PDA

Επιστροφή στο Forum : Xpand Xtreme Pump Caffeine-Free (Dymatize)



Mcstefan7
14-03-12, 00:33
Μιας και η έκδοση χωρίς καφείνη λείπει απο το φόρουμ είπα να τη προσθέσω μιας και το αγόρασα γιατι το βρήκα σε προσφορά.

http://www.dymatize.com/clientuploads/directory/products/CF-Xpand-Xtreme-14FP-Facts.jpg

Mcstefan7
14-03-12, 00:35
Το πήρα σε έκδοση φρουίτ πάνς. Απο γεύση ήταν καλή και γλυκιά. Το δοκίμασα σήμερα μισό σκουπ μαζί με 3 χάπια Λ΄τυροσίνη , ΜΑΠΑ!! Την παρασκευή σε προπόνηση όμων θα δοκιμάσω 1 σκουπ και βλέπουμε..Εϊναι μονο 14 μερίδεσ οπότε πάνω απο 1 σκουπ δν λέει!!

sportis
15-03-12, 10:52
εγω πινω αυτο με την καφεινη.. δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα... σε σχεση με το jack3d.. ασε που ειναι και ακριβουτσικο...

vaggan
15-03-12, 11:22
Το πήρα σε έκδοση φρουίτ πάνς. Απο γεύση ήταν καλή και γλυκιά. Το δοκίμασα σήμερα μισό σκουπ μαζί με 3 χάπια Λ΄τυροσίνη , ΜΑΠΑ!! Την παρασκευή σε προπόνηση όμων θα δοκιμάσω 1 σκουπ και βλέπουμε..Εϊναι μονο 14 μερίδεσ οπότε πάνω απο 1 σκουπ δν λέει!!γιατι βρε αγορι μου πηρες την μικρη συσκευασια δεν εχουμε πει να ψωνιζουμε οικονομικα?:turtle:για εμενα το εξ παντ ειναι το καλυτερο μαζι με το maxipower της maximuscle οποτε τα παιρνω μυρμιγκιαζει το κεφαλι μου.φυσικα με μισο σκουπ μην περιμενεις να δεις αποτελεσμα:P:P

vaggan
15-03-12, 11:25
εγω πινω αυτο με την καφεινη.. δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα... σε σχεση με το jack3d.. ασε που ειναι και ακριβουτσικο...ωπα αλλη κατηγορια το jack 3d και αλλη κατηγορια το xpand.προσωπικα θεωρω το jack μουφα

sportis
15-03-12, 12:01
ωπα αλλη κατηγορια το jack 3d και αλλη κατηγορια το xpand.προσωπικα θεωρω το jack μουφα

το θεωρεις μουφα σε σχεση με το xpand??

vaggan
15-03-12, 12:13
το θεωρω και διαφορετικο και μουφα σε σχεση με το xpand ειμαι τρομερα καθετος στο x pand με εχει βοηθησει τρομερα η εκδοση με την καφεινη καθε φορα που το παιρνω νοιωθω να με διαπερνα ηλεκτρικο ρευμα απο τις τσιτες.μπορει να φαινονται γραφικα οπως τα λεω αλλα ειναι η αληθεια φιλε.:welcome:

Mcstefan7
15-03-12, 14:34
Το πήρα γιατί ήταν προσφορά και είχε δώρο και ενα σέικερ.Βασικά ήθελα να πάρω το σέικερ και λέω μιας και είναι φτηνό κάτσε να πάρω να δοκιμάσω και το νιτρικό.Απόσα νιτρικά έχω δοκιμάσει το καλύτερο σε μένα είναι καφείνη 2 χαπάκια μαζί με κιτρουλίνι.Θα δοκιμάσω αύριο στο 1 σκουπ να δώ μήπως με πιάσει αυτό

sportis
15-03-12, 21:52
το θεωρω και διαφορετικο και μουφα σε σχεση με το xpand ειμαι τρομερα καθετος στο x pand με εχει βοηθησει τρομερα η εκδοση με την καφεινη καθε φορα που το παιρνω νοιωθω να με διαπερνα ηλεκτρικο ρευμα απο τις τσιτες.μπορει να φαινονται γραφικα οπως τα λεω αλλα ειναι η αληθεια φιλε.:welcome:

Κοιτα, βασικά πιστεύω πως το κάθε προϊόν πιάνει διαφορετικά τον κάθε άνθρωπο....οποτε εμενα δεν με πιανει οσο εσενα αν και κανει την δουλεια του αλλα οχι τοσο οσο το jack3d..
το επομενο που εχω για να δοκιμασω ειναι το pump fixx, οι φιλοι μου που το παιρνουν τους τα σκαει καλα.. για να δουμε.....

vaggan
16-03-12, 09:55
καλα ειναι διαφορετικα προιοντα παντως τα σκασιματα τα πριξηματα και τον ογκο που μου δινει η εξπαντ δεν τα αλλαζω με καμια

procop
16-03-12, 16:19
Κοιτα, βασικά πιστεύω πως το κάθε προϊόν πιάνει διαφορετικά τον κάθε άνθρωπο....οποτε εμενα δεν με πιανει οσο εσενα αν και κανει την δουλεια του αλλα οχι τοσο οσο το jack3d..
το επομενο που εχω για να δοκιμασω ειναι το pump fixx, οι φιλοι μου που το παιρνουν τους τα σκαει καλα.. για να δουμε.....

ειναι καλο το pump fixx εμενα με επιανε περισσοτερο απο jack,αλλα η γευση του με χαλαει

Mcstefan7
16-03-12, 16:31
Και στο ενα σκουπ ουτε καν!

vaggan
16-03-12, 16:57
τι να πω εγω προσωπικα παιρνω αυτο με την καφεινη. αλλα φιλε μου σε ενα συμπληρωμα πρεπει να δωσεις χρονο για να δουλεψει.παρτο τωρα μην παει και χαμενο:P:P