PDA

Επιστροφή στο Forum : Acai Berry (Gaia Herbs)



Dimitrios
07-03-12, 18:02
41712


Description
Extra Strength
Liquid Phyto-Caps
From Certified Organic Acai
Concentrated Antioxidant Support
100% Vegetarian
A Dietary Supplement
Liquid Phyto-Caps - Gaia Herbs patented technology delivers a concentrated full spectrum alcohol-free liquid extract in a 100% vegetarian capsule.

Suggested Use
Take 1 capsule 2 times daily.

Supplement Facts
Supplement Facts
Serving Size: 2 Capsules
Servings per Container: 30
Amount Per Serving % Daily Value
Calories 6
Alcohol Free Concentrate:
Acai berry, freeze-dried (Euterpe oleracea)* 1,200 mg †
†Daily Value not established.
* Certified Organic Ingredient


Other Ingredients
Vegetable glycerin, vegetable cellulose (capsule).

Warnings
Not to be used during pregnancy or lactation. Keep away from children. If you have a medical condition or take pharmaceutical drugs, please consult with your doctor before using this product. Use only as directed on label. Safety sealed for your protection. Keep bottle capped at all times and store in a cool dry place. Natural separation may occur. This does not affect product quality.
Contains no animal by-products and no gelatin.
Tested Free of heavy metal toxicity.

Το Acai Berry προέρχεται από Αμαζόνιο και σε Αμερική κυκλοφορεί και σε χυμούς. Δίνει πολύ ενέργεια και θεωρείται από τα καλύτερα φυσικά λιποδιαλυτικά.
Σκέφτομαι να το πάρω. Γνώμες;

PEGY
07-03-12, 18:34
Τί κενό πιστεύεις οτι θα σου καλύψει αυτό το συμπλήρωμα;
Δηλαδή σε τι υστερεί η διατροφή σου κ θα την συμπληρώσεις μ αυτό;
Ενημερωτικά ρωτω

ελμερ
07-03-12, 19:05
Εγω Δημητρη που και που παιρνω acai της now foods.....για λυποδιαλυση ουτε λογος......;) ο μονος λογος που το παιρνω ειναι οταν ειμαι βραδυνη βαρδια και ειμαι κουρασμενος απο αυπνια κτλ , μου κοβει τη νυστα στη δουλεια.....περσυ το καλοκαιρι ειχα βγαλει 16 ωρες σερι δουλεια (απο 16.00 μεχρι 08.00 χωρις να κουτουλαω)....μονο αυτο εχω δει σε μενα...:welcome::welcome:

Dimitrios
07-03-12, 19:43
Τί κενό πιστεύεις οτι θα σου καλύψει αυτό το συμπλήρωμα;
Δηλαδή σε τι υστερεί η διατροφή σου κ θα την συμπληρώσεις μ αυτό;
Ενημερωτικά ρωτω

Απλά σαν ενέργεια... Τίποτα άλλο.. Παίρνω eleuthero αυτή τη στιγμή και μόλις το διακόψω θα το δοκιμάσω...;)

Dimitrios
07-03-12, 19:44
Εγω Δημητρη που και που παιρνω acai της now foods.....για λυποδιαλυση ουτε λογος......;) ο μονος λογος που το παιρνω ειναι οταν ειμαι βραδυνη βαρδια και ειμαι κουρασμενος απο αυπνια κτλ , μου κοβει τη νυστα στη δουλεια.....περσυ το καλοκαιρι ειχα βγαλει 16 ωρες σερι δουλεια (απο 16.00 μεχρι 08.00 χωρις να κουτουλαω)....μονο αυτο εχω δει σε μενα...:welcome::welcome:

Eίναι επειδή έχει ποσότητα καφείνης..;)