PDA

Επιστροφή στο Forum : Get lean... or die! Φωτογραφίες



aggelos
21-05-08, 01:38
Θα βάλω εδώ 2 φωτογραφίες μου που δείχνουν την αλλαγή που είχα κάνει πέρυσι μέσα σε 8 μήνες χάνωντας συνολικά 38 κιλά.

Στην πρώτη φωτογραφία είμαι 107 κιλά ενώ στη δεύτερη 73, με ύψος 1.71, ενώ έφτασα και στα 69 κιλά, απλά δεν έχω φωτογραφία.

ΠΡΙΝ
http://www.bodybuilding.gr/bbgr/agel_prin.JPG

META
http://www.bodybuilding.gr/bbgr/agel_meta.JPG

Το μυστικό είναι ότι για εκείνο το διάστημα αναγκάστηκα να συγκατοικήσω με τον Παναγιώτη (Muscleboss) και αναπόφευκτα, ακολούθησα και εγώ πρόγραμμα διατροφής και προπόνησης bodybuilding. :bblifthard:

Κάθε μέρα το σπίτι γινόταν κέντρο διερχομένων bodybuilders και κατάλαβα πόσο χάλια ήταν το σώμα μου… μαύρα χάλια! :oops:
Αποτέλεσμα ήταν να πορωθώ και να ξεκινήσω πρόγραμμα.

Ένα ευχαριστώ στον ΜΒ όχι μόνο για τη βοήθεια του στο πρόγραμμα προπόνησης και διατροφής, αλλά και την ψυχολογική στήριξη που χρειάστηκα για να τα βγάλω πέρα σε μια πολύ απαιτητική δίαιτα. :bowdown:
Να σημειώσω ότι έχω αναιμία και στίγμα και αυτό μας επέβαλε να είμαστε πολύ προσεχτικοί και στη διατροφή μου αλλά και στην προπόνηση και αεροβική.

Η δίαιτα που ακολούθησα ήταν ψηλή σε πρωτείνες και ακόρεστα λίπη και χαμηλή σε υδατάνθρακες. Γενικά το προγραμμά μου είχε μια κυκλική λήψη/αυξομείωση θερμίδων μέσα στην εβδομάδα, ενώ κάποιες μέρες δεν έτρωγα καθόλου υδατάνθρακες. :food:
Χρησιμοποίησα συμπληρώματα διατροφής και συγκεκριμένα:

- πρωτείνη ορρού γάλακτος υψηλής περιεκτικότητας
- πολυβιταμίνη
- βιταμίνη C και αντιοξειδωτικά
- σίδηρο
- καρνιτίνη
- ωμέγα 3 και 6 λιπαρά οξέα
- συμπλήρωμα λιποδιαλύτη εμπορίου

Στόχος μου φέτος το καλοκαίρι να είμαι ακόμα καλύτερος, με μεγαλύτερους και σκληρότερους μύς. :bodybuilder2:

RUHL
21-05-08, 02:08
Γειασου ρε βοςς με τις μεταμορφωσεις σου :clapping: :clapping: :clapping: (μαλον που τους κανεις)

Μπραβο αγγελε αλλος ανθρωπος τι να λεμε

Αραγε ο βοςς δεχεται εγγραφες η εχει κανενα τμημα με πελατες :green: :green: :green: :green:

pikolo
21-05-08, 02:21
αυτο το τμημα με πελάες θα με ενδιεφερε και μενα!αγγελος παρα πολυ καλη προοδος!μπραβο!! :rocking: :rocking: :army2: :army2: :thumbup: :thumbup: :liftheavy: :liftheavy: :box1: :box1: :hantel: :hantel: :bodybuilder2:

Vson
21-05-08, 04:58
omg φοβερη αλλαγη μπραβο Αγγελε εισαι μεγαλος ;)

αυτος ο MB πρεπει να παει στην Oprah χαχα απ οτι φαινεται κανει θαυματα MB και το εκανες με το αζημειωτο;;:P

Antonio
21-05-08, 09:38
Αγγελε τρομερη διαφορά. Βασικά τρόμαξα να σε γνωρίσω στην 1η φωτο γιατί πρίν κάποια χρόνια σε είχα γνωρίσει από κοντά.
Μπράβο σε σένα και τον ΜΒ!

toula_nomikou
21-05-08, 11:05
Mπραβο Αγγελε σπουδαια κ η αλλαγη αλλα και η προσπαθεια σου...ειναι ενα μικρο δειγμα παραδειγματισμου :clapping: :clapping: :clapping:

billys15
21-05-08, 13:51
Ειλικρινα σου αξιζει ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ για τον κοπο και τα αποτελεσματα μιλουν μονα τους!!! ΚΑΜΙΑ σχεση με πριν!!! Μπραβο και στους δυο σας! :awesome: :awesome:

giorgos_xania
21-05-08, 15:13
τι να πω πολλα συγχαρητηρια ... :army2: :clapping: :army2: :clapping: :clap:

TRIANTAFYLLOU
21-05-08, 16:58
ενα έχω να πώ πολλά συγχαρητήρια αλλά και στον μβ που σε πόρωσε και καλά έκανες και έβαλες φοτο . ας γίνεις παράδειγμα πρός μίμηση γιατί αυτό έχει μεγαλύτερη αξία απο το να κερδίσει κάποιος ένα αγώνα ββ η αντε και την ίδια . μπράβο . :bowdown: :thumbsup:

ioannis1
21-05-08, 20:52
τι να πω συγχαρητηρια :thumbsup:

stavro
21-05-08, 23:09
οταν πρωτομπηκα στο side στην αρχικη σελιδα διαβασα
you train really hard you take the best supplements but you need something more KNOWLEDGE καλυτερο παραδειγμα απο αυτο γινετα???
συνχαρητηρια :awesome: :awesome: [/b]

Fotis_Patra
21-05-08, 23:29
Για σου ρε Αγγελε, πρωτος. Αντε να σε δω φετος κοματια. ( ρε συ Αγγελε ολη αυτη την καρνιτινη μονο σου θα την πεις? γιατι ετσι γινομε και εγω) :nana:

stelios30
22-05-08, 02:03
Μπραβο σου για την σκληρη δουλεια που χρειαστηκε για να πετυχεις τον στοχο σου και να μην ξεχναμε κ τον μπος ετσι?

SOLID
22-05-08, 13:57
Μπραβο πραγματικα αγνωριστος Αγγελε μπραβο σε σενα για την πειθαρχεια υπομονη και επιμονη που εδειξες και στον μπος για τη βοηθεια που σου προσφερε.!!!!!!!!!!!!Πραγματικα απιστευτο δεν εχω λογια. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

argyrakis
22-05-08, 16:15
Τα συγχαρητήρια μου φίλε ΜΠΡΑΒΟ

Muscleboss
22-05-08, 17:31
Με τον Άγγελο δεν είμαστε απλά φίλοι, αλλά σχεδόν σαν αδέρφια.

Όταν τον είδα πως ήταν στην αρχή, παραλίγο να κάνω εμετό... :puke:

Χρησιμοποιώντας απλά συμπληρώματα, πρόγραμμα διατροφής και γυμναστήριο, τον έβλεπαν στο δρόμο και δεν τον γνώριζαν ούτε οι συγγενείς του.

Νομίζω ότι είναι μια απόδειξη ότι η πειθαρχία και αποφασιστικότητα έχουν μεγαλύτερα αποτελέσματα και από τα δυνατότερα φάρμακα. :thumbup:

ΜΒ

aggelos
23-05-08, 00:02
Ευχαριστώ όλους σας για τα καλά σας λόγια.
Πήρα την απόφαση να βάλω τις φωτογραφίες στη ιστοσελίδα όχι για μπράβο και διαφήμιση, αλλά για να στηρίξω ψυχολογικά και να ενισχύσω τις προσπάθειες και άλλων που έχουν το ίδιο πρόβλημα... γιατί θεωρώ ότι είχα πρόβλημα.
Χαιρετισμούς στο Βόλο (Antonio) και στον καραφλό boxer (Fotis_Patra) :rolf: :rolf:

Vson
06-06-08, 16:58
ναι ρε αγγελες τι διαφημηση ελεος, να το κανεις , τετοια πραγματα θελει να βλεπει ο κοσμος για να παιρνει κουραγιο που σε πολλους λειπει , νομιζω οτι αν βλεπει ο ανθρωπος τετοια πραγματα ομως παιρνει το θαρρος.

επισης ειπαν οτι αυτο ειναι πιο σημαντικο κ απο το να νικησεις αγωνα bb, βεβαιως και ειναι επειδη αλλαζεις το τροπο ζωης σου , γινεται πολυ πιο υγειης ανθρωπος και αυτο ειναι το πιο σημαντικο, δεν μπορεις να φανταστεις ποσο κακο κανει το πολυ λιπος στη καρδια ;))

περιμενω να δω κ τις αλλες φωτο Αγγελε, μπραβο και παλι!

και φυσικα και στον MB που σε βοηθησε

Eimai_fetes
22-07-08, 23:59
Κοιτωντας φωτο μελων, επεσα κ σε αυτο το ποστ...
Περιττο να πω οτι εκτος απο λαλακας που εμεινα, ακομα να πιστεψω αυτην την αλλαγη...το απιστευτο ειναι οτι εγινε σε μολις 8 μηνες...
Βεβαια, με ενα πρωταθλητικο προσωπο διπλα σου, δεν περιμενες να περασεις ομορφα κ ηρεμα...
Θεωρω πως αξιζεις συγχαρητηρια για την επιμονη σου, την υπομονη σου κ το κουραγιο σου....
Καποτε ειμουν σχεδον κ γω στον σωματοτυτπο τις ιδιας φωτογραφιας, αλλα απο τα 102 κιλα, για να φτασω στα 84 κ να δεσω λιγο, περασαν 3 χρονια σχεδον...
Πως θα γινει να συγκατοικισω κ γω με καποιον, ο οποιος το ερχομενο πασχα θα με βγαλει φετες ??????? :idea: :idea: :idea:

alekoukosmyconian
24-07-08, 02:21
συνέχισε τον αγώνα σου..!πας περίφημα. μας δίνεις και μας κουράγιο να συνεχίσουμε!

panagiotisf
24-07-08, 09:11
συγχαρητηρια αγγελε και απο μενα
MUSCLEBOOSS εκπληκτικη η δουλεια που εκανες με τον αγγελο

ειδα πως ειχες διατροφη χαμηλη σε υδατάνθρακες πρεπει να ηταν δυσκολα γιατι χωρις κινητηριο δυναμη χωρις καυσιμο
οπως ειναι οι υδατάνθρακες πρεπει να ειναι ακομη πιο δυσκολα

σιγουρα οι φωτο σου θα ΕΜΠΝΕΥΣΟΥΝ πολλους με πολλα παραπανισια κιλα

καλη συνέχεια

kostas21
07-08-08, 01:13
άγγελε μια ερώτηση.το στήθος σου μίκρινε με την απώλεια βάρους ή με εγχείρηση??? :???: :???:

Muscleboss
07-08-08, 11:53
απαντάω εγώ για τον άγγελο.

: με την απώλεια λίπους. φέτος έχει μικρύνει ακόμη περισσότερο. υπάρχει αδένας βέβαια μέσα που δηλώνει γεννετική προδιάθεση γυναικομαστίας, αλλά με την αύξηση της μυικής μάζας και τη μείωση του λίπους αυτό δεν είναι φανερό με το μάτι. ακόμη χρόνο με τον χρόνο ο αδένας μικραίνει με κατάληλη προσοχή στις φυσικές του ορμόνες.

ΜΒ

nEEd4wEEd
07-08-08, 14:33
ΜΒ κάτι έχω ακούσει για "πειραματική" θεραπεία της γυναικομαστίας με συνδυασμό των est blockers που παίρνουμε στο PCT.
δεν εννοώ για πρόληψη κατα την διάρκεια του κύκλου, αλλά για περιπρτώσεις σαν τον άγγελο που προέρχεται από εφηβεία και υπάρχει για πολλά χρόνια.
δυστυχώς δεν το έψαξα για να σου πω λεπτομέριες
αν ενδιαφέρεσαι νομίζω στα forum του bodybuilding.com θα βρεις πληροφορίες

Muscleboss
07-08-08, 16:05
been there, done that.. πολύ καιρό πριν τα forums... 8) :wink:

MB

RUHL
07-08-08, 16:09
ΜΒ
αν ενδιαφέρεσαι νομίζω στα forum του bodybuilding.com θα βρεις πληροφορίες
καντου ban καντου ban να μαθει να μηλαει αλλη φορα :spank: :spank:


:lol: :lol: :lol: :green: :P

giorgos_xania
07-08-08, 17:21
για στειλτε κανα λινκ σε πμ :P

jGod
01-10-08, 00:49
A πιστευτος!σορρυ για το ξεθαμα

slaine
01-10-08, 01:21
τρομερή αλλαγή!!! ΜΒ μήπως ψάχνεις συγκάτοικο????? :green:

dReik0
01-10-08, 09:47
Συγχαρητήρια φιλε μου ! Απλά πολύ καλός. Να φανταστώ ότι το μονο κακό ήταν ότι δεν είχες ρούχα μόλις αδυνάτισες να φορέσεις e ?Το ίδιο είχα πάθη και εγώ όταν έχασα 25 κιλά φόραγα 3 μήνες τα ρούχα του αδερφού μου :green:

DeVito
01-10-08, 10:47
Μπραβο! Τρελλη αλλαγη!!

gym mind
01-10-08, 10:57
Αξιος συγχαρητηριων φιλε μου...Αξιζε η προσπαθεια που εκανες,εγινες αλλος ανθρωπος!!! :thumbup:

tezaman
01-10-08, 12:40
been there, done that.. πολύ καιρό πριν τα forums... 8) :wink:

MB

muscleboss :bowdown: :bowdown:

mitsakos
09-12-08, 17:27
ρε συ ΜΒ θες να συγκατοικησεις και με μενα?οχι πολυ.ισα ισα να με βαλεις σε ενα προγραμμα :lol: :lol:

παντως εγω ειμαι χειροτερα απ την πρωτη φωτο αλλα αν βλεπω τετοια αποτελεσματα παιρνω κουραγιο..

blackgym
12-02-09, 01:27
muscleboss καλο ειναι να κανεις μια σχολη με ατομα που πραγματικα ενδιαφερονται να αλλαξουν ριζικα με μια σχετικη διαφημιση ποστ των παιδιων και φωτο ..πιστεψε με θα κανουν ουρα οπως καnan στην αμερικη για το ps3...

τρομερη αλλαγη ...τελικα αλλαζουν ολα ... :rocking: :rocking: :rocking: :rocking: :rocking: :rocking: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

makis88
28-02-09, 06:29
μπραβο αλλος ανθρωπος... :awesome: :awesome:

ΜrΚommatias
11-03-09, 15:35
ενα μπραβο και απο εμενα αγγελε πολυ καλη δουλεια

Blackheart
30-04-09, 20:28
Συγχαρητήρια άγγελε θέλει μεγάλη θέληση αυτό που έκανες και εσύ... (μια ανάλογη περίπτωση είμαι και εγώ από 126 κιλά σήμερα πάτησα για πρώτη φορά 80 κιλά η μόνη διαφορά είναι οτι εγώ την έκανα μόνος μου και της πληροφορίες για το πως να το κάνω αυτό της πήρα από το φορουμ, κάποια στιγμή θα ανεβάσω και εγώ φωτογραφίες).

Svein
20-08-09, 15:59
Respect και οι δυο !

MustChange
23-08-09, 16:06
Συγχαρητήρια απλά και ξεκάθαρα.
Και ένα μεγάλο μπράβο που ανεβάζετε
τέτοιες φωτό που δίνουν κουράγιο και
δύναμη σε όλους!

Jumaru
02-09-09, 10:53
:shock: Εύγε !! έδειξα την αλλαγή σου σε έναν συνάδελφο που έχει χάσει τη θέληση για διατροφή/γυμναστική και απλά έχει μείνει στο "θα ήθελα να..." Έχει παρόμοιο σωματότυπο με αυτόν που είχες κάποτε. Άν έχεις στον υπολογιστή σου κάποιο πρόγραμμα διατροφής που ακολουθήσες τότε η οτιδήποτε αναλυτικότερο απο όσα λές στο τόπικ , θα ήμουν ευγνώμων.
Μπράβο και πάλι

Fapper
27-09-09, 14:51
h kalyterh metamorfwsh pou exw dei sthn zwh mou

alla twra pia skefthkes na baleis myhkh maza?

Fapper
27-09-09, 14:55
Αυτες οι μεταμορφωσεις πρεπει να ανεβαινουν youtube ρε συσ καντε μου τη χαρει και στειλτε κανα βιντεο η καμια φωτο

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=5687

spirospros
20-10-09, 19:34
Τέλεια δουλειά συνέχισε έτσι κ θα προχωρησεις πολύ μέσα στο χώρο - έκανες το δυσκολότερο κ αδυνατισες τώρα μπορείς να φτιάξεις κ να πριστεις more and more ....

NASSER
09-11-09, 03:56
Οσες φωτο και να δουμε και να θαυμασουμε, αυτο που καταφερε και εκανε ο Αγγελος με τη βοηθεια του muscleboss φαινεται ασυλληπτο !!!
ΚΑλο ειναι να του διαβαζουμε και να παιρνουμε θαρρος, καθως εδω στο φορουμ εχουμε την καλη θεληση να βοηθησουμε και να εμψυχωσουμε ολους για να νιωθουν πρωτα καλα με τον εαυτο μας και επειτα με το σωμα μας! Και αυτο ειναι εφυκτο αν κατανοησουμε πως σωμα και ψυχολογια αλληλοσυνδέονται !

jemstone
09-11-09, 12:10
Απίστευτος .. συγχαρητήρια πρώτα σε σένα Άγγελε διότι ότι και να μας βάλουν να κάνουμε για να αλλάξουμε τρόπο ζωής και συνήθεις αν δεν το έχουμε αποφασίσει πρώτα εμείς και αν δεν έχουμε τη θελήσει είναι τζάμπα πράγμα .. δεύτερον μπράβο Πάνο διότι η εμπειρία και η γνώση είναι καλό να τη χρησιμοποιούμε προς καλό άλλον και το αποτέλεσμα είναι πάντα η καλύτερη ανταμοιβή!!!!! συγχαρητήρια παιδιά:thumbup::thumbup::thumbup:

Polyneikos
09-11-09, 12:12
Mπραβο Άγγελε,τρομερη θεληση και προσπάθεια !!
Πανο επειδη ο Αγγελος δεν μπαινει πλεον στο φόρουμ που βρίσκεται;Ασχολειται;

PMalamas
13-06-10, 00:27
μπραβο ρε man! Σου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια!!

gus
13-07-10, 21:37
Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ και απο μενα!!!!

