PDA

Επιστροφή στο Forum : D Aspartic Acid (AI Sports Nutrition)



sTeLaKoS
16-02-12, 21:08
40561

Έχουμε κανένα review απ' το συγκεκριμένο; Στην Ευρώπη πουλιέται σχεδόν όσο τα bulk.
Είναι αρκετά φτηνότερο από primaforce και sns. Αξίζει άραγε ή να μείνω στα δοκιμασμένα;

sofos
16-02-12, 21:18
ναι ηταν να ανοιξω και γω θεμα γι αυτο,βγαζει πολυ καιρο και ειναι και sodium-d aspartic,εκτος απο πολυ φθηνο..
http://www.aisportsnutrition.com/mstore/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/600x600/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/d/-/d-aspartic-acid-supp-facts.jpg

zisgeo
07-03-12, 13:59
μόλις αγορασα ενα κουτι. θα σας πω εντυπώσεις λίαν συντόμος

sTeLaKoS
07-03-12, 14:43
:thumbup:

Κι εγώ το περιμένω να 'ρθει αλλά θα το χρησιμοποιήσω αργότερα. Περιμένουμε review μετά από κάποιο διάστημα χρήσης. :toast:

zisgeo
09-03-12, 00:57
έχω ένα κουτί από DAA και δεν ξέρω αν πρέπει να το συνδιάσω και πώς με κάτι όπως το Formadrol .
Ενημερωτικά είμαι 35 χρονών, 85 κιλά με 1.80 ύψος.
τα παιρνεις και τα δύο ταυτόχρονα ή πρωτα το DAA και μετά το Formadrol Extreme (LG Sciences);

Roid Rage
09-03-12, 01:32
Το formadrol αν το εχεις παρτο μαζι, αν δεν το εχεις μην το παιρνεις.

Το περιμενω και γω αυτο, αντε να κανουμε ολοι μαζι ρεβιου (βεβαια θα αργησει λιγο).

zisgeo
09-03-12, 15:41
μολις το ξεκίνησα. θα αφησω λιγες μέρες και θα κάνω ένα review

COBRA_STYLE
09-03-12, 15:43
Θες κανα 10ημερο+ για να δεις αν δεις κατι.

Devil
09-03-12, 16:58
έχω ένα κουτί από DAA και δεν ξέρω αν πρέπει να το συνδιάσω και πώς με κάτι όπως το Formadrol .
Ενημερωτικά είμαι 35 χρονών, 85 κιλά με 1.80 ύψος.
τα παιρνεις και τα δύο ταυτόχρονα ή πρωτα το DAA και μετά το Formadrol Extreme (LG Sciences);

δεν ειναι απαραιτητη η υπαρξη ΑΙ μαζι με το DAA.... απο εκει και περα υπαρχουν αρκετα ατομα που το συνδιαζουν.....

απο κει και περα αυτα που σου ειπε και ο roid απο πανω.... αν το χεις βαλτο... αν δεν το χεις αστο...


Θες κανα 10ημερο+ για να δεις αν δεις κατι.

ολους στο 10ημερο σας επιασες.... εμενα με την πρωτη δοση το TF2!:green:

COBRA_STYLE
09-03-12, 17:13
Οχι,εμενα δε με επιασε ποτε απο οσο θυμαμαι:green:Ουτε στο 2ο συνεχομενο κουτι TF2:green::banghead:

Γιαυτο του εγραψα πιο πανω "αν".Ειχα και Activate Xtreme μεσα:rolf:

zisgeo
12-03-12, 18:32
από γεύση πάντως...3/10

Roid Rage
14-03-12, 14:12
από γεύση πάντως...3/10
Aυτο το πραγμα ειναι ξινο σα να μασας λεμονι σκετο

zisgeo
16-03-12, 17:17
και μετά να το ξερνάς!!

zisgeo
09-04-12, 14:22
Ακόμη συνεχίζω να το παίρνω. Πάντως στη σεξουαλικότητα είδα μεγάλη διαφορα
Σοβαρά τώρα, είδα καλύτερη ανάπτυξη στους ώμους κυρίως, αλλά και στα δικέφαλα. Κάποιοι στο gym ρωτάνε τί παίρνω. Δεν ξέρω αν οφείλεται σε αυτό ή στην σκληρή προπόνηση που κάνω τον τελευταίο μήνα. Να πω την αλήθεια κιλά δεν ανέβασα ούτε τις βγάζω πιο 'ανετα τις προπονήσεις, αλλά παρατήρησα καλύτερη αναπτυξη όπως προανέφερα και κάποια σκληρότητα. Αυτά έως τώρα.
Ά και η δόση στα 6 mg (δύο δόσεις.)

COBRA_STYLE
09-04-12, 18:29
6gr εννοεις.

ποσο καιρο το παιρνεις?

zisgeo
10-04-12, 10:57
σωστα έξι γραμ.
ένα μήνα τώρα.

Devil
10-04-12, 14:44
σωστα έξι γραμ.
ένα μήνα τώρα.

για ποιο λογο παιρνεις 6γρ τη μερα?

pct? η' απλα ετσι?

zisgeo
10-04-12, 21:32
κοιτα και σε 'αλλο σημείο του φορουμ, σε αυτή τη δοσολογία προτείνετε. και στο κουτι λέει 1-2 δόσεις των 3 γρ την ημέρα

Devil
10-04-12, 23:44
κοιτα και σε 'αλλο σημείο του φορουμ, σε αυτή τη δοσολογία προτείνετε. και στο κουτι λέει 1-2 δόσεις των 3 γρ την ημέρα

thanks μαν θα κοιταξω..... :unsure::green:

GeoDask
11-04-12, 00:10
thanks μαν θα κοιταξω..... :unsure::green:

Εχω ψηθεί άσχημα με αυτό το DAA αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει αν πρέπει να το στακάρω και με κάτι άλλο για να δώ αποτελέσματα.

Κάπου διάβασα οτι ο Cobra δεν είδε κάποια διαφορά, ο beef είδε σε δύναμη και αντοχή :unsure: έχω μπερδευτεί...

Απ οτι καταλαβαίνω με το που το σταματήσεις η τεστο σιγά σιγά θα επιστρέψει στα κανονικά της επίπεδα, εκεί τι γίνεται με τα gains σε δύναμη και αντοχή μένει τίποτα ή φτου και πάλι απο την αρχή ;

COBRA_STYLE
11-04-12, 00:15
μου ριχνει και 11-12 χρονια ο beef.

Χρησιμοποιησα 2 κουτια TF2,2 Activate Xtreme,2 Triazole.

Δεν ειδα κατι:green:

η τεστο π λες,αμα ανεβει με αυτα,μετα θα ξαναπεπανελθει...με ο,τι αυτο συνεπαγεται.Αλλα μη φανταστεις οτι θα δεις τπτ τρομερο..δεν παιρνεις aas:green:

GeoDask
11-04-12, 00:20
μου ριχνει και 11-12 χρονια ο beef.

Χρησιμοποιησα 2 κουτια TF2,2 Activate Xtreme,2 Triazole.

Δεν ειδα κατι:green:

η τεστο π λες,αμα ανεβει με αυτα,μετα θα ξαναπεπανελθει...με ο,τι αυτο συνεπαγεται.Αλλα μη φανταστεις οτι θα δεις τπτ τρομερο..δεν παιρνεις aas:green:


Δεν παίρνω τίποτα τότε οκ :green:

Devil
11-04-12, 00:25
Εχω ψηθεί άσχημα με αυτό το DAA αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει αν πρέπει να το στακάρω και με κάτι άλλο για να δώ αποτελέσματα.

Κάπου διάβασα οτι ο Cobra δεν είδε κάποια διαφορά, ο beef είδε σε δύναμη και αντοχή :unsure: έχω μπερδευτεί...

Απ οτι καταλαβαίνω με το που το σταματήσεις η τεστο σιγά σιγά θα επιστρέψει στα κανονικά της επίπεδα, εκεί τι γίνεται με τα gains σε δύναμη και αντοχή μένει τίποτα ή φτου και πάλι απο την αρχή ;

κοιτα ο cobra γενικα δεν βλεπει διαφορα....:green::turtle:

τωρα για την τεστο μην περιμενεις τρελες διαφορες... ενα 40% το πολυ την ανεβαζει.... δεν ειναι καμια τρελη ποσοτητα..... αρα μην εχεις στο μυαλο σου μεγαλη αυξηση στη δυναμη....;)

για αυτο πολλες φορες λεω οτι καλητερα θα ηταν να το χρησιμοποιησει καποιος σε περιοδους cutting οπου θερμιδες ειναι πολυ περιορισμενες... δλδ εκει πιθανοτατα να σε κρατησει καπως σε δυναμη.... σε περιοδους bulk το βλεπω λιγο ανουσιο...

εγω να σου κανω ρεβιου δεν μπορω γιατι απλα δεν το πηρα μονο του.... και δεν πηρα και αυτο το προιον..... οποτε καλητερα να περιμενεις τον beef...;)

COBRA_STYLE
11-04-12, 00:39
οντως λολ:P

geo,δοκιμασε το με την LCLT της ιδιας εταιρειας +Erase.Θα σου δωσει μια βοηθεια λογικα.

Αν εχεις λεφτα βαλε και Activate Xtreme μεσα.

beefmeup
11-04-12, 12:32
οποτε καλητερα να περιμενεις τον beef...;)

ε,τι να κανει ο μπηφ ρε? τα εχω γραψει αλλου..κ ουτε εγω πηρα αυτο το προιον..:turtle:
αυτα που εχω παρει,ειναι τα testforce,tforce2,κ 2 κουτια απο primaforce..

Devil
11-04-12, 19:57
ε,τι να κανει ο μπηφ ρε? τα εχω γραψει αλλου..κ ουτε εγω πηρα αυτο το προιον..:turtle:
αυτα που εχω παρει,ειναι τα testforce,tforce2,κ 2 κουτια απο primaforce..

κανε τουμπες...:green:

νομιζα οτι ημασταν στο θεμα με το primaforce...:green::green::turtle:

andreasaxo
15-06-12, 22:56
Για έναν ολόκληρο μήνα το δούλεψα και μάλιστα τον μισό μήνα το πήγα στης 2 δώσεις.
Δεν κατάλαβα τίποτα, δεν το ξανά παίρνω.

Από όλα αυτά, τα μόνα που έχουν δουλέψει πραγματικά επάνω μου, πραγματικά όμως δούλεψαν, ήταν και είναι η Yohimbine και το Horny Goat Weed.
Μιλάμε για τρελές κα..ες.

Αλλα ως εκεί, τίποτα παραπάνω.

nikosg7
20-08-12, 19:32
Γνωριζει καποιος αν εχει scoop μεσα?? Και η δοση να ειναι σταθερη στα 3 γρ οπως κ στα αλλα?

beefmeup
20-08-12, 19:33
90 περιπου σκουπ πρεπει να χει.
κ η δοση ειναι ενα την μερα.
3γρ δλδ.

nikosg7
20-08-12, 19:42
2 μηνες σερι ειναι καλα???? κ μετα οff για ενα μηνα?? η περισσοτερο?? Ευχαριστω Beef ;)

beefmeup
20-08-12, 19:44
καλα δεν ξερω αν ειναι,αλλα εγω εχω παρει για 2 μηνες συνεχομενα κ δεν ειχα καποιο θεμα..
αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις να ξερεις..μεταξυ μας,ουτε κ συ θα εχεις μαλλον.
μετα καλο θα ηταν να κανεις ενα μεγαλυτερο οφ απο μηνα.

ποσο εισαι?

nikosg7
20-08-12, 19:52
Θεμα εννοεις οιστρογονα η ουτε καν?? εχω κανει κυκλο ιουνιο ιουλιο ... περιπου 1.5 μηνα με 2 διαφορετικα daa ειμαι 33 στα 34 beef...

sTeLaKoS
20-08-12, 19:55
Περιέχει scoop. 300gr είναι το κουτί, άρα βγάζει 100 δόσεις. :thumbup:

beefmeup
20-08-12, 22:57
Θεμα εννοεις οιστρογονα η ουτε καν?? εχω κανει κυκλο ιουνιο ιουλιο ... περιπου 1.5 μηνα με 2 διαφορετικα daa ειμαι 33 στα 34 beef...

ναι κατι τετοιο εννοω..
καποιοι λενε πως εχουν θεμα οταν το περνουν..εγω ας πουμε δεν εχω κ εχουμε την ιδια ηλικια..
καλα εισαι τοτε για να το παρεις ηλικιακα..ρωτησα μπας κ εισουν κανας 20αχρονος που θελει να βαλει μουσκουλα γρηγορα.:green:

andreasaxo
21-08-12, 15:55
Ειδες καμια διαφορα;
Καταλαβες κατι μ'αυτο; :unsure:

nikosg7
21-08-12, 16:06
Οκ Beef ευχαριστω φιλε ...ας ελπισουμε να μην εχω ουτε εγω αλλα απο την στιγμη που δεν ειναι ενεσιμη τεστο η κατι τετοιο ... μ φαινεται λιγο καπως να επηρεαζει σε τετοιο βαθμο ωστε να ανεβαζει τα οιστρο κ να χρειαζεσαι αντι- οιστρο ..Αντρεα αν ρωτας εμενα εγω εχω ξαναπαρει κ ειδα περισσοτερη αντοχη κ ενεργεια στο gym με το daa... σε καψουλες το χα παρει ... κ αρκετα ανεβασμενη λιμπιντο ..

