PDA

Επιστροφή στο Forum : NABBA-WFF Πανελλήνιο Πρωτάθλημα (26.5.2012-Κομοτηνή)



TRIANTAFYLLOU
13-03-12, 05:01
το πανελλήνιο πρωτάθλημα της NABBA - WFF θα διοργανωθεί στην κομοτινή που είναι κατ εξοχήν φοιτητούπολη και πόλη γυμναστών λόγω ΤΕΦΦΑ απο τον Χρήστο Πραντζίδη και ιδιοκτήτη γυμναστηρίου και διευθυντή της σχολής GRAFTS που είναι σχολή εξειδίκευσης γυμναστών και ανθρώπων που αθλούνται και η γυμναστική είναι τρόπος ζωής και που χρειάζονται κατάρτηση και ειδικότητα σε κάποιο τομέα όπως βάρη, αεροβική , γιόγκα , πιλάτες , πέρσοναλ τρέινερ , η διατροφή και πολλες άλλες ειδικότητες που αφορούν αίθουσες γυμναστηρίων .

ο Χρήστος Πραντζίδης μπορεί να διοργανώνει ο ίδιος πρώτη φορα αγώνα ββ , αλλα είναι μέτρ στο θέμα των εκδηλώσεων και επιτυχημένων ιβέντ γυμναστικής εδω και πολλα χρόνια , απο παλια επιδείξεις ββ , αερόμπικ , παιδικά τμήματα και μεγάλων μοντέρνου χορού και ρυθμικής με τεράστια επιτυχία και προσέλευση κόσμου

ο αγώνας αυτός θα είναι ο επίσημος της NABBA - WFF και θα αποτελεί την πρόκριση αυτών που θα συμμετέχουν στούς αγώνες του εξωτερικού που ακολουθούν, το παγκόσμιο και πανευρωπαικό

45625

sTeLaKoS
13-03-12, 11:10
Ευχάριστα νέα Ηλία! Άντε και φοβόμουν πως δε θα γίνει κανένας αγώνας στα βόρεια φέτος!
Καλή επιτυχία στους διοργανωτές, το :bodybuildinggr: θα είναι εκεί για τη στήριξη και κάλυψη του αγώνα. :toast:

Madd_Chadd
13-03-12, 13:29
Αντε με το καλο να γινει ο αγωνας και ενα μεγαλο μπραβο στον διοργανωτη!!!!:thumbup:Ειναι κοντα και σε εμας που βρισκομαστε βορεια οποτε θα δωσουμε το παρον αρκετοι νομιζω.:clap:

NASSER
13-03-12, 23:51
Καλή επιτυχία στη διοργάνωση!!! :thumbup:

ΜrΚommatias
14-03-12, 12:37
Kαλη επιτυχια και απο εμενα!

giannis64
14-03-12, 19:08
ελπιζω να παρεβρεθουν αρκετα μελη και απο το φορουμ σε αυτον τον αγωνα ετσι ωστε να τα πουμε και απο κοντα. και οπως ειπε και ο στελιος, το team θα ειναι εκει να καλυψει τον αγωνα..

καλη επιτυχεια στον στρατο (προεδρο) και στην παρεα του..:toast:

sifounas1
22-03-12, 20:50
καλη επιτυχια και απο εμενα ......εχω εναν γνωστο εκει οποτε μαλλον θα ερθω για ενα ταξιδακι....δεν εχω ξαναπαρεβρεθει σε αγωνες bοdybuilding και θα προσπαθησω να ερθω μιας και θελω πολυ

Nikoskom
20-04-12, 15:59
Εχω φυγει για να το δω με χιλια...χαιρομαι γιατι και εγω ειμαι απο Κομοτηνη !!! Καλη επιτυχια σε ολους !!!

G.TZILOPOULOS
25-04-12, 16:35
Καλή επιτυχία στον κύριο Πρανζιδη που σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς ανέλαβε να διοργανώσει το πανελλήνιο πρωτάθλημα ΝΑΒΒΑ.& wff,
Από ότι ενημερώθηκα θα έχει αρκετές συμμετοχές και φέτος ,καλή επιτυχία στα παιδία.
:bowdown::bowdown:

Nikoskom
25-04-12, 22:58
Ξερει κανεις ποτε θα βγουν η ωρα και ο χωρος που θα γινει ο αγωνας??

TRIANTAFYLLOU
25-04-12, 23:07
Ξερει κανεις ποτε θα βγουν η ωρα και ο χωρος που θα γινει ο αγωνας??

μέχρι αύριο το πολύ θα έχω βάλει και την αφίσα που ήδη έχει βγεί με όλες τις ακριβής πληροφορίες για τον αγώνα , εκείνο που έχω να πώ είναι πως σήμερα είχα πάρα πολλα τηλέφωνα απο ενδιαφερόμενους και αθλητές , αναμένετε πολύ καλός αγώνας με πολλες και καλές συμμετοχές και ο διευθυντής της GRAFTS ο Χρήστος Πραντζίδης είναι ειδικός σε διοργανώσεις με επιτυχία , με πολύχρονη εμπειρία στον χώρο των γυμναστηρίων και εκδηλώσεων , θα είναι μια εγγυημένα επιτυχημένη διοργάνωση , είμαι πολύ αισιόδοξος και θα το χαρούν όσοι βρεθούν στον αγώνα , εκτός αυτού η κομοτινή έχει και ωραία νυχτερινή ζωή λόγω πανεπιστημίων και ειδικα ΤΕΦΑΑ με ότι αυτο συνεπάγετε :toast::toast:

Nikoskom
26-04-12, 00:10
μέχρι αύριο το πολύ θα έχω βάλει και την αφίσα που ήδη έχει βγεί με όλες τις ακριβής πληροφορίες για τον αγώνα , εκείνο που έχω να πώ είναι πως σήμερα είχα πάρα πολλα τηλέφωνα απο ενδιαφερόμενους και αθλητές , αναμένετε πολύ καλός αγώνας με πολλες και καλές συμμετοχές και ο διευθυντής της GRAFTS ο Χρήστος Πραντζίδης είναι ειδικός σε διοργανώσεις με επιτυχία , με πολύχρονη εμπειρία στον χώρο των γυμναστηρίων και εκδηλώσεων , θα είναι μια εγγυημένα επιτυχημένη διοργάνωση , είμαι πολύ αισιόδοξος και θα το χαρούν όσοι βρεθούν στον αγώνα , εκτός αυτού η κομοτινή έχει και ωραία νυχτερινή ζωή λόγω πανεπιστημίων και ειδικα ΤΕΦΑΑ με ότι αυτο συνεπάγετε :toast::toast:

Χαχαχ αυτο ακριβως..!! Πολυ σωστα τα λες !!!:green::green:

TRIANTAFYLLOU
26-04-12, 01:05
Χαχαχ αυτο ακριβως..!! Πολυ σωστα τα λες !!!:green::green:

ε μα ξέρω πολύ καλα την κομοτινή εμείς κοντα είμαστε ενα τσιγάρο δρόμος που λένε και τα καλά πρέπει να λέγονται :P:P:toast:

Madd_Chadd
26-04-12, 17:59
Aπο Σερρες εχουν ηδη 5 αθλητες ετοιμους για να παιξουν και ισως αλλους 2,παντως θα ανεβουμε γυρω στα 15 ατομα για να δουμε τον αγωνα!:toast:

Nikoskom
26-04-12, 18:23
ε μα ξέρω πολύ καλα την κομοτινή εμείς κοντα είμαστε ενα τσιγάρο δρόμος που λένε και τα καλά πρέπει να λέγονται :P:P:toast:

Αφησες στην Κομοτηνη θα εχουμε??:confused:

TRIANTAFYLLOU
26-04-12, 20:04
Αφησες στην Κομοτηνη θα εχουμε??:confused:

φρέσκια της ώρας σε ηλεκτρονική μορφή , οι κανονικές αφίσες ήδη έχουν αποσταλεί και θα τις παραλάβουν εντός λίγων ημερών , σε γυμναστήρια και καταστήματα

45626

Nikoskom
26-04-12, 22:02
φρέσκια της ώρας σε ηλεκτρονική μορφή , οι κανονικές αφίσες ήδη έχουν αποσταλεί και θα τις παραλάβουν εντός λίγων ημερών , σε γυμναστήρια και καταστήματα

43840

Πολυ ωραια !!Τρελααα¨αα:P:P:green:

TRIANTAFYLLOU
27-04-12, 17:01
επειδή έγινε κάποιο λάθος και δεν μπήκαν τηλέφωνα επικοινωνείας στην αφίσα , το λογότυπο τού φόρουμ θα μπεί στην ηλεκτρονική αφίσα με μια διόρθωση , μιας και το bodybuilding.gr είναι χορηγός επικοινωνείας και θα παρέχει υλικό στούς επισκέπτες απο τούς αγώνες και θα βρίσκετε το λογότυπο στην σκηνή των αγώνων :thumbup:

τα τηλέφωνα λοιπόν για τούς ενδιαφερόμενους και πληροφορίες για διαμονή είναι τα εξής

το σταθερό της διοργάνωσης απο κομοτινή 25310 32107

το κινητό του κυρίου Πραντζίδη Χρήστου 6945796162

και της διεύθυνσης της ομοσπονδίας του κυριου Στράτου Χατζηδημητριάδη σταθερό 2310325992

και ενοείτε πληροφορίες και νέα θα ενημερώνουμε μέσω του φόρουμ μας :thumbup:

sTeLaKoS
27-04-12, 17:24
Ευχαριστούμε Ηλία για την ενημέρωση. Είμαι σίγουρος πως η διοργάνωση θα είναι επιτυχημένη και θα γίνουν όλα όπως πρέπει.
Ένας μήνας έμεινε. :thumbup:

Polyneikos
27-04-12, 17:30
Kαλή επιτυχία στον αγώνα της NABBA,αναμένεται πολυ καλός αγώνας από πλευρας αθλητων αλλα καί από θέμα διοργανωσης :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
02-05-12, 15:06
διορθώθηκε η αφίσα του αγώνα στην ηλεκτρονική της μορφή , ώστε να φαίνονται επάνω τα τηλέφωνα και ο χορηγός επικοινωνείας που είναι το bodybuilding.gr

45627

bodystyle
06-05-12, 11:58
Καλημερα απο bodystyle ,απο Σερρες. θα ειμαστε και εμεις παρων να στηριξουμε την προσπαθεια της nabba. καλο το οτι θα γινει και παλι ο αγωνας στην επαρχια. θα βρεθουμε εκει αλλα οχι με 5 ατομα επι σκηνης ....φετος θα εχουμε περιπου στα 10 ατομα!!!καλη επιτυχια και κουραγιο στους διοργανωτες.

TRIANTAFYLLOU
08-05-12, 01:12
Καλημερα απο bodystyle ,απο Σερρες. θα ειμαστε και εμεις παρων να στηριξουμε την προσπαθεια της nabba. καλο το οτι θα γινει και παλι ο αγωνας στην επαρχια. θα βρεθουμε εκει αλλα οχι με 5 ατομα επι σκηνης ....φετος θα εχουμε περιπου στα 10 ατομα!!!καλη επιτυχια και κουραγιο στους διοργανωτες.

ναι αλλα και σείς έχετε δημιουργήσει παράδοση με πολλές και καλές συμμετοχές αλλα και τωρα σε διοργανώσεις υψηλών προδιαγραφών και δεν τα λέω έτσι αυτα , αλλα βάση των δειγμάτων γραφής απο τον τελευταίο αγώνα που όλοι μείναν ευχαριστημένοι απο αθλητές θεατές και παράγοντες .

αντε να βρεθούμε πάλι απο κοντα οι αγώνες είναι μια ευκαιρία απο την μια γιατι είναι η καψούρα μας το ββ και απο την άλλη βρισκόμαστε με φίλους που δεν έχουμε ευκαιρία να τα λέμε συχνά :toast::toast::toast:

Polyneikos
08-05-12, 19:16
Το Πανελλήνιο θα αποτελεσει πρόκριση στο WFF Universe 2012 (9.6.2012 Baden,Austria) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?20822-WFF-Universe-2012-(9.6.2012-Baden-Austria)) για τους αθλητες των κατηγοριών fitness.
Οι αθλητες των κατηγοριων bbing, πρόκριση θα παρουν για το NABBA 29o Παγκόσμιο Πρωταθλημα 2012 (16.6 - Δουβλίνο) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?20837-NABBA-29o-Παγκόσμιο-Πρωταθλημα-2012-(16.6-Δουβλίνο))

Nikoskom
13-05-12, 20:48
Θα συμμετασχει κανενας απο το φορουμ στον αγωνα??

jminas82
13-05-12, 20:55
Θα συμμετασχει κανενας απο το φορουμ στον αγωνα??

ίσως εγώ στο Fitness

Nikoskom
13-05-12, 21:02
ίσως εγώ στο Fitness

Καλη σου επιτυχια τοτε :clap::green:

jminas82
14-05-12, 01:15
Καλη σου επιτυχια τοτε :clap::green:
σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, αυτές οι τελευταίες μέρες είναι δύσκολες..

TRIANTAFYLLOU
18-05-12, 20:35
σύμφωνα με έγκυρες και επιβεβαιωμένες πληροφορίες στον αγώνα της κομοτινής προβλέπετε να έχει πάρα πολλες συμμετοχές και θα είναι ενας καλός αγώνας με πολλούς και καλούς αθλητες , για θεατές δεν συζητάμε κάν γιατι είναι μια πόλη κατ εξοχήν γυμναστών και γυμναστριών λόγω γυμναστικης ακαδημίας και πανεπιστημίων , οπότε σε συνδιασμό που για πρώτη φορα γίνετε τέτοιος αγώνας εκεί το ενδιαφέρον του κόσμου θα είναι μεγάλο

ο αγώνας τελικα θα γίνει μέσα στην Κομοτινή στο κλειστο γυμναστήριο που είναι ακόμη πιο εύκολο και προσβάσιμο για αθλητες και θεατές , ο λόγος που δεν γίνετε τελικα στην πανεπιστημιούπολη είναι ότι ο πρύτανης ενω δέχτηκε να γίνει εκεί ο αγώνας το πρόβλημα ήταν ότι ο χώρος δίνετε μόνο για δωρεάν εκδηλώσεις χωρίς εισητήριο και επειδη τα χρήματα απο τα έσοδα των εισητηρίων πηγαίνουν για τα έξοδα των αθλητών που θα προκρηθούν για τούς αγώνες του εξωτερικού , δεν γινόταν να μην υπάρχει έστω συμβολική είσοδος η οποία θα είναι 8 ευρω και 5 ευρω μαθητικό - φοιτητικό εισητήριο :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
18-05-12, 22:13
και το μπάνερ όπως θα φαίνετε πίσω απο την σκηνή το πήρα σε ηλεκτρονική μορφή

45631

Madd_Chadd
18-05-12, 22:31
Πολυ ωραια το μπανερ !!! Αντε σε 1 βδομαδα θα ειμαστε εκει,εχουμε κανει καλο team απο Σερρες καμια 20αρια(αθλητες-θεατες) ατομα θα ανεβουμε για τον αγωνα οποτε ελπιζω να εχετε καλη κερκιδα οι υπολοιποι! ;) :toast:

Κ.Ηλια καιγομαστε να δουμε τον Κ.Τσουνο θα ερθει στον αγωνα?:unsure:

TRIANTAFYLLOU
18-05-12, 22:43
Πολυ ωραια το μπανερ !!! Αντε σε 1 βδομαδα θα ειμαστε εκει,εχουμε κανει καλο team απο Σερρες καμια 20αρια(αθλητες-θεατες) ατομα θα ανεβουμε για τον αγωνα οποτε ελπιζω να εχετε καλη κερκιδα οι υπολοιποι! ;) :toast:

Κ.Ηλια καιγομαστε να δουμε τον Κ.Τσουνο θα ερθει στον αγωνα?:unsure:

χθές μιλήσαμε στο τηλέφωνο θα ρωτήσω δεν είμαι σίγουρος γιατι τωρα μένει αθήνα αλλα έρχετε κάπου κάπου μας βλέπει

απο κερκίδα δεν συζητάμε θα πάθετε πλάκα απο άμαχο πλυθησμό , ποσότητα και ποιότητα:toast::toast:

Madd_Chadd
19-05-12, 11:54
Χαχαχα θα μας μεινει αλησμονιτος αυτος ο αγωνας οπως το κοβω!:toast: ;)

TRIANTAFYLLOU
24-05-12, 18:18
και ενα φρέσκο νεο της τελευταίας στιγμής , είναι ότι ο αγώνας θα έχει και γκέστ πόζερ , ένα πολύ γνωστό μας είπα να μην το πώ αλλα έτσι κι αλλιώς πάλι έκπληξη τελευταίας στιγμής είναι , ο Στρατής ο Αργυράκης και το σπουδαίο είναι πως είναι και καλός , αν έκανε 1-2 εβδομάδες προετοιμασία θα μπορούσε άνετα να πάρει μέρος σαν διαγωνιζόμενος :toast::toast::turtle::turtle:

Madd_Chadd
24-05-12, 21:50
Αυτα ειναι πολυ ωραια νεα,ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι απο τους καλυτερους αγωνες αυτου του καλοκαιριου,2 βραδιες εμειναν για να γινει το ΝΤΟΥ! :clap::toast:

Polyneikos
24-05-12, 21:56
και ενα φρέσκο νεο της τελευταίας στιγμής , είναι ότι ο αγώνας θα έχει και γκέστ πόζερ , ένα πολύ γνωστό μας είπα να μην το πώ αλλα έτσι κι αλλιώς πάλι έκπληξη τελευταίας στιγμής είναι , ο Στρατής ο Αργυράκης και το σπουδαίο είναι πως είναι και καλός , αν έκανε 1-2 εβδομάδες προετοιμασία θα μπορούσε άνετα να πάρει μέρος σαν διαγωνιζόμενος :toast::toast::turtle::turtle:

Πολυ καλή η είδηση Ηλία,ο Στρατος βγαζει ενέργεια στην σκηνη και ειναι πολυ καλός ποζερ!
Διαισθάνομαι ότι συντομα θα τον δουμε και διαγωνιζόμενο :clap:

jminas82
24-05-12, 21:57
Για τον αγώνα έμειναν δυο μέρες ,καλή μας επιτυχία σε όσους απο εμάς πέρνουμε μέρος

TRIANTAFYLLOU
25-05-12, 01:08
εύχομαι σε όλα τα παιδια καλή επιτυχία και να δώσουν τον καλύτερο εαυτό τους , φάτε καλα φορτώστε υδατάνθρακες και δώστε τα όλα στην σκηνή να το γουστάρετε , γιατι όλος ο κόπος και η προσπάθεια γι αυτη την μερα γίνετε και η καλή ψυχολογία είναι βασικός παράγων:thumbup::thumbup:

giannis64
25-05-12, 13:59
οπως σε ολους τους αγωνες, το φορουμ θα ειναι παρον για καλυψει και αυτον τον αγωνα. και μιας και θα εχουμε την δυνατοτητα συνδεσης νετ, θα προσπαθησουμε να περναμε live υλικο (φωτο και σχολια) απο τις κατηγοριες που θα εμφανιζοντε εκεινη την ωρα στην σκηνη.


πληροφοριες μιλουν για ενδιαφερον αγωνα. ελπιζουμε να παρεβρεθουν και αρκετα μελη του φορουμ.

καλη επιτυχια σε διοργανωτες και αθλητες. :toast:

Polyneikos
25-05-12, 14:06
Ευχαριστουμε το team για την Live κάλυψη του αγώνα, η NABBA παραδοσιακά εχει δυνατους αγώνες.:thumbup:

sTeLaKoS
26-05-12, 14:40
Αναχωρώ κι εγώ για τη Κομοτηνή, ο Γιάννης είναι ήδη εκεί. Θα σας κρατάμε ενήμερους :thumbup:

giannis64
26-05-12, 16:41
μόλις συνδεθήκαμε από το κλειστό γυμναστήριο της Κομοτηνής. εδω και 5 λεπτά όρχησαν να εμφανίζονται κάποιοι αθλητές. μια από της γνωστές φυσιογνωμίες ο βαγγελης μόκας από την Λάρισα.
Όπως και ο Γιώργος τζιλοπουλος από την Αλεξάνδρεια, ο οποίος κατεβάζει και αθλητή στην fitness junior.

giannis64
26-05-12, 18:47
μια φωτο για αρχη απο τον διαχωρισμο των αθλητων..

46192

giannis64
26-05-12, 19:52
μια πολυ καλη επιδειξη απο τα παιδια της graft της κομοτηνης, λιγο πριν αρχησει ο αγωνας.

46194

gym
26-05-12, 19:55
ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ GRAFTSΟΠΑΙΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

gym
26-05-12, 19:57
Ενα μεγαλο ευχαριστω στο team του :bodybuildinggr:για την καλυψη του αγωνα!Αναμενουμε υλικο παιδες!~:weights::weights:

giannis64
26-05-12, 20:00
ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ GRAFTSΟΠΑΙΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

το βιντεο που τραβηξαμε ειναι καταπληκτικοοοοοο!!!!

marvin
26-05-12, 20:02
Υποκλινομαι :bowdown:στη live μεταδοση.Πολλα μπραβο στα παιδια του bodybuilding.gr για την προσφορα τους σε αυτο!!!!:welcome:

gym
26-05-12, 20:02
το βιντεο που τραβηξαμε ειναι καταπληκτικοοοοοο!!!!

ειμαι σιγουρη...!περιμενουμε !αντε τελεια τελεια!

giannis64
26-05-12, 20:06
να τονισω πως για το φορουμ υλικο ανεβαζουν ο στελιος και εγω. διπλα μου στα σχολια ο στρατης αργυρακης.
στην κριτικη επιτροπη ειναι και ο ηλιας τρυανταφυλλου.

ο αγωνας ξεκινα με την κατηγορια fitness junior κατω των 21.

marvin
26-05-12, 20:11
να τονισω πως για το φορουμ υλικο ανεβαζουν ο στελιος και εγω. διπλα μου στα σχολια ο στρατης αργυρακης.
στην κριτικη επιτροπη ειναι και ο ηλιας τρυανταφυλλου.

ο αγωνας ξεκινα με την κατηγορια fitness junior κατω των 21.

Αρα ειμαστε σιγουροι οτι η καλυψη ειναι πληρης!!!!:welcome:

giannis64
26-05-12, 20:33
αθλητες fitness junior κατω των 21.

46195


46196


46197

marvin
26-05-12, 20:35
Κανω λαθος η ειναι πολλες οι συμετοχες στην κατηγορια;

voutsas
26-05-12, 20:40
sygnomi ,yparxei live kalipsei se streaming h mono foto?????

*γραφε με ελληνικα.ειναι κανονας του φορουμ.mods team*

kokolakis
26-05-12, 20:41
ειναι πολλες όντως ωραια ομως να εχει ανταγωνισμο....!! οσο για στριμινγκ δε νομιζω....

voutsas
26-05-12, 20:43
ειναι πολλες όντως ωραια ομως να εχει ανταγωνισμο....!! οσο για στριμινγκ δε νομιζω....




ΟΚ ευχαριστώ.ΜΠΡΑΒΟ σας και συγχαρητηρια στους διοργανοτές!

giannis64
26-05-12, 20:47
master over 40
με τρεις συμμετοχες..


46198

46199

46200

giannis64
26-05-12, 20:49
να πω πως εκτενεστερει αναφορα του αγωνα με περισοτερες φωτο θα γινει στις αμεσως επομενες μερες.

συνεχιζουμε με την κατηγορια fitness.

BODYMPAL
26-05-12, 20:57
ολα τα παιδια στα junior ειναι μια κατηγορία 'η ειναι ftiness-performance-athletic ???? γιατι αν ειναι μια κατηγορία θα έγινε μάχη!!!!:thumbup:

giannis64
26-05-12, 21:00
ta junior ειναι ολοι μια κατηγορια. κατω των 21.

BODYMPAL
26-05-12, 21:09
ΜΆΧΗ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΕΡΉ !!!!!! εύχομαι καλή επιτυχία στο φιλο Ζαχο (zaklio)!!!!!!!!!!!!!! :thumbup:

giannis64
26-05-12, 21:13
κατηγορια fitness

46202

giannis64
26-05-12, 21:22
46203

46204

46205

46206


46207

marvin
26-05-12, 21:22
Κατηγορια;:unsure:

giannis64
26-05-12, 21:24
κατηγορια fitness. το εγραψα ποιο πανω.. χααα.!!

giannis64
26-05-12, 21:27
επομενη κατηγορια, η κατηγορια Athletic.. με 12 συμετοχες.

marvin
26-05-12, 21:28
κατηγορια fitness. το εγραψα ποιο πανω.. χααα.!!


:green:
Δεν το ειχε βγαλει Γιαννη!!!!Δεν ξερω γιατι.Τωρα ειναι οκ!!!!

BODYMPAL
26-05-12, 21:33
φοβερά πολλες συμμετοχές:shock::shock: αλλα η NABBA ειχε περισσότερες κατηγορίες νομίζω....:unsure:
μετα τη fitness ηταν performance Μετα athletic - super body - extreme body η κανω λαθος??????~!!!!

πάντως ο αγωνας φαίνεται πολυ ενδιαφέρων ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ!!! :bowdown::thumbup::thumbup:

marvin
26-05-12, 21:35
φοβερά πολλες συμμετοχές:shock::shock: αλλα η NABBA ειχε περισσότερες κατηγορίες νομίζω....:unsure:
μετα τη fitness ηταν performance Μετα athletic - super body - extreme body η κανω λαθος??????~!!!!

πάντως ο αγωνας φαίνεται πολυ ενδιαφέρων ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ!!! :bowdown::thumbup::thumbup:

Εννοεις οτι εχουν ενωσει κατηγοριες;:unsure:

giannis64
26-05-12, 21:37
στην κατηγορια εκανα λαθος παιδια. 1000 συγνωμη. ειμαστε στην Performance και οχι αθλετικ.

46208

46209

giannis64
26-05-12, 21:38
μετα τη fitness ηταν performance Μετα athletic - super body - extreme body η κανω λαθος??????~!!!!

πάντως ο αγωνας φαίνεται πολυ ενδιαφέρων ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ!!! :bowdown::thumbup::thumbup:

εχεις δικο φιλε μου...

giannis64
26-05-12, 22:01
46210

46211




46212

46213

46214

marvin
26-05-12, 22:06
Νομιζω πως η κατηγορια αυτη εχει μεγαλο ανταγωνισμο!!!

Polyneikos
26-05-12, 22:17
Μπράβο στο team που μας βαζει στο πετσί του αγώνα.Ευχαριστουμε παιδια :toast:

giannis64
26-05-12, 22:26
Νομιζω πως η κατηγορια αυτη εχει μεγαλο ανταγωνισμο!!!

οντος εχει πολλες συμετοχες γενικα αθλητων και αποτι βλεπω θα τραβηξει μακρια ο αγωνας.

και εχω και μια πεινα!!!!


φοβερη ζεστη μεσα στην αιθουσα. αυτην την στιγμη τελειωσε το ταιμ αουτ του αγωνα, και τα παιδια της graft ειναι στην σκηνη.

επομενη κατηγορια η αθλετικ που περιμενουμε να ανεβουν στην σκηνη.

giannis64
26-05-12, 22:42
κατηγορια athletic 10 συμετοχες..

46215

46216

46217

marvin
26-05-12, 22:45
Πειραζει να ρωτησω τα κριτηρια της κατηγοριας αυτης;:unsure:

kokolakis
26-05-12, 22:50
και εγω την εχω την απορια αυτη.... @marvin

giannis64
26-05-12, 22:53
αυτες τις αποριες θα μπορουσε να τις απαντησει ο ποιο αρμοδιος, ο ηλιας ο τριανταφυλλου.

Polyneikos
26-05-12, 23:02
Παιδια η WFF,παρακλαδι δηλαδη της NABBA,εξειδικευεται αρκετα στο fitness Με διαβαθμίσεις στον διαχωρισμό των αθλητων,δημιουργωντας διαφορες κατηγορίες.
Στην ουσία σε καθε αγωνα της NABBA που παρακολουθουμε,ειναι σαν να είναι 2 αγωνες.
Της WFF στις fitness Κατηγορίες και της NABBA στις bbing κατηγορίες.
Από εκει προκύπτει που εχουν δημιουργηθεί 2 διαφορετικα sites,που φυσικα ανηκουν και τα 2 στην NABBA INTERNATIONAL
Για την WFF http://www.worldfitnessfederation.de/nabba/frame1/navi_wff.html &
για την ΝΑΒΒΑ http://www.worldfitnessfederation.de/nabba/frame1/navi_na_int.html και τα Παγκόσμια ειναι ξεχωριστοί αγωνες και αλλες ημερομηνιες.

Στις fitness κατηγορίες υπάρχουν 5 διαβαθμίσεις-κατηγορίες
Fitness-Performance-Athletic-Super Body- Extreme Body,αρχίζωντας από την ελαφριά και πηγαίνωντας στις πιο βαριές που αγγίζουν πλεον το bbing (Super Body-Extreme Body)
Tα κριτήρια βαθμολόγησης είναι ίδια,απλα αναλογα με τον σωματοτυπο του καθενος και την μυικότητα,καθορίζεται σε ποια κατηγορία θα παίξει.Για αυτο και στην αρχή βγαίνουν όλοι οι αθλητες στην σκηνή.
Φυσικά υπάρχει και ενας εξτρα διαχωρισμός βασει ηλικίας, Juniors, Men-Women,Masters.

Τα κριτηρια είναι τα εξής :




Judging Criterias
The criterias to judge an athlete is based upon three equal aspects:
Round 1 : Symmetry / Front, Back and Sides Line-up
Round 2 : Presentation / Individual Routine
Round 3 : Grade of Muscularity / Compulsory Comparisons

Round 1 : Front, Back, and Sides Line-up
In this round the judges analyse body shape, tone, symmetry, harmony and general presentation.
Symmetry regers to the structural harmony of the physique relative to the size of the various body parts. Shape, proportion, detail, definition, and balance of each body part in relation to one another must give a cohesive whole and overall balance.
All competitors in the class will present themselves on stage in serial order in a straight line or curve and assume a semi-relaxed stance. The head judge will then instruct the competitors as a group to execute a series of quarter turns allowing the judges to view them from all sides. When this procedure is finished and the judges are satisfied, round one is completed.

Round 2 : Presentation / Individual Routine
Competitor will be allowed a maximum of 60 seconds to exhibit her/his figure, physical conditioning, charisma, and presentation ability through this free posing round. Contestants should show flexibility, creativity, overall presence and choreographical performance.
Presentation is the effective display of the contestant's asset through posing ability, posture, projection, and carriage on stage. Skin tone, grooming, and posing outfit are a part of presentation. The selection of poses and their proper execution, the smoothness of transitions, and the coordinated selection of music all enhance the routine and presentation.
In this round the judges look for qualified routines that demonstrate individual personality, style and muscle-coordination.

Round 3 : Grade of Muscularity / Compulsory Comparisons
Muscularity refers to the size of the muscles in relation to skeletal structure, their shape and definition.
All competitors in the class will present themselves on stage in serial order and assume a relaxed stance. The head judge will call each of the poses in order giving the competitors a sufficient number of seconds to hold the pose for the judge's determination and ample time for the athletes to rest between each pose. After the initial comparisons are completed, the head judge shall shift the competitors about and conduct additional comparisons of selected sub-groups. Once the judging panel is satisfied, round three is finished.

Compulsory Comparisons:
FRONT DOUBLE BICEPS
FRONT LAD SPREAD (no pose for women)
SIDE CHEST
SIDE TRICEPS
BACK DOUBLE BICEPS
BACK LAD SPREAD (no pose for women)
ABDOMINALS AND THIGHTS (no pose for women)




Ρίξτε μια ματια καποια στιγμή http://www.worldfitnessfederation.de/nabba/frame1/wff9_8.html

gym
26-05-12, 23:03
οντος εχει πολλες συμετοχες γενικα αθλητων και αποτι βλεπω θα τραβηξει μακρια ο αγωνας.

και εχω και μια πεινα!!!!


φοβερη ζεστη μεσα στην αιθουσα. αυτην την στιγμη τελειωσε το ταιμ αουτ του αγωνα, και τα παιδια της graft ειναι στην σκηνη.

επομενη κατηγορια η αθλετικ που περιμενουμε να ανεβουν στην σκηνη.

:turtle::turtle::turtle:αντεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!

gym
26-05-12, 23:05
τελεια πολλες συμμετοχες! σαν να ειμαστε στον αγωνα νιωθω!:turtle::turtle::turtle::turtle:

marvin
26-05-12, 23:06
Παιδια η WFF,παρακλαδι δηλαδη της NABBA,εξειδικευεται αρκετα στο fitness Με διαβαθμίσεις στον διαχωρισμό των αθλητων,δημιουργωντας διαφορες κατηγορίες.
Στην ουσία σε καθε αγωνα της NABBA που παρακολουθουμε,ειναι σαν να είναι 2 αγωνες.
Της WFF στις fitness Κατηγορίες και της NABBA στις bbing κατηγορίες.
Από εκει προκύπτει που εχουν δημιουργηθεί 2 διαφορετικα sites,που φυσικα ανηκουν και τα 2 στην NABBA INTERNATIONAL
Για την WFF http://www.worldfitnessfederation.de/nabba/frame1/navi_wff.html &
για την ΝΑΒΒΑ http://www.worldfitnessfederation.de/nabba/frame1/navi_na_int.html και τα Παγκόσμια ειναι ξεχωριστοί αγωνες και αλλες ημερομηνιες.

Στις fitness κατηγορίες υπάρχουν 5 διαβαθμίσεις-κατηγορίες
Fitness-Performance-Athletic-Super Body- Extreme Body,αρχίζωντας από την ελαφριά και πηγαίνωντας στις πιο βαριές που αγγίζουν πλεον το bbing (Super Body-Extreme Body)
Tα κριτήρια βαθμολόγησης είναι ίδια,απλα αναλογα με τον σωματοτυπο του καθενος και την μυικότητα,καθορίζεται σε ποια κατηγορία θα παίξει.Για αυτο και στην αρχή βγαίνουν όλοι οι αθλητες στην σκηνή.
Φυσικά υπάρχει και ενας εξτρα διαχωρισμός βασει ηλικίας, Juniors, Men-Women,Masters.

Τα κριτηρια είναι τα εξής :




Judging Criterias
The criterias to judge an athlete is based upon three equal aspects:
Round 1 : Symmetry / Front, Back and Sides Line-up
Round 2 : Presentation / Individual Routine
Round 3 : Grade of Muscularity / Compulsory Comparisons

Round 1 : Front, Back, and Sides Line-up
In this round the judges analyse body shape, tone, symmetry, harmony and general presentation.
Symmetry regers to the structural harmony of the physique relative to the size of the various body parts. Shape, proportion, detail, definition, and balance of each body part in relation to one another must give a cohesive whole and overall balance.
All competitors in the class will present themselves on stage in serial order in a straight line or curve and assume a semi-relaxed stance. The head judge will then instruct the competitors as a group to execute a series of quarter turns allowing the judges to view them from all sides. When this procedure is finished and the judges are satisfied, round one is completed.

Round 2 : Presentation / Individual Routine
Competitor will be allowed a maximum of 60 seconds to exhibit her/his figure, physical conditioning, charisma, and presentation ability through this free posing round. Contestants should show flexibility, creativity, overall presence and choreographical performance.
Presentation is the effective display of the contestant's asset through posing ability, posture, projection, and carriage on stage. Skin tone, grooming, and posing outfit are a part of presentation. The selection of poses and their proper execution, the smoothness of transitions, and the coordinated selection of music all enhance the routine and presentation.
In this round the judges look for qualified routines that demonstrate individual personality, style and muscle-coordination.

Round 3 : Grade of Muscularity / Compulsory Comparisons
Muscularity refers to the size of the muscles in relation to skeletal structure, their shape and definition.
All competitors in the class will present themselves on stage in serial order and assume a relaxed stance. The head judge will call each of the poses in order giving the competitors a sufficient number of seconds to hold the pose for the judge's determination and ample time for the athletes to rest between each pose. After the initial comparisons are completed, the head judge shall shift the competitors about and conduct additional comparisons of selected sub-groups. Once the judging panel is satisfied, round three is finished.

Compulsory Comparisons:
FRONT DOUBLE BICEPS
FRONT LAD SPREAD (no pose for women)
SIDE CHEST
SIDE TRICEPS
BACK DOUBLE BICEPS
BACK LAD SPREAD (no pose for women)
ABDOMINALS AND THIGHTS (no pose for women)



Ρίξτε μια ματια καποια στιγμή http://www.worldfitnessfederation.de/nabba/frame1/wff9_8.html

Ευχαριστουμε για τις αμεσες πληροφοριες Κωστα!!!!:toast:

giannis64
26-05-12, 23:08
46219


46220

46221


46222


46223


46224

46225

marvin
26-05-12, 23:16
Δεν ηξερα οτι στη δευτερη φαση παιζει ρολο και το χρωμα του δερματος...(Οσο χαζο και αν ακουγεται)

''Skin tone, grooming, and posing outfit are a part of presentation. ''

Καθως υπαρχουν εξαιρεσεις αθλητων που δεν θελουν να βαφονται αρα θετουν τον εαυτο τους απο μονοι τους σε χαμηλοτερη θεση!!:unsure:

giannis64
26-05-12, 23:50
κατηγορια superbody



46227


46226

46228

46229

46230


46231


46232



46233

giannis64
27-05-12, 00:04
και το γυναικειο fitness και athletic

46236

46235

46237

46238

46239

kokolakis
27-05-12, 00:06
εγω ψηφιζω marvin....! :banana:

marvin
27-05-12, 00:07
Ε αντε ντε αυτο περιμεναμε!!Μονο δυο;

giannis64
27-05-12, 00:08
oi επομενες φωτο ειναι απο τον gest poser..

to ονομα του δεν χρειαζετε να το αναφερω.

marvin
27-05-12, 00:09
εγω ψηφιζω marvin....! :banana:

Θα το εχω υποψιν μου αν και οι κοπελες ειναι μια χαρα!!!;)

giannis64
27-05-12, 00:11
ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ

462404624146242

marvin
27-05-12, 00:14
:bowdown::bowdown::bowdown:

Ελπιζω αν και το θεωρω σιγουρο οτι το ποζαρισμα του το εχουμε σε βιντεο...ε;:bowdown:

Stella
27-05-12, 00:15
εγω ψηφιζω marvin....! :banana:


Μακράν!:thumbup::thumbup::thumbup:

giannis64
27-05-12, 00:16
462434624446245462464624746248462494625046251

giannis64
27-05-12, 00:19
:bowdown::bowdown::bowdown:

Ελπιζω αν και το θεωρω σιγουρο οτι το ποζαρισμα του το εχουμε σε βιντεο...ε;:bowdown:

και φυσικα. να πουμε πως ο στρατος μετα απο αρκετο καιρο ξαναπατησε σκηνη. και το καλεσμα της nabba ηταν κατι που εγινε τις τελευταιες μερες, οποτε και δεν ειχε και καιρο για να προετημαστει γιαυτο. ωστοσο η εμφανηση του ηταν φοβερα εκπληκτικη.

Dreiko
27-05-12, 00:20
καταπληκτικος!!!!:clap::clap::clap:
πιστευω με λιγες μερες ακομα προετοιμασια θα μπορουσε να αγωνιστει ανετα!!!

kokolakis
27-05-12, 00:20
εχει μεινει και αλλη κατηγορια....??

giannis64
27-05-12, 00:22
ναι. η extreme body, 4 κατηγοριες bodybuilding και ο γενικος.

kokolakis
27-05-12, 00:25
θα το ξημερωσετε.... εφαγες τουλαχιστον?? :P

marvin
27-05-12, 00:25
Πραγματικα πολυ καλος θεωρω οτι ο Ντρεικο εχει απολυτα δικιο!!!Πολλα μπραβο στο Στρατη αναμενουμε να τον απολαυσουμε και στο βιντεο!!!!:clap::clap::clap:

giannis64
27-05-12, 00:29
κατηγορια extreme body.

46252

46260


46259

46258

46257


46256

46255

46253

46254


46261

giannis64
27-05-12, 00:30
θα το ξημερωσετε.... εφαγες τουλαχιστον?? :P

ti να φαμε? τα θρανια που εχει εδω?? αστα να πανε. :(

kokolakis
27-05-12, 00:36
χαχαχαχα ταπερακιιι....! εγω θα στα λεω?? :P

giannis64
27-05-12, 00:37
περναμε στην επομενη κατηγορια την bodybuilding 3..

46263


46262


46264


46265

marvin
27-05-12, 00:40
Διακρινω γνωστα προσωπα του φορουμ;:unsure:

giannis64
27-05-12, 00:43
apo αριστερα στα δεξια ειναι οι αναγνωστου, παλικαρας, και τον τριτο δεξια ακομα δεν εμαθα το ονομα του.

giannis64
27-05-12, 00:51
bodybuilding 2

46266

46267

46268

46269

46270

46271

46272

46273

giannis64
27-05-12, 00:59
και η τελευταια κατηγορια πριν τον γενικο, η ψηλη bodybuilding

46274

46275

46276

46277

46278

giannis64
27-05-12, 01:03
στις επομενες μερες θα ανεβει κιαλλο υλικο, μιας και ο χρονος ηδη τρεχει πολυ γρηγορα και δεν προλαβενουμε να τις ανεβασουμε ολες.

το υλικο απο τις απονομες θα το προσπερασουμε προς το παρον για να παμε απευθειας στον γενικο.

marvin
27-05-12, 01:03
Διακρινω εντονες διαφορες!!:unsure:

kokolakis
27-05-12, 01:05
μπορουσαν και εμπαιναν και σε fitness και σε bd e.......?

marvin
27-05-12, 01:08
μπορουσαν και εμπαιναν και σε fitness και σε bd e.......?

Ναι αυτο πιστευω!!

giannis64
27-05-12, 01:38
ΓΕΝΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ : ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

46279

giannis64
27-05-12, 01:40
απο ολα τα παιδια του φορουμ εδω στην κομοτηνη, giannis64 - stelakos - τριανταφυλλου - αργυρακη μια καληνυχτα.

τα υπολοιπα τις επομενες μερες..

marvin
27-05-12, 01:52
απο ολα τα παιδια του φορουμ εδω στην κομοτηνη, giannis64 - stelakos - τριανταφυλλου - αργυρακη μια καληνυχτα.

τα υπολοιπα τις επομενες μερες..

Καληνυχτα και σας ευχαριστουμε!!!!
Πολλα μπραβο στον νικητη!!!!:welcome:

s0k0s
27-05-12, 01:57
apo αριστερα στα δεξια ειναι οι αναγνωστου, παλικαρας, και τον τριτο δεξια ακομα δεν εμαθα το ονομα του.

Ο τριτος δεξια δεν γνωριζω το ονομα του, αλλα μενει 3 στενα πιο περα απο εμενα :toast:

Nikoskom
27-05-12, 02:41
Πολυ καλος αγωνας...με πολυ ανταγωνισμο και ενα πολυ ομορφο ποζαρισμα απο τον κ.Αργυρακη ! Συγχαρητηρια στους διοργανωτες !!

kokolakis
27-05-12, 11:02
περιμενουμε αναλυτικα αποτελεσματα......!

marvin
27-05-12, 11:22
περιμενουμε αναλυτικα αποτελεσματα......!


