PDA

Επιστροφή στο Forum : Psyllium Husk 500mg (NOW)



rey1989
01-03-12, 11:46
41200

41201


Το Psyllium έχει χρησιμοποιηθεί παραδοσιακά, ως συμπλήρωμα ινών για να συμβάλει στην ανακούφιση της δυσκοιλιότητας και την προώθηση της κανονικότητας. Περιέχοντας 500mg ανά κάψουλα, το Now Psyillum Husk είναι ένας ασφαλής, αποτελεσματικός τρόπος για να μεγιστοποιηθεί η πρόσληψη φυτικών ινών. Συχνά αναφερόμενα ως γλοιώδεις ίνες, τα Psyillum Husk έχουν τη μοναδική ικανότητα να απορροφούν περισσότερο από το μισό του βάρους τους, κάτι που τα καθιστά εξαιρετικό εντερικό καθαριστικό. Το Now Psyillum Husk είναι ιδανικό για όσους ταλαιπωρούνται από τη δυσκοιλιότητα και είναι μια σημαντική προσθήκη σε οποιοδήποτε πρόγραμμα καθαρισμού.

θα το πάρω τώρα που είμαι σε κέτο, το έχει χρησιμοποιήσει κανείς? βοηθάει ? (όταν το χρησιμοποιήσω θα γράψω review).:toast:

*Αυτό που βρήκα έχει 200 caps και είναι σε καλή τιμή (δυο φορές η τιμή του μπουκαλιού των 66caps και έχει την τριπλή ποσότητα)

rey1989
09-03-12, 16:43
Ας γράψω ενα review..

Λόγο οτι δεν έχω σχεδόν καθόλου Υδατάνθρακες στην διατροφή μου (κετο/κάτω απο 10γρ υδ την μέρα) , τις πρώτες ημέρες έκανα 2 μέρες + να επισκεφτώ την τουαλέτα και ας έτρωγα περίπου 400γρ μαρούλι την μέρα με το φαγητό μου που βοηθάει σε αυτο το θέμα...

απο την επόμενη ημέρα αφότου άρχισα να πίνω τρεις κάψουλες με το πρωινό και τρεις με το απογευματινό είμαι κομπλέ , κάθε πρωί πηγαίνω κανονικά στο μέρος :green:

:toast: