PDA

Επιστροφή στο Forum : ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΑΝΤΑΡΑ



perfetto
15-02-12, 14:05
Παίδες γεια σας. Απορίες. Πολλές απορίες, και θα με βοηθούσαν ξεκάθαρες απαντήσεις. Είμαι 36 χρόνων, 1,76 ύψος, 77 κιλά περίπου τώρα. Παλιά ήμουν πλαδαρός λόγω θέματος υγείας (χρήση κορτιζόνης). Με τα χρόνια, έκανα πολλές αιματηρές προσπάθειες, έχασα κιλά, έσφιξα, έφτιαξα το σώμα μου. Δεν μπορώ όμως να οργανώσω ένα πρόγραμμα, παρόλο που είμαι γνώστης αρκετών πραγμάτων για διατροφή. Είναι και τα ψυχολογικά από την κατάσταση με την απληρωσιά και όλη την κρίση. Πώς μπορώ να ανεβώ λίγο σε κιλά χωρίς να πάρω σαβούρα; Πώς και ποια χρήση συμπληρωμάτων μπορώ να κάνω για να μπαζώσω λίγο; Για όσους ενδιαφέρονται υπάρχει μια εικόνα για το πώς περίπου είμαι στο προφίλ μου. Ευχαριστώ.

perfetto
15-02-12, 14:24
Η διατροφή μου πάνω κάτω για να πάρετε μια ιδέα... (Είναι και το θέμα χρόνου με τις δουλειές που δεν προλαβαίνουμε να ετοιμάζουμε γεύματα...)

Πρωινό
Βρώμη (περίπου 100 γρ)
Καρύδια (μια χούφτα)
Γιαούρτι 2% (1 κεσεδάκι)
Μέλι (1 κσ)

Δεκατιανό
Αραβική πίτα μεγάλη
Γαλοπούλα βραστή (4-5 φέτες)
Μίλνερ (1 φέτα)

Μεσημεριανό
Σαλάτα πράσινη με 2 κσ ελαιόλαδο
Ψάρι ή μπιφτέκια κοτόπουλου ή γαλοπούλας ή μοσχαριού ή γαρίδες
Ρύζι ή μακαρίνια

Απογευματινό
Γιαούρτι 2% (1 κεσεδάκι)
Καρύδια (μια χούφτα)
Μέλι ίσως

Shock therapy Universal
Προπόνηση
Atomic-7 Universal
Πρωτεϊνη Syngex VPX

Βραδυνό
Cottage (1 κεσεδάκι) με πράσινη σαλάτα, παξιμάδια σίκαλης, γαλοπούλα βραστή, 1 κσ ελαιόλαδο ή Αυγά ομελέτα χωρίς λάδι ή κάτι με πρωτεϊνη

ΑΜΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΟΜΩΣ ΤΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΑΥΤΑ.