PDA

Επιστροφή στο Forum : Max For Men (Country Life)



mitsoulas
23-02-12, 12:11
Tι γνωμη εχετε για την συγκεκριμενη πολυβιταμινη :?: Εψαξα στο φορουμ αλλα δεν ειδα να γραφει κανενας τιποτα για αυτην καιρος ειναι να γραφτει λοιπον :)




40875

40874


Y.Γ. οι ποσοτητες ειναι πολυ καλες και για μια την ημερα να παιρνεις εισαι σουπερ βεβαια να ακολουθει και μια ισοροπημενη διατροφη ετσι , γνωμη μου οτι αξιζει να δωσεις τα 30 και κατι €υρω.

mitsoulas
23-02-12, 17:05
Ευχαριστω τους συντονιστες του φορουμ που εβαλαν το χερακι τους με φωτογραφια και τα σχετικα γιατι δεν το ειχα φτιαξει καλα το ποστ , να ειναι καλα. Υ.Γ. αν θελετε σβηνετε το μυνημα αυτο.

Lao
24-02-12, 03:00
Μια χαρά multi είναι.

Θέλει, πάντως, ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ επιπλέον D3 κατά την γνώμη μου.

Tasos Green
24-02-12, 03:15
την εχω δοκιμάσει.. το μονο που με χαλασε ηταν η μυρωδιά ... σε σύγκριση με αλλες μυρίζει υπερβολικα ζωοτροφή... (αλλα οτι βρωμάει ειναι καλό :green:)

mitsoulas
24-02-12, 14:57
Μια χαρά multi είναι.

Θέλει, πάντως, ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ επιπλέον D3 κατά την γνώμη μου.

Εχεις δικιο το παρατηρησα και εγω η D ειναι χαμηλα και νομιζω και η C στην C εχουν βαλει πραγμα αλλα 100 mg ακομα να ειχε θα ηταν μπομπα. Νομιζω στην D αν μπορεις και στην C επισης να παρεις επιπλεον συμπληρωμα οχι πολυ εισαι πρωτος. Παντα αυτα με διατροφη συμπληρωματα ειναι δεν αποτελουν μονα τους λυση οταν η διατροφη σου ειναι χαλια-μαλια-σαλια αλλωστε το λεει και στο κουτι πανω συμπληρωνουν την διατροφη σου επιπλεον βοηθεια δηλαδη. Δεν ειναι η σουπερμαντολινη που ελεγε σε μια ταινια του ο Βουτσας :D τελοσπαντον :welcome:

mitsoulas
24-02-12, 15:06
την εχω δοκιμάσει.. το μονο που με χαλασε ηταν η μυρωδιά ... σε σύγκριση με αλλες μυρίζει υπερβολικα ζωοτροφή... (αλλα οτι βρωμάει ειναι καλό :green:)
Η μυρωδια δεν με χαλαει στην γευση μην ειναι ασχημη αλλα και η γευση της να ειναι κακη δεν καταλαβαινω τιποτα την βαζω στο στομα και την κατεβαζω με ενα ποτηρι νερο σε δυο δευτερολεπτα εχει φτασει στο στομαχι. Ακομα δεν την εχω δοκιμασει με την πρωτη ευκαιρια.