδήποτε.

Devil
22-09-10, 13:23
ωραια καλτσα.....lol !!!!

beefmeup
22-09-10, 13:25
ο μονος αθλητης που τον κοντραρει στα ισα σε μαζα ειναι ο κατλερ.

περσυ ο γκρην κατα τα λεγομενα του,ειχε εσκεμενα κατεβει(συγκρατηθει) σε μαζα μετα το αρνολντ,γιατι ειχε κανει την εκτιμηση οτι οι κριτες θα ακολουθουσαν την πορεια προς αισθητικη(βλ. ντεξτερ)κ οχι μαζα,στο ολυμπια..
αλλα αυτο δεν εγινε οπως ειδαμε ολοι με τον κατλερ να νικαει για 3η φορα..

αν ο γκρην κατεβει καλυτερος απτο περσινο αρνολντ,ο κατλερ δεν θα την παλεψει,εκτος αν βρει αυτο το "wow factor" που ειχε δειξει ο ρονυ στο ολυμπια του 2003 που εκανε τους παντες να τρεχουν στην τουαλετα απτον πανικο τους.

εντιτ,καλτσα ταμτακος.

tommygunz
22-09-10, 13:30
Ο Cutler έχει ουσιαστικά σαν αντίπαλο τον ίδιο του τον εαυτό. Αν βγει λιγότερο εντυπωσιακός και σε μάζα και σε στέγνωμα από πέρυσι τότε δεν ξέρω κατά πόσο θα τα πάει καλά. Η τουλάχιστον θα πρέπει να βγει το ίδιο εντυπωσιακός και οι άλλοι ίσως να βγούνε περίπου όπως πέρυσι, που δύσκολο αυτό γιατί όλοι έχουνε κάνει βελτιώσεις.

Τέλος πάντων, το Σαββατοκύριακο δεν αργεί. Θα τα δούμε όλα σύντομα...

Polyneikos
22-09-10, 13:32
εντιτ,καλτσα ταμτακος.


Και διαφορετικη σε καθε πόδι :P:P

beefmeup
22-09-10, 13:40
Και διαφορετικη σε καθε πόδι :P:P

η στρατηγικη της νικης ειναι:rolf:

Devil
22-09-10, 13:42
πρασινο-ασπρη κατσα

χμμμμ.......

βαζελος πρεπει να ειναι...

TEFAAtzis
23-09-10, 03:07
κατι ασχετο το βιντεο που κανει προπονηση στηθους ειναι περσινο!!!

The Rock
23-09-10, 15:29
Ο προπονητής του Kai, μιλάει λίγες μέρες πριν το Mr. Olympia για την προετοιμασία του και για τους αντιπάλους του.
http://www.flexonline.com/news/1441

No Cash
23-09-10, 15:48
ο ΜΕΝΤΟΡΑΣ ειναι τρελα φλυαρος... κουραζει..


μιλαει λες και ειναι εξωγηινος ο Κai... εχω την εντυπωση οτι προσπαθει να χαλασει την ψυχολογια των υπολοιπων... και γενικοτερα να φτιαξει ενα "κλιμα"...



αν δεν το παρει το olympia ο Kai...θα ηθελα να του ξαναπαρουν συνεντευξη να δω τι ................... θα πει...

The Rock
24-09-10, 03:41
O Kai ζυγίζεται(με ρούχα, αλλά και πάλι :green:).
http://www.flexonline.com/videos/?bcpid=17320904001&bclid=407618621001&bctid=615638064001

Menios Ser1985
29-09-10, 23:18
Ένα καινούριο βίντεο του Kai Greene που μόλις ανέβηκε στο youtube.
do6UEDxoXkI
Επίσης,κάνω μία δήλωση,αν δεν πάρει Olympia o Kai να μη με λένε Μένιο!!!

Eddie
29-09-10, 23:22
Ένα καινούριο βίντεο του Kai Greene που μόλις ανέβηκε στο youtube.
Επίσης,κάνω μία δήλωση,αν δεν πάρει Olympia o Kai να μη με λένε Μένιο!!!