ΣΙΑΜΙ
27-07-10, 01:00
απιστευτος μπραβο:)

panosge0
27-07-10, 15:57
Στην ίδια περίπου φάση βρισκόμουν και εγώ πριν 4 χρόνια και πήρα την μεγάλη απόφαση και δύναμη για να τα χάσω!!! Βέβαια εγώ ήμουν 122κιλά και έπεσα στα 78κιλά με 1.82 ύψος. Το κακό είναι ότι μου άφησε χαλάρωση στο δέρμα, στην περιοχή της κοιλιάς. Φίλε μου συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα :thumbup:.... περιμένω να δώ καινούργιες φώτο.

spyros Bodybuilding
19-09-10, 13:26
ωραιος

giorgos kriti
14-11-10, 21:51
πολλα μπραβο οχι ενα πολλαααα θηριο τρομερη αλλαγη!!!!:shock:;)

Zylo
14-11-10, 23:31
θα ηθελα πολυ να δω πως ειναι τωρα ο αγγελος!!!ξερουμε μηπως αν το εχει συνεχισει το αθλημα η αν το παρατησε?

Krokodeilakias
19-11-10, 18:55
Καταπληκτικό!!!! Να είσαι καλά για το κουράγιο που μου δίνεις! :P :-)

Muscleboss
20-11-10, 02:56
θα ηθελα πολυ να δω πως ειναι τωρα ο αγγελος!!!ξερουμε μηπως αν το εχει συνεχισει το αθλημα η αν το παρατησε?

O Άγγελος, για ένα χρόνο μετά από την τελευταία του φωτογραφία (όσο διήρκησε και η συγκατοίκηση μας) συνέχισε να προπονείται, με ακόμα καλύτερη διατρόφή και φουλ συμπληρώματα, προσθέτωντας καθαρά μυικά κιλά στο σώμα του και έχωντας πολύ ψηλού στόχους. Μάλιστα είχε φτάσει στο σημείο άπό άποψη δύναμης να ειναι το φαινόμενο του γυμναστηρίου και τρίβαν όλοι τα μάτια τους.:shock:

Δυστυχώς κάπου εκεί σταμάτησε και η συγκατοίκησή μας και μαζί με αυτη και η εξέλιξή του... πλέον γυμνάζεται αραιά και που, και σωματικά είναι σε μιαμέτρια κατάσταση, αλλά σε καμιά περίπτωση στα χάλια που είχε όταν ξεκίνησε. Κάθε φορά που βρισκόμαστε από κοντά μου λέει οτι θα ξαναξεκινήσει δυναμικά, αλλά δεν....

Ο Άγγελος είναι νομίζω από τις κλασσικές περιπτώσεις που θέλουν κάποιον να τους δωσει έναν στόχο, να τους πορώσει και σε συνδυασμό με σωστή διατροφή και προπόνηση να κάνουν τη μεγάλη αλλαγή στο σώμα τους. Είναι απόδειξη ότι όλοι μπορούν..

ΜΒ

GyM=life
20-11-10, 03:22
Ο Άγγελος είναι νομίζω από τις κλασσικές περιπτώσεις που θέλουν κάποιον να τους δωσει έναν στόχο, να τους πορώσει και σε συνδυασμό με σωστή διατροφή και προπόνηση να κάνουν τη μεγάλη αλλαγή στο σώμα τους. Είναι απόδειξη ότι όλοι μπορούν..



Αυτο ξαναπέστω!!!μακαρι να ειχα και εγω εναν π να μ λεει τι να κανω με καποιον τροπο...ειναι πολυ μα παρα πολυ σημαντικο να κατι τετοιο!!!

Μπραβο στο παλικαρι και σε εσενα με την βοηθεια σ!!!απιστευτα αποτελεσματα!!!:thumbup::thumbup:

Mitsen
20-11-10, 03:46
Δεν είχα διαβάσει ποτε αυτό το thread..

Πραγματικά νιώθω σαν να βλέπω 2 διαφορετικά άτομα! Δυσκολεύομαι να συνειδητοποιήσω ότι είναι ο ίδιος άνθρωπος!

Aλλο ένα παράδειγμα προς μίμηση και ίσως το ποιο δυνατό! Συγχαρητήρια φυσικά πάνε εκτος από την Aγγελο για την μεγάλη του προσπάθεια και στον Παναγιώτη. Bravo και στους 2 για αυτό το εκπληκτικό αποτέλεσμα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα!:clap:

Παναγιώτη έχω την εντύπωση πως ακόμα μια ώθηση στο φίλο σου θα τον βοηθήσει και πάλι να γυρίσει στα σιδερα!

