PDA

Επιστροφή στο Forum : Hydroxycut Hardcore Elite (Muscletech)



sofos
15-03-12, 19:55
http://assets.bodybuilding.com/store/prodimage/prod_prod760032/image_prodprod760032_white450px.jpg

100 Rapid-Release Thermo Caps
Serving Size2Capsules
Servings Per Container50
Amount Per Serving % Daily Value
Caffeine Anhydrous 270mg †
Coleus Extract 250mg †
(As Coleus Forskohlii) (Root)
Supplying Forskolin
Green Coffee Extract 200mg †
(As C. Canephora Robusta) (Seed)**
L-Theanine 100mg †
Cocoa Extract 100mg †
(As Theobroma Cacao) (Seed)
Supplying Theobromine
Yohimbe Extract 56.3mg †
(As Pausinystalia Yohimbe) (Bark)
Supplying Yohimbine
Supplying Rauwolscine
† Daily Value not established
Other Ingredients:
Gelatin Capsule (Gelatin, FD&C Blue No. 1, FD&C Red No. 40, Titanium Dioxide), Magnesium Stearate, Silicon Dioxide, Microcrystalline Cellulose.
Directions For Hydroxycut Hardcore Elite: To assess your tolerance, for the first day, take 1 capsule once daily. On days 2 and 3, take 2 capsules once daily. On day 4 and beyond, take 2 capsules twice daily, 30 to 60 minutes before your two largest meals (e.g., breakfast and lunch). Do not snack between meals. For best results, use for 60 days combined with diet and training. Do not take within 5 hours of bedtime. Do not exceed 4 capsules in a 24-hour period. Do not use for more than 8 weeks. Drink 10 glasses of water daily for general good health. Read the entire label before use and follow directions provided.


The all-new Hydroxycut Hardcore® Elite was rebuilt from the ground up with one purpose in mind: to provide you with an unrivaled sensory experience. Hydroxycut Hardcore® Elite delivers on the performance you want:


Hydroxycut Hardcore® Elite is a super-thermogenic that supports a phenomenal sensory experience that redefines intense. The first release in the new MuscleTech Performance Series, Hydroxycut Hardcore® Elite is dosed with premium ingredients. Your experience is our top priority. In fact, the box and other expensive packaging components were removed in order to enable the resources to go where they matter most – the premium formula.

WEIGHT LOSS SUPPORTING COMPLEX BACKED BY CLINICAL
RESEARCH STUDIES*
Very few thermogenic formulas have multiple clinical studies backing their key weight loss ingredients that are conducted on humans and do not rely on animal studies. With two human, double-blind, placebo-controlled clinical studies backing its powerful, weight loss supporting complex, Hydroxycut Hardcore® Elite is dedicated to uncompromising quality, efficacy and results.*

In one study, subjects taking the primary ingredient (green coffee extract [C. canephora robusta]) in Hydroxycut Hardcore® Elite for 60 days lost, on average, 10.95 lbs. versus the placebo group, which lost an average of 5.40 lbs.* Both groups followed a low-calorie diet. In a separate 8-week study, subjects using the same key ingredient lost an average of 3.7 lbs. versus subjects using a placebo, who lost an average of 1.25 lbs.* Both groups followed a calorie-reduced diet and performed moderate exercise.

επιτελους αυτη η εταιρια εβαλε μυαλο :bowdown:

Devil
15-03-12, 20:53
που το ειδες το μυαλο....?

εφυγαν τα μπλεντ.... και κρυβουν τα % απο τη δραστικη ουσια.....

πλακα εχουν!:green::turtle:

sofos
15-03-12, 21:09
που το ειδες το μυαλο....?

εφυγαν τα μπλεντ.... και κρυβουν τα % απο τη δραστικη ουσια.....

πλακα εχουν!:green::turtle:

εεε κανανε το πρωτο βημα ρε συ κατι ειναι κ αυτο :turtle::P

moumia
02-01-13, 14:35
Παιδιά φαίνεται καταπληκτικό !

Το έχει τσιμπήσει κανείς ; Αξίζει ;:unsure:

Λέω να το πάρω γιατί θέλω κάτι πολύ δυνατό για απώλεια λίπους και τεράστεια ενέργεια...

kostas kou
02-03-13, 15:51
και η παλια εκδοση πολυ καλη ηταν παντως :)

moumia
24-03-13, 14:08
Πάντως το σημερινό δεν έχει γιόμπι μέσα..

Mikekan
24-03-13, 14:15
Η παλιά δεν ειχε απαγορευτεί επειδή είχε προκαλέσει βλάβες σε συκωτια κτλ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

moumia
24-03-13, 17:33
Γιατί αυτό είναι καλύτερο ;:unsure:

τα ίδια σκατά είναι χαμένα τα λεφτά μου πήγαν να το τελειώσω και να μην το ξαναπάρω θέλω...

kazabubu
31-03-13, 11:53
Καλημερα.
Εχω 2 ημερες με 2 χαπια την ημερα και μπορω να πω οτι δεν βλεπω κανενα θερμογενετικο αποτελεσμα μεχτι στιγμης.
Το μονο θετικο οτι δεν πειναω και τοσο και με βοηθαει λιγο στη διαιτα.
Ουτε τσιτες, ουτε ταχυκαρδιες. Καλο αυτο.
Να επισημανω οτι πριν καποια χρονια με το παλιο που ειχε εφεδρα μεσα ειχα χασει σε 2 μηνες 18 κιλα!!!!!!! με διαιτα και λιγο γυμναστικη.
Θα περιμενω ακομα λιγες μερες και θα επανελθω....

kazabubu
11-04-13, 22:45
Και επανηλθα οπως ειχα πει..
Λοιπον μεχρι και σημερα με 2 καψουλες το πρωι και 1 καψουλα το μεσημερι, εχει κανει δουλιτσα
και μπορω να πω οτι εχω αισθητη μειωση στην κοιλιακη χωρα.
Ομως εχω καποια θεματακια...
1) Μεγαλες τσίτες το πρωι αλλα με την καλη την εννοια δηλ. πολυ καλη διαυγεια
και αυτοσυγκεντρωση πραγμα που το βλεπω και στη δουλεια, αλλα με λιγο δυσκολια στην αναπνοη.
2) Πρεπει να πινω πολυ νερο αλλα πολυ νερο γιατι συνεχεια νιωθω στεγνα τα χειλη μου.
3) Κατα το απογευματακι πεφτει κρασαρισμα εαν δεν εχει υδατανθρακα το φαγητο και για να συνελθω τρωω ενα πολυ ελαφρυ γλυκο
ισα-ισα κατι με ζαχαρη....περιεργο???.
Μεχρι σημερα να αναφερω οτι ειμαι -4 κιλα αλλα σιγουρα τα περισσοτερα πρεπει να ειναι νερα.
Θα το τρεξω 15 ημερες ακομα και θα επανελθω παλι......
Μεχρι στιγμης του βαζω 6/10.

Numerouno
13-04-13, 01:01
Και επανηλθα οπως ειχα πει..
Λοιπον μεχρι και σημερα με 2 καψουλες το πρωι και 1 καψουλα το μεσημερι, εχει κανει δουλιτσα
και μπορω να πω οτι εχω αισθητη μειωση στην κοιλιακη χωρα.
Ομως εχω καποια θεματακια...
1) Μεγαλες τσίτες το πρωι αλλα με την καλη την εννοια δηλ. πολυ καλη διαυγεια
και αυτοσυγκεντρωση πραγμα που το βλεπω και στη δουλεια, αλλα με λιγο δυσκολια στην αναπνοη.
2) Πρεπει να πινω πολυ νερο αλλα πολυ νερο γιατι συνεχεια νιωθω στεγνα τα χειλη μου.
3) Κατα το απογευματακι πεφτει κρασαρισμα εαν δεν εχει υδατανθρακα το φαγητο και για να συνελθω τρωω ενα πολυ ελαφρυ γλυκο
ισα-ισα κατι με ζαχαρη....περιεργο???.
Μεχρι σημερα να αναφερω οτι ειμαι -4 κιλα αλλα σιγουρα τα περισσοτερα πρεπει να ειναι νερα.
Θα το τρεξω 15 ημερες ακομα και θα επανελθω παλι......
Μεχρι στιγμης του βαζω 6/10.

Τι αλλο περιμενες δηλαδη για να του βαλεις παραπανω βαθμολογια; :unsure::P

kazabubu
13-04-13, 09:33
Τι αλλο περιμενες δηλαδη για να του βαλεις παραπανω βαθμολογια; :unsure::P

Καλημερα.
Θα ηθελα να μην ειχε το κρασαρισμα μεσα, τιποτα αλλο.
Να θυμισω οτι εχω την εκδοση χωρις ιοχιμβινη μεσα....

moumia
13-04-13, 20:20
Καλημερα.
Θα ηθελα να μην ειχε το κρασαρισμα μεσα, τιποτα αλλο.
Να θυμισω οτι εχω την εκδοση χωρις ιοχιμβινη μεσα....

Συνάδελφε αυτό δεν είναι κρασσάρισμα αλλά υπνωτικό γίνεται μετά !
Μιλάμε όταν το έπαιρνα το πρωί το απογεύμα και μετά όλο χασμουρητό και να πάω για ύπνο να συνέλθω !

Όσον αφορά αν έχασα βάρος την πρώτη εβδομάδα είδα διαφορά αλλά μετά τις 10 μέρες πέταμα στον ντενεκέ καμία διαφορά 3/10 και πολύ του είναι...

kazabubu
13-04-13, 22:16
Συνάδελφε αυτό δεν είναι κρασσάρισμα αλλά υπνωτικό γίνεται μετά !
Μιλάμε όταν το έπαιρνα το πρωί το απογεύμα και μετά όλο χασμουρητό και να πάω για ύπνο να συνέλθω !

Όσον αφορά αν έχασα βάρος την πρώτη εβδομάδα είδα διαφορά αλλά μετά τις 10 μέρες πέταμα στον ντενεκέ καμία διαφορά 3/10 και πολύ του είναι...

Θα το τρεξω 15 ημερες ακομα και βλεπουμε.
Παντως σημερα με 1 το πρωι και ενα το απογευμα δεν εφαγα κρασαρισμα αλλα δεν ξερω αν κανει και κατι με τοσο μικρη δοση.
Απο κοψιμο ορεξης παντως τα παει αρκετα καλα.

Stiloabarth
28-04-13, 18:54
Το έχω δοκιμάσει δεν βοήθεια αρκετά ειδικά όσοι είχαν δοκιμάσει τα πρώτα που απο εκεί απέκτησε την φήμη του δεν θα το συνιστούσα όχι οτι δεν ειναι καλό αλλά δεν εχει και τα αποτελέσματα που λένε! Ειναι ενα μέτριο με πολλές απόσυρσης απο όσο ξέρω γιατι είχαν προβλήματα

close
08-05-13, 11:47
καλησπέρα παιδιά..

έχω στη διάθεση μου ένα κουτί με τους παραπάνω λιποδιαλύτες και έχω σκοπό να τους χρησημοποιήσω.

επειδή έχω έλλειψη ενζύμου G6PD, μήπως το έχει δοκιμάσει κανείς με παρόμοιο ''θέμα''..

υπάρχει κάποια παρενέργεια??

ευχαριστώ προκαταβολικά!

revier
04-06-13, 00:29
παιδια εχει παρει κανεισ το fenidrol all star για να μου πει αν εχει αποτελεσματα στην μειωσδη του λιπους?

cuntface
04-06-13, 09:06
παιδια εχει παρει κανεισ το fenidrol all star για να μου πει αν εχει αποτελεσματα στην μειωσδη του λιπους?

η διατροφη σου και η αεροβια θα σου καψει το λιπος οχι οι λιποδιαλιτες :welcome::welcome:

revier
04-06-13, 10:14
εννοειται πως κανω διατροφη και αρκετη γυμναστικη και συμφωνω μαζι σου αλλα ψαχνω κατι σαν μικρη βοηθεια για λιγο πιο αμεσα αποτελεσματα γιατι διατροφη και γυμναστικη κανω πολλους μηνες τωρα αλλα δεν εχω καταφερει να γραμμωσω στο επιπεδο που θελω και μου φαινεται πως εχω παραμενει σταθερος ενα αρκετο διαστημα τωρα ενω συνεχιζω την ιδια διατροφη και γυμναστικη!

sobral
04-06-13, 11:04
γιατί ρωτάς στο θέμα του hydroxycut για το fenidrol δν κατάλαβα...οφφ τελείως! σου ανοίγω εγώ θέμα με αυτό επειδή είσαι καινούργιος, αλλά πρόσεχε τα άλλη φορά αυτά.

revier
04-06-13, 11:11
σε ευχαριστω και θα προσεχω την επομενη φορα!

Τζαννετος
12-06-13, 21:46
Τσιμπησα σημερα τον συγκεκριμενο λιποδιαλυτη απο bbclub. Να πω αρχικα πως κανω διατροφη με χαμηλο υδατανθρακα 1,5 μηνα μαζι με διαδρομο ( 2 λεπτα γρηγορο περπατημα/αργο τρεξιμο και 1 λεπτο παρα πολυ γρηγορο τρεξιμο για 20-30 λεπτα τη φορα), παω ομως γυμναστηριο απο αρχες σεπτεμβριου αλλα κανω σκληρη προπονηση απο δεκεμβριο(ειμαι παρα πολυ αρχαριος ακομα απλα εχω παρει πολυ καλες συμβουλες). Ειχα κανει λιπομετρηση τον σεπτεμβριο και ειχα 24,3% (μου ειχε κατσει πολυ ασχημα γιατι τοτε ημουν 17 με υψος 1,74 και βαρος 73 κιλα). Ζυγισυηκα σημερα εγινα 18 τον δεκεμβριο τωρα ειμαι 65,2 και εχω εχω παρει καποια μικρη μυικη μαζα( οσο θα μπορουσα σε αυτους τους μηνες προπονησης) και αρχισω και βλεπω λιγο φλεβα στον δικεφαλο (οταν πριζομαι στο γυμναστηριο ) και αν σφιξω αχνοφενονται οι 4 πανω κοιλιακοι αρα υπολογιζω κατι λιγοτερο απο 15% λιπος ( δεν εχω κανει τωρα λιπομετρηση απλα ετσι πιστευω με αυτα που εχω διαβασει). Λοιπον αρκετα σας κουρασα :p λοιπον πηρα το λιποδιαλυτη για ενα κατι λιγο παραπανω... Θα σας λεω καθε βδομαδα εντυπωσεις, κιλα, διαφορες στο σωμα μου κλπ

Υ.Γ. Θελω να παρω αρκετη μυικη μαζα και ξερω με χαμηλο υδατανθρακα και λιποδιαλυτες δεν θα τα καταφερω απλα παντα ηθελα να βγω στην παραλια πιο αδυνατος γιατι παντα ειχα κοιλια κλπ ( χρειαζομαι γυρω στα 4-5 χρονια προπονησης για να πω πως ειμαι ευχαριστημενος)

leon04
20-06-13, 12:27
Τι γνώμη έχετε γι' αυτον τον λιποδιαλύτη; Αξίζει ή όχι;

Dean
07-07-13, 16:28
Γεια σας παιδιά,
ήθελα να μάθω μερικές λεπτομέρειες για το hydroxycut hardcore. είμαι καινούργιος στα συμπληρώματα και σκευτομουν να το πάρω να χάσω κάποια περιτα κιλά ειμαι πες 1.80 υψος και 91 κοιλα ειναι καλος αυτος ο λυποδιαλιτις προκαλεί καμιά παρενέργεια τίποτα τέτοιο ευχαριστώ για την ώρα σας :)

Mikekan
07-07-13, 18:41
Η μόνη παρενέργεια θα είναι στο τσέπη σου. Στα κιλά που είσαι πρέπει να κάνεις διατροφή και άσκηση και να μην ασχολείσαι με λιποδιαλύτες.

Καλώς ήρθες!

Michaelangelo
12-07-13, 22:37
Γεια σας παιδιά,
ήθελα να μάθω μερικές λεπτομέρειες για το hydroxycut hardcore. είμαι καινούργιος στα συμπληρώματα και σκευτομουν να το πάρω να χάσω κάποια περιτα κιλά ειμαι πες 1.80 υψος και 91 κοιλα ειναι καλος αυτος ο λυποδιαλιτις προκαλεί καμιά παρενέργεια τίποτα τέτοιο ευχαριστώ για την ώρα σας :)

Κλασσικά πράγματα. Ζαλάδες και πονοκεφάλους αν είσαι ευαίσθητος η το πάρεις απευθείας σε μεγάλη δόση, ταχυπαλμία. Καλός είναι ο λιποδιαλύτης με όσα λένε, αλλά δουλεύει με αερόβια! Σκοπεύεις να το κάνεις;

jimaras22
14-07-13, 14:13
το χω δοκιμασει με ενα φιλο μου.. αρκετα δυνατο κ συμφερει

καλυτερα να αρχιζετε με ενα καπ την μερα κ ν ανεβαζετε σιγα σιγα.

βεβαια χωρις διετα δν κανεις τπτ.