Πως θα σε λεμε???Οχι τιποτα αλλο,να κανουμε και προβα σιγα σιγα για να συνηθιζουμε:green:

Κακα τα ψεμματα,το μελλον ανηκει στον Heath.Και γω θελω τον Warren μπροστα αλλα ο ατιμος ο φιλιππος ειναι μονο 30 και εχει κανει τρομερη προοδο τα τελευταια χρονια.

Dreiko
29-09-10, 23:25
Πως θα σε λεμε???Οχι τιποτα αλλο,να κανουμε και προβα σιγα σιγα για να συνηθιζουμε:green:

Κακα τα ψεμματα,το μελλον ανηκει στον Heath.Και γω θελω τον Warren μπροστα αλλα ο ατιμος ο φιλιππος ειναι μονο 30 και εχει κανει τρομερη προοδο τα τελευταια χρονια.

+100000

beefmeup
29-09-10, 23:26
Επίσης,κάνω μία δήλωση,αν δεν πάρει Olympia o Kai να μη με λένε Μένιο!!!

ασε φιλε γιατι αποτυχαμε,κ ξενερωσα κ εγω..

κατα τα αλλα παντα ηταν το μελλον ο φιλιπ,οπως λενε τα παιδια..απλα το μελλον δε εχει ερθει ακομα:green:

Menios Ser1985
29-09-10, 23:42
Πως θα σε λεμε???Οχι τιποτα αλλο,να κανουμε και προβα σιγα σιγα για να συνηθιζουμε:green:

Κακα τα ψεμματα,το μελλον ανηκει στον Heath.Και γω θελω τον Warren μπροστα αλλα ο ατιμος ο φιλιππος ειναι μονο 30 και εχει κανει τρομερη προοδο τα τελευταια χρονια.

Επειδή το κανονικό μου όνομα είναι Κλεομένης,θα το κάνω Κλέομαν(κάτι σαν Coleman):P
Όντως ο Phil είναι το μέλλον αλλά χωρίς εξωπραγματική μάζα δεν παίρνεις Olympia από την εποχή του Yates!Ο Phil θεωρώ πως θα έχει την τύχη του Flex Wheeler(Mr Olympia στο τσάκ)!Αν πιάσει αυτή την κατάσταση που πρέπει ο Κάι δεν έχει αντίπαλο!Αυτό πιστεύω εγώ!Θα το κατοχυρώσω και με copyright:Pχαχαχαχα!!!

Eddie
29-09-10, 23:51
Επειδή το κανονικό μου όνομα είναι Κλεομένης,θα το κάνω Κλέομαν(κάτι σαν Coleman):P
Όντως ο Phil είναι το μέλλον αλλά χωρίς εξωπραγματική μάζα δεν παίρνεις Olympia από την εποχή του Yates!Ο Phil θεωρώ πως θα έχει την τύχη του Flex Wheeler(Mr Olympia στο τσάκ)!Αν πιάσει αυτή την κατάσταση που πρέπει ο Κάι δεν έχει αντίπαλο!Αυτό πιστεύω εγώ!Θα το κατοχυρώσω και με copyright:Pχαχαχαχα!!!

Xαχαχααχ!!

Σωστη σκεψη παντως!!Ελπιζω να μη γινει το ιδιο.

Muscleboss
16-11-10, 16:12
Ο Kai Greene μιλάει για το Ολύμπια 2010 και τι πήγε στραβά...

http://www.flexonline.com/videos/?bcpid=17320904001&bclid=407618621001&bctid=676478487001

ΜΒ

Dreiko
16-11-10, 16:30
^^^^^^ενταξει η ολη φαση του βιντεο ειναι τελειως αμερικανια....παρ ολ'αυτα ο kai δειχνει οντως ενα ρακος.....αυτο ομως θα πρεπει να το χρησιμοποιησει υπερ του και να πεισμωσει και να πατησει πανω στα λαθη του γιατι εχει οντως τρομερες προδιαγραφες...


εγω παντως προτιμω warren και heath για επομενο olympia....:green:

pan0z
16-11-10, 18:01
Ελα δεν μπορω αυτα τα μελοδραματικα του Kai να μας λεει ποσο προσπαθησε και οτι αδηκηθηκε κτλπ ολοι στο επιπεδο του τα ιδια περνανε στη προετοιμασια και οτι με αυτην την θεση νιωθει οτι ντροπιαστηκε κτλπ δλδη ο ρονυ οταν κατεβηκε τις πρωτες 2 φορες ολυμπια που ειχε παρει 15η και 11η θεση τι επρεπε να πει τα παραταω αντε γεια?Σαν trailer δραματικης ταινιας μου κανουν ολα αυτα... σιγουρα αν προσπαθεις τοσο και περνεις τετοια θεση απογοητευσε αλλα νομιζω το παρακανει λιγο μπροστα στην καμερα.Τεσπα αυτη ειναι η αποψη μου δεν με συγκινησε.

StefPat
17-11-10, 19:06
^^^^^^ενταξει η ολη φαση του βιντεο ειναι τελειως αμερικανια....παρ ολ'αυτα ο kai δειχνει οντως ενα ρακος.....αυτο ομως θα πρεπει να το χρησιμοποιησει υπερ του και να πεισμωσει και να πατησει πανω στα λαθη του γιατι εχει οντως τρομερες προδιαγραφες...


[SIZE="1"]

όταν είσαι όμως σε τέτοια θέση, ίσως του είναι δύσκολο πολύ. Έχω βρεθεί σε κάτι αντίστοιχο.

Για να καταλάβω, ήθελε να βγει πρώτος, ή τουλάχιστον μία παραπάανω θέση;

pan0z
17-11-10, 19:08
όταν είσαι όμως σε τέτοια θέση, ίσως του είναι δύσκολο πολύ. Έχω βρεθεί σε κάτι αντίστοιχο.

Για να καταλάβω, ήθελε να βγει πρώτος, ή τουλάχιστον μία παραπάανω θέση;

Δεν νομιζω να κατεβενει καποιος στο ολυμπια για να βγει 2ος η 3ος δεν ειναι Motogp:toast:

Dreiko
17-11-10, 19:15
όταν είσαι όμως σε τέτοια θέση, ίσως του είναι δύσκολο πολύ. Έχω βρεθεί σε κάτι αντίστοιχο.

Για να καταλάβω, ήθελε να βγει πρώτος, ή τουλάχιστον μία παραπάανω θέση;

φιλαρακι μου αν ειδες δε διαφωνησα οτι του ειναι δυσκολο...απλα ειπα οτι η ολη φαση"φωτα,καμερα,ξαπλωνω πεζοδρομιο,ατομα να του συμπαραστεκονται και ο καμεραμαν να κανει ζουμ στα χερια τους...."μου κανουν πολυ αμερικανιά...

και δε νομιζω οτι ηθελε πρωτη θεση,απλα μια αξιοπρεπη εμφανιση που θα ηταν συνεχεια των πολυ καλων δειγματων που μας ειχε δειξει,κι οχι αυτο το θολο πραγμα που ανεβηκε στη σκηνη...:toast:

noz1989
17-11-10, 19:57
φιλαρακι μου αν ειδες δε διαφωνησα οτι του ειναι δυσκολο...απλα ειπα οτι η ολη φαση"φωτα,καμερα,ξαπλωνω πεζοδρομιο,ατομα να του συμπαραστεκονται και ο καμεραμαν να κανει ζουμ στα χερια τους...."μου κανουν πολυ αμερικανιά...