Nosblos
20-11-10, 11:38
παρα πολλα συγχαρητηρια....
τελικα θεληση χρειαζεται και σωστη πορεια..τιποτα παραπανω!!
φανταστικο αποτελεσμα...παρα πολλα μπραβο!!!
:toast:;)

ANNA VANDEVA
25-11-10, 11:19
Θα βάλω εδώ 2 φωτογραφίες μου που δείχνουν την αλλαγή που είχα κάνει πέρυσι μέσα σε 8 μήνες χάνωντας συνολικά 38 κιλά.

Στην πρώτη φωτογραφία είμαι 107 κιλά ενώ στη δεύτερη 73, με ύψος 1.71, ενώ έφτασα και στα 69 κιλά, απλά δεν έχω φωτογραφία.

ΠΡΙΝ
http://www.bodybuilding.gr/bbgr/agel_prin.JPG

META
http://www.bodybuilding.gr/bbgr/agel_meta.JPG

Το μυστικό είναι ότι για εκείνο το διάστημα αναγκάστηκα να συγκατοικήσω με τον Παναγιώτη (Muscleboss) και αναπόφευκτα, ακολούθησα και εγώ πρόγραμμα διατροφής και προπόνησης bodybuilding. :bblifthard:

Κάθε μέρα το σπίτι γινόταν κέντρο διερχομένων bodybuilders και κατάλαβα πόσο χάλια ήταν το σώμα μου… μαύρα χάλια! :oops:
Αποτέλεσμα ήταν να πορωθώ και να ξεκινήσω πρόγραμμα.

Ένα ευχαριστώ στον ΜΒ όχι μόνο για τη βοήθεια του στο πρόγραμμα προπόνησης και διατροφής, αλλά και την ψυχολογική στήριξη που χρειάστηκα για να τα βγάλω πέρα σε μια πολύ απαιτητική δίαιτα. :bowdown:
Να σημειώσω ότι έχω αναιμία και στίγμα και αυτό μας επέβαλε να είμαστε πολύ προσεχτικοί και στη διατροφή μου αλλά και στην προπόνηση και αεροβική.

Η δίαιτα που ακολούθησα ήταν ψηλή σε πρωτείνες και ακόρεστα λίπη και χαμηλή σε υδατάνθρακες. Γενικά το προγραμμά μου είχε μια κυκλική λήψη/αυξομείωση θερμίδων μέσα στην εβδομάδα, ενώ κάποιες μέρες δεν έτρωγα καθόλου υδατάνθρακες. :food:
Χρησιμοποίησα συμπληρώματα διατροφής και συγκεκριμένα:

- πρωτείνη ορρού γάλακτος υψηλής περιεκτικότητας
- πολυβιταμίνη
- βιταμίνη C και αντιοξειδωτικά
- σίδηρο
- καρνιτίνη
- ωμέγα 3 και 6 λιπαρά οξέα
- συμπλήρωμα λιποδιαλύτη εμπορίου

Στόχος μου φέτος το καλοκαίρι να είμαι ακόμα καλύτερος, με μεγαλύτερους και σκληρότερους μύς. :bodybuilder2:
Μπράβο Άγγελε!!!! Συγχαρητήρια!!!! Είσαι ένα παράδειγμα για όλους τους Έλληνες!!!! Be fit!!!

Wolve
29-12-10, 21:27
μπραβο στον αγγελο, η θεληση κανει θαυματα, ειλικρινα :thumbup:

mitakgr
22-02-11, 14:08
ενα μπραβο και απο μενα πραγματικα πολυ μεγαλη αλλαγη!!! εγω παλι θα ηθελα να ρωτησω τον muscleboss σε ποσο καιρο το καταφερε αυτο ο Αγγελος με αυτην την διατροφη του...εγω πλεον μπαινω σε πολυ αυστηρη διατροφη σχολαστικη οπως η δικια του και θα ηθελα να ξερω σε ποσο καιρο θα αποκτησω ορατα αποτελεσματα.... Για οσους θελουν να μου απαντησουν ας με δουν εδω http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13242-Metamorphosis

fat-to-fit
24-02-11, 14:25
Φίλε μου θα ήθελα να σου δώσω πάρα πολλά συγχαρητήρια γιατί τα αξίζεις πραγματικά.
Και εγώ είμαι όπως ήσουν εσύ και με λίγα περισσότερα κιλά. Προσπαθώ να τα χάσω εδώ και πάρα πολύ καιρό αλλά οι προσπάθειες μου ακόμη δεν έχουν πιάσει κόπο. Μακάρι μια μέρα να καταφέρω να κάνω αυτό που έκανες και εσύ. Είσαι ένα μεγάλο παράδειγμα για πολύ κόσμο που υποφέρει απο αυτή την ασθένεια. Γιατί περί ασθένειας πρόκειται.
Να είσαι καλά και να συνεχίσεις έτσι δυνατά.

Αυτά απο εμένα :)

dstergio
02-03-11, 18:27
Συγχαρητήρια στο φίλο Άγγελο και ΜΒ, εντυπωσιακό πραγματικά.
Με την ευκαιρία θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος (έψαξα άλλα δε βρήκα κάτι συγκεκριμένο στο forum),σχετικά με το στίγμα,(όχι αναιμία), χρειάζεται ειδική διατροφή; ή όχι;

argyrakis
06-03-11, 11:49
Με την ευκαιρία θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος (έψαξα άλλα δε βρήκα κάτι συγκεκριμένο στο forum),σχετικά με το στίγμα,(όχι αναιμία), χρειάζεται ειδική διατροφή; ή όχι;
Όχι φίλε μου δεν χρειάζεται κάποια ιδική διατροφή για να φτιαχτείς εσύ που έχεις το στίγμα τρως κανονικά όπως όλοι .

Το ξέρω προσωπικά γιατί το έχω και εγώ το στίγμα .

dstergio
08-03-11, 23:29
Όχι φίλε μου δεν χρειάζεται κάποια ιδική διατροφή για να φτιαχτείς εσύ που έχεις το στίγμα τρως κανονικά όπως όλοι .

Το ξέρω προσωπικά γιατί το έχω και εγώ το στίγμα .

Ευχαριστώ πολύ φίλε.

sadistic
14-04-11, 13:44
1000 RESPECT στο παλικαρι για την αλλαγη,και μπραβο στο φιλο που τον παροτρεινε,και ηταν διπλα του.:thumbup:

anna_bou
25-05-11, 12:27
Ειμαι νεα στο φορουμ και επεσα πανω στις φωτο σου.Απλα απιστευτος και ξερεις κατι εκει που εκανα γκελα και για κανα 2 εβδομαδες τα ψιλο παρατησα με εκανες να παρω δυναμη ειλικρινα...Μπραβο σου μεσα απο τη ψυχη μου

katerina.
15-10-11, 14:42
τι να πω !!!!μπράβο σου για το κουραγιο σου και τη ψυχικη σου δυναμη για να καταφερεισ τετοια μεταμορφωση .τρομερη αλλαγη !!!!!!!:thumbup::thumbup:

Χρήστος Τριανταφύλλου
15-11-11, 14:45
Εστω κ καθυστερημενα,μπραβο κ απο μενα . Ησουν τυχερος που συγκατοικησες με ατομο που σε ενεπνευσε κ με γνωσεις.
Εισαι πραγματικο παραδειγμα ,που εαν καποιος εχει θεληση ,τι μπορει να του προσφερει το ΒΒ κ η σωστη διατροφη.
Πρωτα πρωτα φανηκε οτι ησουν ωραιο παιδι ,ενω πρωτα μαλλον το αντιθετο εδειχνε.

archiezulu
28-12-11, 21:07
MΠΡΑΒΟ

Builderi
03-07-12, 15:34
πραγματικα τελειος....τεραστια αλλαγη....συγχαρητηρια.

giannis_ibiza
11-07-12, 19:36
Μπραβω φιλε η αλαγη σου δειχνη ιπομονι κ επιμονη μπραβω σου συνεχυσε ετσι

The_Dark_Knight™
26-07-12, 17:10
ΑΓΓΕΛΕ ΑΠΛΑ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ!!! ;)

Μολις εκανα εγγραφη κσι λεω να παρω ποδι με αυτο ΠΟΥ ειδα!!! Πολλα μπραβο σου για την επιμονη σου & την υπομμονη σου!! Μπραβο και στον παλικαρο που ηταν διπλα σου και σε στηριξε!!! Μεγαλη αλλαγη και πολυ καλη μαλιστα!!Εισαι ζωντανο κουραγιο για ολους μας..!

TeoNewLife
09-08-12, 23:55
Αυτή είναι η δύναμη της θέλησης και το κουράγιο που χρειάζεται για να αγγίξεις το όνειρό σου, είσαι ένα μεγάλο παράδειγμα για πολλούς, συγχαρητήρια.

tolis93
10-08-12, 01:04
εχει κανεις ιδεα που ειναι τωρα και τι κανει ο φιλος μας ο αγγελος?

vaggan
12-08-12, 09:20
εχει κανεις ιδεα που ειναι τωρα και τι κανει ο φιλος μας ο αγγελος?τον ειδα πριν λιγο σε μια μπουγατσερι:green::turtle:

Muscleboss
12-08-12, 17:11
εχει κανεις ιδεα που ειναι τωρα και τι κανει ο φιλος μας ο αγγελος?

Ο Άγγελος έχει παντρευτεί και περιμένει παιδάκι τις επόμενες εβδομάδες. Ζεί στην επαρχία και το πρόγραμμά του δεν του επιτρέπει ενασχόληση με βάρη. Όποτε βρισκόμαστε αναπολούμε τη συγκατοίκησή μας και την προπόνησή μας.

Δεν αποκλείω να τον είδε σε μπουγατσερί ο vaggan... έχει χαλαρώσει πολύ. Όπως ξαναέγραψα είναι από τους ανθρώπους που μπορούν να κάνουν πολλά πράγματα όταν τους πάρεις από το χέρι, αλλιώς τα παρατανε. Κάποια στιγμή θα ξαναγράψει στο φόρουμ πιστεύω.

tolis93
12-08-12, 19:45
Ο Άγγελος έχει παντρευτεί και περιμένει παιδάκι τις επόμενες εβδομάδες. Ζεί στην επαρχία και το πρόγραμμά του δεν του επιτρέπει ενασχόληση με βάρη. Όποτε βρισκόμαστε αναπολούμε τη συγκατοίκησή μας και την προπόνησή μας.

Δεν αποκλείω να τον είδε σε μπουγατσερί ο vaggan... έχει χαλαρώσει πολύ. Όπως ξαναέγραψα είναι από τους ανθρώπους που μπορούν να κάνουν πολλά πράγματα όταν τους πάρεις από το χέρι, αλλιώς τα παρατανε. Κάποια στιγμή θα ξαναγράψει στο φόρουμ πιστεύω.

πωπω νοικοκυρευτηκε δηλαδη.να του ζησει λοιπον.τα βαρη εκει ειναι περιμενουν.ελπιζω να μενει ως εχει παντως και οι αυξομειωσεις στο βαρος του να ειναι 1-2 κιλα.ειναι κριμα μετα απο τοση προσπαθεια να βαλει κιλα.αλλα οπως κ να εχει απεδειξε οτι το κατεχει:thumbup:

TRXLOVER
12-08-12, 22:32
Απλα φοβερος ο τυπος.. δεν περιμενα ποτε πως τετοιες αλλαγες οντως ειναι δυνατες .

Stella
12-08-12, 22:33
Ωραία, ωραία με το καλό να ερθει το μωράκι του!
Ελπίζω και γω να μην έχει ξεφύγει πολύ, γιατί για τις γυναίκες λέτε ότι χαλαρώνουν μετά το γάμο, αλλά και οι άντρες βλέπω δεν πάτε πίσω!:green:
Ενα πράμα ρε παιδί μου...παιδια είμασταν όταν γραφτηκαμε στο φορουμ...και τώρα κανουμε και οικογένειες σιγά σιγά!
Α, ρε φορουμ μαζί μεγαλώνουμε....:)

prokopis
17-01-13, 08:14
Αξιος ο Αγγελος,ειναι παραδειγμα προς μιμηση,Σεβασμος..!!!:bowdown:

GEOP13
10-02-13, 17:12
μπράβο ρε "τέρας" αξίζουν οι θυσίες σου...! :clap::clap::clap:

aetosa
11-02-13, 14:17
Απίστευτη μεταμόρφωση! Συγχαρητήρια στον Άγγελο και φυσικά στον MuscleBoss!

Bill_k
05-04-13, 04:59
Να και εναν άνθρωπος που αξίζει πραγματικα το μπράβο και σεβασμο...Και όχι κάτι "μάγκες" που έκαναν τον κ..... Σουρωτηρι και τους θαυμάζουν σταπεριοδικα....ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΡΙΣΠΕΚΤ ΜΕΓΑΛΟ...Η ΘΕΛΗΣΗ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΗΝ ΓΗ ΤΡΟΧΙΑ!

Φωταρας
27-05-13, 21:39
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!:thumbup::thumbup::thumbup:

DENNISGR
03-07-13, 13:09
keep it up

Stiloabarth
21-08-13, 16:00
Μπράβο στο παλικάρι κάποτε είχα κανει και εγω το μεγάλο βήμα είχα χάσει 67 κιλά σε ενα χρόνο να φανταστείτε όσοι είχαν να με δουν καιρο δεν με γνώριζαν...τιποτα δεν ειναι ακατόρθωτο!!!

Alex3a
22-08-13, 16:58
φοβερος!

mazas
26-09-13, 03:05
απιστευτη αλλαγη μπραβο σου

nikp81
26-11-13, 21:44
Ενα μπραβο στον Αγγελο και στον MB ...
Ειδα το ποστ και παιρνω κουραγια γιατι ειμαι ακριβως στην ιδια φαση ..Θελω να χασω 40 κιλα , και ειμαι στην μεση τωρα ,τα 20 φυγανε ..Τρελλο motivation το παρων αρθρο !!!