PDA

Επιστροφή στο Forum : Black Mamba Hyper Rush (Innovative Laboratories)



Michaelangelo
21-02-12, 10:33
4079440795

Supplement Facts:

Serving Size: 1 Capsule
Servings Per Container: 90

Total Blend: 555mg
Caffeine Anhydrous - 200mg

CoreX (Brand Ephedra Extract) - 65mg
Sida (Standardized for 20% alkaloids) Tannis, Vasicinone,Vasicine,Vasicinol,Phytosterols & Mucins

Amine Matrix - 110mg
B-Aminoethylamin HCL,4-hydroxy-phenethylamine,DL-phenylalanine,O-Methoxy-phenylethlamine,4-2-dimethylaminoethyl

Thermo-Extend Matrix - 180mg
Carraluma extract (standardized for pregnane,megastigmane),evodiae fructus 98%,lycopodium serratum,yhcl,thiamine propy disulfide,orange peel extract

Other Ingredients: Gelatin(capsule),magnesium stearate,fd&c blue #1 and red # 40

Michaelangelo
21-02-12, 10:35
Τι γνώμη έχετε για αυτό? Το παρήγγειλα για να κάνω εναλλαγή με το Dexaprine. 20% αλκαλοειδή εφεδρίνης λέει αντί του 8-10 του Σίντα.
Έχει κανεις εμπειρία η καμια γνώμη πάνω σε αυτό?

Dimitrios
21-02-12, 12:39
Έχει γουστόζικο όνομα πάντως...:green:

sofos
21-02-12, 13:31
φιλε Michaelangelo οταν το τελειωσεις κανε ενα review σ αυτο,γιατι εδω και πολυ καιρο το γλυκο κοιταω :green::P

Michaelangelo
21-02-12, 15:56
φιλε Michaelangelo οταν το τελειωσεις κανε ενα review σ αυτο,γιατι εδω και πολυ καιρο το γλυκο κοιταω :green::P

Και εγώ το γλυκοκοιτούσα αδερφέ, αλλά με ξίνιζε η τιμή του γιατί δεν δίνω τόσα λεφτά αν δεν είναι κάτι σχεδόν σίγουρα καλό (δεν δίνω πολύ βάση σε αμερικάνικα feedback γιατί σε αυτούς και σκατά να τους δώσεις σε κάψουλα, θα σου πουν ''it's f$%ing incredible man!''). Τελικά το τσίμπισα 15€ επειδή είχε και καλά κάψουλα σπασμένη! (δεν έχω βρει ακόμα, απλά είχε ασπρίσει μέσα από μια μόνο κάψουλα, αλλά κλειστό στη συσκευασία και καινούργιο!). Σήμερα το παρέλαβα, από σήμερα το απόγευμα αν πάω προπόνηση στο κικ η από αύριο θα το αρχίσω και θα γράψω. :thumbup:

Devil
22-02-12, 18:05
Τι γνώμη έχετε για αυτό? Το παρήγγειλα για να κάνω εναλλαγή με το Dexaprine. 20% αλκαλοειδή εφεδρίνης λέει αντί του 8-10 του Σίντα.
Έχει κανεις εμπειρία η καμια γνώμη πάνω σε αυτό?

οχι δεν ειναι 20% εφεδρινη..... αλλα 20% συνολικα αλκαλοειδη..... με λιγα λογια κανεις δεν εχει ιδεα το τι μπορει να εχει μεσα....:green:

απο εκει και περα απο οσο ξερω.... το μεγαλητερο μερος απο alkaloids στο sida ειναι efe και pseudo....αλλα δεν με πειθει ιδιαιτερα.....:green:

Michaelangelo
24-02-12, 19:04
οχι δεν ειναι 20% εφεδρινη..... αλλα 20% συνολικα αλκαλοειδη..... με λιγα λογια κανεις δεν εχει ιδεα το τι μπορει να εχει μεσα....:green:

απο εκει και περα απο οσο ξερω.... το μεγαλητερο μερος απο alkaloids στο sida ειναι efe και pseudo....αλλα δεν με πειθει ιδιαιτερα.....:green:

ephedra extract λέει, αυτό θα έπρεπε να εννοεί. Αλκαλοειδή εφεδρίνης. Αυτό είχε γράψει τουλάχιστον και ένας της εταιρείας τους στο FB. Καλά review παίρνει έξω, για μένα όμως παραμένει άγνωστο.

Michaelangelo
17-03-12, 14:50
Λεπόν, είμαι σε αυτόν τον λιποδιαλύτη κάτι εβδομάδες τώρα.

είχα ακούσει ότι ο εν λόγω λιποδιαλύτης σου δίνει τρελή ενέργεια, σε βάζει κάτω, σου αλλάζει τα πετρέλαια κ.τ.λ. ...

