PDA

Επιστροφή στο Forum : νεο μέλος ΤΖΟΥΝΙΟΡ γεια σε όλους



alekoukosmyconian
11-05-08, 14:11
παιδιά καλησπέρα, έχω γίνει εδώ και λίγες μέρες μέλος στο φόρουμ αλλά επίσημα σήμερα γίνομαι όπου έχω προλάβει να κάνω και τα πρώτα ποστ μου. Ήδη αν και έχω διαβάσει πολύ μικρό μέρος από τα άρθρα που έχουν συζητηθεί έχω να πω πως είστε ένα πολύ αξιόλογο φόρουμ και πως επειδή έχω σχετική εμπειρία με φόρουμ μποντιμπίλντινγκ με κάποιους από τους Moderators γνωρίζομαι ήδη , όπως η Τούλα η Νομικού ή ο Γιάννης ο Αναγνώστου. Αυτό που μου έκανε εντύπωση πάντως πέραν του ότι χάζεψα με τις φωτογραφίες παλιότερων μελών ή και αθλητών που είναι επαγγελματίες και κατεβαίνουν και σήμερα, είδα ότι είναι και πολύ υψηλό το επίπεδο ακόμη και σε νεαρές ηλικίες. τόσο σε θέμα γνώσεων όσο και σε θέμα εμφάνισης μποντιμπίλντιγκ σωμάτων ειδικά για τα ελληνικά δεδομένα. Ενδιαφέρομαι αν μπορέσω και είμαι στην κατάλληλη φόρμα να κατέβω στους αγώνες τζούνιορ τον ερχόμενο Μάιο του 2009, διαφορετικά τον Νοέμβριο ανεξάρτητα σε ποια ομοσπονδία θα είμαι. Παρόλα αυτά ασχολούμαι έστω και ερασιτεχνικά με το άθλημα τα τελευταία 6 περίπου χρόνια και είμαι 21 στα 22. Τις 3 τελευταίες χρονιές και συγκεκριμένα τους Μαΐους όπως τώρα έχω καταφέρει όσο μπορώ να φέρω το σώμα μου σε μία προ αγωνιστική ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΕΤΣΙ και ειδικά φέτος φαίνεται πως οι προπονήσεις χειμώνα που είχα στην πλάτη μου απέδωσαν καρπούς. Γιαυτό ενδιαφέρομαι να μάθω και άλλα, να γίνω καλύτερος και όλα αυτά αφού παραθέσω και τις φωτογραφίες τις προόδου μου των τελευταίων εβδομάδων.


επομένως καλώς σας βρήκα :army2:

RUHL
11-05-08, 14:56
Kαλως τον αλλα νομιζω αργησες για τα juniors :green: επειδη αμα κατεβεις του χρονου πια μεγαλος θα εισαι :green: φετος αμα κατεβενες θα τα προλαβενες :green: οποτε στην κατηγορια του αργυρακη :green: :affraid: :rabbit:

alekoukosmyconian
11-05-08, 15:00
Kαλως τον αλλα νομιζω αργησες για τα juniors :green: επειδη αμα κατεβεις του χρονου πια μεγαλος θα εισαι :green: φετος αμα κατεβενες θα τα προλαβενες :green: οποτε στην κατηγορια του αργυρακη :green: :affraid: :rabbit:



ε ναι μακάρι βλέπουμε.! άκουσα πώς σε κάποιες ομοσπονδίες είναι μέχρι ΚΑΙ ηλικία 23 ετών. τώρα ξέρω.γω..

ε ναι άντε το πολύ φιτνες..δεν είμαστε για παραπάνω! :cry:

RUHL
11-05-08, 15:07
Αλλα ισως και παρεις μερος στα juniors τωρα που τα ξαναβλεπω μονο να μην εισαι 23+(23 παρα 1 μηνα λεμε τωρα εισαι οκ) οταν γινει γινει ο αγωνας γκαντεμια :green:

alekoukosmyconian
11-05-08, 15:21
Αλλα ισως και παρεις μερος στα juniors τωρα που τα ξαναβλεπω μονο να μην εισαι 23+(23 παρα 1 μηνα λεμε τωρα εισαι οκ) οταν γινει γινει ο αγωνας γκαντεμια :green:




αυγουστο 21 ..ειμαι ..86αρης..αχαχχχχαα φαντάζεσαι..?λαχειο θα μου κάτσει :banghead:

RUHL
11-05-08, 15:42
Mια χαρα εισαι κατσε φετος ανεβασε τα ποδια(γενικα ολες τις γωνιες να γινουν σαν το πανω σωμα) σου και την κατω πλατη και θα τα πας πολυ καλα στους αγωνες :thumbup: :thumbup:

ioannis1
11-05-08, 15:46
καλως το παιδι.θα τα λεμε εδω.εκανες την καλυτερη κινηση να γινεις μελος.θα τα πουμε και απο κοντα. :thumbup:

alekoukosmyconian
11-05-08, 16:31
καλως το παιδι.θα τα λεμε εδω.εκανες την καλυτερη κινηση να γινεις μελος.θα τα πουμε και απο κοντα. :thumbup:


γεια σου Γιαννάρα και συγχαρητήρια για τη συνεχή πρόοδό σου, ελπίζω και γω να τα πούμε.! αντέ καλή μου ανάγνωση

argyrakis
11-05-08, 16:44
Γεια σου και από εμένα φίλε και καλός ήρθες στο φόρουμ .
Οπός σε βλέπω θα μπορούσες να παίξεις και φέτος αν είχες ξεκινήσει προετοιμασία λίγο καιρό πριν .
Αλλά δεν πειράζει έτσι θα μπορέσεις να βελτιωθείς.

alekoukosmyconian
11-05-08, 16:46
Γεια σου και από εμένα φίλε και καλός ήρθες στο φόρουμ .
Οπός σε βλέπω θα μπορούσες να παίξεις και φέτος αν είχες ξεκινήσει προετοιμασία λίγο καιρό πριν .
Αλλά δεν πειράζει έτσι θα μπορέσεις να βελτιωθείς.


μακάρι Στράτο , ευχαριστώ πολύ, Λέω σύντομα να ανεβάσω μεστη βδομάδα αλλιώς την ερχόμενη κυριακή μετά από άδεισμα και φόρτωμα φωτογραφίες με την πρόοδό μου :bodybuilder2:

Muscleboss
11-05-08, 17:16
welcome bro :weights:

MB

alekoukosmyconian
11-05-08, 17:34
welcome bro :weights:

MB


καλώς σας βρήκα.! ήδη έχω διαβάσει πολλά απ΄τα άρθρα σου, να ξέρεις, welldone γιατί φαίνεται πως έχεις συνεισφέρει για τα καλά στο φόρουμ!

μπράβο και σε όλα τα παιδιά

toula_nomikou
11-05-08, 17:41
Καλως ηρθες :welcome: :welcome: ωραιο avatar κομματια :clapping:

KATERINI 144
11-05-08, 18:05
welcome :welcome:

alekoukosmyconian
11-05-08, 18:17
Καλως ηρθες :welcome: :welcome: ωραιο avatar κομματια :clapping:


καλώς σας βρήκα Τούλα

ευχαριστώ πολύ!!!!!! :army2:

alekoukosmyconian
11-05-08, 18:17
welcome :welcome:


γεια σου και σένα Φώτη, καλώς σας βρήκα

stavro
11-05-08, 18:25
:welcome: :welcome:

alekoukosmyconian
11-05-08, 18:36
:welcome: :welcome:


Σταύρο καλησπέρα!

Antonio
11-05-08, 23:35
wellcome to :bodybuildinggr:

alekoukosmyconian
11-05-08, 23:42
wellcome to :bodybuildinggr:


καλώς σε βρήκα Αντόνιο! :army2:

Niiick
12-05-08, 00:25
καλως το builderi !! :wave: φοβερος εισαι :food: :food:

alekoukosmyconian
12-05-08, 08:33
καλως το builderi !! :wave: φοβερος εισαι :food: :food:


γεια σου Νικ..χάρηκα κιόλας.!τώρα κάνω μία δίατα.τέλη εβδομάδας θα ανεβάσω φωτός :army1:

billys15
12-05-08, 11:29
Καλως μας βρηκες :wink:

Parakelsos
12-05-08, 13:25
Welcome to the club man......... :thumbsup:

SOLID
12-05-08, 14:05
Καλως ηρθες mate.

TRIANTAFYLLOU
12-05-08, 15:21
καλώς ήρθες και επίσημα ευχομαι να πάρεις αρκετά απο το φόρουμ και θα συμφωνήσω με τον στρατη τον αργυράκη οτι θα μπορούσες να κατέβεις στο φίτνες άνετα και τον μάιο αν το προγραμμάτιζες :army2:

alekoukosmyconian
12-05-08, 17:24
καλώς ήρθες και επίσημα ευχομαι να πάρεις αρκετά απο το φόρουμ και θα συμφωνήσω με τον στρατη τον αργυράκη οτι θα μπορούσες να κατέβεις στο φίτνες άνετα και τον μάιο αν το προγραμμάτιζες :army2:


kaλώς σας βρήκα και επίσημα και από δω Ηλία! με κολακεύεις με τα λόγια σου και με κάνεις να προσπαθώ για το καλύτερο, εδικά αυτή την εβδομάδα που ρίχνω λίγο τον υδατάνθρακα μου και δεν έχω όρεξη όλη μέρα,ξέρειες.χεχε! :army1:

alekoukosmyconian
12-05-08, 17:26
Καλως μας βρηκες :wink:


Billy kaλώς σας βρήκα! :joker:

alekoukosmyconian
12-05-08, 17:30
Καλως ηρθες mate.


gia su me to TRELO AVATAR Απλά! :P

alekoukosmyconian
12-05-08, 17:41
Welcome to the club man......... :thumbsup:


kalΗσπέρα και σε σένα, έχω ήδη πορωθεί με το φόρουμ! :clapping:

Vlado
19-05-08, 22:35
Καλά πριξήματα και Καλή τύχη στους αγώνες............. :bodybuilder1:

alekoukosmyconian
20-05-08, 00:36
Καλά πριξήματα και Καλή τύχη στους αγώνες............. :bodybuilder1:


σε ευχαριστώ πολύ..! όσο για τα πρηξίματα ..! εύχομαι παρομοίως αδερφέ! :P