PDA

Επιστροφή στο Forum : Fat Burner (Top Secret Nutrition)



Chrisis
21-02-12, 23:08
Jitter Free!

All Day Fat Burning Support Formula!*

http://muscle-doc.com/img/p/299-342-thickbox.jpg

http://aussiesupershop.com.au/topsecretfatburneringreds.jpg

γνώμες?? :unsure:

raziel13epsilon
30-12-12, 17:38
Mου φαινεται αρκετα καλο και σκεφτομαι να το δοκιμασω. Η συγκεκριμενη εταιρια βγαζει ποιοτικα προιοντα. Η τιμη του ειναι καλη ( ~30 euro ).

sobral
31-12-12, 00:13
ούτε για ποντίκια δεν κάνουν οι δόσεις...από τα χειρότερα που έχω δει.

COBRA_STYLE
31-12-12, 00:43
Mου φαινεται αρκετα καλο και σκεφτομαι να το δοκιμασω. Η συγκεκριμενη εταιρια βγαζει ποιοτικα προιοντα. Η τιμη του ειναι καλη ( ~30 euro ).

οντως ειναι καλο φιλε?Για πες μας,πού το στηριζεις οτι ειναι αρκετα καλο?Γιατι με εψησες κ μενα:green:

raziel13epsilon
25-01-13, 20:53
οντως ειναι καλο φιλε?Για πες μας,πού το στηριζεις οτι ειναι αρκετα καλο?Γιατι με εψησες κ μενα:green:

Ψαχνω ενα λιποδιαλυτη για να κανει δουλεια σε 2 σταδια. 1ον για να μου δεινει ενεργεια κατα τη διαρκεια τις προπονησης και 2ο για να με βοηθησει να καψω και λιγο λιπος.
Ειναι λιγο απ ολα. Ανεβαζει τα επιπεδα νιτρικου οξιδειου και εχει και αντιοξειδωτικά. Κατα τη γνωμη μου εμενα με καλυπτει. Η TOP SECRET θεωρειται απο τις καλες εταιριες.
Οταν θα το δοκιμασω για γραψω review.

Bodyfit1994
13-02-14, 16:15
ούτε για ποντίκια δεν κάνουν οι δόσεις...από τα χειρότερα που έχω δει.

Ξέρεις κανένα καλό..;;

cuntface
13-02-14, 18:13
Ξέρεις κανένα καλό..;;

Ναι ξερω εγω εναν πολυ καλο λεγεται διατροφη και ασκηση και πολυ νερο πρεπει να το δοκιμασης

Christos100
13-02-14, 20:40
:thumbup:
Ναι ξερω εγω εναν πολυ καλο λεγεται διατροφη και ασκηση και πολυ νερο πρεπει να το δοκιμασης

Bodyfit1994
13-02-14, 20:49
Κι όμως τα κανω όλα σωστα και με διατροφολογω και χάνω πολυ δύσκολα..;) 1 ώρα τρέξιμο και τίποτα..οποτε για να ζητάω έχω λόγο..:)

Christos100
14-02-14, 11:00
Κι όμως τα κανω όλα σωστα και με διατροφολογω και χάνω πολυ δύσκολα..;) 1 ώρα τρέξιμο και τίποτα..οποτε για να ζητάω έχω λόγο..:)
Anyway, το συγκεκριμενο προιον το βρισκω χαζο ,οι ποσοτητες τους ειναι πραγματικα πολυ αστειες.
σ'αυτα τα λεφτα μπορεις να βρεις κατι πολυ καλυτερο.
Μα 33 mg καφεινη και μεσα σε 150 mg αργινινη καρνιτινη γλουταμινη??Μας κοροιδευουν?

Bodyfit1994
14-02-14, 22:12
;) σκέφτηκα πολύ καλά τι θα κάνω θα πάρω μια κρεακαλικη κρεατινη που δεν μαζευει νερα ωστε να με βοηθησει να βγάζω και βαροι και αεροβια και με σκληρη διατροφη ακομα περισοτερο να δω τι θα κάνω γιατι δεν γινεται μεχρι περιση επεζα οποτε ηθελα εχασα 7 και επερνα και τώρα τίποτα..

Christos100
16-02-14, 05:42
;) σκέφτηκα πολύ καλά τι θα κάνω θα πάρω μια κρεακαλικη κρεατινη που δεν μαζευει νερα ωστε να με βοηθησει να βγάζω και βαροι και αεροβια και με σκληρη διατροφη ακομα περισοτερο να δω τι θα κάνω γιατι δεν γινεται μεχρι περιση επεζα οποτε ηθελα εχασα 7 και επερνα και τώρα τίποτα..
μην πεταξεις τα λεφτα σου σε κρεακαλικη.Παρε μονουδρικη ,αφου θα κανεις κανεις και αεροβια δεν θα μαζεψεις νερα.

Bodyfit1994
16-02-14, 14:22
μην πεταξεις τα λεφτα σου σε κρεακαλικη.Παρε μονουδρικη ,αφου θα κανεις κανεις και αεροβια δεν θα μαζεψεις νερα.

Ναι αλλά δεν παχαίνει η δεκτρόζι..;; δεν κρεατάει νερά..δεν ξέρω τι αλλό να βάλω αντι για δεκτρόζι..

sobral
16-02-14, 16:03
Στο hall of shame πρέπει να μπει αυτό το συμπλήρωμα. Αν είναι πετάξτε στο δρόμο τα 25-30ευρώ που κάνει, σε καλύτερη μεριά θα πάνε.:green: Επίσης δεξτροζη δεν χρειάζεσαι, για ποιο λόγο την θες?

Bodyfit1994
17-02-14, 13:12
Στο hall of shame πρέπει να μπει αυτό το συμπλήρωμα. Αν είναι πετάξτε στο δρόμο τα 25-30ευρώ που κάνει, σε καλύτερη μεριά θα πάνε.:green: Επίσης δεξτροζη δεν χρειάζεσαι, για ποιο λόγο την θες?

Για να αποροφιετε καλυτερα η κρεατινη λεει μετα την προπονησει..δεν ξέρω τι να σου πω..έχεις να προτεινεις κάτι καλύτερο..;;

sobral
17-02-14, 18:07
Για να αποροφιετε καλυτερα η κρεατινη λεει μετα την προπονησει..δεν ξέρω τι να σου πω..έχεις να προτεινεις κάτι καλύτερο..;;

οι έρευνες διίστανται γι αυτό που λες. Αν θες βάλε την απλά σε έναν χυμό με υψηλά σάκχαρα πχ φραγκοστάφυλο.

Bodyfit1994
18-02-14, 00:07
οι έρευνες διίστανται γι αυτό που λες. Αν θες βάλε την απλά σε έναν χυμό με υψηλά σάκχαρα πχ φραγκοστάφυλο.

Δεν μου αρέσει..:P αν την βάλω σε χυμό πορτοκάλι..πχ απο το σουπερ μαρκετ..

beefmeup
18-02-14, 00:10
φιλε με την μαιμου για αβαταρ,με το παρον θεμα τι σχεση εχουν ολα αυτα που γραφεις εδω κ καποια ποστ?

Bodyfit1994
18-02-14, 00:15
φιλε με την μαιμου για αβαταρ,με το παρον θεμα τι σχεση εχουν ολα αυτα που γραφεις εδω κ καποια ποστ?

axaxxa δεν εχω δικια μου φωτο και εχω βαλει την μαιμου..:P