Δεν είδα τίποτα από τα παραπάνω! Όχι τουλάχιστον στο βαθμό που σας έγραψα. Πάμε λοιπόν να δούμε τι έχουμε:



Καταρχήν, να πω ότι ποτέ δεν μπόρεσα να πάρω 2 κάψουλες πριν την αερόβια και να μην με πιάσει hangover και πονοκέφαλοι (και να παρατήσω την άσκηση στη μέση). Ίσως να είναι λόγω της καφεΐνης. Παρόλα αυτά, δεν πήρα ποτέ με ασπιρίνη, αν συνιστά κάποιος πάνω σε αυτό ας μου γράψει.

Κατά δεύτερον, όσον αφορά την ενέργεια, καλούτσικο ήταν, αλλά όχι όσο λέγεται πιο πάνω. Αυτό που καταλάβαινα πιο πολύ, ήταν ότι με παραίδρωνε πολύ γρήγορα. Ένα μπουστ ίσως το έδινε. Τουλάχιστον στην αερόβια πιστεύω να έκανε. Αξιόλογο σε αυτό τον τομέα.

Κατά τρίτον και πιο σημαντικό, απώλεια βάρους. Και εκεί καλούτσικο. Τίποτα το ιδιαίτερο, αλλά όχι μάπα προϊόν. Από τα λίγα που κάτι κάνανε πάνω μου, παρόλα αυτά όχι το αγαπημένο μου. Νομίζω η λέξη καλούτσικο μαρτυράει ακριβώς αυτό ακριβώς που είναι. Δεν είναι το καλύτερο που μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει αλλά όχι και μάπα. Αυτά φυσικά όσον αφορά στο να βοηθήσει με άσκηση.

Γενικό συμπέρασμα, ένα από τα λίγα προϊόντα λιποδιάλυσης που θα κάνουν δουλειά. Αν κάποιος θέλει κάτι διαφορετικό και θέλει να του ρίξει μια ματιά, σίγουρα δεν θα χάσει τα λεφτά του. Από την άλλη δεν βρίσκω λόγο να το προτιμήσει κανείς από άλλα πολύ δυνατά προϊόντα, η το κατά πολύ φθηνότερο ανάλογο προϊόν του Sida της CNP, παρόλο που υποτίθεται εκείνο έχει μόλις 8% ενώ αυτό και καλά 20%.

Αν το ξανάβρισκα σε ανάλογη προσφορά, θα το ξανα-έπαιρνα. Αν όχι, θα έμενα σε άλλα προϊόντα.
''Συνιστάται'', αλλά όχι ως κάτι σπέσιαλ, με σημείωση ότι είναι από τους λίγους λιποδιαλύτες που κάνω θετικό review.

Michaelangelo
28-03-12, 12:03
Εν συνεχεια του προηγουμενου post μου μιας και το περνώ περισσότερο καιρό, στο θέμα αποτελέσματος και λιποδιαλισn... xmmm.. δεν βλέπω τίποτα σπουδαίο. Λίγα πράγματα, πολύ λίγα. Γενικά όσο πάει και περνώ μια απογοήτευση. Δεν βρίσκω λόγο να το ξαναπάρω.

Κρατώ μια επιφύλαξη ''μονό'' σε περίπτωση που δουλεύει παρόμοια με και έκανα βλακεία που το πείρα μετά από αυτό ενώ έπρεπε να κάνω διάλειμμα.

sofos
28-03-12, 12:44
Εν συνεχεια του προηγουμενου post μου μιας και το περνώ περισσότερο καιρό, στο θέμα αποτελέσματος και λιποδιαλισn... xmmm.. δεν βλέπω τίποτα σπουδαίο. Λίγα πράγματα, πολύ λίγα. Γενικά όσο πάει και περνώ μια απογοήτευση. Δεν βρίσκω λόγο να το ξαναπάρω.

Κρατώ μια επιφύλαξη ''μονό'' σε περίπτωση που δουλεύει παρόμοια με και έκανα βλακεία που το πείρα μετά από αυτό ενώ έπρεπε να κάνω διάλειμμα.

δηλαδη θες να πεις οτι το dexaprine σου δουλεψε καλυτερα?διατροφη κανεις και αεροβιο οσο εκανες και με το dexaprine?

Michaelangelo
28-03-12, 13:01
δηλαδη θες να πεις οτι το dexaprine σου δουλεψε καλυτερα?διατροφη κανεις και αεροβιο οσο εκανες και με το dexaprine?

Δεν τα συγκρίνω καν! Με το ένα τα είδα όλα και με το άλλο όσο περνάει ο καιρός ελπίζω να κάνω κάτι λάθος. Ναι στα ίδια επίπεδα αερόβια και diatroffi και καλύτερα. Εξαρτάται.