andreasaxo
21-08-12, 16:15
Οκ Beef ευχαριστω φιλε ...ας ελπισουμε να μην εχω ουτε εγω αλλα απο την στιγμη που δεν ειναι ενεσιμη τεστο η κατι τετοιο ... μ φαινεται λιγο καπως να επηρεαζει σε τετοιο βαθμο ωστε να ανεβαζει τα οιστρο κ να χρειαζεσαι αντι- οιστρο ..Αντρεα αν ρωτας εμενα εγω εχω ξαναπαρει κ ειδα περισσοτερη αντοχη κ ενεργεια στο gym με το daa... σε καψουλες το χα παρει ... κ αρκετα ανεβασμενη λιμπιντο ..
Των Beef ρωτάω γιατη ξερω και εχω καταλάβει οτι ειναι δύσκολος με τα συμπληρώματα, αν κατι δεν κάνει δουλειά και ειναι μουφα θα το σνομπάρει στα σίγουρα.
Απλα θελω να μου πει αν ειδε ο ίδιος διαφορά.

beefmeup
21-08-12, 18:41
εγω ειδα διαφορα,αλλα με αλλο προιον.
τα εχ γραψει ολα στο θεμα με διασπαρτικο.

nikosg7
21-08-12, 19:06
ωχ ..μην με απογοητευεις beef το περιμενω αυριο. :) ... ξερω εσυ εννοεις το testforce 2... το συγκεκριμενο το χεις δοκιμασει και δεν σου δουλεψε???

beefmeup
21-08-12, 19:13
εχω δοκιμασει κατι παρομοιο με αυτο,της primaforce,που ειναι κ αυτο σκετο αλλα εκει δεν ηταν το ιδιο πανω μου.
μην σκας..παρτο κ βλεπεις πως παει.

andreasaxo
22-08-12, 09:16
εχω δοκιμασει κατι παρομοιο με αυτο,της primaforce,που ειναι κ αυτο σκετο αλλα εκει δεν ηταν το ιδιο πανω μου.
μην σκας..παρτο κ βλεπεις πως παει.
Το ίδιο συμπέρασμα μ'εμενα, το σκέτο δεν μου έκανε ΑΠΟΛΙΤΟΣ τίποτα, μάλλον θελει να συνδυαστεί και με αλλα για να δουλέψει.

nikosg7
22-08-12, 17:48
Σημερα το παρελαβα κ εκανα μια δοκιμη ... σαν οψη μοιαζει με κρεατινη σαν γευση λεμονι ...τι πινεις στυμμενο τι αυτο το ιδιο πραγμα.. ας ελπιζσουμε να κανει κατι φιλε beef για την δοσολογια προτεινεις 3 γρ 30-45 πριν την προπο κ της μερες που δεν προπονεισαι σουκου δλδ να παιρνω η οχι ???

beefmeup
22-08-12, 17:50
καθε μερα 3γρ,κ τις μερες προπονησεις μαζι με οτι αλλο περνεις για πριν την προπονηση..

nikosg7
22-08-12, 18:48
Ευχαριστω φιλε beef παντως αυτοι λενε 12 γρμ την μερα 6 πρωι 6 απογευματις 2 πρωτες βδομαδες... κ την 3η βδομαδα 6 γρμ την μερα 3πρωι 3 απογευμα... μαλλον ειναι too much .... αυτες οι δοσολογιες κ πιθανον αχρηστες

RAMBO
30-03-13, 15:01
Μου ηρθε χτες,θα το αρχησω σε λιγο καιρο και θα σας κανω ενα review

ΠανοςΒ
16-07-13, 20:17
Το εβαλα μετα απο το tf2 και απογοητευτηκα. Το πρωτο με επιασε απο την 2-3η μερα και με αυτο το αλευρι επεσα με τη μια. Ασε που δεν πινεται κιολας.

RAMBO
17-09-13, 01:42
Πηρα 5-6 φορες,ολο προβληματα με το στομαχι ειχα,οποτε τωρα κοσμει το ντουλαπι μου..παρομοιο σε σκονη που ειχα παρει παλι με ενοχλουσε,μονο υο d test της scitec δεν ειχα κανενα προβλημα