Τζαννετος
25-07-13, 00:14
Λοιπον το τελιωσα το κουτι αλλα δεν εχω προλαβει να κανω review. Πιο παλια ειχα παρει arson,oxy elite, kai to palio hydroxycut πισυευα δεν θα δω διαφορα αρα ξεκινησα με μεγαλη δοση οσο ελεγε δηλαδη μετα τις 3 μερες και αρχισα να ζαλιζομαι για κανα μισαωρακι( εγω το πηρα ως θετικο γιατι καταλαβα οτι ηταν δυνατο). Το γυρισα ομως στις δοσεις που πρεπει τις ορωτες μερες . Την 2η μερα το ειχα παρει και πηγα gym αλλα ξεχασα οτι το ειχα παρει αλλα παρατηρησα οτι ιδρωνα παρα πολυ και ηθελα συνεχεια νερο. Μολις γυρισα το θυμηθηκα οτι το ειχα παρει και χαρηκα γιατι ηταν αλλο ενα σημαδι οτι δουλευε (μονο σε αυτον και τον oxy το παρατηρησα αυτο)tsp to gurisa stis doseis pou prepei tis prwtes meres!!! Επισης με βοηθησε στο οτι περιοριστηκε η ορεξη μου ( βοηθησε που ειναι καλοκαιρι με την ζεστη κλπ). Το μονο κακο ειναι πως μετα τις 15 μερες εβγαλα λιγο ακμη 4-5 απο δω απο κει. Καταληγωντας τον θεωρω ενα πολυ καλο λιποδιαλυτη με πολυ καλο αποτελεσμα (βοηθησε παρα πολυ οτι ετρεχα σαν τρελος και προσεχα πολυ τι ετρωγα για να χασω το τελευταιο λιπος που δεν ελεγε να φυγει).

close
07-08-13, 16:04
καλησπέρα παιδιά..

ερώτηση, έχω μείνει στα 3 ανα ημέρα..
έχω παρατηρήσει οτι τα 2 πριν την προπό δίνουν ενέργεια...

για πείτε γενικά, πότε τα παίρνετε μέσα στην ημέρα?

π.χ. 1 πριν το πρωινό? κλπ...

Επίσης για πόσο καιρό μπορούμε να χρησημοποιούμε τέτοιο σκεύασμα?

panakos
07-08-13, 18:18
Φιλεμου εχει οδηγιες το κουτακι του..για μενα το πιο καλο ειναι να τηρεις τιςοδηγιες που προτεινουν...μεχρι νατελειωσει το κουτι το χρησιμοποιεις..μετα κανεις 4βδομαδες εξω,και αν θες ξεκινας παλι...

close
07-08-13, 21:58
Φιλεμου εχει οδηγιες το κουτακι του..για μενα το πιο καλο ειναι να τηρεις τιςοδηγιες που προτεινουν...μεχρι νατελειωσει το κουτι το χρησιμοποιεις..μετα κανεις 4βδομαδες εξω,και αν θες ξεκινας παλι...


το ξέρω Πανάκος.. αλλά έχουν σβηστεί και δε φαίνονται καλά.. για αυτο ρωτάω όσους το χρησημοποιούν.

leon04
25-08-13, 13:23
Λοιπόν, να σας πω κι εγώ τι παίζει μ' αυτό.
Το πήρα πριν 2 μήνες αν θυμάμαι καλά.
Το κουτί λέει την πρώτη μέρα να πάρεις 1 χάπι, την δεύτερη μέρα 2 χάπια, και απο την τρίτη και μετά 4 χάπια ημερησίως. Εγώ την πρώτη μέρα πήρα 1 χάπι, και μετά έπαιρνα 2 χάπια την ημέρα. Ποτέ δε ξεπέρασα τα 2 χάπια την ημέρα.
Το έπαιρνα για μια περίοδο, έκανα γυμναστικη (χαλαρά πράγματα, όχι τίποτα σκληρό) και διατροφή μέτρια (έτρωγα και πίτσες, και απ΄όλα), και σε μιαμιση εβδομάδα είχα χάσει 3 κιλά.
Παρενέργειες καμία μπορώ να πω, ισως όταν παίρνεις 2 χάπια να έχεις αρκετή ενέργεια και να θες να τρέξεις για να εκτονωθείς. Ποτέ μου δεν είχα πονοκεφάλους ούτε κάποια ενόχληση.
Απλά όταν το παίρνετε αυτό το χάπι, καλό θα ήταν να μην πίνετε καφέδες, γιατί το 1 χάπι περιέχει 270mg καφεΐνη.
Επίσης, το χάπι σε ξυπνάει για τα καλά. Καλό θα ήταν να το παιρνετε πριν πάτε για προπόνηση γιατί σου δίνει τρελή ενέργεια !!!

jimaras22
21-09-13, 02:19
λεον04 τα 2 χαπια περιεχουν 270μγ καφεινης.

deluxe
16-01-14, 21:33
Μπορει καποιος να μου πει εδω ή να μου στειλει σε μηνυμα απο που μπορω να βρω τον λιποδιαλυτη; Κυριως απο Ελλαδα. Το θελει ενας φιλος. Γενικα εχετε να προτεινετε κατι αλλο; Εχει δοκιμασει και animal cuts.


Αυτο το site ειναι μουφα λογικα : *************************

*** 4 χρονια μελος,οφείλεις να γνωριζεις ότι δεν επιτρέπονται links,πλην των χορηγών.Mods Team ***

deluxe
16-01-14, 22:04
Ναι, αλλα, εαν το site ειναι μουφα, τοτε δεν πρεπει να ενημερωθουμε;

totis
16-01-14, 22:15
Ναι, αλλα, εαν το site ειναι μουφα, τοτε δεν πρεπει να ενημερωθουμε;

deluxe παντος μην περιμενεις να δεις αποτελέσματα από λιποδιαλυτες τσαμπα λεφτα είναι.....Θα πρεπει πρωτα να εχεις φτιαξει την διατροφή σου και το αεροβιο σου και να εχεις ειδη γραμμωση για να δεις αποτέλεσμα και αν θα δεις και παλι....Συν ότι είναι τιγκα στην καφεινη και τα περισσοτερα επιβαρυνουν την καρδια και τσαμπα κιολας γιατι δεν θα δεις ποτε τα αποτελέσματα που θα θελες.....

deluxe
16-01-14, 22:42
Εγω προσωπικα εχω να παρω λιποδιαλυτη πανω απο 1,5 χρονο. Για ενα φιλο μου ειναι. Και ψαχνω καποιο καταστημα για να τον παραγγειλω. Οποτε μονο μεσω πμ, εαν ξερει καποιος.

xristosgaz
29-03-14, 17:30
Εχει δοκιμασει κανεις την εκδοση σε σκονη; Δλδ το Hydroxycut Hardcore Elite Powder ;
Βρηκα μια προσφορα που μαζι με ενα κουτι 100 caps εχει δωρο το powder.

Petran84
31-07-15, 18:16
Σε εμένα δούλεψε πολύ. Πέρσι το καλοκαίρι το είχα πάρει και με φούλ καθημερινό αερόβιο, τρέξιμο κλπ κατάφερα να χάσω 20 κιλά (ήμουν 106 κιλά και πήγα στα 86 τα οποία διατηρώ μέχρι σήμερα, ύψος 1.88). Είναι διαόλι ο συγκεκριμένος λιποδιαλύτης, θέλει προσοχή...

Miyagki
07-09-15, 21:13
Για σας.. Ειμαι καινουριος στην παρεα και ειμαι γεμάτος ερωτησεις.. Ενημερωτικα ειμαι 1,80 με 106 κιλα βαρος.. απο 112 που ημουν και τα εχασα σε 5 εβδομαδες εχω ξεκινησει αεροβικη γυμναστικη 3 φορες την εβδομαδα απο μια ωρα.. (δυστηχως λογο δουλειας τοσο χρονο διαθετω) Η ερωτηση ειναι η εξης. θα ηθελα να παρω λιποδιαλυτη μαζι με την διατροφη που κανω και την γυμναστικη θα εχω αποτελεσματα.. , να μην μπω καν στην διαδιακασια μηπως η θα με βοηθησει; Ο συγκεκριμενο λιποδιαλυτης κανει για εμενα που δεν εχω παρει ποτε τιποτα η θελει κατι πιο χαλαρο; Επισης καπνωιζω(8 με 10 τσιγαρα την ημερα)Αυτα εξαρχης. Ευχαριστω.. :green:

alsos
05-12-15, 13:48
Μπορει καποιος να κανει ενα update στην καινουρια σειρα του συγκεκριμενου λιποδιαλυτη γιατι δεν ξερω να ανεβαζω εικονες?

sobral
05-12-15, 16:30
Μπορει καποιος να κανει ενα update στην καινουρια σειρα του συγκεκριμενου λιποδιαλυτη γιατι δεν ξερω να ανεβαζω εικονες?

Στο έφτιαξα εγώ. Μπες στην ενότητα λιποδιαλύτες και θα το βρεις.;)