.....και βιντεο βεβαιως βεβαιως,μολις ξεκουραστουν τα παιδια απο το βραδυνο ξενυχτι!!!!

sTeLaKoS
27-05-12, 11:54
Τη καλημέρα μου στη παρέα. Μόλις επέστρεψα απ' τη Κομοτηνή, διανυκτέρευσα εκεί. Για τον αγώνα μόνο θετικά σχόλια έχω, ο κόσμος της πόλης αγκάλιασε τον αγώνα, το κλειστό γυμναστήριο της πόλης ήταν ασφυκτικά γεμάτο σε σημείο να έχει πολύ όρθιο κόσμο. Συμμετοχές πολλές, πάνω από 70 νομίζω.
Δώστε μου λίγο χρόνο και θα περάσω τα αποτελέσματα και τις φωτογραφίες των απονομών. :thumbup:

giannis64
27-05-12, 12:04
θα ηθελα εδω να αναφερω πως ο στελιος λογο προβληματος ωραριου στην δουλεια του ηρθε αναγκαστικα στην κομοτηνη με την μηχανη. μπραβο στελιο στο κουραγιο σου, μιας και ο καιρος ηταν σηνεχως βροχερος. :toast:

sTeLaKoS
27-05-12, 12:50
Fitness Junior

1ος Καζάκος Νίκος (98)
2ος Ράγιος (12)
3ος Λιόρας Ζάχος (22)

46282

Fitness Masters

1ος Δάμος Χρηστος (154)
2ος Παρσουλάκης (17)
3ος Σοφουλάκης Ανδρέας (116)

46283

Fitness Men

1ος Ροδινός Δημήτρης (155)
2ος Φουσπαραδιώτης Αχιλλέας (49)
3ος Πανταζής Δημήτρης (99)

46284

Performance

1ος Μεχαλακίδης (100)
2ος Χατζηανδρέου Τριαντάφυλλος (2)
3ος Κονταξής Ιωάννης (3)

46285

Athletic

1ος Ιωάννου Παναγιώτης (44)
2ος Χελιδονάς Γιώργος (36)
3ος Λυμπέρης Δημήτρης (94)

46286

Super Body

1oς Ριτζάλης Κων/νος (42)
2ος Καμηλάς Νίκος (41)
3ος Λαμπρόπουλος Γιάννης (15)

46287

Extreme Body

1ος Παναγιώτοφ Θεόδωρος (139)
2ος Καρασαρίσης Σάββας (16)
3ος Κριμιώτης Γιώργος

46288

Γυναικείο Fitness

1η Λεπτοκαρίτη Βασιλική

Γυναικείο Athletic

1η Ραφτογιάννη Χαρά

46289

sTeLaKoS
27-05-12, 13:09
Bodybuilding Junior

1oς Λιόρας Ζάχος (22)
2ος Αντωνιάδης Νίκος (156)
3ος Αποστολίδης Παναγιώτης (18)

46290

Bodybuilding Master

1ος Σοφιουλάκης Ανδρέας (116)

Βodybuilding ΙV

1ος Ροδινός Σωτήριος (155)

Βodybuilding III

1oς Αναγνώστου Ιωάννης (159)
2ος Παλικαράς Σπύρος (5)
3ος Γιαντζίδης Σταύρος (11)

46292


Bodybuilding II

1ος Λυμπέρης Δημήτρης (94)
2ος Ιωάννου Παναγιώτης (44)
3ος Χελιδονάς Γιώργος (36)

46293

Bodybuilding I

1ος Παναγιώτοφ Θεόδωρος (139)
2ος Κριμιώτης Γιώργος (35)
3ος Mohamed (Mikey) El Masri

46295
(Όπως κοιτάμε, αριστερά Παναγιώτοφ Θεόδωρος - νικητής της ψηλής ΒΒ. Δεξιά ο Σοφουλάκης Ανδρέας - νικητής Μαστερ ΒΒ.)



Γενικός Νικητής

Αναγνώστου Ιωάννης

46294

kokolakis
27-05-12, 13:56
:clap::clap::clap:

giannis64
27-05-12, 14:00
46311

Madd_Chadd
27-05-12, 14:07
Πολλα μπραβο σε Γιαννη - Στελιο για την καλυψη του αγωνα επισης αντεξαν μεχρι τελος και ο Κ.Ηλιας χαμογελαστος σε ολο το αγωνα.;)

Ωραιος αγωνας με πολλες συμμετοχες 120 αν ακουσα καλα απο τα ηχεια,η κριτικη επιτροπη ηταν ολοι εμπειρη ανθρωποι του αθληματος,το γυμναστηριο ηταν γεματο μεχρι εκει που δε παει αφου καμια 40αρια ηταν ορθιοι και οι γυναικες που ηταν στο χωρο μας εκαψαν τα μυαλα με σωματα και το ντυσιμο τους.:love:

Ο Κ.Αργυρακης εκανε πολυ ωραιο γκεστ φανηκε η εμπειρια του,η επιδειξη της draft μου αρεσε γιατι ηταν κατι που εβλεπα 1η φορα και ειναι ενα ωραιο ειδος γυμναστικη για οσους δε θελουν κανουν βαρη.

Το TEAM απο Σερρες ευχαριστει για τον ωραιο αγωνα. :toast:

giannis64
27-05-12, 14:10
kατηγορια γενικου νικητη

46317


46316


46315


46318


46319


46320

46321

46322

magdaline
27-05-12, 14:16
respect για τη πλήρη κάλυψη, πολλά μπράβο. Είναι σα να μασταν κ εμείς εκεί. Ευχαριστούμε πολύ.

TRIANTAFYLLOU
27-05-12, 16:08
εγω τώρα γύρισα απο κομοτινή , ο αγώνας είχε μεγάλη επιτυχία απο αθλητες είχε κατηγορίες 12 αθλητών που με μεγάλη δυσκολία λόγω ομοιογενών και αθλητών και με διαφορές στα σημεία ήταν πολυ δύσκολο να βγάλεις κατάταξη , αλλα ο αγώνας ξεκίνησε στην ώρα του με μισή ώρα το πολύ καθυστέρηση και απο κόσμο πιστεύω αν ήταν διπλάσιο το κλειστο θα γέμηζε γιατι εφευγε ο κόσμος επειδη δεν χορούσε ούτε με όρθιους και καθιστούς στο πάτωμα

επίσης είχε γίνει παρουσίαση εκτός απο τοπικα κανάλια και απο την ερτ3 και είχαμε την ευκαιρία να περάσουμε μέσω των χορηγών επικοινωνείας αυτών τα δικά μας σωστα μυνήματα , γιατι πάντα τα κανάλια προσπαθούν με ερωτήσεις παγίδες να βγάλουν κάποια είδηση , αλλα πλέον δεν μας χαλάει όταν έχουμε την δυνατότητα να υποστηρίζουμε τις θέσεις μας

ο Γιάννης με τον Στέλιο έκαναν σοβαρή δουλεια στην απευθείας μετάδοση του αγώνα , με μεγάλη κούραση να βγάζουν φωτο και βίντεο και μάλιστα απευθείας να ποστάρουν στο φόρουμ και να ενημερώνονται όσοι δεν είχαν την δυνατότητα να παρακολουθήσουν απο κοντά :clap::clap::clap:

giannis64
27-05-12, 16:09
και κατι που θα επρεπε να το ειχα αναφερει απο την αρχη..

ενα μεγαλο ευχαριστω εκ μερος του bodybuilding.gr προς τον διοργανωτη των αγωνων, αλλα και σε ολα τα μελη της nabba-wff.
μας εξυπηρετησαν αψογα, φροντησαν να ημαστε ανετα σε θεση πισω απο την επιτροπη, με τα τραπεζακια μας, τους καφεδες μας, και ολες τις ανεσεις που θα μπορουσαν να υπαρχουν σε εναν τετοιο χωρο.:toast:

TRIANTAFYLLOU
27-05-12, 16:17
και κατι που θα επρεπε να το ειχα αναφερει απο την αρχη..

ενα μεγαλο ευχαριστω εκ μερος του bodybuilding.gr προς τον διοργανωτη των αγωνων, αλλα και σε ολα τα μελη της nabba-wff.
μας εξυπηρετησαν αψογα, φροντησαν να ημαστε ανετα σε θεση πισω απο την επιτροπη, με τα τραπεζακια μας, τους καφεδες μας, και ολες τις ανεσεις που θα μπορουσαν να υπαρχουν σε εναν τετοιο χωρο.:toast:

πολύ σωστα Γιάννη και να μην ξεχάσω να αναφέρω πως είχαν κλείσει 20 δωμάτια στην διάθεση της ομοσπονδίας και είπε προσωπικα ο διοργανωτής σε μένα και στον πρόεδρο πως αυτα διαχειριστείτε τα όπως θέλετε για τούς αθλητές και αν περισσέψει κανένα δεν θέλω πίσω τίποτε , αυτα είναι πληρωμένα για την οργάνωση και δώστε τα όπου νομίζετε

όσο αναφορά την θέση για τα παιδια απο το φόρουμ και τις ανέσεις που προσέφεραν , νομίζω αυτό αυτονόητο πρέπει να είναι αφού έκαναν τόση δουλεια για την προβολή του αγώνα που είναι πρός όφελος διοργανωτών , χορηγών ,αλλα και αθλητών :toast::toast:

gym
27-05-12, 16:42
ενα μεγαλο μπραβο ξανα στα παιδια του team μας που μας μετεδωσαν το κλιμα του αγωνα!:clap::clap::clap:

argyrakis
27-05-12, 17:56
Να βάλω και εγώ μερικές φωτογραφίες από το guest του χθεσινού αγώνα που ήταν πάρα πολύ καλός με πολλές συμμετοχές και πολλούς θεατές
http://i216.photobucket.com/albums/cc195/argyrakis1/DSC00653.jpg
http://i216.photobucket.com/albums/cc195/argyrakis1/DSC00654.jpg
http://i216.photobucket.com/albums/cc195/argyrakis1/DSC00642.jpg
http://i216.photobucket.com/albums/cc195/argyrakis1/DSC00639.jpg


Ελπίζω να άρεσε στους θεατές το ποζάρισμα μου αν και δεν είχα προλάβει να ετοιμαστώ όπως θα έπρεπε αλλά η πωρώσει μου ήταν τόσο μεγάλη που δεν κρατιόμουν μιας και είχα να ανεβώ στην σκηνή πέντε χρόνια
και να ευχαριστήσω την ΝΑΒΒΑ που μου έδωσε αυτή την ευκαιρία

ελμερ
27-05-12, 19:35
Ωραιος αγωνας ....ευχαριστουμε για την καλυψη και το πλουσιο υλικο.....:thumbup: ο Στρατης εμφανιστηκε σε πολυ καλη κατασταση,ειναι ευχαριστη εκπληξη η επανεμφανιση του......:welcome::welcome:

satheo
27-05-12, 21:07
ενα μεγαλο μπραβο ξανα στα παιδια !!!!!!!!

giannis64
27-05-12, 21:27
μιας και κανουμε και σχολιασμο του αγωνα σε αυτο το τοπικ, θα ηθελα να αναφερω μια διαφωνια που υπηρχε αναμεσα στην κριτικη επιτροπη, και τον προπονητη του (προπονητης του πρεπει να ειναι, η προσωπικος του φιλος.) αθλητη με το Νο 34 αν δεν κανω λαθος.

η κατηγορια αυτη ειναι η superbody. στην κατηγορια αυτη οι αθλητες αποτι ξερω κρινοντε βαση την συμμετρια που εχουν, την γραμμωση, και τριτη επιλογη ο ογκος τους.


46360

46361

ο αθλητης με το Νο 34 μετα τα αποτελεσματα εδειξε πως δεν συμφωνει με εντονο τροπο προς την επιτροπη. το ιδιο και ο <προπονητης του.
να αναφερω την δικη μου προσωπικη αποψη. οι 3 πρωτη αθλητες κατα εμε ειχαν ποιο καλη συμετρια και ποιο ποιοτηκα κιλα, αν και λιογοτερα απο τον αθλητη με το Νο 34.
κατι που μετρησε για να χασει την κατηγορια. τωρα η ετσι ειναι, η δεν μπορεσε να δειξει την ποιοτητα του επι σκηνης. κατι που μετραει και αυτο.

ενω στην κατηγορια bodybuilding πηρε καλυτερη θεση απο αθλητες που ενω ειχαν καλυτερη γραμμωδη, ηταν λιγοτερα ογκωδης απο αυτον

να αναφερω επισης πως ο προπονητης του, η φιλος του ηταν ατομο που εχει δεχτει στο παρελθον την κριτικη των ιδιων κριτων οταν τον περνουσαν στις πρωτες θεσεις της κατηγοριας που αγωνιζοταν. επισης τυγχανει και κριτης στον αγωνα που εγινε προ λιγων ημερων της NAC.

τα αναφερω ολα αυτα για να βγαλουμε και να σχολιασουν οσοι θελουν αυτο το αποτελεσμα. ισως παλι και εγω να εχω αδικο.

KATERINI 144
27-05-12, 21:44
ένα μεγάλο μπράβο στον τεράστιο Γιάννη Αναγνώστου, :clap:

και πάλι ηταν κομμάτια οπως σε καθε αγωνα που εχει κατέβει, σε συνδυασμό με τον ογκο που εχει τα τελευταία τρία χρόνια και την ποιότητα που βγάζει μετα απο τοσα χρόνια δουλειάς για μενα ηταν αδιαμφισβήτητο φαβορί και μονο ενας τυφλός η άσχετος με το άθλημα δεν θα μπορούσε να το δει αυτό. :green:

ξανα μπραβο, μπραβο επίσης στον Στράτο Αργυράκη για την επάνοδο του. :clap:

Gaspari
28-05-12, 14:16
Μπράβο!! Πολύ πλούσιο και ωραίο υλικό! :clap::clap::clap::clap:

Διακογιαννης Γιαννης
28-05-12, 14:34
Συγχαρητηρια στους αθλητες στους διοργανωτες και στους παραγοντες.
ΗΛΙΑ που εισαι ;;;Μας χωρισαν οι αγωνες.Εσυ στη μια ακρη και εγω στην αλλη.Ευτυχως που εχουμε και το forum και ανταλλασουμε και κανενα μηνυμα. Να ειστε ολοι καλα,και παλι συγχαρητηρια.

TRIANTAFYLLOU
28-05-12, 16:27
Συγχαρητηρια στους αθλητες στους διοργανωτες και στους παραγοντες.
ΗΛΙΑ που εισαι ;;;Μας χωρισαν οι αγωνες.Εσυ στη μια ακρη και εγω στην αλλη.Ευτυχως που εχουμε και το forum και ανταλλασουμε και κανενα μηνυμα. Να ειστε ολοι καλα,και παλι συγχαρητηρια.


γειά σου ρε Γιάννη φίλε μου τα έφεραν έτσι οι καταστάσεις και μοιραστήκαμε ένας στα βόρεια άλλος στα νότια , αλλιώς εγω σίγουρα θα κατέβαινα και κάτω αλλα βλέπεις μόνο με διακτυνισμό γιατι οι αγώνες ήταν ο ένας την μια μέρα ο άλλος την άλλη .

το φόρουμ όμως μας ενώνει και τα λέμε έστω διαδυκτιακά
και μια φωτο με τον γενικό νικητή Αναγνώστου και τον Βασίλη Ζαχείλα στο τέλος του αγώνα

46431

TRIANTAFYLLOU
28-05-12, 16:50
μιας και κανουμε και σχολιασμο του αγωνα σε αυτο το τοπικ, θα ηθελα να αναφερω μια διαφωνια που υπηρχε αναμεσα στην κριτικη επιτροπη, και τον προπονητη του (προπονητης του πρεπει να ειναι, η προσωπικος του φιλος.) αθλητη με το Νο 34 αν δεν κανω λαθος.

η κατηγορια αυτη ειναι η superbody. στην κατηγορια αυτη οι αθλητες αποτι ξερω κρινοντε βαση την συμμετρια που εχουν, την γραμμωση, και τριτη επιλογη ο ογκος τους.


46360

46361

ο αθλητης με το Νο 34 μετα τα αποτελεσματα εδειξε πως δεν συμφωνει με εντονο τροπο προς την επιτροπη. το ιδιο και ο <προπονητης του.
να αναφερω την δικη μου προσωπικη αποψη. οι 3 πρωτη αθλητες κατα εμε ειχαν ποιο καλη συμετρια και ποιο ποιοτηκα κιλα, αν και λιογοτερα απο τον αθλητη με το Νο 34.
κατι που μετρησε για να χασει την κατηγορια. τωρα η ετσι ειναι, η δεν μπορεσε να δειξει την ποιοτητα του επι σκηνης. κατι που μετραει και αυτο.

ενω στην κατηγορια bodybuilding πηρε καλυτερη θεση απο αθλητες που ενω ειχαν καλυτερη γραμμωδη, ηταν λιγοτερα ογκωδης απο αυτον

να αναφερω επισης πως ο προπονητης του, η φιλος του ηταν ατομο που εχει δεχτει στο παρελθον την κριτικη των ιδιων κριτων οταν τον περνουσαν στις πρωτες θεσεις της κατηγοριας που αγωνιζοταν. επισης τυγχανει και κριτης στον αγωνα που εγινε προ λιγων ημερων της NAC.

τα αναφερω ολα αυτα για να βγαλουμε και να σχολιασουν οσοι θελουν αυτο το αποτελεσμα. ισως παλι και εγω να εχω αδικο.

το έχω πεί πολλες φορές και θα το ξαναπώ , πώς οι αθλητές κρίνονται την ημέρα του αγώνα επάνω στην σκηνή και όσο μάζα και να έχει κάποιος αν δεν βρίσκετε σε καλή φόρμα δεν μπορεί να διεκδικήσει κάτι καλό
και δεν κρίνονται απο μια πόζα όπως όταν κοιτάμε φωτο και μένα σαν ββερ και βαριάς κατηγορίας μ αρέσει ο όγκος αλλα αν ο αθλητής έχει παραπάνω κιλα η έχει κρατημένα νερά στην επιδερμίδα χάνει πολύ δεν δείχνει βαθεια γραμωμένος και μπορεί να χάσει απο κάποιον πολύ μικρότερο , άλλωστε παραδείγματα έχουμε πολλα απο αθλητες μινιατούρες που τούς ονομάσαμε φονιάδες γιγάντων , οπότε μην λένε μερικοί ενω δεν έκαναν καθόλου σωστη προετοιμασία η δεν τούς βγήκε όπως περίμεναν ότι αδικήθηκαν και οι αυλικοί τους και κοντινά πρόσωπα που τούς τα λένε δεν κάνουν καλά γιατι έτσι ποτε δεν θα καταλάβει ο αθλητής τι έφταιξε ώστε να βελτιωθεί

και γω όταν κατέβαινα σε αγώνες οι δικοί όλοι για πρώτο με είχαν και ας μην άξιζα καμια φορά η είχα λίγα νερά κρατημένα , αλλα απο την εμπειρία που είχα αποκτήσει ήξερα πότε πρέπει να χαίρομαι

έπειτα όσο ογκώδης και να είναι κάποιος και με ωραίο σχήμα αν δεν έχει και πόδια θεωρείτε ελειπής οπότε δεν μπορεί να περιμένει υψηλές θέσεις

και έχω ξαναπεί δεν ταιριάζουν γκρίνιες σε αθλητες ββερ , γιατι έτσι όπως φτάσαμε εκτός τούς πρώτους όλοι δυσαρεστημένοι είναι , παλιότερα μάθαν όταν για μια περίοδο να μην συμπληρώνουν ούτε τριάδα οι κατηγορίες και έτσι όλοι πέρναν το κατιτίς τους , αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως αν ένας αθλητής είναι καλός και έχει 2 άτομα στην κατηγορία του μειώνετε η αξία του , όταν είναι καλός είναι όσους και να έχει δίπλα του και τωρα φτάσαμε να έχει κατηγορίες 12 ατόμων με ισάξιους αθλητες , αλλα τι να κάνουμε πρέπει να βγεί κατάταξη δεν γίνετε να μπούν όλοι πρώτοι και πάλι καλα που έχει τόσες κατηγορίες 5 τον αριθμό το φίτνες της WFF ,φανταστείτε να ήταν 2 να δείτε κλάμα που θα έπεφτε

επίσης όσοι είδαν θα κατάλαβαν πως αθλητες που σε κατηγορία φίτνες βγήκαν 3οι σε κατηγορία ββ βγήκαν πρώτοι γιατι απλα ο όγκος δίνει ενα πλεονέκτημα στο ββ με την προυπόθεση ότι δεν είναι αγράμωτοι

Menios Ser1985
28-05-12, 18:30
Συγχαρητήρια στον νικητή της κατηγορίας Superbody-Πρίθαλη Κωνσταντίνο (ν.42) για την άψογη εμφάνισή του! :clap:
Ντίνο σου εύχομαι καλή συνέχεια και με ακόμη μεγαλύτερες διακρίσεις στο μέλλον!

sTeLaKoS
28-05-12, 18:38
Συγχαρητήρια στο παλικάρι που κέρδισε τη ψηλή κατηγορία, τον Παναγιώτοφ Θόδωρο (139), που είχε πολύ καλή φόρμα, και δυστυχώς δεν αποτυπώθηκε καλά στις φωτογραφίες, με ικανοποιητική μυικότητα και διαχωρισμό.
Νομίζω πως πρώτη φορά κατέβηκε σε αγώνα :unsure: και κατά τη γνώμη μου ίσως να άξιζε και τον Γενικό τίτλο. Καλή συνέχεια στην αγωνιστική του πορεία.:toast:

sTeLaKoS
28-05-12, 18:46
μιας και κανουμε και σχολιασμο του αγωνα σε αυτο το τοπικ, θα ηθελα να αναφερω μια διαφωνια που υπηρχε αναμεσα στην κριτικη επιτροπη, και τον προπονητη του (προπονητης του πρεπει να ειναι, η προσωπικος του φιλος.) αθλητη με το Νο 34 αν δεν κανω λαθος.

η κατηγορια αυτη ειναι η superbody. στην κατηγορια αυτη οι αθλητες αποτι ξερω κρινοντε βαση την συμμετρια που εχουν, την γραμμωση, και τριτη επιλογη ο ογκος τους.


46360

46361

ο αθλητης με το Νο 34 μετα τα αποτελεσματα εδειξε πως δεν συμφωνει με εντονο τροπο προς την επιτροπη. το ιδιο και ο <προπονητης του.
να αναφερω την δικη μου προσωπικη αποψη. οι 3 πρωτη αθλητες κατα εμε ειχαν ποιο καλη συμετρια και ποιο ποιοτηκα κιλα, αν και λιογοτερα απο τον αθλητη με το Νο 34.
κατι που μετρησε για να χασει την κατηγορια. τωρα η ετσι ειναι, η δεν μπορεσε να δειξει την ποιοτητα του επι σκηνης. κατι που μετραει και αυτο.

ενω στην κατηγορια bodybuilding πηρε καλυτερη θεση απο αθλητες που ενω ειχαν καλυτερη γραμμωδη, ηταν λιγοτερα ογκωδης απο αυτον

να αναφερω επισης πως ο προπονητης του, η φιλος του ηταν ατομο που εχει δεχτει στο παρελθον την κριτικη των ιδιων κριτων οταν τον περνουσαν στις πρωτες θεσεις της κατηγοριας που αγωνιζοταν. επισης τυγχανει και κριτης στον αγωνα που εγινε προ λιγων ημερων της NAC.

τα αναφερω ολα αυτα για να βγαλουμε και να σχολιασουν οσοι θελουν αυτο το αποτελεσμα. ισως παλι και εγω να εχω αδικο.


Παράπονα πάντα θα υπάρχουν.. δεν έχω δει αγώνα που να μην υπήρξε έστω ένας παραπονούμενος.
Κατά τη γνώμη μου μια χαρά βγήκε η 3άδα στη super body. Eάν κάποιος άλλος άξιζε να μπει 3αδα στη κατηγορία ήταν το παλικάρι με το λαχανί μαγιώ(μου διαφεύγει το όνομα) αλλά όχι το ν.34 που τόσο έντονα διαμαρτυρήθηκε. Τέτοιες αντιδράσεις καλό είναι να λείπουν, μόνο καλό δε κάνουν.
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?19893-NABBA-WFF-Πανελλήνιο-Πρωτάθλημα-(26.5.2012-Κομοτηνή)&p=581029&viewfull=1#post581029

Nikoskom
28-05-12, 22:23
Παράπονα πάντα θα υπάρχουν.. δεν έχω δει αγώνα που να μην υπήρξε έστω ένας παραπονούμενος.
Κατά τη γνώμη μου μια χαρά βγήκε η 3άδα στη super body. Eάν κάποιος άλλος άξιζε να μπει 3αδα στη κατηγορία ήταν το παλικάρι με το λαχανί μαγιώ(μου διαφεύγει το όνομα) αλλά όχι το ν.34 που τόσο έντονα διαμαρτυρήθηκε. Τέτοιες αντιδράσεις καλό είναι να λείπουν, μόνο καλό δε κάνουν.
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?19893-NABBA-WFF-Πανελλήνιο-Πρωτάθλημα-(26.5.2012-Κομοτηνή)&p=581029&viewfull=1#post581029

Με το λαχανι το μαγιω ειναι ο Γιωργος ο Ταμιας με το ν.13

sTeLaKoS
28-05-12, 22:34
:toast:

Σίγουρα ούτε αυτός ήταν στο 100% αλλά το έδωσα σαν παράδειγμα επειδή κάποιος άλλος παραπονέθηκε έντονα.

TRIANTAFYLLOU
28-05-12, 22:38
Με το λαχανι το μαγιω ειναι ο Γιωργος ο Ταμιας με το ν.13

σωστα ο γιώργος αδίκησε τον εαυτό του σίγουρα δεν έκανε προετοιμασία καθόλου γι αυτο τον αγώνα η έστω λίγη , γιατι πάνω στην σκηνή στα φώτα δείχνουμε αλλιώς και αλλιώς έξω και στα γυμναστήρια μόνοι μας , στην σκηνή εντυπωσιάζει η σκληράδα και ενω απο πάνω ήταν καλός αν και όχι γραμωμένος όπως έπρεπε, τα πόδια δεν συμβάδιζαν με το πάνω σώμα σε γράμωση γιατι με μια σωστη προετοιμασία θα ήταν όλα κομπλέ

και η λεπτομέρεια είναι αυτη ακόμα και σε επαγγελματίες στο ολύμπια που εναν αθλητή μπορεί να τον πάει απο εκτός εξάδας ακόμη και να διεκδηκήσει πρώτη θεση , παράδειγμα πρόσφατο ο μιχάλης κεφαλιανός που στην φιμπο βγήκε δεύτερος και στην ισπανία μέρες μετα βγήκε πρώτος με τον ίδιο αντίπαλο

Nikoskom
28-05-12, 22:39
:toast:

Σίγουρα ούτε αυτός ήταν στο 100% αλλά το έδωσα σαν παράδειγμα επειδή κάποιος άλλος παραπονέθηκε έντονα.

Τη φαση αυτη με τα παραπονα τη θυμαμαι χαρακτηριστικα:green:

Nikoskom
28-05-12, 22:43
σωστα ο γιώργος αδίκησε τον εαυτό του σίγουρα δεν έκανε προετοιμασία καθόλου γι αυτο τον αγώνα η έστω λίγη , γιατι πάνω στην σκηνή στα φώτα δείχνουμε αλλιώς και αλλιώς έξω και στα γυμναστήρια μόνοι μας , στην σκηνή εντυπωσιάζει η σκληράδα και ενω απο πάνω ήταν καλός αν και όχι γραμωμένος όπως έπρεπε, τα πόδια δεν συμβάδιζαν με το πάνω σώμα σε γράμωση γιατι με μια σωστη προετοιμασία θα ήταν όλα κομπλέ

και η λεπτομέρεια είναι αυτη ακόμα και σε επαγγελματίες στο ολύμπια που εναν αθλητή μπορεί να τον πάει απο εκτός εξάδας ακόμη και να διεκδηκήσει πρώτη θεση , παράδειγμα πρόσφατο ο μιχάλης κεφαλιανός που στην φιμπο βγήκε δεύτερος και στην ισπανία μέρες μετα βγήκε πρώτος με τον ίδιο αντίπαλο

Αν δεν κανω λαθος πρεπει να δηλωσε συμμετοχη 2 μερες πριν γινει ο αγωνας..

sTeLaKoS
28-05-12, 22:44
Ήσουν στον αγώνα; Δεν ήρθες να μας μιλήσεις.. το χουμε πει ρε παιδιά, δε δαγκώνουμε :P. Nα γνωριζόμαστε να μεγαλώνει η παρέα.
Πίσω από τους κριτές ήμασταν σε ένα θρανίο, μαζί με τον Giannis64

Nikoskom
28-05-12, 22:56
Ήσουν στον αγώνα; Δεν ήρθες να μας μιλήσεις.. το χουμε πει ρε παιδιά, δε δαγκώνουμε :P. Nα γνωριζόμαστε να μεγαλώνει η παρέα.
Πίσω από τους κριτές ήμασταν σε ένα θρανίο, μαζί με τον Giannis64

Μιλισα με τον κυριο Τριανταφύλλου..Να πω την αληθεια με το που μπηκα στο κλειστο αρχισα να σας ψαχνω εσενα και το γιαννη γιατι ειχατε πει οτι θα καλυψετε τον αγωνα...αλλα δεν προσεξα καλα πισω απο του κριτες οπως φαινεται:unsure::P

Arapakos
28-05-12, 23:49
Πολύ σωστά ο αθλητής με το πράσινο μαγιό v.13 ονομάζεται Γιώργος Ταμίας από Ξάνθη, και ο προπονητής που διαμαρτύρονταν ήταν ο προπονητής Θεοδωρίδης Λάζαρος του αθλητή ν.13 και όχι ο προπονητής του ν.34 αλλά απλά γνώριμος και αυτού.Γιατί όμως κ.Ηλία Τριανταφύλλου δεν αναφέρετε πιο πάνω πως οι δύο αθλητές τις πρώτης 3άδας της super body κατηγορίας έχουν για προπονητή έναν από την κριτική επιτροπή ???? είναι τυχαίο που πάντα υπάρχει αυτή η
πελατειακή σχέση μεταξύ προπονητών κριτών και αθλητών στην ομοσπονδία της ΝΑΒΒΑ ???

TRIANTAFYLLOU
29-05-12, 00:15
Πολύ σωστά ο αθλητής με το πράσινο μαγιό v.13 ονομάζεται Γιώργος Ταμίας από Ξάνθη, και ο προπονητής που διαμαρτύρονταν ήταν ο προπονητής Θεοδωρίδης Λάζαρος του αθλητή ν.13 και όχι ο προπονητής του ν.34 αλλά απλά γνώριμος και αυτού.Γιατί όμως κ.Ηλία Τριανταφύλλου δεν αναφέρετε πιο πάνω πως οι δύο αθλητές τις πρώτης 3άδας της super body κατηγορίας έχουν για προπονητή έναν από την κριτική επιτροπή ???? είναι τυχαίο που πάντα υπάρχει αυτή η
πελατειακή σχέση μεταξύ προπονητών κριτών και αθλητών στην ομοσπονδία της ΝΑΒΒΑ ???

πολλοι μπορεί να έχουν προπονητή και να είναι στην επιτροπή εγω είχα 4-5 άτομα που τούς βοηθούσα στην προετοιμασία και είναι και φίλοι κολητοί , αλλα ούτε εξάδα δεν μπήκαν γιατι οι δικοί μου στον διαχωρισμό πατιόταν ενω κάποιοι άλλοι πήγαν να κοροιδέψουν με αποτέλεσμα οι δικοί μου μετα να δείχνουν λιγότερο μυώδης και να χάσουν κατα κράτος

όπως επίσης και κριτής που είχε αθλητες δικούς του , έπαθαν τα ίδια και δεν μπήκαν ούτε τριάδα , αν δεν ξέρετε μην μιλάτε λές και υπάρχουν συμφέροντα και παίζονται εκατομύρια και θα ξεφτυλιστω εγω να βάλω μια θεση παραπάνω σε κάποιον που δεν αξίζει και αν με ήξερες ούτε θα μιλούσες

ββ βλέπουμε και ββ κρίνουμε γι αυτο υπάρχουν πολλοι κριτες αν ήταν και είχαν όλοι την ίδια γνώμη θα καθόμουν μόνος μου να βγάλω βαθμολογία .

εδω εμείς μάθαμε να κατεβαίνουμε σε αγώνες με υψηλό επίπεδο και χάρες δεν γουστάρουμε απο κανέναν , ο Στρατής ο Αργυράκης έτυχε να είμαι κριτης σε αγώνα του αλλα όταν άξιζε έβγαινε πρώτος , όταν δεν ήταν έτοιμος βγήκε 2ος και μάλιστα και μέσα στην χρυσούπολη , γιατι αν τον βγάζαμε πρώτο ενω δεν άξιζε θα τα έβαζε και μαζί μου.

επίσης κατι που δεν το σκευτήκατε είναι ότι όταν τα αποτελέσματα βγαίνουν μια κι έξω δεν προλαβαίνουμε να δούμε οχι τι ψήφισε ο δίπλα ούτε τι ψηφίσαμε εμείς μετα απο μερικα λεπτα , με τόσους αθλητές και ακόμα και να βάλω εγω κάποιον πρώτο ενω δεν αξίζει η μεγαλύτερη και η μικρότερη βαθμολογία διαγράφονται και μάλιστα οι 2 βαθμολογίες και αυτο αυτόματα απο την γραματεία οι κοπέλες που περναν τα αποτελέσματα .

όποιος δεν θέλει να έχει αμφισβητήσεις να κατεβαίνει σε τέλεια φόρμα να είναι ξεκάθαρα πρώτος και να βουλώνει στόματα , άλλα όπως έχουν τα πράματα έχουμε εναν με καλα πόδια άλλον καλό απο πάνω , άλλος ωραίο καλούπι και αγράμωτος , άλλος όχι ωραίο καλούπι και κομμάτια .

λάθη και βεβαίως μπορούν να γίνουν αλλα όχι και στημένα αποτελέσματα ,μη τρελαθούμε κιόλας , αν είναι στούς επόμενους αγώνες να κάνουμε δημοψήφισμα και όποιοι φωνάζουν πιο πολύ αυτός θα βγαίνει πρώτος .

χαλαρώστε λίγο δεν ταιριάζει αυτη η μιζέρια σε αθλητες ββερ ,μην το κάνουμε σαν τα καλλιστεία , εγω δηλαδή τι να πώ απο το 86 κατεβαίνω σε αγώνες και έχουν δεί πολλα τα μάτια μου, εκτός τους πρώτους όλοι αδικημένοι είναι και όπως έχω ξαναπεί όποτε κατέβαινα σε αγώνες οι δικοί μου όλοι για πρώτο με είχαν

sixpack
29-05-12, 00:36
Συγχαρητήρια στο παλικάρι που κέρδισε τη ψηλή κατηγορία, τον Παναγιώτοφ Θόδωρο (139), που είχε πολύ καλή φόρμα, και δυστυχώς δεν αποτυπώθηκε καλά στις φωτογραφίες, με ικανοποιητική μυικότητα και διαχωρισμό.
Νομίζω πως πρώτη φορά κατέβηκε σε αγώνα :unsure: και κατά τη γνώμη μου ίσως να άξιζε και τον Γενικό τίτλο. Καλή συνέχεια στην αγωνιστική του πορεία.:toast:

καλησπερα και απο μενα ειμαι καινουργιος στο φορυμ,φιλε στελακο νωμιζο πως κανεις μεγα λαθος,Αναγνωστου και ο Παναγιωτοφ ειχαν τεραστια διαφορα,σε πολλα σημια με αποκορυφομα τα ΠΟΔΙΑ τα οποια οπως γνωριζεις καλητερα απο εμενα δινουν τους τιτλους ;) μεγαλη μου τιμη που γνωρισα απο κοντα τον κ.Ηλια τριανταφυλου τον κ.αργυρακη,συγχαρητηρια για την αψογη διεξαγωγη του αγωνα στους διοργανωτες!!!

sixpack
29-05-12, 01:10
ένα μεγάλο μπράβο στον τεράστιο Γιάννη Αναγνώστου, :clap:

και πάλι ηταν κομμάτια οπως σε καθε αγωνα που εχει κατέβει, σε συνδυασμό με τον ογκο που εχει τα τελευταία τρία χρόνια και την ποιότητα που βγάζει μετα απο τοσα χρόνια δουλειάς για μενα ηταν αδιαμφισβήτητο φαβορί και μονο ενας τυφλός η άσχετος με το άθλημα δεν θα μπορούσε να το δει αυτό. :green:

ξανα μπραβο, μπραβο επίσης στον Στράτο Αργυράκη για την επάνοδο του. :clap:

:clap::clap: http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/547185_4030230998131_1352300413_33597321_1526193323_n.jpg
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/547185_4030230878128_1352300413_33597320_676976635_n.jpg

sixpack
29-05-12, 01:25
μερικες φωτο του γενικου νικητής Αναγνωστου ιωαννη

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/547093_4029927030532_1352300413_33597150_838122463_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/540600_4029979791851_187312110_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/540600_4029979991856_1352300413_33597224_355105586_n.jpg
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/543733_4031982681922_1694642533_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/543733_4031982881927_354333546_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/547093_4029926950530_1352300413_33597149_1956983044_n.jpg

giannis64
29-05-12, 17:01
Πολύ σωστά ο αθλητής με το πράσινο μαγιό v.13 ονομάζεται Γιώργος Ταμίας από Ξάνθη, και ο προπονητής που διαμαρτύρονταν ήταν ο προπονητής Θεοδωρίδης Λάζαρος του αθλητή ν.13 και όχι ο προπονητής του ν.34 αλλά απλά γνώριμος και αυτού.Γιατί όμως κ.Ηλία Τριανταφύλλου δεν αναφέρετε πιο πάνω πως οι δύο αθλητές τις πρώτης 3άδας της super body κατηγορίας έχουν για προπονητή έναν από την κριτική επιτροπή ???? είναι τυχαίο που πάντα υπάρχει αυτή η
πελατειακή σχέση μεταξύ προπονητών κριτών και αθλητών στην ομοσπονδία της ΝΑΒΒΑ ???

φιλε μου για διαφορετικη διαμαρτυρια μιλαμε..;)

alexsuzukilover
29-05-12, 19:40
Kaλησπέρα σε όλους.Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε κάπου αλλά το όνομα του πρώτου νικητή στην κατηγορία extreme body είναι Ριτζάλης Κων/νος και όχι Πρίθαλης όπως έγραψε ο poster!Συγχαριτήρια σε όλους!

treliq
29-05-12, 20:18
Πολλες και ωραιες οι συμμετοχες στην Κομοτημη με ωραιο επιπεδο αθλητων. Μια παρατηρηση μονο εχω να κανω κ αυτο γιατι ημουν ακριβως πισω απο τους κριτες τραβωντας φωτογραφιες. Στο round 1 μια κατηγοριας εγινε ενας μικρος χαμος καθως ηταν πολλοι αθλητες πανω στην σκηνη κ ο καθενας εμπαινε μπροστα στον αλλον. Ενας απο τους αθλητες αρχισε να κανει χειρονομιες προς τους κριτες και να φωναζει, αδικα, καθως το θεμα λυθηκε μεσα σε λεπτα απο την επιτροπη.

Θεωρω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ την σταση αυτη καθως οχι μονο προσβαλει το αθλημα αλλα και τους κριτες και ολους αυτους που ηρθαν να παρακολουθησουν τον αγωνα με τα παιδια τους, μερικοι 200-300χλμ μακρυα μεσα σε ενα γηπεδο κολαση απο την θερμοκρασια. Ο συγκεκριμενος μπηκε μεσα στην 3αδα. Δεν θελω να πω ονοματα, καθως υπηρχε εντονη δυσαρεσκεια των κριτων με τον συγκεκριμενο αλλα διαλεξαν μαλλον να αγνοησουν την συμπεριφορα του.

Ειμαι της αποψης πως το ηθος και ο σεβασμος ειναι συνδεδεμενα με καθε αθλημα και ειλικρινα δεν περιμενα να συγχωρεθει αυτη η συμπεριφορα. Ειναι λιγο αδικο πιστευως προς ολους τους αλλους οι οποιοι μπορει να ηταν εκνευρισμενοι και κουρασμενοι απο την προετοιμασια αλλα ΔΕΝ συμπεριφερθηκαν ετσι.

sTeLaKoS
29-05-12, 20:57
Kaλησπέρα σε όλους.Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε κάπου αλλά το όνομα του πρώτου νικητή στην κατηγορία extreme body είναι Ριτζάλης Κων/νος και όχι Πρίθαλης όπως έγραψε ο poster!Συγχαριτήρια σε όλους!


Οι απονομές έγιναν γρήγορα και τα ονόματα δεν ακουγότανε καθαρά. Έγραφα στο χέρι, οπότε λάθη σίγουρα θα υπάρχουν. Το διορθώνω τώρα. :toast:

TRIANTAFYLLOU
29-05-12, 21:16
Πολλες και ωραιες οι συμμετοχες στην Κομοτημη με ωραιο επιπεδο αθλητων. Μια παρατηρηση μονο εχω να κανω κ αυτο γιατι ημουν ακριβως πισω απο τους κριτες τραβωντας φωτογραφιες. Στο round 1 μια κατηγοριας εγινε ενας μικρος χαμος καθως ηταν πολλοι αθλητες πανω στην σκηνη κ ο καθενας εμπαινε μπροστα στον αλλον. Ενας απο τους αθλητες αρχισε να κανει χειρονομιες προς τους κριτες και να φωναζει, αδικα, καθως το θεμα λυθηκε μεσα σε λεπτα απο την επιτροπη.

Θεωρω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ την σταση αυτη καθως οχι μονο προσβαλει το αθλημα αλλα και τους κριτες και ολους αυτους που ηρθαν να παρακολουθησουν τον αγωνα με τα παιδια τους, μερικοι 200-300χλμ μακρυα μεσα σε ενα γηπεδο κολαση απο την θερμοκρασια. Ο συγκεκριμενος μπηκε μεσα στην 3αδα. Δεν θελω να πω ονοματα, καθως υπηρχε εντονη δυσαρεσκεια των κριτων με τον συγκεκριμενο αλλα διαλεξαν μαλλον να αγνοησουν την συμπεριφορα του.

Ειμαι της αποψης πως το ηθος και ο σεβασμος ειναι συνδεδεμενα με καθε αθλημα και ειλικρινα δεν περιμενα να συγχωρεθει αυτη η συμπεριφορα. Ειναι λιγο αδικο πιστευως προς ολους τους αλλους οι οποιοι μπορει να ηταν εκνευρισμενοι και κουρασμενοι απο την προετοιμασια αλλα ΔΕΝ συμπεριφερθηκαν ετσι.

αυτες είναι απαράδεκτες συμπεριφορές απο όποιον και να γίνονται , πάντα υπήρχαν τέτοια κρούσματα και κανονικα πρέπει οι κανονισμοί να είναι αυστηροί , η πολύ ελαστικότητα βλάπτει , κατευθείαν αποκλεισμός επιβάλετε και μετα να ποζαρουν στα πανηγύρια

δεν έπεσε στην αντίληψή μου κάτι τέτοιο δεν πρόσεξα αλλα αν έγινε το θεωρώ απαράδεκτο , περισσότερο αρσενικό θα το έλεγα αν όχι πάνω στην σκηνή , αλλα μετα αν έχει κάποιο παράπονο ας πάει να το πεί εκεί που νομίζει και όχι επειδη βρίσκετε στην σκηνή και έχει στραμενα τα φωτα πάνω του να κάνει τέτοιες κινήσεις, που πρέπει πάνω απ όλα να σέβετε τούς συναθλητές του , γιατι όποιος διαμαρτήρετε για την θεση που πήρε είναι σαν να απαξιώνει τον συναθλητή του που και καλά δεν άξιζε την θεση που πήρε .

αμα δεν μπορείς στην τελική τι τούς θες τούς αγώνες , αφόσον δεν είναι δεδομενο ότι θα βγεί κάποιος πρώτος , σ αυτούς οι αγώνες κάνουν κακό στην υγεία και την ψυχολογία , με τις απειλες δεν θα φοβηθούν οι κριτες να αλλάξουν το αποτέλεσμα και αν κάποιος πετύχει κάτι τέτοιο πόσο χαρούμενος μπορεί να είναι για την νίκη του , άχρηστο είναι . το πολύ πολύ αν πάει να κάνει και χειρονομία να αρπάξει και καμια ψιλή και όπως είναι απο την δίαιτα η μισή χαμένη θα πάει

πάνω απ όλα αθλητικη συμπεριφορά και αρχές και όχι τραμπουκισμοί και τσαμπουκάδες , δεν είναι μόνο να ανεβαίνουμε στην σκηνή να αγωνιζόμαστε αλλα να έχουμε και συμπεριφορα που να μας βλέπουν και να μας ζηλεύουν με την καλή ένοια και όχι να είμαστε κακομοίρηδες και να μας λυπούνται

sixpack
29-05-12, 21:35
αυτες είναι απαράδεκτες συμπεριφορές απο όποιον και να γίνονται , πάντα υπήρχαν τέτοια κρούσματα και κανονικα πρέπει οι κανονισμοί να είναι αυστηροί , η πολύ ελαστικότητα βλάπτει , κατευθείαν αποκλεισμός επιβάλετε και μετα να ποζαρουν στα πανηγύρια

δεν έπεσε στην αντίληψή μου κάτι τέτοιο δεν πρόσεξα αλλα αν έγινε το θεωρώ απαράδεκτο , περισσότερο αρσενικό θα το έλεγα αν όχι πάνω στην σκηνή , αλλα μετα αν έχει κάποιο παράπονο ας πάει να το πεί εκεί που νομίζει και όχι επειδη βρίσκετε στην σκηνή και έχει στραμενα τα φωτα πάνω του να κάνει τέτοιες κινήσεις, που πρέπει πάνω απ όλα να σέβετε τούς συναθλητές του , γιατι όποιος διαμαρτήρετε για την θεση που πήρε είναι σαν να απαξιώνει τον συναθλητή του που και καλά δεν άξιζε την θεση που πήρε .

αμα δεν μπορείς στην τελική τι τούς θες τούς αγώνες , αφόσον δεν είναι δεδομενο ότι θα βγεί κάποιος πρώτος , σ αυτούς οι αγώνες κάνουν κακό στην υγεία και την ψυχολογία , με τις απειλες δεν θα φοβηθούν οι κριτες να αλλάξουν το αποτέλεσμα και αν κάποιος πετύχει κάτι τέτοιο πόσο χαρούμενος μπορεί να είναι για την νίκη του , άχρηστο είναι . το πολύ πολύ αν πάει να κάνει και χειρονομία να αρπάξει και καμια ψιλή και όπως είναι απο την δίαιτα η μισή χαμένη θα πάει

πάνω απ όλα αθλητικη συμπεριφορά και αρχές και όχι τραμπουκισμοί και τσαμπουκάδες , δεν είναι μόνο να ανεβαίνουμε στην σκηνή να αγωνιζόμαστε αλλα να έχουμε και συμπεριφορα που να μας βλέπουν και να μας ζηλεύουν με την καλή ένοια και όχι να είμαστε κακομοίρηδες και να μας λυπούνται

:thumbup::thumbup::thumbsup::thumbsup:

giannis64
29-05-12, 22:55
μετα απο το ανεβασμα καποιων φωτο απο τον αγωνα που εγινε live, σας ειχαμε υποσχεθει περισοτερο υλικο..

και ξεκιναμε απο την κατηγορια

junior

46707

46705

46704

46703

46702

46701

46700

46699

46698

46706

giannis64
29-05-12, 22:58
46709

46710

46711

46712

satheo
30-05-12, 00:12
Πολλες και ωραιες οι συμμετοχες στην Κομοτημη με ωραιο επιπεδο αθλητων. Μια παρατηρηση μονο εχω να κανω κ αυτο γιατι ημουν ακριβως πισω απο τους κριτες τραβωντας φωτογραφιες. Στο round 1 μια κατηγοριας εγινε ενας μικρος χαμος καθως ηταν πολλοι αθλητες πανω στην σκηνη κ ο καθενας εμπαινε μπροστα στον αλλον. Ενας απο τους αθλητες αρχισε να κανει χειρονομιες προς τους κριτες και να φωναζει, αδικα, καθως το θεμα λυθηκε μεσα σε λεπτα απο την επιτροπη.

Θεωρω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ την σταση αυτη καθως οχι μονο προσβαλει το αθλημα αλλα και τους κριτες και ολους αυτους που ηρθαν να παρακολουθησουν τον αγωνα με τα παιδια τους, μερικοι 200-300χλμ μακρυα μεσα σε ενα γηπεδο κολαση απο την θερμοκρασια. Ο συγκεκριμενος μπηκε μεσα στην 3αδα. Δεν θελω να πω ονοματα, καθως υπηρχε εντονη δυσαρεσκεια των κριτων με τον συγκεκριμενο αλλα διαλεξαν μαλλον να αγνοησουν την συμπεριφορα του.

Ειμαι της αποψης πως το ηθος και ο σεβασμος ειναι συνδεδεμενα με καθε αθλημα και ειλικρινα δεν περιμενα να συγχωρεθει αυτη η συμπεριφορα. Ειναι λιγο αδικο πιστευως προς ολους τους αλλους οι οποιοι μπορει να ηταν εκνευρισμενοι και κουρασμενοι απο την προετοιμασια αλλα ΔΕΝ συμπεριφερθηκαν ετσι.


Hλία όντως έγινε και πολλή άσχημα το σκηνικό στο διαχωρισμό ως προς εμενα προσωπικά ότι έχω επηρεάσει την επιτροπή ώστε να παίξει ο αθλητής μου μαζί του και έπειτα στο line up .ο syggkrimenos αθλητής από εμενα παίρνει άφεση αμαρτιών διότι πρέπει να ήταν πολλή αγχωμένος και ο αθλητής λυμπέρης ηtaν στον κόσμο του αφού αναγκάστηκε ο τσιλόπουλος να τους βάλει σε σειρά! η πρώτες χειρονομίες απευθυνόταν στον αθλητή που τον εμπόδιζε η δευτερες ίσος και ως προς την οργάνωση !!
oi χειρονομίες συνεχίστηκαν ως προς εμενα πάνω από την σκοινί και στην απονομή για μένα ήταν τραγικό να πέφτει το επίπεδο έτσι και πως ξεχνάει ότι κάποτε ο ίδιος αθλητής ενώ βγήκε εκτος εξάdας στο πανελλήνιο πήρε συμμετοχη στο univers τις κατερίνης και με το μεράκι του και την βοήθεια μου έπεσε κατηγορια από το performance και έπαιξε στο fitness μεν και βγήκε δεύτερος!!!
αυτό είναι αχαριστία και έλλειψη κρίσις!!!
δεν θέλω να φανό άκαρδος η σκληρός αλλα ας είχε 3 μήνες δίαιτα έπρεπε να αποβληθεί!!!

giannis64
30-05-12, 00:20
εχεις απολυτο δικιο. ειδα ολο το σκηνικο που εγινε. και θυμαμαι και την προκρηση που πηρε για την κατερινη. και μαληστα το ειχα σχολιασει και τοτε πως ειχε πεσει κατηγορια, και ηταν πιο γραμμωμενος. ενας αθλητης σαν τον χελιδωνα που αρχιζε σιγα σιγα να χτιζει ονομα, δεν επρεπε να το κανει αυτο. οσο για την αποβολη? νομιζω πως ηταν λιγο αργα για να γινει. αυτη ειναι δικη μου αποψη.

οσο για τον ιωαννου που κερδισε την κατηγορια? ειχα ακουσει απο την αρχη που εκανε ζεσταμα να λενε πως σαφος εμφανιζετε με περισοτερα κιλα και αρκετα καλα γραμμωμενος. δικαιη η νικη του.

giannis64
30-05-12, 00:33
fitness


46744

46750



46749

46748

46747

46746

46745

46742



46743

46751

giannis64
30-05-12, 00:36
46753

46754

46752

46755

RAMBO
30-05-12, 14:52
Γεματοι και σε σας στα βορεια η σκηνη,:clap:

πολυ καλη η καλυψει του αγωνα και η παρεα οπως παντα φανταστικη

Nikoskom
30-05-12, 15:12
Γεματοι και σε σας στα βορεια η σκηνη,:clap:

πολυ καλη η καλυψει του αγωνα και η παρεα οπως παντα φανταστικη

Ηταν φοβερα !! Εδωσε και σε μας,εδω στην Κομοτηνη,την ευκαιρια να ξεφυγουμε λιγο και να δουμε κατι διαφορετικο:clap:

giannis64
30-05-12, 15:56
παιδια θα εχουμε και συνεχεια σε ρεπορταζ.
απλα θα ηθελα να ζητησω, αν καποιος μας διαβαζει απο κομοτηνη, η εχει κανεις βιντεο απο την παρουσιαση της graft να μας το στειλει. θα γινει φυσικα και απο μας η προσπαθεια να ερθει στα χερια μας. παιδια αξιζει τον κοπο να το δειτε.

ακομα εχουμε και περιμενουμε το φοβερο βιντεο απο τον γκεστ ποζερ..:toast:

Muscleboss
30-05-12, 18:23
Γιάννη ευτχαριστούμε πολύ και σένα και το Στέλιο για την κάλυψη του αγώνα. Γνωρίζουμε ότι κάνατε τα αδύνατα δυνατά για το καλύτερο αποτέλεσμα :clap:

Συγχαρητήρια στη ΝΑΒΒΑ που έχει κάνει παράδοση καλούς αγώνες στην επαρχία με πολλές συμμετοχές, καθώς και συγχαρητήρια στους νικητές. :clap:

Θα παρακαλούσα θερμά την ΝΑΒΒΑ σε επόμενο αγώνα, μετά το Στράτο Αργυράκη να κάνει guest posing o Ηλίας Τριανταφύλλου :bowdown:

giannis64
31-05-12, 23:55
Performance

46998

46997

46999

47000

47001

47002

47003

47004

47005

giannis64
31-05-12, 23:59
athletic

47008

47019

47018

47017

47016

47011

47009

47006

47007


47020

BODYMPAL
01-06-12, 11:31
απο αυτή τη κατηγορία πιστεύω ότι ο αθλητης με το( νουμερο 29 αν βλέπω καλά) ο Γιαννοπουλος Γιαννης ηταν για 3αδα με τα 1000 κατα τη γνώμη μου!;)

giannis64
01-06-12, 22:53
Extremebody

47145

47153

47152






47151

47150

47149

47148

47147



47146

47154

giannis64
01-06-12, 22:54
47155

47156

giannis64
01-06-12, 22:58
bodybuilding πρωτη

47157

47158

47159

47160

47161

47162

47163

47164

giannis64
01-06-12, 23:00
47166

47165

47167

giannis64
01-06-12, 23:03
bodybuilding δευτερη

47168

47169

47170

47171

47172

47173

47174

47175

zakk lio
01-06-12, 23:44
Να ανεβασω και εγω με τη σειρα μου τις φωτογραφιες που τραβηξα με εναν αθλητη, ο οποιος εδω και 2 χρονια που παρακολουθω απο κοντα αγωνες ΒΒ συμμετειχε σχεδον σε ολους!
Ειναι ο Σοφουλακης Ανδρεας ο οποιος χειμωνα καλοκαιρι ειναι σε αγωνιστικη φορμα! Ευγενικος και πολυ προσχαρος αθλητης ταξιδεψε μεχρι την κομοτηνη μονος του για τον αγωνα και μονο. Δεν ειχε καποιον μαζι του για τις βασικες αναγκες του αγωνα(βαψιμο-ζεσταμα-φωτογραφιες-κλπ) οποτε θεωρω απαραιτητο να τις ανεβασω και τον ευχαριστω πολυ! :welcome: :welcome: :welcome:

47182

47183

BODYMPAL
02-06-12, 11:17
γεια σου ρε Zak!!!!! ΘΕΟΣ !!!!! συγχαρητήρια ξανα και απο εδώ!!!!! :):thumbup:

zakk lio
02-06-12, 12:03
Να σαι καλα φιλε Χαρη!!! θα τα πουμε στις Σερρες!!!:welcome:

TRIANTAFYLLOU
03-06-12, 00:57
ο Σοφουδάκης Ανδρεας είναι ενας αθλητής πρότυπο με αθλητική παιδεία , το γουστάρει και το αγαπάει αυτό που κάνει και όπως έχω ξαναπεί μπορει οι κριτες να βγάζουν μια κατάταξη στην βαθμολογία αλλα μπορεί ο 2ος η ο 3ος , να εντυπωσιάσουν και να αρέσουν στο κοινό εξίσου η και περισσότερο απο τον πρώτο

όπως και ο zakk lio που αν και τζούνιορ κάνει ωραίες εμφανήσεις και πάντα χαμογελαστός και με ενέργεια πάνω στην σκηνή :clap:

αυτη είναι η ομορφιά του ββ ο καθένας απο την στιγμή που έχει το σθένος να ανεβεί και να κριθεί πάνω στην σκηνή είναι άξιος συγχαρητηρίων και όταν έχουμε πολυ καλούς και ισάξιους αθλητες , αναγκαστικά θα πρέπει να βγεί κατάταξη απο τούς κριτες , δεν σημαίνει πως δεν έχουν όλοι αξία

έχει συνεχόμενες συμμετοχές και πάντα με καλή φόρμα και χαμογελαστός , έτσι πρέπει να είναι ενας αθλητής σωστα προετοιμασμένος ακόμα και σε εξτρίμ φόρμα να έχει ενέργεια και ζωντάνια:clap::clap:

giannis64
03-06-12, 19:59
bodybuilding τριτη

47387

47388

47389

47390

giannis64
03-06-12, 20:03
47391

47392

47393

47394

47395

47396

47397

47398

giannis64
03-06-12, 20:08
ΓΕΝΙΚΟΣ


47399

47407

47406

47405

47404

47403

47402

47401

47400

47408

Polyneikos
03-06-12, 20:44
Γιάννη σε ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες,καλυψες τελεια τον αγώνα :thumbup:

Polyneikos
03-06-12, 21:16
Σε αυτό το ποστ (δεν επισυναπτω όλες τις φωτο) αυτή η κατηγορία σίγουρα είναι μόνο η SuperBody;
Eχω την εντύπωση ότι ειναι μικτές .Και από Athletic και απο SuperBody καθως οι αθλητες διαφερουν :unsure:




SuperBody

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=47008



http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=47019

giannis64
03-06-12, 22:14
αποτι θυμαμαι κωστα δεν βγηκαν καμια φορα δυο κατηγοριες μαζι..

οποτε το υλικο ειναι κατανεμημενο κατα κατηγορια. οποτε δεν νομιζω να ειναι δυο κατηγοριες μαζι..

εκτος και αν εχει γινει τετοι φαουλ και δεν το πηρα χαμπαρι. εδω ας μας βοηθησει ο στελιος η ο ηλιας, η καποιος αθλητης αν καποια στιγμη διαβασει το τοπικ του αγωνα.

