PDA

Επιστροφή στο Forum : Iso-Stack (Universal)



MusclesOfShadow
27-02-12, 12:54
http://www.xtr.gr/uploads/images_resize/middle/2010/12/513_0510.jpg

http://www.xtr.gr/_cm_admin/editor/uploads/images/ISoStak__1.jpg

Tι λεει?

MusclesOfShadow
27-02-12, 16:31
Λογικα εχει αξιοπρεπεις ποσοτητες...

COBRA_STYLE
27-02-12, 19:13
Απλα ειναι fail....τα συστατικα του δεν κανουν κατι.Παρε κατι αλλο.

MusclesOfShadow
27-02-12, 19:38
Καλα, δεν το ποστρα για μενα, αλλα για οποιον ενδιαφερεται, γιατι στο εωτερικο πολυ τα θελουν αυτα τα συμπληρωματα.
Για το methoxyιsoflavone δεν αξιζει?

COBRA_STYLE
27-02-12, 19:43
οχι δεν αξιζει ουτε για αυτη την ουσια...πηγαινε στο θεμα του Μ-στακ,εχω ποσταρει ερευνα στις τελευταιες σελιδες οτι δεν κανει τπτ.Σαν την γλουταμινη ενα πραγμα:green:

MusclesOfShadow
27-02-12, 19:55
Nαι, το ειδα.
Να κανω μια ερωτηση???
Γιατι απο ολα αυτα τα boosters τελικα τιποτα δεν "δουλευει"??? (:P:P:P:P:P)

COBRA_STYLE
27-02-12, 20:02
Αραξε ρε...μερικα δουλευουν.Πχ.AX,Daa κτλ...Απλα μερικοι βλεπουν διαφορά αισθητη και αλλοι οχι.Εγω εχω χρησιμοποιησει μαζι κιολας για 2 μηνες TF2+AΧ και δεν καταλαβα τπτ:turtle:....ο Beef και με το απλο daa γινεται αλλος ανθρωπος:green::rolf:

Παντως το απο πανω οπως και το Μ-στακ και στα χαρτια αλλα και στην πραξη δεν κανουν τπτ.Το Μ-στακ το εχω παρει κιολας...τσαμπα λεφτα,κριμα.:green:

MusclesOfShadow
27-02-12, 20:16
Kαλα, κιεμενα η κρεατινη στις πρωτες δοσεις (χωρις φορτωμα) με κανει τερας (:green:):thumbup:
Ομως τι να πω, παντο ακουω πολυ καλα λογιαγια την μεθοξυισοφλαβονη (σωστα τοπα?) και ειδικα στο bb.com την εχου ως "must" συμπληρωμα για τους "teens":shock:

Μαλλον να πουλησουν θελουν.:shifty:

Εκτος και α εχει καποιος καποιο θετικο σχολιο...

MusclesOfShadow
27-02-12, 20:22
Παντως το απο πανω οπως και το Μ-στακ και στα χαρτια αλλα και στην πραξη δεν κανουν τπτ.Το Μ-στακ το εχω παρει κιολας...τσαμπα λεφτα,κριμα.:green:

Το M-STAK δεν σου εκανε τι-πο-τα?:unsure:

COBRA_STYLE
27-02-12, 20:25
Μπαα τπτ.To επαιρνα και μαζι με το Shock Therapy...@@:turtle:

MusclesOfShadow
27-02-12, 20:32
Μπαα τπτ.To επαιρνα και μαζι με το Shock Therapy...@@:turtle:

χαχαχαχαχαχα:rolf:
Εσυ που ξερεις απο boosters δηλαδη, εκει γυρω στα 17-18 τι προτεινεις για να σπασει η μονοτονια της κλασσικης συμπηρωματικης διατροφης(πρωτεινη, βιταμινες, κτλ τα οποια ειναι απλα διατροφικα συστατικα)? Για μυικη μαζα κιετσι.

primordial
28-02-12, 18:30
Στα 17-18 κάτι να σπάσει τη διατροφική μονοτονία με Test-Booster..???
Έχετε χάσει κάθε νόημα.... κ για να προλάβω κάποιον, όχι, δεν έχω να προτείνω κάτι σε ένα 18χρονο πάνω σε αυτό το κομμάτι παρά μόνο να προσπαθήσει περισσότερο κ με πιο σωστό τρόπο....:wave:

sobral
28-02-12, 21:14
Στα 17-18 κάτι να σπάσει τη διατροφική μονοτονία με Test-Booster..???
Έχετε χάσει κάθε νόημα.... κ για να προλάβω κάποιον, όχι, δεν έχω να προτείνω κάτι σε ένα 18χρονο πάνω σε αυτό το κομμάτι παρά μόνο να προσπαθήσει περισσότερο κ με πιο σωστό τρόπο....:wave:

:clap::clap::clap: πες τα έτοιμος ήμουν κι εγώ να μιλήσω ανάλογα. Χωρίς να θέλω να πικάρω το παιδί, πρέπει να καταλάβει ότι τα "αγαθά κόποις κτώνται" που έλεγαν παλαιότερα...Δεν θα σε φτιάξει κανένα συμπλήρωμα κ αν σε αυτή την ηλικία έχεις πάρει κρεατίνη, τεστ μπούστερς κτλ σε λίγα χρόνια θα μπεις στα ΑΑΣ. Αποδεδειγμένα πράγματα...αν θες να μπεις κανείς δεν θα σε εμποδίσει. Τουλάχιστον εγώ, αλλά νιώθω την ανάγκη να σε ενημερώσω σωστά ειδικότερα σε αυτή την ηλικία. Και δεν είμαι από αυτούς που δεν παίρνουν συμπληρώματα (μην ακουστεί καμία λαλακία του στυλ αυτός είναι κατά αυτών κτλ, παίρνω κ εγώ σε bb forum είμαστε άλλωστε). Φιλικά:toast:

MusclesOfShadow
28-02-12, 23:35
Φυσικα, αληθειες λετε. Εγω δεν θελω τεστ-μπουστερ, δεν με ενδιαφερει αυτο, ρωτησα γιατι τελευταια εχω ενα καινουργιο χομπυ (:green:) να δοκιαζω συμπληρωματα διατρφης (οχι φαρμακα φυσικα:bbbiceps:) και γιαυτο ρτησα μην ξοδεψω τα λεφτα μου χωρις λογο.:welcome:

Ευχαριστω για τις απαντησεις:weights:

COBRA_STYLE
28-02-12, 23:57
Φυσικα, αληθειες λετε. Εγω δεν θελω τεστ-μπουστερ, δεν με ενδιαφερει αυτο, ρωτησα γιατι τελευταια εχω ενα καινουργιο χομπυ (:green:) να δοκιαζω συμπληρωματα διατρφης (οχι φαρμακα φυσικα:bbbiceps:) και γιαυτο ρτησα μην ξοδεψω τα λεφτα μου χωρις λογο.:welcome:

Ευχαριστω για τις απαντησεις:weights:

σου απαντησα χθες στα οφ αν δε το ειδες παντως.

Devil
09-03-12, 17:49
η θεση του συμπληρωματος ειναι καπου εδω μεσα.....

http://www.ecosynergy.gr/images/products/1238697962-b-4%20wheel%20flat%20lid%20GREEN.jpg

:rolf::rolf::rolf:

COBRA_STYLE
09-03-12, 18:02
χαχααχαχχαχα:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:οντως