και δε νομιζω οτι ηθελε πρωτη θεση,απλα μια αξιοπρεπη εμφανιση που θα ηταν συνεχεια των πολυ καλων δειγματων που μας ειχε δειξει,κι οχι αυτο το θολο πραγμα που ανεβηκε στη σκηνη...:toast:
και εγκυος... Μην το ξεχναμε....:green:

Eddie
17-11-10, 21:21
και εγκυος... Μην το ξεχναμε....:green:

+10000000000000

Polyneikos
17-11-10, 23:17
Eγω πιστευω ότι είνια και αυτο ενα κομματι γυρω από όλο το επικοινωνιακο παιχνίδι που προσπαθει να στησει γυρω από το ονομα του ο Και Greene,χωρις να εννοω ότι απαραίτητα είναι κακο.
Κοτσίδες,σκουλαρίκια,προπόνηση με φλις και σκουφια,όλα αυτα δείχνουν ότι μια ξεχωριστη φιγουρα...Συνεχόμενα βίντεο,εξαλλα ποζαρισματα που αγγίζουν την υπερβολη,προσπαθωντας με όλα αυτα να χτισει ενα μυθο γυρω από το όνομα του και να εινια μονιμως στο επίκεντρο.
Σε αυτον τον τομεα παραδεχουμουνα τον Yates,φειδωλος,χαμηλων τόνων και μιλουσε μονο στη σκηνη..Ο λόγος που του είχε βγει το παρατσουκλι "η Σκια" είναι επειδη εμφανιζόταν από το πουθενα,κερδιζε τους αγωνες και μετα ξαναεξαφανιζόταν πηγαινωντας να γυμναστει σε ενα low budget γυμναστηριο.

Dreiko
17-11-10, 23:22
Eγω πιστευω ότι είνια και αυτο ενα κομματι γυρω από όλο το επικοινωνιακο παιχνίδι που προσπαθει να στησει γυρω από το ονομα του ο Και Greene,χωρις να εννοω ότι απαραίτητα είναι κακο.
Κοτσίδες,σκουλαρίκια,προπόνηση με φλις και σκουφια,όλα αυτα δείχνουν ότι μια ξεχωριστη φιγουρα...Συνεχόμενα βίντεο,εξαλλα ποζαρισματα που αγγίζουν την υπερβολη,προσπαθωντας με όλα αυτα να χτισει ενα μυθο γυρω από το όνομα του και να εινια μονιμως στο επίκεντρο.[/COLOR]
Σε αυτον τον τομεα παραδεχουμουνα τον Yates,φειδωλος,χαμηλων τόνων και μιλουσε μονο στη σκηνη..Ο λόγος που του είχε βγει το παρατσουκλι "η Σκια" είναι επειδη εμφανιζόταν από το πουθενα,κερδιζε τους αγωνες και μετα ξαναεξαφανιζόταν πηγαινωντας να γυμναστει σε ενα low budget γυμναστηριο.

σωστος:thumbup:
ειπες μεγαλη κουβεντα τωρα....:toast:

StefPat
17-11-10, 23:43
Δεν νομιζω να κατεβενει καποιος στο ολυμπια για να βγει 2ος η 3ος δεν ειναι Motogp:toast:

άρα δεν ήταν μία "αξιοπρεπής" εμφάνηση που ήθελε.
Μην με φάτε ρε σεις. Δεν έχω κι μεγάλη εμπειρία, γι'αυτο ρωτάω!



φιλαρακι μου αν ειδες δε διαφωνησα οτι του ειναι δυσκολο...απλα ειπα οτι η ολη φαση"φωτα,καμερα,ξαπλωνω πεζοδρομιο,ατομα να του συμπαραστεκονται και ο καμεραμαν να κανει ζουμ στα χερια τους...."μου κανουν πολυ αμερικανιά...

και δε νομιζω οτι ηθελε πρωτη θεση,απλα μια αξιοπρεπη εμφανιση που θα ηταν συνεχεια των πολυ καλων δειγματων που μας ειχε δειξει,κι οχι αυτο το θολο πραγμα που ανεβηκε στη σκηνη...:toast:

Δεν σχολίασα κάτι πάνω στο "αμερικανιά".

Dreiko
18-11-10, 00:25
άρα δεν ήταν μία "αξιοπρεπής" εμφάνηση που ήθελε.
Μην με φάτε ρε σεις. Δεν έχω κι μεγάλη εμπειρία, γι'αυτο ρωτάω!




Δεν σχολίασα κάτι πάνω στο "αμερικανιά".

ναι ρε δε σε τρωει κανεις:thumbup:.....δεν ειδες τα μπυρονια στο τελος του ποστ μου???να παρε...:toast::toast::toast::toast::toast::toast:

Menios Ser1985
19-11-10, 21:05
Απογοητεύτηκε όντως ο Κάι,επειδή ενώ είχε κερδίσει το Arnold Classic πίστευε ότι θα πετύχει κάτι καλό και στο Olympia,αλλά δεν βγήκε όπως τα υπολόγιζε αυτός και ο Ardon...κυρίως για τους λόγους που αναφέρθηκαν και σε παλιότερα πόστ,μάλλον ήθελε να εντυπωσιάσει με την μάζα και θυσίασε τη γενική κατάσταση!

Πάντως εγώ θεωρώ ότι έχει τη δυνατότητα να κερδίσει στο Olympia αν κάνει ένα καλό και πιό οργανωμένο πλάνο όσον αφορά στη σωστή χρονική στιγμή σε συνδιασμό με την καλύτερη δυνατή κατάσταση!Αυτό το λέω γιατί υπάρχουν κι άλλοι που ο,τι και να κάνουν δεν έχουν πολλές πιθανότητες,ενώ ο Κάι έχει!

mantus3
20-11-10, 22:27
σιγα τα ζουμια... ο τυπας κανει πολυ ντορο για το τιποτα... δεν λεω καλο σωμα κτλ αλλα αμα θελει μελο να παει στο χολιγουντ. το μονο που διχνει το βιντεο ειναι ενας απεραντος κομπλεξισμος που δεν κερδισε το ολιμπια...

Menios Ser1985
20-11-10, 23:18
Μερικοί αθλητές είναι διαφορετικοί στις αντιδράσεις τους,στον τρόπο που εκφράζονται,που συμπεριφέρονται,σε όλα γενικά...δεν είναι όλοι ίδιοι!
Προφανώς,ενοχλήθηκε πολύ ο Κάι από τη θέση που πήρε στο Olympia και το έδειξε στο βίντεο...
Επίσης,μπορεί να είναι και μία κίνηση αυτοπροβολής και προώθησης μιάς εικόνας του εαυτού του,διαφορετικής και πιό εκκεντρικής από τους υπόλοιπους αθλητές,ίσως για να κερδίσει περαιτέρω δημοσιότητα!
ΤΙΠΟΤΑ από τα παραπάνω δεν είναι κατακριτέο κατ'εμέ,δεν νομίζω ότι αυτό χαλάει την εικόνα του σε οποιονδήποτε τομέα!

Υ.Γ Κι ο Cutler έκλαιγε στα παρασκήνια όταν έχασε το Olympia του 2005!Τί πάει να πεί αυτό???!!!

thegravijia
21-11-10, 00:10
Υ.Γ Κι ο Cutler έκλαιγε στα παρασκήνια όταν έχασε το Olympia του 2005!Τί πάει να πεί αυτό???!!!

ναι και ελεγε bullshit xaxxao
λες και ειχε ελπιδες να νικησει τον coleman:turtle:

Menios Ser1985
21-11-10, 00:20
ναι και ελεγε bullshit xaxxao
λες και ειχε ελπιδες να νικησει τον coleman:turtle:

Παρ'όλα αυτά είχε δώσει το 100% σε εκείνη την προετοιμασία ο Cutler και θεωρούσε σίγουρη τη νίκη,αλλά δύσκολος αντίπαλος ο Coleman!

Πάντως,για μένα είναι απόλυτα κατανοητή η οποιαδήποτε αντίδραση των αθλητών αυτού του επιπέδου,είναι τεράστια η προσπάθεια που καταβάλλουν και στους αγώνες αυτούς είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα!

