PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερωτηση σχετικα με τον εντοπισμο στο αιμα.....



noukaka7
16-05-08, 23:22
Γεια σας επειδη ποσταρω πρωτη φορα στο φορουμ θελω να δειξετε κατανοηση...
Λοιπον παιρνω Nitro-Tech kai Cell-Tech της muscletech εδω και 1 μηνα.
Το καλοκαιρι ομως 13 Ιουλιου για την ακριβεια θα κανω αιματολογικες εξετασεις στο Γ.Ν.Α.(Γενικο Νοσοκομειο Αεροποριας) λογω της επιθυμιας μου να εισαχθω στη Σ.Ι.(Σχολη Ικαρων).
Η ερωτηση μου ειναι απλη...υπαρχει περιπτωση να βρουν κατι στο αιμα μου και να με κοψουν για αυτο το λογο(Ντοπαρισματος εννοω)?
Τα συμπληρωματα διατροφης που καταναλωνω ειναι τα εξης:
1)Nitrotech(chocolate)-Muscletech
2)Celltech(fruit punch)-Muscletech
3)Vortex Pro-CyberGenics

RUHL
16-05-08, 23:31
H πρωτη απαντηση σε αυτο που ρωτας ειναι ΟΧΙ τι να βρουν?

Και μια παρατηρηση(οχι δεν θα κρινω την εταιρια σου :green: -οπως πολοι θα περιμεναν :green: :P ) μαλον δεν ξερεις τι περνεις η νομιζεις οτι περνεις κατι παρανομο απαγορευμενο


καλη επιτυχεια στις εξετασεις σου :thumbup:

noukaka7
16-05-08, 23:41
Κρεατινη και πρωτεϊνη ειναι.....απλως ποτε δε ξερεις :wink:
Ευχαριστω παντως εφυγε ενα βαρος απο πανω μου:)

Antonio
17-05-08, 14:43
Εγώ τωρα να γίνω λίγο κακός και να σου επιστρέψω το βάρος?? :?

http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=1355

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=177900

σόρρυ φίλε αλλά νιώθω την υποχρέωση να σου δείξω και την άλλη πλευρά.
Και ναι ο κόσμος μας δεν είναι αγγελικά φτιαγμένος

Niiick
17-05-08, 15:00
ισως καποια ενζυμα να ναι λιγο παραπανω αλλα μεχρι εκει μη σε ανυσηχει!αν δινεις πανελαδικες για να μπεις φετος καλο κουραγιο :clown: :rabbit:

RUHL
17-05-08, 15:37
Μπα σιγα μην ανχονεσε εξαλου αυτο ηταν παλια πρωτον
10-15-2003, 10:59 AM

2ον την πρωτεινη αυτην την κανανε hardcore :rolf: :rolf: και βαλαν ακομα χειροτερης ποιοτητας υλικα(για να γλυτωσουν λεφτα οπως καπως ακυρο αυτο με τα αναβολικα μεσα)

Και ακομα και να ειχαν μεσα μικροποσοτητες αντρο παλι θα περνουσε τις εξετασεις :army1:


Οποτε μην ανχωνεσε περνε τα αφοβα (εδω εγω επερνα ολοκληρη λιστα με συμπληρωματα :rolf: :rolf: και δεν μου βγηκαν τιποτα :rolf:
http://www.bodybuilding.gr/forum/viewtopic.php?t=1836

Duke-Nukem
17-05-08, 17:16
Υπάρχει ένα μικρό ενδεχόμενο να έχεις λίγο ανεβασμενή κρεατινίνη στο αίμα, λόγω λήψης κρεατίνης αλλα αυτό ειναι μηδενικό πρόβλημα.
Πες μας πως πήγαν οι εξετάσεις. :thumbsup:

noukaka7
18-05-08, 11:38
Δηλαδη μου λετε να μην τα σταματησω?
Σιγουρα δεν υπαρχει περιπτωση να με κοψουν?
Παρακαλω πειτε μου.....γιατι αν πρεπει να τα κοψω θα τα κοψω F-16 ειναι αυτο...τι να κανουμε :cry: ?

Duke-Nukem
18-05-08, 11:58
Γενική αίματος θα κάνεις απλώς;
Γιατί δεν κάνεις το εξής; Να πάς σε άλλο μικροβιολογικό εργαστήριο και να κάνεις μόνος σου τις εξετάσεις για να δεις αν όλα ειναι όκ :army1:

noukaka7
18-05-08, 12:04
και γω αυτο λεω ....αν και ενας φιλος μου που εδωσε περσυ και χρησιμοποιουσε και αυτος τα ιδια συμπληρωματα με εμενα δεν του βρηκαν τιποτα...οποτε λεω να χαλαρωσω και να πιω τη nitrotech μου γιατι ηρθε η ωρα της 8) .....Ετσι και αλλιως απο 1 Ιουλιου δεν προκειται να τα χρησιμοποιησω γιατι θα παω διακοπες και μεχρι τισ 13 Ιουλιου οτι και να υπηρχε στον οργανισμο μου δε νομιζω να υπαρχει ακομα για να το βρουν :lol:

Duke-Nukem
18-05-08, 15:06
Εγώ πάντως θα έκανα και μία τώρα, έτσι ενημεροτικά να δω που βρίσκονται οι δείκτες μου :army1:

Dinos
19-05-08, 11:52
παρε διουρητικα να εισαι σιγουρος :twisted:

Antonio
19-05-08, 14:58
:banghead:

RUHL
19-05-08, 15:11
παρε διουρητικα να εισαι σιγουρος :twisted:

Nα αφαιρεθει μια απο τις μπλε βουλες αριστερα:inandout: :inandout: :inandout: :inandout:





:smash: :smash: :smash: :smash: