PDA

Επιστροφή στο Forum : Χωρανε ολα μαζι?



kopake
13-03-12, 16:18
Καλησπερα σε ολους. εχω ενα θεματακι με το προγραμμα μου και τον χρονο μου.. κανω 3 φορες την βδομαδα μποξ και μονοζυγο καμσεις στο σπιτι.. θελω να ξεκινησω διατροφη και γυμναστηριο για ογκο γινεται να χωρεσουν ολα μαζι?

Hercules
13-03-12, 16:35
Καλησπερα σε ολους. εχω ενα θεματακι με το προγραμμα μου και τον χρονο μου.. κανω 3 φορες την βδομαδα μποξ και μονοζυγο καμσεις στο σπιτι.. θελω να ξεκινησω διατροφη και γυμναστηριο για ογκο γινεται να χωρεσουν ολα μαζι?

εαν εχεις απλετο χρονο δηλαδη εισαι φοιτητης,η ανεργος κτλ τοτε σαφως και μπορεις να τα χωρεσεις.απο το χρονο σου και την διαθεση σου εξαρταται...

kopake
13-03-12, 16:44
μπορω να πηγαινω γυμναστηριο δευτερα-τεταρτη-σαββατο αλλα θα μπορεσω να χορεσω ολες τις ασκησεις? μετα δεν μενει χρονος για ξεκουραση εκτος αν θεωρειτε ξεκουραση το μποξ στο οποιο δεν κανω οργανα παρα μονο την προπονηση μου...

Hercules
13-03-12, 16:48
μπορω να πηγαινω γυμναστηριο δευτερα-τεταρτη-σαββατο αλλα θα μπορεσω να χορεσω ολες τις ασκησεις? μετα δεν μενει χρονος για ξεκουραση εκτος αν θεωρειτε ξεκουραση το μποξ στο οποιο δεν κανω οργανα παρα μονο την προπονηση μου...

οχι ρε συ,σαφως και πρεπει να ξεκουραζεσαι αλλιως θα τα φτυσει ο οργανισμος σου.κατ εμε 2 ημερες την βδομαδα πρεπει να εισαι οφ απο προπονησεις..η εστω μια τουλαχιστον πχ κυριακη