Polyneikos
30-06-11, 01:19
http://pics.musculardevelopment.com/photos/transferred/AGC_8638wtmk.JPG


http://pics.musculardevelopment.com/photos/transferred/AGC_8643wtmk.JPG

http://pics.musculardevelopment.com/photos/transferred/AGC_8663wtmk.JPG


http://pics.musculardevelopment.com/photos/transferred/AGC_8661wtmk.JPG

http://pics.musculardevelopment.com/photos/transferred/AGC_8666wtmk.JPG


http://pics.musculardevelopment.com/photos/transferred/AGC_8671wtmk.JPG

http://pics.musculardevelopment.com/photos/transferred/AGC_8674wtmk.JPG






http://pics.musculardevelopment.com/photos/transferred/AGC_8675wtmk.JPG

sofos
30-06-11, 01:50
διαφανο μποξερακι,απορως πως δε ντραπηκε,ολα φαινονται λολ,τα ποδια κ η πλατη του ομως μετρανε ασχημα

Madd_Chadd
30-06-11, 12:22
Που θα φτασουν αυτα τα ποδια!!!!!!!!!!!:shock::shock:

TEFAAtzis
30-06-11, 12:43
γιατι η πλατη???

Madd_Chadd
30-06-11, 12:51
γιατι η πλατη???

Ναι και η πλατη!:thumbup: Απλα μου χτυπησαν το ματι κατευθειαν τα ποδια!!!Επειδη δεν εχω μεγαλα ποδια και ξες τι λενε "ο καθενας οτι του λειπει κοιταζει.:green:

http://www.youtube.com/watch?v=llRiqAe8XZY

thegravijia
30-06-11, 13:25
γιατι η πλατη???
τα χερια του πρεπει να ναι 60εκατοστα και βαλε ...!!

sofos
30-06-11, 15:51
ναι και τα χερια του ειναι τεραστια απλα χτυπαει περισσοτερο στο ματι η πλατη και τα ποδια του,σε συγκριση με τα χερια,εχει και πολυ ωραια peaks γενικα ειναι πολυ καλος,ισως ο επομενος mr οlympia αυτος ο heath και ο lesukov επικη 3αδα

jimmy007
03-07-11, 17:00
O θρόνος του Cutler έχει ένα πολύ δυνατό διεκδικητή. Βέβαια πρέπει να τους δούμε και δίπλα-δίπλα.

Δ.ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ
03-07-11, 17:23
Ο τυπος ειναι εμπνευση και οαση στην ερημο !!!
Δεν χορταινω να τον βλεπω !!!
Θελω να πιστευω πως θα'ναι ο επομενος Mr.Olympia ,αν και δεν εχει σημασια για να επιβεβαιωσω την επιλογη μου(ειναι ο αγαπημενος μου ΒΒer),αλλα γι'αυτον σιγουρα θα'χει(μερικα μυρια,τσεπη παντελονι)!
Showman τον γουσταρω πολυ!


Υ.Γ.Polyneikos,μπραβο !:clap::clap:

onymos
03-07-11, 17:47
πραγματικα πρεπει να ειναι απτους λιγους bodybuilder που μπορεισ να πεις οτι εχει υπερβολικο ογκο για το υψος του. η πλατη αρχιζει απτην μεση βασικα δεν εχει μεση και ουτε λαιμο αμα παρει κιαλλο 8α πνιγει!!! χαχαχα:P

tolis93
03-07-11, 17:47
ok....το χει.ξερα...κτηνος!τι ποδια ειναι αυτα?

onymos
03-07-11, 17:50
πρεπει να συγγεγεται καργα αναμεσα στα ποδια...εχουν κολλησει απτον ογκο

gym
03-07-11, 18:25
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Giannis12
03-07-11, 18:28
Απειροαπίστευτος!!!! :thumbup:
Ελπίζω να είναι ο επόμενος Ολύμπια,σε κάθε εμφάνιση ξεφεύγει όλο και περισσότερο.
Δεν έχει ατέλειες,αν και με χαλάει πολύ αυτή του η εμφάνιση,το έχεσε το θέμα.

pan0z
03-07-11, 18:36
Οσοι δεν καταλαβατε για την εμφανιση του ηταν για να τιμησει τον MJ νομιζω την προηγουμενη μερα ηταν η μερα που ειχε πεθανει γιαυτο και ολο αυτο το concept.