εντιτ. οπα.. η πρωτη φωτο ειναι απο την athletic και η δευτερη απο την superbody.

kai εδω ειναι η superbody


κατηγορια superbody



46227


46226

46228

46229

46230


46231


46232



46233

TRIANTAFYLLOU
04-06-12, 18:57
οι κατηγορίες ήταν τόσο πολλα τα άτομα που δεν χωρούσαν 2 μαζί με τίποτε απλα , είναι η περίπτωση που λέμε ότι κάπποιοι είναι γραμωμένοι ώς το κόκκαλο και λίγοι σε μάζα και άλλοι πιο μεγάλοι αλλα λιγότερο κομμένοι και επειδή οι φώτο δεν εχουν καλή ευκρίνεια πάντα ο γραμωμένος χάνει και ο αγράμωτος ευνοείτε λόγω μάζας και σκιών , στις φωτο

γι αυτο λέμε πάντα οι αγώνες ββ θέλουν φωτογραφικές μηχανές υψηλής ευκρίνειας και σωστη ρύθμιση ανάλογα με τον φωτισμό ώστε να αναδεικνύονται οι αθλητές στην πραγματική τους κατάσταση , αφού και γω που τούς έχω δεί απο κοντα στις φωτο μου φαίνονται διαφορετικοί

ελπίζω στις επαγγελματικές φωτο όταν μας στείλουν να ποστάρουμε να φαίνετε καλύτερα

jminas82
05-06-12, 21:20
οι κατηγορίες ήταν τόσο πολλα τα άτομα που δεν χωρούσαν 2 μαζί με τίποτε απλα , είναι η περίπτωση που λέμε ότι κάπποιοι είναι γραμωμένοι ώς το κόκκαλο και λίγοι σε μάζα και άλλοι πιο μεγάλοι αλλα λιγότερο κομμένοι και επειδή οι φώτο δεν εχουν καλή ευκρίνεια πάντα ο γραμωμένος χάνει και ο αγράμωτος ευνοείτε λόγω μάζας και σκιών , στις φωτο

γι αυτο λέμε πάντα οι αγώνες ββ θέλουν φωτογραφικές μηχανές υψηλής ευκρίνειας και σωστη ρύθμιση ανάλογα με τον φωτισμό ώστε να αναδεικνύονται οι αθλητές στην πραγματική τους κατάσταση , αφού και γω που τούς έχω δεί απο κοντα στις φωτο μου φαίνονται διαφορετικοί

ελπίζω στις επαγγελματικές φωτο όταν μας στείλουν να ποστάρουμε να φαίνετε καλύτερα


Τριαντάφυλλου με όλο τον σεβασμό θα ήθελα την επόμενη φορά να είστε πιο προσεκτικοί στη κατηγοροποίηση των αθλητών καθώς εγώ κατέβηκα στα 55 κιλά και ενώ θα επρεπε να είμαι στο Fitness με βάλατε στο Performance.
Eυχαριστώ.

TRIANTAFYLLOU
05-06-12, 22:47
Τριαντάφυλλου με όλο τον σεβασμό θα ήθελα την επόμενη φορά να είστε πιο προσεκτικοί στη κατηγοροποίηση των αθλητών καθώς εγώ κατέβηκα στα 55 κιλά και ενώ θα επρεπε να είμαι στο Fitness με βάλατε στο Performance.
Eυχαριστώ.


εμένα με προβλημάτισε η κατηγορία που έπαιξες , όπως και τον βασίλη ζαχείλα , αλλα αυτό έγινε γιατι όταν έγινε ο διαχωρισμός , όλων αυτών που δήλωσαν κατηγορία φίτνες και σας ζητούσαμε κάποιες πόζες ώστε να φανεί η σωματική κατάσταση και να μπεί ο καθένας εκεί που του ταιριάζει καλύτερα (γιατι υπάρχουν 4-5 κατηγορίες φίτνες το απλό , περφόρμανς . αθλέτικ , σούπερ μπόντυ , εξτρίμ μπόντυ) εσύ πολυ σωστα πατιόσουν στις πόζες και οι άλλοι προσπαθούσαν να κοροιδέψουν , εμένα προσωπικα κανείς δεν μπορεί να με κοροιδέψει , αλλα δεν αποφασίζω μόνος μου για τον διαχωρισμό και μετα όταν μπήκες στην κατηγορία και άρχισαν να ποζάρουν κανονικά τις πόζες φαινόσουν λίγος σ αυτη την κατηγορία , αλλα μετα δυστυχώς δεν γίνετε να μπείς σε προηγούμενη κατηγορία γιατι ήδη είχε περάσει , αν πχ κάποιος ήταν για επόμενη ,βεβαίως και θα έφευγε κατευθείαν , αλλα ακόμα και στο εξωτερικό όπως είναι η κατηγορία περφόρμανς στην Ελλάδα , έτσι είναι η φίτνες , λόγω πιο υψηλού επιπέδου .

σημασία έχει ότι ήσουν πολυ καλός συμμετρικός καλή γράμωση και διαχωρισμό (γι αυτο και μπήκες σε επόμενη κατηγορία λόγω του ότι οι άλλοι δεν πατούσαν και σύ έδειχνες πιο μυώδης ) και ήσουν καλός άσχετα με θέση που πήρες και που έπαιξες , έτσι κι αλλιώς στο φίτνες δεν υπάρχουν τεράστιες διαφορές στούς αθλητές και ενω συμφωνώ θα μπορούσες να παίξεις σε μικρότερη κατηγορία , αυτο δεν πρέπει να σε χαλάει , γιατι τίποτε δεν είναι δεδομένο στο ββ και ειδικα σ αυτο τον αγώνα ο 3ος με τον 6ο η κάποιον εκτός 6αδας δεν είχαν τεράστια διαφορά .

και αυτο όλοι πρέπει να το καταλάβουν ότι ο αθλητής άσχετα απο την θέση για το κοινό κάποιος που είναι εκτός εξάδας η 3ος -4ος μπορεί να αρέσει και να εντυπωσιάσει περισσότερο , ο καθένας έχει την αξία του

φαντάσου τι γίνετε και σε επαγγελματικούς αγώνες με αθλητες επιπέδου και πολύ καλούς που δεν μπαίνουν ούτε δεκάδα και μάλιστα εκεί λόγω του ότι παίζονται συμφέροντα γίνονται και μαιμουνιές , ενω σε μάς ποιός ο λόγος και γιατι να γίνει κατι τέτοιο

και έχω να πώ σε μερικούς που προσπαθούν να κοροιδέψουν και να πέσουν πιο μαλακά , σε πιο λάιτ κατηγορία , ότι όποιος φοβάτε και δεν το χαίρετε δεν πρέπει να κατεβαίνει σε αγώνες , δεν έχει νόημα , γιατι και γω όταν κατέβαινα οι δικοί μου όλο για πρώτο με είχαν και άν δεν έβγαινα έλεγαν αδικήθηκα , ενω δεν είναι έτσι και πάντα γούσταρα να κατεβαίνω και να έχει καλό ανταγωνισμό , άλλωστε αυτο το απέδειξα όταν για χρόνια κατέβαινα στην ιφββ και όταν άρχησε να παρακμάζει τότε και να μην έχει δυνατό ανταγωνισμό άρχισα να κατεβαίνω στην νεοήδρυθείσα ναββα , που κατέβαιναν ονόματα και έλεγα να έχει και κάποια αξία ο τίτλος

jminas82
06-06-12, 13:19
εμένα με προβλημάτισε η κατηγορία που έπαιξες , όπως και τον βασίλη ζαχείλα , αλλα αυτό έγινε γιατι όταν έγινε ο διαχωρισμός , όλων αυτών που δήλωσαν κατηγορία φίτνες και σας ζητούσαμε κάποιες πόζες ώστε να φανεί η σωματική κατάσταση και να μπεί ο καθένας εκεί που του ταιριάζει καλύτερα (γιατι υπάρχουν 4-5 κατηγορίες φίτνες το απλό , περφόρμανς . αθλέτικ , σούπερ μπόντυ , εξτρίμ μπόντυ) εσύ πολυ σωστα πατιόσουν στις πόζες και οι άλλοι προσπαθούσαν να κοροιδέψουν , εμένα προσωπικα κανείς δεν μπορεί να με κοροιδέψει , αλλα δεν αποφασίζω μόνος μου για τον διαχωρισμό και μετα όταν μπήκες στην κατηγορία και άρχισαν να ποζάρουν κανονικά τις πόζες φαινόσουν λίγος σ αυτη την κατηγορία , αλλα μετα δυστυχώς δεν γίνετε να μπείς σε προηγούμενη κατηγορία γιατι ήδη είχε περάσει , αν πχ κάποιος ήταν για επόμενη ,βεβαίως και θα έφευγε κατευθείαν , αλλα ακόμα και στο εξωτερικό όπως είναι η κατηγορία περφόρμανς στην Ελλάδα , έτσι είναι η φίτνες , λόγω πιο υψηλού επιπέδου .

σημασία έχει ότι ήσουν πολυ καλός συμμετρικός καλή γράμωση και διαχωρισμό (γι αυτο και μπήκες σε επόμενη κατηγορία λόγω του ότι οι άλλοι δεν πατούσαν και σύ έδειχνες πιο μυώδης ) και ήσουν καλός άσχετα με θέση που πήρες και που έπαιξες , έτσι κι αλλιώς στο φίτνες δεν υπάρχουν τεράστιες διαφορές στούς αθλητές και ενω συμφωνώ θα μπορούσες να παίξεις σε μικρότερη κατηγορία , αυτο δεν πρέπει να σε χαλάει , γιατι τίποτε δεν είναι δεδομένο στο ββ και ειδικα σ αυτο τον αγώνα ο 3ος με τον 6ο η κάποιον εκτός 6αδας δεν είχαν τεράστια διαφορά .

και αυτο όλοι πρέπει να το καταλάβουν ότι ο αθλητής άσχετα απο την θέση για το κοινό κάποιος που είναι εκτός εξάδας η 3ος -4ος μπορεί να αρέσει και να εντυπωσιάσει περισσότερο , ο καθένας έχει την αξία του




φαντάσου τι γίνετε και σε επαγγελματικούς αγώνες με αθλητες επιπέδου και πολύ καλούς που δεν μπαίνουν ούτε δεκάδα και μάλιστα εκεί λόγω του ότι παίζονται συμφέροντα γίνονται και μαιμουνιές , ενω σε μάς ποιός ο λόγος και γιατι να γίνει κατι τέτοιο

και έχω να πώ σε μερικούς που προσπαθούν να κοροιδέψουν και να πέσουν πιο μαλακά , σε πιο λάιτ κατηγορία , ότι όποιος φοβάτε και δεν το χαίρετε δεν πρέπει να κατεβαίνει σε αγώνες , δεν έχει νόημα , γιατι και γω όταν κατέβαινα οι δικοί μου όλο για πρώτο με είχαν και άν δεν έβγαινα έλεγαν αδικήθηκα , ενω δεν είναι έτσι και πάντα γούσταρα να κατεβαίνω και να έχει καλό ανταγωνισμό , άλλωστε αυτο το απέδειξα όταν για χρόνια κατέβαινα στην ιφββ και όταν άρχησε να παρακμάζει τότε και να μην έχει δυνατό ανταγωνισμό άρχισα να κατεβαίνω στην νεοήδρυθείσα ναββα , που κατέβαιναν ονόματα και έλεγα να έχει και κάποια αξία ο τίτλος


Σας ευχαριστώ πολυ για την απάντηση και τη διευκρίνηση σας που ήταν απόλυτα ειλικρινή .Χαίρομαι που αναγνωρίσατε την προσπάθεια μου και το αποτέλεσμα πολλών χρόνων προπόνησης και επιμονής στο αγαπημένο μας άθλημα.
Πέρασα καλά στους αγώνες , και ελπίζω στο μέλλον να μπορέσω να ξανακατέβω.
Ευχαριστώ.

TRIANTAFYLLOU
06-06-12, 18:40
Σας ευχαριστώ πολυ για την απάντηση και τη διευκρίνηση σας που ήταν απόλυτα ειλικρινή .Χαίρομαι που αναγνωρίσατε την προσπάθεια μου και το αποτέλεσμα πολλών χρόνων προπόνησης και επιμονής στο αγαπημένο μας άθλημα.
Πέρασα καλά στους αγώνες , και ελπίζω στο μέλλον να μπορέσω να ξανακατέβω.
Ευχαριστώ.

μόνο κακοπροαίρετος θα μπορούσα να χαρακτηριστω αν δεν αναγνώριζα την προσπάθεια και αυτό που πέτυχες με χρόνια δουλειάς , που άλλωστε φαίνετε και το άθλημα έχει ανάγκη απο άτομα που καταλαβαίνουν και με πνευματική καλιέργεια , γιατι εγω όπως σου είπα απο την στιγμη που σε είχα δεί στην σκηνή είδα ότι θα μπορούσες και στην πιο ελαφρυα κατηγορία , αλλα αυτο δεν αφαιρεί κάτι απο την αξία σου και αυτο που πέτυχες , απλα βρισκόμαστε σε δύσκολη θέση ακόμη και σε πολλούς και καλλούς αθλητες να βγάλουμε κατάταξη , δεν γίνετε όλοι να είναι πρώτοι , όπως πχ σε ενα αγώνα στίβου που ο πρώτος με τον 2ο και 3ο είναι κλάσματα του δευτερολέπτου διαφορα .

σημασία έχει ότι πέρασες καλά πήρες μια εμπειρία και είδες και κατανόησες πως φαίνεσαι πάνω στην σκηνή για πρώτη φορά :thumbup:

jminas82
09-06-12, 08:32
μόνο κακοπροαίρετος θα μπορούσα να χαρακτηριστω αν δεν αναγνώριζα την προσπάθεια και αυτό που πέτυχες με χρόνια δουλειάς , που άλλωστε φαίνετε και το άθλημα έχει ανάγκη απο άτομα που καταλαβαίνουν και με πνευματική καλιέργεια , γιατι εγω όπως σου είπα απο την στιγμη που σε είχα δεί στην σκηνή είδα ότι θα μπορούσες και στην πιο ελαφρυα κατηγορία , αλλα αυτο δεν αφαιρεί κάτι απο την αξία σου και αυτο που πέτυχες , απλα βρισκόμαστε σε δύσκολη θέση ακόμη και σε πολλούς και καλλούς αθλητες να βγάλουμε κατάταξη , δεν γίνετε όλοι να είναι πρώτοι , όπως πχ σε ενα αγώνα στίβου που ο πρώτος με τον 2ο και 3ο είναι κλάσματα του δευτερολέπτου διαφορα .

σημασία έχει ότι πέρασες καλά πήρες μια εμπειρία και είδες και κατανόησες πως φαίνεσαι πάνω στην σκηνή για πρώτη φορά :thumbup:


Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.Για πρώτη φορά ήταν μια ωραία εμπειρία που χρόνια αναζητούσα.

Menios Ser1985
13-06-12, 21:10
Συγχαρητήρια στον νικητή της κατηγορίας Superbody-Ριτζάλη Κωνσταντίνο (ν.42) για την άψογη εμφάνισή του! :clap:
Ντίνο σου εύχομαι καλή συνέχεια και με ακόμη μεγαλύτερες διακρίσεις στο μέλλον!
Μία διόρθωση στο επώνυμο...